Toernooischema

Toernooischema overzicht
Doordat de toernooien dit seizoen later vallen dan voorgaande seizoenen is ons uit-toernooischema ook wat later inzichtelijk dan jullie van ons gewend zijn.

Alle inschrijvingen zijn definitief en bevestigd door de commissie. Wij verzoeken jullie vriendelijk om de gemaakte afspraken met de organiserende vereniging na te komen.
Vaak is er sprake van uitwisseling van teams die ook op onze toernooien aanwezig zijn. (zonder tegenstanders geen toernooi natuurlijk)

Er kunnen nog aanvullingen komen mede omdat onze eigen thuistoernooien ook nog niet helemaal vol zitten.
Voor vragen kunnen jullie altijd per mail bij de toernooicommissie terecht via toernooi@unitas30.nl.
 
Datum Schema
15-03-2019 >>>
 

Toernooischema

(W) = Wijziging na eerste publicatie
 
Team Datum Toernooi Aanwezig op
toernooi
Aanvang 
toernooi
Aanvullende
informatie
JO19-1          
JO19-2          
JO19-3          
JO19-4          
           
JO17-1          
JO17-2          
JO17-3          
JO17-4          
JO17-5          
JO17-6          
           
JO15-1 09-06-2019
15-06-2019
OJC Rosmalen
TOGB
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO15-2          
JO15-3 09-06-2019 Patrijzen Afgelast Afgelast Afgelast
JO15-4 01-06-2019 Dongen nnb nnb nnb
JO15-5 02-06-2019 DIA nnb nnb nnb
JO15-6 10-06-2019 Jonge Spartaan nnb nnb nnb
JO15-7 02-06-2019 Reeshof nnb nnb nnb
JO15-8 31-05-2019 DSE nnb nnb nnb
           
JO13-1 15-06-2019
22-06-2019
TOGB
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO13-2 10-06-2019
15-06-2019
Groote Lindt
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO13-3 01-06-2019
15-06-2019
DSE
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO13-4 08-06-2019
15-06-2019
Boeimeer
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO13-5 22-04-2019
09-06-2019
15-06-2019
Hellevoetsluis
VVR
Unitas'30
13:00u
nnb
nnb
13:30u
nnb
nnb
eind: 16:45u
nnb
nnb
JO13-6 09-06-2019
14-06-2019
Patrijzen
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO13-7 02-06-2019
14-06-2019
Reeshof
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO13-8 08-06-2019
14-06-2019
Boeimeer
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO13-9 07-06-2019
14-06-2019
DIOZ
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO13-10 08-06-2019
14-06-2019
NVS
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO13-11 01-06-2019
14-06-2019
DSE
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
           
JO11-1 20-04-2019
30-05-2019
15-06-2019
Rood-Wit
Victoria'04
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO11-2 01-06-2019
08-06-2019
15-06-2019
DIA
Concordia Delft
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO11-3 01-06-2019
15-06-2019
Hellevoetsluis
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO11-4 01-06-2019
15-06-2019
Reeshof
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO11-5 10-06-2019
15-06-2019
Groote Lindt
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO11-6 08-06-2019
15-06-2019
NVS
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO11-7 02-06-2019
15-06-2019
DSE
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO11-8 01-06-2019
15-06-2019
DIA
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO11-9 22-04-2019
08-06-2019
15-06-2019
Smitshoek
Unitas'30
NSVV
13:00u
nnb
nnb
13:30u
nnb
nnb
Informatie
nnb
nnb
JO11-10 02-06-2019
08-06-2019
DSE
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO11-11 08-06-2019
15-06-2019
Unitas'30
Strijen
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO11-12 01-06-2019
08-06-2019
15-06-2019
DEVO
Unitas'30
Flakkee
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO11-13 08-06-2019
15-06-2019
Unitas'30
Beek Vooruit
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO11-14 22-04-2019
08-06-2019
15-06-2019
Smitshoek
Unitas'30
NSVV
13:00u
nnb
nnb
13:30u
nnb
nnb
Informatie
nnb
nnb
           
JO9-1 08-06-2019
15-06-2019
Unitas G.
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO9-2 01-06-2019
15-06-2019
Reeshof
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO9-3 01-06-2019
15-06-2019
DSE
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO9-4 08-06-2019
15-06-2019
Jonge Spartaan
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO9-5 10-06-2019
15-06-2019
Groote Lindt
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO9-6 01-06-2019
15-06-2019
Dongen
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO9-7 08-06-2019
15-06-2019
VVR
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO9-8 01-06-2019
15-06-2019
DSE
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO9-9 01-06-2019
10-06-2019
15-06-2019
DEVO
Groote Lindt
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
           
JO8-1 08-06-2019
15-06-2019
Unitas'30
Groen Wit
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO8-2 08-06-2019
15-06-2019
Unitas'30
Boeimeer
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO8-3 01-06-2019
08-06-2019
Reeshof
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO8-4 08-06-2019
15-06-2019
Unitas'30
DFC
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO8-5 08-06-2019
15-06-2019
Unitas'30
Groen Wit
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO8-6 01-06-2019
08-06-2019
Oosterhout
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO8-7 22-04-2019
08-06-2019
Heerjansdam
Unitas'30
12:45u
nnb
13:15u
nnb
Info bij aanmelden
nnb
JO8-8 08-06-2019
15-06-2019
Unitas'30
DFC
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
JO8-9 08-06-2019
15-06-2019
Unitas'30
Strijen
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
           
AC Milan 02-06-2019
15-06-2019
22-06-2019
Unitas'30
Boeimeer/GroenWit
Baronie
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
AS Roma 02-06-2019
15-06-2019
22-06-2019
Unitas'30
Boeimeer/GroenWit
Baronie
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
Barcelona 02-06-2019
15-06-2019
22-06-2019
Unitas'30
Boeimeer/GroenWit
Baronie
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
Chelsea 02-06-2019
15-06-2019
22-06-2019
Unitas'30
Boeimeer/GroenWit
Baronie
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
Juventus 02-06-2019
15-06-2019
22-06-2019
Unitas'30
Boeimeer/GroenWit
Baronie
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
Liverpool FC 02-06-2019
15-06-2019
22-06-2019
Unitas'30
Boeimeer/GroenWit
Baronie
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
Manchester United 02-06-2019
15-06-2019
22-06-2019
Unitas'30
Boeimeer/GroenWit
Baronie
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
Paris Saint Germain 02-06-2019
15-06-2019
22-06-2019
Unitas'30
Boeimeer/GroenWit
Baronie
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
Real Madrid 02-06-2019
15-06-2019
22-06-2019
Unitas'30
Boeimeer/GroenWit
Baronie
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
           
MO17-1 15-06-2019 RKDVC nnb nnb nnb
MO15-1 10-06-2019 Concordia Delft nnb nnb nnb
MO15-2 10-06-2019 WSC nnb nnb nnb
MO15-3 09-06-2019 Oisterwijk nnb nnb nnb
MO13-1 02-06-2019
15-06-2019
DSE
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
MO13-2 01-06-2019
08-06-2019
Binnenmaas
Unitas'30
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
MO13-3 08-06-2019
15-06-2019
Unitas'30
SC t' Zand
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
nnb
MO11-1 22-04-2019
01-06-2019
08-06-2019
15-06-2019
SSS Klaaswaal
Binnenmaas
Unitas'30
Zwaluwe
12:30u
nnb
nnb
nnb
13:00u
nnb
nnb
nnb
Boekje
nnb
nnb
nnb
MO9-1 (JO9-10M) 08-06-2019 Unitas'30 nnb nnb nnb
MO9-2 (JO9-11M) 08-06-2019 Unitas'30 nnb nnb nnb
Terug naar boven