Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0214 Mannen Zaterdag reserve

Unitas'30 Zaterdag 3

Teamleden

Spelers
Rob van der Heijden Keeper      
Edwin Bastiaansen        
Matthijs Boender        
Robin Broeren        
Jordy van Dongen        
Michael Dubbelman        
Arno Gommers        
Kevin Graumans        
Mike Janssens        
Remco Kerstens        
Niels Lazeroms        
Twan Maas        
Jari Martens        
Luuk Meesters        
Ricardo Pellis        
Jordi Robbeson        
Mike Sips        
Mark Sorber        
Jordy Timmers        
Joris Willemse        
Jasper Kapitein Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Eric van Bavel Leider
Robbie Flikweert Leider
William Graumans Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 31-05-2018 20:00 BSC 3 Unitas'30 Zaterdag 3 31319 19:10

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 26-05-2018 16:00 Unitas'30 Zaterdag 3 DVO'60 7 D. (Dan) vanGroesen 32173 1 - 1
C 19-05-2018 14:30 Boeimeer 5 Unitas'30 Zaterdag 3 Afgeschermd 31911 4 - 1
C 12-05-2018 15:30 Unitas'30 Zaterdag 3 DSE 3 R. (Ricardo) Willemen 30357 1 - 2
C 05-05-2018 15:15 Unitas'30 Zaterdag 3 SEOLTO 6 G. (Gerwin) Oomen 33426 2 - 2
C 28-04-2018 12:30 De Fendert 5 Unitas'30 Zaterdag 3 A. (Ad) Nuiten 32219 4 - 1
C 21-04-2018 14:00 Internos 6 Unitas'30 Zaterdag 3 Afgeschermd 32764 1 - 6
C 14-04-2018 15:15 Unitas'30 Zaterdag 3 WDS'19 2 G. (Gerwin) Oomen 34156 2 - 0
C 07-04-2018 14:45 Moerse Boys 3 Unitas'30 Zaterdag 3 JC (Jos) vanBedaf 35271 0 - 1
C 24-03-2018 15:45 Unitas'30 Zaterdag 3 Steenbergen 2 W. (William) Graumans 34154 0 - 4
C 10-03-2018 16:00 Unitas'30 Zaterdag 3 Zundert 3 Oomen, Gerwin 34297 4 - 0
C 16-12-2017 13:15 Unitas'30 Zaterdag 3 De Fendert 5 Oomen, Gerwin 30613 1 - 3
C 09-12-2017 12:30 DVO'60 7 Unitas'30 Zaterdag 3 Albers, Marco 33111 1 - 0
C 02-12-2017 15:45 Unitas'30 Zaterdag 3 Boeimeer 5 Hultermans, E. (Edwin)… (+1) 34345 0 - 6
C 25-11-2017 14:30 Steenbergen 2 Unitas'30 Zaterdag 3 Heer, Gerard de 31150 1 - 4
C 18-11-2017 16:00 Unitas'30 Zaterdag 3 Internos 6 Willemen, Ricardo 33690 2 - 5
C 11-11-2017 14:00 DSE 3 Unitas'30 Zaterdag 3 Foesenek, Pieter 34659 1 - 1
C 04-11-2017 15:00 Zundert 3 Unitas'30 Zaterdag 3 Dongen, Stef van 30755 2 - 5
C 28-10-2017 15:30 Unitas'30 Zaterdag 3 BSC 3 Willemen, Ricardo 34319 3 - 1
B 21-10-2017 14:00 Unitas'30 Zaterdag 3 DHV 2 Willemen, Ricardo 96782 3 - 6
C 07-10-2017 14:30 SEOLTO 6 Unitas'30 Zaterdag 3 Cetinkaya, Mesut 30469 4 - 1
C 30-09-2017 16:15 Unitas'30 Zaterdag 3 Moerse Boys 3 Oomen, G. (Gerwin) 31817 6 - 4
C 23-09-2017 15:15 WDS'19 2 Unitas'30 Zaterdag 3 31320 1 - 2
B 16-09-2017 16:30 Unitas'30 Zaterdag 3 DSE 4 5318 2 - 4
B 09-09-2017 16:00 Unitas'30 Zaterdag 3 Internos 4 4086 5 - 0
B 02-09-2017 14:30 Rood Wit W 2 Unitas'30 Zaterdag 3 3995 1 - 3
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-03-2018 16:00 Unitas'30 3 Steenbergen 2 34154 0-0
C 24-03-2018 15:00 Zundert 3 DVO'60 7 34571 0-0
C 24-03-2018 14:45 Moerse Boys 3 Internos 6 31207 0-0
C 24-03-2018 13:00 BSC 3 Boeimeer 5 34933 0-0
C 24-03-2018 12:30 SEOLTO 6 DSE 3 31724 0-0
C 24-03-2018 12:30 De Fendert 5 WDS'19 2 31455 0-0
C 17-03-2018 13:00 DVO'60 7 Moerse Boys 3 31761 0-0
C 17-03-2018 13:00 BSC 3 Unitas'30 3 31319 0-0
C 17-03-2018 14:00 DSE 3 WDS'19 2 34585 0-0
C 17-03-2018 15:00 Zundert 3 SEOLTO 6 34269 0-0
C 17-03-2018 15:00 Steenbergen 2 Internos 6 31335 0-0
C 17-03-2018 15:00 Boeimeer 5 De Fendert 5 34631 0-0
C 10-03-2018 12:30 De Fendert 5 BSC 3 33589 0-0
C 10-03-2018 16:00 Unitas'30 3 Zundert 3 34297 0-0
C 10-03-2018 14:00 Internos 6 DSE 3 32868 0-0
C 10-03-2018 14:30 SEOLTO 6 Steenbergen 2 34545 0-0
C 10-03-2018 15:00 WDS'19 2 DVO'60 7 30765 0-0
C 03-03-2018 13:00 BSC 3 Moerse Boys 3 30540 0-0
C 03-03-2018 13:00 DVO'60 7 Internos 6 30301 0-0
C 03-03-2018 14:15 Unitas'30 3 SEOLTO 6 33426 0-0
C 03-03-2018 15:00 Zundert 3 De Fendert 5 30414 0-0
C 03-03-2018 15:00 Steenbergen 2 DSE 3 31333 0-0
C 03-03-2018 15:00 Boeimeer 5 WDS'19 2 34191 0-0
C 24-02-2018 15:00 WDS'19 2 Steenbergen 2 32384 0-0
C 24-02-2018 14:45 Moerse Boys 3 Zundert 3 35582 0-0
C 24-02-2018 14:30 SEOLTO 6 BSC 3 34322 0-0
C 24-02-2018 14:00 Internos 6 Boeimeer 5 32771 0-0
C 24-02-2018 14:00 DSE 3 DVO'60 7 35070 0-0
C 24-02-2018 12:30 De Fendert 5 Unitas'30 3 32219 0-0
C 17-02-2018 14:45 Moerse Boys 3 DVO'60 7 34990 0-2
C 17-02-2018 15:00 Zundert 3 DSE 3 34492 0-3
C 03-02-2018 14:45 Moerse Boys 3 Boeimeer 5 30475 0-0
C 03-02-2018 13:00 DVO'60 7 WDS'19 2 34422 3-0
C 27-01-2018 13:00 DVO'60 7 Zundert 3 33418 0-1
C 16-12-2017 13:00 Steenbergen 2 SEOLTO 6 33713 2-3
C 16-12-2017 13:15 Unitas'30 3 De Fendert 5 30613 1-3
C 09-12-2017 12:30 DVO'60 7 Unitas'30 3 33111 1-0
C 09-12-2017 14:00 DSE 3 Moerse Boys 3 33748 2-3
C 09-12-2017 15:00 Boeimeer 5 Zundert 3 31527 3-0
C 09-12-2017 15:00 Steenbergen 2 De Fendert 5 32350 9-0
C 09-12-2017 13:15 WDS'19 2 SEOLTO 6 31644 1-7
C 09-12-2017 13:00 BSC 3 Internos 6 33351 3-4
C 02-12-2017 12:30 De Fendert 5 DSE 3 34239 1-2
C 02-12-2017 14:30 SEOLTO 6 DVO'60 7 31710 5-0
C 02-12-2017 15:45 Unitas'30 3 Boeimeer 5 34345 0-6
C 02-12-2017 14:45 Moerse Boys 3 Steenbergen 2 34321 2-1
C 02-12-2017 14:00 Internos 6 WDS'19 2 35298 4-0
C 02-12-2017 15:00 Zundert 3 BSC 3 34263 0-1
C 25-11-2017 14:00 DSE 3 SEOLTO 6 33193 0-4
C 25-11-2017 14:45 WDS'19 2 De Fendert 5 30658 4-8
C 25-11-2017 15:00 Boeimeer 5 BSC 3 34214 1-3
C 25-11-2017 14:30 Steenbergen 2 Unitas'30 3 31150 1-4
C 25-11-2017 14:00 Internos 6 Moerse Boys 3 35651 3-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 21-10-2017 14:00 Unitas'30 3 DHV 2 96782 3-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SEOLTO 6 21 18 1 2 55 94 31 63 0
2 Boeimeer 5 21 14 2 5 44 83 30 53 0
3 DVO'60 7 21 13 3 5 42 40 21 19 0
4 Steenbergen 2 22 12 1 9 37 65 43 22 0
5 Internos 6 22 10 4 8 34 71 64 7 0
6 De Fendert 5 20 11 0 9 33 75 80 -5 0
7 Unitas'30 3 21 9 3 9 30 44 47 -3 0
8 DSE 3 22 9 3 10 30 66 50 16 0
9 Moerse Boys 3 20 8 2 10 26 41 55 -14 0
10 BSC 3 21 8 1 12 25 58 66 -8 0
11 WDS'19 2 22 3 0 19 9 24 110 -86 0
12 Zundert 3 21 1 2 18 5 24 88 -64 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DHV 2 1 1 0 0 3 6 3 3 0
2 Unitas'30 3 1 0 0 1 0 3 6 -3 0

Training

2017-2018 Unitas'30 Zaterdag 3
12-05-2018

Berichten



Terug naar boven