Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
B4340 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 4e ronde

Unitas'30 JO10-4

Teamleden

Spelers
Panos Paroglou Keeper      
Tygo Burggraaf        
Joris van Enter        
Mika de Groot        
Lars Kamp        
Ruben van de Looi        
Jens Moss        
Fabian Pot        
Cas Roelands        
Jayden Verschuren        
 
Overige teamleden
Arnold Kamp Leider
Frank van de Looi Leider
Enrico Roelands Leider
Christian Pot Trainer
Robbie van der Does Groepscoördinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
T 09-06-2018 n.n.b. Unitas'30 JO10-4 Unitas'30
T 16-06-2018 n.n.b. Groen Wit Unitas'30 JO10-4

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2018 10:15 Nieuwland JO10-1 Unitas'30 JO10-4 Afgeschermd 124055 5 - 2
C 23-05-2018 18:30 Halsteren JO10-1 Unitas'30 JO10-4 124358 3 - 1
C 19-05-2018 09:45 Unitas'30 JO10-4 Zeelandia Middelburg JO10-1 Finn van Dartel (S) 122940 1 - 7
C 09-05-2018 18:30 Unitas'30 JO10-4 Terneuzense Boys JO10-1 D. (Diego) Forsten 123514 1 - 3
C 07-05-2018 19:00 Unitas'30 JO10-4 RCS JO10-1 K. (Kayleigh) Klok 123739 2 - 6
C 21-04-2018 11:00 Unitas'30 JO10-4 Hansweertse Boys JO10-1 B. (Bas) Lambregts 124137 1 - 2
C 14-04-2018 09:45 Unitas'30 JO10-4 Kapelle JO10-1 Afgeschermd 123879 0 - 8
C 07-04-2018 09:00 FC Axel JO10-1 Unitas'30 JO10-4 124373 5 - 0
C 31-03-2018 09:30 HVV'24 JO10-1 Unitas'30 JO10-4 Boeij, Willy de 124345 -
B 28-03-2018 18:30 RFC JO10-1 Unitas'30 JO10-4 139486 6 - 4
C 24-03-2018 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 Unitas'30 JO10-4 A.J.J. (André) Buckers 124184 3 - 2
C 10-03-2018 09:45 Steenbergen JO10-1 Unitas'30 JO10-4 Thiele, Declan 123128 3 - 0
C 17-02-2018 09:30 Unitas'30 JO10-4 MOC'17 JO10-1 Witteveen, Kevin 123763 5 - 4
V 03-02-2018 afgelast Unitas'30 JO10-4 Halsteren JO11-3
V 27-01-2018 08:30 Unitas'30 JO10-4 Sv Reeshof JO10-3 Kevin Witteveen (S)
B 16-12-2017 10:00 Unitas'30 JO10-4 Kogelvangers JO10-1 M. Verhoeven 100658 2 - 0
C 09-12-2017 08:30 Unitas'30 JO10-4 GSBW JO10-1 Spelbegeleider/Ouder (S) 96070 3 - 0
C 02-12-2017 10:00 SC 't Zand JO10-3 Unitas'30 JO10-4 C. Lane 75499 1 - 1
C 25-11-2017 09:30 Unitas'30 JO10-4 RWB JO10-2 K.F.W. Witteveen 75861 2 - 1
C 18-11-2017 08:45 RFC JO10-2 Unitas'30 JO10-4 94373 2 - 2
C 11-11-2017 09:45 Unitas'30 JO10-4 DIA JO10-3 S. Liebregts 75572 3 - 1
C 04-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-4 SV Reeshof JO10-2 Spelbegeleider/Ouder (S) 76372 5 - 1
C 28-10-2017 08:30 WSC JO10-2 Unitas'30 JO10-4 75392 4 - 3
B 21-10-2017 09:45 Wernhout JO10-1 Unitas'30 JO10-4 98881 5 - 7
C 14-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-4 TSV Gudok JO10-2 M. Verhoeven 76887 10 - 1
C 07-10-2017 09:00 Uno Animo JO10-1 Unitas'30 JO10-4 B. Kroot 97861 2 - 7
C 30-09-2017 11:00 Unitas'30 JO10-4 JEKA JO10-8 D. (Diego) Forsten 75517 5 - 0
C 23-09-2017 afgelast Olympia'60 JO10-1 Unitas'30 JO10-4 75936
B 16-09-2017 09:30 Internos JO10-1 Unitas'30 JO10-4 12414 4 - 11
B 09-09-2017 08:45 Bavel JO10-3 Unitas'30 JO10-4 29599 1 - 12
B 02-09-2017 08:30 Unitas'30 JO10-4 Hoeven JO10-1G 29675 10 - 1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 10:15 RCS JO10-1 Zeelandia Middelburg JO10-1 124088 0-0
C 24-03-2018 10:00 HVV'24 JO10-1 Nieuwland JO10-1 122835 0-0
C 24-03-2018 09:45 Steenbergen JO10-1 MOC'17 JO10-1 124391 0-0
C 24-03-2018 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 Unitas'30 JO10-4 124184 0-0
C 24-03-2018 09:15 Terneuzense Boys JO10-1 FC Axel JO10-1 124525 0-0
C 24-03-2018 09:00 Halsteren JO10-1 Kapelle JO10-1 124496 0-0
C 17-03-2018 08:45 Zeelandia Middelburg JO10-1 Hansweertse Boys JO10-1 124310 0-0
C 17-03-2018 09:45 Kapelle JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 124250 0-0
C 17-03-2018 09:45 MOC'17 JO10-1 Halsteren JO10-1 124135 0-0
C 17-03-2018 10:00 FC Axel JO10-1 Steenbergen JO10-1 122791 0-0
C 17-03-2018 10:15 Nieuwland JO10-1 RCS JO10-1 123277 0-0
C 17-03-2018 12:15 Unitas'30 JO10-4 Terneuzense Boys JO10-1 123514 0-0
C 10-03-2018 11:15 Hansweertse Boys JO10-1 Nieuwland JO10-1 124214 0-0
C 10-03-2018 10:15 RCS JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 124230 0-0
C 10-03-2018 10:00 HVV'24 JO10-1 FC Axel JO10-1 123367 0-0
C 10-03-2018 09:45 Steenbergen JO10-1 Unitas'30 JO10-4 123128 0-0
C 10-03-2018 09:15 Terneuzense Boys JO10-1 Kapelle JO10-1 124166 0-0
C 10-03-2018 09:00 Halsteren JO10-1 Zeelandia Middelburg JO10-1 124394 0-0
C 03-03-2018 10:15 Nieuwland JO10-1 MOC'17 JO10-1 123750 0-0
C 03-03-2018 08:45 Zeelandia Middelburg JO10-1 HVV'24 JO10-1 124356 0-0
C 03-03-2018 09:45 Unitas'30 JO10-4 RCS JO10-1 123739 0-0
C 03-03-2018 09:45 Kapelle JO10-1 Steenbergen JO10-1 123240 0-0
C 03-03-2018 10:00 FC Axel JO10-1 Hansweertse Boys JO10-1 124536 0-0
C 03-03-2018 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1 124140 0-0
C 24-02-2018 09:45 Steenbergen JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1 123301 0-0
C 24-02-2018 09:45 MOC'17 JO10-1 Zeelandia Middelburg JO10-1 124103 0-0
C 24-02-2018 10:15 HVV'24 JO10-1 Unitas'30 JO10-4 124345 0-0
C 24-02-2018 10:30 RCS JO10-1 Kapelle JO10-1 123037 0-0
C 24-02-2018 11:15 Hansweertse Boys JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 123048 0-0
C 24-02-2018 10:20 Halsteren JO10-1 FC Axel JO10-1 123415 0-0
C 17-02-2018 09:15 Terneuzense Boys JO10-1 HVV'24 JO10-1 123679 10-0
C 17-02-2018 09:30 Unitas'30 JO10-4 MOC'17 JO10-1 123763 5-4
C 17-02-2018 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 Halsteren JO10-1 123831 0-0
C 17-02-2018 10:00 FC Axel JO10-1 Zeelandia Middelburg JO10-1 123964 0-0
C 17-02-2018 09:45 Steenbergen JO10-1 Nieuwland JO10-1 124674 3-11
C 10-02-2018 09:00 RCS JO10-1 Hansweertse Boys JO10-1 124449 2-1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-12-2017 10:00 Unitas'30 JO10-4 Kogelvangers JO10-1 100658 2-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2017 09:45 Wernhout JO10-1 Unitas'30 JO10-4 98881 5-7
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 27-01-2018 10:00 Uno Animo JO10-1 WSC JO10-2 97867 4-2
C 16-12-2017 10:00 RWB JO10-2 TSV Gudok JO10-2 76865 7-1
C 16-12-2017 10:45 GSBW JO10-1 Uno Animo JO10-1 97860 1-4
C 09-12-2017 09:00 Uno Animo JO10-1 DIA JO10-3 97869 0-0
C 09-12-2017 08:45 RFC JO10-2 WSC JO10-2 94376 0-0
C 09-12-2017 08:45 Olympia'60 JO10-1 SC 't Zand JO10-3 75760 2-4
C 09-12-2017 08:30 Unitas'30 JO10-4 GSBW JO10-1 96070 3-0
C 02-12-2017 08:45 SV Reeshof JO10-2 RFC JO10-2 94375 2-3
C 02-12-2017 09:00 DIA JO10-3 Olympia'60 JO10-1 77099 4-0
C 02-12-2017 08:30 TSV Gudok JO10-2 Uno Animo JO10-1 97868 2-4
C 02-12-2017 10:00 SC 't Zand JO10-3 Unitas'30 JO10-4 75499 1-1
C 02-12-2017 10:45 GSBW JO10-1 RWB JO10-2 96069 1-4
C 02-12-2017 09:45 TSV Gudok JO10-2 Sarto JO10-2 75674 0-0
C 25-11-2017 08:45 RFC JO10-2 SC 't Zand JO10-3 94374 3-2
C 25-11-2017 09:30 Unitas'30 JO10-4 RWB JO10-2 75861 2-1
C 25-11-2017 08:45 Olympia'60 JO10-1 GSBW JO10-1 96068 7-0
C 25-11-2017 08:30 TSV Gudok JO10-2 SV Reeshof JO10-2 76657 1-6
C 18-11-2017 08:45 RFC JO10-2 Unitas'30 JO10-4 94373 2-2
C 18-11-2017 09:00 DIA JO10-3 WSC JO10-2 77064 1-2
C 18-11-2017 09:45 SV Reeshof JO10-2 Uno Animo JO10-1 97866 2-4
C 18-11-2017 10:00 RWB JO10-2 Olympia'60 JO10-1 76417 5-4
C 18-11-2017 10:00 SC 't Zand JO10-3 TSV Gudok JO10-2 75262 8-2
C 15-11-2017 19:00 Uno Animo JO10-1 SC 't Zand JO10-3 97859 6-0
C 11-11-2017 08:30 TSV Gudok JO10-2 GSBW JO10-1 96066 2-3
C 11-11-2017 08:30 WSC JO10-2 SV Reeshof JO10-2 75396 3-0
C 11-11-2017 08:45 Olympia'60 JO10-1 RFC JO10-2 94372 6-2
C 11-11-2017 09:45 Unitas'30 JO10-4 DIA JO10-3 75572 3-1
C 11-11-2017 09:00 Uno Animo JO10-1 RWB JO10-2 97865 4-3
C 04-11-2017 08:45 Olympia'60 JO10-1 Uno Animo JO10-1 97864 2-7
C 04-11-2017 08:45 RFC JO10-2 DIA JO10-3 94371 8-0
C 04-11-2017 08:30 Unitas'30 JO10-4 SV Reeshof JO10-2 76372 5-1
C 04-11-2017 10:00 RWB JO10-2 WSC JO10-2 76508 3-3
C 04-11-2017 10:45 GSBW JO10-1 SC 't Zand JO10-3 96065 0-4
C 04-11-2017 08:30 JEKA JO10-8 TSV Gudok JO10-2 77081 0-0
C 28-10-2017 08:30 WSC JO10-2 Unitas'30 JO10-4 75392 4-3
C 28-10-2017 09:00 Uno Animo JO10-1 JEKA JO10-8 97863 0-0
C 28-10-2017 08:30 TSV Gudok JO10-2 RFC JO10-2 94370 0-10
C 28-10-2017 09:00 DIA JO10-3 GSBW JO10-1 96064 3-1
C 28-10-2017 10:00 SC 't Zand JO10-3 RWB JO10-2 76418 1-4
C 28-10-2017 09:45 SV Reeshof JO10-2 Olympia'60 JO10-1 76715 1-2
C 28-10-2017 11:00 Sarto JO10-2 JEKA JO10-8 76367 0-0
C 14-10-2017 08:30 Unitas'30 JO10-4 TSV Gudok JO10-2 76887 10-1
C 14-10-2017 08:30 Olympia'60 JO10-1 JEKA JO10-8 75834 0-0
C 14-10-2017 09:30 SV Capelle JO10-1 Sarto JO10-2 75437 0-0
C 14-10-2017 10:00 RWB JO10-2 DIA JO10-3 76552 8-0
C 14-10-2017 10:00 SC 't Zand JO10-3 WSC JO10-2 76605 3-3
C 14-10-2017 08:45 RFC JO10-2 Sarto JO10-2 94369 0-0
C 14-10-2017 10:45 GSBW JO10-1 SV Reeshof JO10-2 96063 6-5
C 14-10-2017 08:45 RFC JO10-2 Uno Animo JO10-1 97862 6-7
C 07-10-2017 08:30 JEKA JO10-8 RFC JO10-2 94368 1-9
C 07-10-2017 08:30 JEKA JO10-8 SV Capelle JO10-1 75967 0-0
C 07-10-2017 08:30 TSV Gudok JO10-2 Olympia'60 JO10-1 76845 0-13
C 07-10-2017 09:00 DIA JO10-3 SC 't Zand JO10-3 77083 0-5
C 07-10-2017 08:30 SV Reeshof JO10-2 RWB JO10-2 76266 3-1
C 07-10-2017 12:00 Sarto JO10-2 Unitas'30 JO10-4 75477 0-0
C 07-10-2017 09:00 Uno Animo JO10-1 Unitas'30 JO10-4 97861 2-7
C 07-10-2017 08:30 WSC JO10-2 GSBW JO10-1 96062 3-0
C 30-09-2017 08:30 WSC JO10-2 Olympia'60 JO10-1 76207 3-1
C 30-09-2017 09:00 DIA JO10-3 TSV Gudok JO10-2 76910 2-2
C 30-09-2017 11:00 Unitas'30 JO10-4 JEKA JO10-8 75517 5-0
C 30-09-2017 10:00 RWB JO10-2 SV Capelle JO10-1 75585 0-0
C 30-09-2017 10:00 SC 't Zand JO10-3 SV Reeshof JO10-2 76766 6-3
C 30-09-2017 08:45 RWB JO10-2 RFC JO10-2 94367 2-1
C 30-09-2017 10:45 GSBW JO10-1 Sarto JO10-2 96061 0-0
C 23-09-2017 12:00 Sarto JO10-2 SC 't Zand JO10-3 75994 1-12
C 23-09-2017 08:30 SV Reeshof JO10-2 DIA JO10-3 76804 5-0
C 23-09-2017 08:30 JEKA JO10-8 RWB JO10-2 77090 0-9
C 23-09-2017 08:30 TSV Gudok JO10-2 WSC JO10-2 75955 2-10
r 23-09-2017 08:30 Olympia'60 JO10-1 Unitas'30 JO10-4 75936 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RFC JO10-1 1 1 0 0 3 6 4 2 0
2 Unitas'30 JO10-4 1 0 0 1 0 4 6 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO10-1 12 10 0 2 30 35 9 26 0
2 Zeelandia Middelburg JO10-1 12 9 0 3 27 63 19 44 0
3 MOC'17 JO10-1 10 8 0 2 24 43 23 20 0
4 Kapelle JO10-1 11 7 2 2 23 54 23 31 0
5 Nieuwland JO10-1 11 6 1 4 19 37 41 -4 0
6 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 11 5 2 4 17 29 18 11 0
7 RCS JO10-1 12 4 5 3 17 41 29 12 0
8 Hansweertse Boys JO10-1 11 4 3 4 15 28 21 7 0
9 Terneuzense Boys JO10-1 12 4 3 5 15 34 28 6 0
10 Halsteren JO10-1 10 3 1 6 10 14 22 -8 0
11 HVV'24 JO10-1 11 2 1 8 7 22 64 -42 0
12 Unitas'30 JO10-4 11 1 0 10 3 15 49 -34 0
13 Steenbergen JO10-1 12 1 0 11 3 13 82 -69 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO10-4 3 3 0 0 9 33 6 27 0
2 Hoeven JO10-1G 3 2 0 1 6 15 16 -1 0
3 Bavel JO10-3 3 1 0 2 3 18 23 -5 0
4 Internos JO10-1 3 0 0 3 0 7 28 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO10-4 1 1 0 0 3 2 0 2 0
2 Kogelvangers JO10-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO10-4 1 1 0 0 3 7 5 2 0
2 Wernhout JO10-1 1 0 0 1 0 5 7 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Uno Animo JO10-1 9 8 0 1 24 42 25 17 0
2 Unitas'30 JO10-4 9 6 2 1 20 36 13 23 0
3 WSC JO10-2 9 6 2 1 20 33 17 16 0
4 RWB JO10-2 10 6 1 3 19 38 20 18 0
5 SC 't Zand JO10-3 10 5 2 3 17 34 24 10 0
6 RFC JO10-2 8 4 1 3 13 35 21 14 0
7 Olympia'60 JO10-1 9 4 0 5 12 37 26 11 0
8 SV Reeshof JO10-2 10 3 0 7 9 28 31 -3 0
9 DIA JO10-3 9 2 1 6 7 11 34 -23 0
10 GSBW JO10-1 9 2 0 7 6 12 35 -23 0
11 TSV Gudok JO10-2 10 0 1 9 1 13 73 -60 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:00 - 19:00 4B1 15 Team training Unitas'30 JO10-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-07-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 01-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 08-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 15-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 22-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 29-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 05-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 12-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 19-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 26-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 03-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 10-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 17-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 24-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 31-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 07-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 14-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 21-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 28-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 05-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 12-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 19-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 26-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 02-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 09-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 16-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 23-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 30-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 06-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 13-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 20-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 27-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 06-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 13-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 20-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 27-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 03-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 10-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 17-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 24-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 01-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 08-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 15-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 22-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 29-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 05-06-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
di 12-06-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
donderdag 18:00 - 19:00 4B1 13 Team training Unitas'30 JO10-4

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 27-07-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 03-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 10-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 17-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 24-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 31-08-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 07-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 14-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 21-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 28-09-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 05-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 12-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 19-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 26-10-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 02-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 09-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 16-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 23-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 30-11-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 07-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 14-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 21-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 28-12-17 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 04-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 11-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 18-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 25-01-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 01-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 08-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 15-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 22-02-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 01-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 08-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 15-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 22-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 29-03-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 05-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 12-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 19-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 26-04-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 03-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 10-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 17-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 24-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 31-05-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 07-06-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
do 14-06-18 18:00 - 19:00 4B1 Team training Unitas'30 JO10-4
2017-2018 Unitas'30 JO10-4
19-05-2018

Berichten



Terug naar boven