0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO13-10
Teamleden
Spelers | |||||||
Theodoros Delikaris | |||||||
Berdan Demir | |||||||
Luuk van Elk | |||||||
Jayden Jurgens | |||||||
Lars Kamp | |||||||
Pepijn Kramer | |||||||
Midas Lambregts | |||||||
Indi Mertens | |||||||
Arman Movsisjan | |||||||
Dylan Roman Sluyter | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Erwin Damen | Leider | ||||||
Yoni Leyting | Leider | ||||||
Stefan Mertens | Leider | ||||||
Donald Jurgens | Trainer/Coach | ||||||
Robert Scholtes | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 10:00 | SC Kruisland JO13-1 | Victoria'03 JO13-2 | 114793 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:15 | Seolto JO13-2G | Klundert JO13-2 | 110714 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | SC Gastel JO13-2 | Unitas'30 JO13-10 | 114389 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | Alliance JO13-2 | Virtus JO13-3 | 110930 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:45 | Hoeven JO13-2 | VCW JO13-1 | 114898 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Victoria'03 JO13-2 | SC Gastel JO13-2 | 113195 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:30 | Unitas'30 JO13-10 | SC Kruisland JO13-1 | 114824 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | Virtus JO13-3 | Hoeven JO13-2 | 114925 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | VCW JO13-1 | Alliance JO13-2 | 114994 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:45 | Klundert JO13-2 | BSC JO13-2 | 113582 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | Klundert JO13-2 | VCW JO13-1 | 115405 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:45 | Hoeven JO13-2 | SC Gastel JO13-2 | 111671 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | Virtus JO13-3 | Unitas'30 JO13-10 | 114251 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:30 | BSC JO13-2 | Victoria'03 JO13-2 | 112914 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Seolto JO13-2G | SC Kruisland JO13-1 | 111059 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Alliance JO13-2 | Klundert JO13-2 | 112335 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | SC Gastel JO13-2 | Seolto JO13-2G | 114716 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Victoria'03 JO13-2 | Unitas'30 JO13-10 | 112616 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:30 | VCW JO13-1 | Virtus JO13-3 | 113461 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | BSC JO13-2 | Hoeven JO13-2 | 115495 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 09:15 | SC Kruisland JO13-1 | SC Gastel JO13-2 | 115232 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Victoria'03 JO13-2 | Alliance JO13-2 | 115021 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Klundert JO13-2 | SC Gastel JO13-2 | 115179 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | Virtus JO13-3 | SC Kruisland JO13-1 | 115271 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:30 | VCW JO13-1 | BSC JO13-2 | 114465 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:30 | Unitas'30 JO13-10 | Seolto JO13-2G | 114768 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:30 | BSC JO13-2 | Virtus JO13-3 | 114104 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:45 | Hoeven JO13-2 | Klundert JO13-2 | 114346 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | SC Kruisland JO13-1 | VCW JO13-1 | 113726 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Seolto JO13-2G | Victoria'03 JO13-2 | 114098 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | SC Gastel JO13-2 | Internos JO13-2 | 113247 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Alliance JO13-2 | Unitas'30 JO13-10 | 112355 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:30 | VCW JO13-1 | Victoria'03 JO13-2 | 115493 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:15 | Klundert JO13-2 | SC Kruisland JO13-1 | 114245 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Victoria'03 JO13-2 | Hoeven JO13-2 | 111838 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | Internos JO13-2 | VCW JO13-1 | 114216 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Klundert JO13-2 | Virtus JO13-3 | 111323 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Seolto JO13-2G | Alliance JO13-2 | 113563 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | Unitas'30 JO13-10 | BSC JO13-2 | 113208 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 12:30 | BSC JO13-2 | SC Kruisland JO13-1 | 112216 | 1-4 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Alliance JO13-2 | SC Gastel JO13-2 | 111108 | 0-6 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | Klundert JO13-2 | Victoria'03 JO13-2 | 113173 | 0-8 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | Virtus JO13-3 | Internos JO13-2 | 113544 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:30 | VCW JO13-1 | Seolto JO13-2G | 114495 | 5-5 | ||
C | 07-03-2020 10:45 | Hoeven JO13-2 | Unitas'30 JO13-10 | 111541 | 4-2 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | SC Gastel JO13-2 | BSC JO13-2 | 112166 | 1-1 | ||
C | 15-02-2020 08:45 | Seolto JO13-2G | Hoeven JO13-2 | 114546 | 2-6 | ||
C | 15-02-2020 10:55 | SC Kruisland JO13-1 | Alliance JO13-2 | 112350 | 1-7 | ||
C | 15-02-2020 11:00 | Internos JO13-2 | Klundert JO13-2 | 113814 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:10 | Unitas'30 JO13-10 | VCW JO13-1 | 113709 | 3-4 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Victoria'03 JO13-2 | Virtus JO13-3 | 111280 | 7-3 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | Virtus JO13-3 | SC Gastel JO13-2 | 112794 | 3-4 | ||
C | 08-02-2020 10:45 | Hoeven JO13-2 | Alliance JO13-2 | 115226 | 3-7 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | Internos JO13-2 | Unitas'30 JO13-10 | 113059 | 0-8 | ||
C | 08-02-2020 12:30 | BSC JO13-2 | Seolto JO13-2G | 112529 | 0-7 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Seolto JO13-2G | Virtus JO13-3 | 111521 | 7-5 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | SC Kruisland JO13-1 | Hoeven JO13-2 | 114291 | 4-2 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Victoria'03 JO13-2 | Internos JO13-2 | 111991 | 12-0 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | SC Gastel JO13-2 | VCW JO13-1 | 113426 | 0-2 | ||
C | 01-02-2020 13:45 | Unitas'30 JO13-10 | Klundert JO13-2 | 113634 | 2-1 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Alliance JO13-2 | BSC JO13-2 | 112923 | 6-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 12:25 | Unitas'30 JO13-10 | Seolto JO13-2G | 40148 | 6-1 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | Virtus JO13-3 | SC Gastel JO13-2 | 40970 | 1-6 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | De Schutters JO13-1 | Hoeven JO13-2 | 42630 | 6-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Alliance JO13-2 | SC Kruisland JO13-1 | 41625 | 2-2 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Victoria'03 JO13-3 | BSC JO13-2 | 41827 | 0-9 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | SC Gastel JO13-3 | Klundert JO13-2 | 41504 | 1-2 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | SC Gastel JO13-3 | De Schutters JO13-1 | 40278 | 2-8 | ||
C | 07-12-2019 10:20 | Klundert JO13-2 | Alliance JO13-2 | 42506 | 2-0 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | SC Gastel JO13-2 | Unitas'30 JO13-10 | 40255 | 7-0 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | SC Kruisland JO13-1 | Victoria'03 JO13-3 | 42146 | 15-0 | ||
C | 07-12-2019 10:45 | Hoeven JO13-2 | Virtus JO13-3 | 41268 | 3-1 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | BSC JO13-2 | Seolto JO13-2G | 41331 | 6-1 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO13-10 | BSC JO13-2 | 40132 | 4-3 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | Alliance JO13-2 | SC Gastel JO13-3 | 42539 | 1-1 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | De Schutters JO13-1 | Klundert JO13-2 | 40976 | 5-0 | ||
C | 30-11-2019 10:15 | Seolto JO13-2G | SC Gastel JO13-2 | 40571 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:45 | Hoeven JO13-2 | SC Kruisland JO13-1 | 42526 | 2-9 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | Victoria'03 JO13-3 | Virtus JO13-3 | 40256 | 2-13 | ||
C | 23-11-2019 10:15 | Klundert JO13-2 | Hoeven JO13-2 | 42541 | 1-1 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | Virtus JO13-3 | BSC JO13-2 | 41653 | 1-11 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | De Schutters JO13-1 | SC Kruisland JO13-1 | 42666 | 4-2 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Victoria'03 JO13-3 | Seolto JO13-2G | 40144 | 2-3 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Alliance JO13-2 | Unitas'30 JO13-10 | 40520 | 5-3 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | SC Gastel JO13-3 | SC Gastel JO13-2 | 41174 | 2-6 | ||
C | 21-11-2019 19:00 | Alliance JO13-2 | De Schutters JO13-1 | 40930 | 1-2 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | BSC JO13-2 | SC Gastel JO13-3 | 41689 | 9-3 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | SC Kruisland JO13-1 | Virtus JO13-3 | 41963 | 7-1 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | SC Gastel JO13-2 | Klundert JO13-2 | 40695 | 1-2 | ||
C | 16-11-2019 08:45 | Seolto JO13-2G | Alliance JO13-2 | 41168 | 3-7 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO13-10 | De Schutters JO13-1 | 42696 | 1-2 | ||
C | 16-11-2019 10:45 | Hoeven JO13-2 | Victoria'03 JO13-3 | 42607 | 17-0 | ||
C | 09-11-2019 12:30 | BSC JO13-2 | SC Gastel JO13-2 | 40742 | 5-10 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Virtus JO13-3 | SC Gastel JO13-3 | 40842 | 1-3 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Victoria'03 JO13-3 | Klundert JO13-2 | 42265 | 1-11 | ||
C | 09-11-2019 08:45 | Seolto JO13-2G | SC Kruisland JO13-1 | 42248 | 1-12 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO13-10 | Hoeven JO13-2 | 40640 | 2-2 | ||
C | 02-11-2019 10:15 | Klundert JO13-2 | Virtus JO13-3 | 41154 | 4-1 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | De Schutters JO13-1 | BSC JO13-2 | 41141 | 9-1 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | SC Gastel JO13-3 | Victoria'03 JO13-3 | 42427 | 7-2 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | SC Gastel JO13-2 | Alliance JO13-2 | 41008 | 6-3 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | SC Kruisland JO13-1 | Unitas'30 JO13-10 | 40087 | 7-0 | ||
C | 02-11-2019 10:45 | Hoeven JO13-2 | Seolto JO13-2G | 42661 | 6-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | Seolto JO13-2G | Klundert JO13-2 | 41743 | 2-5 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Virtus JO13-3 | De Schutters JO13-1 | 40423 | 1-9 | ||
C | 26-10-2019 10:15 | Unitas'30 JO13-10 | SC Gastel JO13-3 | 41257 | 2-2 | ||
C | 26-10-2019 10:30 | SC Gastel JO13-2 | Hoeven JO13-2 | 42020 | 7-0 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | Victoria'03 JO13-3 | Alliance JO13-2 | 40036 | 0-11 | ||
C | 26-10-2019 12:30 | BSC JO13-2 | SC Kruisland JO13-1 | 41752 | 4-7 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Alliance JO13-2 | Virtus JO13-3 | 41747 | 8-0 | ||
C | 05-10-2019 10:30 | SC Kruisland JO13-1 | SC Gastel JO13-2 | 42573 | 3-3 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | De Schutters JO13-1 | Victoria'03 JO13-3 | 41642 | 16-0 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | Klundert JO13-2 | Unitas'30 JO13-10 | 42371 | 3-2 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | SC Gastel JO13-3 | Seolto JO13-2G | 42616 | 8-1 | ||
C | 05-10-2019 10:45 | Hoeven JO13-2 | BSC JO13-2 | 41151 | 4-4 | ||
C | 28-09-2019 12:30 | BSC JO13-2 | Alliance JO13-2 | 40633 | 2-4 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | SC Kruisland JO13-1 | Klundert JO13-2 | 41372 | 3-3 | ||
C | 28-09-2019 08:45 | Seolto JO13-2G | Virtus JO13-3 | 41089 | 4-3 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | SC Gastel JO13-2 | De Schutters JO13-1 | 41920 | 4-4 | ||
C | 28-09-2019 10:45 | Hoeven JO13-2 | SC Gastel JO13-3 | 42038 | 3-0 | ||
C | 28-09-2019 10:05 | Unitas'30 JO13-10 | Victoria'03 JO13-3 | 41244 | 7-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Alliance JO13-2 | Hoeven JO13-2 | 40363 | 5-8 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | De Schutters JO13-1 | Seolto JO13-2G | 41815 | 14-0 | ||
C | 21-09-2019 10:15 | Klundert JO13-2 | BSC JO13-2 | 42460 | 5-2 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Virtus JO13-3 | Unitas'30 JO13-10 | 41501 | 2-4 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Victoria'03 JO13-3 | SC Gastel JO13-2 | 40045 | 2-11 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | SC Gastel JO13-3 | SC Kruisland JO13-1 | 42291 | 2-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-10-2019 10:45 | The Gunners JO13-2 | Unitas'30 JO13-10 | 92619 | 4-1 | ||
B | 14-09-2019 09:00 | DSE JO13-3 | Unitas'30 JO13-10 | 9997 | 2-8 | ||
B | 14-09-2019 10:00 | Baronie JO13-8 | JEKA JO13-11 | 10187 | 4-1 | ||
B | 07-09-2019 10:00 | Baronie JO13-8 | DSE JO13-3 | 9745 | 3-2 | ||
B | 07-09-2019 13:00 | JEKA JO13-11 | Unitas'30 JO13-10 | 9848 | 2-3 | ||
B | 31-08-2019 08:30 | Unitas'30 JO13-10 | Baronie JO13-8 | 9548 | 3-1 | ||
B | 31-08-2019 09:00 | DSE JO13-3 | JEKA JO13-11 | 9411 | 3-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alliance JO13-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 20 | 11 | 9 | 0 |
2 | VCW JO13-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 11 | 8 | 3 | 0 |
3 | Seolto JO13-2G | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 21 | 16 | 5 | 0 |
4 | SC Gastel JO13-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 11 | 6 | 5 | 0 |
5 | Victoria'03 JO13-2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 15 | 3 | 12 | 0 |
6 | SC Kruisland JO13-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 10 | -1 | 0 |
7 | Hoeven JO13-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 15 | 15 | 0 | 0 |
8 | Unitas'30 JO13-10 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 0 |
9 | BSC JO13-2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 | 18 | -15 | 0 |
10 | Klundert JO13-2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 10 | -9 | 0 |
11 | Virtus JO13-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 18 | -7 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | De Schutters JO13-1 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 79 | 12 | 67 | 0 |
2 | Klundert JO13-2 | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 | 38 | 19 | 19 | 0 |
3 | SC Kruisland JO13-1 | 11 | 7 | 3 | 1 | 24 | 70 | 22 | 48 | 0 |
4 | SC Gastel JO13-2 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 61 | 22 | 39 | 0 |
5 | Hoeven JO13-2 | 11 | 5 | 3 | 3 | 18 | 46 | 35 | 11 | 0 |
6 | Alliance JO13-2 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 47 | 29 | 18 | 0 |
7 | Unitas'30 JO13-10 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 31 | 34 | -3 | 0 |
8 | BSC JO13-2 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 56 | 48 | 8 | 0 |
9 | SC Gastel JO13-3 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 31 | 38 | -7 | 0 |
10 | Seolto JO13-2G | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 16 | 69 | -53 | 0 |
11 | Virtus JO13-3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 25 | 61 | -36 | 0 |
12 | Victoria'03 JO13-3 | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 9 | 120 | -111 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Gunners JO13-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
2 | Unitas'30 JO13-10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:15 | 1A2 | 15 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 17:45 - 19:00 | 2 B | 15 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|