Wedstrijden

 Op deze pagina vindt u het speelschema van de teams van Unitas'30

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 24-04-2018 19:30 ST TPO/VOV zat 2 Unitas'30 Zaterdag 2 30611 - -
C 25-04-2018 19:30 Unitas'30 JO19-3 MOC'17 JO19-4 105572 - -
C 25-04-2018 18:30 Sprundel JO13-1 Unitas'30 JO13-3 112144 - -
C 28-04-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 TSVV Merlijn 1 D. (Dink) de Witte 18962 - -
C 28-04-2018 14:30 Unitas'30 Zaterdag 2 Klundert 4 Geeve, W. (Wilbert) 30751 - -
C 28-04-2018 12:30 De Fendert 5 Unitas'30 Zaterdag 3 32219 - -
C 28-04-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Unitas'30 JO19-2 105490 - -
C 28-04-2018 14:30 Unitas'30 JO19-4 Groen Wit JO19-2 107318 - -
C 28-04-2018 14:15 Unitas'30 JO17-2 JEKA JO17-2 Luijt, J. (Joep) van 108102 - -
C 28-04-2018 11:30 Boeimeer JO17-5 Unitas'30 JO17-5 110048 - -
C 28-04-2018 14:00 Unitas'30 JO15-1 Dongen JO15-1 P.M. (Patrick) Baremans 58957 - -
C 28-04-2018 10:00 De Fendert JO15-1 Unitas'30 JO15-3 101617 - -
C 28-04-2018 09:15 SEOLTO JO15-2 Unitas'30 JO15-4 101948 - -
C 28-04-2018 10:00 Unitas'30 JO15-5 Victoria'03 JO15-2 Heijnen, J. (Jan) 103804 - -
C 28-04-2018 10:45 SC Welberg JO14-1 Unitas'30 JO14-2 Tunders, G.M.J. (Gidion) 111384 - -
C 28-04-2018 12:00 Unitas'30 MO17-2 RFC MO17-1 Willemen, R. (Ricardo) 135750 - -
C 28-04-2018 12:00 Advendo JO13-2G Unitas'30 MO13-1 141686 - -
C 28-04-2018 09:45 Unitas'30 MO11-1 SC Welberg MO11-1 138256 - -
C 28-04-2018 08:30 Unitas'30 MO11-2 VVR MO11-1 137959 - -
C 28-04-2018 08:30 Unitas'30 MO9-2 (JO9-14M) NEO'25 JO9-4M 126868 - -
C 28-04-2018 12:00 Unitas'30 JO13-1 Terneuzen JO13-1 J.A. (Hans) van Horssen 63989 - -
C 28-04-2018 09:30 Bavel JO13-2 Unitas'30 JO13-2 114344 - -
C 28-04-2018 vervallen Unitas'30 JO13-5 Moerse Boys JO13-2 115269 - -
C 28-04-2018 10:00 Kloetinge JO13-5G Unitas'30 JO13-5 142681 - -
C 28-04-2018 10:00 Unitas'30 JO13-6 Roosendaal JO13-6 Nouws, G. (Gijs) 115173 - -
C 28-04-2018 10:30 Kozakken Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-1 116922 - -
C 28-04-2018 09:45 JEKA JO11-3G Unitas'30 JO11-3 122664 - -
C 28-04-2018 08:30 MOC'17 JO11-5 Unitas'30 JO11-6 Heijden, J. (Justin) van der 119262 - -
C 28-04-2018 08:30 Unitas'30 JO11-7 Moerse Boys JO11-4 118503 - -
C 28-04-2018 08:30 WSC JO10-1 Unitas'30 JO10-3 123271 - -
C 28-04-2018 09:30 Bavel JO10-4 Unitas'30 JO10-7 123322 - -
C 28-04-2018 10:30 SC Gastel JO10-1 Unitas'30 JO10-8 123311 - -
C 28-04-2018 09:45 Unitas'30 JO10-9 Gloria UC JO10-3 122808 - -
C 28-04-2018 09:00 SC Gastel JO10-2 Unitas'30 JO10-10 122814 - -
C 28-04-2018 09:30 Noordhoek JO9-1 Unitas'30 JO9-2 127952 - -
C 28-04-2018 09:00 DIA JO9-3 Unitas'30 JO9-4 125503 - -
C 28-04-2018 11:00 SVC JO9-1 Unitas'30 JO9-5 126670 - -
C 28-04-2018 09:30 Unitas'30 JO9-6 VVR JO9-2 125193 - -
C 28-04-2018 10:15 Victoria'03 JO9-3 Unitas'30 JO9-7 126525 - -
C 28-04-2018 08:30 Unitas'30 JO9-10 Viola JO9-3 125395 - -
C 28-04-2018 09:30 Unitas'30 JO8-1 Hilvaria JO8-1 139957 - -
C 28-04-2018 09:45 BSC JO8-1 Unitas'30 JO8-2 132903 - -
C 28-04-2018 08:30 Unitas'30 JO8-3 MOC'17 JO8-8 131943 - -
C 28-04-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 Unitas'30 JO8-4 131201 - -
C 28-04-2018 09:30 Unitas'30 JO8-6 Rood-Wit W JO8-2 141455 - -
C 28-04-2018 09:30 Unitas'30 JO8-7 BSC JO8-6 131142 - -
C 29-04-2018 10:30 Unitas'30 Zondag 3 MOC'17 4 42270 - -
C 29-04-2018 11:30 Steenbergen 3 Unitas'30 Zondag 4 38543 - -
C 29-04-2018 11:00 RKsv RCD 5 Unitas'30 Zondag 5 44027 - -
C 29-04-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Moerse Boys 6 41839 - -
C 29-04-2018 13:00 Unitas'30 Dames 1 Victoria'03 VR1 51136 - -
C 29-04-2018 10:00 Unitas'30 Dames 2 Sprundel VR2 51182 - -
C 30-04-2018 19:30 Unitas'30 JO17-1 Boeimeer JO17-1 M. (Mivan) Mufti 55195 - -
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 24-04-2018 19:30 ST TPO/VOV zat 2 Unitas'30 Zaterdag 2 30611 - -
C 25-04-2018 19:30 Unitas'30 JO19-3 MOC'17 JO19-4 105572 - -
C 25-04-2018 18:30 Sprundel JO13-1 Unitas'30 JO13-3 112144 - -
C 28-04-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 TSVV Merlijn 1 D. (Dink) de Witte 18962 - -
C 28-04-2018 14:30 Unitas'30 Zaterdag 2 Klundert 4 Geeve, W. (Wilbert) 30751 - -
C 28-04-2018 12:30 De Fendert 5 Unitas'30 Zaterdag 3 32219 - -
C 28-04-2018 14:30 Rood-Wit W JO19-1 Unitas'30 JO19-2 105490 - -
C 28-04-2018 14:30 Unitas'30 JO19-4 Groen Wit JO19-2 107318 - -
C 28-04-2018 14:15 Unitas'30 JO17-2 JEKA JO17-2 Luijt, J. (Joep) van 108102 - -
C 28-04-2018 11:30 Boeimeer JO17-5 Unitas'30 JO17-5 110048 - -
C 28-04-2018 14:00 Unitas'30 JO15-1 Dongen JO15-1 P.M. (Patrick) Baremans 58957 - -
C 28-04-2018 10:00 De Fendert JO15-1 Unitas'30 JO15-3 101617 - -
C 28-04-2018 09:15 SEOLTO JO15-2 Unitas'30 JO15-4 101948 - -
C 28-04-2018 10:00 Unitas'30 JO15-5 Victoria'03 JO15-2 Heijnen, J. (Jan) 103804 - -
C 28-04-2018 10:45 SC Welberg JO14-1 Unitas'30 JO14-2 Tunders, G.M.J. (Gidion) 111384 - -
C 28-04-2018 12:00 Unitas'30 MO17-2 RFC MO17-1 Willemen, R. (Ricardo) 135750 - -
C 28-04-2018 12:00 Advendo JO13-2G Unitas'30 MO13-1 141686 - -
C 28-04-2018 09:45 Unitas'30 MO11-1 SC Welberg MO11-1 138256 - -
C 28-04-2018 08:30 Unitas'30 MO11-2 VVR MO11-1 137959 - -
C 28-04-2018 08:30 Unitas'30 MO9-2 (JO9-14M) NEO'25 JO9-4M 126868 - -
C 28-04-2018 12:00 Unitas'30 JO13-1 Terneuzen JO13-1 J.A. (Hans) van Horssen 63989 - -
C 28-04-2018 09:30 Bavel JO13-2 Unitas'30 JO13-2 114344 - -
C 28-04-2018 vervallen Unitas'30 JO13-5 Moerse Boys JO13-2 115269 - -
C 28-04-2018 10:00 Kloetinge JO13-5G Unitas'30 JO13-5 142681 - -
C 28-04-2018 10:00 Unitas'30 JO13-6 Roosendaal JO13-6 Nouws, G. (Gijs) 115173 - -
C 28-04-2018 10:30 Kozakken Boys JO11-1 Unitas'30 JO11-1 116922 - -
C 28-04-2018 09:45 JEKA JO11-3G Unitas'30 JO11-3 122664 - -
C 28-04-2018 08:30 MOC'17 JO11-5 Unitas'30 JO11-6 Heijden, J. (Justin) van der 119262 - -
C 28-04-2018 08:30 Unitas'30 JO11-7 Moerse Boys JO11-4 118503 - -
C 28-04-2018 08:30 WSC JO10-1 Unitas'30 JO10-3 123271 - -
C 28-04-2018 09:30 Bavel JO10-4 Unitas'30 JO10-7 123322 - -
C 28-04-2018 10:30 SC Gastel JO10-1 Unitas'30 JO10-8 123311 - -
C 28-04-2018 09:45 Unitas'30 JO10-9 Gloria UC JO10-3 122808 - -
C 28-04-2018 09:00 SC Gastel JO10-2 Unitas'30 JO10-10 122814 - -
C 28-04-2018 09:30 Noordhoek JO9-1 Unitas'30 JO9-2 127952 - -
C 28-04-2018 09:00 DIA JO9-3 Unitas'30 JO9-4 125503 - -
C 28-04-2018 11:00 SVC JO9-1 Unitas'30 JO9-5 126670 - -
C 28-04-2018 09:30 Unitas'30 JO9-6 VVR JO9-2 125193 - -
C 28-04-2018 10:15 Victoria'03 JO9-3 Unitas'30 JO9-7 126525 - -
C 28-04-2018 08:30 Unitas'30 JO9-10 Viola JO9-3 125395 - -
C 28-04-2018 09:30 Unitas'30 JO8-1 Hilvaria JO8-1 139957 - -
C 28-04-2018 09:45 BSC JO8-1 Unitas'30 JO8-2 132903 - -
C 28-04-2018 08:30 Unitas'30 JO8-3 MOC'17 JO8-8 131943 - -
C 28-04-2018 10:45 Moerse Boys JO8-1 Unitas'30 JO8-4 131201 - -
C 28-04-2018 09:30 Unitas'30 JO8-6 Rood-Wit W JO8-2 141455 - -
C 28-04-2018 09:30 Unitas'30 JO8-7 BSC JO8-6 131142 - -
C 29-04-2018 10:30 Unitas'30 Zondag 3 MOC'17 4 42270 - -
C 29-04-2018 11:30 Steenbergen 3 Unitas'30 Zondag 4 38543 - -
C 29-04-2018 11:00 RKsv RCD 5 Unitas'30 Zondag 5 44027 - -
C 29-04-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Moerse Boys 6 41839 - -
C 29-04-2018 13:00 Unitas'30 Dames 1 Victoria'03 VR1 51136 - -
C 29-04-2018 10:00 Unitas'30 Dames 2 Sprundel VR2 51182 - -
C 30-04-2018 19:30 Unitas'30 JO17-1 Boeimeer JO17-1 M. (Mivan) Mufti 55195 - -

Terug naar boven