Mannen Zaterdag standaard (A-cat), 4e klasse D
Unitas'30 Zaterdag 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Rens Broks | |||||||
Simon Hanemaaijer | |||||||
Antal Hendrikx | |||||||
Ronald Jaspers | |||||||
Kevin Oomen | |||||||
Ab van Poppel | |||||||
Lars Rampaart | |||||||
Joep Schouten | |||||||
Tim Slotboom | |||||||
Alex van Steen | |||||||
Dennis van Steen | |||||||
Richard Geeve | Reserve ingedeeld | ||||||
Overige teamleden | |||||||
Dan van Groesen | Groepscoördinator Senioren Recreatief | ||||||
Ton Staaltjens | Leider | ||||||
Ed van Steen | Leider | ||||||
Roger Lambregts | Trainer/Coach |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 14:30 | ONI 1 | TGG 1 | 17453 | 2-3 | ||
C | 14-05-2016 14:30 | Oosterhout 1 | Boeimeer 1 | 17496 | 2-2 | ||
C | 12-05-2016 19:00 | ONI 1 | Beek Vooruit 1 | 138647 | 2-1 | ||
C | 07-05-2016 14:30 | SCO/TOFS 1 | Alliance 1 | 17486 | 2-2 | ||
C | 07-05-2016 14:30 | DVO'60 1 | TSVV Merlijn 1 | 17463 | 3-3 | ||
C | 07-05-2016 14:30 | Beek Vooruit 1 | Unitas'30 1 | 17441 | 1-4 | ||
C | 07-05-2016 14:30 | Olympia'60 1 | Seolto 1 | 17509 | 0-2 | ||
C | 30-04-2016 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Seolto 1 | 17408 | 3-1 | ||
C | 30-04-2016 14:30 | Alliance 1 | Boeimeer 1 | 17436 | 3-2 | ||
C | 30-04-2016 14:30 | ONI 1 | Beek Vooruit 1 | 17365 | 1-2 | ||
C | 30-04-2016 14:30 | SCO/TOFS 1 | Unitas'30 1 | 17387 | 3-1 | ||
C | 30-04-2016 14:30 | Oosterhout 1 | TGG 1 | 17397 | 1-3 | ||
C | 30-04-2016 14:30 | Olympia'60 1 | Good Luck 1 | 17421 | 1-3 | ||
C | 23-04-2016 14:30 | Seolto 1 | Oosterhout 1 | 17359 | 4-1 | ||
C | 23-04-2016 14:30 | TGG 1 | Olympia'60 1 | 17285 | 2-1 | ||
C | 23-04-2016 14:30 | Good Luck 1 | Beek Vooruit 1 | 17297 | 6-1 | ||
C | 23-04-2016 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Alliance 1 | 17309 | 7-3 | ||
C | 23-04-2016 16:30 | Unitas'30 1 | DVO'60 1 | 17318 | 1-4 | ||
C | 23-04-2016 17:00 | Boeimeer 1 | SCO/TOFS 1 | 17331 | 8-0 | ||
C | 16-04-2016 15:00 | SCO/TOFS 1 | TGG 1 | 136634 | 2-2 | ||
C | 09-04-2016 14:30 | Oosterhout 1 | Alliance 1 | 17265 | 3-4 | ||
C | 09-04-2016 14:30 | Good Luck 1 | Unitas'30 1 | 17242 | 0-2 | ||
C | 09-04-2016 14:45 | ONI 1 | Boeimeer 1 | 17222 | 3-2 | ||
C | 09-04-2016 15:00 | Olympia'60 1 | TSVV Merlijn 1 | 17278 | 4-2 | ||
C | 09-04-2016 15:00 | Beek Vooruit 1 | TGG 1 | 17210 | 1-7 | ||
C | 09-04-2016 15:00 | DVO'60 1 | Seolto 1 | 17232 | 2-1 | ||
C | 02-04-2016 14:30 | SC Kruisland 1 | Unitas'30 1 | Heiningen, L. van | 17186 | 0-0 | |
C | 02-04-2016 14:30 | Seolto 1 | ONI 1 | 17205 | 1-3 | ||
C | 02-04-2016 14:30 | TGG 1 | SCO/TOFS 1 | 17131 | 6-1 | ||
C | 02-04-2016 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Beek Vooruit 1 | 17155 | 5-1 | ||
C | 02-04-2016 14:30 | Alliance 1 | Olympia'60 1 | 17172 | 1-6 | ||
C | 02-04-2016 15:00 | DVO'60 1 | Oosterhout 1 | 17144 | 0-2 | ||
C | 02-04-2016 17:00 | Boeimeer 1 | Good Luck 1 | 17177 | 1-1 | ||
C | 26-03-2016 14:30 | TGG 1 | Alliance 1 | 16768 | 5-2 | ||
C | 26-03-2016 14:30 | TSVV Merlijn 1 | SC Kruisland 1 | 137998 | 30-0 | ||
C | 26-03-2016 15:00 | DVO'60 1 | SCO/TOFS 1 | 137999 | 1-3 | ||
C | 19-03-2016 15:30 | Unitas'30 1 | Boeimeer 1 | 17109 | 1-7 | ||
C | 19-03-2016 14:30 | SC Kruisland 1 | TGG 1 | 17120 | 0-11 | ||
C | 19-03-2016 14:30 | Good Luck 1 | Alliance 1 | 17077 | 2-0 | ||
C | 19-03-2016 14:45 | ONI 1 | TSVV Merlijn 1 | 17068 | 3-1 | ||
C | 19-03-2016 15:00 | Beek Vooruit 1 | Seolto 1 | 17056 | 0-4 | ||
C | 19-03-2016 15:00 | SCO/TOFS 1 | Oosterhout 1 | 17090 | 1-4 | ||
C | 19-03-2016 15:00 | Olympia'60 1 | DVO'60 1 | 17102 | 4-1 | ||
C | 12-03-2016 14:30 | TGG 1 | Unitas'30 1 | 16977 | 6-2 | ||
C | 12-03-2016 14:30 | Oosterhout 1 | Olympia'60 1 | 17001 | 5-0 | ||
C | 12-03-2016 14:30 | TSVV Merlijn 1 | SC Kruisland 1 | 17012 | 0-0 | ||
C | 12-03-2016 14:30 | Alliance 1 | ONI 1 | 17029 | 3-0 | ||
C | 12-03-2016 14:30 | Seolto 1 | Good Luck 1 | 17051 | 1-1 | ||
C | 12-03-2016 17:00 | Boeimeer 1 | Beek Vooruit 1 | 17034 | 8-4 | ||
C | 12-03-2016 15:00 | DVO'60 1 | SCO/TOFS 1 | 16990 | 0-0 | ||
C | 05-03-2016 16:30 | Unitas'30 1 | Alliance 1 | 16955 | 1-0 | ||
C | 05-03-2016 14:30 | SC Kruisland 1 | Seolto 1 | 16966 | 1-11 | ||
C | 05-03-2016 14:30 | TGG 1 | Boeimeer 1 | 16922 | 4-2 | ||
C | 05-03-2016 14:45 | ONI 1 | DVO'60 1 | 16914 | 1-0 | ||
C | 05-03-2016 15:00 | Beek Vooruit 1 | Oosterhout 1 | 16902 | 2-7 | ||
C | 05-03-2016 15:00 | SCO/TOFS 1 | Olympia'60 1 | 16947 | 0-3 | ||
C | 05-03-2016 14:30 | Good Luck 1 | TSVV Merlijn 1 | 16934 | 0-1 | ||
C | 27-02-2016 15:00 | Olympia'60 1 | Beek Vooruit 1 | 16717 | 3-0 | ||
C | 27-02-2016 14:30 | Seolto 1 | Unitas'30 1 | 16743 | 1-4 | ||
C | 27-02-2016 14:30 | Alliance 1 | SC Kruisland 1 | 16732 | 13-0 | ||
C | 27-02-2016 14:30 | Good Luck 1 | ONI 1 | 16615 | 3-1 | ||
C | 27-02-2016 15:00 | DVO'60 1 | TGG 1 | 16671 | 1-1 | ||
C | 20-02-2016 14:30 | Alliance 1 | Beek Vooruit 1 | 16875 | 3-0 | ||
C | 20-02-2016 14:30 | TSVV Merlijn 1 | SCO/TOFS 1 | 16847 | 1-0 | ||
C | 20-02-2016 14:30 | Seolto 1 | TGG 1 | 16897 | 2-0 | ||
C | 20-02-2016 14:30 | Oosterhout 1 | Unitas'30 1 | 16836 | 3-0 | ||
C | 20-02-2016 15:00 | Olympia'60 1 | ONI 1 | 16860 | 3-1 | ||
C | 20-02-2016 17:00 | Boeimeer 1 | SC Kruisland 1 | 16880 | 9-0 | ||
C | 20-02-2016 15:00 | DVO'60 1 | Good Luck 1 | 16825 | 1-5 | ||
C | 13-02-2016 14:30 | Good Luck 1 | Oosterhout 1 | 16780 | 3-1 | ||
C | 13-02-2016 16:30 | Unitas'30 1 | TSVV Merlijn 1 | 16790 | 1-1 | ||
C | 13-02-2016 15:00 | Beek Vooruit 1 | DVO'60 1 | 16748 | 1-1 | ||
C | 13-02-2016 14:45 | ONI 1 | SCO/TOFS 1 | 16760 | 1-1 | ||
C | 13-02-2016 14:30 | SC Kruisland 1 | Olympia'60 1 | 16812 | 0-15 | ||
C | 13-02-2016 17:00 | Boeimeer 1 | Seolto 1 | 16803 | 1-1 | ||
C | 30-01-2016 14:30 | Oosterhout 1 | ONI 1 | 16693 | 1-2 | ||
C | 30-01-2016 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Boeimeer 1 | 16704 | 1-4 | ||
C | 30-01-2016 15:00 | SCO/TOFS 1 | Good Luck 1 | 16683 | 2-4 | ||
C | 23-01-2016 14:30 | Seolto 1 | Alliance 1 | 16666 | 0-3 | ||
C | 23-01-2016 14:30 | TGG 1 | TSVV Merlijn 1 | 16603 | 1-0 | ||
C | 23-01-2016 14:30 | SC Kruisland 1 | Oosterhout 1 | 16647 | 1-6 | ||
C | 23-01-2016 15:15 | Beek Vooruit 1 | SCO/TOFS 1 | 16594 | 2-3 | ||
C | 23-01-2016 16:30 | Unitas'30 1 | Olympia'60 1 | 16625 | 1-2 | ||
C | 23-01-2016 17:30 | Boeimeer 1 | DVO'60 1 | 16638 | 4-0 | ||
C | 12-12-2015 14:30 | SCO/TOFS 1 | Boeimeer 1 | 16551 | 8-2 | ||
C | 12-12-2015 14:30 | Oosterhout 1 | Seolto 1 | 16561 | 0-3 | ||
C | 12-12-2015 14:30 | Olympia'60 1 | TGG 1 | 16574 | 9-1 | ||
C | 12-12-2015 14:30 | Alliance 1 | TSVV Merlijn 1 | 16589 | 1-5 | ||
C | 12-12-2015 14:45 | ONI 1 | SC Kruisland 1 | 16529 | 12-1 | ||
C | 12-12-2015 15:00 | Beek Vooruit 1 | Good Luck 1 | 16517 | 1-2 | ||
C | 12-12-2015 14:30 | DVO'60 1 | Unitas'30 1 | 16539 | 4-7 | ||
C | 05-12-2015 17:00 | Boeimeer 1 | Oosterhout 1 | 16484 | 3-3 | ||
C | 05-12-2015 14:30 | Seolto 1 | Olympia'60 1 | 16512 | 3-5 | ||
C | 05-12-2015 14:30 | TGG 1 | ONI 1 | 16438 | 2-1 | ||
C | 05-12-2015 14:30 | TSVV Merlijn 1 | DVO'60 1 | 16451 | 2-0 | ||
C | 05-12-2015 14:30 | Alliance 1 | SCO/TOFS 1 | 16479 | 3-2 | ||
C | 05-12-2015 14:30 | SC Kruisland 1 | Good Luck 1 | 16493 | 1-10 | ||
C | 05-12-2015 15:00 | Unitas'30 1 | Beek Vooruit 1 | 16460 | 7-3 | ||
C | 28-11-2015 14:30 | DVO'60 1 | Alliance 1 | 16385 | 4-2 | ||
C | 28-11-2015 14:30 | Good Luck 1 | TGG 1 | 16395 | 2-1 | ||
C | 28-11-2015 14:30 | SCO/TOFS 1 | Seolto 1 | 16408 | 0-0 | ||
C | 28-11-2015 14:30 | Oosterhout 1 | TSVV Merlijn 1 | 16418 | 2-2 | ||
C | 28-11-2015 14:30 | Olympia'60 1 | Boeimeer 1 | 16431 | 5-2 | ||
C | 28-11-2015 14:45 | ONI 1 | Unitas'30 1 | 16375 | 4-1 | ||
C | 28-11-2015 15:00 | Beek Vooruit 1 | SC Kruisland 1 | 16363 | 4-2 | ||
C | 14-11-2015 14:30 | TGG 1 | Beek Vooruit 1 | 16284 | 4-0 | ||
C | 14-11-2015 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Olympia'60 1 | 16297 | 0-2 | ||
C | 14-11-2015 14:30 | Alliance 1 | Oosterhout 1 | 16325 | 2-4 | ||
C | 14-11-2015 14:30 | SC Kruisland 1 | SCO/TOFS 1 | 16339 | 2-7 | ||
C | 14-11-2015 14:30 | Seolto 1 | DVO'60 1 | 16358 | 6-0 | ||
C | 14-11-2015 16:30 | Unitas'30 1 | Good Luck 1 | 16306 | 0-2 | ||
C | 14-11-2015 17:00 | Boeimeer 1 | ONI 1 | 16330 | 0-0 | ||
C | 07-11-2015 14:30 | SCO/TOFS 1 | TGG 1 | 16243 | 1-0 | ||
C | 07-11-2015 14:30 | Oosterhout 1 | DVO'60 1 | 16253 | 1-1 | ||
C | 07-11-2015 14:30 | Olympia'60 1 | Alliance 1 | 16266 | 8-2 | ||
C | 07-11-2015 14:30 | Good Luck 1 | Boeimeer 1 | 16230 | 2-1 | ||
C | 07-11-2015 14:45 | ONI 1 | Seolto 1 | 16221 | 5-2 | ||
C | 07-11-2015 16:30 | Unitas'30 1 | SC Kruisland 1 | 16273 | 4-0 | ||
C | 07-11-2015 15:00 | Beek Vooruit 1 | TSVV Merlijn 1 | 16209 | 1-3 | ||
C | 03-11-2015 19:00 | Alliance 1 | DVO'60 1 | 17557 | 2-3 | ||
C | 31-10-2015 14:30 | Seolto 1 | Beek Vooruit 1 | 16204 | 6-0 | ||
C | 31-10-2015 14:30 | TGG 1 | SC Kruisland 1 | 16130 | 5-4 | ||
C | 31-10-2015 14:30 | Oosterhout 1 | SCO/TOFS 1 | 16154 | 1-0 | ||
C | 31-10-2015 14:30 | TSVV Merlijn 1 | ONI 1 | 16165 | 1-1 | ||
C | 31-10-2015 14:30 | Alliance 1 | Good Luck 1 | 16182 | 3-1 | ||
C | 31-10-2015 15:00 | DVO'60 1 | Olympia'60 1 | 16143 | 0-6 | ||
C | 31-10-2015 17:00 | Boeimeer 1 | Unitas'30 1 | 16187 | 6-0 | ||
C | 24-10-2015 14:30 | SC Kruisland 1 | Beek Vooruit 1 | 17571 | 2-2 | ||
C | 24-10-2015 14:30 | Seolto 1 | SCO/TOFS 1 | 17590 | 4-0 | ||
C | 24-10-2015 14:30 | TGG 1 | Good Luck 1 | 17516 | 3-0 | ||
C | 24-10-2015 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Oosterhout 1 | 17529 | 3-0 | ||
C | 24-10-2015 16:30 | Unitas'30 1 | ONI 1 | 17538 | 3-4 | ||
C | 24-10-2015 17:00 | Boeimeer 1 | Olympia'60 1 | 17562 | 6-3 | ||
C | 17-10-2015 14:45 | ONI 1 | Alliance 1 | 16067 | 2-1 | ||
C | 17-10-2015 14:30 | SC Kruisland 1 | TSVV Merlijn 1 | 16119 | 1-4 | ||
C | 17-10-2015 14:30 | Good Luck 1 | Seolto 1 | 16076 | 1-1 | ||
C | 17-10-2015 15:00 | SCO/TOFS 1 | DVO'60 1 | 16089 | 2-0 | ||
C | 17-10-2015 16:30 | Unitas'30 1 | TGG 1 | 16108 | 1-1 | ||
C | 17-10-2015 15:00 | Olympia'60 1 | Oosterhout 1 | 16101 | 0-2 | ||
C | 17-10-2015 15:00 | Beek Vooruit 1 | Boeimeer 1 | 16055 | 1-2 | ||
C | 10-10-2015 14:30 | Alliance 1 | Unitas'30 1 | 16028 | 1-3 | ||
C | 10-10-2015 14:30 | Seolto 1 | SC Kruisland 1 | 16050 | 6-1 | ||
C | 10-10-2015 14:30 | Oosterhout 1 | Beek Vooruit 1 | 15989 | 1-0 | ||
C | 10-10-2015 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Good Luck 1 | 16000 | 2-3 | ||
C | 10-10-2015 15:00 | DVO'60 1 | ONI 1 | 15978 | 3-1 | ||
C | 10-10-2015 15:00 | Olympia'60 1 | SCO/TOFS 1 | 16013 | 3-2 | ||
C | 10-10-2015 17:00 | Boeimeer 1 | TGG 1 | 16033 | 4-3 | ||
C | 03-10-2015 14:30 | SC Kruisland 1 | Boeimeer 1 | 15965 | 0-11 | ||
C | 03-10-2015 14:30 | TGG 1 | Seolto 1 | 15921 | 0-1 | ||
C | 03-10-2015 14:30 | Good Luck 1 | DVO'60 1 | 15933 | 1-2 | ||
C | 03-10-2015 14:45 | ONI 1 | Olympia'60 1 | 15913 | 0-8 | ||
C | 03-10-2015 15:00 | Beek Vooruit 1 | Alliance 1 | 15901 | 4-3 | ||
C | 03-10-2015 15:00 | SCO/TOFS 1 | TSVV Merlijn 1 | 15946 | 5-4 | ||
C | 03-10-2015 16:30 | Unitas'30 1 | Oosterhout 1 | 15954 | 1-1 | ||
C | 26-09-2015 15:00 | Olympia'60 1 | SC Kruisland 1 | 15870 | 11-0 | ||
C | 26-09-2015 14:30 | Seolto 1 | Boeimeer 1 | 15896 | 3-0 | ||
C | 26-09-2015 14:30 | Oosterhout 1 | Good Luck 1 | 15846 | 2-0 | ||
C | 26-09-2015 14:30 | TSVV Merlijn 1 | Unitas'30 1 | 15857 | 3-3 | ||
C | 26-09-2015 14:30 | Alliance 1 | TGG 1 | 15885 | 2-2 | ||
C | 26-09-2015 15:00 | DVO'60 1 | Beek Vooruit 1 | 15824 | 0-1 | ||
C | 26-09-2015 15:00 | SCO/TOFS 1 | ONI 1 | 15836 | 2-2 | ||
C | 19-09-2015 14:30 | SC Kruisland 1 | Alliance 1 | 15811 | 4-5 | ||
C | 19-09-2015 14:30 | TGG 1 | DVO'60 1 | 15767 | 6-1 | ||
C | 19-09-2015 14:30 | Good Luck 1 | SCO/TOFS 1 | 15779 | 1-2 | ||
C | 19-09-2015 14:45 | ONI 1 | Oosterhout 1 | 15759 | 1-5 | ||
C | 19-09-2015 15:00 | Beek Vooruit 1 | Olympia'60 1 | 15747 | 1-2 | ||
C | 19-09-2015 16:30 | Unitas'30 1 | Seolto 1 | 15789 | 2-0 | ||
C | 19-09-2015 17:00 | Boeimeer 1 | TSVV Merlijn 1 | 15802 | 0-0 | ||
C | 12-09-2015 15:00 | DVO'60 1 | Boeimeer 1 | 15681 | 0-4 | ||
C | 12-09-2015 14:30 | Alliance 1 | Seolto 1 | 15742 | 2-1 | ||
C | 12-09-2015 14:30 | Oosterhout 1 | SC Kruisland 1 | 15703 | 4-1 | ||
C | 12-09-2015 14:30 | TSVV Merlijn 1 | TGG 1 | 15714 | 2-1 | ||
C | 12-09-2015 14:45 | ONI 1 | Good Luck 1 | 15671 | 4-1 | ||
C | 12-09-2015 15:00 | SCO/TOFS 1 | Beek Vooruit 1 | 15693 | 3-1 | ||
C | 12-09-2015 15:00 | Olympia'60 1 | Unitas'30 1 | 15727 | 7-1 | ||
C | 05-09-2015 17:00 | Boeimeer 1 | Alliance 1 | 15637 | 4-0 | ||
C | 05-09-2015 14:30 | SC Kruisland 1 | DVO'60 1 | 15646 | 0-3 | ||
C | 05-09-2015 14:30 | Seolto 1 | TSVV Merlijn 1 | 15665 | 4-2 | ||
C | 05-09-2015 15:00 | Beek Vooruit 1 | ONI 1 | 15593 | 0-9 | ||
C | 05-09-2015 14:30 | Good Luck 1 | Olympia'60 1 | 15614 | 1-1 | ||
C | 05-09-2015 16:30 | Unitas'30 1 | SCO/TOFS 1 | 15624 | 3-2 | ||
C | 05-09-2015 14:30 | TGG 1 | Oosterhout 1 | 15602 | 3-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 30-08-2015 14:30 | DSE 1 ZO | Sprundel 1 ZO | 3003 | 3-2 | ||
B | 29-08-2015 17:00 | Victoria'03 1 ZO | Unitas'30 1 ZA | 2974 | 4-2 | ||
B | 25-08-2015 20:00 | DSE 1 ZO | Victoria'03 1 ZO | 3004 | 0-1 | ||
B | 25-08-2015 19:30 | Sprundel 1 ZO | Unitas'30 1 ZA | 3071 | 2-1 | ||
B | 23-08-2015 14:30 | Sprundel 1 ZO | Victoria'03 1 ZO | 3070 | 1-1 | ||
B | 22-08-2015 17:00 | Unitas'30 1 ZA | DSE 1 ZO | 3151 | 1-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympia'60 1 | 24 | 17 | 1 | 6 | 52 | 86 | 39 | 47 | 0 |
2 | TGG 1 | 24 | 13 | 5 | 6 | 44 | 67 | 43 | 24 | 0 |
3 | Good Luck 1 | 24 | 12 | 4 | 8 | 40 | 45 | 35 | 10 | 0 |
4 | ONI 1 | 24 | 12 | 4 | 8 | 40 | 53 | 48 | 5 | 0 |
5 | Boeimeer 1 | 24 | 11 | 6 | 7 | 39 | 75 | 48 | 27 | 0 |
6 | Oosterhout 1 | 24 | 11 | 6 | 7 | 39 | 55 | 40 | 15 | 0 |
7 | Seolto 1 | 24 | 11 | 4 | 9 | 37 | 52 | 35 | 17 | 0 |
8 | TSVV Merlijn 1 | 24 | 10 | 6 | 8 | 36 | 54 | 44 | 10 | 0 |
9 | Unitas'30 1 | 24 | 9 | 4 | 11 | 31 | 50 | 66 | -16 | 0 |
10 | SCO 1 | 24 | 8 | 5 | 11 | 26 | 46 | 59 | -13 | 3 |
11 | Alliance 1 | 24 | 8 | 2 | 14 | 26 | 48 | 71 | -23 | 0 |
12 | DVO'60 1 | 24 | 6 | 4 | 14 | 22 | 32 | 67 | -35 | 0 |
13 | Beek Vooruit 1 | 24 | 2 | 1 | 21 | 6 | 27 | 95 | -68 | 1 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 20:00 - 21:30 | 3 A | 18 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|