E-Pupillen (voorjaar), 5e klasse 5.63
Unitas'30 E14
Teamleden
Spelers | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Robbie van der Does | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 07-05-2016 09:30 | Gloria UC E4 | Baronie E10 | 122063 | 1-2 | ||
C | 30-04-2016 08:30 | Rijen E6 | Gloria UC E4 | 121322 | 0-7 | ||
C | 23-04-2016 09:30 | Baronie E10 | Unitas'30 E14 | 122113 | 7-0 | ||
C | 23-04-2016 08:30 | The Gunners E5 | Gloria UC E4 | 121860 | 0-12 | ||
C | 23-04-2016 08:30 | Rijen E6 | Gilze E5 | 121325 | 8-0 | ||
C | 18-04-2016 18:30 | Baronie E10 | Gilze E5 | 122114 | 7-2 | ||
C | 16-04-2016 09:30 | Gloria UC E4 | Rijen E6 | 122061 | 7-0 | ||
C | 16-04-2016 08:30 | Unitas'30 E14 | The Gunners E5 | 122770 | 8-3 | ||
C | 16-04-2016 08:45 | Gilze E5 | Baronie E10 | 122865 | 0-5 | ||
C | 09-04-2016 09:45 | The Gunners E5 | Baronie E10 | 121861 | 1-21 | ||
C | 09-04-2016 08:30 | Rijen E6 | Unitas'30 E14 | 121324 | 2-1 | ||
C | 09-04-2016 08:45 | Gilze E5 | Gloria UC E4 | 122864 | 1-4 | ||
C | 02-04-2016 09:45 | The Gunners E5 | Gilze E5 | 121863 | 0-11 | ||
C | 02-04-2016 09:30 | Unitas'30 E14 | Gloria UC E4 | 122771 | 2-6 | ||
C | 02-04-2016 09:00 | Baronie E10 | Rijen E6 | 122110 | 4-1 | ||
C | 26-03-2016 09:30 | Gloria UC E4 | Unitas'30 E14 | 122064 | 10-3 | ||
C | 19-03-2016 08:45 | Gilze E5 | Unitas'30 E14 | 122866 | 9-8 | ||
C | 19-03-2016 08:30 | Rijen E6 | The Gunners E5 | 121321 | 13-0 | ||
C | 12-03-2016 12:00 | Unitas'30 E14 | Baronie E10 | 122772 | 2-4 | ||
C | 12-03-2016 09:30 | Gloria UC E4 | The Gunners E5 | 122062 | 16-0 | ||
C | 12-03-2016 08:45 | Gilze E5 | Rijen E6 | 122862 | 3-5 | ||
C | 05-03-2016 08:30 | The Gunners E5 | Unitas'30 E14 | 121862 | 2-8 | ||
C | 27-02-2016 09:00 | Baronie E10 | Gloria UC E4 | 122112 | 1-0 | ||
C | 27-02-2016 08:45 | Gilze E5 | The Gunners E5 | 122863 | 25-0 | ||
C | 20-02-2016 09:00 | Baronie E10 | The Gunners E5 | 122111 | 14-0 | ||
C | 20-02-2016 09:30 | Gloria UC E4 | Gilze E5 | 122065 | 4-0 | ||
C | 20-02-2016 09:30 | Unitas'30 E14 | Rijen E6 | 122769 | 1-1 | ||
C | 13-02-2016 08:30 | Rijen E6 | Baronie E10 | 121323 | 0-13 | ||
C | 23-01-2016 09:30 | Unitas'30 E14 | Gilze E5 | 122773 | 4-8 | ||
C | 23-01-2016 09:00 | The Gunners E5 | Rijen E6 | 121859 | 1-13 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-12-2015 09:30 | Unitas'30 E14 | WDS'19 E3 | 99067 | 5-0 | ||
C | 12-12-2015 10:00 | The Gunners E5 | Baronie E11 | 94045 | 5-0 | ||
C | 28-11-2015 08:30 | WDS'19 E3 | Unitas'30 E14 | 99074 | 1-10 | ||
C | 21-11-2015 10:15 | DSE E6 | The Gunners E5 | Geleijns, Ferry | 99588 | 1-6 | |
C | 21-11-2015 09:00 | Baronie E11 | WDS'19 E3 | 99073 | 3-6 | ||
C | 14-11-2015 08:30 | The Gunners E5 | WDS'19 E3 | 99072 | 7-3 | ||
C | 14-11-2015 10:15 | DSE E6 | Unitas'30 E14 | Geleijns, Ferry | 99587 | 1-14 | |
C | 07-11-2015 10:30 | Baronie E11 | DSE E6 | 99586 | 2-1 | ||
C | 07-11-2015 09:30 | Unitas'30 E14 | The Gunners E5 | 94047 | 4-5 | ||
C | 31-10-2015 08:30 | WDS'19 E3 | DSE E6 | 99580 | 3-3 | ||
C | 17-10-2015 10:30 | Baronie E11 | Unitas'30 E14 | 94042 | 4-3 | ||
C | 17-10-2015 10:15 | DSE E6 | WDS'19 E3 | List, Martijn van der | 99585 | 0-11 | |
C | 10-10-2015 08:30 | The Gunners E5 | DSE E6 | 99584 | 11-0 | ||
C | 10-10-2015 08:30 | WDS'19 E3 | Baronie E11 | 99070 | 4-3 | ||
C | 03-10-2015 10:30 | Baronie E11 | JEKA E13G | 94038 | 0-0 | ||
C | 03-10-2015 09:30 | Unitas'30 E14 | DSE E6 | 99583 | 10-1 | ||
C | 03-10-2015 08:30 | WDS'19 E3 | The Gunners E5 | 99069 | 1-2 | ||
C | 26-09-2015 08:30 | TSC E13 | Baronie E11 | 94036 | 0-0 | ||
C | 26-09-2015 11:45 | The Gunners E5 | Unitas'30 E14 | 94037 | 3-9 | ||
C | 26-09-2015 09:30 | JEKA E13G | WDS'19 E3 | 99068 | 11-2 | ||
C | 26-09-2015 10:15 | DSE E6 | Baronie E11 | Timmermans, Julia | 99582 | 2-7 | |
C | 19-09-2015 12:30 | Baronie E11 | The Gunners E5 | 94034 | 6-3 | ||
C | 19-09-2015 10:45 | JEKA E13G | TSC E13 | 94035 | 0-0 | ||
C | 12-09-2015 11:30 | The Gunners E5 | JEKA E13G | 94032 | 0-18 | ||
C | 12-09-2015 09:30 | Unitas'30 E14 | Baronie E11 | 94033 | 8-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baronie E10 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 78 | 7 | 71 | 0 |
2 | Gloria UC E4 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 67 | 9 | 58 | 0 |
3 | Rijen E6 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 43 | 37 | 6 | 0 |
4 | Gilze E5 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 59 | 45 | 14 | 0 |
5 | Unitas'30 E14 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 37 | 52 | -15 | 0 |
6 | The Gunners E5 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 7 | 141 | -134 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 E14 | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 63 | 16 | 47 | 0 |
2 | The Gunners E5 | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 42 | 24 | 18 | 0 |
3 | Baronie E11 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 26 | 32 | -6 | 0 |
4 | WDS'19 E3 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 29 | 33 | -4 | 0 |
5 | DSE E6 | 8 | 0 | 1 | 7 | 1 | 9 | 64 | -55 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 2B2 | 8 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 17:00 - 18:00 | 3B1 | 15 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|