F-Pupillen (voorjaar), 3e klasse 3.23
Unitas'30 F6
Teamleden
Spelers | |||||||
Sami Ben Omar | |||||||
Rik van Dijk | |||||||
Dani Heijnen | |||||||
Berke Yakut |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 10-05-2016 18:30 | Baronie F6 | JEKA F6G | 125415 | 7-2 | ||
C | 23-04-2016 09:30 | JEKA F6G | Gesta F1 | 125120 | 0-7 | ||
C | 23-04-2016 09:30 | SV Capelle F1 | Unitas'30 F6 | 124837 | 3-2 | ||
C | 18-04-2016 18:45 | Unitas'30 F6 | SV Capelle F1 | 125699 | 3-1 | ||
C | 16-04-2016 10:30 | Gesta F1 | SV Capelle F1 | 125274 | 8-1 | ||
C | 09-04-2016 10:30 | Gesta F1 | Baronie F6 | 125276 | 3-2 | ||
C | 09-04-2016 09:30 | JEKA F6G | Unitas'30 F6 | 125122 | 2-3 | ||
C | 02-04-2016 09:30 | SV Capelle F1 | JEKA F6G | 124834 | 7-9 | ||
C | 02-04-2016 08:30 | Unitas'30 F6 | Baronie F6 | 125702 | 3-6 | ||
C | 26-03-2016 09:30 | SV Capelle F1 | Gesta F1 | 124835 | 3-5 | ||
C | 19-03-2016 10:30 | Gesta F1 | Unitas'30 F6 | 125277 | 11-0 | ||
C | 19-03-2016 14:30 | Baronie F6 | SV Capelle F1 | 125414 | 3-5 | ||
C | 12-03-2016 10:30 | Gesta F1 | JEKA F6G | 125275 | 5-0 | ||
C | 05-03-2016 09:45 | JEKA F6G | Baronie F6 | 125121 | 2-8 | ||
C | 05-03-2016 11:15 | Right'Oh F2 | Unitas'30 F6 | 124752 | 0-0 | ||
C | 27-02-2016 08:30 | JEKA F6G | SV Capelle F1 | 125119 | 2-2 | ||
C | 27-02-2016 10:30 | Baronie F6 | Unitas'30 F6 | 125417 | 10-1 | ||
C | 27-02-2016 10:30 | Gesta F1 | Right'Oh F2 | 125273 | 7-1 | ||
C | 20-02-2016 12:00 | Baronie F6 | Gesta F1 | 125416 | 2-5 | ||
C | 20-02-2016 11:30 | Unitas'30 F6 | JEKA F6G | 125700 | 5-5 | ||
C | 20-02-2016 09:30 | SV Capelle F1 | Right'Oh F2 | 124833 | 5-2 | ||
C | 13-02-2016 10:00 | Right'Oh F2 | JEKA F6G | 124749 | 0-9 | ||
C | 13-02-2016 10:30 | SV Capelle F1 | Baronie F6 | 124836 | 1-9 | ||
C | 23-01-2016 09:30 | Unitas'30 F6 | Gesta F1 | 125701 | 0-6 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-01-2016 08:30 | Unitas'30 F6 ZA | Roosendaal F3 ZA | 105050 | 1-6 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 12-12-2015 08:30 | Unitas'30 F6 ZA | RSV F2 ZA | 104131 | 5-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 28-11-2015 09:45 | Beek Vooruit F4 | Unitas'30 F6 | 63792 | 0-4 | ||
C | 28-11-2015 09:30 | JEKA F7G | Groen Wit F4 | 62937 | 3-3 | ||
C | 28-11-2015 08:30 | The Gunners F3 | TVC Breda F4 | 63258 | 2-2 | ||
C | 21-11-2015 09:30 | Groen Wit F4 | Beek Vooruit F4 | 63619 | 4-1 | ||
C | 21-11-2015 09:00 | TVC Breda F4 | Unitas'30 F6 | 64004 | 0-9 | ||
C | 21-11-2015 08:30 | The Gunners F3 | JEKA F7G | 63255 | 3-5 | ||
C | 14-11-2015 08:30 | TVC Breda F4 | Groen Wit F4 | Couvreur, D. | 64008 | 1-2 | |
C | 14-11-2015 09:30 | JEKA F7G | Beek Vooruit F4 | 62938 | 2-1 | ||
C | 14-11-2015 09:45 | The Gunners F3 | Unitas'30 F6 | 63259 | 2-9 | ||
C | 07-11-2015 11:00 | Beek Vooruit F4 | TVC Breda F4 | 63793 | 3-3 | ||
C | 07-11-2015 08:30 | Unitas'30 F6 | JEKA F7G | 63918 | 5-1 | ||
C | 07-11-2015 08:30 | Groen Wit F4 | The Gunners F3 | 63623 | 4-6 | ||
C | 17-10-2015 08:30 | TVC Breda F4 | JEKA F7G | 64007 | 4-8 | ||
C | 17-10-2015 08:30 | Groen Wit F4 | Unitas'30 F6 | 63622 | 5-2 | ||
C | 17-10-2015 08:30 | The Gunners F3 | Beek Vooruit F4 | 63257 | 5-0 | ||
C | 10-10-2015 11:00 | Beek Vooruit F4 | Groen Wit F4 | 63791 | 1-4 | ||
C | 10-10-2015 10:30 | Unitas'30 F6 | TVC Breda F4 | 63917 | 7-1 | ||
C | 10-10-2015 08:30 | JEKA F7G | The Gunners F3 | 62936 | 5-5 | ||
C | 03-10-2015 11:00 | Beek Vooruit F4 | JEKA F7G | 63790 | 0-14 | ||
C | 03-10-2015 08:30 | Unitas'30 F6 | The Gunners F3 | 63916 | 6-6 | ||
C | 03-10-2015 08:30 | Groen Wit F4 | TVC Breda F4 | 63621 | 2-0 | ||
C | 26-09-2015 08:30 | TVC Breda F4 | Beek Vooruit F4 | 64006 | 0-2 | ||
C | 26-09-2015 09:30 | JEKA F7G | Unitas'30 F6 | 62935 | 4-4 | ||
C | 26-09-2015 11:45 | The Gunners F3 | Groen Wit F4 | 63256 | 4-4 | ||
C | 19-09-2015 08:30 | Groen Wit F4 | JEKA F7G | 63620 | 2-2 | ||
C | 19-09-2015 08:30 | TVC Breda F4 | The Gunners F3 | 64005 | 5-5 | ||
C | 19-09-2015 08:30 | Unitas'30 F6 | Beek Vooruit F4 | 63915 | 5-3 | ||
C | 12-09-2015 11:00 | Beek Vooruit F4 | The Gunners F3 | 63789 | 2-2 | ||
C | 12-09-2015 09:30 | Unitas'30 F6 | Groen Wit F4 | 63914 | 5-4 | ||
C | 12-09-2015 09:30 | JEKA F7G | TVC Breda F4 | 62934 | 2-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 08:45 | Seolto F2G ZA | DSE F4 ZA | 13450 | 3-2 | ||
B | 24-10-2015 09:45 | Unitas'30 F6 ZA | DHV F1 ZA | 13565 | 16-0 | ||
B | 07-09-2015 18:30 | Seolto F2G ZA | DHV F1 ZA | 12311 | 7-1 | ||
B | 05-09-2015 08:30 | Unitas'30 F6 ZA | Seolto F2G ZA | 12714 | 16-0 | ||
B | 05-09-2015 12:00 | DHV F1 ZA | DSE F4 ZA | 13083 | 7-3 | ||
B | 29-08-2015 10:15 | DSE F4 ZA | Unitas'30 F6 ZA | Sanden, Wouter van de | 12416 | 0-10 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gesta F1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 | 50 | 8 | 42 | 0 |
2 | Baronie F6 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 47 | 22 | 25 | 0 |
3 | SV Capelle F1 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 23 | 41 | -18 | 0 |
4 | Unitas'30 F6 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 17 | 44 | -27 | 0 |
5 | JEKA F6G | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 22 | 44 | -22 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 F6 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 56 | 26 | 30 | 0 |
2 | JEKA F7G | 10 | 5 | 4 | 1 | 19 | 46 | 28 | 18 | 0 |
3 | Groen Wit F4 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 34 | 25 | 9 | 0 |
4 | The Gunners F3 | 10 | 2 | 6 | 2 | 12 | 40 | 42 | -2 | 0 |
5 | Beek Vooruit F4 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 13 | 43 | -30 | 0 |
6 | TVC Breda F4 | 10 | 0 | 3 | 7 | 3 | 17 | 42 | -25 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 2 A1 | 5 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
vrijdag | 18:00 - 19:00 | 3A1 | 4 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|