0242 Onder 15 competitie
Unitas'30 JO15-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Thomas Klaassen | Keeper | ||||||
Stijn van Dongen | |||||||
Bram van der Weijden | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Arthur van Veen | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-05-2017 19:00 | Sprundel JO15-1 | Unitas'30 JO15-3 | Buurstede, S. | 36404 | 2-1 | |
C | 10-05-2017 18:45 | Moerse Boys JO15-1 | Internos JO15-2 | Schrauwen, N. | 35634 | 2-2 | |
C | 06-05-2017 14:30 | Unitas'30 JO15-3 | UVV'40 JO15-1 | Oomen, G. | 35865 | 3-1 | |
C | 06-05-2017 12:00 | JEKA JO15-3 | Moerse Boys JO15-1 | Bartels, T.W. | 36691 | 1-3 | |
C | 06-05-2017 11:15 | Internos JO15-2 | Baronie JO15-4 | Braaksma, A. | 36369 | 1-7 | |
C | 06-05-2017 11:00 | TVC Breda JO15-2 | Beek Vooruit JO15-3 | Smid, P. | 36831 | 2-2 | |
C | 29-04-2017 08:30 | Baronie JO15-4 | TVC Breda JO15-2 | Dieleman, W.M. | 35542 | 7-1 | |
C | 22-04-2017 11:15 | Internos JO15-2 | TVC Breda JO15-2 | Bedaf, A. van | 36003 | 3-4 | |
C | 22-04-2017 10:00 | JEKA JO15-3 | Sprundel JO15-1 | Boukens, J.M. | 36452 | 2-6 | |
C | 20-04-2017 19:00 | Bavel JO15-2 | JEKA JO15-3 | Gils, A van | 35980 | 2-1 | |
C | 15-04-2017 12:45 | Sprundel JO15-1 | Internos JO15-2 | Broek, J.C.P.M. van den | 36056 | 8-0 | |
C | 15-04-2017 12:30 | Bavel JO15-2 | Moerse Boys JO15-1 | Kooistra, L. | 36165 | 0-7 | |
C | 15-04-2017 11:30 | Beek Vooruit JO15-3 | Baronie JO15-4 | Kitslaar, J.P.P.H.A.A | 36130 | 2-5 | |
C | 15-04-2017 14:30 | UVV'40 JO15-1 | TVC Breda JO15-2 | Busch, J.A. | 36963 | 2-2 | |
C | 08-04-2017 11:00 | TVC Breda JO15-2 | Moerse Boys JO15-1 | Smid, P. | 36356 | 2-1 | |
C | 08-04-2017 14:45 | JEKA JO15-3 | Internos JO15-2 | Akinci, T.O. | 35625 | 10-0 | |
C | 08-04-2017 14:30 | UVV'40 JO15-1 | Beek Vooruit JO15-3 | Slot, B. | 35445 | 6-2 | |
C | 08-04-2017 13:30 | Unitas'30 JO15-3 | Bavel JO15-2 | Hermans, S. | 37196 | 3-1 | |
C | 05-04-2017 18:30 | Baronie JO15-4 | Sprundel JO15-1 | Tjien-Fooh, J.K. | 36722 | 2-3 | |
C | 01-04-2017 13:40 | Baronie JO15-4 | JEKA JO15-3 | Tjien-Fooh, J.K. | 36295 | 5-1 | |
C | 01-04-2017 11:00 | Moerse Boys JO15-1 | Unitas'30 JO15-3 | Naalden, R. | 36869 | 0-1 | |
C | 01-04-2017 10:00 | Bavel JO15-2 | UVV'40 JO15-1 | Wirken, C. | 35870 | 5-7 | |
C | 01-04-2017 12:45 | Sprundel JO15-1 | TVC Breda JO15-2 | Dyk, G.D. van | 36864 | 10-1 | |
C | 25-03-2017 11:00 | TVC Breda JO15-2 | JEKA JO15-3 | Smid, P. | 37224 | 2-1 | |
C | 25-03-2017 11:30 | Beek Vooruit JO15-3 | Bavel JO15-2 | Gils, J.P.W.M van | 37242 | 0-4 | |
C | 25-03-2017 14:30 | UVV'40 JO15-1 | Sprundel JO15-1 | Feskens, J. | 35647 | 3-2 | |
C | 25-03-2017 16:00 | Unitas'30 JO15-3 | Internos JO15-2 | Oomen, G. | 35457 | 4-3 | |
C | 18-03-2017 11:00 | Moerse Boys JO15-1 | UVV'40 JO15-1 | Naalden, R. | 36358 | 3-1 | |
C | 18-03-2017 12:00 | Baronie JO15-4 | Unitas'30 JO15-3 | Staal, E. | 35934 | 4-2 | |
C | 18-03-2017 12:45 | Sprundel JO15-1 | Beek Vooruit JO15-3 | Peer, J.F.A. van | 36021 | 3-0 | |
C | 11-03-2017 15:00 | Beek Vooruit JO15-3 | Moerse Boys JO15-1 | Wijnands, G.L.J. | 36544 | 0-3 | |
C | 11-03-2017 14:30 | Unitas'30 JO15-3 | JEKA JO15-3 | Hermus, M.J.C. | 36656 | 2-2 | |
C | 11-03-2017 10:00 | Bavel JO15-2 | Sprundel JO15-1 | Gorkum, A.H.M. van | 36327 | 0-5 | |
C | 11-03-2017 14:30 | UVV'40 JO15-1 | Baronie JO15-4 | Slot, B. | 37054 | 2-4 | |
C | 04-03-2017 15:15 | JEKA JO15-3 | UVV'40 JO15-1 | Holleman, J | 36518 | 4-2 | |
C | 04-03-2017 11:15 | Internos JO15-2 | Bavel JO15-2 | Beijers, P.L. | 36513 | 2-4 | |
C | 04-03-2017 14:30 | Unitas'30 JO15-3 | Beek Vooruit JO15-3 | Nagtegaal, T. | 36001 | 2-2 | |
C | 18-02-2017 09:00 | Moerse Boys JO15-1 | Sprundel JO15-1 | Verstraaten, P | 36655 | 1-1 | |
C | 18-02-2017 10:10 | Baronie JO15-4 | Bavel JO15-2 | Tenter, J. den | 36041 | 4-2 | |
C | 18-02-2017 11:00 | TVC Breda JO15-2 | Unitas'30 JO15-3 | Smid, P. | 37405 | 1-0 | |
C | 18-02-2017 11:15 | Internos JO15-2 | UVV'40 JO15-1 | Braaksma, A. | 36630 | 1-3 | |
C | 18-02-2017 12:15 | JEKA JO15-3 | Beek Vooruit JO15-3 | Rensen, M. | 36333 | 4-2 | |
C | 07-02-2017 19:00 | UVV'40 JO15-1 | JEKA JO15-3 | Zwaanswijk, D. | 36486 | 3-0 | |
C | 17-12-2016 13:00 | Boeimeer JO15-3 | UVV'40 JO15-1 | Janse, J. | 36649 | 1-6 | |
C | 10-12-2016 11:00 | TVC Breda JO15-2 | Sprundel JO15-1 | Smid, P. | 36019 | 0-7 | |
C | 10-12-2016 11:45 | JEKA JO15-3 | Baronie JO15-4 | Bartels, T.W. | 35554 | 2-9 | |
C | 10-12-2016 12:45 | Unitas'30 JO15-3 | Moerse Boys JO15-1 | Oomen, G. | 35448 | 1-1 | |
C | 10-12-2016 13:15 | Boeimeer JO15-3 | Internos JO15-2 | Bekker, W. | 37328 | 4-5 | |
C | 10-12-2016 14:30 | UVV'40 JO15-1 | Bavel JO15-2 | Velden, AL vd | 35889 | 6-1 | |
C | 03-12-2016 12:45 | Sprundel JO15-1 | JEKA JO15-3 | Peer, J.F.A. van | 37298 | 7-1 | |
C | 03-12-2016 11:30 | Beek Vooruit JO15-3 | Internos JO15-2 | Keulen, J. van | 35988 | 3-2 | |
C | 03-12-2016 11:00 | Moerse Boys JO15-1 | Baronie JO15-4 | Magielse, JFW | 35591 | 0-1 | |
C | 03-12-2016 10:00 | Bavel JO15-2 | TVC Breda JO15-2 | Gorkum, A.H.M. van | 37151 | 5-3 | |
C | 01-12-2016 19:00 | UVV'40 JO15-1 | Boeimeer JO15-3 | Busch, J.A. | 35472 | 13-0 | |
C | 26-11-2016 14:00 | Unitas'30 JO15-3 | Sprundel JO15-1 | Willemen, R. | 35385 | 1-0 | |
C | 26-11-2016 13:15 | Boeimeer JO15-3 | Beek Vooruit JO15-3 | Janse, J. | 36488 | 1-6 | |
C | 26-11-2016 14:30 | JEKA JO15-3 | Bavel JO15-2 | Dijkstra, S.F. | 36999 | 6-1 | |
C | 26-11-2016 11:15 | Internos JO15-2 | Moerse Boys JO15-1 | Bedaf, A. van | 35912 | 2-1 | |
C | 26-11-2016 11:00 | TVC Breda JO15-2 | Baronie JO15-4 | Smid, P. | 37359 | 3-4 | |
C | 19-11-2016 10:15 | Bavel JO15-2 | Internos JO15-2 | Gorkum, A.H.M. van | 36360 | 3-0 | |
C | 19-11-2016 11:30 | Beek Vooruit JO15-3 | Unitas'30 JO15-3 | Keulen, J. van | 36111 | 3-1 | |
C | 19-11-2016 12:45 | Sprundel JO15-1 | Baronie JO15-4 | Peer, J.F.A. van | 35615 | 1-0 | |
C | 19-11-2016 13:00 | Moerse Boys JO15-1 | Boeimeer JO15-3 | Egeric, A | 36402 | 11-3 | |
C | 12-11-2016 15:00 | Beek Vooruit JO15-3 | TVC Breda JO15-2 | Keulen, J. van | 35962 | 1-6 | |
C | 12-11-2016 14:30 | UVV'40 JO15-1 | Unitas'30 JO15-3 | Slot, B. | 35614 | 1-2 | |
C | 12-11-2016 13:15 | Bavel JO15-2 | Boeimeer JO15-3 | Gorkum, A.H.M. van | 36845 | 10-4 | |
C | 12-11-2016 11:00 | Moerse Boys JO15-1 | JEKA JO15-3 | Naalden, R. | 36468 | 5-1 | |
C | 12-11-2016 08:30 | Baronie JO15-4 | Internos JO15-2 | Crom, J.M.C. de | 37090 | 7-4 | |
C | 05-11-2016 08:30 | Baronie JO15-4 | UVV'40 JO15-1 | Frijters, R. | 36779 | 4-1 | |
C | 05-11-2016 11:15 | JEKA JO15-3 | Unitas'30 JO15-3 | Bolwerk, P.M.A. | 35548 | 5-0 | |
C | 05-11-2016 12:45 | Sprundel JO15-1 | Bavel JO15-2 | Dyk, G.D. van | 36888 | 6-0 | |
C | 05-11-2016 13:00 | Moerse Boys JO15-1 | Beek Vooruit JO15-3 | Rijsbergen, J.G.M. van | 35939 | 5-1 | |
C | 05-11-2016 13:00 | Boeimeer JO15-3 | TVC Breda JO15-2 | Janse, J. | 37176 | 3-7 | |
C | 22-10-2016 11:15 | Internos JO15-2 | Beek Vooruit JO15-3 | Dam, G.J. van | 35570 | 5-0 | |
C | 22-10-2016 13:00 | TVC Breda JO15-2 | Bavel JO15-2 | Knook, W. | 36746 | 4-0 | |
C | 22-10-2016 08:30 | Baronie JO15-4 | Moerse Boys JO15-1 | Lusse, Y. | 37033 | 1-7 | |
C | 15-10-2016 08:30 | Baronie JO15-4 | Groen Wit JO15-2 | 35539 | 0-0 | ||
C | 15-10-2016 10:00 | Bavel JO15-2 | Unitas'30 JO15-3 | Gils, A van | 36901 | 0-3 | |
C | 15-10-2016 11:00 | Moerse Boys JO15-1 | TVC Breda JO15-2 | Naalden, R. | 37107 | 3-1 | |
C | 15-10-2016 11:15 | Internos JO15-2 | JEKA JO15-3 | Braaksma, A. | 36565 | 8-6 | |
C | 15-10-2016 11:30 | Beek Vooruit JO15-3 | UVV'40 JO15-1 | Verschuuren, F.P.G.J. | 36355 | 1-2 | |
C | 15-10-2016 12:45 | Sprundel JO15-1 | Boeimeer JO15-3 | Buurstede, S. | 35354 | 8-0 | |
C | 08-10-2016 11:00 | TVC Breda JO15-2 | Internos JO15-2 | Smid, P. | 36976 | 4-5 | |
C | 08-10-2016 11:30 | Beek Vooruit JO15-3 | Sprundel JO15-1 | Keulen, J. van | 36419 | 0-2 | |
C | 08-10-2016 13:15 | Boeimeer JO15-3 | JEKA JO15-3 | Janse, J. | 36007 | 5-7 | |
C | 08-10-2016 13:15 | Unitas'30 JO15-3 | Baronie JO15-4 | Sprenkels, R. | 37322 | 1-1 | |
C | 08-10-2016 14:30 | UVV'40 JO15-1 | Moerse Boys JO15-1 | Velden, AL vd | 35942 | 0-2 | |
C | 08-10-2016 11:50 | Groen Wit JO15-2 | Bavel JO15-2 | Willekens, Quinty | 36487 | 0-10 | |
C | 01-10-2016 11:00 | Moerse Boys JO15-1 | Groen Wit JO15-2 | Bedaf, JC van | 36164 | 7-0 | |
C | 01-10-2016 14:30 | JEKA JO15-3 | TVC Breda JO15-2 | Schutte, B. | 36890 | 2-3 | |
C | 01-10-2016 12:45 | Sprundel JO15-1 | UVV'40 JO15-1 | Peer, J.F.A. van | 36248 | 4-1 | |
C | 01-10-2016 11:15 | Internos JO15-2 | Unitas'30 JO15-3 | Aerts, R.J.C. | 36287 | 0-0 | |
C | 01-10-2016 08:30 | Baronie JO15-4 | Boeimeer JO15-3 | Tjien-Fooh, J.K. | 35390 | 8-0 | |
C | 01-10-2016 10:00 | Bavel JO15-2 | Beek Vooruit JO15-3 | Berg, L van den | 36408 | 1-2 | |
C | 29-09-2016 18:00 | Baronie JO15-4 | Beek Vooruit JO15-3 | Beijsterveldt, J.T.G.M. van | 37020 | 4-1 | |
C | 24-09-2016 11:30 | Beek Vooruit JO15-3 | JEKA JO15-3 | Gils, J.P van | 36008 | 2-5 | |
C | 24-09-2016 12:00 | Groen Wit JO15-2 | Boeimeer JO15-3 | Willekens, Quinty | 36563 | 2-4 | |
C | 24-09-2016 12:45 | Sprundel JO15-1 | Moerse Boys JO15-1 | Dyk, G.D. van | 35435 | 3-0 | |
C | 24-09-2016 13:45 | Unitas'30 JO15-3 | TVC Breda JO15-2 | Oomen, G. | 36985 | 2-1 | |
C | 24-09-2016 14:30 | UVV'40 JO15-1 | Internos JO15-2 | Vissers, A.C. | 36141 | 5-2 | |
C | 24-09-2016 10:00 | Bavel JO15-2 | Baronie JO15-4 | Made, H. vd | 37388 | 0-8 | |
C | 17-09-2016 15:00 | Boeimeer JO15-3 | Unitas'30 JO15-3 | Roovers, R.P.W. | 36506 | 1-3 | |
C | 17-09-2016 14:30 | JEKA JO15-3 | Groen Wit JO15-2 | Schutte, B. | 36827 | 9-2 | |
C | 17-09-2016 11:15 | Internos JO15-2 | Sprundel JO15-1 | Aerts, R.J.C. | 36503 | 1-7 | |
C | 17-09-2016 11:00 | TVC Breda JO15-2 | UVV'40 JO15-1 | Smid, P. | 37353 | 2-5 | |
C | 17-09-2016 11:00 | Moerse Boys JO15-1 | Bavel JO15-2 | Magielse, JFW | 37135 | 0-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 29-10-2016 08:45 | Zwaluwe JO15-1 ZA | Kogelvangers JO15-1 ZA | Leest, H.A. van | 17090 | 0-4 | |
B | 29-10-2016 10:15 | Seolto JO15-1 ZA | Unitas'30 JO15-3 ZA | Cetinkaya, M. | 17134 | 7-0 | |
B | 10-09-2016 08:45 | Zwaluwe JO15-1 ZA | Seolto JO15-1 ZA | Vankan, R. | 17089 | 2-0 | |
B | 10-09-2016 11:00 | Kogelvangers JO15-1 ZA | Unitas'30 JO15-3 ZA | Ploeg, J. van der | 16507 | 7-1 | |
B | 03-09-2016 10:15 | Seolto JO15-1 ZA | Kogelvangers JO15-1 ZA | Cetinkaya, M. | 17133 | 0-7 | |
B | 03-09-2016 12:00 | Unitas'30 JO15-3 ZA | Zwaluwe JO15-1 ZA | Frauenfelder, B. | 17191 | 1-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sprundel JO15-1 | 18 | 15 | 1 | 2 | 46 | 77 | 14 | 63 | 0 |
2 | Baronie JO15-4 | 18 | 14 | 1 | 3 | 43 | 77 | 34 | 43 | 0 |
3 | Moerse Boys JO15-1 | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 | 44 | 20 | 24 | 0 |
4 | Unitas'30 JO15-3 | 18 | 8 | 5 | 5 | 29 | 29 | 28 | 1 | 0 |
5 | UVV'40 JO15-1 | 18 | 9 | 1 | 8 | 28 | 51 | 44 | 7 | 0 |
6 | TVC Breda JO15-2 | 18 | 7 | 2 | 9 | 23 | 42 | 60 | -18 | 0 |
7 | JEKA JO15-3 | 18 | 6 | 1 | 11 | 19 | 54 | 62 | -8 | 0 |
8 | Bavel JO15-2 | 18 | 6 | 0 | 12 | 18 | 30 | 67 | -37 | 0 |
9 | Internos JO15-2 | 18 | 4 | 2 | 12 | 14 | 41 | 78 | -37 | 0 |
10 | Beek Vooruit JO15-3 | 18 | 3 | 2 | 13 | 11 | 24 | 62 | -38 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kogelvangers JO15-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 18 | 1 | 17 | 0 |
2 | Seolto JO15-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 0 |
3 | Zwaluwe JO15-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 5 | -3 | 0 |
4 | Unitas'30 JO15-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 2 | 14 | -12 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:15 | 3 A | 8 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:15 - 21:30 | 4 A | 12 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|