Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0263 Onder 10 competitie (najaar)

Unitas'30 JO10-4

Teamleden

Spelers
Panos Paroglou Keeper      
Tygo Burggraaf        
Joris van Enter        
Mika de Groot        
Lars Kamp        
Ruben van de Looi        
Jens Moss        
Fabian Pot        
Cas Roelands        
Jayden Verschuren        
 
Overige teamleden
Arnold Kamp Leider
Frank van de Looi Leider
Enrico Roelands Leider
Christian Pot Trainer
Robbie van der Does Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 30-09-2017 08:30 WSC JO10-2 Olympia'60 JO10-1
C 30-09-2017 09:00 DIA JO10-3 TSV Gudok JO10-2
C 30-09-2017 11:00 Unitas'30 JO10-4 JEKA JO10-8
C 30-09-2017 10:00 RWB JO10-2 SV Capelle JO10-1
C 30-09-2017 10:00 SC 't Zand JO10-3 SV Reeshof JO10-2
C 30-09-2017 08:45 RWB JO10-2 RFC JO10-2
C 07-10-2017 08:30 JEKA JO10-8 RFC JO10-2
C 07-10-2017 12:00 Sarto JO10-2 Unitas'30 JO10-4
C 07-10-2017 08:30 SV Reeshof JO10-2 RWB JO10-2
C 07-10-2017 09:00 DIA JO10-3 SC 't Zand JO10-3
C 07-10-2017 08:30 TSV Gudok JO10-2 Olympia'60 JO10-1
C 07-10-2017 08:30 JEKA JO10-8 SV Capelle JO10-1
C 14-10-2017 08:45 Olympia'60 JO10-1 JEKA JO10-8
C 14-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-4 TSV Gudok JO10-2
C 14-10-2017 09:30 SV Capelle JO10-1 Sarto JO10-2
C 14-10-2017 10:00 RWB JO10-2 DIA JO10-3
C 14-10-2017 10:00 SC 't Zand JO10-3 WSC JO10-2
C 14-10-2017 08:45 RFC JO10-2 Sarto JO10-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-09-2017 afgelast Olympia'60 JO10-1 Unitas'30 JO10-4 75936
B 16-09-2017 09:30 Internos JO10-1 Unitas'30 JO10-4 12414 4 - 11
B 09-09-2017 08:45 Bavel JO10-3 Unitas'30 JO10-4 29599 1 - 12
B 02-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-4 Hoeven JO10-1G 29675 10 - 1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
r 23-09-2017 08:30 Olympia'60 JO10-1 Unitas'30 JO10-4 75936 0-0
C 23-09-2017 08:30 TSV Gudok JO10-2 WSC JO10-2 75955 2-10
C 23-09-2017 08:30 JEKA JO10-8 RWB JO10-2 77090 0-9
C 23-09-2017 08:30 SV Reeshof JO10-2 DIA JO10-3 76804 5-0
C 23-09-2017 12:00 Sarto JO10-2 SC 't Zand JO10-3 75994 1-12
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2017 09:30 Internos JO10-1 Unitas'30 JO10-4 12414 4-11
B 16-09-2017 09:00 Hoeven JO10-1G Bavel JO10-3 29677 8-6
B 09-09-2017 10:15 DSE JO10-1 Unitas'30 JO10-4 12337 0-0
b 09-09-2017 10:30 Hoeven JO10-1G Internos JO10-1 29676 6-0
b 09-09-2017 08:45 Bavel JO10-3 Unitas'30 JO10-4 29599 1-12
B 02-09-2017 09:30 Internos JO10-1 DSE JO10-1 12356 0-0
B 02-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-4 Hoeven JO10-1G 29675 10-1
B 02-09-2017 09:30 Internos JO10-1 Bavel JO10-3 29598 3-11

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC 't Zand JO10-3 1 1 0 0 3 12 1 11 0
2 RWB JO10-2 1 1 0 0 3 9 0 9 0
3 WSC JO10-2 1 1 0 0 3 10 2 8 0
4 SV Reeshof JO10-2 1 1 0 0 3 5 0 5 0
5 Olympia'60 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RFC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Unitas'30 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DIA JO10-3 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
9 TSV Gudok JO10-2 1 0 0 1 0 2 10 -8 0
10 JEKA JO10-8 1 0 0 1 0 0 9 -9 0
11 Sarto JO10-2 1 0 0 1 0 1 12 -11 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO10-4 3 3 0 0 9 33 6 27 0
2 Hoeven JO10-1G 3 2 0 1 6 15 16 -1 0
3 Bavel JO10-3 3 1 0 2 3 18 23 -5 0
4 Internos JO10-1 3 0 0 3 0 7 28 -21 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:00 - 19:00 4B1 15 Team training Unitas'30 JO10-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-07-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 01-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 08-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 15-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 22-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 29-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 05-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 12-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 19-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 26-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 03-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 10-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 17-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 24-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 31-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 07-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 14-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 21-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 28-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 05-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 12-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 19-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 26-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 02-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 09-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 16-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 23-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 30-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 06-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 13-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 20-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 27-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 06-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 13-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 20-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 27-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 03-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 10-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 17-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 24-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 01-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 08-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 15-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 22-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 29-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 05-06-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 12-06-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
donderdag 18:00 - 19:00 4B1 13 Team training Unitas'30 JO10-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-07-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 03-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 10-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 17-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 24-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 31-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 07-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 14-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 21-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 28-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 05-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 12-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 19-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 26-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 02-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 09-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 16-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 23-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 30-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 07-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 14-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 21-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 28-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 04-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 11-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 18-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 25-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 01-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 08-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 15-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 22-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 01-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 08-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 15-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 22-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 29-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 05-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 12-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 19-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 26-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 03-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 10-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 17-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 24-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 31-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 07-06-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 14-06-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4

Berichten



Terug naar boven