Uitslagen

Seizoen:



  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 08-12-2019 11:30 Terneuzen 2 Unitas'30 Zondag 2 NJM (Nico) Overbeeke 1 - 3
C 08-12-2019 12:15 Unitas'30 Zondag 4 Dubbeldam 3 F (Ferdy) Overduin 4 - 0
C 08-12-2019 14:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Unitas'30 Zondag 1 S.C.A. (Stijn) van Zuilichem 2 - 4
C 08-12-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 3 FC Dordrecht Amateurs 2 M. (Mikel) Snijders
C 08-12-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 PCP 5 A.P. (Ad) de Pijper 2 - 2
C 08-12-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Unitas'30 Zondag 8 Afgeschermd 0 - 1
C 08-12-2019 12:15 Unitas'30 Zondag 6 RSV 3 M.C.P.P. (Marvin) Verhulst 4 - 1
C 08-12-2019 13:00 Unitas'30 Dames 1 VVR VR1 J. (John) Frauenfelder 4 - 4
C 08-12-2019 12:00 Moerse Boys VR2 Unitas'30 Dames 2 F. (Finn) Snepvangers
C 07-12-2019 15:15 Unitas'30 Zaterdag 2 Prinsenland 3 P.W.H.R. (Peter) Korten 1 - 1
C 07-12-2019 vervallen Internos 8 Unitas'30 Zaterdag 3
C 07-12-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 P.J.A.M. (Paul) Rooijakkers 6 - 1
C 07-12-2019 12:45 TSC JO19-2 Unitas'30 JO19-2 T.M.J. (Tijmen) den Breejen 9 - 1
C 07-12-2019 15:45 Unitas'30 JO19-3 Zundert JO19-2 T. (Tim) Nagtegaal 7 - 3
C 07-12-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 Unitas'30 JO19-4 B.H.F. (Boris) van Zomeren 3 - 2
C 07-12-2019 12:30 Westlandia JO17-1 Unitas'30 JO17-1 M. (Matthijs) van der Beek 6 - 0
C 07-12-2019 12:00 RFC JO17-1 Unitas'30 JO17-2 A.E.J.M. (Bram) Lambregts 0 - 1
C 07-12-2019 14:00 Unitas'30 JO17-6 Schijf JO17-1 C.M.M. (Kees) Halters 1 - 1
C 07-12-2019 15:45 Unitas'30 JO17-4 DIOZ JO17-1 G. (Gerwin) Oomen 3 - 0
C 07-12-2019 15:00 Unitas'30 JO17-5 WDS'19 JO17-2 S. (Sander) Witteveen 2 - 3
C 07-12-2019 12:45 Unitas'30 JO17-3 Olympia'60 JO17-1 T. (Tim) Nagtegaal 9 - 0
C 07-12-2019 11:45 TSC JO16-2 Unitas'30 JO16-2 Afgeschermd 6 - 1
C 07-12-2019 13:15 Roosendaal JO16-3 Unitas'30 JO16-1 J. (Jason) Broekman 2 - 5
C 07-12-2019 11:45 Roosendaal JO15-1 Unitas'30 JO15-1 G. (Gerard) Dolman 5 - 3
C 07-12-2019 10:15 Halsteren JO15-3 Unitas'30 JO15-3 A. (Abdelaziz) Achahbar 3 - 1
C 07-12-2019 12:30 VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-5 Y. (Yannick) Gevers 4 - 1
C 07-12-2019 13:45 Unitas'30 JO15-2 VVR JO15-1 J. (Jetske) Bon 2 - 1
C 07-12-2019 13:45 Unitas'30 JO15-4 TVC Breda JO15-1 M. (Martijn) Verhoeven 0 - 2
C 07-12-2019 11:45 Roosendaal JO14-3 Unitas'30 JO14-3 S. (Sem) van Gastel 1 - 1
C 07-12-2019 11:55 Unitas'30 JO14-2 RSV JO14-1 J. (John) Frauenfelder 5 - 1
C 07-12-2019 12:45 SCO MO19-1 Unitas'30 MO19-1 F.P.W.M. (Frank) Christ
C 07-12-2019 15:00 Boxtel MO17-1 Unitas'30 MO17-1 Afgeschermd 2 - 1
C 07-12-2019 14:30 DIA MO17-1 Unitas'30 MO17-2 I. (Imara) Krijnen 3 - 0
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 MO15-2 MOC'17 MO15-2 K. (Kayleigh) Klok 5 - 0
C 07-12-2019 13:25 Unitas'30 JO14-4M DSE JO14-1 D. (Diego) Forsten 0 - 4
C 07-12-2019 11:30 SC Welberg MO13-1 Unitas'30 MO13-1 B.A (Bryan) Limburg 2 - 0
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 MO13-2 UVV'40 MO13-1 H. (Henk) Schuiling 2 - 6
C 07-12-2019 09:00 DSE MO11-1 Unitas'30 MO11-1 M. (Malik) van Gameren 2 - 1
C 07-12-2019 10:30 Cluzona MO11-1 Unitas'30 MO11-2 2 - 2
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Groen Wit MO11-1 Lars Frijters (S) 0 - 8
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 JO13-3 SAB JO13-1 K.F.W. (Kevin) Witteveen 2 - 0
C 07-12-2019 11:15 De Fendert JO13-1 Unitas'30 JO13-5 F.J. (Frank) van der Weerd 1 - 2
C 07-12-2019 12:15 Unitas'30 JO13-1 Roosendaal JO13-1 L. (Luca) Auerbach 3 - 0
C 07-12-2019 10:00 Steenbergen JO13-1 Unitas'30 JO13-2 M.J. (Martijn) Hendrikx 0 - 5
C 07-12-2019 12:00 Unitas'30 JO13-6 Raamsdonk JO13-1 M. (Martijn) Verhoeven 4 - 1
C 07-12-2019 09:30 VCW JO13-1 Unitas'30 JO13-7 B.J.T. (Bror) Huijbregts 4 - 2
C 07-12-2019 11:45 Unitas'30 JO13-9 SVG JO13-1 K. (Kayleigh) Klok… (+1) 1 - 14
C 07-12-2019 10:05 Unitas'30 JO13-8 Gloria UC JO13-2 M. (Martijn) Verhoeven 1 - 4
C 07-12-2019 10:30 SC Gastel JO13-2 Unitas'30 JO13-10 A.J.R. (Adriaan) Hamers 7 - 0
C 07-12-2019 11:15 Sprundel JO13-1 Unitas'30 JO13-11 M. (Marco) Mathijssen 5 - 2
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-5 RSV JO11-1 Jip Liebregts (S) 2 - 8
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-2 G Baronie JO11-1 Tim de Laat (S) 1 - 3
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 SCO JO11-2 Pim van Polanen (S) 0 - 4
C 07-12-2019 08:30 VVGZ JO11-3 Unitas'30 JO11-6 6 - 1
C 07-12-2019 10:30 Olympia'60 JO11-1 Unitas'30 JO11-4 9 - 2
C 07-12-2019 08:30 Prinsenland JO11-1 Unitas'30 JO11-3 R. (Roel) Timmers 2 - 23
C 07-12-2019 11:00 Unitas'30 JO11-1 RBC JO11-1 D. (Diego) Forsten 1 - 5
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-9 Victoria'03 JO11-2 Pascal Ploeg (S) 6 - 5
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-12 DSE JO11-5 Leider / Ouder (S) 2 - 13
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 DIA JO11-3 Josh Frauenfelder (S) 2 - 0
C 07-12-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Unitas'30 JO11-11 7 - 0
C 07-12-2019 10:15 DSE JO11-4 Unitas'30 JO11-13 Y.P.A. (Youri) Jansen 8 - 0
C 07-12-2019 vervallen Unitas'30 JO9-7 Beek Vooruit JO9-4 Koen Scholtes (S)
C 07-12-2019 afgelast Advendo JO9-1 Unitas'30 JO9-9
C 07-12-2019 09:45 Unitas'30 JO9-2 DSE JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 07-12-2019 vervallen Unitas'30 JO9-3 VVR JO9-2 Milan Buijnsters (S) 9-0
C 07-12-2019 10:45 DOSKO JO9-1 Unitas'30 JO9-5
C 07-12-2019 vervallen Irene'58 JO9-1 Unitas'30 JO9-6
C 07-12-2019 vervallen Unitas'30 JO9-1 RBC JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 07-12-2019 vervallen Gilze JO9-3 Unitas'30 JO9-8
C 07-12-2019 vervallen Unitas'30 JO9-4 Roosendaal JO9-4 Ubayd Hassan (S)
C 07-12-2019 09:45 Unitas'30 JO8-3 DSE JO8-3G Spelbegeleider/Ouder (S)
C 07-12-2019 vervallen Internos JO8-1 Unitas'30 JO8-6
C 07-12-2019 vervallen Unitas'30 JO8-4 Klundert JO8-2G Spelbegeleider/Ouder (S)
C 07-12-2019 vervallen BSC JO8-1 Unitas'30 JO8-1
C 07-12-2019 vervallen BSC JO8-2 Unitas'30 JO8-2 4-15
C 07-12-2019 vervallen Unitas'30 JO8-5 Groen Wit JO8-3 Lucas Ploeg (S)
C 07-12-2019 08:30 Real Madrid Barcelona Jurre Hendrickx (S) 5 - 11
C 07-12-2019 08:30 Bayern München Paris Saint Germain Gil Jaspers (S) 1 - 11
C 07-12-2019 08:30 Borussia Dortmund Chelsea Panos Paroglou (S) 3 - 10
C 07-12-2019 08:30 Juventus Ac Milan Qin Zarra (S) 1 - 16
V 03-12-2019 20:15 Unitas'30 Zondag 1 Baronie 1 Danny van Helden (S)
C 01-12-2019 10:00 Moerse Boys 7 Unitas'30 Zondag 7 J.G.M. (John) van Rijsbergen 2 - 4
C 01-12-2019 14:30 Nemelaer 1 Unitas'30 Zondag 1 M.J.C. (Maurice) Hermus 7 - 2
C 01-12-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Zundert 4 M. (Maarten) de Jong 4 - 3
C 01-12-2019 10:00 Moerse Boys 6 Unitas'30 Zondag 6 JC (Jos) van Bedaf 0 - 9
C 01-12-2019 11:00 Advendo 4 Unitas'30 Zondag 5 P.J. (Peter) de Leeuw 2 - 3
C 01-12-2019 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Roosendaal 3 G. (Gerwin) Oomen 3 - 1
C 01-12-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 3 RSV 2 E. (Edwin) Hultermans 1 - 1
C 01-12-2019 11:00 DEVO 2 Unitas'30 Zondag 4 C.G.M.M. (Carlo) van Peer 2 - 3
C 01-12-2019 10:00 NVS VR1 Unitas'30 Dames 1 R. (Ruud) v.d. Beemd 1 - 5
C 01-12-2019 11:00 Baronie VR4 Unitas'30 Dames 2 E. (Edwin) Boot 5 - 0
C 30-11-2019 16:15 Unitas'30 Zaterdag 2 Moerse Boys 3 F.A. (Jeroen) Kodde… (+1) 2 - 1
C 30-11-2019 13:30 SC Kruisland 2 Unitas'30 Zaterdag 3 R. (Rolf) Springer 2 - 2
C 30-11-2019 16:45 Unitas'30 JO19-4 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 G. (Gerwin) Oomen 6 - 2
C 30-11-2019 16:35 Unitas'30 JO19-1 Gilze JO19-1 J. (Hans) de Jong 4 - 2
C 30-11-2019 14:00 Unitas'30 JO19-3 TVC Breda JO19-2 C.M.M. (Kees) Halters 0 - 4
C 30-11-2019 13:15 Baronie JO19-2 Unitas'30 JO19-2 Afgeschermd 0 - 2
C 30-11-2019 12:30 De Schutters JO17-1 Unitas'30 JO17-4
C 30-11-2019 14:30 DIA JO17-3 Unitas'30 JO17-5 R. (Richard) Betten 16 - 0
Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 08-12-2019 11:30 Terneuzen 2 Unitas'30 Zondag 2 NJM (Nico) Overbeeke 1 - 3
C 08-12-2019 12:15 Unitas'30 Zondag 4 Dubbeldam 3 F (Ferdy) Overduin 4 - 0
C 08-12-2019 14:00 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 Unitas'30 Zondag 1 S.C.A. (Stijn) van Zuilichem 2 - 4
C 08-12-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 3 FC Dordrecht Amateurs 2 M. (Mikel) Snijders
C 08-12-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 PCP 5 A.P. (Ad) de Pijper 2 - 2
C 08-12-2019 12:15 Beek Vooruit 11 Unitas'30 Zondag 8 Afgeschermd 0 - 1
C 08-12-2019 12:15 Unitas'30 Zondag 6 RSV 3 M.C.P.P. (Marvin) Verhulst 4 - 1
C 08-12-2019 13:00 Unitas'30 Dames 1 VVR VR1 J. (John) Frauenfelder 4 - 4
C 08-12-2019 12:00 Moerse Boys VR2 Unitas'30 Dames 2 F. (Finn) Snepvangers
C 07-12-2019 15:15 Unitas'30 Zaterdag 2 Prinsenland 3 P.W.H.R. (Peter) Korten 1 - 1
C 07-12-2019 vervallen Internos 8 Unitas'30 Zaterdag 3
C 07-12-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 P.J.A.M. (Paul) Rooijakkers 6 - 1
C 07-12-2019 12:45 TSC JO19-2 Unitas'30 JO19-2 T.M.J. (Tijmen) den Breejen 9 - 1
C 07-12-2019 15:45 Unitas'30 JO19-3 Zundert JO19-2 T. (Tim) Nagtegaal 7 - 3
C 07-12-2019 14:30 Madese Boys JO19-3 Unitas'30 JO19-4 B.H.F. (Boris) van Zomeren 3 - 2
C 07-12-2019 12:30 Westlandia JO17-1 Unitas'30 JO17-1 M. (Matthijs) van der Beek 6 - 0
C 07-12-2019 12:00 RFC JO17-1 Unitas'30 JO17-2 A.E.J.M. (Bram) Lambregts 0 - 1
C 07-12-2019 14:00 Unitas'30 JO17-6 Schijf JO17-1 C.M.M. (Kees) Halters 1 - 1
C 07-12-2019 15:45 Unitas'30 JO17-4 DIOZ JO17-1 G. (Gerwin) Oomen 3 - 0
C 07-12-2019 15:00 Unitas'30 JO17-5 WDS'19 JO17-2 S. (Sander) Witteveen 2 - 3
C 07-12-2019 12:45 Unitas'30 JO17-3 Olympia'60 JO17-1 T. (Tim) Nagtegaal 9 - 0
C 07-12-2019 11:45 TSC JO16-2 Unitas'30 JO16-2 Afgeschermd 6 - 1
C 07-12-2019 13:15 Roosendaal JO16-3 Unitas'30 JO16-1 J. (Jason) Broekman 2 - 5
C 07-12-2019 11:45 Roosendaal JO15-1 Unitas'30 JO15-1 G. (Gerard) Dolman 5 - 3
C 07-12-2019 10:15 Halsteren JO15-3 Unitas'30 JO15-3 A. (Abdelaziz) Achahbar 3 - 1
C 07-12-2019 12:30 VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-5 Y. (Yannick) Gevers 4 - 1
C 07-12-2019 13:45 Unitas'30 JO15-2 VVR JO15-1 J. (Jetske) Bon 2 - 1
C 07-12-2019 13:45 Unitas'30 JO15-4 TVC Breda JO15-1 M. (Martijn) Verhoeven 0 - 2
C 07-12-2019 11:45 Roosendaal JO14-3 Unitas'30 JO14-3 S. (Sem) van Gastel 1 - 1
C 07-12-2019 11:55 Unitas'30 JO14-2 RSV JO14-1 J. (John) Frauenfelder 5 - 1
C 07-12-2019 12:45 SCO MO19-1 Unitas'30 MO19-1 F.P.W.M. (Frank) Christ
C 07-12-2019 15:00 Boxtel MO17-1 Unitas'30 MO17-1 Afgeschermd 2 - 1
C 07-12-2019 14:30 DIA MO17-1 Unitas'30 MO17-2 I. (Imara) Krijnen 3 - 0
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 MO15-2 MOC'17 MO15-2 K. (Kayleigh) Klok 5 - 0
C 07-12-2019 13:25 Unitas'30 JO14-4M DSE JO14-1 D. (Diego) Forsten 0 - 4
C 07-12-2019 11:30 SC Welberg MO13-1 Unitas'30 MO13-1 B.A (Bryan) Limburg 2 - 0
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 MO13-2 UVV'40 MO13-1 H. (Henk) Schuiling 2 - 6
C 07-12-2019 09:00 DSE MO11-1 Unitas'30 MO11-1 M. (Malik) van Gameren 2 - 1
C 07-12-2019 10:30 Cluzona MO11-1 Unitas'30 MO11-2 2 - 2
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 MO11-3 Groen Wit MO11-1 Lars Frijters (S) 0 - 8
C 07-12-2019 10:15 Unitas'30 JO13-3 SAB JO13-1 K.F.W. (Kevin) Witteveen 2 - 0
C 07-12-2019 11:15 De Fendert JO13-1 Unitas'30 JO13-5 F.J. (Frank) van der Weerd 1 - 2
C 07-12-2019 12:15 Unitas'30 JO13-1 Roosendaal JO13-1 L. (Luca) Auerbach 3 - 0
C 07-12-2019 10:00 Steenbergen JO13-1 Unitas'30 JO13-2 M.J. (Martijn) Hendrikx 0 - 5
C 07-12-2019 12:00 Unitas'30 JO13-6 Raamsdonk JO13-1 M. (Martijn) Verhoeven 4 - 1
C 07-12-2019 09:30 VCW JO13-1 Unitas'30 JO13-7 B.J.T. (Bror) Huijbregts 4 - 2
C 07-12-2019 11:45 Unitas'30 JO13-9 SVG JO13-1 K. (Kayleigh) Klok… (+1) 1 - 14
C 07-12-2019 10:05 Unitas'30 JO13-8 Gloria UC JO13-2 M. (Martijn) Verhoeven 1 - 4
C 07-12-2019 10:30 SC Gastel JO13-2 Unitas'30 JO13-10 A.J.R. (Adriaan) Hamers 7 - 0
C 07-12-2019 11:15 Sprundel JO13-1 Unitas'30 JO13-11 M. (Marco) Mathijssen 5 - 2
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-5 RSV JO11-1 Jip Liebregts (S) 2 - 8
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-2 G Baronie JO11-1 Tim de Laat (S) 1 - 3
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 SCO JO11-2 Pim van Polanen (S) 0 - 4
C 07-12-2019 08:30 VVGZ JO11-3 Unitas'30 JO11-6 6 - 1
C 07-12-2019 10:30 Olympia'60 JO11-1 Unitas'30 JO11-4 9 - 2
C 07-12-2019 08:30 Prinsenland JO11-1 Unitas'30 JO11-3 R. (Roel) Timmers 2 - 23
C 07-12-2019 11:00 Unitas'30 JO11-1 RBC JO11-1 D. (Diego) Forsten 1 - 5
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-9 Victoria'03 JO11-2 Pascal Ploeg (S) 6 - 5
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-12 DSE JO11-5 Leider / Ouder (S) 2 - 13
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 DIA JO11-3 Josh Frauenfelder (S) 2 - 0
C 07-12-2019 09:30 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 Unitas'30 JO11-11 7 - 0
C 07-12-2019 10:15 DSE JO11-4 Unitas'30 JO11-13 Y.P.A. (Youri) Jansen 8 - 0
C 07-12-2019 vervallen Unitas'30 JO9-7 Beek Vooruit JO9-4 Koen Scholtes (S)
C 07-12-2019 afgelast Advendo JO9-1 Unitas'30 JO9-9
C 07-12-2019 09:45 Unitas'30 JO9-2 DSE JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 07-12-2019 vervallen Unitas'30 JO9-3 VVR JO9-2 Milan Buijnsters (S) 9-0
C 07-12-2019 10:45 DOSKO JO9-1 Unitas'30 JO9-5
C 07-12-2019 vervallen Irene'58 JO9-1 Unitas'30 JO9-6
C 07-12-2019 vervallen Unitas'30 JO9-1 RBC JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S)
C 07-12-2019 vervallen Gilze JO9-3 Unitas'30 JO9-8
C 07-12-2019 vervallen Unitas'30 JO9-4 Roosendaal JO9-4 Ubayd Hassan (S)
C 07-12-2019 09:45 Unitas'30 JO8-3 DSE JO8-3G Spelbegeleider/Ouder (S)
C 07-12-2019 vervallen Internos JO8-1 Unitas'30 JO8-6
C 07-12-2019 vervallen Unitas'30 JO8-4 Klundert JO8-2G Spelbegeleider/Ouder (S)
C 07-12-2019 vervallen BSC JO8-1 Unitas'30 JO8-1
C 07-12-2019 vervallen BSC JO8-2 Unitas'30 JO8-2 4-15
C 07-12-2019 vervallen Unitas'30 JO8-5 Groen Wit JO8-3 Lucas Ploeg (S)
C 07-12-2019 08:30 Real Madrid Barcelona Jurre Hendrickx (S) 5 - 11
C 07-12-2019 08:30 Bayern München Paris Saint Germain Gil Jaspers (S) 1 - 11
C 07-12-2019 08:30 Borussia Dortmund Chelsea Panos Paroglou (S) 3 - 10
C 07-12-2019 08:30 Juventus Ac Milan Qin Zarra (S) 1 - 16
C 01-12-2019 10:00 Moerse Boys 7 Unitas'30 Zondag 7 J.G.M. (John) van Rijsbergen 2 - 4
C 01-12-2019 14:30 Nemelaer 1 Unitas'30 Zondag 1 M.J.C. (Maurice) Hermus 7 - 2
C 01-12-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 8 Zundert 4 M. (Maarten) de Jong 4 - 3
C 01-12-2019 10:00 Moerse Boys 6 Unitas'30 Zondag 6 JC (Jos) van Bedaf 0 - 9
C 01-12-2019 11:00 Advendo 4 Unitas'30 Zondag 5 P.J. (Peter) de Leeuw 2 - 3
C 01-12-2019 11:30 Unitas'30 Zondag 2 Roosendaal 3 G. (Gerwin) Oomen 3 - 1
C 01-12-2019 10:30 Unitas'30 Zondag 3 RSV 2 E. (Edwin) Hultermans 1 - 1
C 01-12-2019 11:00 DEVO 2 Unitas'30 Zondag 4 C.G.M.M. (Carlo) van Peer 2 - 3
C 01-12-2019 10:00 NVS VR1 Unitas'30 Dames 1 R. (Ruud) v.d. Beemd 1 - 5
C 01-12-2019 11:00 Baronie VR4 Unitas'30 Dames 2 E. (Edwin) Boot 5 - 0
C 30-11-2019 16:15 Unitas'30 Zaterdag 2 Moerse Boys 3 F.A. (Jeroen) Kodde… (+1) 2 - 1
C 30-11-2019 13:30 SC Kruisland 2 Unitas'30 Zaterdag 3 R. (Rolf) Springer 2 - 2
C 30-11-2019 16:45 Unitas'30 JO19-4 FC Dordrecht Amateurs JO19-1 G. (Gerwin) Oomen 6 - 2
C 30-11-2019 16:35 Unitas'30 JO19-1 Gilze JO19-1 J. (Hans) de Jong 4 - 2
C 30-11-2019 14:00 Unitas'30 JO19-3 TVC Breda JO19-2 C.M.M. (Kees) Halters 0 - 4
C 30-11-2019 13:15 Baronie JO19-2 Unitas'30 JO19-2 Afgeschermd 0 - 2
C 30-11-2019 12:30 De Schutters JO17-1 Unitas'30 JO17-4
C 30-11-2019 14:30 DIA JO17-3 Unitas'30 JO17-5 R. (Richard) Betten 16 - 0
C 30-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 Unitas'30 JO17-3 R. (Rik) van Opstal 3 - 2
Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 19-11-2019 20:00 DSE 1 Unitas'30 Zondag 1 G.M.J. (Gidion) Tunders 1 - 8
B 04-11-2019 18:30 TSC JO9-6 Unitas'30 JO9-5
B 23-10-2019 18:30 Unitas'30 JO15-4 DSE JO15-2 J. (John) Frauenfelder 5 - 2
B 22-10-2019 18:00 DSE JO11-1 Unitas'30 JO11-3 L. (Lowie) van Elewout 7 - 6
B 20-10-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 7 Beek Vooruit 7 A.P. (Ad) de Pijper 3 - 1
B 20-10-2019 11:30 Unitas'30 Zondag 2 FC Tilburg 2 J.G.M. (John) van Rijsbergen 6 - 0
B 20-10-2019 09:45 Hoeven 5 Unitas'30 Zondag 5 J.C. (Joost) Zagers 4 - 1
B 19-10-2019 14:30 Unitas'30 Zaterdag 2 Internos 6 Afgeschermd 5 - 3
B 19-10-2019 14:00 Baronie JO19-1 Unitas'30 JO19-1 J.A.A.C.J. (Johan) van Vijfeijken 1 - 6
B 19-10-2019 14:30 Unitas'30 JO19-2 Kapelle JO19-1 Afgeschermd 2 - 1
B 19-10-2019 14:30 DEVO JO17-1 Unitas'30 JO17-3 A.J.C.M. (Stefan) van Vlimmeren 2 - 1
B 19-10-2019 13:30 Unitas'30 JO17-6 BSC JO17-1 T. (Tim) Nagtegaal 3 - 2
B 19-10-2019 13:00 DESK JO15-1 Unitas'30 JO15-1 M.F. (Faissal) el Karimi 2 - 2 (4 - 3)
B 19-10-2019 12:15 RFC MO19-1 Unitas'30 MO19-1 Afgeschermd 0 - 4
B 19-10-2019 11:15 Kloetinge MO17-1 Unitas'30 MO17-1 J.C. (Johan) van der Ploeg 1 - 2
B 19-10-2019 11:30 Unitas'30 MO15-2 Cluzona MO15-1 D. (Diego) Forsten 0 - 2
B 19-10-2019 10:45 Hoeven JO13-1 Unitas'30 JO13-3 Afgeschermd 6 - 0
B 19-10-2019 12:30 Unitas'30 JO13-1 Beek Vooruit JO13-1 P.M. (Patrick) Baremans 4 - 0
B 19-10-2019 10:45 Unitas'30 JO13-4 Zundert JO13-1 M. (Martijn) Verhoeven 4 - 2
B 19-10-2019 10:45 The Gunners JO13-2 Unitas'30 JO13-10 D. (Drik) Bulkmans 4 - 1
B 19-10-2019 vervallen Unitas'30 JO9-9 DSE JO9-3 Ubayd Hassan (S)
B 19-10-2019 vervallen SC Gastel JO9-1 Unitas'30 JO9-3 3-2
B 19-10-2019 vervallen Unitas'30 JO9-1 Groen Wit JO9-1 Ralph Kersten (S)
B 19-10-2019 vervallen Unitas'30 JO8-4 VVR JO8-2 Lars Frijters (S)
B 19-10-2019 vervallen Virtus JO8-1G Unitas'30 JO8-5
B 18-09-2019 18:30 Unitas'30 JO17-4 Moerse Boys JO17-2 K. (Kayleigh) Klok 21 - 0
B 15-09-2019 10:30 Groen Wit 6 Unitas'30 Zondag 8 Afgeschermd 5 - 2
B 15-09-2019 11:00 Hoeven 4 Unitas'30 Zondag 7 J. (Joris) van der Logt 3 - 4
B 15-09-2019 14:30 JEKA 1 Unitas'30 Zondag 1 Afgeschermd 2 - 4
B 15-09-2019 12:00 WDS'19 2 Unitas'30 Zondag 2 T. (Tjeu) Rijsewijk 1 - 13
B 15-09-2019 11:30 Beek Vooruit 2 Unitas'30 Zondag 3 P.J.A.E. (Pascal) van den Buys 6 - 1
B 15-09-2019 10:30 RSV 4 Unitas'30 Zondag 6 Afgeschermd 3 - 9
B 15-09-2019 11:30 VC Vlissingen 2 Unitas'30 Zondag 4 J.W. (John) de Braal 6 - 0
B 15-09-2019 12:00 Virtus 4 Unitas'30 Zondag 5 Afgeschermd 1 - 3
B 15-09-2019 13:00 Unitas'30 Dames 1 Beek Vooruit VR1 J. (John) Frauenfelder 2 - 3
B 15-09-2019 09:45 Nieuw Borgvliet VR2 Unitas'30 Dames 2 Afgeschermd 1 - 4
B 14-09-2019 13:30 Internos 5 Unitas'30 Zaterdag 3 Afgeschermd 1 - 7
B 14-09-2019 16:00 Unitas'30 Zaterdag 2 Internos 8 T. (Tobias) Vermeulen 3 - 1
B 14-09-2019 13:30 Internos JO19-1 Unitas'30 JO19-1 A. (Alex) van Bedaf 1 - 4
B 14-09-2019 16:45 Unitas'30 JO19-2 Rood-Wit W JO19-1 Afgeschermd 2 - 2
B 14-09-2019 16:00 Unitas'30 JO19-3 Internos JO19-2 C.M.M. (Kees) Halters 3 - 3
B 14-09-2019 14:30 VVR JO19-2 Unitas'30 JO19-4 W. (Werner) Mathijssen 2 - 2
B 14-09-2019 13:00 MOC'17 JO17-2 Unitas'30 JO17-1 A. (Alex) Sep 2 - 6
B 14-09-2019 13:50 Unitas'30 JO17-4 VVR JO17-2 J. (John) Marijnissen 15 - 3
B 14-09-2019 10:45 Beek Vooruit JO17-2 Unitas'30 JO17-2 Afgeschermd 0 - 10
B 14-09-2019 15:00 Hoeven JO17-2 Unitas'30 JO17-5 S. (Sander) Witteveen 3 - 1
B 14-09-2019 13:50 Unitas'30 JO17-6 Virtus JO17-2 Afgeschermd 2 - 1
B 14-09-2019 16:00 Unitas'30 JO17-3 DSE JO17-2 J. (John) Frauenfelder 10 - 0
B 14-09-2019 13:30 Rood-Wit W JO16-1 Unitas'30 JO16-1 M.C.M. (Maurice) Koevoets 7 - 3
B 14-09-2019 15:00 Right'Oh JO16-1G Unitas'30 JO16-2 Afgeschermd 4 - 4
B 14-09-2019 10:05 Unitas'30 JO15-3 JEKA JO15-6 R. (Robin) Sprenkels 4 - 0
B 14-09-2019 15:15 Unitas'30 JO15-1 Baronie JO15-2 N.H. (Danny) Doan 4 - 0
B 14-09-2019 13:15 Unitas'30 JO15-2 Klundert JO15-1 M.J.C. (Maurice) Hermus 5 - 2
B 14-09-2019 13:00 The Gunners JO15-2 Unitas'30 JO15-5 J.F.M. (John) de Niet 4 - 1
B 14-09-2019 12:30 Beek Vooruit JO15-2 Unitas'30 JO15-4 Afgeschermd 0 - 12
B 14-09-2019 12:00 DSE JO14-2 Unitas'30 JO14-2 D. (Dara) Prins 0 - 5
B 14-09-2019 12:00 Unitas'30 JO14-3 Beek Vooruit JO14-3 S. (Sander) Witteveen 1 - 5
B 14-09-2019 10:05 Unitas'30 JO14-1 DSE JO14-1 J. (Jens) v.d. Beemd 4 - 0
B 14-09-2019 14:30 ST Wernhout/Zundert MO19-1 Unitas'30 MO19-1 H. (Hans) van Nederkassel 1 - 4
B 14-09-2019 13:50 Unitas'30 MO17-1 Gloria UC MO17-1 G. (Giliam) Buijs 8 - 1
B 14-09-2019 12:00 Prinsenland MO17-1 Unitas'30 MO17-2 E. (Evelin) Klap 2 - 1
B 14-09-2019 12:45 Sprundel MO15-1 Unitas'30 MO15-2 C. (Colin) Blaakman 1 - 1
B 14-09-2019 12:00 Unitas'30 JO14-4M Kloetinge MO15-1 J. (Jeroen) van der Linden 9 - 0
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 MO13-1 Wernhout MO13-1 D. (Diego) Forsten 31 - 0
B 14-09-2019 10:00 's Heer Arenskerke / Patrijzen Mo13-1 Unitas'30 MO13-2 V.A.D. (Vincent) van Eenennaam 6 - 0
B 14-09-2019 09:00 DSE MO11-1 Unitas'30 MO11-1 M. (Malik) van Gameren 2 - 4
B 14-09-2019 10:45 Unitas'30 MO11-2 Groen Wit MO11-1 Marissa Rockx (S) 1 - 6
B 14-09-2019 09:30 Zundert MO11-1 Unitas'30 MO11-3 Afgeschermd 4 - 0
B 14-09-2019 15:00 Unitas'30 JO13-1 RBC JO13-1 M. (Mikel) Snijders 3 - 2
B 14-09-2019 13:15 Unitas'30 JO13-2 Victoria'03 JO13-1 R. (Robin) Sprenkels 6 - 1
B 14-09-2019 08:30 Internos JO13-1 Unitas'30 JO13-3 J.G.F. (Marco) Teunissen 0 - 1
B 14-09-2019 11:30 Unitas'30 JO13-6 Beek Vooruit JO13-3 M. (Martijn) Verhoeven 8 - 0
B 14-09-2019 10:00 DSE JO13-2 Unitas'30 JO13-8 T. (Tomas) Krak 4 - 1
B 14-09-2019 10:00 WDS'19 JO13-1 Unitas'30 JO13-4 R.A. (Ryan) Alessie 3 - 3
B 14-09-2019 10:00 Unitas'30 JO13-5 Internos JO13-2 R.M.J. (Raymond) Sonneveldt 13 - 0
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 JO13-7 Wernhout JO13-1 K.F.W. (Kevin) Witteveen 2 - 2
B 14-09-2019 11:00 RSV JO13-1 Unitas'30 JO13-9 B. (Bart) van Balkom 11 - 0
B 14-09-2019 09:00 DSE JO13-3 Unitas'30 JO13-10 L. (Luca) Pellegrino 2 - 8
B 14-09-2019 11:30 Unitas'30 JO13-11 Boeimeer JO13-2 K. (Kayleigh) Klok 4 - 3
B 14-09-2019 12:15 Unitas'30 JO11-3 The Gunners JO11-1 Pim van Polanen (S) 8 - 3
B 14-09-2019 10:00 Unitas'30 JO11-5 WDS'19 JO11-1 J. (Jesper) van der Horst… (+1) 2 - 7
B 14-09-2019 10:30 VCW JO11-1G Unitas'30 JO11-7 B.J.T. (Bror) Huijbregts 13 - 0
B 14-09-2019 11:45 Unitas'30 JO11-9 DSE JO11-2 Leider / Ouder (S) 0 - 16
B 14-09-2019 11:15 BSC JO11-1 Unitas'30 JO11-1 E. (Eric) van Gastel 10 - 1
B 14-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-1 Unitas'30 JO11-2 G Afgeschermd 5 - 1
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 TVC Breda JO11-2 Tim de Laat (S) 2 - 7
B 14-09-2019 09:00 DSE JO11-1 Unitas'30 JO11-6 Afgeschermd 8 - 1
B 14-09-2019 11:30 Baronie JO11-3 Unitas'30 JO11-4 J. (Jeffrey) Cornfield 10 - 2
B 14-09-2019 10:30 DEVO JO11-1 Unitas'30 JO11-12 N.S. (Navin) Sewnandan 8 - 0
B 14-09-2019 09:45 Unitas'30 JO11-13 WDS'19 JO11-2 J. (Jip) Liebregts… (+1) 0 - 12
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-11 DSE JO11-4 Pascal Ploeg (S) 1 - 5
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-10 Sprundel JO11-1 Luuk Meulenberg (S) 2 - 2
B 14-09-2019 vervallen RSV JO9-1 Unitas'30 JO9-3 2-6
B 14-09-2019 vervallen Unitas'30 JO9-4 Baronie JO9-6 Lars Frijters (S)
B 14-09-2019 vervallen Sprundel JO9-1 Unitas'30 JO9-7
B 14-09-2019 vervallen SEOLTO JO9-1 Unitas'30 JO9-2 8-5
B 14-09-2019 vervallen Unitas'30 JO9-6 Victoria'03 JO9-2 Milan Buijnsters (S)
B 14-09-2019 vervallen WDS JO9-3M Unitas'30 JO9-9
B 14-09-2019 vervallen Unitas'30 JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 Josh Frauenfelder (S)
B 14-09-2019 08:30 The Gunners JO9-2 Unitas'30 JO9-8
Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 03-12-2019 20:15 Unitas'30 Zondag 1 Baronie 1 Danny van Helden (S)
V 26-11-2019 20:00 Rood Wit 2 Unitas'30 JO19-1 4 - 5
V 24-11-2019 12:45 Unitas'30 JO9-2 Unitas'30 JO9-3 Koen Scholtes (S)
V 13-11-2019 19:30 Unitas'30 JO15-4 DSE JO15-2 scheidsrechters cursus (S)
V 12-11-2019 20:15 Unitas'30 O23 Roosendaal O23 Jetske Bon (S)
V 10-11-2019 11:00 Unitas'30 Dames 1 DSE dames 2 John Frauenfelder (S)
V 10-11-2019 12:45 Unitas'30 JO9-4 Unitas'30 JO9-5
V 02-11-2019 11:00 VVR JO15-2 Unitas'30 JO15-5
V 02-11-2019 11:00 Dongen JO13-1 Unitas'30 JO13-1
V 30-10-2019 20:00 Unitas'30 Zaterdag 3 Unitas'30 Zo5
V 27-10-2019 12:45 Unitas'30 JO9-6 Brabantia JO9-5 Ubayd Hassan (S)
V 26-10-2019 11:40 Unitas'30 JO15-3 Kogelvangers JO15-1 Mikel Snijders (S) 3 - 5
V 26-10-2019 10:15 Unitas'30 JO13-4 Unitas'30 MO15-2
V 26-10-2019 11:30 Voab JO14-2 Unitas'30 JO14-4M
V 26-10-2019 10:15 Unitas'30 JO13-4 Unitas'30 MO15-2 Leider / Ouder (S) 7 - 0
V 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-1 Voab JO11-2 Pascal Ploeg (S) 5 - 2
V 26-10-2019 10:45 Unitas'30 JO9-9 Olympia'60 JO9-2 Spelbegeleider/Ouder (S) 3 - 1
V 19-10-2019 11:00 Hilvaria JO14-1 Unitas'30 JO14-2
V 19-10-2019 10:15 Unitas'30 JO13-2 Alliance JO13-1 Richard Lauwen (S)
V 19-10-2019 11:30 Barendrecht JO11-1 Unitas'30 JO11-1 7 - 2
V 19-10-2019 09:30 Be Ready JO11-1 Unitas'30 JO11-2 G
V 19-10-2019 10:00 Internos JO11-2 Unitas'30 JO11-10
V 19-10-2019 09:00 Unitas'30 JO8-1 Unitas'30 JO8-2
V 19-10-2019 09:00 Unitas'30 JO8-1 Unitas'30 JO8-2 Leider (S)
V 16-10-2019 20:00 Unitas'30 JO19-2 Unitas'30 zo4
V 15-10-2019 20:30 TSC O23 Unitas'30 O23
V 13-10-2019 12:45 Unitas'30 JO9-7 Unitas'30 JO9-8
V 13-10-2019 12:45 Unitas'30 JO9-7 Unitas'30 JO9-8
V 12-10-2019 10:45 Unitas'30 JO17-2 Moerse Boys JO17-1 Mikel Snijders (S)
V 12-10-2019 11:45 Unitas'30 JO14-2 Alliance JO15-2 John Frauenfelder (S)
V 12-10-2019 13:00 Unitas'30 MO17-1 Sc Welberg MO17-1 Kayleigh Klok (S)
V 12-10-2019 10:00 Unitas'30 JO13-2 Smitshoek JO13-2 Thomas Klaassen (S)
V 12-10-2019 11:00 Sarto JO11-1 Unitas'30 JO11-1 4 - 1
V 12-10-2019 10:00 Unitas'30 JO11-8 Victoria'03 JO11-2 Leider / Ouder (S)
V 12-10-2019 09:30 Rood Wit JO9-2 Unitas'30 JO9-5
V 12-10-2019 10:15 RKDVC JO8-1 Unitas'30 JO8-1
V 08-10-2019 20:00 Halsteren 1 Unitas'30 Zondag 1 2 - 2
V 05-10-2019 08:45 Halsteren JO11-4 Unitas'30 JO11-8
V 01-10-2019 20:00 Roosendaal JO19-1 Unitas'30 JO19-1
V 29-09-2019 12:45 Unitas'30 JO9-9 Unitas'30 JO9-11 M
V 29-09-2019 12:45 Unitas'30 JO9-9 Unitas'30 JO9-11M
V 28-09-2019 10:00 Fc Bergen JO14-1 Unitas'30 JO14-2 1 - 1
V 17-09-2019 20:15 Unitas'30 Zondag 2 Tholense Boys 2 Edwin Hultermans (S)
V 10-09-2019 20:00 Unitas'30 Zondag 1 Sc Gastel 1 Ties Reijne (S)
V 09-09-2019 19:30 Roosendaal JO17-2 Unitas'30 JO17-2
V 31-08-2019 09:30 Sc Kruisland JO11-1 Unitas'30 JO11-4
V 27-08-2019 20:00 MOC17 2 Unitas'30 Zondag 2
V 25-08-2019 10:00 Rood Wit 3 Unitas'30 Zondag 4 5-3
V 25-08-2019 10:00 Rood Wit 4 Unitas'30 Zondag 7
V 25-08-2019 13:00 Rood Wit 1 Unitas'30 Zondag 1
V 25-08-2019 13:00 Rood Wit 2 Unitas'30 Zondag 2
V 25-08-2019 11:00 Unitas'30 Zondag 6 trainen
V 25-08-2019 10:00 Unitas'30 Dames 1 Sprundel Dames 1 John Frauenfelder (S)
V 24-08-2019 13:45 Unitas'30 Zaterdag 3 Boeimeer 4 William Graumans (S) 0-3
V 24-08-2019 14:30 Jeka JO19-1 Unitas'30 JO19-1 1-6
V 24-08-2019 13:00 Voab JO19-2 Unitas'30 JO19-2 3-1
V 24-08-2019 14:00 Terheijden JO19-2 Unitas'30 JO19-3 5-1
V 24-08-2019 11:00 HSC'28 JO17-1 Unitas'30 JO17-3 1-2
V 24-08-2019 15:45 Unitas'30 JO17-5 Unitas'30 JO17-6 0-7
V 24-08-2019 13:15 Steenbergen JO17-1 Unitas'30 JO17-2 5-3
V 24-08-2019 13:30 ODIO JO17-1 Unitas'30 JO17-4
V 24-08-2019 15:45 Unitas'30 JO17-5 Unitas'30 JO17-6 John Frauenfelder (S) 0-7
V 24-08-2019 13:45 Unitas'30 JO16-1 Unitas'30 JO16-2 Jetske Bon (S) 8-6
V 24-08-2019 13:45 Unitas'30 JO16-1 Unitas'30 JO16-2 8-6
V 24-08-2019 10:00 Kruisland JO15-1 Unitas'30 JO15-4
V 24-08-2019 12:30 Oosterhout JO15-1 Unitas'30 JO15-3
V 24-08-2019 13:00 Fc Tilburg JO15-1 Unitas'30 JO15-1
V 24-08-2019 10:30 Cluzona JO15-2 Unitas'30 JO14-1 0-2
V 24-08-2019 11:45 Unitas'30 JO14-2 Dongen JO15-5 John Frauenfelder (S) 7-0
V 24-08-2019 12:00 Sc Kruisland JO14-1 Unitas'30 JO14-3 6-3
V 24-08-2019 11:15 Audacia MO19-1 Unitas'30 MO19-1 0-5
V 24-08-2019 15:00 Unitas'30 MO17-1 Sarto MO17-1 Joeri Stallinga (S) 3-0
V 24-08-2019 11:00 Oosterhout MO17-1 Unitas'30 MO17-2
V 24-08-2019 13:45 Unitas'30 MO15-1 Unitas'30 MO15-2 7-1
V 24-08-2019 13:45 Unitas'30 JO14-4M Unitas'30 MO15-2 Kayleigh Klok (S) 7-1
V 24-08-2019 12:00 Unitas'30 MO13-1 Unitas'30 MO13-2 Sander Witteveen (S) 11-0
V 24-08-2019 12:00 Unitas'30 MO13-1 Unitas'30 MO13-2 11-0
V 24-08-2019 10:15 Unitas'30 MO11-2 Unitas'30 MO11-3 Marissa Rockx (S) 7-2
V 24-08-2019 10:15 Unitas'30 MO11-2 Unitas'30 MO11-3 7-2
V 24-08-2019 10:30 Sv Reeshof JO13-2 Unitas'30 JO13-4
V 24-08-2019 13:00 Unitas'30 JO13-5 Virtus JO13-2 Diego Forsten (S) 4-2
V 24-08-2019 10:15 Unitas'30 JO13-6 Unitas'30 JO13-7 6-1
V 24-08-2019 11:30 Virtus JO13-3 Unitas'30 JO13-9 4-1
V 24-08-2019 11:30 VOAB JO13-1 Unitas'30 JO13-1
V 24-08-2019 10:15 Unitas'30 JO13-6 Unitas'30 JO13-7 Kevin Witteveen (S) 6-1
V 24-08-2019 12:00 Unitas'30 JO13-8 Sc Kruisland JO13-1 Martijn Verhoeven (S) 6-4
V 24-08-2019 11:15 Unitas'30 JO13-10 Unitas'30 JO13-11 7-3
V 24-08-2019 11:15 Unitas'30 JO13-10 Unitas'30 JO13-11 Goce Gjorgjioski (S) 7-3
V 24-08-2019 08:30 Unitas'30 JO11-6 Unitas'30 JO11-7 Louis Donders (S) 8-1
V 24-08-2019 08:30 Unitas'30 JO11-4 Unitas'30 JO11-5 Tim Schalk (S) 4-1
V 24-08-2019 08:30 Unitas'30 JO11-4 Unitas'30 JO11-5 1-4
V 24-08-2019 08:30 Unitas'30 JO11-6 Unitas'30 JO11-7 1-8
V 24-08-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 Unitas'30 JO11-9 9-7
V 24-08-2019 09:30 Oosterhout JO11-1 Unitas'30 JO11-1 1-8
V 24-08-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 Unitas'30 JO11-9 Josh Frauenfelder (S) 7-9
V 24-08-2019 10:30 Sc Kruisland JO11-1 Unitas'30 JO11-10
V 24-08-2019 10:15 Unitas'30 JO11-12 Sc Kruisland JO11-2 Jesper v/d Horst (S) 1-5
V 24-08-2019 08:30 Unitas'30 JO11-11 Unitas'30 JO11-13 1-19
V 24-08-2019 08:30 Unitas'30 JO11-11 Unitas'30 JO11-13 Jelle van Zundert (S) 19-1
V 24-08-2019 09:45 Unitas'30 JO9-8 Sc Kruisland JO9-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 1-13
Volgende

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 24-08-2019 10:00 DIA Unitas'30 JO17-1 1ste plaats
T 24-08-2019 10:00 Moerse Boys Unitas'30 JO15-5
T 24-08-2019 10:00 Moerse Boys Unitas'30 JO15-2
T 24-08-2019 14:00 Moerse Boys Unitas'30 MO11-1
T 24-08-2019 14:00 Moerse Boys Unitas'30 JO13-2
T 24-08-2019 13:30 Moerse Boys Unitas'30 JO13-3
T 24-08-2019 14:00 Moerse Boys Unitas'30 JO11-3
T 24-08-2019 14:25 Moerse Boys Unitas'30 JO11-2 G
T 22-06-2019 10:00 Unitas'30 Unitas'30 JO13-1
T 22-06-2019 00:05 Baronie AC Milan
T 22-06-2019 00:05 Baronie Juventus
T 22-06-2019 00:05 Baronie Real Madrid
T 22-06-2019 00:05 Baronie AS Roma
T 22-06-2019 00:05 Baronie Liverpool FC
T 22-06-2019 00:05 Baronie Barcelona
T 22-06-2019 00:05 Baronie Manchester United
T 22-06-2019 00:05 Baronie Chelsea
T 22-06-2019 00:05 Baronie Paris Saint Germain



Terug naar boven