Wedstrijden

 Op deze pagina vindt u het speelschema van de teams van Unitas'30

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 20-01-2018 15:00 halsteren zat 1 Unitas'30 Zaterdag 1 - -
V 20-01-2018 15:00 Dongen JO19-1 Unitas'30 JO19-1 - -
V 20-01-2018 14:00 Terheijden JO19-2 Unitas'30 JO19-3 - -
V 20-01-2018 15:45 Sv Reeshof JO19-4 Unitas'30 JO19-4 - -
T 20-01-2018 11:10 Dauwendaele Unitas'30 JO17-1 - -
V 20-01-2018 14:00 Sv Reeshof JO17-1 Unitas'30 JO17-2 - -
V 20-01-2018 12:45 Sc 't Zand JO17-3 Unitas'30 JO17-3 - -
V 20-01-2018 14:30 Sc 't Zand JO17-6 Unitas'30 JO17-5 - -
T 20-01-2018 09:30 Unitas'30 JO15-1 Toernooi - -
T 20-01-2018 09:30 Unitas'30 JO15-2 Toernooi Jan Heijnen (S) - -
T 20-01-2018 09:30 Unitas'30 JO15-3 Toernooi Tim Nagtegaal (S) - -
T 20-01-2018 09:30 Unitas'30 JO15-4 Toernooi Gerwin Oomen (S) - -
T 20-01-2018 14:30 Unitas'30 JO15-5 Toernooi Sander Witteveen (S) - -
T 20-01-2018 14:30 Unitas'30 JO14-1 Toernooi Ricardo Willemen (S) - -
T 20-01-2018 14:30 Unitas'30 JO14-2 Toernooi Jetske Bon (S) - -
T 20-01-2018 14:30 Unitas'30 JO14-3 Toernooi John Verhoeven (S) - -
T 20-01-2018 14:30 Unitas'30 JO14-5 Toernooi Ties Reijne (S) - -
V 21-01-2018 12:00 Unitas'30 Zondag 1 Virtus 1 Rick Nelemans (S) - -
V 21-01-2018 12:00 Unitas'30 Zondag 2 V C W 2 Ricardo Willemen (S) - -
C 21-01-2018 10:30 DSE 3 Unitas'30 Zondag 3 48894 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 21-01-2018 10:00 Wernhout 5 Unitas'30 Zondag 7 41626 Sportpark v.v. Wernhout - -
C 27-01-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 RFC 1 M. K. S. (Manuel) Lopes 17304 Sportpark De Lage Banken - -
C 27-01-2018 15:00 Unitas'30 Zaterdag 2 SEOLTO 5 32191 Sportpark De Lage Banken - -
V 27-01-2018 15:15 Unitas'30 JO19-1 Voab JO19-1 - -
V 27-01-2018 15:45 Sv Reeshof JO19-3 Unitas'30 JO19-3 - -
V 27-01-2018 14:15 Unitas'30 JO19-4 Voab JO19-4 - -
V 27-01-2018 15:30 Unitas'30 JO17-1 Voab JO17-1 - -
V 27-01-2018 14:30 Devo JO17-1 Unitas'30 JO17-2 - -
V 27-01-2018 14:30 Unitas'30 JO17-3 Sv Reeshof JO17-2 - -
V 27-01-2018 14:30 Voab JO17-3 Unitas'30 JO17-4 - -
V 27-01-2018 13:00 Unitas'30 JO17-5 Sv Reeshof JO17-3 - -
V 27-01-2018 13:15 Halsteren JO15-1 Unitas'30 JO15-1 - -
V 27-01-2018 14:00 Sv Reeshof JO15-2 Unitas'30 JO15-2 - -
V 27-01-2018 11:30 Unitas'30 JO15-3 Voab JO15-4 - -
V 27-01-2018 13:15 Unitas'30 JO15-4 Voab JO15-5 - -
V 27-01-2018 12:30 Sv Reeshof JO15-4 Unitas'30 JO15-5 - -
V 27-01-2018 13:00 Voab JO15-2 Unitas'30 JO14-1 - -
V 27-01-2018 12:30 Unitas'30 JO14-2 DVO'60 JO15-1 - -
V 27-01-2018 12:30 Sv Reeshof JO14-1 Unitas'30 JO14-3 - -
V 27-01-2018 11:30 Desk JO14-3 Unitas'30 JO14-5 - -
V 27-01-2018 12:45 Unitas'30 MO17-1 Boeimeer MO17-1 - -
V 27-01-2018 11:00 Terheijden MO17-1 Unitas'30 MO17-2 - -
V 27-01-2018 12:30 VVR MO15-1 Unitas'30 MO15-1 - -
V 27-01-2018 12:30 Unitas'30 MO15-2 Boeimeer MO15-1 - -
V 27-01-2018 10:30 ASWH MO13-1 Unitas'30 MO13-1 - -
V 27-01-2018 09:45 Unitas'30 MO13-2 Wernhout MO13-1 - -
V 27-01-2018 08:45 DIA MO13-1 Unitas'30 MO13-3 - -
V 27-01-2018 09:45 WDS'19 MO11-1 Unitas'30 MO11-1 - -
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 MO11-2 VVR MO11-1 - -
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) Voab JO8-3 - -
V 27-01-2018 10:00 VVR JO9-6M Unitas'30 MO9-2 (JO9-14M) - -
V 27-01-2018 11:30 Unitas'30 JO13-1 Voab JO13-1 - -
V 27-01-2018 09:45 Unitas'30 JO13-2 Voab JO13-3 - -
V 27-01-2018 11:15 Voab JO13-4 Unitas'30 JO13-3 - -
V 27-01-2018 11:00 Sv Reeshof JO13-4 Unitas'30 JO13-4 - -
V 27-01-2018 11:15 Steenbergen JO13-2 Unitas'30 JO12-1 - -
V 27-01-2018 11:30 Be Ready JO13-2 Unitas'30 JO12-2 - -
V 27-01-2018 11:00 VVR JO13-2 Unitas'30 JO12-3 - -
V 27-01-2018 13:00 Steenbergen JO13-3 Unitas'30 JO12-4 - -
V 27-01-2018 11:00 VVR JO12-1 Unitas'30 JO12-5 - -
V 27-01-2018 10:45 Unitas'30 JO12-6 Boeimeer JO13-6 - -
V 27-01-2018 10:45 Unitas'30 JO11-1 Voab JO11-1 - -
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 JO11-2 Voab JO11-2 - -
V 27-01-2018 09:45 Sv Reeshof JO11-2 Unitas'30 JO11-3 - -
V 27-01-2018 10:00 Boeimeer JO11-5 Unitas'30 JO11-4 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO11-5 Sv Reeshof JO11-4 - -
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 JO11-6 Boeimeer JO11-6 - -
V 27-01-2018 10:30 SC Kruisland JO11-2 Unitas'30 JO11-7 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO11-8 Voab JO11-7 - -
V 27-01-2018 09:45 Sv Reeshof JO10-1 Unitas'30 JO10-1 - -
V 27-01-2018 10:00 DIA JO10-1 Unitas'30 JO10-2 - -
V 27-01-2018 10:00 VVR JO10-1 Unitas'30 JO10-3 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-4 Sv Reeshof JO10-3 - -
V 27-01-2018 10:00 DIA JO11-4 Unitas'30 JO10-5 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-6 Sv Reeshof JO10-4 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-7 Zundert JO11-3 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-8 Unitas'30 JO10-9 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-8 Unitas'30 JO10-9 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-10 Sv Reeshof JO10-5 - -
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 JO9-1 Voab JO9-1 - -
V 27-01-2018 09:45 Sv Reeshof JO9-1 Unitas'30 JO9-2 - -
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 JO9-3 Voab JO9-2 - -
V 27-01-2018 10:00 Voab JO9-4 Unitas'30 JO9-4 - -
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 JO9-5 Boeimeer JO9-5 - -
V 27-01-2018 11:30 Sc Kruisland JO9-2 Unitas'30 JO9-6 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO9-7 Boeimeer JO9-6 - -
V 27-01-2018 09:45 Sv Reeshof JO9-3 Unitas'30 JO9-8 - -
V 27-01-2018 09:45 Sv Reeshof JO9-4 Unitas'30 JO9-10 - -
V 27-01-2018 08:45 Sv Reeshof JO9-5 Unitas'30 JO9-11 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO9-13 Voab JO8-6 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO8-1 Sv Reeshof JO8-1 - -
V 27-01-2018 08:45 Sv Reeshof JO8-2 Unitas'30 JO8-2 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO8-3 Voab JO8-2 - -
V 27-01-2018 10:00 Voab JO8-4 Unitas'30 JO8-4 - -
C 27-01-2018 09:30 AS Roma Juventus - -
C 27-01-2018 08:30 Barcelona AC Milan - -
C 27-01-2018 08:30 Chelsea Real Madrid - -
C 27-01-2018 08:30 FC Schalke 04 Arsenal - -
C 27-01-2018 09:30 Liverpool FC Borussia Dortmund - -
C 27-01-2018 08:30 Manchester United Bayern Munchen - -
C 27-01-2018 09:30 Paris Saint Germain Everton - -
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 21-01-2018 10:30 DSE 3 Unitas'30 Zondag 3 48894 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 21-01-2018 10:00 Wernhout 5 Unitas'30 Zondag 7 41626 Sportpark v.v. Wernhout - -
C 27-01-2018 16:30 Unitas'30 Zaterdag 1 RFC 1 M. K. S. (Manuel) Lopes 17304 Sportpark De Lage Banken - -
C 27-01-2018 15:00 Unitas'30 Zaterdag 2 SEOLTO 5 32191 Sportpark De Lage Banken - -
C 27-01-2018 09:30 AS Roma Juventus - -
C 27-01-2018 08:30 Barcelona AC Milan - -
C 27-01-2018 08:30 Chelsea Real Madrid - -
C 27-01-2018 08:30 FC Schalke 04 Arsenal - -
C 27-01-2018 09:30 Liverpool FC Borussia Dortmund - -
C 27-01-2018 08:30 Manchester United Bayern Munchen - -
C 27-01-2018 09:30 Paris Saint Germain Everton - -
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 20-01-2018 15:00 halsteren zat 1 Unitas'30 Zaterdag 1 - -
V 20-01-2018 15:00 Dongen JO19-1 Unitas'30 JO19-1 - -
V 20-01-2018 14:00 Terheijden JO19-2 Unitas'30 JO19-3 - -
V 20-01-2018 15:45 Sv Reeshof JO19-4 Unitas'30 JO19-4 - -
V 20-01-2018 14:00 Sv Reeshof JO17-1 Unitas'30 JO17-2 - -
V 20-01-2018 12:45 Sc 't Zand JO17-3 Unitas'30 JO17-3 - -
V 20-01-2018 14:30 Sc 't Zand JO17-6 Unitas'30 JO17-5 - -
V 21-01-2018 12:00 Unitas'30 Zondag 1 Virtus 1 Rick Nelemans (S) - -
V 21-01-2018 12:00 Unitas'30 Zondag 2 V C W 2 Ricardo Willemen (S) - -
V 27-01-2018 15:15 Unitas'30 JO19-1 Voab JO19-1 - -
V 27-01-2018 15:45 Sv Reeshof JO19-3 Unitas'30 JO19-3 - -
V 27-01-2018 14:15 Unitas'30 JO19-4 Voab JO19-4 - -
V 27-01-2018 15:30 Unitas'30 JO17-1 Voab JO17-1 - -
V 27-01-2018 14:30 Devo JO17-1 Unitas'30 JO17-2 - -
V 27-01-2018 14:30 Unitas'30 JO17-3 Sv Reeshof JO17-2 - -
V 27-01-2018 14:30 Voab JO17-3 Unitas'30 JO17-4 - -
V 27-01-2018 13:00 Unitas'30 JO17-5 Sv Reeshof JO17-3 - -
V 27-01-2018 13:15 Halsteren JO15-1 Unitas'30 JO15-1 - -
V 27-01-2018 14:00 Sv Reeshof JO15-2 Unitas'30 JO15-2 - -
V 27-01-2018 11:30 Unitas'30 JO15-3 Voab JO15-4 - -
V 27-01-2018 13:15 Unitas'30 JO15-4 Voab JO15-5 - -
V 27-01-2018 12:30 Sv Reeshof JO15-4 Unitas'30 JO15-5 - -
V 27-01-2018 13:00 Voab JO15-2 Unitas'30 JO14-1 - -
V 27-01-2018 12:30 Unitas'30 JO14-2 DVO'60 JO15-1 - -
V 27-01-2018 12:30 Sv Reeshof JO14-1 Unitas'30 JO14-3 - -
V 27-01-2018 11:30 Desk JO14-3 Unitas'30 JO14-5 - -
V 27-01-2018 12:45 Unitas'30 MO17-1 Boeimeer MO17-1 - -
V 27-01-2018 11:00 Terheijden MO17-1 Unitas'30 MO17-2 - -
V 27-01-2018 12:30 VVR MO15-1 Unitas'30 MO15-1 - -
V 27-01-2018 12:30 Unitas'30 MO15-2 Boeimeer MO15-1 - -
V 27-01-2018 10:30 ASWH MO13-1 Unitas'30 MO13-1 - -
V 27-01-2018 09:45 Unitas'30 MO13-2 Wernhout MO13-1 - -
V 27-01-2018 08:45 DIA MO13-1 Unitas'30 MO13-3 - -
V 27-01-2018 09:45 WDS'19 MO11-1 Unitas'30 MO11-1 - -
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 MO11-2 VVR MO11-1 - -
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 MO9-1 (JO9-12M) Voab JO8-3 - -
V 27-01-2018 10:00 VVR JO9-6M Unitas'30 MO9-2 (JO9-14M) - -
V 27-01-2018 11:30 Unitas'30 JO13-1 Voab JO13-1 - -
V 27-01-2018 09:45 Unitas'30 JO13-2 Voab JO13-3 - -
V 27-01-2018 11:15 Voab JO13-4 Unitas'30 JO13-3 - -
V 27-01-2018 11:00 Sv Reeshof JO13-4 Unitas'30 JO13-4 - -
V 27-01-2018 11:15 Steenbergen JO13-2 Unitas'30 JO12-1 - -
V 27-01-2018 11:30 Be Ready JO13-2 Unitas'30 JO12-2 - -
V 27-01-2018 11:00 VVR JO13-2 Unitas'30 JO12-3 - -
V 27-01-2018 13:00 Steenbergen JO13-3 Unitas'30 JO12-4 - -
V 27-01-2018 11:00 VVR JO12-1 Unitas'30 JO12-5 - -
V 27-01-2018 10:45 Unitas'30 JO12-6 Boeimeer JO13-6 - -
V 27-01-2018 10:45 Unitas'30 JO11-1 Voab JO11-1 - -
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 JO11-2 Voab JO11-2 - -
V 27-01-2018 09:45 Sv Reeshof JO11-2 Unitas'30 JO11-3 - -
V 27-01-2018 10:00 Boeimeer JO11-5 Unitas'30 JO11-4 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO11-5 Sv Reeshof JO11-4 - -
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 JO11-6 Boeimeer JO11-6 - -
V 27-01-2018 10:30 SC Kruisland JO11-2 Unitas'30 JO11-7 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO11-8 Voab JO11-7 - -
V 27-01-2018 09:45 Sv Reeshof JO10-1 Unitas'30 JO10-1 - -
V 27-01-2018 10:00 DIA JO10-1 Unitas'30 JO10-2 - -
V 27-01-2018 10:00 VVR JO10-1 Unitas'30 JO10-3 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-4 Sv Reeshof JO10-3 - -
V 27-01-2018 10:00 DIA JO11-4 Unitas'30 JO10-5 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-6 Sv Reeshof JO10-4 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-7 Zundert JO11-3 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-8 Unitas'30 JO10-9 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-8 Unitas'30 JO10-9 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-10 Sv Reeshof JO10-5 - -
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 JO9-1 Voab JO9-1 - -
V 27-01-2018 09:45 Sv Reeshof JO9-1 Unitas'30 JO9-2 - -
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 JO9-3 Voab JO9-2 - -
V 27-01-2018 10:00 Voab JO9-4 Unitas'30 JO9-4 - -
V 27-01-2018 09:30 Unitas'30 JO9-5 Boeimeer JO9-5 - -
V 27-01-2018 11:30 Sc Kruisland JO9-2 Unitas'30 JO9-6 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO9-7 Boeimeer JO9-6 - -
V 27-01-2018 09:45 Sv Reeshof JO9-3 Unitas'30 JO9-8 - -
V 27-01-2018 09:45 Sv Reeshof JO9-4 Unitas'30 JO9-10 - -
V 27-01-2018 08:45 Sv Reeshof JO9-5 Unitas'30 JO9-11 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO9-13 Voab JO8-6 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO8-1 Sv Reeshof JO8-1 - -
V 27-01-2018 08:45 Sv Reeshof JO8-2 Unitas'30 JO8-2 - -
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO8-3 Voab JO8-2 - -
V 27-01-2018 10:00 Voab JO8-4 Unitas'30 JO8-4 - -
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
T 20-01-2018 11:10 Dauwendaele Unitas'30 JO17-1 - -
T 20-01-2018 09:30 Unitas'30 JO15-1 Toernooi - -
T 20-01-2018 09:30 Unitas'30 JO15-2 Toernooi Jan Heijnen (S) - -
T 20-01-2018 09:30 Unitas'30 JO15-3 Toernooi Tim Nagtegaal (S) - -
T 20-01-2018 09:30 Unitas'30 JO15-4 Toernooi Gerwin Oomen (S) - -
T 20-01-2018 14:30 Unitas'30 JO15-5 Toernooi Sander Witteveen (S) - -
T 20-01-2018 14:30 Unitas'30 JO14-1 Toernooi Ricardo Willemen (S) - -
T 20-01-2018 14:30 Unitas'30 JO14-2 Toernooi Jetske Bon (S) - -
T 20-01-2018 14:30 Unitas'30 JO14-3 Toernooi John Verhoeven (S) - -
T 20-01-2018 14:30 Unitas'30 JO14-5 Toernooi Ties Reijne (S) - -

Terug naar boven