Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0235 Onder 17 competitie (najaar)

Unitas'30 JO17-3

Teamleden

Spelers
Wouter Schneijdenberg Keeper      
Estacio Araujo        
Tom Buijnsters        
Naoufal Chouiter        
Kienan Gloudemans        
Dennis van Heusden        
Nino van den Heuvel        
Lorenzo Kapitein        
Deniz Karakus        
Kaan Kaya        
Mart Nouws        
Luuk van der Poel        
Ziggy Triou        
Tygo Vermeulen        
Erik Vrolijk        
Jun Yao Brandon Yin        
 
Overige teamleden
Eric Schneijdenberg Leider
Fons van Luijt Trainer/Coach
Robbie van der Does Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 25-01-2020 14:30 RFC JO17-2 Unitas'30 JO17-3 13:20
C 01-02-2020 13:50 Unitas'30 JO17-3 DEVO JO17-1 98707 13:05
C 08-02-2020 15:00 Roosendaal JO17-3 Unitas'30 JO17-3 99451 13:55
C 07-03-2020 15:30 Unitas'30 JO17-3 NSV JO17-1 99934 14:45
C 14-03-2020 12:30 SC Gastel JO17-2 Unitas'30 JO17-3 101858 11:25
C 28-03-2020 15:30 Unitas'30 JO17-3 Moerse Boys JO17-1 99480 14:45
C 04-04-2020 14:30 Virtus JO17-2 Unitas'30 JO17-3 102529 13:25
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 01-02-2020 12:30 SC Gastel JO17-2 Baronie JO17-6
C 01-02-2020 13:00 Moerse Boys JO17-1 DIA JO17-2
C 01-02-2020 13:30 NSV JO17-1 Halsteren JO17-3
C 01-02-2020 14:30 Virtus JO17-2 Internos JO17-1
C 01-02-2020 13:50 Unitas'30 JO17-3 DEVO JO17-1
C 08-02-2020 15:00 Roosendaal JO17-3 Unitas'30 JO17-3
C 08-02-2020 13:30 DEVO JO17-1 SC Gastel JO17-2
C 08-02-2020 13:15 Halsteren JO17-3 Virtus JO17-2
C 08-02-2020 12:15 Baronie JO17-6 NSV JO17-1
C 08-02-2020 11:30 Internos JO17-1 Moerse Boys JO17-1
C 15-02-2020 11:30 Internos JO17-1 DIA JO17-2
C 15-02-2020 12:30 SC Gastel JO17-2 Roosendaal JO17-3
C 15-02-2020 13:00 Moerse Boys JO17-1 Halsteren JO17-3
C 15-02-2020 13:30 NSV JO17-1 DEVO JO17-1
C 15-02-2020 14:30 Virtus JO17-2 Baronie JO17-6

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 12:15 Baronie JO17-4 Groen Wit JO17-1 32825 6-1
C 21-12-2019 11:30 UVV'40 JO17-1 Olympia'60 JO17-1 31516 17-1
C 21-12-2019 11:15 Beek Vooruit JO17-2 TSV Gudok JO17-3 87639 7-2
C 14-12-2019 14:45 Groen Wit JO17-1 Baronie JO17-5 33506 2-5
C 14-12-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 RFC JO17-2 33537 1-3
C 14-12-2019 12:00 Baronie JO17-4 Unitas'30 JO17-3 31854 1-0
C 14-12-2019 11:00 SCO JO17-1 UVV'40 JO17-1 33035 1-3
C 14-12-2019 11:00 Rijen JO17-2 Olympia'60 JO17-1 33637 9-0
C 07-12-2019 12:00 Baronie JO17-5 Rijen JO17-2 31658 3-2
C 07-12-2019 12:00 RFC JO17-2 Beek Vooruit JO17-2 87640 3-0
C 07-12-2019 12:45 Unitas'30 JO17-3 Olympia'60 JO17-1 33924 9-0
C 07-12-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 SCO JO17-1 33019 0-5
C 07-12-2019 10:45 UVV'40 JO17-1 Groen Wit JO17-1 32689 6-2
C 04-12-2019 20:30 Beek Vooruit JO17-2 Groen Wit JO17-1 87633 3-3
C 30-11-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 Baronie JO17-5 32185 2-8
C 30-11-2019 11:00 SCO JO17-1 RFC JO17-2 32284 5-0
C 30-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 Unitas'30 JO17-3 32807 3-2
C 23-11-2019 11:45 Baronie JO17-4 Olympia'60 JO17-1 33283 7-1
C 23-11-2019 10:15 RFC JO17-2 UVV'40 JO17-1 32676 3-1
C 23-11-2019 14:30 Beek Vooruit JO17-2 Rijen JO17-2 87638 1-4
C 23-11-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 Baronie JO17-5 32675 0-3
C 23-11-2019 15:00 Groen Wit JO17-1 Unitas'30 JO17-3 33294 1-8
C 16-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 SCO JO17-1 33868 3-2
C 16-11-2019 11:45 Baronie JO17-5 RFC JO17-2 32838 1-1
C 16-11-2019 13:00 TSC JO17-3 Groen Wit JO17-1 31584 0-0
C 16-11-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 Beek Vooruit JO17-2 87637 0-4
C 16-11-2019 14:10 Unitas'30 JO17-3 TSV Gudok JO17-3 32803 1-1
C 16-11-2019 15:00 UVV'40 JO17-1 Baronie JO17-4 31583 0-6
C 09-11-2019 15:30 Groen Wit JO17-1 TSV Gudok JO17-3 32651 2-5
C 09-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 SCO JO17-1 87636 3-3
C 09-11-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 TSC JO17-3 32386 0-0
C 09-11-2019 12:30 Unitas'30 JO17-3 Baronie JO17-5 33605 2-4
C 09-11-2019 12:00 Baronie JO17-4 RFC JO17-2 33978 5-1
C 09-11-2019 10:30 Rijen JO17-2 UVV'40 JO17-1 33469 2-1
C 02-11-2019 15:45 TSC JO17-3 Rijen JO17-2 34004 0-0
C 02-11-2019 13:45 Baronie JO17-5 Beek Vooruit JO17-2 87635 5-0
C 02-11-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 Baronie JO17-4 33136 2-3
C 02-11-2019 12:00 RFC JO17-2 Groen Wit JO17-1 33580 7-1
C 02-11-2019 11:00 SCO JO17-1 Unitas'30 JO17-3 33194 5-0
C 26-10-2019 10:30 Rijen JO17-2 TSV Gudok JO17-3 32899 2-2
C 26-10-2019 13:30 Baronie JO17-5 UVV'40 JO17-1 33077 4-1
C 26-10-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 RFC JO17-2 32310 0-6
C 26-10-2019 13:00 Baronie JO17-4 Beek Vooruit JO17-2 87634 3-1
C 26-10-2019 13:30 Unitas'30 JO17-3 TSC JO17-3 33210 0-0
C 26-10-2019 15:00 Groen Wit JO17-1 SCO JO17-1 32963 0-14
C 12-10-2019 13:00 Olympia'60 JO17-1 Groen Wit JO17-1 33353 3-5
C 09-10-2019 20:00 RFC JO17-2 Rijen JO17-2 31795 1-7
C 05-10-2019 11:00 SCO JO17-1 Baronie JO17-4 32443 2-3
C 05-10-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 Olympia'60 JO17-1 31992 3-0
C 05-10-2019 15:45 UVV'40 JO17-1 Unitas'30 JO17-3 33096 2-5
C 05-10-2019 16:00 TSC JO17-3 Baronie JO17-5 32128 0-0
C 28-09-2019 12:00 Baronie JO17-5 SCO JO17-1 33968 4-2
C 28-09-2019 10:30 Rijen JO17-2 Baronie JO17-4 31857 1-3
C 28-09-2019 13:15 UVV'40 JO17-1 TSV Gudok JO17-3 32970 4-1
C 28-09-2019 13:40 Unitas'30 JO17-3 Beek Vooruit JO17-2 87632 3-4
C 28-09-2019 15:45 TSC JO17-3 RFC JO17-2 33279 1-9
C 28-09-2019 16:00 Unitas'30 JO17-3 Beek Vooruit JO17-3 31529 0-0
C 21-09-2019 11:00 SCO JO17-1 Olympia'60 JO17-1 32930 10-0
C 21-09-2019 15:15 Groen Wit JO17-1 Rijen JO17-2 32376 0-8
C 21-09-2019 13:35 Baronie JO17-4 Baronie JO17-5 32649 3-4
C 21-09-2019 12:30 Beek Vooruit JO17-3 UVV'40 JO17-1 32174 0-0
C 21-09-2019 13:00 TSV Gudok JO17-3 TSC JO17-3 33292 8-0
C 21-09-2019 12:00 RFC JO17-2 Unitas'30 JO17-3 32379 3-4
C 21-09-2019 13:15 Beek Vooruit JO17-2 UVV'40 JO17-1 87631 4-3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 14:30 DEVO JO17-1 Unitas'30 JO17-3 92440 2-1
B 14-09-2019 13:30 Groen Wit JO17-2 JEKA JO17-6 7819 5-6
B 14-09-2019 16:00 Unitas'30 JO17-3 DSE JO17-2 7883 10-0
B 07-09-2019 12:45 DSE JO17-2 JEKA JO17-6 7604 4-3
B 07-09-2019 16:15 Unitas'30 JO17-3 Groen Wit JO17-2 7461 2-2
B 31-08-2019 12:15 JEKA JO17-6 Unitas'30 JO17-3 7380 4-10
B 31-08-2019 14:30 Groen Wit JO17-2 DSE JO17-2 7253 9-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-5 10 9 1 0 28 41 15 26 0
2 Baronie JO17-4 10 9 0 1 27 40 13 27 0
3 Rijen JO17-2 10 7 1 2 22 41 15 26 0
4 SCO JO17-1 10 5 1 4 16 49 16 33 0
5 RFC JO17-2 10 5 1 4 16 28 25 3 0
6 Beek Vooruit JO17-2 10 4 2 4 14 27 29 -2 0
7 Unitas'30 JO17-3 10 4 1 5 13 34 24 10 0
8 UVV'40 JO17-1 10 4 0 6 12 38 29 9 0
9 TSV Gudok JO17-3 10 2 2 6 8 17 30 -13 0
10 Groen Wit JO17-1 10 1 1 8 4 17 65 -48 0
11 Olympia'60 JO17-1 10 0 0 10 0 7 78 -71 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie JO17-6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DEVO JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DIA JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Gastel JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Halsteren JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Internos JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Moerse Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 NSV JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Roosendaal JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Virtus JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DEVO JO17-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
2 Unitas'30 JO17-3 1 0 0 1 0 1 2 -1 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:15 - 21:30 3 A 10 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 14-08-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 21-08-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 28-08-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 04-09-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 11-09-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 18-09-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 25-09-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 02-10-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 09-10-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 16-10-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 23-10-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 30-10-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 06-11-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 13-11-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 20-11-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 27-11-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 04-12-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 11-12-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 18-12-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 25-12-19 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 01-01-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 08-01-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 15-01-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 22-01-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 29-01-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 05-02-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 12-02-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 19-02-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 26-02-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 04-03-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 11-03-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 18-03-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 25-03-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 01-04-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 08-04-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 15-04-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 22-04-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 29-04-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 06-05-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 13-05-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 20-05-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 27-05-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 03-06-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 10-06-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 17-06-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door
wo 24-06-20 20:15 - 21:30 3 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven