0254 Onder 12 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO12-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Kane Suijkerbuijk | Keeper | ||||||
Sem van Bussel | |||||||
Luca de Haas | |||||||
Pim van Polanen | |||||||
Dennis Rockx | |||||||
Oscar Schilder | |||||||
Sem Verheijen | |||||||
Lucas Voermans | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rob van Bussel | Leider | ||||||
Marcel de Bruijn | Trainer/Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-03-2018 13:00 | TVC Breda JO12-1 | IFC JO12-1 | 116608 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 11:00 | BSC JO12-1 | DESK JO12-1 | 116514 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 11:00 | Sarto JO12-1 | ASWH JO12-1 | 138652 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 08:30 | Drechtstreek JO12-1 | Oranje Wit JO12-2 | 116282 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 08:30 | GJS JO12-1 | Groen Wit JO12-1 | 116738 | 0-0 | ||
C | 24-03-2018 08:30 | Heerjansdam JO12-1 | Unitas'30 JO12-1 | 116307 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 08:30 | ASWH JO12-1 | Heerjansdam JO12-1 | 138643 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 08:30 | Oranje Wit JO12-2 | BSC JO12-1 | 116434 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 08:30 | IFC JO12-1 | GJS JO12-1 | 116262 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 09:00 | DESK JO12-1 | TVC Breda JO12-1 | 116475 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 09:45 | MOC'17 JO12-1 | Sarto JO12-1 | 116488 | 0-0 | ||
C | 17-03-2018 12:15 | Groen Wit JO12-1 | Drechtstreek JO12-1 | 116773 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 13:00 | TVC Breda JO12-1 | Oranje Wit JO12-2 | 116674 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 09:45 | BSC JO12-1 | Groen Wit JO12-1 | 116655 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 08:45 | Sarto JO12-1 | DESK JO12-1 | 116629 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 08:30 | GJS JO12-1 | Unitas'30 JO12-1 | 116541 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 10:00 | Heerjansdam JO12-1 | Drechtstreek JO12-1 | 116450 | 0-0 | ||
C | 10-03-2018 08:30 | IFC JO12-1 | MOC'17 JO12-1 | 116588 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 12:00 | Groen Wit JO12-1 | TVC Breda JO12-1 | 116746 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 08:30 | ASWH JO12-1 | IFC JO12-1 | 138644 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 08:30 | Drechtstreek JO12-1 | BSC JO12-1 | 116483 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 09:45 | MOC'17 JO12-1 | GJS JO12-1 | 116235 | 0-0 | ||
C | 03-03-2018 11:15 | Unitas'30 JO12-1 | Sarto JO12-1 | 116369 | 0-0 | ||
C | 27-02-2018 19:00 | Groen Wit JO12-1 | MOC'17 JO12-1 | 116263 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 10:30 | Heerjansdam JO12-1 | Groen Wit JO12-1 | 116509 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 12:00 | Sarto JO12-1 | Oranje Wit JO12-2 | 116735 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 09:45 | MOC'17 JO12-1 | ASWH JO12-1 | 138648 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 13:00 | TVC Breda JO12-1 | BSC JO12-1 | 116320 | 0-0 | ||
C | 24-02-2018 08:30 | IFC JO12-1 | Unitas'30 JO12-1 | 116726 | 0-0 | ||
C | 19-02-2018 19:00 | GJS JO12-1 | DESK JO12-1 | 116283 | 2-6 | ||
C | 17-02-2018 11:45 | DESK JO12-1 | Unitas'30 JO12-1 | 116428 | 2-5 | ||
C | 17-02-2018 08:30 | Drechtstreek JO12-1 | GJS JO12-1 | 116228 | 3-0 | ||
C | 17-02-2018 11:00 | BSC JO12-1 | Sarto JO12-1 | 116582 | 0-0 | ||
C | 17-02-2018 13:00 | TVC Breda JO12-1 | ASWH JO12-1 | 138650 | 0-0 | ||
C | 17-02-2018 09:45 | Oranje Wit JO12-2 | IFC JO12-1 | 116337 | 3-1 | ||
C | 10-02-2018 09:45 | Oranje Wit JO12-2 | Heerjansdam JO12-1 | 116404 | 4-4 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2017 12:45 | SC 't Zand JO12-1G | MOC'17 JO12-1 | 69218 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 10:30 | TSC JO12-1 | Drechtstreek JO12-1 | 69141 | 14-0 | ||
C | 09-12-2017 10:00 | Unitas'30 JO12-1 | FC Engelen JO12-1 | 69219 | 0-3 | ||
C | 09-12-2017 09:45 | JVOZ JO12-1 | JEKA JO12-1 | 68854 | 0-8 | ||
C | 09-12-2017 08:30 | Oranje Wit JO12-1 | Dubbeldam JO12-1 | 69087 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 08:30 | Drechtstreek JO12-1 | Oranje Wit JO12-1 | 68999 | 1-11 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | Dubbeldam JO12-1 | SC 't Zand JO12-1G | 68878 | 3-1 | ||
C | 02-12-2017 09:45 | MOC'17 JO12-1 | RBC JO12-1 | 69256 | 0-2 | ||
C | 02-12-2017 09:45 | FC Engelen JO12-1 | JVOZ JO12-1 | 69113 | 3-0 | ||
C | 02-12-2017 11:15 | JEKA JO12-1 | Unitas'30 JO12-1 | 69011 | 0-0 | ||
C | 25-11-2017 09:45 | Oranje Wit JO12-1 | MOC'17 JO12-1 | 69130 | 6-1 | ||
C | 25-11-2017 09:45 | JVOZ JO12-1 | Drechtstreek JO12-1 | 68871 | 4-0 | ||
C | 25-11-2017 10:30 | TSC JO12-1 | FC Engelen JO12-1 | 68971 | 3-1 | ||
C | 25-11-2017 08:30 | Unitas'30 JO12-1 | Dubbeldam JO12-1 | 69181 | 0-3 | ||
C | 25-11-2017 11:15 | SC 't Zand JO12-1G | RBC JO12-1 | 69068 | 1-5 | ||
C | 18-11-2017 10:45 | RBC JO12-1 | Oranje Wit JO12-1 | 68921 | 1-4 | ||
C | 18-11-2017 11:15 | JEKA JO12-1 | TSC JO12-1 | 69213 | 2-2 | ||
C | 18-11-2017 10:15 | Unitas'30 JO12-1 | SC 't Zand JO12-1G | 68931 | 1-6 | ||
C | 18-11-2017 09:45 | MOC'17 JO12-1 | JVOZ JO12-1 | 68920 | 2-1 | ||
C | 18-11-2017 08:30 | Drechtstreek JO12-1 | FC Engelen JO12-1 | 68914 | 0-5 | ||
C | 11-11-2017 08:30 | Oranje Wit JO12-1 | Unitas'30 JO12-1 | 69051 | 8-0 | ||
C | 11-11-2017 09:45 | JVOZ JO12-1 | Dubbeldam JO12-1 | 68979 | 4-3 | ||
C | 11-11-2017 09:45 | FC Engelen JO12-1 | JEKA JO12-1 | 69257 | 1-2 | ||
C | 11-11-2017 10:30 | TSC JO12-1 | RBC JO12-1 | 68911 | 3-3 | ||
C | 11-11-2017 11:15 | SC 't Zand JO12-1G | Drechtstreek JO12-1 | 69073 | 3-1 | ||
C | 04-11-2017 11:15 | SC 't Zand JO12-1G | JEKA JO12-1 | 68928 | 1-2 | ||
C | 04-11-2017 12:30 | RBC JO12-1 | FC Engelen JO12-1 | 68937 | 4-1 | ||
C | 04-11-2017 09:45 | MOC'17 JO12-1 | Dubbeldam JO12-1 | 69223 | 3-3 | ||
C | 04-11-2017 09:45 | Oranje Wit JO12-1 | TSC JO12-1 | 69135 | 2-1 | ||
C | 04-11-2017 10:00 | Unitas'30 JO12-1 | Drechtstreek JO12-1 | 69200 | 3-4 | ||
C | 28-10-2017 12:00 | JEKA JO12-1 | Oranje Wit JO12-1 | 69033 | 0-5 | ||
C | 28-10-2017 10:30 | TSC JO12-1 | JVOZ JO12-1 | 69066 | 9-0 | ||
C | 28-10-2017 09:45 | FC Engelen JO12-1 | SC 't Zand JO12-1G | 68769 | 4-0 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | Dubbeldam JO12-1 | RBC JO12-1 | 69211 | 3-1 | ||
C | 28-10-2017 08:30 | Drechtstreek JO12-1 | MOC'17 JO12-1 | 69228 | 3-4 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | Dubbeldam JO12-1 | FC Engelen JO12-1 | 68961 | 3-3 | ||
C | 14-10-2017 09:45 | MOC'17 JO12-1 | JEKA JO12-1 | 68818 | 1-6 | ||
C | 14-10-2017 09:45 | Oranje Wit JO12-1 | JVOZ JO12-1 | 68853 | 10-2 | ||
C | 14-10-2017 12:30 | RBC JO12-1 | Drechtstreek JO12-1 | 69010 | 4-0 | ||
C | 14-10-2017 10:00 | Unitas'30 JO12-1 | TSC JO12-1 | 68987 | 0-8 | ||
r | 14-10-2017 12:45 | SC 't Zand JO12-1G | ASWH JO12-1 | 69022 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 10:30 | TSC JO12-1 | SC 't Zand JO12-1G | 69231 | 4-0 | ||
C | 07-10-2017 08:30 | Drechtstreek JO12-1 | Dubbeldam JO12-1 | 69251 | 1-6 | ||
r | 07-10-2017 08:30 | ASWH JO12-1 | Oranje Wit JO12-1 | 68862 | 0-0 | ||
C | 07-10-2017 09:45 | FC Engelen JO12-1 | MOC'17 JO12-1 | 68755 | 8-0 | ||
C | 07-10-2017 09:45 | JVOZ JO12-1 | Unitas'30 JO12-1 | 68833 | 1-1 | ||
C | 07-10-2017 11:30 | JEKA JO12-1 | RBC JO12-1 | 69176 | 5-5 | ||
r | 30-09-2017 08:30 | Drechtstreek JO12-1 | ASWH JO12-1 | 68932 | 0-0 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | Dubbeldam JO12-1 | JEKA JO12-1 | 68918 | 2-1 | ||
C | 30-09-2017 09:45 | MOC'17 JO12-1 | TSC JO12-1 | 68824 | 0-14 | ||
C | 30-09-2017 09:45 | FC Engelen JO12-1 | Oranje Wit JO12-1 | 69162 | 1-4 | ||
C | 30-09-2017 10:45 | RBC JO12-1 | Unitas'30 JO12-1 | 69110 | 3-0 | ||
C | 30-09-2017 12:45 | SC 't Zand JO12-1G | JVOZ JO12-1 | 69071 | 3-3 | ||
C | 23-09-2017 11:00 | JEKA JO12-1 | Drechtstreek JO12-1 | 69226 | 6-1 | ||
C | 23-09-2017 09:45 | JVOZ JO12-1 | RBC JO12-1 | 69094 | 0-9 | ||
C | 23-09-2017 10:15 | Unitas'30 JO12-1 | MOC'17 JO12-1 | 69132 | 8-3 | ||
C | 23-09-2017 08:30 | TSC JO12-1 | Dubbeldam JO12-1 | 69159 | 5-2 | ||
C | 23-09-2017 09:45 | Oranje Wit JO12-1 | SC 't Zand JO12-1G | 69153 | 4-2 | ||
r | 23-09-2017 09:30 | ASWH JO12-1 | FC Engelen JO12-1 | 69129 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Groen Wit JO12-1 | 12 | 11 | 0 | 1 | 33 | 54 | 21 | 33 | 0 |
2 | Oranje Wit JO12-2 | 12 | 9 | 1 | 2 | 28 | 50 | 15 | 35 | 0 |
3 | Sarto JO12-1 | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 | 35 | 19 | 16 | 0 |
4 | BSC JO12-1 | 12 | 7 | 1 | 4 | 22 | 39 | 35 | 4 | 0 |
5 | TVC Breda JO12-1 | 12 | 7 | 0 | 5 | 21 | 49 | 31 | 18 | 0 |
6 | Unitas'30 JO12-1 | 12 | 7 | 0 | 5 | 21 | 43 | 30 | 13 | 0 |
7 | IFC JO12-1 | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | 41 | 31 | 10 | 0 |
8 | MOC'17 JO12-1 | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | 47 | 34 | 13 | 0 |
9 | Drechtstreek JO12-1 | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | 30 | 34 | -4 | 0 |
10 | DESK JO12-1 | 12 | 3 | 1 | 8 | 10 | 27 | 36 | -9 | 0 |
11 | Heerjansdam JO12-1 | 12 | 3 | 1 | 8 | 10 | 27 | 52 | -25 | 0 |
12 | ASWH JO12-1 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 18 | 41 | -23 | 0 |
13 | GJS JO12-1 | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 7 | 88 | -81 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RBC JO12-1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 8 | 2 | 6 | 0 |
2 | Unitas'30 JO12-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 6 | 0 | 0 |
3 | JEKA JO12-2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 7 | -6 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oranje Wit JO12-1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 54 | 9 | 45 | 0 |
2 | TSC JO12-1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 63 | 10 | 53 | 0 |
3 | RBC JO12-1 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 37 | 17 | 20 | 0 |
4 | JEKA JO12-1 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 32 | 18 | 14 | 0 |
5 | Dubbeldam JO12-1 | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 28 | 19 | 9 | 0 |
6 | FC Engelen JO12-1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 30 | 16 | 14 | 0 |
7 | JVOZ JO12-1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 15 | 48 | -33 | 0 |
8 | SC 't Zand JO12-1G | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 17 | 27 | -10 | 0 |
9 | MOC'17 JO12-1 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 14 | 51 | -37 | 0 |
10 | Unitas'30 JO12-1 | 9 | 1 | 1 | 7 | 4 | 13 | 39 | -26 | 0 |
11 | Drechtstreek JO12-1 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 11 | 60 | -49 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:45 - 20:00 | 2 B | 9 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:00 | 3 B | 9 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|