0237 Onder 17 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO17-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Dennis van Heusden | |||||||
Erik Vrolijk | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Fons van Luijt | Trainer/Coach | ||||||
Robbie van der Does | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 15:00 | Roosendaal JO17-3 | Halsteren JO17-3 | 98727 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | DEVO JO17-1 | Internos JO17-1 | 102249 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:30 | NSV JO17-1 | Moerse Boys JO17-1 | 101949 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:15 | Unitas'30 JO17-3 | Baronie JO17-6 | 102254 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:30 | SC Gastel JO17-2 | DIA JO17-2 | 101189 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | DIA JO17-2 | DEVO JO17-1 | 100348 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | Internos JO17-1 | SC Gastel JO17-2 | 100291 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:00 | Baronie JO17-6 | Roosendaal JO17-3 | 102069 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:15 | Halsteren JO17-3 | Unitas'30 JO17-3 | 102000 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | Virtus JO17-2 | NSV JO17-1 | 102624 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:30 | DIA JO17-2 | Halsteren JO17-3 | 99384 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:45 | Baronie JO17-6 | Moerse Boys JO17-1 | 102257 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:00 | Unitas'30 JO17-3 | Internos JO17-1 | 101151 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | DEVO JO17-1 | Virtus JO17-2 | 100277 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:00 | Roosendaal JO17-3 | NSV JO17-1 | 99312 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:45 | DEVO JO17-1 | Roosendaal JO17-3 | 100433 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | Virtus JO17-2 | Moerse Boys JO17-1 | 102242 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:15 | Unitas'30 JO17-3 | DIA JO17-2 | 98992 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:15 | Halsteren JO17-3 | Baronie JO17-6 | 98551 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | NSV JO17-1 | SC Gastel JO17-2 | 101872 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:30 | Internos JO17-1 | Roosendaal JO17-3 | 102740 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:30 | Halsteren JO17-3 | DEVO JO17-1 | 103002 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:30 | DIA JO17-2 | NSV JO17-1 | 98715 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | Moerse Boys JO17-1 | SC Gastel JO17-2 | 101908 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | Virtus JO17-2 | Unitas'30 JO17-3 | 102529 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:45 | Unitas'30 JO17-3 | Moerse Boys JO17-1 | 99480 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:00 | Roosendaal JO17-3 | DIA JO17-2 | 99026 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:45 | DEVO JO17-1 | Baronie JO17-6 | 101976 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:30 | NSV JO17-1 | Internos JO17-1 | 100592 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:30 | SC Gastel JO17-2 | Virtus JO17-2 | 99782 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 13:30 | NSV JO17-1 | Halsteren JO17-3 | 99812 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | Moerse Boys JO17-1 | DEVO JO17-1 | 101496 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:30 | SC Gastel JO17-2 | Unitas'30 JO17-3 | 101858 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:30 | Internos JO17-1 | Halsteren JO17-3 | 99844 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | DIA JO17-2 | Baronie JO17-6 | 98631 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | Virtus JO17-2 | Roosendaal JO17-3 | 98877 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 12:30 | DIA JO17-2 | Virtus JO17-2 | 101159 | 2-2 | ||
C | 07-03-2020 11:30 | Halsteren JO17-3 | SC Gastel JO17-2 | 102557 | 10-0 | ||
C | 07-03-2020 11:45 | Baronie JO17-6 | Internos JO17-1 | 100875 | 1-2 | ||
C | 07-03-2020 15:00 | Roosendaal JO17-3 | Moerse Boys JO17-1 | 100326 | 4-1 | ||
C | 07-03-2020 16:00 | Unitas'30 JO17-3 | NSV JO17-1 | 99934 | 3-0 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | DEVO JO17-1 | Oosterhout JO17-3 | 157047 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 11:30 | Internos JO17-1 | DIA JO17-2 | 100228 | 0-1 | ||
C | 15-02-2020 12:30 | SC Gastel JO17-2 | Roosendaal JO17-3 | 100178 | 1-3 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | Moerse Boys JO17-1 | Halsteren JO17-3 | 100300 | 1-1 | ||
C | 15-02-2020 13:30 | NSV JO17-1 | DEVO JO17-1 | 102543 | 3-2 | ||
C | 15-02-2020 12:30 | Oosterhout JO17-3 | Unitas'30 JO17-3 | 157046 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | Virtus JO17-2 | Baronie JO17-6 | 99433 | 4-0 | ||
C | 08-02-2020 14:00 | DEVO JO17-1 | SC Gastel JO17-2 | 100587 | 5-1 | ||
C | 08-02-2020 13:15 | Halsteren JO17-3 | Virtus JO17-2 | 99535 | 3-3 | ||
C | 08-02-2020 13:15 | Baronie JO17-6 | NSV JO17-1 | 100103 | 0-2 | ||
C | 08-02-2020 15:00 | Roosendaal JO17-3 | Unitas'30 JO17-3 | 99451 | 3-0 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | Internos JO17-1 | Moerse Boys JO17-1 | 99496 | 3-2 | ||
C | 01-02-2020 13:50 | Unitas'30 JO17-3 | DEVO JO17-1 | 98707 | 0-1 | ||
C | 01-02-2020 14:30 | Virtus JO17-2 | Internos JO17-1 | 98814 | 3-1 | ||
C | 01-02-2020 12:30 | SC Gastel JO17-2 | Baronie JO17-6 | 99926 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 13:00 | Moerse Boys JO17-1 | DIA JO17-2 | 102859 | 2-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-01-2020 12:15 | Baronie JO17-4 | Groen Wit JO17-1 | 32825 | 6-1 | ||
C | 21-12-2019 11:30 | UVV'40 JO17-1 | Olympia'60 JO17-1 | 31516 | 17-1 | ||
C | 21-12-2019 11:15 | Beek Vooruit JO17-2 | TSV Gudok JO17-3 | 87639 | 7-2 | ||
C | 14-12-2019 14:45 | Groen Wit JO17-1 | Baronie JO17-5 | 33506 | 2-5 | ||
C | 14-12-2019 13:00 | TSV Gudok JO17-3 | RFC JO17-2 | 33537 | 1-3 | ||
C | 14-12-2019 12:00 | Baronie JO17-4 | Unitas'30 JO17-3 | 31854 | 1-0 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | SCO JO17-1 | UVV'40 JO17-1 | 33035 | 1-3 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | Rijen JO17-2 | Olympia'60 JO17-1 | 33637 | 9-0 | ||
C | 07-12-2019 12:00 | Baronie JO17-5 | Rijen JO17-2 | 31658 | 3-2 | ||
C | 07-12-2019 12:00 | RFC JO17-2 | Beek Vooruit JO17-2 | 87640 | 3-0 | ||
C | 07-12-2019 12:45 | Unitas'30 JO17-3 | Olympia'60 JO17-1 | 33924 | 9-0 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | TSV Gudok JO17-3 | SCO JO17-1 | 33019 | 0-5 | ||
C | 07-12-2019 10:45 | UVV'40 JO17-1 | Groen Wit JO17-1 | 32689 | 6-2 | ||
C | 04-12-2019 20:30 | Beek Vooruit JO17-2 | Groen Wit JO17-1 | 87633 | 3-3 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | Olympia'60 JO17-1 | Baronie JO17-5 | 32185 | 2-8 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | SCO JO17-1 | RFC JO17-2 | 32284 | 5-0 | ||
C | 30-11-2019 10:30 | Rijen JO17-2 | Unitas'30 JO17-3 | 32807 | 3-2 | ||
C | 23-11-2019 11:45 | Baronie JO17-4 | Olympia'60 JO17-1 | 33283 | 7-1 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | RFC JO17-2 | UVV'40 JO17-1 | 32676 | 3-1 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | Beek Vooruit JO17-2 | Rijen JO17-2 | 87638 | 1-4 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | TSV Gudok JO17-3 | Baronie JO17-5 | 32675 | 0-3 | ||
C | 23-11-2019 15:00 | Groen Wit JO17-1 | Unitas'30 JO17-3 | 33294 | 1-8 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | Rijen JO17-2 | SCO JO17-1 | 33868 | 3-2 | ||
C | 16-11-2019 11:45 | Baronie JO17-5 | RFC JO17-2 | 32838 | 1-1 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | TSC JO17-3 | Groen Wit JO17-1 | 31584 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | Olympia'60 JO17-1 | Beek Vooruit JO17-2 | 87637 | 0-4 | ||
C | 16-11-2019 14:10 | Unitas'30 JO17-3 | TSV Gudok JO17-3 | 32803 | 1-1 | ||
C | 16-11-2019 15:00 | UVV'40 JO17-1 | Baronie JO17-4 | 31583 | 0-6 | ||
C | 09-11-2019 15:30 | Groen Wit JO17-1 | TSV Gudok JO17-3 | 32651 | 2-5 | ||
C | 09-11-2019 13:15 | Beek Vooruit JO17-2 | SCO JO17-1 | 87636 | 3-3 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | Olympia'60 JO17-1 | TSC JO17-3 | 32386 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 12:30 | Unitas'30 JO17-3 | Baronie JO17-5 | 33605 | 2-4 | ||
C | 09-11-2019 12:00 | Baronie JO17-4 | RFC JO17-2 | 33978 | 5-1 | ||
C | 09-11-2019 10:30 | Rijen JO17-2 | UVV'40 JO17-1 | 33469 | 2-1 | ||
C | 02-11-2019 15:45 | TSC JO17-3 | Rijen JO17-2 | 34004 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 13:45 | Baronie JO17-5 | Beek Vooruit JO17-2 | 87635 | 5-0 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | TSV Gudok JO17-3 | Baronie JO17-4 | 33136 | 2-3 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | RFC JO17-2 | Groen Wit JO17-1 | 33580 | 7-1 | ||
C | 02-11-2019 11:00 | SCO JO17-1 | Unitas'30 JO17-3 | 33194 | 5-0 | ||
C | 26-10-2019 10:30 | Rijen JO17-2 | TSV Gudok JO17-3 | 32899 | 2-2 | ||
C | 26-10-2019 13:30 | Baronie JO17-5 | UVV'40 JO17-1 | 33077 | 4-1 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | Olympia'60 JO17-1 | RFC JO17-2 | 32310 | 0-6 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | Baronie JO17-4 | Beek Vooruit JO17-2 | 87634 | 3-1 | ||
C | 26-10-2019 13:30 | Unitas'30 JO17-3 | TSC JO17-3 | 33210 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 15:00 | Groen Wit JO17-1 | SCO JO17-1 | 32963 | 0-14 | ||
C | 12-10-2019 13:00 | Olympia'60 JO17-1 | Groen Wit JO17-1 | 33353 | 3-5 | ||
C | 09-10-2019 20:00 | RFC JO17-2 | Rijen JO17-2 | 31795 | 1-7 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | SCO JO17-1 | Baronie JO17-4 | 32443 | 2-3 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | TSV Gudok JO17-3 | Olympia'60 JO17-1 | 31992 | 3-0 | ||
C | 05-10-2019 15:45 | UVV'40 JO17-1 | Unitas'30 JO17-3 | 33096 | 2-5 | ||
C | 05-10-2019 16:00 | TSC JO17-3 | Baronie JO17-5 | 32128 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 12:00 | Baronie JO17-5 | SCO JO17-1 | 33968 | 4-2 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | Rijen JO17-2 | Baronie JO17-4 | 31857 | 1-3 | ||
C | 28-09-2019 13:15 | UVV'40 JO17-1 | TSV Gudok JO17-3 | 32970 | 4-1 | ||
C | 28-09-2019 13:40 | Unitas'30 JO17-3 | Beek Vooruit JO17-2 | 87632 | 3-4 | ||
C | 28-09-2019 15:45 | TSC JO17-3 | RFC JO17-2 | 33279 | 1-9 | ||
C | 28-09-2019 16:00 | Unitas'30 JO17-3 | Beek Vooruit JO17-3 | 31529 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 11:00 | SCO JO17-1 | Olympia'60 JO17-1 | 32930 | 10-0 | ||
C | 21-09-2019 15:15 | Groen Wit JO17-1 | Rijen JO17-2 | 32376 | 0-8 | ||
C | 21-09-2019 13:35 | Baronie JO17-4 | Baronie JO17-5 | 32649 | 3-4 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | Beek Vooruit JO17-3 | UVV'40 JO17-1 | 32174 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | TSV Gudok JO17-3 | TSC JO17-3 | 33292 | 8-0 | ||
C | 21-09-2019 12:00 | RFC JO17-2 | Unitas'30 JO17-3 | 32379 | 3-4 | ||
C | 21-09-2019 13:15 | Beek Vooruit JO17-2 | UVV'40 JO17-1 | 87631 | 4-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-10-2019 14:30 | DEVO JO17-1 | Unitas'30 JO17-3 | 92440 | 2-1 | ||
B | 14-09-2019 13:30 | Groen Wit JO17-2 | JEKA JO17-6 | 7819 | 5-6 | ||
B | 14-09-2019 16:00 | Unitas'30 JO17-3 | DSE JO17-2 | 7883 | 10-0 | ||
B | 07-09-2019 12:45 | DSE JO17-2 | JEKA JO17-6 | 7604 | 4-3 | ||
B | 07-09-2019 16:15 | Unitas'30 JO17-3 | Groen Wit JO17-2 | 7461 | 2-2 | ||
B | 31-08-2019 12:15 | JEKA JO17-6 | Unitas'30 JO17-3 | 7380 | 4-10 | ||
B | 31-08-2019 14:30 | Groen Wit JO17-2 | DSE JO17-2 | 7253 | 9-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roosendaal JO17-3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 10 | 2 | 8 | 0 |
2 | Virtus JO17-2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 12 | 6 | 6 | 0 |
3 | DIA JO17-2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 6 | 4 | 2 | 0 |
4 | DEVO JO17-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 8 | 4 | 4 | 0 |
5 | NSV JO17-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 5 | 0 | 0 |
6 | Internos JO17-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 7 | -1 | 0 |
7 | Halsteren JO17-3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 14 | 4 | 10 | 0 |
8 | Unitas'30 JO17-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 4 | -1 | 0 |
9 | Moerse Boys JO17-1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | 11 | -5 | 0 |
10 | Baronie JO17-6 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 8 | -7 | 0 |
11 | SC Gastel JO17-2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 18 | -16 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baronie JO17-5 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 41 | 15 | 26 | 0 |
2 | Baronie JO17-4 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 40 | 13 | 27 | 0 |
3 | Rijen JO17-2 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 41 | 15 | 26 | 0 |
4 | SCO JO17-1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 49 | 16 | 33 | 0 |
5 | RFC JO17-2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 28 | 25 | 3 | 0 |
6 | Beek Vooruit JO17-2 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 27 | 29 | -2 | 0 |
7 | Unitas'30 JO17-3 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 34 | 24 | 10 | 0 |
8 | UVV'40 JO17-1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 38 | 29 | 9 | 0 |
9 | TSV Gudok JO17-3 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 17 | 30 | -13 | 0 |
10 | Groen Wit JO17-1 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 17 | 65 | -48 | 0 |
11 | Olympia'60 JO17-1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 7 | 78 | -71 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DEVO JO17-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
2 | Unitas'30 JO17-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 20:15 - 21:30 | 3 A | 10 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|