0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO19-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Max-zander Friskus | Keeper | ||||||
Overige teamleden | |||||||
Jeffrey Borst | Trainer | ||||||
Marcel de Bruijn | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 17:30 | Beek Vooruit JO19-5 | VVR JO19-2 | 95533 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 15:00 | Roosendaal JO19-5 | Unitas'30 JO19-3 | 96971 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | Zundert JO19-2 | Hoeven JO19-2 | 97375 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | MOC'17 JO19-2 | Internos JO19-2 | 96964 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:45 | DSE JO19-2 | Baronie JO19-4 | 95766 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | Internos JO19-2 | JEKA JO19-4 | 97644 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:45 | Baronie JO19-4 | Roosendaal JO19-5 | 97602 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | RSV JO19-1 | MOC'17 JO19-2 | 97006 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | VVR JO19-2 | Zundert JO19-2 | 96546 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:00 | Hoeven JO19-2 | Beek Vooruit JO19-5 | 97189 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 17:00 | Unitas'30 JO19-3 | DSE JO19-2 | 97116 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | MOC'17 JO19-2 | Unitas'30 JO19-3 | 97047 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | Zundert JO19-2 | Internos JO19-2 | 96032 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | RSV JO19-1 | VVR JO19-2 | 95168 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:00 | Hoeven JO19-2 | Baronie JO19-4 | 96274 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:30 | Beek Vooruit JO19-5 | DSE JO19-2 | 95802 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 17:45 | JEKA JO19-4 | Roosendaal JO19-5 | 96590 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | DSE JO19-2 | JEKA JO19-4 | 96282 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:00 | MOC'17 JO19-2 | Beek Vooruit JO19-5 | 98071 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:00 | Zundert JO19-2 | RSV JO19-1 | 96527 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:15 | Unitas'30 JO19-3 | Baronie JO19-4 | 96379 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | VVR JO19-2 | Hoeven JO19-2 | 95656 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:00 | Roosendaal JO19-5 | Internos JO19-2 | 97481 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 15:00 | Zundert JO19-2 | DSE JO19-2 | 97283 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | Internos JO19-2 | Beek Vooruit JO19-5 | 96747 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:15 | Baronie JO19-4 | JEKA JO19-4 | 97421 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | RSV JO19-1 | DSE JO19-2 | 97750 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | VVR JO19-2 | MOC'17 JO19-2 | 94850 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:00 | Hoeven JO19-2 | Roosendaal JO19-5 | 97881 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 16:15 | Unitas'30 JO19-3 | Zundert JO19-2 | 97991 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 17:30 | Beek Vooruit JO19-5 | RSV JO19-1 | 97878 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 17:30 | JEKA JO19-4 | Unitas'30 JO19-3 | 95779 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:00 | Roosendaal JO19-5 | VVR JO19-2 | 97120 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | Zundert JO19-2 | Baronie JO19-4 | 97464 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:00 | MOC'17 JO19-2 | Hoeven JO19-2 | 96396 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:45 | DSE JO19-2 | Internos JO19-2 | 97267 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 13:00 | Beek Vooruit JO19-5 | Zundert JO19-2 | 97499 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 12:30 | Hoeven JO19-2 | Internos JO19-2 | 94770 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 14:30 | JEKA JO19-4 | RSV JO19-1 | 96966 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 16:15 | JEKA JO19-4 | Zundert JO19-2 | 95635 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | Internos JO19-2 | VVR JO19-2 | 97628 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:45 | Unitas'30 JO19-3 | Beek Vooruit JO19-5 | 96149 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | RSV JO19-1 | Hoeven JO19-2 | 95776 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:00 | Roosendaal JO19-5 | DSE JO19-2 | 97690 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:20 | Baronie JO19-4 | MOC'17 JO19-2 | 95754 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 15:30 | Beek Vooruit JO19-5 | Baronie JO19-4 | 96088 | 2-11 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | VVR JO19-2 | JEKA JO19-4 | 97078 | 5-2 | ||
C | 07-03-2020 15:00 | RSV JO19-1 | Unitas'30 JO19-3 | 97514 | 4-0 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | MOC'17 JO19-2 | Roosendaal JO19-5 | 98141 | 6-0 | ||
C | 29-02-2020 13:00 | Zundert JO19-2 | MOC'17 JO19-2 | 95159 | 0-0 | ||
C | 19-02-2020 20:00 | Internos JO19-2 | RSV JO19-1 | 97561 | 6-2 | ||
C | 15-02-2020 14:00 | Baronie JO19-4 | VVR JO19-2 | 96267 | 1-1 | ||
C | 15-02-2020 16:00 | Unitas'30 JO19-3 | Hoeven JO19-2 | 97354 | 2-2 | ||
C | 15-02-2020 15:00 | Roosendaal JO19-5 | Zundert JO19-2 | 96774 | 4-1 | ||
C | 15-02-2020 16:00 | JEKA JO19-4 | Beek Vooruit JO19-5 | 94835 | 3-1 | ||
C | 15-02-2020 12:45 | DSE JO19-2 | MOC'17 JO19-2 | 96042 | 0-2 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | VVR JO19-2 | Unitas'30 JO19-3 | 98126 | 3-0 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | Internos JO19-2 | Baronie JO19-4 | 95506 | 1-3 | ||
C | 08-02-2020 15:00 | MOC'17 JO19-2 | JEKA JO19-4 | 95812 | 2-2 | ||
C | 08-02-2020 15:00 | Hoeven JO19-2 | DSE JO19-2 | 96371 | 1-2 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | RSV JO19-1 | Roosendaal JO19-5 | 97612 | 5-3 | ||
C | 01-02-2020 16:15 | JEKA JO19-4 | Hoeven JO19-2 | 96756 | 2-0 | ||
C | 01-02-2020 15:00 | Roosendaal JO19-5 | Beek Vooruit JO19-5 | 95115 | 9-0 | ||
C | 01-02-2020 15:30 | Baronie JO19-4 | RSV JO19-1 | 97376 | 1-1 | ||
C | 01-02-2020 12:45 | DSE JO19-2 | VVR JO19-2 | 97702 | 2-4 | ||
C | 01-02-2020 16:00 | Unitas'30 JO19-3 | Internos JO19-2 | 96190 | 3-9 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-12-2019 12:00 | Beek Vooruit JO19-4 | Bavel JO19-2 | 30161 | 2-1 | ||
C | 21-12-2019 14:30 | Baronie JO19-4 | Gesta JO19-1G | 30609 | 4-3 | ||
C | 14-12-2019 15:15 | TSC JO19-3 | Chaam JO19-2 | 29519 | 3-2 | ||
C | 14-12-2019 13:00 | Zundert JO19-2 | Baronie JO19-4 | 30318 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 14:30 | Gesta JO19-1G | Boeimeer JO19-2 | 30566 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 14:30 | VVR JO19-2 | JEKA JO19-5 | 29629 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 14:45 | Bavel JO19-2 | Unitas'30 JO19-3 | 29999 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 15:30 | Beek Vooruit JO19-4 | TVC Breda JO19-2 | 30448 | 0-1 | ||
C | 07-12-2019 15:30 | TVC Breda JO19-2 | TSC JO19-3 | 29617 | 5-2 | ||
C | 07-12-2019 14:00 | Chaam JO19-2 | Boeimeer JO19-2 | 30431 | 1-7 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | VVR JO19-2 | Bavel JO19-2 | 30807 | 6-0 | ||
C | 07-12-2019 15:45 | Unitas'30 JO19-3 | Zundert JO19-2 | 29627 | 7-3 | ||
C | 07-12-2019 13:40 | JEKA JO19-5 | Beek Vooruit JO19-4 | 29915 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 14:00 | Unitas'30 JO19-3 | TVC Breda JO19-2 | 29547 | 0-4 | ||
C | 30-11-2019 13:30 | TSC JO19-3 | Zundert JO19-2 | 28925 | 2-4 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | Gesta JO19-1G | Chaam JO19-2 | 29603 | 2-1 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | Bavel JO19-2 | JEKA JO19-5 | 30637 | 1-5 | ||
C | 30-11-2019 15:00 | Boeimeer JO19-2 | Baronie JO19-4 | 29806 | 3-1 | ||
C | 30-11-2019 15:15 | Beek Vooruit JO19-4 | VVR JO19-2 | 30736 | 4-2 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | VVR JO19-2 | Baronie JO19-4 | 30195 | 1-3 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | Bavel JO19-2 | TVC Breda JO19-2 | 28910 | 1-4 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | Zundert JO19-2 | Chaam JO19-2 | 28957 | 5-2 | ||
C | 23-11-2019 13:15 | Beek Vooruit JO19-4 | Gesta JO19-1G | 30264 | 4-2 | ||
C | 23-11-2019 13:30 | TSC JO19-3 | Boeimeer JO19-2 | 29444 | 5-3 | ||
C | 23-11-2019 18:00 | JEKA JO19-5 | Unitas'30 JO19-3 | 28919 | 1-4 | ||
C | 16-11-2019 13:45 | Baronie JO19-4 | JEKA JO19-5 | 29646 | 0-1 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | Gesta JO19-1G | Bavel JO19-2 | 29877 | 7-2 | ||
C | 16-11-2019 14:00 | Chaam JO19-2 | VVR JO19-2 | 30505 | 0-7 | ||
C | 16-11-2019 15:00 | Boeimeer JO19-2 | Beek Vooruit JO19-4 | 29744 | 2-5 | ||
C | 16-11-2019 16:15 | Unitas'30 JO19-3 | TSC JO19-3 | 30099 | 5-1 | ||
C | 16-11-2019 15:30 | TVC Breda JO19-2 | Zundert JO19-2 | 30278 | 3-1 | ||
C | 09-11-2019 15:00 | Boeimeer JO19-2 | TVC Breda JO19-2 | 30323 | 3-3 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | Chaam JO19-2 | Baronie JO19-4 | 30483 | 1-6 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | Gesta JO19-1G | Unitas'30 JO19-3 | 30455 | 3-5 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | Zundert JO19-2 | VVR JO19-2 | 29565 | 0-4 | ||
C | 09-11-2019 11:45 | TSC JO19-3 | JEKA JO19-5 | 29637 | 3-4 | ||
C | 02-11-2019 14:15 | JEKA JO19-5 | Zundert JO19-2 | 30275 | 5-1 | ||
C | 02-11-2019 13:35 | Baronie JO19-4 | Beek Vooruit JO19-4 | 29186 | 2-0 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | Bavel JO19-2 | Chaam JO19-2 | 29929 | 1-3 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | VVR JO19-2 | TSC JO19-3 | 30449 | 4-2 | ||
C | 02-11-2019 15:30 | TVC Breda JO19-2 | Gesta JO19-1G | 28962 | 8-2 | ||
C | 02-11-2019 16:45 | Unitas'30 JO19-3 | Boeimeer JO19-2 | 30175 | 5-3 | ||
C | 26-10-2019 15:00 | Baronie JO19-4 | Unitas'30 JO19-3 | 29528 | 7-2 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | Zundert JO19-2 | Bavel JO19-2 | 29651 | 1-1 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | Gesta JO19-1G | VVR JO19-2 | 30771 | 1-3 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | Chaam JO19-2 | TVC Breda JO19-2 | 30642 | 0-4 | ||
C | 26-10-2019 15:00 | Boeimeer JO19-2 | JEKA JO19-5 | 29785 | 4-3 | ||
C | 26-10-2019 11:45 | TSC JO19-3 | Beek Vooruit JO19-4 | 30495 | 2-6 | ||
C | 05-10-2019 15:30 | Bavel JO19-2 | TSC JO19-3 | 29037 | 2-3 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | Beek Vooruit JO19-4 | Zundert JO19-2 | 28778 | 1-1 | ||
C | 05-10-2019 13:45 | JEKA JO19-5 | Gesta JO19-1G | 29125 | 5-1 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | VVR JO19-2 | Boeimeer JO19-2 | 29173 | 2-6 | ||
C | 05-10-2019 15:30 | TVC Breda JO19-2 | Baronie JO19-4 | 29487 | 3-1 | ||
C | 05-10-2019 16:00 | Unitas'30 JO19-3 | Chaam JO19-2 | 28980 | 3-4 | ||
C | 28-09-2019 15:45 | Unitas'30 JO19-3 | VVR JO19-2 | 29282 | 2-9 | ||
C | 28-09-2019 14:00 | Baronie JO19-4 | Bavel JO19-2 | 29336 | 4-2 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | Chaam JO19-2 | Beek Vooruit JO19-4 | 28892 | 1-4 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | Gesta JO19-1G | TSC JO19-3 | 29109 | 2-2 | ||
C | 28-09-2019 15:00 | Boeimeer JO19-2 | Zundert JO19-2 | 29763 | 2-2 | ||
C | 28-09-2019 15:30 | TVC Breda JO19-2 | JEKA JO19-5 | 29817 | 6-4 | ||
C | 21-09-2019 11:45 | Bavel JO19-2 | Boeimeer JO19-2 | 30734 | 3-5 | ||
C | 21-09-2019 15:30 | TSC JO19-3 | Baronie JO19-4 | 29685 | 0-4 | ||
C | 21-09-2019 15:00 | Beek Vooruit JO19-4 | Unitas'30 JO19-3 | 30259 | 9-0 | ||
C | 21-09-2019 14:30 | VVR JO19-2 | TVC Breda JO19-2 | 29882 | 1-2 | ||
C | 21-09-2019 15:00 | Zundert JO19-2 | Gesta JO19-1G | 28931 | 1-1 | ||
C | 21-09-2019 16:15 | JEKA JO19-5 | Chaam JO19-2 | 29249 | 5-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 18-09-2019 19:45 | Hoeven JO19-2 | Sprundel JO19-2 | 7070 | 3-6 | ||
B | 14-09-2019 16:00 | Unitas'30 JO19-3 | Internos JO19-2 | 6935 | 3-3 | ||
B | 11-09-2019 19:00 | Internos JO19-2 | Hoeven JO19-2 | 6579 | 5-6 | ||
B | 07-09-2019 14:30 | Sprundel JO19-2 | Internos JO19-2 | 6764 | 3-2 | ||
B | 07-09-2019 15:00 | Hoeven JO19-2 | Unitas'30 JO19-3 | 6694 | 2-2 | ||
B | 31-08-2019 15:45 | Unitas'30 JO19-3 | Sprundel JO19-2 | 6433 | 1-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VVR JO19-2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 13 | 5 | 8 | 0 |
2 | Baronie JO19-4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 16 | 5 | 11 | 0 |
3 | MOC'17 JO19-2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 10 | 2 | 8 | 0 |
4 | RSV JO19-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 12 | 10 | 2 | 0 |
5 | JEKA JO19-4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 9 | 8 | 1 | 0 |
6 | Internos JO19-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 16 | 8 | 8 | 0 |
7 | Roosendaal JO19-5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 16 | 12 | 4 | 0 |
8 | DSE JO19-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 7 | -3 | 0 |
9 | Hoeven JO19-2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 0 |
10 | Unitas'30 JO19-3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 5 | 18 | -13 | 0 |
11 | Zundert JO19-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
12 | Beek Vooruit JO19-5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 23 | -20 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TVC Breda JO19-2 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 43 | 15 | 28 | 0 |
2 | Beek Vooruit JO19-4 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 35 | 14 | 21 | 0 |
3 | Baronie JO19-4 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 32 | 16 | 16 | 0 |
4 | JEKA JO19-5 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 33 | 20 | 13 | 0 |
5 | VVR JO19-2 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 39 | 20 | 19 | 0 |
6 | Boeimeer JO19-2 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 38 | 30 | 8 | 0 |
7 | Unitas'30 JO19-3 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 33 | 44 | -11 | 0 |
8 | Zundert JO19-2 | 10 | 2 | 4 | 4 | 10 | 19 | 28 | -9 | 0 |
9 | TSC JO19-3 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 25 | 41 | -16 | 0 |
10 | Gesta JO19-1G | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 24 | 35 | -11 | 0 |
11 | Chaam JO19-2 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 15 | 47 | -32 | 0 |
12 | Bavel JO19-2 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 14 | 40 | -26 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sprundel JO19-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 14 | 6 | 8 | 0 |
2 | Hoeven JO19-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 11 | 13 | -2 | 0 |
3 | Unitas'30 JO19-3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 6 | 10 | -4 | 0 |
4 | Internos JO19-2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 10 | 12 | -2 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:15 - 21:30 | 4 A | 13 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|