Wedstrijden

 Op deze pagina vindt u het speelschema van de teams van Unitas'30

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 25-01-2020 15:00 Boeimeer 6 Unitas'30 Zaterdag 2 W. (Wim) Bekker 68323 - -
C 25-01-2020 13:30 Internos 8 Unitas'30 Zaterdag 3 66993 - -
V 25-01-2020 13:15 Roosendaal JO19-1 Unitas'30 JO19-1 - -
B 25-01-2020 14:30 Terheijden JO19-1 Unitas'30 JO19-2 J. (Jan) Vugts 93925 - -
V 25-01-2020 14:30 Gesta JO19-1 Unitas'30 JO19-3 - -
V 25-01-2020 16:15 Unitas'30 JO19-4 RFC JO19-3 Gerwin Oomen (S) 2 8 7
C 25-01-2020 14:00 Unitas'30 JO17-1 Quick Boys JO17-1 S. (Sabit) Dursun 25924 1 18 17
V 25-01-2020 12:30 VVR JO17-1 Unitas'30 JO17-2 - -
V 25-01-2020 14:30 RFC JO17-2 Unitas'30 JO17-3 - -
V 25-01-2020 12:30 VVR JO17-2 Unitas'30 JO17-4 - -
V 25-01-2020 14:00 Unitas'30 JO17-5 RFC JO17-3 Kayleigh Klok (S) 2 6 5
V 25-01-2020 12:15 Terheijden JO17-1 Unitas'30 JO17-6 - -
V 25-01-2020 11:45 Unitas'30 JO16-1 Steenbergen JO16-1 Koen Hermus (S) 4 10 9
V 25-01-2020 12:00 Sv Reeshof JO16-1 Unitas'30 JO16-2 - -
V 25-01-2020 11:45 Unitas'30 JO15-1 Terneuzen JO15-1 Tim Nagtegaal (S) 2 20 19
V 25-01-2020 10:15 RFC JO15-1 Unitas'30 JO15-2 - -
V 25-01-2020 12:15 RFC JO15-2 Unitas'30 JO15-3 - -
V 25-01-2020 11:30 Terheijden JO15-1 Unitas'30 JO15-4 - -
V 25-01-2020 12:00 Sv Reeshof JO15-3 Unitas'30 JO15-5 - -
V 25-01-2020 12:30 Rood - Wit JO14-1 Unitas'30 JO14-1 - -
V 25-01-2020 12:30 Unitas'30 JO14-2 ASWH JO14-2 John Frauenfelder (S) 5 12 11
V 25-01-2020 10:15 RFC JO15-3 Unitas'30 JO14-3 - -
B 25-01-2020 16:15 Unitas'30 MO19-1 Kloetinge MO19-1 Jetske Bon (S) 94007 1 20 19
B 25-01-2020 14:30 Unitas'30 MO17-1 VVR MO17-1 Joeri Stallinga (S) 94012 4 4 3
V 25-01-2020 15:30 Unitas'30 MO17-2 vv Gilze MO17-1 Kees Halters (S) 3 2 1
V 25-01-2020 11:30 WDS'19 MO15-1 Unitas'30 MO15-2 - -
B 25-01-2020 11:45 Roosendaal MO15-1 Unitas'30 JO14-4M - -
V 25-01-2020 11:45 Unitas'30 MO13-1 DSE MO13-1 Niki Canjels (S) 1 4 3
V 25-01-2020 09:30 Gloria UC Unitas'30 MO13-2 - -
V 25-01-2020 11:00 Unitas'30 MO11-1 Fc Tilburg MO11-1 Josh Frauenfelder (S) 5 B 2 1
V 25-01-2020 11:30 Desk MO11-1 Unitas'30 MO11-2 - -
V 25-01-2020 09:00 Terheijden MO11-1 Unitas'30 MO11-3 - -
B 25-01-2020 12:15 JEKA JO13-1 Unitas'30 JO13-1 Afgeschermd 93961 - -
V 25-01-2020 10:15 Sv Reeshof JO13-1 Unitas'30 JO13-2 - -
V 25-01-2020 10:00 Unitas'30 JO13-3 RFC JO13-2 Kevin Witteveen (S) 1 18 17
V 25-01-2020 10:00 Unitas'30 JO13-4 Sv Reeshof JO13-2 Sander Witteveen (S) 4 16 15
V 25-01-2020 10:00 WDS'19 JO13-1 Unitas'30 JO13-5 - -
V 25-01-2020 11:45 Unitas'30 JO13-6 Desk JO13-2 Martijn Verhoeven (S) 3 14 13
V 25-01-2020 11:00 WVV'67 JO13-1 Unitas'30 JO13-7 - -
V 25-01-2020 10:00 Terheijden JO13-2 Unitas'30 JO13-8 - -
V 25-01-2020 10:00 Unitas'30 JO13-9 Sv Reeshof JO13-3 Martijn Verhoeven (S) 2 6 5
V 25-01-2020 10:00 Unitas'30 JO13-10 RFC JO13-3 Goce Gjorgjioski (S) 3 8 7
V 25-01-2020 12:15 RFC JO13-4 Unitas'30 JO13-11 - -
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO11-1 Voab JO11-1 Tim de Laat (S) 1 A 4 3
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO11-2 G Sv Reeshof JO11-2 Tim Schalk (S) 1 B 20 19
V 25-01-2020 10:00 Rijen JO11-1 Unitas'30 JO11-3 - -
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO11-4 WDS'19 JO11-1 Pim van Polanen (S) 2 A 10 9
V 25-01-2020 08:45 RFC JO11-2 Unitas'30 JO11-5 - -
V 25-01-2020 09:30 Dongen JO11-3 Unitas'30 JO11-6 - -
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO11-7 Gesta JO11-1 Milan Vriens (S) 2 B 10 9
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO11-8 RFC JO11-3 Luuk Meulenberg (S) 3 A 14 13
V 25-01-2020 08:45 Sv Reeshof JO11-3 Unitas'30 JO11-9 - -
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO11-10 Sv Reeshof JO11-4 Bas Voermans (S) 3 B 20 19
V 25-01-2020 08:30 Molenschot JO11-1 Unitas'30 JO11-11 - -
V 25-01-2020 08:45 Sv Reeshof JO10-4 Unitas'30 JO10-1 - -
V 25-01-2020 08:45 Sv Reeshof JO10-5 Unitas'30 JO10-2 - -
B 25-01-2020 10:15 Roosendaal JO9-1 Unitas'30 JO9-1 93993 - -
V 25-01-2020 09:30 Rood - Wit JO9-1 Unitas'30 JO9-2 - -
V 25-01-2020 11:30 Terheijden JO9-1 Unitas'30 JO9-3 - -
V 25-01-2020 09:00 Terheijden JO9-2 Unitas'30 JO9-4 - -
V 25-01-2020 09:45 Unitas'30 JO9-5 Sv Reeshof JO9-2 Spelbegeleider/Ouder (S) 5 B1 12 11
V 25-01-2020 09:45 Unitas'30 JO9-6 Sv Reeshof JO9-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 5 A1 12 11
V 25-01-2020 08:45 RFC JO9-3 Unitas'30 JO9-7 - -
V 25-01-2020 10:00 VVR JO9-2 Unitas'30 JO9-8 - -
V 25-01-2020 09:30 Rood - Wit JO9-2 Unitas'30 JO9-9 - -
V 25-01-2020 10:00 VVR JO9-3M Unitas'30 JO9-11M - -
V 25-01-2020 09:45 Unitas'30 JO9-12 Molenschot JO8-1 Anouk Romme (S) 5 A2 2 1
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO8-1 VVR JO9-1 Jesse Schalk (S) 5 A1 2 1
V 25-01-2020 10:15 Terheijden JO8-1 Unitas'30 JO8-2 - -
V 25-01-2020 09:30 Internos JO8-1 Unitas'30 JO8-3 - -
V 25-01-2020 09:30 Internos JO8-2 Unitas'30 JO8-4 - -
V 25-01-2020 08:45 RFC JO8-2 Unitas'30 JO8-5 - -
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO8-6 RFC JO8-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 5 A2 2 1
C 25-01-2020 08:30 AC Milan Barcelona Spelbegeleider/Ouder (S) 4 B - -
C 25-01-2020 08:30 Bayern München Borussia Dortmund Spelbegeleider/Ouder (S) 4 B - -
C 25-01-2020 08:30 Chelsea Real Madrid Spelbegeleider/Ouder (S) 4 B - -
C 25-01-2020 08:30 Juventus Manchester United Jens Moss (S) 4 B - -
V 25-01-2020 09:30 Sc Gastel JO7-1 Paris Saint Germain - -
C 26-01-2020 14:30 HVCH 1 Unitas'30 Zondag 1 H.M.H. (Henk) Heuts 21078 - -
V 26-01-2020 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Madese Boys 2 Mikel Snijders (S) 1 18 17
V 26-01-2020 11:00 Unitas'30 Zondag 4 Internos 5 4 14 9
C 26-01-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 5 TVC Breda 4 82110 2 10 13
C 26-01-2020 10:30 Graauw VR1 Unitas'30 Dames 1 73660 - -
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 25-01-2020 15:00 Boeimeer 6 Unitas'30 Zaterdag 2 W. (Wim) Bekker 68323 - -
C 25-01-2020 13:30 Internos 8 Unitas'30 Zaterdag 3 66993 - -
C 25-01-2020 14:00 Unitas'30 JO17-1 Quick Boys JO17-1 S. (Sabit) Dursun 25924 1 18 17
C 25-01-2020 08:30 AC Milan Barcelona Spelbegeleider/Ouder (S) 4 B - -
C 25-01-2020 08:30 Bayern München Borussia Dortmund Spelbegeleider/Ouder (S) 4 B - -
C 25-01-2020 08:30 Chelsea Real Madrid Spelbegeleider/Ouder (S) 4 B - -
C 25-01-2020 08:30 Juventus Manchester United Jens Moss (S) 4 B - -
C 26-01-2020 14:30 HVCH 1 Unitas'30 Zondag 1 H.M.H. (Henk) Heuts 21078 - -
C 26-01-2020 10:00 Unitas'30 Zondag 5 TVC Breda 4 82110 2 10 13
C 26-01-2020 10:30 Graauw VR1 Unitas'30 Dames 1 73660 - -
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 25-01-2020 14:30 Terheijden JO19-1 Unitas'30 JO19-2 J. (Jan) Vugts 93925 - -
B 25-01-2020 16:15 Unitas'30 MO19-1 Kloetinge MO19-1 Jetske Bon (S) 94007 1 20 19
B 25-01-2020 14:30 Unitas'30 MO17-1 VVR MO17-1 Joeri Stallinga (S) 94012 4 4 3
B 25-01-2020 11:45 Roosendaal MO15-1 Unitas'30 JO14-4M - -
B 25-01-2020 12:15 JEKA JO13-1 Unitas'30 JO13-1 Afgeschermd 93961 - -
B 25-01-2020 10:15 Roosendaal JO9-1 Unitas'30 JO9-1 93993 - -
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
V 25-01-2020 13:15 Roosendaal JO19-1 Unitas'30 JO19-1 - -
V 25-01-2020 14:30 Gesta JO19-1 Unitas'30 JO19-3 - -
V 25-01-2020 16:15 Unitas'30 JO19-4 RFC JO19-3 Gerwin Oomen (S) 2 8 7
V 25-01-2020 12:30 VVR JO17-1 Unitas'30 JO17-2 - -
V 25-01-2020 14:30 RFC JO17-2 Unitas'30 JO17-3 - -
V 25-01-2020 12:30 VVR JO17-2 Unitas'30 JO17-4 - -
V 25-01-2020 14:00 Unitas'30 JO17-5 RFC JO17-3 Kayleigh Klok (S) 2 6 5
V 25-01-2020 12:15 Terheijden JO17-1 Unitas'30 JO17-6 - -
V 25-01-2020 11:45 Unitas'30 JO16-1 Steenbergen JO16-1 Koen Hermus (S) 4 10 9
V 25-01-2020 12:00 Sv Reeshof JO16-1 Unitas'30 JO16-2 - -
V 25-01-2020 11:45 Unitas'30 JO15-1 Terneuzen JO15-1 Tim Nagtegaal (S) 2 20 19
V 25-01-2020 10:15 RFC JO15-1 Unitas'30 JO15-2 - -
V 25-01-2020 12:15 RFC JO15-2 Unitas'30 JO15-3 - -
V 25-01-2020 11:30 Terheijden JO15-1 Unitas'30 JO15-4 - -
V 25-01-2020 12:00 Sv Reeshof JO15-3 Unitas'30 JO15-5 - -
V 25-01-2020 12:30 Rood - Wit JO14-1 Unitas'30 JO14-1 - -
V 25-01-2020 12:30 Unitas'30 JO14-2 ASWH JO14-2 John Frauenfelder (S) 5 12 11
V 25-01-2020 10:15 RFC JO15-3 Unitas'30 JO14-3 - -
V 25-01-2020 15:30 Unitas'30 MO17-2 vv Gilze MO17-1 Kees Halters (S) 3 2 1
V 25-01-2020 11:30 WDS'19 MO15-1 Unitas'30 MO15-2 - -
V 25-01-2020 11:45 Unitas'30 MO13-1 DSE MO13-1 Niki Canjels (S) 1 4 3
V 25-01-2020 09:30 Gloria UC Unitas'30 MO13-2 - -
V 25-01-2020 11:00 Unitas'30 MO11-1 Fc Tilburg MO11-1 Josh Frauenfelder (S) 5 B 2 1
V 25-01-2020 11:30 Desk MO11-1 Unitas'30 MO11-2 - -
V 25-01-2020 09:00 Terheijden MO11-1 Unitas'30 MO11-3 - -
V 25-01-2020 10:15 Sv Reeshof JO13-1 Unitas'30 JO13-2 - -
V 25-01-2020 10:00 Unitas'30 JO13-3 RFC JO13-2 Kevin Witteveen (S) 1 18 17
V 25-01-2020 10:00 Unitas'30 JO13-4 Sv Reeshof JO13-2 Sander Witteveen (S) 4 16 15
V 25-01-2020 10:00 WDS'19 JO13-1 Unitas'30 JO13-5 - -
V 25-01-2020 11:45 Unitas'30 JO13-6 Desk JO13-2 Martijn Verhoeven (S) 3 14 13
V 25-01-2020 11:00 WVV'67 JO13-1 Unitas'30 JO13-7 - -
V 25-01-2020 10:00 Terheijden JO13-2 Unitas'30 JO13-8 - -
V 25-01-2020 10:00 Unitas'30 JO13-9 Sv Reeshof JO13-3 Martijn Verhoeven (S) 2 6 5
V 25-01-2020 10:00 Unitas'30 JO13-10 RFC JO13-3 Goce Gjorgjioski (S) 3 8 7
V 25-01-2020 12:15 RFC JO13-4 Unitas'30 JO13-11 - -
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO11-1 Voab JO11-1 Tim de Laat (S) 1 A 4 3
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO11-2 G Sv Reeshof JO11-2 Tim Schalk (S) 1 B 20 19
V 25-01-2020 10:00 Rijen JO11-1 Unitas'30 JO11-3 - -
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO11-4 WDS'19 JO11-1 Pim van Polanen (S) 2 A 10 9
V 25-01-2020 08:45 RFC JO11-2 Unitas'30 JO11-5 - -
V 25-01-2020 09:30 Dongen JO11-3 Unitas'30 JO11-6 - -
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO11-7 Gesta JO11-1 Milan Vriens (S) 2 B 10 9
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO11-8 RFC JO11-3 Luuk Meulenberg (S) 3 A 14 13
V 25-01-2020 08:45 Sv Reeshof JO11-3 Unitas'30 JO11-9 - -
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO11-10 Sv Reeshof JO11-4 Bas Voermans (S) 3 B 20 19
V 25-01-2020 08:30 Molenschot JO11-1 Unitas'30 JO11-11 - -
V 25-01-2020 08:45 Sv Reeshof JO10-4 Unitas'30 JO10-1 - -
V 25-01-2020 08:45 Sv Reeshof JO10-5 Unitas'30 JO10-2 - -
V 25-01-2020 09:30 Rood - Wit JO9-1 Unitas'30 JO9-2 - -
V 25-01-2020 11:30 Terheijden JO9-1 Unitas'30 JO9-3 - -
V 25-01-2020 09:00 Terheijden JO9-2 Unitas'30 JO9-4 - -
V 25-01-2020 09:45 Unitas'30 JO9-5 Sv Reeshof JO9-2 Spelbegeleider/Ouder (S) 5 B1 12 11
V 25-01-2020 09:45 Unitas'30 JO9-6 Sv Reeshof JO9-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 5 A1 12 11
V 25-01-2020 08:45 RFC JO9-3 Unitas'30 JO9-7 - -
V 25-01-2020 10:00 VVR JO9-2 Unitas'30 JO9-8 - -
V 25-01-2020 09:30 Rood - Wit JO9-2 Unitas'30 JO9-9 - -
V 25-01-2020 10:00 VVR JO9-3M Unitas'30 JO9-11M - -
V 25-01-2020 09:45 Unitas'30 JO9-12 Molenschot JO8-1 Anouk Romme (S) 5 A2 2 1
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO8-1 VVR JO9-1 Jesse Schalk (S) 5 A1 2 1
V 25-01-2020 10:15 Terheijden JO8-1 Unitas'30 JO8-2 - -
V 25-01-2020 09:30 Internos JO8-1 Unitas'30 JO8-3 - -
V 25-01-2020 09:30 Internos JO8-2 Unitas'30 JO8-4 - -
V 25-01-2020 08:45 RFC JO8-2 Unitas'30 JO8-5 - -
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO8-6 RFC JO8-3 Spelbegeleider/Ouder (S) 5 A2 2 1
V 25-01-2020 09:30 Sc Gastel JO7-1 Paris Saint Germain - -
V 26-01-2020 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Madese Boys 2 Mikel Snijders (S) 1 18 17
V 26-01-2020 11:00 Unitas'30 Zondag 4 Internos 5 4 14 9

Terug naar boven