0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO11-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Bo Broekhoff | |||||||
Yorick van Camfort | |||||||
Gijs Geboers | |||||||
Merijn Klaassen | |||||||
Milan Van der Kloot | |||||||
Joes Marijnissen | |||||||
Xavi Oomens | |||||||
Daan Romme | |||||||
Stijn Snijders | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Kees Marijnissen | Leider | ||||||
Stefan Geboers | Trainer | ||||||
Mikel Snijders | Trainer | ||||||
Adwan Boeren | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 10:45 | JEKA JO11-4G | Unitas'30 JO11-3 | 123433 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:30 | Neerlandia'31 JO11-1 | TSC JO11-2 | 123593 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:15 | RFC JO11-1 | TVC Breda JO11-1 | 124346 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:45 | Zwaluwe JO11-1 | Terheijden JO11-1 | 122399 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | Oosterhout JO11-2 | Be Ready JO11-1 | 123474 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:00 | Waspik JO11-1G | Bavel JO11-2 | 123295 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | Bavel JO11-2 | JEKA JO11-4G | 121525 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Terheijden JO11-1 | Neerlandia'31 JO11-1 | 124276 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:30 | Be Ready JO11-1 | RFC JO11-1 | 120261 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:30 | TVC Breda JO11-1 | Oosterhout JO11-2 | 121869 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | Unitas'30 JO11-3 | Waspik JO11-1G | 121980 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:30 | TSC JO11-2 | Zwaluwe JO11-1 | 120237 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | TSC JO11-2 | Unitas'30 JO11-3 | 124579 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:45 | Zwaluwe JO11-1 | Be Ready JO11-1 | 122487 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Bavel JO11-2 | TVC Breda JO11-1 | 121194 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | JEKA JO11-4G | RFC JO11-1 | 122204 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:30 | Neerlandia'31 JO11-1 | Oosterhout JO11-2 | 123161 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | Waspik JO11-1G | Terheijden JO11-1 | 119865 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:30 | Oosterhout JO11-2 | Terheijden JO11-1 | 123837 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:45 | Zwaluwe JO11-1 | JEKA JO11-4G | 124660 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | Be Ready JO11-1 | TVC Breda JO11-1 | 119442 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | Unitas'30 JO11-3 | Bavel JO11-2 | 123972 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | RFC JO11-1 | Neerlandia'31 JO11-1 | 121798 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | Waspik JO11-1G | TSC JO11-2 | 123714 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 09:00 | Terheijden JO11-1 | TSC JO11-2 | 121010 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | TSC JO11-2 | RFC JO11-1 | 124831 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | Unitas'30 JO11-3 | Zwaluwe JO11-1 | 123147 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Terheijden JO11-1 | JEKA JO11-4G | 124284 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:30 | Be Ready JO11-1 | Waspik JO11-1G | 124185 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:30 | TVC Breda JO11-1 | Neerlandia'31 JO11-1 | 119140 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | Waspik JO11-1G | TVC Breda JO11-1 | 119499 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | Neerlandia'31 JO11-1 | Be Ready JO11-1 | 119467 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | RFC JO11-1 | Terheijden JO11-1 | 121518 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | JEKA JO11-4G | TSC JO11-2 | 123920 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:45 | Zwaluwe JO11-1 | Bavel JO11-2 | 125562 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | Oosterhout JO11-2 | Unitas'30 JO11-3 | 122725 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | Bavel JO11-2 | Oosterhout JO11-2 | 120171 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:30 | Be Ready JO11-1 | Terheijden JO11-1 | 125544 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:30 | TVC Breda JO11-1 | TSC JO11-2 | 121609 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:00 | Waspik JO11-1G | Zwaluwe JO11-1 | 121412 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | Oosterhout JO11-2 | RFC JO11-1 | 119420 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | TSC JO11-2 | Bavel JO11-2 | 120186 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Terheijden JO11-1 | Unitas'30 JO11-3 | 123645 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:30 | Be Ready JO11-1 | JEKA JO11-4G | 121758 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:30 | TVC Breda JO11-1 | Zwaluwe JO11-1 | 124987 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | Neerlandia'31 JO11-1 | Waspik JO11-1G | 124378 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | TSC JO11-2 | Be Ready JO11-1 | 123980 | 2-5 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | Unitas'30 JO11-3 | Neerlandia'31 JO11-1 | 123077 | 9-2 | ||
C | 07-03-2020 08:45 | Zwaluwe JO11-1 | Oosterhout JO11-2 | 124003 | 4-7 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | JEKA JO11-4G | TVC Breda JO11-1 | 123626 | 4-2 | ||
C | 07-03-2020 10:45 | Bavel JO11-2 | Terheijden JO11-1 | 122035 | 3-4 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | Waspik JO11-1G | RFC JO11-1 | 123619 | 3-1 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | Oosterhout JO11-2 | Waspik JO11-1G | 119791 | 7-3 | ||
C | 15-02-2020 09:30 | Be Ready JO11-1 | Bavel JO11-2 | 121440 | 3-3 | ||
C | 15-02-2020 09:30 | Neerlandia'31 JO11-1 | JEKA JO11-4G | 119585 | 2-5 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | RFC JO11-1 | Zwaluwe JO11-1 | 122027 | 1-2 | ||
C | 15-02-2020 09:30 | TVC Breda JO11-1 | Unitas'30 JO11-3 | 119550 | 3-6 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | TSC JO11-2 | Oosterhout JO11-2 | 120971 | 5-2 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | Terheijden JO11-1 | TVC Breda JO11-1 | 123251 | 1-2 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | Unitas'30 JO11-3 | Be Ready JO11-1 | 120957 | 3-1 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | Bavel JO11-2 | RFC JO11-1 | 123461 | 8-4 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | JEKA JO11-4G | Waspik JO11-1G | 120418 | 9-3 | ||
C | 05-02-2020 19:00 | Zwaluwe JO11-1 | Neerlandia'31 JO11-1 | 119952 | 5-3 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | RFC JO11-1 | Unitas'30 JO11-3 | 121465 | 1-6 | ||
C | 01-02-2020 08:30 | Oosterhout JO11-2 | JEKA JO11-4G | 119845 | 2-2 | ||
C | 25-01-2020 09:30 | Neerlandia'31 JO11-1 | Bavel JO11-2 | 122467 | 3-7 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-01-2020 09:00 | Alliance JO11-1 | Kogelvangers JO11-1 | 47196 | 1-3 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | Virtus JO11-1 | Rood-Wit W JO11-1 | 46593 | 2-7 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Unitas'30 JO11-3 | Terheijden JO11-1 | 46205 | 4-0 | ||
C | 14-12-2019 10:30 | Kogelvangers JO11-1 | Prinsenland JO11-1 | 45178 | 11-1 | ||
C | 14-12-2019 08:45 | VVR JO11-1 | Alliance JO11-1 | 46497 | 10-0 | ||
C | 14-12-2019 08:45 | Zwaluwe JO11-1 | De Fendert JO11-1 | 46276 | 0-15 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | BSC JO11-3 | Smerdiek JO11-1 | 87619 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | Prinsenland JO11-1 | Unitas'30 JO11-3 | 48512 | 2-23 | ||
C | 07-12-2019 08:45 | VVR JO11-1 | BSC JO11-3 | 45437 | 4-2 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | Terheijden JO11-1 | De Fendert JO11-1 | 48445 | 0-10 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Smerdiek JO11-1 | Virtus JO11-1 | 87618 | 11-2 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | Rood-Wit W JO11-1 | Zwaluwe JO11-1 | 47318 | 3-3 | ||
C | 30-11-2019 08:45 | Zwaluwe JO11-1 | Terheijden JO11-1 | 48792 | 1-4 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | Kogelvangers JO11-1 | VVR JO11-1 | 48330 | 1-3 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | De Fendert JO11-1 | Rood-Wit W JO11-1 | 48059 | 5-1 | ||
C | 30-11-2019 09:30 | Smerdiek JO11-1 | Prinsenland JO11-1 | 87617 | 15-1 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | BSC JO11-3 | Alliance JO11-1 | 45834 | 8-2 | ||
C | 30-11-2019 14:00 | Unitas'30 JO11-3 | Virtus JO11-1 | 45060 | 12-1 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-3 | De Fendert JO11-1 | 46331 | 6-2 | ||
C | 23-11-2019 08:45 | VVR JO11-1 | Rood-Wit W JO11-1 | 45495 | 4-4 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Kogelvangers JO11-1 | Zwaluwe JO11-1 | 45858 | 2-4 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Alliance JO11-1 | Smerdiek JO11-1 | 87616 | 0-23 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | Virtus JO11-1 | Terheijden JO11-1 | 45121 | 3-3 | ||
C | 23-11-2019 11:15 | BSC JO11-3 | Prinsenland JO11-1 | 48190 | 11-4 | ||
C | 20-11-2019 18:30 | De Fendert JO11-1 | Kogelvangers JO11-1 | 45387 | 2-0 | ||
C | 16-11-2019 08:45 | Zwaluwe JO11-1 | BSC JO11-3 | 45150 | 1-3 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | Terheijden JO11-1 | VVR JO11-1 | 46456 | 2-5 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | Prinsenland JO11-1 | Virtus JO11-1 | 48741 | 2-5 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | Rood-Wit W JO11-1 | Alliance JO11-1 | 47767 | 7-2 | ||
C | 16-11-2019 09:30 | Smerdiek JO11-1 | Unitas'30 JO11-3 | 87615 | 4-3 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Virtus JO11-1 | VVR JO11-1 | 46069 | 4-8 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Kogelvangers JO11-1 | BSC JO11-3 | 47697 | 2-3 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | De Fendert JO11-1 | Prinsenland JO11-1 | 47609 | 5-1 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Terheijden JO11-1 | Rood-Wit W JO11-1 | 45848 | 0-3 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | Zwaluwe JO11-1 | Smerdiek JO11-1 | 87614 | 1-10 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-3 | Alliance JO11-1 | 48978 | 16-1 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Alliance JO11-1 | Virtus JO11-1 | 47962 | 4-5 | ||
C | 02-11-2019 08:45 | VVR JO11-1 | Unitas'30 JO11-3 | 45965 | 1-5 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Prinsenland JO11-1 | Zwaluwe JO11-1 | 49071 | 0-5 | ||
C | 02-11-2019 09:30 | Smerdiek JO11-1 | De Fendert JO11-1 | 87613 | 12-4 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | Rood-Wit W JO11-1 | Kogelvangers JO11-1 | 49054 | 0-3 | ||
C | 02-11-2019 11:00 | BSC JO11-3 | Terheijden JO11-1 | 46060 | 6-3 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-3 | Kogelvangers JO11-1 | 48811 | 8-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | Zwaluwe JO11-1 | VVR JO11-1 | 47043 | 2-6 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | Terheijden JO11-1 | Prinsenland JO11-1 | 48715 | 6-1 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | De Fendert JO11-1 | Alliance JO11-1 | 46703 | 9-1 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Virtus JO11-1 | BSC JO11-3 | 45961 | 4-5 | ||
C | 26-10-2019 10:30 | Rood-Wit W JO11-1 | Smerdiek JO11-1 | 87612 | 2-9 | ||
C | 05-10-2019 08:45 | VVR JO11-1 | De Fendert JO11-1 | 47917 | 0-7 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Alliance JO11-1 | Zwaluwe JO11-1 | 47149 | 8-5 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Prinsenland JO11-1 | Rood-Wit W JO11-1 | 48383 | 3-3 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Kogelvangers JO11-1 | Virtus JO11-1 | 46022 | 4-15 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | BSC JO11-3 | Unitas'30 JO11-3 | 47001 | 2-9 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | Smerdiek JO11-1 | Terheijden JO11-1 | 87611 | 9-2 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | Terheijden JO11-1 | Kogelvangers JO11-1 | 47522 | 5-5 | ||
C | 28-09-2019 08:45 | Zwaluwe JO11-1 | Unitas'30 JO11-3 | 45282 | 7-5 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Prinsenland JO11-1 | Alliance JO11-1 | 45467 | 1-5 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | De Fendert JO11-1 | Virtus JO11-1 | 47368 | 10-3 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | Rood-Wit W JO11-1 | BSC JO11-3 | 46435 | 4-2 | ||
C | 28-09-2019 09:30 | Smerdiek JO11-1 | VVR JO11-1 | 87610 | 4-4 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Kogelvangers JO11-1 | Smerdiek JO11-1 | 87609 | 1-6 | ||
C | 21-09-2019 11:00 | BSC JO11-3 | De Fendert JO11-1 | 48749 | 0-14 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Virtus JO11-1 | Zwaluwe JO11-1 | 46927 | 7-8 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Unitas'30 JO11-3 | Rood-Wit W JO11-1 | 48821 | 12-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Alliance JO11-1 | Terheijden JO11-1 | 47292 | 1-6 | ||
C | 21-09-2019 08:45 | VVR JO11-1 | Prinsenland JO11-1 | 47919 | 6-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 22-10-2019 18:00 | DSE JO11-1 | Unitas'30 JO11-3 | 92739 | 7-6 | ||
B | 14-09-2019 10:30 | Rood-Wit W JO11-1 | VVR JO11-1 | 11738 | 1-3 | ||
B | 14-09-2019 12:15 | Unitas'30 JO11-3 | The Gunners JO11-1 | 11873 | 8-3 | ||
B | 07-09-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-3 | Rood-Wit W JO11-1 | 11328 | 9-0 | ||
B | 07-09-2019 09:45 | The Gunners JO11-1 | VVR JO11-1 | 11575 | 7-2 | ||
B | 31-08-2019 08:30 | VVR JO11-1 | Unitas'30 JO11-3 | 11159 | 4-7 | ||
B | 31-08-2019 10:30 | Rood-Wit W JO11-1 | The Gunners JO11-1 | 11005 | 4-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO11-3 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 24 | 7 | 17 | 0 |
2 | JEKA JO11-4G | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 20 | 9 | 11 | 0 |
3 | Bavel JO11-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 21 | 14 | 7 | 0 |
4 | Oosterhout JO11-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 18 | 14 | 4 | 0 |
5 | Zwaluwe JO11-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 11 | 0 | 0 |
6 | Be Ready JO11-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 9 | 8 | 1 | 0 |
7 | TSC JO11-2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | 7 | 0 | 0 |
8 | Terheijden JO11-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 5 | 0 | 0 |
9 | TVC Breda JO11-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 11 | -4 | 0 |
10 | Waspik JO11-1G | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 17 | -8 | 0 |
11 | RFC JO11-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 19 | -12 | 0 |
12 | Neerlandia'31 JO11-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | 26 | -16 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smerdiek JO11-1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 103 | 20 | 83 | 0 |
2 | De Fendert JO11-1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 83 | 24 | 59 | 0 |
3 | Unitas'30 JO11-3 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 99 | 20 | 79 | 0 |
4 | VVR JO11-1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 51 | 32 | 19 | 0 |
5 | BSC JO11-3 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 42 | 47 | -5 | 0 |
6 | Rood-Wit W JO11-1 | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 34 | 45 | -11 | 0 |
7 | Zwaluwe JO11-1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 37 | 63 | -26 | 0 |
8 | Terheijden JO11-1 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 31 | 44 | -13 | 0 |
9 | Kogelvangers JO11-1 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 32 | 48 | -16 | 0 |
10 | Virtus JO11-1 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 51 | 74 | -23 | 0 |
11 | Alliance JO11-1 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 25 | 93 | -68 | 0 |
12 | Prinsenland JO11-1 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 17 | 95 | -78 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE JO11-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 6 | 1 | 0 |
2 | Unitas'30 JO11-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 7 | -1 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 4B1 | 11 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | 3B1 | 18 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|