302 MO15 (3e fase)
Unitas'30 MO15-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Liz Burggraaf | Keeper | ||||||
Saar J. Bravenboer | |||||||
Noor M. Bravenboer | |||||||
Joy Giesen | |||||||
Sofie van der Graaf | |||||||
Esmee de Groot | |||||||
Marit Kannekens | |||||||
Isabella Koreman | |||||||
Fenne de Leeuw | |||||||
Karlijn van der Linden | |||||||
Bo Rompa | |||||||
Zoë Teunissen | |||||||
Noor Wijngaards | |||||||
Pleun Wijngaards | |||||||
Madelief van Zundert | |||||||
Mila van der Eijk | Reserve ingedeeld | ||||||
Overige teamleden | |||||||
Evert van der Linden | Leider | ||||||
Muriel Mathon | Trainer/Coach | ||||||
Sharona Verwijmeren - Roovers | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 12:00 | Unitas'30 MO15-1 | DSE MO15-2 | 156990 | |||
C | 18-05-2024 11:00 | ST Virtus/Seolto MO15-1 | Unitas'30 MO15-1 | 157137 | |||
C | 25-05-2024 12:15 | Unitas'30 MO15-1 | MOC'17 MO15-1 | 156881 |
Wedstrijdhistorie
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-04-2024 12:30 | Rijsoord MO15-2 | DSE MO15-2 | 156951 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 12:30 | EBOH MO15-1 | ST Virtus/Seolto MO15-1 | 157205 | 3-4 | ||
C | 20-04-2024 11:30 | Oranje Wit MO15-1 | MOC'17 MO15-1 | 156646 | 1-1 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | VV Papendrecht MO15-1 | Unitas'30 MO15-1 | 157807 | 0-4 | ||
C | 17-04-2024 19:30 | ST Virtus/Seolto MO15-1 | Oranje Wit MO15-1 | 157900 | 2-1 | ||
C | 16-04-2024 19:30 | DSE MO15-2 | VV Papendrecht MO15-1 | 157886 | 6-0 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | MOC'17 MO15-1 | EBOH MO15-1 | 156832 | 3-2 | ||
C | 13-04-2024 14:00 | Unitas'30 MO15-1 | Oranje Wit MO15-1 | 156672 | 0-1 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | Oranje Wit MO15-1 | ST Virtus/Seolto MO15-1 | 157328 | 1-1 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | EBOH MO15-1 | Unitas'30 MO15-1 | 157574 | 2-3 | ||
C | 06-04-2024 08:30 | Rijsoord MO15-2 | VV Papendrecht MO15-1 | 157115 | 2-1 | ||
C | 06-04-2024 13:00 | MOC'17 MO15-1 | DSE MO15-2 | 157131 | 1-2 | ||
C | 30-03-2024 10:15 | Unitas'30 MO15-1 | EBOH MO15-1 | 156533 | 3-1 | ||
C | 23-03-2024 10:30 | DSE MO15-2 | EBOH MO15-1 | 157787 | 2-1 | ||
C | 23-03-2024 11:00 | ST Virtus/Seolto MO15-1 | MOC'17 MO15-1 | 157650 | 1-3 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | VV Papendrecht MO15-1 | Oranje Wit MO15-1 | 157820 | 0-3 | ||
C | 23-03-2024 12:00 | Unitas'30 MO15-1 | Rijsoord MO15-2 | 156523 | 1-0 | ||
C | 20-03-2024 19:00 | VV Papendrecht MO15-1 | Rijsoord MO15-2 | 156766 | 1-1 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | Rijsoord MO15-2 | ST Virtus/Seolto MO15-1 | 156499 | 1-2 | ||
C | 16-03-2024 11:30 | Oranje Wit MO15-1 | Unitas'30 MO15-1 | 156999 | 1-1 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | EBOH MO15-1 | MOC'17 MO15-1 | 157822 | 1-7 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | VV Papendrecht MO15-1 | DSE MO15-2 | 156475 | 0-5 | ||
C | 13-03-2024 19:45 | ST Virtus/Seolto MO15-1 | VV Papendrecht MO15-1 | 156981 | 6-0 | ||
C | 09-03-2024 13:00 | MOC'17 MO15-1 | Oranje Wit MO15-1 | 157375 | 1-4 | ||
C | 09-03-2024 12:00 | Unitas'30 MO15-1 | VV Papendrecht MO15-1 | 156548 | 6-1 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | ST Virtus/Seolto MO15-1 | EBOH MO15-1 | 157862 | 2-1 | ||
C | 09-03-2024 10:30 | DSE MO15-2 | Rijsoord MO15-2 | 156470 | 2-0 | ||
C | 04-03-2024 19:00 | EBOH MO15-1 | VV Papendrecht MO15-1 | 157265 | 1-1 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | Oranje Wit MO15-1 | VV Papendrecht MO15-1 | 157191 | 2-0 | ||
C | 02-03-2024 13:00 | MOC'17 MO15-1 | ST Virtus/Seolto MO15-1 | 157369 | 2-6 | ||
C | 02-03-2024 12:15 | EBOH MO15-1 | DSE MO15-2 | 157663 | 2-1 | ||
C | 02-03-2024 12:00 | Rijsoord MO15-2 | Unitas'30 MO15-1 | 156605 | 0-2 | ||
C | 27-02-2024 19:00 | DSE MO15-2 | Unitas'30 MO15-1 | 157025 | 0-2 | ||
C | 24-02-2024 10:30 | DSE MO15-2 | MOC'17 MO15-1 | 156498 | 2-0 | ||
C | 17-02-2024 12:30 | Rijsoord MO15-2 | MOC'17 MO15-1 | 156924 | 2-0 | ||
C | 10-02-2024 10:00 | EBOH MO15-1 | Oranje Wit MO15-1 | 157469 | 0-4 | ||
C | 03-02-2024 11:30 | Oranje Wit MO15-1 | Rijsoord MO15-2 | 157748 | 5-1 | ||
C | 03-02-2024 11:00 | ST Virtus/Seolto MO15-1 | DSE MO15-2 | 156771 | 0-2 | ||
C | 03-02-2024 13:00 | MOC'17 MO15-1 | Unitas'30 MO15-1 | 157926 | 1-0 | ||
C | 27-01-2024 10:00 | VV Papendrecht MO15-1 | MOC'17 MO15-1 | 157031 | 0-2 | ||
C | 27-01-2024 10:30 | DSE MO15-2 | Oranje Wit MO15-1 | 157408 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 12:30 | Rijsoord MO15-2 | EBOH MO15-1 | 156502 | 0-2 | ||
C | 27-01-2024 12:00 | Unitas'30 MO15-1 | ST Virtus/Seolto MO15-1 | 156579 | 6-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-12-2023 19:00 | SV Reeshof MO15-1 | UVV'40 MO15-1 | 104178 | 0-6 | ||
C | 09-12-2023 12:15 | SV Reeshof MO15-1 | JEKA MO15-1 | 104286 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 13:50 | UVV'40 MO15-1 | R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 | 104290 | 2-3 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | Rijen MO15-1 | RFC MO15-1 | 104276 | 3-6 | ||
C | 09-12-2023 10:15 | Beek Vooruit MO15-1 | Unitas'30 MO15-1 | 104267 | 4-2 | ||
C | 02-12-2023 08:30 | JEKA MO15-1 | Beek Vooruit MO15-1 | 104240 | 0-9 | ||
C | 02-12-2023 08:45 | RFC MO15-1 | SV Reeshof MO15-1 | 104252 | 13-0 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 | Rijen MO15-1 | 104259 | 0-7 | ||
C | 02-12-2023 12:00 | Unitas'30 MO15-1 | UVV'40 MO15-1 | 104236 | 2-1 | ||
C | 25-11-2023 12:15 | SV Reeshof MO15-1 | R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 | 104234 | 2-6 | ||
C | 25-11-2023 10:15 | Unitas'30 MO15-1 | JEKA MO15-1 | 104218 | 5-1 | ||
C | 25-11-2023 10:30 | Rijen MO15-1 | UVV'40 MO15-1 | 104225 | 6-2 | ||
C | 25-11-2023 10:15 | Beek Vooruit MO15-1 | RFC MO15-1 | 104211 | 3-3 | ||
C | 18-11-2023 14:30 | R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 | Beek Vooruit MO15-1 | 104191 | 1-0 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | UVV'40 MO15-1 | JEKA MO15-1 | 104206 | 4-1 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | Rijen MO15-1 | SV Reeshof MO15-1 | 104200 | 8-3 | ||
C | 18-11-2023 08:45 | RFC MO15-1 | Unitas'30 MO15-1 | 104184 | 3-2 | ||
C | 11-11-2023 10:15 | Unitas'30 MO15-1 | R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 | 104162 | 1-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | JEKA MO15-1 | RFC MO15-1 | 104168 | 1-9 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | Beek Vooruit MO15-1 | Rijen MO15-1 | 104155 | 1-2 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | Rijen MO15-1 | Unitas'30 MO15-1 | 104136 | 6-2 | ||
C | 04-11-2023 11:45 | UVV'40 MO15-1 | RFC MO15-1 | 104150 | 2-5 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | SV Reeshof MO15-1 | Beek Vooruit MO15-1 | 104146 | 0-8 | ||
C | 04-11-2023 15:45 | R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 | JEKA MO15-1 | 104127 | 1-1 | ||
C | 28-10-2023 10:15 | Unitas'30 MO15-1 | SV Reeshof MO15-1 | 104102 | 9-0 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | JEKA MO15-1 | Rijen MO15-1 | 104108 | 0-12 | ||
C | 28-10-2023 08:30 | Beek Vooruit MO15-1 | UVV'40 MO15-1 | 104096 | 3-2 | ||
C | 28-10-2023 08:45 | RFC MO15-1 | R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 | 104120 | 9-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 12:15 | Unitas'30 MO15-1 | Walcheren MO15-1 (9-tal) | 93117 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 14:30 | Boeimeer MO15-1 | Walcheren MO15-1 | 23646 | 4-2 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | MOC'17 MO15-1 | Roosendaal MO15-1 | 23664 | 11-1 | ||
C | 07-10-2023 12:30 | BSC MO15-1 | Terneuzen MO15-1 | 23623 | 1-8 | ||
C | 07-10-2023 11:30 | R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 | Unitas'30 MO15-1 | 23593 | 0-1 | ||
C | 30-09-2023 11:15 | Walcheren MO15-1 | R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 | 23331 | 2-1 | ||
C | 30-09-2023 12:15 | Unitas'30 MO15-1 | Terneuzen MO15-1 | 23226 | 2-3 | ||
C | 30-09-2023 12:30 | Roosendaal MO15-1 | Boeimeer MO15-1 | 23258 | 3-3 | ||
C | 30-09-2023 13:00 | MOC'17 MO15-1 | BSC MO15-1 | 23279 | 7-2 | ||
C | 23-09-2023 13:40 | Boeimeer MO15-1 | Unitas'30 MO15-1 | 23406 | 0-9 | ||
C | 23-09-2023 13:05 | R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 | MOC'17 MO15-1 | 23355 | 1-2 | ||
C | 23-09-2023 12:30 | BSC MO15-1 | Roosendaal MO15-1 | 23385 | 8-1 | ||
C | 23-09-2023 11:00 | Terneuzen MO15-1 | Walcheren MO15-1 | 23425 | 12-0 | ||
C | 16-09-2023 12:30 | Terneuzen MO15-1 | Boeimeer MO15-1 | 23454 | 6-0 | ||
C | 16-09-2023 12:30 | Roosendaal MO15-1 | R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 | 23525 | 0-4 | ||
C | 16-09-2023 12:00 | Unitas'30 MO15-1 | BSC MO15-1 | 23493 | 6-1 | ||
C | 16-09-2023 11:15 | Walcheren MO15-1 | MOC'17 MO15-1 | 23568 | 0-6 | ||
C | 09-09-2023 13:00 | MOC'17 MO15-1 | Terneuzen MO15-1 | 23869 | 0-6 | ||
C | 09-09-2023 11:15 | Walcheren MO15-1 | BSC MO15-1 | 23921 | 2-10 | ||
C | 09-09-2023 12:30 | Roosendaal MO15-1 | Unitas'30 MO15-1 | 23848 | 0-13 | ||
C | 09-09-2023 12:15 | R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 | Boeimeer MO15-1 | 23829 | 6-0 | ||
C | 02-09-2023 14:00 | Boeimeer MO15-1 | MOC'17 MO15-1 | 23969 | 1-12 | ||
C | 02-09-2023 11:00 | Terneuzen MO15-1 | Roosendaal MO15-1 | 23986 | 13-0 | ||
C | 02-09-2023 12:30 | BSC MO15-1 | R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 | 23946 | 3-1 | ||
C | 02-09-2023 10:15 | Unitas'30 MO15-1 | Walcheren MO15-1 | 24023 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 MO15-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 28 | 8 | 20 | 0 |
2 | DSE MO15-2 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 22 | 6 | 16 | 0 |
3 | Oranje Wit MO15-1 | 11 | 6 | 4 | 1 | 22 | 23 | 7 | 16 | 0 |
4 | ST Virtus/Seolto MO15-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 25 | 20 | 5 | 0 |
5 | MOC'17 MO15-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 21 | 21 | 0 | 0 |
6 | Rijsoord MO15-2 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 7 | 16 | -9 | 0 |
7 | EBOH MO15-1 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 16 | 30 | -14 | 0 |
8 | VV Papendrecht MO15-1 | 11 | 0 | 2 | 9 | 2 | 4 | 38 | -34 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RFC MO15-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 19 | 48 | 11 | 37 | 0 |
2 | Rijen MO15-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | 44 | 14 | 30 | 0 |
3 | Beek Vooruit MO15-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 28 | 10 | 18 | 0 |
4 | Unitas'30 MO15-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 23 | 15 | 8 | 0 |
5 | R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 11 | 22 | -11 | 0 |
6 | UVV'40 MO15-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 19 | 20 | -1 | 0 |
7 | JEKA MO15-1 | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | 4 | 40 | -36 | 0 |
8 | SV Reeshof MO15-1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 5 | 50 | -45 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terneuzen MO15-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 48 | 3 | 45 | 0 |
2 | MOC'17 MO15-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 38 | 11 | 27 | 0 |
3 | Unitas'30 MO15-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 31 | 4 | 27 | 0 |
4 | BSC MO15-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 25 | 25 | 0 | 0 |
5 | R.K.S.V. Groen Wit MO15-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 13 | 8 | 5 | 0 |
6 | Boeimeer MO15-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 8 | 38 | -30 | 0 |
7 | Walcheren MO15-1 (9-tal) | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 6 | 33 | -27 | 0 |
8 | Roosendaal MO15-1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 5 | 52 | -47 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:00 - 20:15 | 4A1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:15 | 3 A | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|