0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO10-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Kay Bischoff | |||||||
Andreas Delikaris | |||||||
Mohamed firas Gocmus | |||||||
Rayan Harmiche | |||||||
Jens Havermans | |||||||
Mikail Ilhan | |||||||
Tijs Klep | |||||||
Bugra Özhan | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Remko Bischoff | Leider | ||||||
Ronald Klep | Leider | ||||||
Bart van den Broek | Trainer | ||||||
Bart van den Broek | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 30-05-2020 10:00 | Victoria'03 JO10-2 | Virtus JO10-2 | 129199 | 0-0 | ||
C | 30-05-2020 10:00 | DVO'60 JO10-2 | Oranje-Blauw'14 JO10-1G | 126003 | 0-0 | ||
C | 30-05-2020 10:00 | BSC JO10-6 | De Schutters JO10-1G | 125883 | 0-0 | ||
C | 30-05-2020 09:30 | ST TPO/DHV/VOV JO10-2 | Wernhout JO10-1 | 130217 | 0-0 | ||
C | 30-05-2020 08:45 | SEOLTO JO10-2 | Noordhoek JO10-1G | 126046 | 0-0 | ||
C | 30-05-2020 10:30 | SC Gastel JO10-2G | DVO'60 JO10-1 | 125929 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | DVO'60 JO10-1 | Victoria'03 JO10-2 | 125979 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:30 | Oranje-Blauw'14 JO10-1G | SC Gastel JO10-2G | 131218 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:30 | Noordhoek JO10-1G | DVO'60 JO10-2 | 128571 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:30 | De Schutters JO10-1G | SEOLTO JO10-2 | 129104 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | Wernhout JO10-1 | Unitas'30 JO10-2 | 127148 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | Victoria'03 JO10-2 | Wernhout JO10-1 | 129228 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | SC Gastel JO10-2G | De Schutters JO10-1G | 126762 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | DVO'60 JO10-2 | SEOLTO JO10-2 | 126367 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | BSC JO10-6 | Oranje-Blauw'14 JO10-1G | 130801 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:45 | Unitas'30 JO10-2 | DVO'60 JO10-1 | 130296 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:30 | ST TPO/DHV/VOV JO10-2 | Noordhoek JO10-1G | 125869 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | DVO'60 JO10-1 | DVO'60 JO10-2 | 125933 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:30 | Wernhout JO10-1 | Virtus JO10-2 | 130915 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | SEOLTO JO10-2 | BSC JO10-6 | 131097 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:30 | Oranje-Blauw'14 JO10-1G | Victoria'03 JO10-2 | 127297 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:30 | Noordhoek JO10-1G | Unitas'30 JO10-2 | 126286 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:30 | De Schutters JO10-1G | ST TPO/DHV/VOV JO10-2 | 126040 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | DVO'60 JO10-1 | Virtus JO10-2 | 126793 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | SEOLTO JO10-2 | Oranje-Blauw'14 JO10-1G | 130205 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | Noordhoek JO10-1G | De Schutters JO10-1G | 127255 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | ST TPO/DHV/VOV JO10-2 | SC Gastel JO10-2G | 130881 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | BSC JO10-6 | Wernhout JO10-1 | 126995 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:30 | Victoria'03 JO10-2 | Unitas'30 JO10-2 | 128598 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | SC Gastel JO10-2G | DVO'60 JO10-2 | 126284 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:30 | Oranje-Blauw'14 JO10-1G | DVO'60 JO10-1 | 130338 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:30 | Virtus JO10-2 | De Schutters JO10-1G | 129246 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Wernhout JO10-1 | SEOLTO JO10-2 | 127272 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:30 | Victoria'03 JO10-2 | BSC JO10-6 | 130683 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:45 | Unitas'30 JO10-2 | ST TPO/DHV/VOV JO10-2 | 125872 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | DVO'60 JO10-2 | Virtus JO10-2 | 129409 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | BSC JO10-6 | Unitas'30 JO10-2 | 131193 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | De Schutters JO10-1G | Oranje-Blauw'14 JO10-1G | 131517 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | Noordhoek JO10-1G | SC Gastel JO10-2G | 129937 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | SEOLTO JO10-2 | Victoria'03 JO10-2 | 129504 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | DVO'60 JO10-1 | Wernhout JO10-1 | 127649 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | DVO'60 JO10-1 | SEOLTO JO10-2 | 127044 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:30 | Oranje-Blauw'14 JO10-1G | ST TPO/DHV/VOV JO10-2 | 126121 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:30 | Virtus JO10-2 | Unitas'30 JO10-2 | 129890 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:30 | Noordhoek JO10-1G | BSC JO10-6 | 131444 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:30 | Wernhout JO10-1 | SC Gastel JO10-2G | 130252 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:30 | De Schutters JO10-1G | DVO'60 JO10-2 | 128093 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:30 | Virtus JO10-2 | Oranje-Blauw'14 JO10-1G | 129053 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:30 | ST TPO/DHV/VOV JO10-2 | DVO'60 JO10-2 | 126380 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | BSC JO10-6 | DVO'60 JO10-1 | 131326 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Victoria'03 JO10-2 | Noordhoek JO10-1G | 126445 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | Unitas'30 JO10-2 | De Schutters JO10-1G | 127701 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | SC Gastel JO10-2G | SEOLTO JO10-2 | 130124 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:30 | Oranje-Blauw'14 JO10-1G | Wernhout JO10-1 | 131200 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:30 | Noordhoek JO10-1G | Virtus JO10-2 | 127325 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:30 | De Schutters JO10-1G | Victoria'03 JO10-2 | 126897 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | DVO'60 JO10-2 | BSC JO10-6 | 128256 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | SEOLTO JO10-2 | ST TPO/DHV/VOV JO10-2 | 126195 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | SC Gastel JO10-2G | Unitas'30 JO10-2 | 127092 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 09:30 | Virtus JO10-2 | ST TPO/DHV/VOV JO10-2 | 130489 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 09:00 | Wernhout JO10-1 | De Schutters JO10-1G | 125898 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | DVO'60 JO10-1 | Noordhoek JO10-1G | 126740 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:30 | Virtus JO10-2 | SC Gastel JO10-2G | 128511 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | BSC JO10-6 | ST TPO/DHV/VOV JO10-2 | 128680 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 11:00 | Unitas'30 JO10-2 | Oranje-Blauw'14 JO10-1G | 128264 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 11:30 | Victoria'03 JO10-2 | DVO'60 JO10-2 | 130028 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | SEOLTO JO10-2 | Virtus JO10-2 | 130806 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:30 | SC Gastel JO10-2G | BSC JO10-6 | 127399 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:30 | Noordhoek JO10-1G | Wernhout JO10-1 | 127253 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:30 | ST TPO/DHV/VOV JO10-2 | Victoria'03 JO10-2 | 129951 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | DVO'60 JO10-2 | Unitas'30 JO10-2 | 129867 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:30 | De Schutters JO10-1G | DVO'60 JO10-1 | 126947 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | DVO'60 JO10-1 | ST TPO/DHV/VOV JO10-2 | 127893 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 11:30 | Victoria'03 JO10-2 | SC Gastel JO10-2G | 129298 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 11:00 | Unitas'30 JO10-2 | SEOLTO JO10-2 | 131198 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:30 | Virtus JO10-2 | BSC JO10-6 | 126176 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:30 | Oranje-Blauw'14 JO10-1G | Noordhoek JO10-1G | 131363 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Wernhout JO10-1 | DVO'60 JO10-2 | 128147 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 08:30 | TSC JO11-4 | Baronie JO11-4 | 93303 | 6-3 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | Gesta JO11-1 | Rijen JO11-6 | 45379 | 6-3 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | Advendo JO11-2 | PCP JO11-1 | 47129 | 0-5 | ||
C | 14-12-2019 10:15 | WDS'19 JO11-2 | DSE JO11-4 | 45800 | 3-6 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Unitas'30 JO11-13 | Sarto JO11-6 | 47006 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:30 | JEKA JO11-9G | TVC Breda JO11-3G | 47912 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:30 | TVC Breda JO11-3G | Gesta JO11-1 | 47491 | 2-4 | ||
C | 07-12-2019 08:45 | Sarto JO11-6 | Advendo JO11-2 | 46816 | 2-9 | ||
C | 07-12-2019 12:00 | PCP JO11-1 | Rijen JO11-6 | 45454 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | DSE JO11-4 | Unitas'30 JO11-13 | 48611 | 8-0 | ||
C | 07-12-2019 10:15 | WDS'19 JO11-2 | TSC JO11-4 | 47216 | 4-8 | ||
C | 07-12-2019 12:15 | Baronie JO11-4 | JEKA JO11-9G | 93302 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 13:15 | Baronie JO11-4 | Sarto JO11-6 | 93301 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:45 | Rijen JO11-6 | TVC Breda JO11-3G | 48425 | 4-3 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | Unitas'30 JO11-13 | WDS'19 JO11-2 | 46605 | 1-22 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | Advendo JO11-2 | JEKA JO11-9G | 45826 | 8-2 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | TSC JO11-4 | DSE JO11-4 | 46277 | 3-2 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | JEKA JO11-9G | PCP JO11-1 | 45735 | 2-24 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | TSC JO11-4 | Sarto JO11-6 | 47135 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | WDS'19 JO11-2 | TVC Breda JO11-3G | 48009 | 0-3 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | DSE JO11-4 | Baronie JO11-4 | 93300 | 2-3 | ||
C | 23-11-2019 11:00 | Advendo JO11-2 | Rijen JO11-6 | 48549 | 6-2 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | Unitas'30 JO11-13 | Gesta JO11-1 | 45825 | 0-21 | ||
C | 16-11-2019 09:30 | TVC Breda JO11-3G | DSE JO11-4 | 45897 | 4-0 | ||
C | 16-11-2019 09:45 | Rijen JO11-6 | Unitas'30 JO11-13 | 45139 | 12-0 | ||
C | 16-11-2019 09:30 | Gesta JO11-1 | TSC JO11-4 | 46362 | 4-3 | ||
C | 16-11-2019 12:00 | PCP JO11-1 | WDS'19 JO11-2 | 47729 | 9-1 | ||
C | 16-11-2019 11:15 | Sarto JO11-6 | JEKA JO11-9G | 45403 | 5-4 | ||
C | 16-11-2019 12:00 | Baronie JO11-4 | Advendo JO11-2 | 93299 | 8-3 | ||
C | 09-11-2019 12:00 | PCP JO11-1 | TVC Breda JO11-3G | 45143 | 7-2 | ||
C | 09-11-2019 11:00 | Gesta JO11-1 | Baronie JO11-4 | 93298 | 12-5 | ||
C | 09-11-2019 11:00 | Advendo JO11-2 | DSE JO11-4 | 47426 | 8-2 | ||
C | 09-11-2019 09:45 | Rijen JO11-6 | Sarto JO11-6 | 48259 | 14-2 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | JEKA JO11-9G | WDS'19 JO11-2 | 48179 | 1-8 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-13 | TSC JO11-4 | 46594 | 0-14 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | TSC JO11-4 | PCP JO11-1 | 48926 | 6-5 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Baronie JO11-4 | Rijen JO11-6 | 93297 | 5-6 | ||
C | 02-11-2019 09:30 | TVC Breda JO11-3G | Unitas'30 JO11-13 | 45422 | 21-1 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Sarto JO11-6 | Gesta JO11-1 | 45117 | 4-8 | ||
C | 02-11-2019 10:15 | DSE JO11-4 | JEKA JO11-9G | 49057 | 12-3 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | JEKA JO11-9G | TSC JO11-4 | 45059 | 1-9 | ||
C | 26-10-2019 09:45 | Rijen JO11-6 | DSE JO11-4 | 48856 | 2-6 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | Advendo JO11-2 | Unitas'30 JO11-13 | 45853 | 20-0 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | Gesta JO11-1 | WDS'19 JO11-2 | 47833 | 9-2 | ||
C | 26-10-2019 12:00 | PCP JO11-1 | Sarto JO11-6 | 46655 | 12-0 | ||
C | 26-10-2019 09:30 | TVC Breda JO11-3G | Baronie JO11-4 | 93296 | 1-12 | ||
C | 19-10-2019 11:30 | Baronie JO11-4 | WDS'19 JO11-2 | 93294 | 10-7 | ||
C | 12-10-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-13 | Baronie JO11-4 | 93293 | 1-8 | ||
C | 12-10-2019 10:00 | WDS'19 JO11-2 | Advendo JO11-2 | 47856 | 2-4 | ||
C | 12-10-2019 11:00 | Gesta JO11-1 | PCP JO11-1 | 46642 | 2-2 | ||
C | 12-10-2019 09:45 | Rijen JO11-6 | JEKA JO11-9G | 46905 | 13-2 | ||
C | 05-10-2019 11:45 | Baronie JO11-4 | PCP JO11-1 | 93295 | 3-17 | ||
C | 05-10-2019 08:30 | TSC JO11-4 | Advendo JO11-2 | 48807 | 5-2 | ||
C | 05-10-2019 09:45 | Unitas'30 JO11-13 | JEKA JO11-9G | 47448 | 1-6 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | WDS'19 JO11-2 | Rijen JO11-6 | 49087 | 10-5 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | DSE JO11-4 | Gesta JO11-1 | 45811 | 4-5 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | Sarto JO11-6 | TVC Breda JO11-3G | 45290 | 1-4 | ||
C | 28-09-2019 09:30 | TVC Breda JO11-3G | TSC JO11-4 | 46708 | 3-2 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | Gesta JO11-1 | Advendo JO11-2 | 48138 | 8-3 | ||
C | 28-09-2019 11:30 | Sarto JO11-6 | DSE JO11-4 | 45786 | 5-5 | ||
C | 28-09-2019 12:00 | PCP JO11-1 | Unitas'30 JO11-13 | 46915 | 18-0 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | JEKA JO11-9G | Gesta JO11-1 | 45045 | 1-18 | ||
C | 21-09-2019 11:00 | Advendo JO11-2 | TVC Breda JO11-3G | 47252 | 3-7 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | DSE JO11-4 | PCP JO11-1 | 45579 | 5-10 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | WDS'19 JO11-2 | Sarto JO11-6 | 46156 | 11-2 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | TSC JO11-4 | Rijen JO11-6 | 48002 | 3-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 09:45 | The Gunners JO11-3 | TVC Breda JO11-3G | 11953 | 3-3 | ||
B | 14-09-2019 09:45 | Unitas'30 JO11-13 | WDS'19 JO11-2 | 11679 | 0-12 | ||
B | 07-09-2019 09:30 | TVC Breda JO11-3G | WDS'19 JO11-2 | 11459 | 4-0 | ||
B | 07-09-2019 09:45 | The Gunners JO11-3 | Unitas'30 JO11-13 | 11414 | 17-0 | ||
B | 31-08-2019 10:00 | WDS'19 JO11-2 | The Gunners JO11-3 | 11225 | 3-5 | ||
B | 31-08-2019 11:00 | Unitas'30 JO11-13 | TVC Breda JO11-3G | 10950 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST TPO/DHV/VOV JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SEOLTO JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SC Gastel JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | DVO'60 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | BSC JO10-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Noordhoek JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | De Schutters JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | DVO'60 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Wernhout JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Oranje-Blauw'14 JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Unitas'30 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Victoria'03 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Virtus JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gesta JO11-1G | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 97 | 29 | 68 | 0 |
2 | PCP JO11-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 109 | 21 | 88 | 0 |
3 | TSC JO11-4 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 59 | 26 | 33 | 0 |
4 | TVC Breda JO11-3G | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 50 | 34 | 16 | 0 |
5 | Advendo JO11-2 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 66 | 43 | 23 | 0 |
6 | Baronie JO11-4 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 57 | 55 | 2 | 0 |
7 | Rijen JO11-6 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 63 | 43 | 20 | 0 |
8 | DSE JO11-4 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 52 | 46 | 6 | 0 |
9 | WDS'19 JO11-2 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 70 | 58 | 12 | 0 |
10 | Sarto JO11-6 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 21 | 67 | -46 | 0 |
11 | JEKA JO11-9G | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 22 | 98 | -76 | 0 |
12 | Unitas'30 JO11-13 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 4 | 150 | -146 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Gunners JO11-3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 22 | 3 | 19 | 0 |
2 | WDS'19 JO11-2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 15 | 5 | 10 | 0 |
3 | Unitas'30 JO11-13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 29 | -29 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoeven JO11-2 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 55 | 18 | 37 | 0 |
2 | Seolto JO11-1G | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 60 | 26 | 34 | 0 |
3 | Roosendaal JO11-4 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 66 | 26 | 40 | 0 |
4 | Klundert JO11-2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 45 | 19 | 26 | 0 |
5 | Unitas'30 JO11-13 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 41 | 34 | 7 | 0 |
6 | Prinsenland JO11-2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 35 | 31 | 4 | 0 |
7 | SC Gastel JO11-3 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 39 | 40 | -1 | 0 |
8 | De Fendert JO11-4 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 27 | 46 | -19 | 0 |
9 | ST TPO/DHV/VOV JO11-1 | 10 | 1 | 3 | 6 | 6 | 31 | 47 | -16 | 0 |
10 | MOC'17 JO11-4 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 20 | 52 | -32 | 0 |
11 | DEVO JO11-2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 13 | 93 | -80 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 18:00 - 19:00 | 3 B | 15 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|