0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO19-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Lorenzo Blom | |||||||
Bas van den Branden | |||||||
Lennart Broeders | |||||||
Daan de Bruijn | |||||||
Jan Heijnen | |||||||
Gijs Nouws | |||||||
Itse Voermans | |||||||
Malik Yildirim | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Christ Oomen | Leider | ||||||
Robin Sprenkels | Assistent-trainer | ||||||
Jannus Deijkers | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 14:45 | Groen Wit JO19-1 | VVR JO19-1 | 96474 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | WDS'19 JO19-1 | Sprundel JO19-1 | 97986 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | DSE JO19-1 | Zundert JO19-1 | 95217 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:00 | Unitas'30 JO19-2 | RBC JO19-1 | 97181 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:30 | Internos JO19-1 | TVC Breda JO19-1 | 95675 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 15:00 | Hoeven JO19-1 | Moerse Boys JO19-1 | 97035 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:45 | Sprundel JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 96918 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | TVC Breda JO19-1 | Groen Wit JO19-1 | 95231 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | VVR JO19-1 | Internos JO19-1 | 95124 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:45 | Moerse Boys JO19-1 | DSE JO19-1 | 97098 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:00 | Zundert JO19-1 | Hoeven JO19-1 | 94960 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 16:00 | RBC JO19-1 | WDS'19 JO19-1 | 98157 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:30 | Internos JO19-1 | RBC JO19-1 | 97075 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | WDS'19 JO19-1 | Hoeven JO19-1 | 95992 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 16:15 | Groen Wit JO19-1 | DSE JO19-1 | 96828 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 16:15 | Unitas'30 JO19-2 | Moerse Boys JO19-1 | 95961 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:45 | Sprundel JO19-1 | VVR JO19-1 | 94759 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | TVC Breda JO19-1 | Zundert JO19-1 | 97463 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:45 | Moerse Boys JO19-1 | Zundert JO19-1 | 96745 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:00 | Hoeven JO19-1 | RBC JO19-1 | 95187 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 16:30 | Unitas'30 JO19-2 | Groen Wit JO19-1 | 97787 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | DSE JO19-1 | WDS'19 JO19-1 | 97917 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:30 | Internos JO19-1 | Sprundel JO19-1 | 95519 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | VVR JO19-1 | TVC Breda JO19-1 | 97885 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 13:00 | Zundert JO19-1 | VVR JO19-1 | 96723 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 14:30 | DSE JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 96098 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | TVC Breda JO19-1 | Hoeven JO19-1 | 96120 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:45 | Sprundel JO19-1 | DSE JO19-1 | 94655 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | VVR JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 97246 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:45 | Moerse Boys JO19-1 | Internos JO19-1 | 97880 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:45 | RBC JO19-1 | Groen Wit JO19-1 | 94906 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:00 | Zundert JO19-1 | WDS'19 JO19-1 | 95479 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 16:00 | Groen Wit JO19-1 | Sprundel JO19-1 | 97448 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:00 | Hoeven JO19-1 | VVR JO19-1 | 95406 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | DSE JO19-1 | RBC JO19-1 | 95123 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:00 | Unitas'30 JO19-2 | TVC Breda JO19-1 | 95365 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:00 | WDS'19 JO19-1 | Moerse Boys JO19-1 | 96684 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:30 | Internos JO19-1 | Zundert JO19-1 | 97556 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 15:00 | Hoeven JO19-1 | DSE JO19-1 | 97009 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 15:00 | Zundert JO19-1 | Sprundel JO19-1 | 96381 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:45 | RBC JO19-1 | VVR JO19-1 | 95618 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | Sprundel JO19-1 | TVC Breda JO19-1 | 96726 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | WDS'19 JO19-1 | Internos JO19-1 | 95149 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:45 | Moerse Boys JO19-1 | Groen Wit JO19-1 | 95081 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:00 | Zundert JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 96821 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | Sprundel JO19-1 | Moerse Boys JO19-1 | 96476 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | TVC Breda JO19-1 | RBC JO19-1 | 97290 | 1-2 | ||
C | 07-03-2020 13:30 | Internos JO19-1 | DSE JO19-1 | 95824 | 2-2 | ||
C | 07-03-2020 14:00 | Unitas'30 JO19-2 | Hoeven JO19-1 | 95171 | 2-0 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | VVR JO19-1 | WDS'19 JO19-1 | 96503 | 4-1 | ||
C | 07-03-2020 15:45 | Groen Wit JO19-1 | Zundert JO19-1 | 97653 | 5-1 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | WDS'19 JO19-1 | Groen Wit JO19-1 | 96144 | 1-4 | ||
C | 15-02-2020 14:45 | Moerse Boys JO19-1 | TVC Breda JO19-1 | 95030 | 1-2 | ||
C | 15-02-2020 14:45 | RBC JO19-1 | Sprundel JO19-1 | 97093 | 6-0 | ||
C | 15-02-2020 15:00 | Hoeven JO19-1 | Internos JO19-1 | 97154 | 4-2 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Sprundel JO19-1 | Hoeven JO19-1 | 94859 | 3-2 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | TVC Breda JO19-1 | DSE JO19-1 | 95337 | 2-1 | ||
C | 08-02-2020 14:45 | Groen Wit JO19-1 | Internos JO19-1 | 94860 | 1-3 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | VVR JO19-1 | Moerse Boys JO19-1 | 96609 | 2-4 | ||
C | 08-02-2020 14:45 | RBC JO19-1 | Zundert JO19-1 | 97841 | 8-1 | ||
C | 08-02-2020 14:00 | Unitas'30 JO19-2 | WDS'19 JO19-1 | 96278 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 15:00 | Hoeven JO19-1 | Groen Wit JO19-1 | 96456 | 3-4 | ||
C | 01-02-2020 14:45 | Moerse Boys JO19-1 | RBC JO19-1 | 96071 | 1-3 | ||
C | 01-02-2020 14:30 | WDS'19 JO19-1 | TVC Breda JO19-1 | 95354 | 1-4 | ||
C | 01-02-2020 14:30 | DSE JO19-1 | VVR JO19-1 | 95885 | 3-1 | ||
C | 01-02-2020 13:30 | Internos JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 96554 | 3-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-01-2020 12:00 | Baronie JO19-2 | JEKA JO19-2 | 29500 | 0-0 | ||
C | 21-12-2019 12:15 | TSC JO19-2 | WDS'19 JO19-1 | 29027 | 5-1 | ||
C | 14-12-2019 16:30 | Unitas'30 JO19-2 | Moerse Boys JO19-1 | 29803 | 1-7 | ||
C | 14-12-2019 11:45 | Bavel JO19-1 | TSC JO19-2 | 30685 | 3-3 | ||
C | 14-12-2019 14:15 | Baronie JO19-2 | Viola JO19-1 | 29718 | 4-0 | ||
C | 14-12-2019 13:00 | VVR JO19-1 | JEKA JO19-2 | 30304 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 15:00 | Zundert JO19-1 | Groen Wit JO19-1 | 30070 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 15:30 | TVC Breda JO19-1 | WDS'19 JO19-1 | 29969 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 12:45 | TSC JO19-2 | Unitas'30 JO19-2 | 29120 | 9-1 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | Viola JO19-1 | WDS'19 JO19-1 | 29943 | 2-5 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | VVR JO19-1 | Bavel JO19-1 | 29111 | 3-1 | ||
C | 07-12-2019 14:45 | Groen Wit JO19-1 | Baronie JO19-2 | 29158 | 1-0 | ||
C | 07-12-2019 14:45 | Moerse Boys JO19-1 | TVC Breda JO19-1 | 28841 | 2-3 | ||
C | 07-12-2019 16:00 | JEKA JO19-2 | Zundert JO19-1 | 30789 | 2-4 | ||
C | 03-12-2019 19:00 | Viola JO19-1 | VVR JO19-1 | 30379 | 1-3 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | Bavel JO19-1 | JEKA JO19-2 | 29323 | 3-2 | ||
C | 30-11-2019 12:45 | TSC JO19-2 | Groen Wit JO19-1 | 29261 | 2-6 | ||
C | 30-11-2019 13:15 | Baronie JO19-2 | Unitas'30 JO19-2 | 29229 | 0-2 | ||
C | 30-11-2019 15:30 | TVC Breda JO19-1 | Viola JO19-1 | 30523 | 7-0 | ||
C | 30-11-2019 14:00 | WDS'19 JO19-1 | Moerse Boys JO19-1 | 30336 | 4-4 | ||
C | 30-11-2019 15:00 | Zundert JO19-1 | VVR JO19-1 | 28822 | 1-3 | ||
C | 23-11-2019 11:00 | Bavel JO19-1 | Groen Wit JO19-1 | 28903 | 3-3 | ||
C | 23-11-2019 15:00 | Zundert JO19-1 | TVC Breda JO19-1 | 30045 | 3-3 | ||
C | 23-11-2019 12:00 | Baronie JO19-2 | WDS'19 JO19-1 | 29890 | 3-1 | ||
C | 23-11-2019 16:15 | Unitas'30 JO19-2 | Viola JO19-1 | 30055 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 18:00 | JEKA JO19-2 | TSC JO19-2 | 30366 | 0-3 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | VVR JO19-1 | Moerse Boys JO19-1 | 29773 | 3-1 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | TSC JO19-2 | Baronie JO19-2 | 30263 | 1-3 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | WDS'19 JO19-1 | Zundert JO19-1 | 30517 | 4-2 | ||
C | 16-11-2019 14:45 | Moerse Boys JO19-1 | JEKA JO19-2 | 29941 | 5-1 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | TVC Breda JO19-1 | Bavel JO19-1 | 29156 | 2-2 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | Groen Wit JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 29606 | 2-2 | ||
C | 09-11-2019 16:15 | Unitas'30 JO19-2 | VVR JO19-1 | 30367 | 2-3 | ||
C | 09-11-2019 15:30 | TVC Breda JO19-1 | TSC JO19-2 | 28896 | 3-3 | ||
C | 09-11-2019 15:00 | Zundert JO19-1 | Bavel JO19-1 | 28946 | 3-2 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | WDS'19 JO19-1 | Groen Wit JO19-1 | 29961 | 6-4 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | Viola JO19-1 | Moerse Boys JO19-1 | 29751 | 3-0 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | Bavel JO19-1 | Viola JO19-1 | 28842 | 2-0 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | VVR JO19-1 | Baronie JO19-2 | 29029 | 5-2 | ||
C | 02-11-2019 14:45 | Moerse Boys JO19-1 | Zundert JO19-1 | 29776 | 2-0 | ||
C | 02-11-2019 15:00 | Groen Wit JO19-1 | TVC Breda JO19-1 | 30481 | 2-1 | ||
C | 02-11-2019 16:30 | JEKA JO19-2 | Unitas'30 JO19-2 | 30518 | 1-3 | ||
C | 26-10-2019 12:10 | Baronie JO19-2 | Zundert JO19-1 | 30018 | 2-2 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | Viola JO19-1 | Groen Wit JO19-1 | 29443 | 0-3 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | WDS'19 JO19-1 | JEKA JO19-2 | 29977 | 1-2 | ||
C | 26-10-2019 14:45 | Moerse Boys JO19-1 | TSC JO19-2 | 29931 | 7-2 | ||
C | 26-10-2019 15:30 | TVC Breda JO19-1 | VVR JO19-1 | 30711 | 0-4 | ||
C | 26-10-2019 15:45 | Unitas'30 JO19-2 | Bavel JO19-1 | 30689 | 1-3 | ||
C | 05-10-2019 11:45 | TSC JO19-2 | Viola JO19-1 | 28800 | 1-1 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | VVR JO19-1 | WDS'19 JO19-1 | 28949 | 2-4 | ||
C | 05-10-2019 15:00 | Zundert JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 30153 | 4-2 | ||
C | 05-10-2019 12:00 | Bavel JO19-1 | Baronie JO19-2 | 29159 | 1-3 | ||
C | 05-10-2019 16:00 | JEKA JO19-2 | TVC Breda JO19-1 | 29303 | 0-1 | ||
C | 05-10-2019 14:45 | Groen Wit JO19-1 | Moerse Boys JO19-1 | 30716 | 1-2 | ||
C | 28-09-2019 15:45 | Groen Wit JO19-1 | JEKA JO19-2 | 29859 | 3-1 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | Viola JO19-1 | Zundert JO19-1 | 29362 | 1-3 | ||
C | 28-09-2019 12:00 | TSC JO19-2 | VVR JO19-1 | 29370 | 5-3 | ||
C | 28-09-2019 14:00 | WDS'19 JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 30705 | 4-3 | ||
C | 28-09-2019 14:45 | Moerse Boys JO19-1 | Bavel JO19-1 | 29566 | 4-2 | ||
C | 28-09-2019 14:00 | TVC Breda JO19-1 | Baronie JO19-2 | 30631 | 0-4 | ||
C | 21-09-2019 17:00 | JEKA JO19-2 | Viola JO19-1 | 29574 | 2-0 | ||
C | 21-09-2019 15:15 | Bavel JO19-1 | WDS'19 JO19-1 | 29273 | 5-3 | ||
C | 21-09-2019 14:30 | VVR JO19-1 | Groen Wit JO19-1 | 30142 | 5-2 | ||
C | 21-09-2019 16:15 | Unitas'30 JO19-2 | TVC Breda JO19-1 | 30339 | 6-1 | ||
C | 21-09-2019 12:10 | Baronie JO19-2 | Moerse Boys JO19-1 | 29959 | 2-1 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | Zundert JO19-1 | TSC JO19-2 | 29024 | 2-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 25-01-2020 15:00 | De Valk JO19-1 | SCG'18 JO19-1 | 93923 | 2-4 | ||
B | 25-01-2020 15:00 | BMC JO19-1 | RKTVC JO19-1 | 93922 | 1-2 | ||
B | 25-01-2020 14:30 | Terheijden JO19-1 | Unitas'30 JO19-2 | 93925 | 3-0 | ||
B | 25-01-2020 14:30 | Audacia JO19-1 | Sarto JO19-2 | 93921 | 2-2 | ||
B | 25-01-2020 12:45 | Walcheren JO19-1 | Terneuzen JO19-1 | 93919 | 5-2 | ||
B | 25-01-2020 12:15 | Baronie JO19-2 | VVR JO19-1 | 93924 | 2-3 | ||
B | 25-01-2020 12:00 | De Fendert JO19-1 | De Alblas JO19-1 | 93920 | 1-0 | ||
B | 25-01-2020 11:30 | GJS JO19-1 | Jan van Arckel JO19-1 | 93918 | 4-4 | ||
B | 19-10-2019 14:30 | Unitas'30 JO19-2 | Kapelle JO19-1 | 92348 | 2-1 | ||
B | 14-09-2019 16:45 | Unitas'30 JO19-2 | Rood-Wit W JO19-1 | 6936 | 2-2 | ||
B | 14-09-2019 12:45 | Beek Vooruit JO19-2 | Sprundel JO19-1 | 7068 | 2-2 | ||
B | 07-09-2019 11:30 | Beek Vooruit JO19-2 | Unitas'30 JO19-2 | 6692 | 3-5 | ||
B | 07-09-2019 12:45 | Sprundel JO19-1 | Rood-Wit W JO19-1 | 6822 | 6-2 | ||
B | 04-09-2019 19:30 | Rood-Wit W JO19-1 | Beek Vooruit JO19-2 | 6590 | 3-5 | ||
B | 31-08-2019 16:15 | Unitas'30 JO19-2 | Sprundel JO19-1 | 6434 | 4-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RBC JO19-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 19 | 3 | 16 | 0 |
2 | Groen Wit JO19-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 14 | 8 | 6 | 0 |
3 | TVC Breda JO19-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 9 | 5 | 4 | 0 |
4 | Internos JO19-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 10 | 9 | 1 | 0 |
5 | DSE JO19-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 5 | 1 | 0 |
6 | Sprundel JO19-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 8 | -5 | 0 |
7 | Moerse Boys JO19-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | 7 | -1 | 0 |
8 | Unitas'30 JO19-2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
9 | VVR JO19-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 8 | -1 | 0 |
10 | Hoeven JO19-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9 | 11 | -2 | 0 |
11 | Zundert JO19-1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 13 | -11 | 0 |
12 | WDS'19 JO19-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 12 | -9 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VVR JO19-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 34 | 19 | 15 | 0 |
2 | Baronie JO19-2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 23 | 14 | 9 | 0 |
3 | Moerse Boys JO19-1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 35 | 22 | 13 | 0 |
4 | TSC JO19-2 | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 39 | 30 | 9 | 0 |
5 | Groen Wit JO19-1 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 27 | 22 | 5 | 0 |
6 | WDS'19 JO19-1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 33 | 32 | 1 | 0 |
7 | Bavel JO19-1 | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 27 | 27 | 0 | 0 |
8 | Zundert JO19-1 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 24 | 26 | -2 | 0 |
9 | TVC Breda JO19-1 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 21 | 26 | -5 | 0 |
10 | Unitas'30 JO19-2 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 23 | 34 | -11 | 0 |
11 | JEKA JO19-2 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 11 | 23 | -12 | 0 |
12 | Viola JO19-1 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 8 | 30 | -22 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Walcheren JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 3 | 0 |
2 | Terheijden JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
3 | SCG'18 JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
4 | VVR JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
5 | RKTVC JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
6 | De Fendert JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
7 | Jan van Arckel JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 |
8 | Sarto JO19-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
9 | GJS JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
10 | Audacia JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 |
11 | Baronie JO19-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
12 | BMC JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
13 | De Alblas JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
14 | De Valk JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
15 | Terneuzen JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | -3 | 0 |
16 | Unitas'30 JO19-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:15 - 21:30 | 4 B | 20 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:30 | 3 A | 12 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|