0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO13-8
Teamleden
Spelers | |||||||
Sem Neven | Keeper | ||||||
Jens Blom | |||||||
Delano Frijters | |||||||
Karel Gubbels | |||||||
Mik van Hooff | |||||||
Dylan Hultermans | |||||||
Tim Lauwerijssen | |||||||
Niek van der Made | |||||||
Musie Tsehaye | |||||||
Luuk Verwijmeren | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Edwin Hultermans | Trainer/Coach | ||||||
Robert Scholtes | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 09:00 | DESK JO13-2 | TSV Gudok JO13-3 | 113777 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:00 | OVC'26 JO13-2 | Gilze JO13-3 | 114687 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:30 | Dongen JO13-5 | GSBW JO13-1 | 114618 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:15 | SC 't Zand JO13-5 | Unitas'30 JO13-8 | 113937 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | Sarto JO13-5 | Bavel JO13-3 | 111664 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | JEKA JO13-10 | SV Reeshof JO13-3 | 114531 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | Unitas'30 JO13-8 | Sarto JO13-5 | 112696 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:15 | TSV Gudok JO13-3 | Dongen JO13-5 | 110917 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:15 | Bavel JO13-3 | SC 't Zand JO13-5 | 111735 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:30 | GSBW JO13-1 | DESK JO13-2 | 111775 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:30 | SV Reeshof JO13-3 | OVC'26 JO13-2 | 113027 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | Gilze JO13-3 | JEKA JO13-10 | 115175 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | SV Reeshof JO13-3 | Bavel JO13-3 | 112249 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | JEKA JO13-10 | Dongen JO13-5 | 112762 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:45 | Sarto JO13-5 | DESK JO13-2 | 113812 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | OVC'26 JO13-2 | GSBW JO13-1 | 114403 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:15 | SC 't Zand JO13-5 | Gilze JO13-3 | 115307 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:45 | Unitas'30 JO13-8 | TSV Gudok JO13-3 | 114661 | 0-0 | ||
C | 21-04-2020 19:00 | Bavel JO13-3 | OVC'26 JO13-2 | 111808 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | DESK JO13-2 | JEKA JO13-10 | 112318 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:45 | Dongen JO13-5 | Gilze JO13-3 | 112490 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | GSBW JO13-1 | TSV Gudok JO13-3 | 115102 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | OVC'26 JO13-2 | Sarto JO13-5 | 115525 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:15 | SC 't Zand JO13-5 | SV Reeshof JO13-3 | 112512 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:15 | Bavel JO13-3 | Unitas'30 JO13-8 | 115018 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 10:00 | GSBW JO13-1 | Gilze JO13-3 | 111746 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 10:30 | Dongen JO13-5 | Sarto JO13-5 | 111194 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:30 | GSBW JO13-1 | SC 't Zand JO13-5 | 112637 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:45 | TSV Gudok JO13-3 | JEKA JO13-10 | 110852 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:10 | Unitas'30 JO13-8 | Dongen JO13-5 | 114549 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:45 | Gilze JO13-3 | Sarto JO13-5 | 110839 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:00 | SV Reeshof JO13-3 | DESK JO13-2 | 113942 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:15 | SC 't Zand JO13-5 | TSV Gudok JO13-3 | 114191 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | OVC'26 JO13-2 | Unitas'30 JO13-8 | 110833 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Sarto JO13-5 | SV Reeshof JO13-3 | 114321 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | JEKA JO13-10 | GSBW JO13-1 | 114270 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | DESK JO13-2 | Gilze JO13-3 | 114369 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | Dongen JO13-5 | Bavel JO13-3 | 113489 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:15 | SC 't Zand JO13-5 | OVC'26 JO13-2 | 114823 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | DESK JO13-2 | Bavel JO13-3 | 111897 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | Dongen JO13-5 | DESK JO13-2 | 113007 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:30 | GSBW JO13-1 | Sarto JO13-5 | 112379 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:45 | TSV Gudok JO13-3 | OVC'26 JO13-2 | 111987 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | JEKA JO13-10 | SC 't Zand JO13-5 | 111191 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:00 | SV Reeshof JO13-3 | Unitas'30 JO13-8 | 111555 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:45 | Gilze JO13-3 | Bavel JO13-3 | 113035 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:45 | Sarto JO13-5 | TSV Gudok JO13-3 | 114690 | 0-8 | ||
C | 07-03-2020 08:45 | SV Reeshof JO13-3 | GSBW JO13-1 | 114948 | 0-1 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | OVC'26 JO13-2 | Dongen JO13-5 | 115180 | 5-4 | ||
C | 07-03-2020 11:15 | SC 't Zand JO13-5 | DESK JO13-2 | 111366 | 1-6 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Bavel JO13-3 | JEKA JO13-10 | 113114 | 5-3 | ||
C | 07-03-2020 11:45 | Unitas'30 JO13-8 | Gilze JO13-3 | 113353 | 4-2 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | Dongen JO13-5 | SC 't Zand JO13-5 | 113283 | 2-1 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | DESK JO13-2 | OVC'26 JO13-2 | 114133 | 6-3 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | JEKA JO13-10 | Sarto JO13-5 | 112621 | 1-1 | ||
C | 15-02-2020 09:30 | GSBW JO13-1 | Unitas'30 JO13-8 | 110876 | 2-1 | ||
C | 15-02-2020 11:45 | Gilze JO13-3 | SV Reeshof JO13-3 | 113440 | 8-6 | ||
C | 15-02-2020 09:45 | TSV Gudok JO13-3 | Bavel JO13-3 | 115024 | 4-4 | ||
C | 08-02-2020 11:45 | Unitas'30 JO13-8 | DESK JO13-2 | 112242 | 1-2 | ||
C | 08-02-2020 09:15 | Bavel JO13-3 | GSBW JO13-1 | 114345 | 3-4 | ||
C | 08-02-2020 11:45 | Gilze JO13-3 | TSV Gudok JO13-3 | 111270 | 2-4 | ||
C | 08-02-2020 08:45 | Sarto JO13-5 | SC 't Zand JO13-5 | 113354 | 1-4 | ||
C | 08-02-2020 16:00 | OVC'26 JO13-2 | JEKA JO13-10 | 113238 | 3-3 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | SV Reeshof JO13-3 | Dongen JO13-5 | 111745 | 4-1 | ||
C | 01-02-2020 09:45 | TSV Gudok JO13-3 | SV Reeshof JO13-3 | 111075 | 5-3 | ||
C | 01-02-2020 08:30 | JEKA JO13-10 | Unitas'30 JO13-8 | 110804 | 0-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 08:45 | Bavel JO13-3 | Unitas'30 JO13-8 | 41551 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | DSE JO13-2 | Boeimeer JO13-2 | 40282 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:30 | Gloria UC JO13-2 | Groen Wit JO13 2007-1 | 42388 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 08:30 | Baronie JO13-8 | The Gunners JO13-2 | 41939 | 3-4 | ||
C | 14-12-2019 08:30 | Rijen JO13-5 | JEKA JO13-12 | 41238 | 1-5 | ||
C | 14-12-2019 12:00 | PCP JO13-1 | Beek Vooruit JO13-3 | 87630 | 3-1 | ||
C | 07-12-2019 10:05 | Unitas'30 JO13-8 | Gloria UC JO13-2 | 40776 | 1-4 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | The Gunners JO13-2 | DSE JO13-2 | 42550 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | Beek Vooruit JO13-3 | Baronie JO13-8 | 87629 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Bavel JO13-3 | PCP JO13-1 | 42675 | 2-9 | ||
C | 07-12-2019 12:00 | Groen Wit JO13 2007-1 | Rijen JO13-5 | 40259 | 3-2 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | JEKA JO13-12 | Boeimeer JO13-2 | 41891 | 3-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | Rijen JO13-5 | Baronie JO13-8 | 41904 | 4-7 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | Beek Vooruit JO13-3 | Groen Wit JO13 2007-1 | 87628 | 4-1 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | DSE JO13-2 | JEKA JO13-12 | 42271 | 2-0 | ||
C | 30-11-2019 09:30 | Gloria UC JO13-2 | Bavel JO13-3 | 42628 | 10-2 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | Boeimeer JO13-2 | The Gunners JO13-2 | 41739 | 5-4 | ||
C | 30-11-2019 12:00 | PCP JO13-1 | Unitas'30 JO13-8 | 40828 | 5-2 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | Rijen JO13-5 | Boeimeer JO13-2 | 41137 | 2-4 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | Baronie JO13-8 | JEKA JO13-12 | 40088 | 0-1 | ||
C | 23-11-2019 09:30 | Gloria UC JO13-2 | DSE JO13-2 | 41960 | 4-2 | ||
C | 23-11-2019 11:15 | Bavel JO13-3 | The Gunners JO13-2 | 41016 | 7-1 | ||
C | 23-11-2019 12:00 | PCP JO13-1 | Groen Wit JO13 2007-1 | 40615 | 5-1 | ||
C | 23-11-2019 12:15 | Unitas'30 JO13-8 | Beek Vooruit JO13-3 | 87627 | 1-4 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | The Gunners JO13-2 | Unitas'30 JO13-8 | 40431 | 0-7 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | JEKA JO13-12 | Bavel JO13-3 | 41877 | 3-1 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | Beek Vooruit JO13-3 | Rijen JO13-5 | 87626 | 9-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | DSE JO13-2 | PCP JO13-1 | 40596 | 2-1 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Boeimeer JO13-2 | Gloria UC JO13-2 | 42693 | 1-15 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | Groen Wit JO13 2007-1 | Baronie JO13-8 | 42239 | 3-1 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | DSE JO13-2 | Beek Vooruit JO13-3 | 87625 | 3-1 | ||
C | 09-11-2019 09:30 | Gloria UC JO13-2 | PCP JO13-1 | 41219 | 5-2 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | Rijen JO13-5 | Unitas'30 JO13-8 | 41440 | 3-4 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | Boeimeer JO13-2 | Groen Wit JO13 2007-1 | 41746 | 2-4 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | JEKA JO13-12 | The Gunners JO13-2 | 40340 | 3-2 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | Baronie JO13-8 | Bavel JO13-3 | 40367 | 1-3 | ||
C | 02-11-2019 08:45 | The Gunners JO13-2 | Gloria UC JO13-2 | 42193 | 0-7 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Beek Vooruit JO13-3 | Boeimeer JO13-2 | 87624 | 11-1 | ||
C | 02-11-2019 11:25 | Unitas'30 JO13-8 | Baronie JO13-8 | 42165 | 5-0 | ||
C | 02-11-2019 11:15 | Bavel JO13-3 | Rijen JO13-5 | 40773 | 6-2 | ||
C | 02-11-2019 11:45 | Groen Wit JO13 2007-1 | DSE JO13-2 | 42097 | 2-4 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | PCP JO13-1 | JEKA JO13-12 | 40479 | 6-0 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | JEKA JO13-12 | Groen Wit JO13 2007-1 | 41186 | 2-4 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | Rijen JO13-5 | Gloria UC JO13-2 | 41323 | 0-7 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | Baronie JO13-8 | PCP JO13-1 | 40505 | 0-7 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Boeimeer JO13-2 | Unitas'30 JO13-8 | 40067 | 1-6 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | DSE JO13-2 | Bavel JO13-3 | 41370 | 7-0 | ||
C | 26-10-2019 13:15 | The Gunners JO13-2 | Beek Vooruit JO13-3 | 87623 | 2-2 | ||
C | 12-10-2019 09:30 | Gloria UC JO13-2 | Baronie JO13-8 | 42208 | 12-1 | ||
C | 05-10-2019 10:30 | Bavel JO13-3 | Boeimeer JO13-2 | 41065 | 2-2 | ||
C | 05-10-2019 08:30 | Unitas'30 JO13-8 | DSE JO13-2 | 41614 | 2-2 | ||
C | 05-10-2019 11:45 | Groen Wit JO13 2007-1 | The Gunners JO13-2 | 41899 | 5-2 | ||
C | 05-10-2019 12:00 | PCP JO13-1 | Rijen JO13-5 | 41872 | 4-0 | ||
C | 05-10-2019 08:30 | Beek Vooruit JO13-3 | JEKA JO13-12 | 87622 | 6-2 | ||
C | 28-09-2019 08:30 | TSC JO13-4 | Bavel JO13-3 | 41252 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:45 | The Gunners JO13-2 | PCP JO13-1 | 41721 | 0-3 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Boeimeer JO13-2 | Baronie JO13-8 | 40292 | 2-4 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | DSE JO13-2 | Rijen JO13-5 | 41156 | 9-1 | ||
C | 28-09-2019 08:30 | JEKA JO13-12 | Gloria UC JO13-2 | 42634 | 1-5 | ||
C | 28-09-2019 11:45 | Groen Wit JO13 2007-1 | Unitas'30 JO13-8 | 42281 | 1-6 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | Beek Vooruit JO13-3 | Bavel JO13-3 | 87621 | 3-4 | ||
C | 21-09-2019 09:30 | Gloria UC JO13-2 | TSC JO13-4 | 40964 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | Baronie JO13-8 | DSE JO13-2 | 41878 | 3-4 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | Bavel JO13-3 | Groen Wit JO13 2007-1 | 41023 | 4-3 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | Unitas'30 JO13-8 | JEKA JO13-12 | 42387 | 4-2 | ||
C | 21-09-2019 12:00 | PCP JO13-1 | Boeimeer JO13-2 | 40848 | 9-0 | ||
C | 21-09-2019 09:30 | Gloria UC JO13-2 | Beek Vooruit JO13-3 | 87620 | 7-3 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | Rijen JO13-5 | The Gunners JO13-2 | 39971 | 1-8 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 10:00 | Virtus JO13-3 | Klundert JO13-2 | 10012 | 0-4 | ||
B | 14-09-2019 10:00 | DSE JO13-2 | Unitas'30 JO13-8 | 10180 | 4-1 | ||
B | 07-09-2019 10:00 | DSE JO13-2 | Virtus JO13-3 | 9738 | 8-3 | ||
B | 07-09-2019 11:15 | Unitas'30 JO13-8 | Klundert JO13-2 | 9875 | 8-3 | ||
B | 31-08-2019 10:00 | Virtus JO13-3 | Unitas'30 JO13-8 | 9426 | 0-8 | ||
B | 31-08-2019 10:15 | Klundert JO13-2 | DSE JO13-2 | 9622 | 2-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSV Gudok JO13-3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 21 | 9 | 12 | 0 |
2 | DESK JO13-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 14 | 5 | 9 | 0 |
3 | GSBW JO13-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 7 | 4 | 3 | 0 |
4 | Unitas'30 JO13-8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 11 | 6 | 5 | 0 |
5 | Bavel JO13-3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 12 | 11 | 1 | 0 |
6 | OVC'26 JO13-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 11 | 13 | -2 | 0 |
7 | Gilze JO13-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 0 |
8 | Dongen JO13-5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 0 |
9 | SC 't Zand JO13-5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 9 | -3 | 0 |
10 | SV Reeshof JO13-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 13 | 15 | -2 | 0 |
11 | JEKA JO13-10 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | 14 | -7 | 0 |
12 | Sarto JO13-5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 13 | -11 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gloria UC JO13-2 | 10 | 10 | 0 | 0 | 30 | 76 | 13 | 63 | 0 |
2 | PCP JO13-1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 54 | 13 | 41 | 0 |
3 | DSE JO13-2 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 35 | 14 | 21 | 0 |
4 | Unitas'30 JO13-8 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 38 | 22 | 16 | 0 |
5 | Beek Vooruit JO13-3 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 44 | 24 | 20 | 0 |
6 | Bavel JO13-3 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 31 | 41 | -10 | 0 |
7 | Groen Wit JO13 2007-1 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 27 | 32 | -5 | 0 |
8 | JEKA JO13-12 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 22 | 31 | -9 | 0 |
9 | The Gunners JO13-2 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 23 | 43 | -20 | 0 |
10 | Boeimeer JO13-2 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 18 | 60 | -42 | 0 |
11 | Baronie JO13-8 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 20 | 45 | -25 | 0 |
12 | Rijen JO13-5 | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 16 | 66 | -50 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE JO13-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 15 | 6 | 9 | 0 |
2 | Unitas'30 JO13-8 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 17 | 7 | 10 | 0 |
3 | Klundert JO13-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 11 | -2 | 0 |
4 | Virtus JO13-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 20 | -17 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:15 | 1 B | 16 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:15 | 4B2 | 9 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|