D-Pupillen (voorjaar), 6e klasse 6.1
Unitas'30 D6
Teamleden
Spelers | |||||||
Bram van Gemert | Keeper | ||||||
Luuk van den Broek | |||||||
Lars van Elteren | |||||||
Tijn Graveland | |||||||
Sven Neefs | |||||||
Sem van den Oort | |||||||
Nick Stevens | |||||||
Erik Vrolijk |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2016 19:00 | Halsteren D5 | Smerdiek D2 | Watering, J.C.M. v.d. | 114483 | 3-2 | |
C | 14-05-2016 11:45 | Cluzona D3 | SC Gastel D3 | Luyckx, M | 114505 | 0-10 | |
C | 14-05-2016 09:30 | Smerdiek D2 | Virtus D5 | Jonge, H. de | 113926 | 0-0 | |
C | 14-05-2016 14:00 | Unitas'30 D6 | Halsteren D5 | Weert, C. de | 114802 | 9-2 | |
C | 11-05-2016 19:00 | Cluzona D3 | Roosendaal D6 | Luyckx, M | 114501 | 5-6 | |
C | 09-05-2016 19:00 | Smerdiek D2 | Cluzona D3 | Jonge, H. de | 113922 | 4-3 | |
C | 07-05-2016 09:00 | SC Gastel D3 | Unitas'30 D6 | Brinke, E ten | 114883 | 9-0 | |
C | 07-05-2016 09:30 | Nieuw Borgvliet D2 | Virtus D5 | Wessels, C. | 114873 | 11-0 | |
C | 30-04-2016 10:45 | Unitas'30 D6 | Nieuw Borgvliet D2 | Weert, C. de | 114804 | 1-4 | |
C | 30-04-2016 11:30 | Virtus D5 | Cluzona D3 | Stoop, JA | 114899 | 9-3 | |
C | 23-04-2016 12:30 | SC Gastel D3 | Nieuw Borgvliet D2 | Wierikx, J. | 114884 | 2-3 | |
C | 23-04-2016 10:15 | Unitas'30 D6 | Virtus D5 | Machielse, J. | 114806 | 6-1 | |
C | 23-04-2016 11:30 | Halsteren D5 | Roosendaal D6 | Boeck, P. de | 114484 | 3-5 | |
C | 20-04-2016 18:30 | Cluzona D3 | Virtus D5 | Luyckx, M | 114506 | 0-3 | |
C | 18-04-2016 19:00 | Halsteren D5 | SC Gastel D3 | Watering, J.C.M. v.d. | 114488 | 0-5 | |
C | 16-04-2016 09:00 | Halsteren D5 | Unitas'30 D6 | Achahbar, A. | 114486 | 1-7 | |
C | 16-04-2016 10:15 | Roosendaal D6 | SC Gastel D3 | Lauwen, M. | 114396 | 0-6 | |
C | 16-04-2016 09:30 | Nieuw Borgvliet D2 | Smerdiek D2 | Wessels, C. | 114867 | 2-1 | |
C | 13-04-2016 19:00 | Smerdiek D2 | Unitas'30 D6 | Bout, J. | 138066 | 1-1 | |
C | 12-04-2016 19:00 | Virtus D5 | Nieuw Borgvliet D2 | Kremers, J. | 114901 | 2-3 | |
C | 09-04-2016 12:30 | SC Gastel D3 | Halsteren D5 | Wierikx, J. | 114881 | 9-0 | |
C | 09-04-2016 09:30 | Smerdiek D2 | Roosendaal D6 | Opree, R. | 113920 | 2-1 | |
C | 09-04-2016 10:15 | Unitas'30 D6 | Cluzona D3 | Weert, C. de | 114803 | 5-1 | |
C | 04-04-2016 18:45 | Roosendaal D6 | Virtus D5 | 114397 | 8-4 | ||
C | 02-04-2016 11:30 | Virtus D5 | Roosendaal D6 | Hal, A. van | 114897 | 0-8 | |
C | 02-04-2016 09:00 | Unitas'30 D6 | SC Gastel D3 | Lauwen, R. | 114805 | 2-4 | |
C | 02-04-2016 11:45 | Cluzona D3 | Nieuw Borgvliet D2 | Luyckx, M | 114504 | 1-2 | |
C | 02-04-2016 09:30 | Smerdiek D2 | Halsteren D5 | Opree, R. | 113921 | 4-3 | |
C | 31-03-2016 19:15 | Smerdiek D2 | SC Gastel D3 | Jonge, H. de | 113925 | 1-1 | |
C | 28-03-2016 09:30 | Nieuw Borgvliet D2 | Cluzona D3 | Wessels, C. | 114870 | 3-2 | |
C | 26-03-2016 10:45 | Smerdiek D2 | Nieuw Borgvliet D2 | Bout, J. | 113924 | 1-4 | |
C | 26-03-2016 11:45 | Cluzona D3 | Unitas'30 D6 | Luyckx, M | 114503 | 1-6 | |
C | 26-03-2016 11:30 | Virtus D5 | Halsteren D5 | Luijtgaarde, J. van de | 114898 | 7-2 | |
C | 26-03-2016 12:30 | SC Gastel D3 | Roosendaal D6 | Rijsdijk, A.G.J.G. | 114880 | 0-1 | |
C | 19-03-2016 11:30 | Halsteren D5 | Virtus D5 | Boeck, P. de | 114489 | 9-0 | |
C | 19-03-2016 09:30 | Nieuw Borgvliet D2 | Unitas'30 D6 | Hagen, C.L.A. | 114871 | 2-4 | |
C | 19-03-2016 10:15 | Roosendaal D6 | Cluzona D3 | Nispen, J.R. van | 114393 | 6-3 | |
C | 19-03-2016 12:30 | SC Gastel D3 | Smerdiek D2 | Lazaroms, J. | 114879 | 2-2 | |
C | 12-03-2016 11:45 | Cluzona D3 | Halsteren D5 | Luyckx, M | 114502 | 6-0 | |
C | 12-03-2016 09:30 | Nieuw Borgvliet D2 | Roosendaal D6 | Martens, A | 114868 | 4-2 | |
C | 12-03-2016 09:30 | Smerdiek D2 | Unitas'30 D6 | 113923 | 0-0 | ||
C | 12-03-2016 10:15 | Virtus D5 | SC Gastel D3 | Zentveld, J. | 114902 | 0-18 | |
C | 05-03-2016 08:30 | Unitas'30 D6 | Roosendaal D6 | Gils, M. van | 114801 | 4-1 | |
C | 05-03-2016 11:30 | Halsteren D5 | Nieuw Borgvliet D2 | Burgt, J. v.d. | 114487 | 2-5 | |
C | 05-03-2016 12:30 | SC Gastel D3 | Cluzona D3 | Wierikx, J. | 114882 | 11-0 | |
C | 27-02-2016 13:15 | Unitas'30 D6 | Smerdiek D2 | Weert, C. de | 114800 | 6-0 | |
C | 27-02-2016 12:30 | SC Gastel D3 | Virtus D5 | Brouwers, T. | 114885 | 9-0 | |
C | 27-02-2016 11:30 | Halsteren D5 | Cluzona D3 | Maas, P.C.M. | 114485 | 3-2 | |
C | 27-02-2016 10:15 | Roosendaal D6 | Nieuw Borgvliet D2 | Raalte, J.J.C. van | 114395 | 1-2 | |
C | 20-02-2016 09:30 | Nieuw Borgvliet D2 | SC Gastel D3 | Bol, J.J.J. | 114872 | 2-6 | |
C | 20-02-2016 11:45 | Cluzona D3 | Smerdiek D2 | Nijs, H. de | 114500 | 4-2 | |
C | 20-02-2016 10:15 | Roosendaal D6 | Halsteren D5 | Ernest, C. | 114392 | 3-4 | |
C | 20-02-2016 11:30 | Virtus D5 | Unitas'30 D6 | Sprundel, J. van | 114900 | 1-4 | |
C | 13-02-2016 11:30 | Virtus D5 | Smerdiek D2 | Zentveld, J. | 114896 | 1-8 | |
C | 13-02-2016 10:15 | Roosendaal D6 | Unitas'30 D6 | Brouwers, B.B. | 114394 | 1-6 | |
C | 13-02-2016 09:30 | Nieuw Borgvliet D2 | Halsteren D5 | Coldeweyer, M | 114869 | 6-2 | |
C | 23-01-2016 15:00 | Roosendaal D6 | Smerdiek D2 | Oers, C. van | 114391 | 1-6 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-12-2015 08:30 | Beek Vooruit D5 | Seolto D2 | Opstal, B.A.A.J. van | 50990 | 2-3 | |
C | 28-11-2015 11:30 | Beek Vooruit D5 | De Fendert D3 | Bijnen, L.A. van | 50989 | 4-1 | |
C | 28-11-2015 10:15 | Seolto D2 | Unitas'30 D6 | Marijnissen, J.A. | 51127 | 0-2 | |
C | 21-11-2015 08:45 | De Fendert D3 | Seolto D2 | Berg, B. van den | 51668 | 5-0 | |
C | 21-11-2015 08:45 | Klundert D2 | Unitas'30 D6 | Nieuwkerk, H.C. | 50694 | 2-2 | |
C | 14-11-2015 08:45 | Klundert D2 | De Fendert D3 | Nieuwkerk, H.C. | 50698 | 3-2 | |
C | 07-11-2015 10:45 | Unitas'30 D6 | Beek Vooruit D5 | Hof, D.J.P.M. van 't | 51449 | 7-1 | |
C | 07-11-2015 10:15 | Seolto D2 | Klundert D2 | Marijnissen, J.A. | 51128 | 1-6 | |
C | 17-10-2015 08:45 | De Fendert D3 | Unitas'30 D6 | Baard, J. van den | 51671 | 1-3 | |
C | 17-10-2015 08:45 | Klundert D2 | Beek Vooruit D5 | Nieuwkerk, H.C. | 50697 | 1-1 | |
C | 10-10-2015 10:15 | Seolto D2 | De Fendert D3 | Cetinkaya, M. | 51126 | 1-6 | |
C | 10-10-2015 08:30 | Unitas'30 D6 | Klundert D2 | Sprenkels, R. | 51448 | 2-1 | |
C | 03-10-2015 10:15 | Seolto D2 | Beek Vooruit D5 | Timmerman, J. | 51125 | 4-2 | |
C | 03-10-2015 08:45 | De Fendert D3 | Klundert D2 | Berg, B. van den | 51670 | 2-4 | |
C | 26-09-2015 08:30 | Beek Vooruit D5 | Unitas'30 D6 | Verdaasdonk, M.L.J | 50987 | 1-7 | |
C | 26-09-2015 08:45 | Klundert D2 | Seolto D2 | Nieuwkerk, H.C. | 50696 | 5-1 | |
C | 19-09-2015 11:15 | Unitas'30 D6 | Seolto D2 | Witteveen, S. | 51446 | 6-1 | |
C | 19-09-2015 08:45 | De Fendert D3 | Beek Vooruit D5 | Bril, R. | 51669 | 3-5 | |
C | 12-09-2015 09:45 | Unitas'30 D6 | De Fendert D3 | Gils, M. van | 51445 | 3-0 | |
C | 12-09-2015 08:30 | Beek Vooruit D5 | Klundert D2 | Verschuren, M.L.C. | 50986 | 0-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 08:30 | Unitas'30 D6 ZA | Hoeven D3 ZA | Gils, M. van | 10104 | 3-0 | |
B | 24-10-2015 09:30 | Rood Wit W D2 ZA | Internos D3 ZA | Beers, J.M.P. van | 10055 | 1-6 | |
B | 05-09-2015 11:00 | Unitas'30 D6 ZA | Rood Wit W D2 ZA | Reijne, T. | 9458 | 6-0 | |
B | 05-09-2015 11:30 | Hoeven D3 ZA | Internos D3 ZA | Broekhoven, A. van | 9745 | 2-2 | |
B | 29-08-2015 09:30 | Rood Wit W D2 ZA | Hoeven D3 ZA | Beers, J.M.P. van | 9187 | 2-4 | |
B | 29-08-2015 10:00 | Internos D3 ZA | Unitas'30 D6 ZA | Genderen, J.G.H. | 9329 | 6-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuw Borgvliet D2 | 14 | 12 | 0 | 2 | 36 | 53 | 27 | 26 | 0 |
2 | SC Gastel D3 | 14 | 10 | 2 | 2 | 32 | 92 | 11 | 81 | 0 |
3 | Unitas'30 D6 | 14 | 10 | 1 | 3 | 31 | 61 | 29 | 32 | 0 |
4 | Smerdiek D2 | 14 | 5 | 4 | 5 | 19 | 34 | 32 | 2 | 0 |
5 | Roosendaal D6 | 14 | 6 | 0 | 8 | 18 | 44 | 49 | -5 | 0 |
6 | Halsteren D5 | 14 | 4 | 0 | 10 | 12 | 34 | 70 | -36 | 0 |
7 | Virtus D5 | 14 | 3 | 1 | 10 | 10 | 28 | 89 | -61 | 0 |
8 | Cluzona D3 | 14 | 2 | 0 | 12 | 6 | 31 | 70 | -39 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 D6 | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 32 | 7 | 25 | 0 |
2 | Klundert D2 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 25 | 11 | 14 | 0 |
3 | Beek Vooruit D5 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 16 | 29 | -13 | 0 |
4 | De Fendert D3 | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 20 | 23 | -3 | 0 |
5 | Seolto D2 | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 11 | 34 | -23 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 18:15 - 19:30 | 1 A | 12 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 20:15 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|