Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0225 Onder 19 competitie (najaar)

Unitas'30 JO19-3

Teamleden

Spelers
Max-zander Friskus Keeper      
Daniell Ali        
Maurice Baremans        
Kevin de BuĆ©        
Boy van Dijck        
Olec Hello        
Niels Horsten        
Dave Knijnenburg        
Sill de Korte        
Brian Krul        
Max Loos        
Daan Mosies        
Milan Oostenrijk        
Jesper Simons        
Collin Snepvangers        
Gylano Tiebosch        
Jules Vermunt        
Job Walvoort        
Max Zopfi        
Rik Zopfi        
 
Overige teamleden
Tom Zopfi Leider
Jeffrey Borst Trainer
Marcel de Bruijn Groepscoƶrdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 23-11-2019 18:00 JEKA JO19-5 Unitas'30 JO19-3 28919 17:00
C 30-11-2019 14:00 Unitas'30 JO19-3 TVC Breda JO19-2 29547 13:20
C 07-12-2019 15:45 Unitas'30 JO19-3 Zundert JO19-2 29627 15:05
C 14-12-2019 14:45 Bavel JO19-2 Unitas'30 JO19-3 29999 13:45
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 14:30 Bavel JO19-2 TVC Breda JO19-2
C 23-11-2019 13:00 Zundert JO19-2 Chaam JO19-2
C 23-11-2019 13:15 Beek Vooruit JO19-4 Gesta JO19-1G
C 23-11-2019 13:30 TSC JO19-3 Boeimeer JO19-2
C 23-11-2019 14:30 VVR JO19-2 Baronie JO19-4
C 23-11-2019 18:00 JEKA JO19-5 Unitas'30 JO19-3
C 30-11-2019 15:15 Beek Vooruit JO19-4 VVR JO19-2
C 30-11-2019 15:00 Boeimeer JO19-2 Baronie JO19-4
C 30-11-2019 14:30 Bavel JO19-2 JEKA JO19-5
C 30-11-2019 14:30 Gesta JO19-1G Chaam JO19-2
C 30-11-2019 14:00 Unitas'30 JO19-3 TVC Breda JO19-2
C 30-11-2019 13:30 TSC JO19-3 Zundert JO19-2
C 07-12-2019 15:45 Unitas'30 JO19-3 Zundert JO19-2
C 07-12-2019 15:30 TVC Breda JO19-2 TSC JO19-3
C 07-12-2019 14:30 Chaam JO19-2 Boeimeer JO19-2
C 07-12-2019 14:30 VVR JO19-2 Bavel JO19-2
C 07-12-2019 14:30 Baronie JO19-4 Gesta JO19-1G
C 07-12-2019 13:40 JEKA JO19-5 Beek Vooruit JO19-4
C 14-12-2019 13:00 Zundert JO19-2 Baronie JO19-4
C 14-12-2019 14:30 Gesta JO19-1G Boeimeer JO19-2
C 14-12-2019 14:30 VVR JO19-2 JEKA JO19-5
C 14-12-2019 14:45 Bavel JO19-2 Unitas'30 JO19-3
C 14-12-2019 15:30 Beek Vooruit JO19-4 TVC Breda JO19-2
C 14-12-2019 15:15 TSC JO19-3 Chaam JO19-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 16:15 Unitas'30 JO19-3 TSC JO19-3 30099 5-1
C 16-11-2019 15:30 TVC Breda JO19-2 Zundert JO19-2 30278 3-1
C 16-11-2019 15:00 Boeimeer JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 29744 2-5
C 16-11-2019 14:00 Chaam JO19-2 VVR JO19-2 30505 0-7
C 16-11-2019 14:30 Gesta JO19-1G Bavel JO19-2 29877 0-0
C 16-11-2019 13:45 Baronie JO19-4 JEKA JO19-5 29646 0-1
C 09-11-2019 11:45 TSC JO19-3 JEKA JO19-5 29637 3-4
C 09-11-2019 13:00 Zundert JO19-2 VVR JO19-2 29565 0-4
C 09-11-2019 15:30 Beek Vooruit JO19-4 Bavel JO19-2 30161 0-0
C 09-11-2019 14:30 Gesta JO19-1G Unitas'30 JO19-3 30455 3-5
C 09-11-2019 14:30 Chaam JO19-2 Baronie JO19-4 30483 1-6
C 09-11-2019 15:00 Boeimeer JO19-2 TVC Breda JO19-2 30323 3-3
C 02-11-2019 13:35 Baronie JO19-4 Beek Vooruit JO19-4 29186 2-0
C 02-11-2019 14:30 Bavel JO19-2 Chaam JO19-2 29929 1-3
C 02-11-2019 14:15 JEKA JO19-5 Zundert JO19-2 30275 5-1
C 02-11-2019 14:30 VVR JO19-2 TSC JO19-3 30449 4-2
C 02-11-2019 15:30 TVC Breda JO19-2 Gesta JO19-1G 28962 8-2
C 02-11-2019 16:45 Unitas'30 JO19-3 Boeimeer JO19-2 30175 5-3
C 26-10-2019 11:45 TSC JO19-3 Beek Vooruit JO19-4 30495 2-6
C 26-10-2019 15:00 Boeimeer JO19-2 JEKA JO19-5 29785 4-3
C 26-10-2019 14:30 Chaam JO19-2 TVC Breda JO19-2 30642 0-4
C 26-10-2019 14:30 Gesta JO19-1G VVR JO19-2 30771 1-3
C 26-10-2019 13:00 Zundert JO19-2 Bavel JO19-2 29651 1-1
C 26-10-2019 15:00 Baronie JO19-4 Unitas'30 JO19-3 29528 7-2
C 05-10-2019 15:30 Bavel JO19-2 TSC JO19-3 29037 2-3
C 05-10-2019 13:00 Beek Vooruit JO19-4 Zundert JO19-2 28778 1-1
C 05-10-2019 13:45 JEKA JO19-5 Gesta JO19-1G 29125 5-1
C 05-10-2019 15:30 TVC Breda JO19-2 Baronie JO19-4 29487 3-1
C 05-10-2019 14:30 VVR JO19-2 Boeimeer JO19-2 29173 2-6
C 05-10-2019 16:00 Unitas'30 JO19-3 Chaam JO19-2 28980 3-4
C 28-09-2019 14:30 Chaam JO19-2 Beek Vooruit JO19-4 28892 1-4
C 28-09-2019 14:00 Baronie JO19-4 Bavel JO19-2 29336 4-2
C 28-09-2019 14:30 Gesta JO19-1G TSC JO19-3 29109 2-2
C 28-09-2019 15:00 Boeimeer JO19-2 Zundert JO19-2 29763 2-2
C 28-09-2019 15:30 TVC Breda JO19-2 JEKA JO19-5 29817 6-4
C 28-09-2019 15:45 Unitas'30 JO19-3 VVR JO19-2 29282 2-9
C 21-09-2019 16:15 JEKA JO19-5 Chaam JO19-2 29249 5-0
C 21-09-2019 15:30 TSC JO19-3 Baronie JO19-4 29685 0-4
C 21-09-2019 15:00 Beek Vooruit JO19-4 Unitas'30 JO19-3 30259 9-0
C 21-09-2019 14:30 VVR JO19-2 TVC Breda JO19-2 29882 1-2
C 21-09-2019 15:00 Zundert JO19-2 Gesta JO19-1G 28931 1-1
C 21-09-2019 11:45 Bavel JO19-2 Boeimeer JO19-2 30734 3-5
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2019 19:45 Hoeven JO19-2 Sprundel JO19-2 7070 3-6
B 14-09-2019 16:00 Unitas'30 JO19-3 Internos JO19-2 6935 3-3
B 11-09-2019 19:00 Internos JO19-2 Hoeven JO19-2 6579 5-6
B 07-09-2019 14:30 Sprundel JO19-2 Internos JO19-2 6764 3-2
B 07-09-2019 15:00 Hoeven JO19-2 Unitas'30 JO19-3 6694 2-2
B 31-08-2019 15:45 Unitas'30 JO19-3 Sprundel JO19-2 6433 1-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO19-2 7 6 1 0 19 29 12 17 0
2 VVR JO19-2 7 5 0 2 15 30 13 17 0
3 Baronie JO19-4 7 5 0 2 15 24 9 15 0
4 JEKA JO19-5 7 5 0 2 15 27 15 12 0
5 Beek Vooruit JO19-4 6 4 1 1 13 25 8 17 0
6 Boeimeer JO19-2 7 3 2 2 11 25 23 2 0
7 Unitas'30 JO19-3 7 3 0 4 9 22 36 -14 0
8 Chaam JO19-2 7 2 0 5 6 9 30 -21 0
9 Zundert JO19-2 7 0 4 3 4 7 17 -10 0
10 TSC JO19-3 7 1 1 5 4 13 27 -14 0
11 Gesta JO19-1G 6 0 2 4 2 10 24 -14 0
12 Bavel JO19-2 5 0 1 4 1 9 16 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sprundel JO19-2 3 3 0 0 9 14 6 8 0
2 Hoeven JO19-2 3 1 1 1 4 11 13 -2 0
3 Unitas'30 JO19-3 3 0 2 1 2 6 10 -4 0
4 Internos JO19-2 3 0 1 2 1 10 12 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwaluwe JO19-1 11 10 0 1 30 57 10 47 0
2 Unitas'30 JO19-3 11 9 1 1 28 42 10 32 0
3 JEKA JO19-6 11 8 2 1 26 69 14 55 0
4 Beek Vooruit JO19-3 11 7 1 3 22 39 36 3 0
5 Virtus JO19-2 11 4 4 3 16 26 19 7 0
6 Bavel JO19-4 11 5 1 5 16 35 38 -3 0
7 Baronie JO19-5 11 5 0 6 15 27 40 -13 0
8 Madese Boys JO19-2 11 4 2 5 14 35 27 8 0
9 DIA JO19-3 11 3 2 6 11 30 39 -9 0
10 Internos JO19-2 11 3 0 8 9 30 43 -13 0
11 Zundert JO19-2 11 1 1 9 4 14 51 -37 0
12 Moerse Boys JO19-2 11 0 0 11 0 8 85 -77 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 20:15 - 21:30 4 A 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 12-08-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 19-08-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 26-08-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 02-09-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 09-09-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 16-09-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 23-09-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 30-09-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 07-10-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 14-10-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 21-10-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 28-10-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 04-11-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 11-11-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 18-11-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 25-11-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 02-12-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 09-12-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 16-12-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 23-12-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 30-12-19 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 06-01-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 13-01-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 20-01-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 27-01-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 03-02-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 10-02-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 17-02-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 24-02-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 02-03-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 09-03-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 16-03-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 23-03-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 30-03-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 06-04-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 13-04-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 20-04-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 27-04-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 04-05-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 11-05-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 18-05-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 25-05-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 01-06-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 08-06-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 15-06-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 22-06-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door
ma 29-06-20 20:15 - 21:30 4 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven