0214 Mannen Zaterdag reserve
Unitas'30 Zaterdag 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Ruben Aerts | |||||||
Willem Avontuur | |||||||
Jannus Deijkers | |||||||
Jascha Geldtmeijer | |||||||
Bram Hultermans | |||||||
Jeroen Kodde | |||||||
Luuk Timmermans | |||||||
Sven Valentijn | |||||||
Patrick Voetee | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dan van Groesen | Groepscoördinator Senioren Recreatief | ||||||
Edwin Jongeneelen | Leider | ||||||
Riny Prins | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 13-05-2017 15:00 | Bavel 5 | Internos 5 | Gils, A van | 86658 | 0-3 | |
C | 10-05-2017 20:30 | The Gunners 6 | Bavel 5 | Twiss, G.A.J. | 89875 | 2-5 | |
C | 06-05-2017 16:30 | Unitas'30 2 | Rijen 3 | Geeve, W. | 90268 | 7-3 | |
C | 06-05-2017 15:15 | Gilze 2 | DSE 3 | Both, S.W. de | 88238 | 5-0 | |
C | 06-05-2017 14:45 | Moerse Boys 3 | Boeimeer 3 | Bedaf, JC van | 90391 | 0-1 | |
C | 06-05-2017 14:30 | Gloria UC 2 | Zundert 2 | Hendrickx, A. | 90061 | 0-5 | |
C | 02-05-2017 19:00 | Gilze 2 | Bavel 5 | Wirken, GG | 137060 | 3-3 | |
C | 29-04-2017 15:00 | Zundert 2 | Moerse Boys 3 | Hoekman, JA | 87926 | 3-1 | |
C | 29-04-2017 13:00 | The Gunners 6 | Unitas'30 2 | Huizinga, J.W. | 89567 | 2-7 | |
C | 29-04-2017 14:00 | DSE 3 | Gloria UC 2 | Elewout, L. van | 88667 | 1-3 | |
C | 29-04-2017 14:45 | Internos 5 | Gilze 2 | Hermans, W.J.S. | 85775 | 2-1 | |
C | 29-04-2017 15:00 | Boeimeer 3 | Bavel 5 | Lucas, A.L. | 89166 | 0-4 | |
C | 25-04-2017 19:00 | Bavel 5 | Boeimeer 3 | Turedi, H. | 86155 | 5-1 | |
C | 22-04-2017 14:00 | DSE 3 | The Gunners 6 | Kustermans, E. | 85960 | 0-3 | |
C | 22-04-2017 15:00 | Rijen 3 | Moerse Boys 3 | Mierlo, A.A. van | 86891 | 3-4 | |
C | 22-04-2017 14:45 | Internos 5 | Gloria UC 2 | Schoone, H. | 89077 | 5-0 | |
C | 22-04-2017 15:00 | Bavel 5 | Unitas'30 2 | Turedi, H. | 86674 | 4-2 | |
C | 17-04-2017 15:00 | Zundert 2 | Gloria UC 2 | Lammerse, S.M.P. | 90313 | 3-0 | |
C | 15-04-2017 14:45 | Internos 5 | Bavel 5 | Hermans, W.J.S. | 88548 | 2-4 | |
C | 15-04-2017 12:30 | The Gunners 6 | Gloria UC 2 | Tijssen, S. | 88487 | 9-0 | |
C | 15-04-2017 15:00 | Zundert 2 | Unitas'30 2 | Boomaerts, F. | 86339 | 1-5 | |
C | 15-04-2017 15:00 | Rijen 3 | Boeimeer 3 | Mierlo, A.A. van | 87884 | 3-4 | |
C | 11-04-2017 20:00 | Gloria UC 2 | Moerse Boys 3 | Hendrickx, A. | 88917 | 0-4 | |
C | 11-04-2017 18:30 | Zundert 2 | Bavel 5 | Hoekman, JA | 86362 | 0-6 | |
C | 08-04-2017 16:00 | Bavel 5 | The Gunners 6 | Turedi, H. | 86016 | 10-2 | |
C | 08-04-2017 15:15 | Unitas'30 2 | Internos 5 | Geeve, W. | 90754 | 2-4 | |
C | 08-04-2017 15:00 | Gilze 2 | Gloria UC 2 | Ouweland, H.C.P.M. van den | 90167 | 5-0 | |
C | 08-04-2017 14:45 | Moerse Boys 3 | DSE 3 | Gastel, H.J. van | 88699 | 1-3 | |
C | 04-04-2017 19:30 | Rijen 3 | Bavel 5 | Walda, L.R. | 90387 | 0-7 | |
C | 01-04-2017 13:45 | The Gunners 6 | Moerse Boys 3 | Jongeneelen, M.P. | 86273 | 1-3 | |
C | 01-04-2017 14:00 | DSE 3 | Unitas'30 2 | Lauwen, C. | 89789 | 2-2 | |
C | 01-04-2017 14:30 | Gloria UC 2 | Bavel 5 | Raeijmaekers, J. | 86717 | 0-7 | |
C | 01-04-2017 14:45 | Internos 5 | Rijen 3 | Hermans, W.J.S. | 87892 | 5-1 | |
C | 01-04-2017 15:00 | Zundert 2 | Gilze 2 | Damen, H. | 87089 | 2-3 | |
C | 25-03-2017 14:00 | Unitas'30 2 | Gloria UC 2 | Voetee, P. | 89007 | 7-0 | |
C | 25-03-2017 15:00 | Boeimeer 3 | Internos 5 | Bekker, W. | 87991 | 0-5 | |
C | 25-03-2017 16:00 | Bavel 5 | Zundert 2 | Turedi, H. | 86098 | 5-0 | |
C | 25-03-2017 14:45 | Moerse Boys 3 | Gilze 2 | Neele, W. | 90176 | 1-4 | |
C | 25-03-2017 15:00 | Rijen 3 | The Gunners 6 | Jongh, L de | 86350 | 3-7 | |
C | 18-03-2017 13:30 | The Gunners 6 | Boeimeer 3 | Bulkmans, R. | 87116 | 2-5 | |
C | 18-03-2017 15:00 | Gilze 2 | Bavel 5 | Arts, J.D.B. | 86512 | 0-0 | |
C | 18-03-2017 14:00 | DSE 3 | Rijen 3 | Lauwen, C. | 90076 | 1-1 | |
C | 11-03-2017 14:45 | Moerse Boys 3 | Bavel 5 | Neele, W. | 90767 | 0-5 | |
C | 11-03-2017 15:00 | Boeimeer 3 | DSE 3 | Bekker, W. | 89477 | 1-4 | |
C | 11-03-2017 15:00 | Rijen 3 | Zundert 2 | Walda, L.R. | 88019 | 3-1 | |
C | 11-03-2017 14:45 | Internos 5 | The Gunners 6 | Hermans, W.J.S. | 86223 | 1-2 | |
C | 11-03-2017 13:00 | Unitas'30 2 | Gilze 2 | Willemen, R. | 89628 | 10-3 | |
C | 04-03-2017 14:45 | Internos 5 | DSE 3 | Hermans, W.J.S. | 87485 | 3-3 | |
C | 04-03-2017 15:00 | Boeimeer 3 | Zundert 2 | Bekker, Wim | 86297 | 5-1 | |
C | 04-03-2017 16:30 | Unitas'30 2 | Bavel 5 | Geeve, W. | 89924 | 2-6 | |
C | 18-02-2017 15:00 | Zundert 2 | Internos 5 | Lammerse, S.M.P. | 89563 | 3-5 | |
C | 18-02-2017 15:00 | Gilze 2 | Boeimeer 3 | Klaassen, J.W. | 86820 | 3-2 | |
C | 18-02-2017 14:45 | Moerse Boys 3 | Unitas'30 2 | Neele, W. | 88025 | 0-6 | |
C | 18-02-2017 14:30 | Gloria UC 2 | Rijen 3 | Zanten, A. van | 87391 | 2-2 | |
C | 04-02-2017 11:30 | The Gunners 6 | Zundert 2 | Kommeren, K.L.W. | 86332 | 3-4 | |
C | 04-02-2017 14:00 | DSE 3 | Bavel 5 | Lauwen, C. | 90088 | 4-3 | |
C | 04-02-2017 15:00 | Rijen 3 | Gilze 2 | Mierlo, A.A. van | 90576 | 1-5 | |
C | 04-02-2017 14:30 | Gloria UC 2 | Internos 5 | Laat, E. d. | 102289 | 1-3 | |
C | 04-02-2017 15:00 | Boeimeer 3 | Unitas'30 2 | Bekker, W. | 88520 | 2-1 | |
C | 17-12-2016 14:00 | Unitas'30 2 | The Gunners 6 | Willemen, R. | 86450 | 3-3 | |
C | 17-12-2016 14:15 | Moerse Boys 3 | Gloria UC 2 | Bedaf, JC van | 100433 | 2-0 | |
C | 17-12-2016 13:00 | Gilze 2 | Zundert 2 | Zon, J.C.L.M. van | 86213 | 6-1 | |
C | 10-12-2016 15:30 | Unitas'30 2 | Boeimeer 3 | Geeve, W. | 85826 | 7-1 | |
C | 10-12-2016 15:00 | Gilze 2 | Rijen 3 | Both, S.W. de | 90570 | 4-3 | |
C | 10-12-2016 15:00 | Bavel 5 | DSE 3 | Made, H. vd | 87169 | 3-1 | |
C | 10-12-2016 14:15 | Gloria UC 2 | Internos 5 | 89240 | 0-0 | ||
C | 10-12-2016 14:15 | Zundert 2 | The Gunners 6 | Damen, H. | 87932 | 4-1 | |
C | 03-12-2016 12:00 | The Gunners 6 | Gilze 2 | Kraaijenbrink, R. | 87620 | 0-4 | |
C | 03-12-2016 14:00 | DSE 3 | Zundert 2 | Lauwen, C. | 87236 | 8-3 | |
C | 03-12-2016 14:30 | Internos 5 | Moerse Boys 3 | Hermans, W.J.S. | 88113 | 2-2 | |
C | 03-12-2016 15:00 | Boeimeer 3 | Gloria UC 2 | Heuts, P.W.F. | 85668 | 2-0 | |
C | 26-11-2016 15:00 | Gilze 2 | Internos 5 | Kaa, J. v.d. | 87056 | 1-1 | |
C | 26-11-2016 14:30 | Gloria UC 2 | DSE 3 | Raeijmaekers, J. | 87145 | 3-5 | |
C | 26-11-2016 14:30 | Moerse Boys 3 | Zundert 2 | Bedaf, JC van | 90407 | 5-1 | |
C | 19-11-2016 12:15 | The Gunners 6 | Rijen 3 | Zuidema, J. | 88543 | 1-1 | |
C | 12-11-2016 14:00 | DSE 3 | Gilze 2 | Foesenek, W | 89313 | 4-3 | |
C | 12-11-2016 14:30 | Boeimeer 3 | Moerse Boys 3 | Lucas, A.L. | 89746 | 2-0 | |
C | 12-11-2016 15:00 | Rijen 3 | Unitas'30 2 | Jongh, L de | 90505 | 2-6 | |
C | 05-11-2016 15:00 | Gilze 2 | Unitas'30 2 | Klaassen, J.W. | 87386 | 3-2 | |
C | 05-11-2016 14:45 | The Gunners 6 | Internos 5 | Jongeneelen, M.P. | 89239 | 2-2 | |
C | 05-11-2016 14:30 | Bavel 5 | Moerse Boys 3 | Nijnatten, JC van | 88906 | 3-1 | |
C | 05-11-2016 14:30 | Zundert 2 | Rijen 3 | Berg, P. van den | 87149 | 4-3 | |
C | 05-11-2016 14:00 | DSE 3 | Boeimeer 3 | Lauwen, C. | 90090 | 3-3 | |
C | 29-10-2016 13:30 | Oosterhout 6 | Boeimeer 3 | 91603 | 0-0 | ||
C | 29-10-2016 14:45 | Moerse Boys 3 | The Gunners 6 | Bedaf, JC van | 89586 | 2-3 | |
C | 29-10-2016 15:00 | Bavel 5 | Gloria UC 2 | Burgers, N. | 87628 | 14-0 | |
C | 29-10-2016 15:00 | Rijen 3 | Internos 5 | Jongh, L de | 90622 | 5-2 | |
C | 29-10-2016 15:30 | Unitas'30 2 | DSE 3 | Geeve, W. | 88779 | 5-3 | |
C | 22-10-2016 14:45 | Moerse Boys 3 | Internos 5 | Bedaf, JC van | 85770 | 5-2 | |
C | 22-10-2016 14:30 | Gloria UC 2 | Boeimeer 3 | Laat, Ed d. | 88997 | 1-4 | |
C | 22-10-2016 14:30 | Unitas'30 2 | Oosterhout 6 | Geeve, W. | 91602 | 0-0 | |
C | 22-10-2016 15:15 | Gilze 2 | The Gunners 6 | Ouweland, H.C.P.M. van den | 90004 | 2-2 | |
C | 22-10-2016 15:00 | Zundert 2 | DSE 3 | Berg, P. van den | 87818 | 2-5 | |
C | 22-10-2016 15:30 | Bavel 5 | Rijen 3 | Burgers, N. | 86163 | 3-2 | |
C | 15-10-2016 14:00 | DSE 3 | Moerse Boys 3 | Deenen, LT | 86508 | 2-0 | |
C | 15-10-2016 14:30 | Gloria UC 2 | Gilze 2 | Laat, E. d. | 89412 | 1-3 | |
C | 15-10-2016 14:45 | Internos 5 | Unitas'30 2 | Hermans, W.J.S. | 86678 | 3-3 | |
C | 15-10-2016 15:00 | Boeimeer 3 | Rijen 3 | Heuts, P.W.F. | 87407 | 1-3 | |
C | 15-10-2016 15:00 | Zundert 2 | Oosterhout 6 | 91601 | 0-0 | ||
C | 08-10-2016 14:30 | Oosterhout 6 | Internos 5 | 91600 | 0-0 | ||
C | 08-10-2016 14:45 | Moerse Boys 3 | Gloria UC 2 | Neele, W. | 89428 | 0-0 | |
C | 08-10-2016 14:45 | Bavel 5 | Gilze 2 | Made, H. vd | 88129 | 3-1 | |
C | 08-10-2016 15:00 | Rijen 3 | DSE 3 | Mierlo, A.A. van | 86035 | 4-7 | |
C | 08-10-2016 15:00 | Boeimeer 3 | The Gunners 6 | Naalden, R. | 88896 | 2-3 | |
C | 08-10-2016 15:15 | Unitas'30 2 | Zundert 2 | Geeve, W. | 87656 | 2-1 | |
C | 01-10-2016 15:00 | Gilze 2 | Moerse Boys 3 | Kaa, J. v.d. | 90853 | 3-1 | |
C | 01-10-2016 14:30 | Gloria UC 2 | Unitas'30 2 | Laat, E. d. | 89079 | 0-5 | |
C | 01-10-2016 14:00 | DSE 3 | Oosterhout 6 | Lauwen, C. | 91599 | 8-6 | |
C | 01-10-2016 14:45 | Internos 5 | Boeimeer 3 | Schroeijers, C.S.M. | 90810 | 4-3 | |
C | 24-09-2016 13:15 | The Gunners 6 | DSE 3 | Kraaijenbrink, R. | 86969 | 8-1 | |
C | 24-09-2016 14:30 | Oosterhout 6 | Bavel 5 | Mboup, M. | 91598 | 0-25 | |
C | 24-09-2016 15:00 | Rijen 3 | Gloria UC 2 | Erk, A. van | 89783 | 3-0 | |
C | 24-09-2016 15:00 | Boeimeer 3 | Gilze 2 | Luyken, R.M. | 86335 | 1-1 | |
C | 24-09-2016 16:00 | Unitas'30 2 | Moerse Boys 3 | Willemen, R. | 89742 | 3-2 | |
C | 24-09-2016 14:45 | Internos 5 | Zundert 2 | Hermans, W.J.S. | 89696 | 7-2 | |
C | 17-09-2016 15:00 | Gilze 2 | Oosterhout 6 | 91597 | 0-0 | ||
C | 17-09-2016 15:00 | Zundert 2 | Boeimeer 3 | Berg, P. van den | 88186 | 2-5 | |
C | 17-09-2016 14:45 | Moerse Boys 3 | Rijen 3 | Bedaf, JC van | 85965 | 4-3 | |
C | 17-09-2016 14:30 | Gloria UC 2 | The Gunners 6 | Laat, E. d. | 88992 | 1-6 | |
C | 17-09-2016 12:30 | DSE 3 | Internos 5 | Deenen, LT | 87172 | 2-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 10-09-2016 14:30 | DHV 2 ZA | Internos 7 ZA | Reijer, C.S.N.M. den | 10210 | 6-0 | |
B | 10-09-2016 15:15 | Unitas'30 2 ZA | VOV 1 ZA | Willemen, R. | 10844 | 9-3 | |
B | 03-09-2016 14:00 | Unitas'30 2 ZA | DHV 2 ZA | Oomen, G. | 10843 | 2-6 | |
B | 03-09-2016 14:30 | VOV 1 ZA | Internos 7 ZA | Reniers, C. | 10718 | 3-3 | |
B | 27-08-2016 14:30 | DHV 2 ZA | VOV 1 ZA | Reijer, C.S.N.M. den | 10209 | 4-1 | |
B | 27-08-2016 14:45 | Internos 7 ZA | Unitas'30 2 ZA | Monde, T.W.G. | 10962 | 0-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bavel 5 | 20 | 17 | 1 | 2 | 52 | 100 | 26 | 74 | 0 |
2 | Gilze 2 | 20 | 12 | 4 | 4 | 40 | 63 | 40 | 23 | 0 |
3 | Unitas'30 2 | 20 | 12 | 3 | 5 | 39 | 87 | 45 | 42 | 0 |
4 | Internos 5 | 20 | 11 | 5 | 4 | 38 | 64 | 42 | 22 | 0 |
5 | DSE 3 | 20 | 9 | 4 | 7 | 31 | 59 | 59 | 0 | 0 |
6 | Boeimeer 3 | 20 | 9 | 2 | 9 | 29 | 45 | 52 | -7 | 0 |
7 | The Gunners 6 | 20 | 8 | 4 | 8 | 28 | 62 | 60 | 2 | 0 |
8 | Moerse Boys 3 | 20 | 7 | 1 | 12 | 22 | 38 | 50 | -12 | 0 |
9 | Zundert 2 | 20 | 6 | 0 | 14 | 18 | 43 | 78 | -35 | 0 |
10 | Rijen 3 | 20 | 4 | 3 | 13 | 15 | 49 | 75 | -26 | 0 |
11 | Gloria UC 2 | 20 | 1 | 1 | 18 | 3 | 12 | 95 | -83 | 1 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DHV 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 16 | 3 | 13 | 0 |
2 | Unitas'30 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 14 | 9 | 5 | 0 |
3 | ST VOV/TPO 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | 16 | -9 | 0 |
4 | Internos 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 12 | -9 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 19:30 - 21:00 | 1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|