E-Pupillen (voorjaar), 5e klasse 5.19
Unitas'30 E13
Teamleden
Spelers | |||||||
Milan Buijnsters | |||||||
Lars Frijters | |||||||
Ralph Kersten | |||||||
Timo van Meer | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Ramon de Caluwe | Trainer | ||||||
Justin Sep | Assistent-trainer | ||||||
Robbie van der Does | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-04-2016 12:00 | Unitas'30 E13 | SVC E2 | 122774 | 4-0 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Sprundel E3 | Unitas'30 E11 | 121450 | 4-6 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Internos E5 | Klundert E4 | 121229 | 1-8 | ||
C | 16-04-2016 09:30 | SVC E2 | Sprundel E3 | 120910 | 0-3 | ||
C | 16-04-2016 08:45 | Klundert E4 | Unitas'30 E13 | 122157 | 6-1 | ||
C | 16-04-2016 08:30 | Unitas'30 E11 | Internos E5 | 122692 | 4-2 | ||
C | 09-04-2016 09:30 | SVC E2 | Klundert E4 | 120911 | 1-7 | ||
C | 09-04-2016 09:30 | Unitas'30 E13 | Unitas'30 E11 | 122778 | 1-8 | ||
C | 09-04-2016 10:00 | Internos E5 | Sprundel E3 | 121228 | 5-2 | ||
C | 02-04-2016 10:00 | Sprundel E3 | Unitas'30 E13 | 121451 | 7-0 | ||
C | 02-04-2016 10:00 | Internos E5 | SVC E2 | 121227 | 8-2 | ||
C | 02-04-2016 08:30 | Unitas'30 E11 | Klundert E4 | 122694 | 0-2 | ||
C | 19-03-2016 09:30 | SVC E2 | Unitas'30 E11 | 120912 | 0-9 | ||
C | 19-03-2016 08:45 | Klundert E4 | Sprundel E3 | 122155 | 5-0 | ||
C | 19-03-2016 08:30 | Unitas'30 E13 | Internos E5 | 122775 | 1-0 | ||
C | 12-03-2016 10:45 | Unitas'30 E11 | Sprundel E3 | 122693 | 5-5 | ||
C | 12-03-2016 09:30 | SVC E2 | Unitas'30 E13 | 120913 | 10-2 | ||
C | 12-03-2016 08:45 | Klundert E4 | Internos E5 | 122154 | 2-1 | ||
C | 05-03-2016 10:00 | Unitas'30 E13 | Klundert E4 | 122777 | 2-8 | ||
C | 05-03-2016 10:00 | Sprundel E3 | SVC E2 | 121447 | 3-3 | ||
C | 05-03-2016 10:00 | Internos E5 | Unitas'30 E11 | 121230 | 9-7 | ||
C | 27-02-2016 08:45 | Klundert E4 | Unitas'30 E11 | 122156 | 4-2 | ||
C | 20-02-2016 08:30 | Unitas'30 E11 | Unitas'30 E13 | 122695 | 8-2 | ||
C | 20-02-2016 08:45 | Klundert E4 | SVC E2 | 122153 | 7-1 | ||
C | 20-02-2016 10:00 | Sprundel E3 | Internos E5 | 121448 | 0-13 | ||
C | 13-02-2016 09:30 | Unitas'30 E13 | Sprundel E3 | 122776 | 0-2 | ||
C | 30-01-2016 09:30 | SVC E2 | Internos E5 | 120909 | 0-4 | ||
C | 23-01-2016 10:00 | Sprundel E3 | Klundert E4 | 121449 | 2-3 | ||
C | 23-01-2016 10:00 | Internos E5 | Unitas'30 E13 | Dorrepaal, Floris | 121231 | 7-2 | |
C | 23-01-2016 09:30 | Unitas'30 E11 | SVC E2 | 122691 | 10-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-12-2015 09:30 | SAB E1 | Wernhout E1 | 101778 | 2-8 | ||
C | 05-12-2015 10:00 | Internos E5 | Wernhout E1 | 101779 | 1-4 | ||
C | 28-11-2015 09:45 | Wernhout E1 | Internos E5 | 101787 | 9-0 | ||
C | 28-11-2015 09:30 | Unitas'30 E13 | Steenbergen E5 | 59397 | 0-6 | ||
C | 28-11-2015 09:30 | SAB E1 | Zundert E4 | 100472 | 4-10 | ||
C | 21-11-2015 11:00 | Wernhout E1 | Unitas'30 E13 | 101786 | 13-2 | ||
C | 21-11-2015 10:00 | Internos E5 | Zundert E4 | 57572 | 1-7 | ||
C | 21-11-2015 08:30 | Steenbergen E5 | SAB E1 | 100471 | 2-1 | ||
C | 14-11-2015 08:30 | Unitas'30 E13 | SAB E1 | 100470 | 0-11 | ||
C | 14-11-2015 08:45 | Wernhout E1 | Zundert E4 | 101785 | 1-2 | ||
C | 14-11-2015 10:00 | Internos E5 | Steenbergen E5 | 57576 | 1-2 | ||
C | 07-11-2015 10:00 | SAB E1 | Internos E5 | 100469 | 5-3 | ||
C | 07-11-2015 09:45 | Steenbergen E5 | Wernhout E1 | 101784 | 0-7 | ||
C | 07-11-2015 09:00 | Zundert E4 | Unitas'30 E13 | 57945 | 24-1 | ||
C | 31-10-2015 09:45 | Wernhout E1 | Steenbergen E5 | 101780 | 12-1 | ||
C | 31-10-2015 09:00 | Zundert E4 | SAB E1 | 100465 | 7-4 | ||
C | 17-10-2015 11:00 | Wernhout E1 | SAB E1 | 101783 | 12-1 | ||
C | 17-10-2015 09:45 | Steenbergen E5 | Zundert E4 | 58117 | 0-7 | ||
C | 17-10-2015 10:30 | Unitas'30 E13 | Internos E5 | 59394 | 0-5 | ||
C | 10-10-2015 09:30 | SAB E1 | Steenbergen E5 | 100468 | 4-2 | ||
C | 10-10-2015 09:00 | Zundert E4 | Internos E5 | 57944 | 7-1 | ||
C | 10-10-2015 09:45 | Unitas'30 E13 | Wernhout E1 | 101782 | 0-13 | ||
C | 03-10-2015 09:00 | Zundert E4 | Wernhout E1 | 101781 | 3-8 | ||
C | 03-10-2015 09:30 | SAB E1 | Unitas'30 E13 | Rijswijk, Bryan van | 100467 | 13-2 | |
C | 03-10-2015 08:30 | Steenbergen E5 | Internos E5 | 58116 | 0-7 | ||
C | 26-09-2015 08:30 | Unitas'30 E13 | Zundert E4 | 59395 | 0-6 | ||
C | 26-09-2015 10:00 | Internos E5 | SAB E1 | 100466 | 2-6 | ||
C | 26-09-2015 10:15 | DSE E6 | Steenbergen E5 | Timmermans, Julia | 59501 | 0-0 | |
C | 19-09-2015 11:00 | Steenbergen E5 | Unitas'30 E13 | 58115 | 7-0 | ||
C | 19-09-2015 10:00 | Internos E5 | DSE E6 | 57573 | 18-0 | ||
C | 19-09-2015 09:00 | Zundert E4 | Moerse Boys E3 | 57942 | 0-0 | ||
C | 12-09-2015 17:45 | Internos E5 | Unitas'30 E13 | 57575 | 6-1 | ||
C | 12-09-2015 10:45 | Moerse Boys E3 | DSE E6 | 57976 | 26-0 | ||
C | 12-09-2015 09:00 | Zundert E4 | Steenbergen E5 | 57941 | 6-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klundert E4 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 52 | 11 | 41 | 0 |
2 | Unitas'30 E11 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 59 | 30 | 29 | 0 |
3 | Internos E5 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 50 | 28 | 22 | 0 |
4 | Sprundel E3 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 28 | 40 | -12 | 0 |
5 | Unitas'30 E13 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 15 | 56 | -41 | 0 |
6 | SVC E2 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 18 | 57 | -39 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wernhout E1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 87 | 12 | 75 | 0 |
2 | Zundert E4 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 79 | 22 | 57 | 0 |
3 | SAB E1 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 51 | 48 | 3 | 0 |
4 | Steenbergen E5 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 22 | 45 | -23 | 0 |
5 | Internos E5 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 27 | 41 | -14 | 0 |
6 | Unitas'30 E13 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 6 | 104 | -98 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 16:00 - 17:00 | 4A2 | 14 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | 5 | Keepers training | |||||||||||
Trainingsdagen
|