235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)
Unitas'30 MO17-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Malissa Broos | |||||||
Nadine Buijs | |||||||
Silke de Craen | |||||||
Selin Kaya | |||||||
Jasmijn Knoop | |||||||
Fleur Martens | |||||||
Vera van der Meijden | |||||||
Melissa Tamerus | |||||||
Maud Timmermans | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Giliam Buijs | Trainer/Coach | ||||||
Joris van den Broek | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 30-05-2020 12:30 | VVR MO17-1 | FC Dordrecht Amateurs MO17-1 | 149921 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:45 | IFC MO17-1 | De Zwerver MO17-1 | 149484 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:30 | ASWH MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 149085 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:30 | Oosterhout MO17-1 | Unitas'30 MO17-1 | 149766 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:45 | JEKA MO17-1 | Roosendaal MO17-1 | 149545 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | FC Dordrecht Amateurs MO17-1 | IFC MO17-1 | 149705 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:00 | De Zwerver MO17-1 | VVR MO17-1 | 149968 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:30 | RCD MO17-1 | Oosterhout MO17-1 | 149751 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | Gloria UC MO17-1 | JEKA MO17-1 | 149421 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:00 | Roosendaal MO17-1 | ASWH MO17-1 | 149117 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 16:30 | Unitas'30 MO17-1 | Virtus MO17-1 | 149988 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:30 | JEKA MO17-1 | RCD MO17-1 | 149243 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:30 | FC Dordrecht Amateurs MO17-1 | Unitas'30 MO17-1 | 149728 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:15 | IFC MO17-1 | Oosterhout MO17-1 | 149167 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:30 | ASWH MO17-1 | Virtus MO17-1 | 149970 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:30 | VVR MO17-1 | Roosendaal MO17-1 | 149518 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | Gloria UC MO17-1 | De Zwerver MO17-1 | 149472 | 0-0 | ||
C | 02-05-2020 13:00 | Virtus MO17-1 | RCD MO17-1 | 149732 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | JEKA MO17-1 | IFC MO17-1 | 149498 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | De Zwerver MO17-1 | FC Dordrecht Amateurs MO17-1 | 149456 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | Oosterhout MO17-1 | ASWH MO17-1 | 149410 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | RCD MO17-1 | Unitas'30 MO17-1 | 149090 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | Virtus MO17-1 | Roosendaal MO17-1 | 149806 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | VVR MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 149114 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | FC Dordrecht Amateurs MO17-1 | Virtus MO17-1 | 149306 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:00 | De Zwerver MO17-1 | JEKA MO17-1 | 149218 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:30 | RCD MO17-1 | VVR MO17-1 | 149420 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:00 | Unitas'30 MO17-1 | ASWH MO17-1 | 149753 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:00 | Roosendaal MO17-1 | IFC MO17-1 | 149332 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | Gloria UC MO17-1 | Oosterhout MO17-1 | 150031 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:25 | IFC MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 149673 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:30 | VVR MO17-1 | Unitas'30 MO17-1 | 149770 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:30 | Virtus MO17-1 | De Zwerver MO17-1 | 149685 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:30 | Oosterhout MO17-1 | Roosendaal MO17-1 | 149678 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | JEKA MO17-1 | FC Dordrecht Amateurs MO17-1 | 149091 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 13:00 | ASWH MO17-1 | RCD MO17-1 | 149439 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:30 | FC Dordrecht Amateurs MO17-1 | Roosendaal MO17-1 | 149086 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 12:30 | Virtus MO17-1 | VVR MO17-1 | 149612 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:55 | Unitas'30 MO17-1 | JEKA MO17-1 | 149480 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:30 | Virtus MO17-1 | Oosterhout MO17-1 | 149594 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:30 | RCD MO17-1 | IFC MO17-1 | 150023 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:45 | ASWH MO17-1 | VVR MO17-1 | 149564 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:35 | Gloria UC MO17-1 | FC Dordrecht Amateurs MO17-1 | 149898 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:00 | Roosendaal MO17-1 | De Zwerver MO17-1 | 149810 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:30 | JEKA MO17-1 | Virtus MO17-1 | 149957 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:55 | IFC MO17-1 | Unitas'30 MO17-1 | 149786 | 3-1 | ||
C | 07-03-2020 12:00 | De Zwerver MO17-1 | ASWH MO17-1 | 149313 | 4-1 | ||
C | 07-03-2020 12:30 | VVR MO17-1 | Oosterhout MO17-1 | 149212 | 1-1 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | Gloria UC MO17-1 | RCD MO17-1 | 149579 | 0-1 | ||
C | 15-02-2020 12:30 | Oosterhout MO17-1 | JEKA MO17-1 | 150049 | 5-2 | ||
C | 15-02-2020 12:30 | RCD MO17-1 | FC Dordrecht Amateurs MO17-1 | 150073 | 2-7 | ||
C | 15-02-2020 12:30 | ASWH MO17-1 | IFC MO17-1 | 149220 | 1-2 | ||
C | 15-02-2020 13:45 | Unitas'30 MO17-1 | De Zwerver MO17-1 | 149211 | 1-3 | ||
C | 15-02-2020 15:00 | Roosendaal MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 149370 | 5-1 | ||
C | 08-02-2020 10:30 | FC Dordrecht Amateurs MO17-1 | Oosterhout MO17-1 | 149286 | 0-4 | ||
C | 08-02-2020 12:00 | De Zwerver MO17-1 | RCD MO17-1 | 149827 | 2-3 | ||
C | 08-02-2020 12:00 | IFC MO17-1 | VVR MO17-1 | 149555 | 5-5 | ||
C | 08-02-2020 09:30 | JEKA MO17-1 | ASWH MO17-1 | 149303 | 3-1 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | Gloria UC MO17-1 | Virtus MO17-1 | 149886 | 3-0 | ||
C | 08-02-2020 15:00 | Roosendaal MO17-1 | Unitas'30 MO17-1 | 149824 | 2-5 | ||
C | 01-02-2020 13:55 | Unitas'30 MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 149736 | 1-1 | ||
C | 01-02-2020 12:30 | Virtus MO17-1 | IFC MO17-1 | 149446 | 0-6 | ||
C | 01-02-2020 12:30 | VVR MO17-1 | JEKA MO17-1 | 149948 | 5-2 | ||
C | 01-02-2020 12:30 | ASWH MO17-1 | FC Dordrecht Amateurs MO17-1 | 149726 | 5-1 | ||
C | 01-02-2020 12:30 | RCD MO17-1 | Roosendaal MO17-1 | 150029 | 3-0 | ||
C | 01-02-2020 12:30 | Oosterhout MO17-1 | De Zwerver MO17-1 | 149995 | 5-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 25-01-2020 15:00 | SV Valkenswaard MO17-1 | ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-1 | 94011 | 2-13 | ||
B | 25-01-2020 14:30 | Unitas'30 MO17-1 | VVR MO17-1 | 94012 | 0-4 | ||
B | 25-01-2020 10:40 | IFC MO17-1 | FC Dordrecht Amateurs MO17-1 | 94010 | 0-0 | ||
B | 25-01-2020 12:30 | WSC MO17-1 | TSC MO17-1 | 94013 | 0-0 | ||
B | 25-01-2020 10:30 | SJO FC De Westhoek MO17-1 | Graauw MO17-1 | 94009 | 5-2 | ||
B | 19-10-2019 11:15 | Kloetinge MO17-1 | Unitas'30 MO17-1 | 93077 | 1-2 | ||
B | 14-09-2019 14:30 | Achtmaal MO17-1 | VVR MO17-1 | 15246 | 1-8 | ||
B | 14-09-2019 13:50 | Unitas'30 MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 15214 | 8-1 | ||
B | 07-09-2019 14:30 | Achtmaal MO17-1 | Unitas'30 MO17-1 | 15147 | 5-0 | ||
B | 07-09-2019 12:30 | VVR MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 15176 | 4-1 | ||
B | 05-09-2019 19:30 | Gloria UC MO17-1 | Achtmaal MO17-1 | 15106 | 5-2 | ||
B | 31-08-2019 15:45 | Unitas'30 MO17-1 | VVR MO17-1 | 15078 | 2-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-01-2020 12:45 | SC 't Zand MO17-1 | OJC ROSMALEN MO17-2 | 62770 | 0-4 | ||
C | 18-01-2020 13:00 | Gloria UC MO17-1 | OJC ROSMALEN MO17-2 | 62976 | 1-3 | ||
C | 18-01-2020 13:00 | VVR MO17-1 | TSC MO17-1 | 62990 | 0-0 | ||
C | 17-12-2019 19:00 | OJC ROSMALEN MO17-2 | Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 | 63188 | 3-3 | ||
C | 14-12-2019 14:30 | Boxtel MO17-1 | VVR MO17-1 | 62763 | 2-2 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | DVVC MO17-1 | Virtus MO17-1 | 62557 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 12:45 | SC 't Zand MO17-1 | Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 | 62602 | 1-1 | ||
C | 14-12-2019 13:00 | WSC MO17-1 | Oosterhout MO17-1 | 62799 | 1-1 | ||
C | 14-12-2019 14:20 | Unitas'30 MO17-1 | TSC MO17-1 | 63026 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 15:00 | Boxtel MO17-1 | Unitas'30 MO17-1 | 63002 | 2-1 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | VVR MO17-1 | DVVC MO17-1 | 62617 | 2-0 | ||
C | 07-12-2019 12:45 | TSC MO17-1 | WSC MO17-1 | 62746 | 0-1 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | Oosterhout MO17-1 | SC 't Zand MO17-1 | 62764 | 8-0 | ||
C | 07-12-2019 14:45 | Virtus MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 62814 | 0-5 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | DVVC MO17-1 | Boxtel MO17-1 | 62923 | 0-2 | ||
C | 30-11-2019 11:45 | TSC MO17-1 | Virtus MO17-1 | 63171 | 2-4 | ||
C | 30-11-2019 13:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 | Oosterhout MO17-1 | 63166 | 0-7 | ||
C | 30-11-2019 11:55 | Unitas'30 MO17-1 | VVR MO17-1 | 62541 | 1-0 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | Gloria UC MO17-1 | WSC MO17-1 | 63076 | 2-3 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | DVVC MO17-1 | SC 't Zand MO17-1 | 62762 | 3-0 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | WSC MO17-1 | OJC ROSMALEN MO17-2 | 62948 | 2-2 | ||
C | 23-11-2019 14:00 | Unitas'30 MO17-1 | Virtus MO17-1 | 62804 | 5-0 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | Gloria UC MO17-1 | Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 | 62962 | 1-1 | ||
C | 23-11-2019 15:00 | Boxtel MO17-1 | Oosterhout MO17-1 | 63066 | 0-3 | ||
C | 18-11-2019 19:30 | Oosterhout MO17-1 | TSC MO17-1 | 62771 | 6-0 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | TSC MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 63261 | 0-2 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | Oosterhout MO17-1 | VVR MO17-1 | 62542 | 3-2 | ||
C | 16-11-2019 12:45 | SC 't Zand MO17-1 | Unitas'30 MO17-1 | 62855 | 1-4 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | Virtus MO17-1 | WSC MO17-1 | 62692 | 5-5 | ||
C | 16-11-2019 13:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 | DVVC MO17-1 | 63093 | 5-1 | ||
C | 16-11-2019 14:45 | OJC ROSMALEN MO17-2 | Boxtel MO17-1 | 63180 | 4-1 | ||
C | 09-11-2019 14:45 | OJC ROSMALEN MO17-2 | Oosterhout MO17-1 | 63036 | 2-1 | ||
C | 09-11-2019 15:00 | Gloria UC MO17-1 | VVR MO17-1 | 62983 | 2-0 | ||
C | 09-11-2019 13:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 | Virtus MO17-1 | 62907 | 2-3 | ||
C | 09-11-2019 12:45 | SC 't Zand MO17-1 | TSC MO17-1 | 63013 | 3-3 | ||
C | 09-11-2019 12:30 | WSC MO17-1 | Boxtel MO17-1 | 62801 | 0-1 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | DVVC MO17-1 | Unitas'30 MO17-1 | 62591 | 0-4 | ||
C | 05-11-2019 19:30 | TSC MO17-1 | OJC ROSMALEN MO17-2 | 62917 | 1-6 | ||
C | 02-11-2019 15:00 | Boxtel MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 62633 | 3-2 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | TSC MO17-1 | Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 | 63011 | 1-5 | ||
C | 02-11-2019 16:30 | Unitas'30 MO17-1 | OJC ROSMALEN MO17-2 | 62874 | 2-3 | ||
C | 02-11-2019 12:30 | Oosterhout MO17-1 | DVVC MO17-1 | 63040 | 2-2 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | Virtus MO17-1 | SC 't Zand MO17-1 | 62607 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | VVR MO17-1 | WSC MO17-1 | 62719 | 6-0 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | Gloria UC MO17-1 | DVVC MO17-1 | 63219 | 3-3 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | OJC ROSMALEN MO17-2 | Virtus MO17-1 | 62589 | 7-0 | ||
C | 26-10-2019 12:45 | SC 't Zand MO17-1 | Boxtel MO17-1 | 63021 | 0-5 | ||
C | 26-10-2019 12:30 | WSC MO17-1 | Unitas'30 MO17-1 | 63245 | 4-4 | ||
C | 26-10-2019 13:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 | VVR MO17-1 | 62857 | 3-7 | ||
C | 22-10-2019 19:00 | OJC ROSMALEN MO17-2 | DVVC MO17-1 | 63023 | 6-1 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | DVVC MO17-1 | WSC MO17-1 | 62875 | 2-4 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | VVR MO17-1 | SC 't Zand MO17-1 | 62698 | 6-0 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | Virtus MO17-1 | Oosterhout MO17-1 | 62887 | 1-4 | ||
C | 05-10-2019 14:00 | Unitas'30 MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 63116 | 3-1 | ||
C | 05-10-2019 15:30 | Boxtel MO17-1 | Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 | 63052 | 6-0 | ||
C | 28-09-2019 13:30 | Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 | WSC MO17-1 | 63127 | 2-4 | ||
C | 28-09-2019 11:45 | TSC MO17-1 | Boxtel MO17-1 | 63244 | 2-2 | ||
C | 28-09-2019 12:30 | Oosterhout MO17-1 | Unitas'30 MO17-1 | 62792 | 4-1 | ||
C | 28-09-2019 12:45 | SC 't Zand MO17-1 | Gloria UC MO17-1 | 62997 | 2-2 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | Virtus MO17-1 | VVR MO17-1 | 62708 | 0-7 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | DVVC MO17-1 | TSC MO17-1 | 62963 | 0-1 | ||
C | 21-09-2019 14:05 | Unitas'30 MO17-1 | Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 | 62878 | 4-4 | ||
C | 21-09-2019 14:30 | Gloria UC MO17-1 | Oosterhout MO17-1 | 62773 | 2-4 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | VVR MO17-1 | OJC ROSMALEN MO17-2 | 63191 | 4-0 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | WSC MO17-1 | SC 't Zand MO17-1 | 62819 | 3-2 | ||
C | 21-09-2019 15:00 | Boxtel MO17-1 | Virtus MO17-1 | 62847 | 11-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oosterhout MO17-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 15 | 4 | 11 | 0 |
2 | IFC MO17-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 16 | 7 | 9 | 0 |
3 | RCD MO17-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 9 | 9 | 0 | 0 |
4 | De Zwerver MO17-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 10 | 10 | 0 | 0 |
5 | VVR MO17-1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 11 | 8 | 3 | 0 |
6 | Unitas'30 MO17-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | 9 | -1 | 0 |
7 | Gloria UC MO17-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | 7 | -2 | 0 |
8 | Roosendaal MO17-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 0 |
9 | FC Dordrecht Amateurs MO17-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 11 | -3 | 0 |
10 | JEKA MO17-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 11 | -4 | 0 |
11 | ASWH MO17-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | 10 | -2 | 0 |
12 | Virtus MO17-1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 9 | -9 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST FC Eindhoven AV / RPC MO17-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 13 | 2 | 11 | 0 |
2 | VVR MO17-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
3 | SJO FC De Westhoek MO17-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 3 | 0 |
4 | FC Dordrecht Amateurs MO17-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | IFC MO17-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | WSC MO17-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Graauw MO17-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | -3 | 0 |
8 | Unitas'30 MO17-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
9 | SV Valkenswaard MO17-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 13 | -11 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oosterhout MO17-1 | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 | 43 | 11 | 32 | 0 |
2 | OJC ROSMALEN MO17-2 | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 | 40 | 16 | 24 | 0 |
3 | Boxtel MO17-1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 35 | 17 | 18 | 0 |
4 | VVR MO17-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 36 | 11 | 25 | 0 |
5 | WSC MO17-1 | 11 | 5 | 4 | 2 | 19 | 27 | 27 | 0 | 0 |
6 | Unitas'30 MO17-1 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 29 | 19 | 10 | 0 |
7 | Gloria UC MO17-1 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 23 | 22 | 1 | 0 |
8 | Rhode/Van Stiphout Bouw MO17-1 | 11 | 2 | 4 | 5 | 10 | 26 | 38 | -12 | 0 |
9 | Virtus MO17-1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 16 | 48 | -32 | 0 |
10 | TSC MO17-1 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 10 | 29 | -19 | 0 |
11 | DVVC MO17-1 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 12 | 29 | -17 | 0 |
12 | SC 't Zand MO17-1 | 11 | 0 | 4 | 7 | 4 | 9 | 39 | -30 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 20:15 - 21:30 | 3 B | 1 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:15 | 4A1 | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|