0519 Mannen Zondag reserve
Unitas'30 Zondag 7
Teamleden
Spelers | |||||||
Jeffrey Apon | |||||||
Dave Canjels | |||||||
Wilfred Heeren | |||||||
Wiljan Huijben | |||||||
Edwin Hultermans | |||||||
Kees Jochems | |||||||
Frank Kapitein | |||||||
Nicky Kiewit | |||||||
Rene Oomen | |||||||
Patrick Oostvogels | |||||||
Joep Schouten | |||||||
Frank Woestenberg | |||||||
Suat Yakut | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dan van Groesen | Groepscoördinator Senioren Recreatief | ||||||
Mario van Endhoven | Leider | ||||||
Peter Jaspers | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-05-2020 11:00 | PCP 5 | Unitas'30 7 | 83524 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 09:45 | Moerse Boys 7 | Hoeven 5 | 85098 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:00 | Wernhout 5 | VVR 5 | 82862 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:00 | Zundert 5 | Schijf 5 | 84302 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:00 | Achtmaal 4 | Beek Vooruit 12 | 85314 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 10:30 | Boeimeer 5 | Sprundel 6 | 81717 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | VVR 5 | Zundert 5 | 83555 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 09:30 | Schijf 5 | Wernhout 5 | 85131 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 09:45 | Hoeven 5 | Boeimeer 5 | 84828 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Sprundel 6 | Moerse Boys 7 | 83934 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Unitas'30 7 | Achtmaal 4 | 85283 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | Beek Vooruit 12 | PCP 5 | 85325 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | VVR 5 | Hoeven 5 | 83554 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | Zundert 5 | Moerse Boys 7 | 84301 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:00 | PCP 5 | Boeimeer 5 | 83523 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | Achtmaal 4 | Sprundel 6 | 85313 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | Unitas'30 7 | Schijf 5 | 85282 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | Wernhout 5 | Beek Vooruit 12 | 82861 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | Moerse Boys 7 | PCP 5 | 85097 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | Wernhout 5 | Unitas'30 7 | 82860 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 09:30 | Schijf 5 | VVR 5 | 85130 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | Achtmaal 4 | Zundert 5 | 85312 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:30 | Boeimeer 5 | Beek Vooruit 12 | 81716 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | Sprundel 6 | Hoeven 5 | 83933 | 0-0 | ||
C | 12-04-2020 10:00 | Sprundel 6 | Beek Vooruit 12 | 83929 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Beek Vooruit 12 | Zundert 5 | 85324 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Unitas'30 7 | Moerse Boys 7 | 85281 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Sprundel 6 | Wernhout 5 | 83932 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 09:45 | Hoeven 5 | PCP 5 | 84827 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 09:30 | Schijf 5 | Achtmaal 4 | 85129 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | VVR 5 | Boeimeer 5 | 83553 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 09:45 | Moerse Boys 7 | Beek Vooruit 12 | 85096 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | Wernhout 5 | Hoeven 5 | 82859 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | Zundert 5 | Unitas'30 7 | 84300 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:30 | Boeimeer 5 | Schijf 5 | 81715 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | PCP 5 | Sprundel 6 | 83522 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | Achtmaal 4 | VVR 5 | 85311 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Schijf 5 | Sprundel 6 | 85127 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Zundert 5 | Wernhout 5 | 84298 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | VVR 5 | Moerse Boys 7 | 83551 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Achtmaal 4 | PCP 5 | 85309 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Beek Vooruit 12 | Hoeven 5 | 85321 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Unitas'30 7 | Boeimeer 5 | 85278 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 09:45 | Hoeven 5 | Achtmaal 4 | 84826 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Unitas'30 7 | VVR 5 | 85280 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:30 | Boeimeer 5 | Moerse Boys 7 | 81714 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:00 | PCP 5 | Wernhout 5 | 83521 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Sprundel 6 | Zundert 5 | 83931 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Beek Vooruit 12 | Schijf 5 | 85323 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Achtmaal 4 | Boeimeer 5 | 85310 | 3-1 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Unitas'30 7 | Sprundel 6 | 85279 | 2-0 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | VVR 5 | Beek Vooruit 12 | 83552 | 2-2 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Wernhout 5 | Moerse Boys 7 | 82858 | 0-6 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Zundert 5 | Hoeven 5 | 84299 | 1-2 | ||
C | 08-03-2020 09:30 | Schijf 5 | PCP 5 | 85128 | 2-3 | ||
C | 01-03-2020 10:00 | Sprundel 6 | Unitas'30 7 | 83924 | 0-5 | ||
C | 01-03-2020 12:00 | Wernhout 5 | Achtmaal 4 | 82857 | 0-0 | ||
C | 01-03-2020 09:45 | Hoeven 5 | Zundert 5 | 84819 | 4-0 | ||
C | 16-02-2020 10:30 | Boeimeer 5 | Wernhout 5 | 81713 | 2-0 | ||
C | 16-02-2020 09:45 | Hoeven 5 | Schijf 5 | 84825 | 1-0 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | Sprundel 6 | VVR 5 | 83930 | 0-0 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | Moerse Boys 7 | Achtmaal 4 | 85095 | 2-2 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | Beek Vooruit 12 | Unitas'30 7 | 85322 | 0-0 | ||
C | 16-02-2020 12:15 | PCP 5 | Zundert 5 | 83520 | 6-0 | ||
C | 02-02-2020 11:00 | PCP 5 | VVR 5 | 83519 | 7-1 | ||
C | 02-02-2020 10:30 | Boeimeer 5 | Zundert 5 | 81712 | 1-0 | ||
C | 02-02-2020 09:45 | Hoeven 5 | Unitas'30 7 | 84824 | 2-0 | ||
C | 26-01-2020 10:00 | Moerse Boys 7 | Schijf 5 | 85094 | 2-3 | ||
C | 26-01-2020 09:45 | Hoeven 5 | Sprundel 6 | 84823 | 7-1 | ||
C | 26-01-2020 10:00 | Zundert 5 | Beek Vooruit 12 | 84296 | 4-1 | ||
C | 19-01-2020 10:00 | Zundert 5 | Achtmaal 4 | 84297 | 2-0 | ||
C | 08-12-2019 10:00 | Unitas'30 7 | PCP 5 | 85277 | 2-2 | ||
C | 08-12-2019 10:00 | VVR 5 | Wernhout 5 | 83550 | 2-3 | ||
C | 08-12-2019 10:00 | Beek Vooruit 12 | Moerse Boys 7 | 85320 | 0-3 | ||
C | 08-12-2019 09:30 | Schijf 5 | Boeimeer 5 | 85126 | 4-2 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | Moerse Boys 7 | Unitas'30 7 | 85093 | 2-4 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | Wernhout 5 | Sprundel 6 | 82856 | 6-1 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | Achtmaal 4 | Schijf 5 | 85308 | 1-2 | ||
C | 01-12-2019 10:30 | Boeimeer 5 | VVR 5 | 81711 | 1-1 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | PCP 5 | Hoeven 5 | 83518 | 4-3 | ||
C | 24-11-2019 09:30 | Schijf 5 | Zundert 5 | 85125 | 1-1 | ||
C | 24-11-2019 09:45 | Hoeven 5 | Wernhout 5 | 84822 | 10-3 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | Moerse Boys 7 | Boeimeer 5 | 85092 | 2-3 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | Sprundel 6 | PCP 5 | 83928 | 1-10 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | VVR 5 | Unitas'30 7 | 83549 | 0-3 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | Beek Vooruit 12 | Achtmaal 4 | 85319 | 1-3 | ||
C | 17-11-2019 09:30 | Schijf 5 | Hoeven 5 | 85124 | 0-0 | ||
C | 17-11-2019 09:30 | Zundert 5 | PCP 5 | 84295 | 1-4 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | VVR 5 | Sprundel 6 | 83548 | 1-1 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Unitas'30 7 | Wernhout 5 | 85276 | 6-0 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Achtmaal 4 | Moerse Boys 7 | 85307 | 6-5 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Beek Vooruit 12 | Boeimeer 5 | 85318 | 1-6 | ||
C | 10-11-2019 09:45 | Hoeven 5 | Beek Vooruit 12 | 84821 | 0-0 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | Wernhout 5 | Zundert 5 | 82855 | 4-3 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | Sprundel 6 | Schijf 5 | 83927 | 0-7 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | Moerse Boys 7 | VVR 5 | 85091 | 0-1 | ||
C | 10-11-2019 10:30 | Boeimeer 5 | Unitas'30 7 | 81710 | 2-1 | ||
C | 10-11-2019 11:00 | PCP 5 | Achtmaal 4 | 83517 | 3-4 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | Wernhout 5 | PCP 5 | 82854 | 1-3 | ||
C | 03-11-2019 09:30 | Schijf 5 | Beek Vooruit 12 | 85123 | 3-0 | ||
C | 03-11-2019 09:45 | Hoeven 5 | Moerse Boys 7 | 84820 | 1-2 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | Sprundel 6 | Boeimeer 5 | 83926 | 3-3 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | VVR 5 | Achtmaal 4 | 83547 | 1-3 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | Unitas'30 7 | Zundert 5 | 85275 | 1-0 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | Zundert 5 | VVR 5 | 84294 | 1-1 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | Achtmaal 4 | Unitas'30 7 | 85306 | 3-1 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | Moerse Boys 7 | Sprundel 6 | 85090 | 2-1 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | Beek Vooruit 12 | Wernhout 5 | 85317 | 2-7 | ||
C | 27-10-2019 10:30 | Boeimeer 5 | Hoeven 5 | 81709 | 2-2 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | PCP 5 | Schijf 5 | 83516 | 1-3 | ||
C | 20-10-2019 10:00 | PCP 5 | Beek Vooruit 12 | 83514 | 4-0 | ||
C | 20-10-2019 10:00 | Zundert 5 | Sprundel 6 | 84293 | 1-2 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | Unitas'30 7 | Beek Vooruit 12 | 85274 | 3-0 | ||
C | 13-10-2019 11:00 | PCP 5 | Moerse Boys 7 | 83515 | 6-2 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | VVR 5 | Schijf 5 | 83546 | 1-2 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | Wernhout 5 | Boeimeer 5 | 82853 | 1-4 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | Sprundel 6 | Achtmaal 4 | 83925 | 3-3 | ||
C | 06-10-2019 09:30 | Schijf 5 | Unitas'30 7 | 85122 | 5-0 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | Achtmaal 4 | Hoeven 5 | 85305 | 1-3 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | Moerse Boys 7 | Wernhout 5 | 85089 | 3-1 | ||
C | 06-10-2019 10:30 | Boeimeer 5 | PCP 5 | 81708 | 2-1 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | Beek Vooruit 12 | VVR 5 | 85316 | 1-3 | ||
C | 29-09-2019 09:45 | Hoeven 5 | VVR 5 | 84818 | 2-1 | ||
C | 29-09-2019 10:00 | Wernhout 5 | Schijf 5 | 82852 | 1-2 | ||
C | 29-09-2019 10:30 | Boeimeer 5 | Achtmaal 4 | 81707 | 1-3 | ||
C | 29-09-2019 10:00 | Moerse Boys 7 | Zundert 5 | 85088 | 4-1 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | Beek Vooruit 12 | Sprundel 6 | 85315 | 3-7 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | Unitas'30 7 | Hoeven 5 | 85273 | 0-4 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | Achtmaal 4 | Wernhout 5 | 85304 | 2-2 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | Zundert 5 | Boeimeer 5 | 84292 | 5-0 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | VVR 5 | PCP 5 | 83545 | 0-0 | ||
C | 22-09-2019 09:30 | Schijf 5 | Moerse Boys 7 | 85121 | 0-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-12-2019 10:00 | Unitas'30 7 | HZ'75 2 | 94018 | 4-1 | ||
B | 20-10-2019 10:00 | Unitas'30 7 | Beek Vooruit 7 | 91904 | 3-1 | ||
B | 15-09-2019 10:00 | Victoria'03 6 | WVV'67 4 | 17072 | 1-8 | ||
B | 15-09-2019 11:00 | Hoeven 4 | Unitas'30 7 | 17273 | 3-4 | ||
B | 08-09-2019 10:00 | Unitas'30 7 | WVV'67 4 | 16688 | 9-0 | ||
B | 08-09-2019 12:00 | Hoeven 4 | Victoria'03 6 | 16497 | 8-1 | ||
B | 01-09-2019 10:00 | WVV'67 4 | Hoeven 4 | 16211 | 2-2 | ||
B | 01-09-2019 10:00 | Victoria'03 6 | Unitas'30 7 | 16024 | 2-12 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PCP 5 | 14 | 9 | 2 | 3 | 29 | 54 | 22 | 32 | 0 |
2 | Hoeven 5 | 12 | 9 | 1 | 2 | 28 | 41 | 15 | 26 | 0 |
3 | Schijf 5 | 13 | 9 | 1 | 3 | 28 | 34 | 14 | 20 | 0 |
4 | Achtmaal 4 | 13 | 7 | 3 | 3 | 24 | 34 | 27 | 7 | 0 |
5 | Boeimeer 5 | 14 | 7 | 3 | 4 | 24 | 30 | 27 | 3 | 0 |
6 | Moerse Boys 7 | 14 | 7 | 1 | 6 | 22 | 36 | 29 | 7 | 0 |
7 | Unitas'30 7 | 13 | 7 | 1 | 5 | 21 | 28 | 20 | 8 | 1 |
8 | Wernhout 5 | 13 | 4 | 1 | 8 | 13 | 29 | 46 | -17 | 0 |
9 | Zundert 5 | 14 | 3 | 2 | 9 | 11 | 20 | 31 | -11 | 0 |
10 | VVR 5 | 13 | 2 | 5 | 6 | 10 | 15 | 26 | -11 | 1 |
11 | Sprundel 6 | 12 | 2 | 3 | 7 | 9 | 20 | 50 | -30 | 0 |
12 | Beek Vooruit 12 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 11 | 45 | -34 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
2 | HZ'75 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |