0214 Mannen Zaterdag reserve
Unitas'30 Zaterdag 3
Teamleden
Spelers | |||||||
Rob van der Heijden | Keeper | ||||||
Jasper Kapitein | Keeper | ||||||
Edwin Bastiaansen | |||||||
Jordy van Dongen | |||||||
Kevin Graumans | |||||||
Mike Janssens | |||||||
Niels Lazeroms | |||||||
Yannick van der Linden | |||||||
Twan Maas | |||||||
Luuk Meesters | |||||||
Willem-Jim Nouws | |||||||
Orrin van Oosterhout | |||||||
Ricardo Pellis | |||||||
Jordi Robbeson | |||||||
Mike Sips | |||||||
Jordy Timmers | |||||||
Joris Willemse | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dan van Groesen | Groepscoördinator Senioren Recreatief | ||||||
William Graumans | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 15:00 | DVO'60 6 | BSC 3 | 31097 | 1-1 | ||
C | 25-05-2019 14:45 | Moerse Boys 3 | Alliance 2 | 28856 | 2-0 | ||
C | 25-05-2019 13:15 | WDS'19 3 | VVR 3 | 30612 | 8-6 | ||
C | 25-05-2019 12:00 | DSE 5 | Zundert 3 | 30888 | 7-0 | ||
C | 25-05-2019 15:30 | Unitas'30 3 | SEOLTO 3 | 29642 | 3-1 | ||
C | 23-05-2019 19:30 | Madese Boys 6 | Internos 8 | 31006 | 3-1 | ||
C | 21-05-2019 20:00 | Zundert 3 | Madese Boys 6 | 30489 | 3-2 | ||
C | 18-05-2019 13:30 | Internos 8 | WDS'19 3 | 28650 | 2-3 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | Alliance 2 | DVO'60 6 | 27402 | 3-5 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | BSC 3 | Moerse Boys 3 | 27544 | 1-4 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | VVR 3 | Unitas'30 3 | 27446 | 2-0 | ||
C | 18-05-2019 14:30 | SEOLTO 3 | DSE 5 | 27436 | 2-0 | ||
C | 11-05-2019 12:30 | Madese Boys 6 | SEOLTO 3 | 30673 | 2-3 | ||
C | 11-05-2019 13:15 | WDS'19 3 | DSE 5 | 27022 | 8-0 | ||
C | 11-05-2019 14:45 | Moerse Boys 3 | Internos 8 | 30603 | 3-3 | ||
C | 11-05-2019 15:00 | DVO'60 6 | Zundert 3 | 30770 | 5-2 | ||
C | 11-05-2019 15:30 | Unitas'30 3 | BSC 3 | 28240 | 4-2 | ||
C | 04-05-2019 12:00 | DSE 5 | Madese Boys 6 | 26972 | 2-1 | ||
C | 04-05-2019 13:30 | Internos 8 | Unitas'30 3 | 27008 | 1-4 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | BSC 3 | Alliance 2 | 30269 | 3-2 | ||
C | 04-05-2019 14:30 | SEOLTO 3 | DVO'60 6 | 27041 | 3-3 | ||
C | 04-05-2019 15:00 | Zundert 3 | WDS'19 3 | 27241 | 2-4 | ||
C | 30-04-2019 20:00 | DVO'60 6 | VVR 3 | 28179 | 2-6 | ||
C | 20-04-2019 14:30 | Alliance 2 | VVR 3 | 28076 | 1-3 | ||
C | 13-04-2019 13:15 | WDS'19 3 | Madese Boys 6 | 27570 | 4-4 | ||
C | 13-04-2019 13:45 | Unitas'30 3 | DSE 5 | 30799 | 4-2 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | Alliance 2 | Internos 8 | 28696 | 1-1 | ||
C | 13-04-2019 14:30 | BSC 3 | Zundert 3 | 29080 | 6-0 | ||
C | 13-04-2019 14:45 | Moerse Boys 3 | SEOLTO 3 | 27604 | 0-1 | ||
C | 06-04-2019 12:00 | DSE 5 | Alliance 2 | 26141 | 0-7 | ||
C | 06-04-2019 12:30 | Madese Boys 6 | Unitas'30 3 | 26754 | 1-2 | ||
C | 06-04-2019 13:30 | Internos 8 | DVO'60 6 | 27258 | 7-5 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | VVR 3 | BSC 3 | 31168 | 1-3 | ||
C | 06-04-2019 14:30 | SEOLTO 3 | WDS'19 3 | 28772 | 0-1 | ||
C | 06-04-2019 15:00 | Zundert 3 | Moerse Boys 3 | 30463 | 0-5 | ||
C | 30-03-2019 15:00 | WDS'19 3 | Alliance 2 | 27362 | 5-2 | ||
C | 30-03-2019 13:30 | Internos 8 | BSC 3 | 27447 | 3-1 | ||
C | 30-03-2019 14:30 | SEOLTO 3 | Zundert 3 | 27179 | 4-1 | ||
C | 30-03-2019 12:00 | DSE 5 | Moerse Boys 3 | 29387 | 0-5 | ||
C | 30-03-2019 12:30 | Madese Boys 6 | VVR 3 | 30892 | 1-2 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | Alliance 2 | SEOLTO 3 | 26712 | 1-3 | ||
C | 23-03-2019 13:45 | Unitas'30 3 | Zundert 3 | 30993 | 5-3 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | BSC 3 | DSE 5 | 29788 | 6-4 | ||
C | 23-03-2019 14:30 | VVR 3 | Internos 8 | 29059 | 3-1 | ||
C | 23-03-2019 15:00 | DVO'60 6 | WDS'19 3 | 26555 | 2-4 | ||
C | 23-03-2019 14:45 | Moerse Boys 3 | Madese Boys 6 | 27457 | 1-0 | ||
C | 16-03-2019 15:00 | DVO'60 6 | Unitas'30 3 | 27389 | 1-2 | ||
C | 09-03-2019 14:15 | Unitas'30 3 | WDS'19 3 | 31366 | 3-2 | ||
C | 09-03-2019 15:00 | Zundert 3 | Internos 8 | 31251 | 0-8 | ||
C | 09-03-2019 14:30 | VVR 3 | DSE 5 | 26346 | 1-0 | ||
C | 09-03-2019 14:45 | Moerse Boys 3 | DVO'60 6 | 26639 | 3-0 | ||
C | 09-03-2019 14:30 | BSC 3 | SEOLTO 3 | 29153 | 0-4 | ||
C | 09-03-2019 14:30 | Alliance 2 | Madese Boys 6 | 30087 | 3-2 | ||
C | 23-02-2019 14:30 | VVR 3 | Moerse Boys 3 | 26697 | 2-0 | ||
C | 23-02-2019 13:30 | Internos 8 | Alliance 2 | 31105 | 4-2 | ||
C | 16-02-2019 14:45 | DSE 5 | DVO'60 6 | 30937 | 2-4 | ||
C | 16-02-2019 15:30 | Unitas'30 3 | Alliance 2 | 31352 | 8-1 | ||
C | 16-02-2019 15:00 | Zundert 3 | VVR 3 | 30267 | 1-2 | ||
C | 16-02-2019 13:30 | WDS'19 3 | Moerse Boys 3 | 30385 | 1-1 | ||
C | 16-02-2019 12:30 | SEOLTO 3 | Internos 8 | 29038 | 5-0 | ||
C | 16-02-2019 12:30 | Madese Boys 6 | BSC 3 | 30851 | 5-2 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | Alliance 2 | Zundert 3 | 28985 | 4-0 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | BSC 3 | WDS'19 3 | 30802 | 2-2 | ||
C | 09-02-2019 15:00 | DVO'60 6 | Madese Boys 6 | 30870 | 5-6 | ||
C | 09-02-2019 14:30 | VVR 3 | SEOLTO 3 | 26500 | 3-1 | ||
C | 09-02-2019 13:30 | Internos 8 | DSE 5 | 28716 | 7-0 | ||
C | 09-02-2019 14:45 | Moerse Boys 3 | Unitas'30 3 | 26603 | 0-2 | ||
C | 02-02-2019 14:30 | Alliance 2 | WDS'19 3 | 26988 | 1-0 | ||
C | 02-02-2019 16:30 | Unitas'30 3 | DVO'60 6 | 27482 | 4-2 | ||
C | 15-12-2018 14:30 | Alliance 2 | Moerse Boys 3 | 26442 | 1-10 | ||
C | 15-12-2018 14:30 | BSC 3 | DVO'60 6 | 29117 | 1-2 | ||
C | 08-12-2018 12:00 | DSE 5 | Unitas'30 3 | 30515 | 2-4 | ||
C | 08-12-2018 12:30 | Madese Boys 6 | WDS'19 3 | 29910 | 0-4 | ||
C | 08-12-2018 15:00 | Zundert 3 | BSC 3 | 27411 | 1-6 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | SEOLTO 3 | Moerse Boys 3 | 27268 | 1-2 | ||
C | 08-12-2018 14:30 | VVR 3 | DVO'60 6 | 30378 | 7-1 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | BSC 3 | VVR 3 | 27404 | 0-3 | ||
C | 01-12-2018 14:45 | Moerse Boys 3 | Zundert 3 | 29872 | 7-0 | ||
C | 01-12-2018 15:00 | DVO'60 6 | Internos 8 | 27349 | 0-6 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | WDS'19 3 | SEOLTO 3 | 30161 | 2-2 | ||
C | 01-12-2018 16:15 | Unitas'30 3 | Madese Boys 6 | 31043 | 3-4 | ||
C | 01-12-2018 14:30 | Alliance 2 | DSE 5 | 26851 | 0-2 | ||
C | 24-11-2018 14:00 | Internos 8 | VVR 3 | 30459 | 0-2 | ||
C | 24-11-2018 13:00 | DSE 5 | BSC 3 | 29957 | 0-2 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | WDS'19 3 | DVO'60 6 | 28474 | 8-1 | ||
C | 24-11-2018 14:30 | SEOLTO 3 | Alliance 2 | 30854 | 0-1 | ||
C | 24-11-2018 15:00 | Zundert 3 | Unitas'30 3 | 28433 | 1-2 | ||
C | 24-11-2018 12:30 | Madese Boys 6 | Moerse Boys 3 | 29097 | 1-1 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | BSC 3 | Internos 8 | 27263 | 2-4 | ||
C | 17-11-2018 14:30 | VVR 3 | Madese Boys 6 | 31517 | 3-2 | ||
C | 17-11-2018 15:00 | Zundert 3 | SEOLTO 3 | 27596 | 0-2 | ||
C | 10-11-2018 12:25 | DSE 5 | VVR 3 | 28226 | 0-5 | ||
C | 10-11-2018 12:30 | Madese Boys 6 | Alliance 2 | 30504 | 4-1 | ||
C | 10-11-2018 12:30 | WDS'19 3 | Unitas'30 3 | 26313 | 2-1 | ||
C | 10-11-2018 15:00 | DVO'60 6 | Moerse Boys 3 | 29726 | 6-6 | ||
C | 10-11-2018 14:30 | SEOLTO 3 | BSC 3 | 30213 | 9-6 | ||
C | 10-11-2018 14:00 | Internos 8 | Zundert 3 | 26543 | 3-1 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | VVR 3 | Alliance 2 | 29427 | 3-0 | ||
C | 03-11-2018 12:30 | SEOLTO 3 | Madese Boys 6 | 29066 | 3-1 | ||
C | 03-11-2018 15:00 | Zundert 3 | DVO'60 6 | 26631 | 3-8 | ||
C | 03-11-2018 12:00 | DSE 5 | WDS'19 3 | 29562 | 1-4 | ||
C | 03-11-2018 14:00 | Internos 8 | Moerse Boys 3 | 26453 | 0-4 | ||
C | 03-11-2018 14:30 | BSC 3 | Unitas'30 3 | 29133 | 1-1 | ||
C | 27-10-2018 14:00 | Unitas'30 3 | Internos 8 | 26095 | 3-1 | ||
C | 27-10-2018 14:45 | Moerse Boys 3 | VVR 3 | 31498 | 1-0 | ||
C | 27-10-2018 14:30 | Alliance 2 | BSC 3 | 26960 | 2-1 | ||
C | 27-10-2018 13:45 | WDS'19 3 | Zundert 3 | 28586 | 10-0 | ||
C | 27-10-2018 12:30 | Madese Boys 6 | DSE 5 | 30176 | 6-0 | ||
C | 20-10-2018 14:00 | Internos 8 | Madese Boys 6 | 28996 | 3-3 | ||
C | 20-10-2018 14:30 | VVR 3 | WDS'19 3 | 30204 | 5-4 | ||
C | 20-10-2018 15:00 | DVO'60 6 | SEOLTO 3 | 27010 | 3-1 | ||
C | 20-10-2018 14:45 | Moerse Boys 3 | DSE 5 | 26213 | 4-1 | ||
C | 13-10-2018 14:30 | SEOLTO 3 | Unitas'30 3 | 28726 | 0-1 | ||
C | 13-10-2018 15:00 | Zundert 3 | DSE 5 | 29965 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 14:30 | DSE 5 | SEOLTO 3 | 26672 | 1-3 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | Madese Boys 6 | Zundert 3 | 27949 | 6-0 | ||
C | 06-10-2018 13:00 | WDS'19 3 | Internos 8 | 30718 | 3-4 | ||
C | 06-10-2018 14:45 | Moerse Boys 3 | BSC 3 | 27661 | 3-1 | ||
C | 06-10-2018 15:00 | DVO'60 6 | Alliance 2 | 31362 | 8-2 | ||
C | 06-10-2018 16:00 | Unitas'30 3 | VVR 3 | 28849 | 2-2 | ||
C | 29-09-2018 14:00 | Internos 8 | SEOLTO 3 | 27277 | 4-4 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | VVR 3 | Zundert 3 | 30436 | 5-0 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | Alliance 2 | Unitas'30 3 | 27877 | 1-8 | ||
C | 29-09-2018 14:45 | Moerse Boys 3 | WDS'19 3 | 30305 | 3-3 | ||
C | 29-09-2018 15:00 | DVO'60 6 | DSE 5 | 28718 | 6-2 | ||
C | 29-09-2018 14:30 | BSC 3 | Madese Boys 6 | 26235 | 4-2 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | Madese Boys 6 | DVO'60 6 | 29779 | 9-3 | ||
C | 22-09-2018 16:00 | Unitas'30 3 | Moerse Boys 3 | 29429 | 2-4 | ||
C | 22-09-2018 16:15 | SEOLTO 3 | VVR 3 | 28341 | 1-1 | ||
C | 22-09-2018 15:00 | Zundert 3 | Alliance 2 | 29314 | 1-3 | ||
C | 22-09-2018 13:15 | WDS'19 3 | BSC 3 | 26654 | 1-3 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | DSE 5 | Internos 8 | 28778 | 3-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-12-2018 12:00 | Unitas'30 3 | SC Stavenisse 2 | 105677 | 1-1 | ||
B | 20-10-2018 14:00 | DSE 3 | Unitas'30 3 | 101141 | 1-4 | ||
B | 15-09-2018 13:30 | Unitas'30 3 | Virtus 2 | 3431 | 6-2 | ||
B | 15-09-2018 14:00 | DSE 4 | Klundert 3 | 3010 | 2-3 | ||
B | 08-09-2018 12:00 | Klundert 3 | Virtus 2 | 2738 | 1-1 | ||
B | 08-09-2018 14:00 | DSE 4 | Unitas'30 3 | 2766 | 4-4 | ||
B | 01-09-2018 14:45 | Virtus 2 | DSE 4 | 3335 | 4-3 | ||
B | 01-09-2018 16:00 | Unitas'30 3 | Klundert 3 | 2914 | 2-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VVR 3 | 22 | 17 | 2 | 3 | 53 | 67 | 29 | 38 | 0 |
2 | Unitas'30 3 | 22 | 16 | 2 | 4 | 50 | 68 | 35 | 33 | 0 |
3 | Moerse Boys 3 | 22 | 14 | 5 | 3 | 47 | 69 | 26 | 43 | 0 |
4 | WDS'19 3 | 22 | 12 | 5 | 5 | 41 | 83 | 45 | 38 | 0 |
5 | SEOLTO 3 | 22 | 11 | 4 | 7 | 37 | 53 | 36 | 17 | 0 |
6 | Internos 8 | 22 | 9 | 5 | 8 | 32 | 66 | 55 | 11 | 0 |
7 | Madese Boys 6 | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 | 65 | 53 | 12 | 0 |
8 | BSC 3 | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 | 54 | 58 | -4 | 0 |
9 | DVO'60 6 | 22 | 8 | 3 | 11 | 27 | 73 | 88 | -15 | 0 |
10 | Alliance 2 | 22 | 7 | 1 | 14 | 22 | 39 | 73 | -34 | 0 |
11 | DSE 5 | 22 | 3 | 2 | 17 | 11 | 29 | 82 | -53 | 0 |
12 | Zundert 3 | 22 | 1 | 1 | 20 | 4 | 18 | 104 | -86 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Stavenisse 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
2 | Unitas'30 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 19:30 - 21:00 | 2 | 19 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|