F-Pupillen (voorjaar), 5e klasse 5.46
Unitas'30 F11
Teamleden
Spelers | |||||||
Amin Benkassi | |||||||
Sam Deijkers | |||||||
Teun Huijben | |||||||
Renzo Tamerus | |||||||
Tim de Waal | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Wiljan Huijben | Trainer/Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-04-2016 10:00 | Gesta F2 | Groen Wit F6 | 129555 | 2-17 | ||
C | 23-04-2016 09:00 | Terheijden F5 | Madese Boys F5 | 130329 | 2-2 | ||
C | 23-04-2016 08:30 | Unitas'30 F11 | UVV'40 F5 | 129634 | 4-4 | ||
C | 16-04-2016 11:00 | Groen Wit F6 | Terheijden F5 | Haan, Kevin de | 130029 | 2-0 | |
C | 16-04-2016 09:30 | UVV'40 F5 | Gesta F2 | 128540 | 8-1 | ||
C | 16-04-2016 09:00 | Madese Boys F5 | Unitas'30 F11 | 129078 | 6-7 | ||
C | 09-04-2016 08:30 | Unitas'30 F11 | Groen Wit F6 | 129637 | 2-5 | ||
C | 09-04-2016 09:00 | Terheijden F5 | Gesta F2 | 130330 | 9-0 | ||
C | 09-04-2016 09:30 | UVV'40 F5 | Madese Boys F5 | 128539 | 3-6 | ||
C | 02-04-2016 11:00 | Groen Wit F6 | Madese Boys F5 | Haan, Kevin de | 130026 | 5-2 | |
C | 02-04-2016 09:00 | Terheijden F5 | UVV'40 F5 | 130328 | 1-7 | ||
C | 02-04-2016 09:00 | Gesta F2 | Unitas'30 F11 | 129554 | 2-3 | ||
C | 26-03-2016 09:30 | Madese Boys F5 | Groen Wit F6 | 129079 | 1-4 | ||
C | 19-03-2016 09:30 | UVV'40 F5 | Groen Wit F6 | 128542 | 4-2 | ||
C | 19-03-2016 09:00 | Madese Boys F5 | Gesta F2 | 129077 | 9-1 | ||
C | 19-03-2016 08:30 | Unitas'30 F11 | Terheijden F5 | 129638 | 1-2 | ||
C | 12-03-2016 11:00 | Groen Wit F6 | Gesta F2 | Haan, Kevin de | 130027 | 5-1 | |
C | 12-03-2016 09:30 | UVV'40 F5 | Unitas'30 F11 | 128541 | 1-3 | ||
C | 12-03-2016 09:00 | Madese Boys F5 | Terheijden F5 | 129080 | 4-4 | ||
C | 05-03-2016 10:30 | Gesta F2 | UVV'40 F5 | 129552 | 5-4 | ||
C | 05-03-2016 09:00 | Terheijden F5 | Groen Wit F6 | 130332 | 3-1 | ||
C | 05-03-2016 08:30 | Unitas'30 F11 | Madese Boys F5 | 129635 | 4-2 | ||
C | 27-02-2016 10:30 | Gesta F2 | Madese Boys F5 | 129553 | 2-5 | ||
C | 27-02-2016 09:30 | UVV'40 F5 | Terheijden F5 | 128543 | 1-1 | ||
C | 20-02-2016 09:00 | Madese Boys F5 | UVV'40 F5 | 129076 | 5-5 | ||
C | 20-02-2016 11:00 | Gesta F2 | Terheijden F5 | 129556 | 1-10 | ||
C | 20-02-2016 11:00 | Groen Wit F6 | Unitas'30 F11 | Snoeys, Robin | 130028 | 3-3 | |
C | 13-02-2016 08:30 | Unitas'30 F11 | Gesta F2 | 129636 | 7-0 | ||
C | 23-01-2016 11:00 | Groen Wit F6 | UVV'40 F5 | Haan, Kevin de | 130025 | 5-5 | |
C | 23-01-2016 10:15 | Terheijden F5 | Unitas'30 F11 | 130331 | 3-6 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 19-12-2015 08:30 | WDS'19 F3 | Boeimeer F7 | 103028 | 1-0 | ||
C | 12-12-2015 08:30 | JEKA F18 | WDS'19 F3 | 103026 | 5-0 | ||
C | 05-12-2015 08:30 | WDS'19 F3 | Groen Wit F6 | 103027 | 3-3 | ||
C | 28-11-2015 09:30 | Unitas'30 F11 | JEKA F18 | 65831 | 10-0 | ||
C | 28-11-2015 08:30 | Groen Wit F6 | Boeimeer F7 | 66139 | 2-2 | ||
C | 28-11-2015 08:30 | WDS'19 F3 | TVC Breda F6 | 103033 | 1-3 | ||
C | 21-11-2015 08:30 | Unitas'30 F11 | Groen Wit F6 | 65828 | 3-1 | ||
C | 21-11-2015 08:30 | JEKA F18 | TVC Breda F6 | 66207 | 7-0 | ||
C | 21-11-2015 11:45 | Boeimeer F7 | WDS'19 F3 | 103032 | 6-0 | ||
C | 14-11-2015 10:45 | Groen Wit F6 | WDS'19 F3 | 103031 | 5-2 | ||
C | 14-11-2015 08:30 | JEKA F18 | Boeimeer F7 | 66211 | 1-2 | ||
C | 14-11-2015 08:30 | Unitas'30 F11 | TVC Breda F6 | 65832 | 7-0 | ||
C | 11-11-2015 18:30 | WDS'19 F3 | Unitas'30 F11 | 103024 | 2-3 | ||
C | 07-11-2015 11:45 | WDS'19 F3 | JEKA F18 | 103030 | 0-2 | ||
C | 07-11-2015 08:30 | TVC Breda F6 | Groen Wit F6 | 65991 | 0-4 | ||
C | 07-11-2015 08:30 | Boeimeer F7 | Unitas'30 F11 | Soeters, M.W. | 64706 | 1-2 | |
C | 31-10-2015 08:30 | TVC Breda F6 | WDS'19 F3 | 103025 | 6-3 | ||
C | 31-10-2015 11:00 | Groen Wit F6 | Unitas'30 F11 | 66138 | 4-1 | ||
C | 17-10-2015 11:15 | Boeimeer F7 | TVC Breda F6 | 64705 | 3-1 | ||
C | 17-10-2015 08:30 | JEKA F18 | Groen Wit F6 | 66210 | 3-1 | ||
C | 17-10-2015 10:00 | Unitas'30 F11 | WDS'19 F3 | 103029 | 18-0 | ||
C | 10-10-2015 08:30 | TVC Breda F6 | JEKA F18 | 65990 | 0-12 | ||
C | 03-10-2015 11:30 | Boeimeer F7 | JEKA F18 | 64704 | 1-3 | ||
C | 03-10-2015 08:30 | TVC Breda F6 | Unitas'30 F11 | 65989 | 0-13 | ||
C | 26-09-2015 08:30 | Unitas'30 F11 | Boeimeer F7 | 65829 | 7-0 | ||
C | 26-09-2015 08:30 | JEKA F18 | Beek Vooruit F7 | 66209 | 0-0 | ||
C | 26-09-2015 12:15 | Groen Wit F6 | TVC Breda F6 | 66137 | 12-2 | ||
C | 19-09-2015 11:00 | Boeimeer F7 | Groen Wit F6 | Temmen, R.J. | 64703 | 0-5 | |
C | 19-09-2015 08:30 | JEKA F18 | Unitas'30 F11 | 66208 | 3-3 | ||
C | 19-09-2015 08:30 | TVC Breda F6 | Beek Vooruit F7 | 65988 | 6-0 | ||
C | 12-09-2015 13:30 | Beek Vooruit F7 | Unitas'30 F11 | 65427 | 0-14 | ||
C | 12-09-2015 11:00 | Groen Wit F6 | JEKA F18 | 66136 | 6-1 | ||
C | 12-09-2015 08:30 | TVC Breda F6 | Boeimeer F7 | 65987 | 1-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 09:00 | Roosendaal F7 ZA | Unitas'30 F11 ZA | 13568 | 6-4 | ||
B | 09-09-2015 18:30 | BSC F4 ZA | Roosendaal F7 ZA | 12591 | 0-0 | ||
B | 05-09-2015 11:45 | Roosendaal F7 ZA | Cluzona F2 ZA | 12717 | 9-1 | ||
B | 05-09-2015 08:30 | Unitas'30 F11 ZA | BSC F4 ZA | 12987 | 0-0 | ||
B | 29-08-2015 09:30 | Cluzona F2 ZA | Unitas'30 F11 ZA | 12312 | 0-14 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Groen Wit F6 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 49 | 23 | 26 | 0 |
2 | Unitas'30 F11 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 40 | 28 | 12 | 0 |
3 | Terheijden F5 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 35 | 25 | 10 | 0 |
4 | UVV'40 F5 | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 42 | 33 | 9 | 0 |
5 | Madese Boys F5 | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 42 | 37 | 5 | 0 |
6 | Gesta F2 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 15 | 77 | -62 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 F11 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 67 | 11 | 56 | 0 |
2 | Groen Wit F6 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 43 | 17 | 26 | 0 |
3 | JEKA F18 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 37 | 23 | 14 | 0 |
4 | Boeimeer F7 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 20 | 23 | -3 | 0 |
5 | TVC Breda F6 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 13 | 67 | -54 | 0 |
6 | WDS'19 F3 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 12 | 51 | -39 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 3B2 | 10 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | 2 A1 | 10 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|