B4340 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 4e ronde
Unitas'30 JO10-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Panos Paroglou | Keeper | ||||||
Tygo Burggraaf | |||||||
Joris van Enter | |||||||
Mika de Groot | |||||||
Lars Kamp | |||||||
Ruben van de Looi | |||||||
Jens Moss | |||||||
Fabian Pot | |||||||
Cas Roelands | |||||||
Jayden Verschuren | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Enrico Roelands | Leider | ||||||
Christian Pot | Trainer | ||||||
Robbie van der Does | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-03-2018 10:15 | RCS JO10-1 | Zeelandia Middelburg JO10-1 | 124088 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 10:00 | HVV'24 JO10-1 | Nieuwland JO10-1 | 122835 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 09:45 | Steenbergen JO10-1 | MOC'17 JO10-1 | 124391 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 09:30 | ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 | Unitas'30 JO10-4 | 124184 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 09:15 | Terneuzense Boys JO10-1 | FC Axel JO10-1 | 124525 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | Halsteren JO10-1 | Kapelle JO10-1 | 124496 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 08:45 | Zeelandia Middelburg JO10-1 | Hansweertse Boys JO10-1 | 124310 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 09:45 | Kapelle JO10-1 | ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 | 124250 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 09:45 | MOC'17 JO10-1 | Halsteren JO10-1 | 124135 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 10:00 | FC Axel JO10-1 | Steenbergen JO10-1 | 122791 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 10:15 | Nieuwland JO10-1 | RCS JO10-1 | 123277 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 12:15 | Unitas'30 JO10-4 | Terneuzense Boys JO10-1 | 123514 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 11:15 | Hansweertse Boys JO10-1 | Nieuwland JO10-1 | 124214 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 10:15 | RCS JO10-1 | ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 | 124230 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 10:00 | HVV'24 JO10-1 | FC Axel JO10-1 | 123367 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 09:45 | Steenbergen JO10-1 | Unitas'30 JO10-4 | 123128 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 09:15 | Terneuzense Boys JO10-1 | Kapelle JO10-1 | 124166 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Halsteren JO10-1 | Zeelandia Middelburg JO10-1 | 124394 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 10:15 | Nieuwland JO10-1 | MOC'17 JO10-1 | 123750 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 08:45 | Zeelandia Middelburg JO10-1 | HVV'24 JO10-1 | 124356 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 09:45 | Unitas'30 JO10-4 | RCS JO10-1 | 123739 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 09:45 | Kapelle JO10-1 | Steenbergen JO10-1 | 123240 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 10:00 | FC Axel JO10-1 | Hansweertse Boys JO10-1 | 124536 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 09:30 | ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 | Terneuzense Boys JO10-1 | 124140 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 09:45 | Steenbergen JO10-1 | Terneuzense Boys JO10-1 | 123301 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 09:45 | MOC'17 JO10-1 | Zeelandia Middelburg JO10-1 | 124103 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 10:15 | HVV'24 JO10-1 | Unitas'30 JO10-4 | 124345 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 10:30 | RCS JO10-1 | Kapelle JO10-1 | 123037 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 11:15 | Hansweertse Boys JO10-1 | ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 | 123048 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 10:20 | Halsteren JO10-1 | FC Axel JO10-1 | 123415 | 0-0 | ||
C | 17-02-2018 09:15 | Terneuzense Boys JO10-1 | HVV'24 JO10-1 | 123679 | 10-0 | ||
C | 17-02-2018 09:30 | Unitas'30 JO10-4 | MOC'17 JO10-1 | 123763 | 5-4 | ||
C | 17-02-2018 10:00 | ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 | Halsteren JO10-1 | 123831 | 0-0 | ||
C | 17-02-2018 10:00 | FC Axel JO10-1 | Zeelandia Middelburg JO10-1 | 123964 | 0-0 | ||
C | 17-02-2018 09:45 | Steenbergen JO10-1 | Nieuwland JO10-1 | 124674 | 3-11 | ||
C | 10-02-2018 09:00 | RCS JO10-1 | Hansweertse Boys JO10-1 | 124449 | 2-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-12-2017 10:00 | Unitas'30 JO10-4 | Kogelvangers JO10-1 | 100658 | 2-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 21-10-2017 09:45 | Wernhout JO10-1 | Unitas'30 JO10-4 | 98881 | 5-7 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-01-2018 10:00 | Uno Animo JO10-1 | WSC JO10-2 | 97867 | 4-2 | ||
C | 16-12-2017 10:00 | RWB JO10-2 | TSV Gudok JO10-2 | 76865 | 7-1 | ||
C | 16-12-2017 10:45 | GSBW JO10-1 | Uno Animo JO10-1 | 97860 | 1-4 | ||
C | 09-12-2017 09:00 | Uno Animo JO10-1 | DIA JO10-3 | 97869 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 08:45 | RFC JO10-2 | WSC JO10-2 | 94376 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 08:45 | Olympia'60 JO10-1 | SC 't Zand JO10-3 | 75760 | 2-4 | ||
C | 09-12-2017 08:30 | Unitas'30 JO10-4 | GSBW JO10-1 | 96070 | 3-0 | ||
C | 02-12-2017 08:45 | SV Reeshof JO10-2 | RFC JO10-2 | 94375 | 2-3 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | DIA JO10-3 | Olympia'60 JO10-1 | 77099 | 4-0 | ||
C | 02-12-2017 08:30 | TSV Gudok JO10-2 | Uno Animo JO10-1 | 97868 | 2-4 | ||
C | 02-12-2017 10:00 | SC 't Zand JO10-3 | Unitas'30 JO10-4 | 75499 | 1-1 | ||
C | 02-12-2017 10:45 | GSBW JO10-1 | RWB JO10-2 | 96069 | 1-4 | ||
C | 02-12-2017 09:45 | TSV Gudok JO10-2 | Sarto JO10-2 | 75674 | 0-0 | ||
C | 25-11-2017 08:45 | RFC JO10-2 | SC 't Zand JO10-3 | 94374 | 3-2 | ||
C | 25-11-2017 09:30 | Unitas'30 JO10-4 | RWB JO10-2 | 75861 | 2-1 | ||
C | 25-11-2017 08:45 | Olympia'60 JO10-1 | GSBW JO10-1 | 96068 | 7-0 | ||
C | 25-11-2017 08:30 | TSV Gudok JO10-2 | SV Reeshof JO10-2 | 76657 | 1-6 | ||
C | 18-11-2017 08:45 | RFC JO10-2 | Unitas'30 JO10-4 | 94373 | 2-2 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | DIA JO10-3 | WSC JO10-2 | 77064 | 1-2 | ||
C | 18-11-2017 09:45 | SV Reeshof JO10-2 | Uno Animo JO10-1 | 97866 | 2-4 | ||
C | 18-11-2017 10:00 | RWB JO10-2 | Olympia'60 JO10-1 | 76417 | 5-4 | ||
C | 18-11-2017 10:00 | SC 't Zand JO10-3 | TSV Gudok JO10-2 | 75262 | 8-2 | ||
C | 15-11-2017 19:00 | Uno Animo JO10-1 | SC 't Zand JO10-3 | 97859 | 6-0 | ||
C | 11-11-2017 08:30 | TSV Gudok JO10-2 | GSBW JO10-1 | 96066 | 2-3 | ||
C | 11-11-2017 08:30 | WSC JO10-2 | SV Reeshof JO10-2 | 75396 | 3-0 | ||
C | 11-11-2017 08:45 | Olympia'60 JO10-1 | RFC JO10-2 | 94372 | 6-2 | ||
C | 11-11-2017 09:45 | Unitas'30 JO10-4 | DIA JO10-3 | 75572 | 3-1 | ||
C | 11-11-2017 09:00 | Uno Animo JO10-1 | RWB JO10-2 | 97865 | 4-3 | ||
C | 04-11-2017 08:45 | Olympia'60 JO10-1 | Uno Animo JO10-1 | 97864 | 2-7 | ||
C | 04-11-2017 08:45 | RFC JO10-2 | DIA JO10-3 | 94371 | 8-0 | ||
C | 04-11-2017 08:30 | Unitas'30 JO10-4 | SV Reeshof JO10-2 | 76372 | 5-1 | ||
C | 04-11-2017 10:00 | RWB JO10-2 | WSC JO10-2 | 76508 | 3-3 | ||
C | 04-11-2017 10:45 | GSBW JO10-1 | SC 't Zand JO10-3 | 96065 | 0-4 | ||
C | 04-11-2017 08:30 | JEKA JO10-8 | TSV Gudok JO10-2 | 77081 | 0-0 | ||
C | 28-10-2017 08:30 | WSC JO10-2 | Unitas'30 JO10-4 | 75392 | 4-3 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | Uno Animo JO10-1 | JEKA JO10-8 | 97863 | 0-0 | ||
C | 28-10-2017 08:30 | TSV Gudok JO10-2 | RFC JO10-2 | 94370 | 0-10 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | DIA JO10-3 | GSBW JO10-1 | 96064 | 3-1 | ||
C | 28-10-2017 10:00 | SC 't Zand JO10-3 | RWB JO10-2 | 76418 | 1-4 | ||
C | 28-10-2017 09:45 | SV Reeshof JO10-2 | Olympia'60 JO10-1 | 76715 | 1-2 | ||
C | 28-10-2017 11:00 | Sarto JO10-2 | JEKA JO10-8 | 76367 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 08:30 | Unitas'30 JO10-4 | TSV Gudok JO10-2 | 76887 | 10-1 | ||
C | 14-10-2017 08:30 | Olympia'60 JO10-1 | JEKA JO10-8 | 75834 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 09:30 | SV Capelle JO10-1 | Sarto JO10-2 | 75437 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 10:00 | RWB JO10-2 | DIA JO10-3 | 76552 | 8-0 | ||
C | 14-10-2017 10:00 | SC 't Zand JO10-3 | WSC JO10-2 | 76605 | 3-3 | ||
C | 14-10-2017 08:45 | RFC JO10-2 | Sarto JO10-2 | 94369 | 0-0 | ||
C | 14-10-2017 10:45 | GSBW JO10-1 | SV Reeshof JO10-2 | 96063 | 6-5 | ||
C | 14-10-2017 08:45 | RFC JO10-2 | Uno Animo JO10-1 | 97862 | 6-7 | ||
C | 07-10-2017 08:30 | JEKA JO10-8 | RFC JO10-2 | 94368 | 1-9 | ||
C | 07-10-2017 08:30 | JEKA JO10-8 | SV Capelle JO10-1 | 75967 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 08:30 | TSV Gudok JO10-2 | Olympia'60 JO10-1 | 76845 | 0-13 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | DIA JO10-3 | SC 't Zand JO10-3 | 77083 | 0-5 | ||
C | 07-10-2017 08:30 | SV Reeshof JO10-2 | RWB JO10-2 | 76266 | 3-1 | ||
C | 07-10-2017 12:00 | Sarto JO10-2 | Unitas'30 JO10-4 | 75477 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | Uno Animo JO10-1 | Unitas'30 JO10-4 | 97861 | 2-7 | ||
C | 07-10-2017 08:30 | WSC JO10-2 | GSBW JO10-1 | 96062 | 3-0 | ||
C | 30-09-2017 08:30 | WSC JO10-2 | Olympia'60 JO10-1 | 76207 | 3-1 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | DIA JO10-3 | TSV Gudok JO10-2 | 76910 | 2-2 | ||
C | 30-09-2017 11:00 | Unitas'30 JO10-4 | JEKA JO10-8 | 75517 | 5-0 | ||
C | 30-09-2017 10:00 | RWB JO10-2 | SV Capelle JO10-1 | 75585 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 10:00 | SC 't Zand JO10-3 | SV Reeshof JO10-2 | 76766 | 6-3 | ||
C | 30-09-2017 08:45 | RWB JO10-2 | RFC JO10-2 | 94367 | 2-1 | ||
C | 30-09-2017 10:45 | GSBW JO10-1 | Sarto JO10-2 | 96061 | 0-0 | ||
C | 23-09-2017 12:00 | Sarto JO10-2 | SC 't Zand JO10-3 | 75994 | 1-12 | ||
C | 23-09-2017 08:30 | SV Reeshof JO10-2 | DIA JO10-3 | 76804 | 5-0 | ||
C | 23-09-2017 08:30 | JEKA JO10-8 | RWB JO10-2 | 77090 | 0-9 | ||
C | 23-09-2017 08:30 | TSV Gudok JO10-2 | WSC JO10-2 | 75955 | 2-10 | ||
r | 23-09-2017 08:30 | Olympia'60 JO10-1 | Unitas'30 JO10-4 | 75936 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RFC JO10-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 4 | 2 | 0 |
2 | Unitas'30 JO10-4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 6 | -2 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOC'17 JO10-1 | 12 | 10 | 0 | 2 | 30 | 53 | 27 | 26 | 0 |
2 | FC Axel JO10-1 | 12 | 10 | 0 | 2 | 30 | 35 | 9 | 26 | 0 |
3 | Zeelandia Middelburg JO10-1 | 12 | 9 | 0 | 3 | 27 | 63 | 19 | 44 | 0 |
4 | Kapelle JO10-1 | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 | 56 | 26 | 30 | 0 |
5 | ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 | 12 | 6 | 2 | 4 | 20 | 32 | 20 | 12 | 0 |
6 | Nieuwland JO10-1G | 12 | 6 | 1 | 5 | 19 | 41 | 49 | -8 | 0 |
7 | RCS JO10-1 | 12 | 4 | 5 | 3 | 17 | 41 | 29 | 12 | 0 |
8 | Hansweertse Boys JO10-1 | 12 | 4 | 4 | 4 | 16 | 29 | 22 | 7 | 0 |
9 | Terneuzense Boys JO10-1 | 12 | 4 | 3 | 5 | 15 | 34 | 28 | 6 | 0 |
10 | Halsteren JO10-1 | 12 | 3 | 2 | 7 | 11 | 15 | 25 | -10 | 0 |
11 | HVV'24 JO10-1 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 22 | 64 | -42 | 0 |
12 | Unitas'30 JO10-4 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 15 | 49 | -34 | 0 |
13 | Steenbergen JO10-1 | 12 | 1 | 0 | 11 | 3 | 13 | 82 | -69 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO10-4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 33 | 6 | 27 | 0 |
2 | Hoeven JO10-1G | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 15 | 16 | -1 | 0 |
3 | Bavel JO10-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 18 | 23 | -5 | 0 |
4 | Internos JO10-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 28 | -21 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO10-4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
2 | Kogelvangers JO10-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO10-4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 5 | 2 | 0 |
2 | Wernhout JO10-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 7 | -2 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uno Animo JO10-1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 42 | 25 | 17 | 0 |
2 | Unitas'30 JO10-4 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 36 | 13 | 23 | 0 |
3 | WSC JO10-2 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 33 | 17 | 16 | 0 |
4 | RWB JO10-2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 38 | 20 | 18 | 0 |
5 | SC 't Zand JO10-3 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 34 | 24 | 10 | 0 |
6 | RFC JO10-2 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 35 | 21 | 14 | 0 |
7 | Olympia'60 JO10-1 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 37 | 26 | 11 | 0 |
8 | SV Reeshof JO10-2 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 28 | 31 | -3 | 0 |
9 | DIA JO10-3 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 11 | 34 | -23 | 0 |
10 | GSBW JO10-1 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 12 | 35 | -23 | 0 |
11 | TSV Gudok JO10-2 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 13 | 73 | -60 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 4B1 | 15 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | 4B1 | 13 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|