0519 Mannen Zondag reserve
Unitas'30 Zondag 8
Teamleden
Spelers | |||||||
Sven van Beers | |||||||
Max van den Heuvel | |||||||
Wouter Huizinga | |||||||
Bas de Jong | |||||||
Maikel Prins | |||||||
Rob Rokx | |||||||
Giovanni Sacharias | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dan van Groesen | Groepscoördinator Senioren Recreatief | ||||||
Wouter Huizinga | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-05-2020 10:30 | RSV 4 | Sprundel 5 | 81889 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:00 | DSE 5 | Beek Vooruit 11 | 82790 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:00 | Unitas'30 8 | Victoria'03 5 | 85293 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 09:45 | Schijf 4 | Zundert 4 | 81664 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:00 | Achtmaal 3 | Moerse Boys 5 | 83502 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | Moerse Boys 5 | Wernhout 4 | 84377 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Victoria'03 5 | RSV 4 | 82204 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Sprundel 5 | Unitas'30 8 | 83901 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | Zundert 4 | DSE 5 | 84291 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:15 | Beek Vooruit 11 | Schijf 4 | 85174 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | Wernhout 4 | Beek Vooruit 11 | 82851 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | Zundert 4 | Moerse Boys 5 | 84290 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:00 | Achtmaal 3 | Unitas'30 8 | 83501 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | DSE 5 | Sprundel 5 | 82789 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 09:45 | Schijf 4 | RSV 4 | 81663 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 12:00 | Moerse Boys 5 | Sprundel 5 | 84374 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:30 | RSV 4 | Beek Vooruit 11 | 81888 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | DSE 5 | Achtmaal 3 | 82788 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | Unitas'30 8 | Schijf 4 | 85292 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | Sprundel 5 | Victoria'03 5 | 83900 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | Wernhout 4 | Zundert 4 | 82850 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 10:00 | Victoria'03 5 | Moerse Boys 5 | 82201 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:15 | Beek Vooruit 11 | Achtmaal 3 | 85173 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Victoria'03 5 | Schijf 4 | 82203 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Sprundel 5 | Wernhout 4 | 83899 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | Moerse Boys 5 | DSE 5 | 84376 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | Zundert 4 | Unitas'30 8 | 84289 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | Unitas'30 8 | Beek Vooruit 11 | 85291 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | Wernhout 4 | Victoria'03 5 | 82849 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 09:45 | Schijf 4 | Sprundel 5 | 81662 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:30 | RSV 4 | Moerse Boys 5 | 81887 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | Achtmaal 3 | Zundert 4 | 83500 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:15 | Beek Vooruit 11 | Victoria'03 5 | 85170 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:00 | Zundert 4 | RSV 4 | 84287 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 11:00 | Achtmaal 3 | Wernhout 4 | 83498 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | DSE 5 | Schijf 4 | 82786 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 09:45 | Schijf 4 | Wernhout 4 | 81661 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Victoria'03 5 | DSE 5 | 82202 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | RSV 4 | Unitas'30 8 | 81886 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:15 | Beek Vooruit 11 | Moerse Boys 5 | 85172 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Sprundel 5 | Achtmaal 3 | 83898 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Wernhout 4 | Unitas'30 8 | 82848 | 2-0 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | DSE 5 | RSV 4 | 82787 | 4-7 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | Moerse Boys 5 | Schijf 4 | 84375 | 1-0 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | Zundert 4 | Sprundel 5 | 84288 | 0-3 | ||
C | 08-03-2020 11:00 | Achtmaal 3 | Victoria'03 5 | 83499 | 3-1 | ||
C | 01-03-2020 10:30 | RSV 4 | Achtmaal 3 | 81884 | 5-0 | ||
C | 01-03-2020 10:00 | Wernhout 4 | DSE 5 | 82847 | 0-0 | ||
C | 01-03-2020 12:15 | Beek Vooruit 11 | Zundert 4 | 85171 | 1-1 | ||
C | 16-02-2020 09:45 | Schijf 4 | Achtmaal 3 | 81660 | 3-0 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | Unitas'30 8 | DSE 5 | 85290 | 6-0 | ||
C | 16-02-2020 10:30 | RSV 4 | Wernhout 4 | 81885 | 0-0 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | Sprundel 5 | Beek Vooruit 11 | 83897 | 5-0 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | Victoria'03 5 | Zundert 4 | 82200 | 0-0 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | Unitas'30 8 | Moerse Boys 5 | 85289 | 2-1 | ||
C | 26-01-2020 12:00 | Moerse Boys 5 | RSV 4 | 84373 | 4-1 | ||
C | 26-01-2020 10:00 | Sprundel 5 | Schijf 4 | 83896 | 7-2 | ||
C | 19-01-2020 12:00 | Zundert 4 | Schijf 4 | 84286 | 1-4 | ||
C | 15-12-2019 10:00 | Unitas'30 8 | RSV 4 | 85287 | 3-3 | ||
C | 15-12-2019 10:00 | Victoria'03 5 | Beek Vooruit 11 | 82197 | 0-5 | ||
C | 08-12-2019 11:00 | Achtmaal 3 | DSE 5 | 83497 | 1-6 | ||
C | 08-12-2019 12:15 | Beek Vooruit 11 | Unitas'30 8 | 85169 | 0-1 | ||
C | 08-12-2019 10:00 | Victoria'03 5 | Sprundel 5 | 82199 | 3-6 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | DSE 5 | Moerse Boys 5 | 82785 | 1-5 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | Unitas'30 8 | Zundert 4 | 85288 | 4-3 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | Achtmaal 3 | Beek Vooruit 11 | 83496 | 0-2 | ||
C | 01-12-2019 09:45 | Schijf 4 | Victoria'03 5 | 81659 | 0-3 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | Wernhout 4 | Sprundel 5 | 82846 | 1-2 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | Sprundel 5 | Zundert 4 | 83892 | 11-0 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | Victoria'03 5 | Wernhout 4 | 82198 | 0-2 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | Moerse Boys 5 | Achtmaal 3 | 84372 | 5-1 | ||
C | 24-11-2019 12:15 | Beek Vooruit 11 | DSE 5 | 85168 | 1-3 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | DSE 5 | Unitas'30 8 | 82784 | 1-2 | ||
C | 17-11-2019 11:00 | Achtmaal 3 | Schijf 4 | 83495 | 0-2 | ||
C | 17-11-2019 12:00 | Zundert 4 | Wernhout 4 | 84285 | 0-5 | ||
C | 17-11-2019 12:00 | Moerse Boys 5 | Victoria'03 5 | 84371 | 2-1 | ||
C | 17-11-2019 12:15 | Beek Vooruit 11 | RSV 4 | 85167 | 0-6 | ||
C | 10-11-2019 10:30 | RSV 4 | Zundert 4 | 81883 | 5-1 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | Sprundel 5 | Moerse Boys 5 | 83895 | 3-0 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | Wernhout 4 | Achtmaal 3 | 82845 | 4-2 | ||
C | 10-11-2019 09:45 | Schijf 4 | DSE 5 | 81658 | 4-5 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | Sprundel 5 | RSV 4 | 83894 | 0-2 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | Wernhout 4 | Schijf 4 | 82844 | 6-1 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | Moerse Boys 5 | Beek Vooruit 11 | 84370 | 1-0 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | Victoria'03 5 | Unitas'30 8 | 82196 | 1-5 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | Zundert 4 | Achtmaal 3 | 84284 | 1-3 | ||
C | 27-10-2019 09:45 | Schijf 4 | Moerse Boys 5 | 81657 | 2-1 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | DSE 5 | Zundert 4 | 82783 | 10-1 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | Unitas'30 8 | Sprundel 5 | 85286 | 3-3 | ||
C | 27-10-2019 10:30 | RSV 4 | Victoria'03 5 | 81882 | 6-4 | ||
C | 27-10-2019 12:15 | Beek Vooruit 11 | Wernhout 4 | 85166 | 0-2 | ||
C | 20-10-2019 10:30 | RSV 4 | DSE 5 | 81880 | 2-4 | ||
C | 13-10-2019 09:45 | Schijf 4 | Unitas'30 8 | 81656 | 0-7 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | Wernhout 4 | RSV 4 | 82843 | 4-1 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | Victoria'03 5 | Achtmaal 3 | 82195 | 2-0 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | Zundert 4 | Beek Vooruit 11 | 84283 | 0-3 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | Sprundel 5 | DSE 5 | 83893 | 5-2 | ||
C | 06-10-2019 12:00 | Moerse Boys 5 | Zundert 4 | 84369 | 5-0 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | RSV 4 | Schijf 4 | 81881 | 4-0 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | DSE 5 | Victoria'03 5 | 82782 | 5-2 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | Unitas'30 8 | Wernhout 4 | 85285 | 1-3 | ||
C | 06-10-2019 11:00 | Achtmaal 3 | Sprundel 5 | 83494 | 0-4 | ||
C | 29-09-2019 09:45 | Schijf 4 | Beek Vooruit 11 | 81655 | 2-0 | ||
C | 29-09-2019 10:00 | Wernhout 4 | Moerse Boys 5 | 82842 | 6-0 | ||
C | 29-09-2019 10:00 | Unitas'30 8 | Achtmaal 3 | 85284 | 5-0 | ||
C | 22-09-2019 12:15 | Beek Vooruit 11 | Sprundel 5 | 85165 | 2-2 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | Moerse Boys 5 | Unitas'30 8 | 84368 | 3-2 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | Zundert 4 | Victoria'03 5 | 84282 | 1-3 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | DSE 5 | Wernhout 4 | 82781 | 1-4 | ||
C | 22-09-2019 11:00 | Achtmaal 3 | RSV 4 | 83493 | 0-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2019 10:30 | Groen Wit 6 | Unitas'30 8 | 16916 | 5-2 | ||
B | 15-09-2019 10:00 | Beek Vooruit 10 | VVR 4 | 17220 | 5-2 | ||
B | 08-09-2019 12:00 | VVR 4 | Unitas'30 8 | 16759 | 1-0 | ||
B | 08-09-2019 12:15 | Beek Vooruit 10 | Groen Wit 6 | 16440 | 5-1 | ||
B | 01-09-2019 10:00 | Unitas'30 8 | Beek Vooruit 10 | 16147 | 2-3 | ||
B | 01-09-2019 10:00 | Groen Wit 6 | VVR 4 | 15877 | 3-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wernhout 4 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 39 | 8 | 31 | 0 |
2 | Sprundel 5 | 12 | 9 | 2 | 1 | 29 | 51 | 15 | 36 | 0 |
3 | Unitas'30 8 | 13 | 8 | 2 | 3 | 26 | 41 | 20 | 21 | 0 |
4 | RSV 4 | 12 | 8 | 1 | 3 | 25 | 47 | 24 | 23 | 0 |
5 | Moerse Boys 5 | 12 | 8 | 0 | 4 | 24 | 28 | 19 | 9 | 0 |
6 | DSE 5 | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | 42 | 40 | 2 | 0 |
7 | Schijf 4 | 12 | 5 | 0 | 7 | 15 | 20 | 35 | -15 | 0 |
8 | Beek Vooruit 11 | 12 | 3 | 2 | 7 | 11 | 14 | 23 | -9 | 0 |
9 | Victoria'03 5 | 12 | 3 | 1 | 8 | 10 | 20 | 35 | -15 | 0 |
10 | Achtmaal 3 | 13 | 2 | 0 | 11 | 6 | 10 | 45 | -35 | 0 |
11 | Zundert 4 | 13 | 0 | 2 | 11 | 2 | 9 | 57 | -48 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beek Vooruit 10 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 13 | 5 | 8 | 0 |
2 | Groen Wit 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 7 | 2 | 0 |
3 | VVR 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 8 | -5 | 0 |
4 | Unitas'30 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 9 | -5 | 0 |