Wedstrijden

 Op deze pagina vindt u het speelschema van de teams van Unitas'30

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 20-04-2019 19:30 Internos 1 Unitas'30 Zaterdag 1 C.J.M. (Chryso) Konings 23728 - -
C 20-04-2019 11:15 IFC MO9-2 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) 132311 - -
T 20-04-2019 n.n.b. Rood Wit Unitas'30 JO11-1 - -
C 20-04-2019 11:00 Bavel JO11-2 Unitas'30 JO11-4 Afgeschermd 122277 - -
C 20-04-2019 11:00 Bavel JO9-2 Unitas'30 JO9-2 131221 - -
C 20-04-2019 09:30 UVV'40 JO9-3 Unitas'30 JO9-4 133486 - -
C 22-04-2019 14:30 JEKA 1 Unitas'30 Zondag 1 J.W.J. (John) Swaanen 69665 - -
C 22-04-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Sprundel 5 A.P. (Ad) de Pijper 85737 - -
T 22-04-2019 13:00 SSS Klaaswaal Unitas'30 MO11-1 - -
T 22-04-2019 13:30 Hellevoetsluis Unitas'30 JO13-5 - -
T 22-04-2019 13:30 Smitshoek Unitas'30 JO11-9 - -
T 22-04-2019 13:30 Smitshoek Unitas'30 JO11-14 - -
T 22-04-2019 13:15 Heerjansdam Unitas'30 JO8-7 - -
C 23-04-2019 19:30 Boeimeer 6 Unitas'30 Zaterdag 2 G. (Grad) Damen 29389 - -
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 20-04-2019 19:30 Internos 1 Unitas'30 Zaterdag 1 C.J.M. (Chryso) Konings 23728 - -
C 20-04-2019 11:15 IFC MO9-2 Unitas'30 MO9-1 (JO9-10M) 132311 - -
C 20-04-2019 11:00 Bavel JO11-2 Unitas'30 JO11-4 Afgeschermd 122277 - -
C 20-04-2019 11:00 Bavel JO9-2 Unitas'30 JO9-2 131221 - -
C 20-04-2019 09:30 UVV'40 JO9-3 Unitas'30 JO9-4 133486 - -
C 22-04-2019 14:30 JEKA 1 Unitas'30 Zondag 1 J.W.J. (John) Swaanen 69665 - -
C 22-04-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Sprundel 5 A.P. (Ad) de Pijper 85737 - -
C 23-04-2019 19:30 Boeimeer 6 Unitas'30 Zaterdag 2 G. (Grad) Damen 29389 - -
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
T 20-04-2019 n.n.b. Rood Wit Unitas'30 JO11-1 - -
T 22-04-2019 13:00 SSS Klaaswaal Unitas'30 MO11-1 - -
T 22-04-2019 13:30 Hellevoetsluis Unitas'30 JO13-5 - -
T 22-04-2019 13:30 Smitshoek Unitas'30 JO11-9 - -
T 22-04-2019 13:30 Smitshoek Unitas'30 JO11-14 - -
T 22-04-2019 13:15 Heerjansdam Unitas'30 JO8-7 - -

Terug naar boven