0277 Onder 9 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO9-5
Teamleden
Spelers | |||||||
Seth Dekkers | |||||||
Max van Loon | |||||||
Cas Wouters | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Pim Putter | Trainer | ||||||
Iwan Verburg | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 29-05-2019 18:45 | Unitas'30 JO9-5 | Prinsenland JO9-2 | 131563 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | Vosmeer JO9-1G | Roosendaal JO9-5 | 129664 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | FC Bergen JO9-2 | METO JO9-2 | 132288 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | Victoria'03 JO9-2 | SC Gastel JO9-2 | 131574 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 08:30 | MOC'17 JO9-6 | De Fendert JO9-1 | 133095 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:30 | DEVO JO9-1 | Cluzona JO9-1 | 150835 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:30 | Cluzona JO9-1 | Unitas'30 JO9-5 | 130992 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | SC Gastel JO9-2 | FC Bergen JO9-2 | 130897 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | De Fendert JO9-1 | Vosmeer JO9-1G | 132432 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | Prinsenland JO9-2 | DEVO JO9-1 | 150834 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 10:15 | Roosendaal JO9-5 | Victoria'03 JO9-2 | 131707 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | METO JO9-2 | MOC'17 JO9-6 | 132993 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | MOC'17 JO9-6 | SC Gastel JO9-2 | 129678 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | Prinsenland JO9-2 | Roosendaal JO9-5 | 132623 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | Victoria'03 JO9-2 | Cluzona JO9-1 | 132759 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:30 | Vosmeer JO9-1G | FC Bergen JO9-2 | 129767 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:30 | DEVO JO9-1 | METO JO9-2 | 150833 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:45 | Unitas'30 JO9-5 | De Fendert JO9-1 | 132251 | 0-0 | ||
C | 08-05-2019 18:30 | De Fendert JO9-1 | Victoria'03 JO9-2 | 130887 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | METO JO9-2 | Vosmeer JO9-1G | 131191 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | FC Bergen JO9-2 | MOC'17 JO9-6 | 133896 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | SC Gastel JO9-2 | DEVO JO9-1 | 150832 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:30 | Cluzona JO9-1 | Prinsenland JO9-2 | 131691 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 10:15 | Roosendaal JO9-5 | Unitas'30 JO9-5 | 133046 | 0-0 | ||
C | 24-04-2019 18:45 | FC Bergen JO9-2 | DEVO JO9-1 | 150826 | 0-0 | ||
C | 17-04-2019 18:30 | DEVO JO9-1 | Victoria'03 JO9-2 | 150828 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:30 | Cluzona JO9-1 | METO JO9-2 | 130358 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:30 | Vosmeer JO9-1G | MOC'17 JO9-6 | 130507 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:45 | Unitas'30 JO9-5 | SC Gastel JO9-2 | 131641 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | Prinsenland JO9-2 | De Fendert JO9-1 | 131717 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | Victoria'03 JO9-2 | FC Bergen JO9-2 | 129554 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | DEVO JO9-1 | Roosendaal JO9-5 | 150831 | 0-0 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | FC Bergen JO9-2 | Unitas'30 JO9-5 | 133305 | 0-0 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | DEVO JO9-1 | MOC'17 JO9-6 | 150825 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 10:15 | Roosendaal JO9-5 | Cluzona JO9-1 | 129931 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | De Fendert JO9-1 | DEVO JO9-1 | 150830 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | FC Bergen JO9-2 | Prinsenland JO9-2 | 129987 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | SC Gastel JO9-2 | Vosmeer JO9-1G | 132385 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | METO JO9-2 | Unitas'30 JO9-5 | 132169 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | MOC'17 JO9-6 | Victoria'03 JO9-2 | 130834 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 10:30 | SC Gastel JO9-2 | METO JO9-2 | 133000 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 09:00 | De Fendert JO9-1 | Cluzona JO9-1 | 129996 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 11:00 | Unitas'30 JO9-5 | DEVO JO9-1 | 150827 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Prinsenland JO9-2 | SC Gastel JO9-2 | 131108 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:30 | Victoria'03 JO9-2 | METO JO9-2 | 130901 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | DEVO JO9-1 | Vosmeer JO9-1G | 150829 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:30 | Cluzona JO9-1 | FC Bergen JO9-2 | 129639 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 10:15 | Roosendaal JO9-5 | De Fendert JO9-1 | 130209 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 11:00 | Unitas'30 JO9-5 | MOC'17 JO9-6 | 132669 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 09:45 | BSC JO9-4 | Victoria'03 JO9-2 | 132324 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 09:30 | Vosmeer JO9-1G | Prinsenland JO9-2 | 132427 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 08:30 | MOC'17 JO9-6 | Roosendaal JO9-5 | 131069 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | METO JO9-2 | De Fendert JO9-1 | 130173 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | Prinsenland JO9-2 | MOC'17 JO9-6 | 132960 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:30 | Cluzona JO9-1 | SC Gastel JO9-2 | 130498 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:30 | Victoria'03 JO9-2 | Vosmeer JO9-1G | 130196 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 10:15 | Roosendaal JO9-5 | FC Bergen JO9-2 | 129559 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 10:00 | Prinsenland JO9-2 | METO JO9-2 | 131689 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | MOC'17 JO9-6 | Cluzona JO9-1 | 132197 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | METO JO9-2 | Roosendaal JO9-5 | 130751 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | SC Gastel JO9-2 | De Fendert JO9-1 | 131211 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | Victoria'03 JO9-2 | Prinsenland JO9-2 | 132774 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | FC Bergen JO9-2 | BSC JO9-4 | 129806 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:30 | Vosmeer JO9-1G | Unitas'30 JO9-5 | 131378 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:15 | Roosendaal JO9-5 | SC Gastel JO9-2 | 132094 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:45 | BSC JO9-4 | MOC'17 JO9-6 | 129874 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | Unitas'30 JO9-5 | Victoria'03 JO9-2 | 130954 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | Cluzona JO9-1 | Vosmeer JO9-1G | 132063 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | De Fendert JO9-1 | FC Bergen JO9-2 | 133749 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 09:30 | TVC Breda JO9-2G | Beek Vooruit JO9-3 | 14071 | 9-2 | ||
B | 15-09-2018 09:30 | Unitas'30 JO9-5 | The Gunners JO9-3 | 14827 | 5-3 | ||
B | 08-09-2018 08:30 | The Gunners JO9-3 | Beek Vooruit JO9-3 | 13330 | 3-13 | ||
B | 08-09-2018 09:30 | Unitas'30 JO9-5 | TVC Breda JO9-2G | 13122 | 3-10 | ||
B | 01-09-2018 09:30 | TVC Breda JO9-2G | The Gunners JO9-3 | 13586 | 14-2 | ||
B | 01-09-2018 11:15 | Beek Vooruit JO9-3 | Unitas'30 JO9-5 | 14078 | 4-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 10:30 | JEKA JO9-10G | SAB JO9-2 | 56356 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 08:30 | TVC Breda JO9-2G | Baronie JO9-4 | 59117 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | Neerlandia'31 JO9-1 | SAB JO9-2 | 56777 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | Viola JO9-2 | Bavel JO9-4 | 57061 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 08:30 | Rijen JO9-3 | JEKA JO9-10G | 56676 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 10:45 | Groen Wit JO9-4 | Unitas'30 JO9-5 | 56782 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | Baronie JO9-4 | Groen Wit JO9-4 | 57105 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | Unitas'30 JO9-5 | Rijen JO9-3 | 58951 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 10:00 | SAB JO9-2 | TVC Breda JO9-2G | 57296 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 10:15 | Bavel JO9-4 | Neerlandia'31 JO9-1 | 57514 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 10:30 | JEKA JO9-10G | Dongen JO9-3 | 57657 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 08:45 | Bavel JO9-4 | Unitas'30 JO9-5 | 57100 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Dongen JO9-3 | Baronie JO9-4 | 56670 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | Viola JO9-2 | SAB JO9-2 | 56955 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | Neerlandia'31 JO9-1 | JEKA JO9-10G | 58048 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 08:30 | Rijen JO9-3 | Groen Wit JO9-4 | 58152 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | JEKA JO9-10G | Bavel JO9-4 | 59596 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | Groen Wit JO9-4 | Viola JO9-2 | 60255 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | SAB JO9-2 | Dongen JO9-3 | 59699 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | TVC Breda JO9-2G | Neerlandia'31 JO9-1 | 57919 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:35 | Baronie JO9-4 | Rijen JO9-3 | 60045 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | Rijen JO9-3 | TVC Breda JO9-2G | 58862 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | Dongen JO9-3 | Groen Wit JO9-4 | 60024 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | Unitas'30 JO9-5 | SAB JO9-2 | 58623 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:30 | Neerlandia'31 JO9-1 | Baronie JO9-4 | 57601 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:30 | Viola JO9-2 | JEKA JO9-10G | 57452 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | TVC Breda JO9-2G | Unitas'30 JO9-5 | 58824 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:45 | Groen Wit JO9-4 | JEKA JO9-10G | 57068 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | Neerlandia'31 JO9-1 | Viola JO9-2 | 56434 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | Dongen JO9-3 | Bavel JO9-4 | 57322 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 08:30 | Rijen JO9-3 | SAB JO9-2 | 57125 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | SAB JO9-2 | Groen Wit JO9-4 | 59381 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:30 | Viola JO9-2 | Dongen JO9-3 | 58176 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 08:45 | Bavel JO9-4 | TVC Breda JO9-2G | 57760 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | The Gunners JO9-2 | Rijen JO9-3 | 100293 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:45 | Unitas'30 JO9-5 | Neerlandia'31 JO9-1 | 58964 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | JEKA JO9-10G | Baronie JO9-4 | 59877 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 08:30 | Groen Wit JO9-4 | Bavel JO9-4 | 57825 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 08:30 | Rijen JO9-3 | Viola JO9-2 | 58053 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | TVC Breda JO9-2G | Dongen JO9-3 | 56947 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:30 | Baronie JO9-4 | Unitas'30 JO9-5 | 56980 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:30 | Neerlandia'31 JO9-1 | The Gunners JO9-2 | 100292 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:45 | Bavel JO9-4 | Rijen JO9-3 | 56480 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | Unitas'30 JO9-5 | JEKA JO9-10G | 56403 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Dongen JO9-3 | Neerlandia'31 JO9-1 | 57104 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | SAB JO9-2 | Baronie JO9-4 | 57368 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | Viola JO9-2 | TVC Breda JO9-2G | 56715 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | The Gunners JO9-2 | Groen Wit JO9-4 | 100291 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | JEKA JO9-10G | Advendo JO9-1 | 58120 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | Rijen JO9-3 | Neerlandia'31 JO9-1 | 58841 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:30 | Groen Wit JO9-4 | TVC Breda JO9-2G | 57722 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:30 | Unitas'30 JO9-5 | Dongen JO9-3 | 59039 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | SAB JO9-2 | Bavel JO9-4 | 56809 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 13:00 | Baronie JO9-4 | Viola JO9-2 | 59780 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:30 | JEKA JO9-10G | The Gunners JO9-2 | 100290 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:30 | Viola JO9-2 | Unitas'30 JO9-5 | 59202 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Neerlandia'31 JO9-1 | Groen Wit JO9-4 | 57074 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:30 | Advendo JO9-1 | SAB JO9-2 | 56991 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Dongen JO9-3 | Rijen JO9-3 | 57110 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 08:45 | Bavel JO9-4 | Baronie JO9-4 | 58299 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | TVC Breda JO9-2G | JEKA JO9-10G | 58489 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TVC Breda JO9-2G | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 33 | 7 | 26 | 0 |
2 | Unitas'30 JO9-5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13 | 17 | -4 | 0 |
3 | Beek Vooruit JO9-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 19 | 17 | 2 | 0 |
4 | The Gunners JO9-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 32 | -24 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | 4B2 | 14 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 14:00 - 15:00 | 4B2 | 12 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|