Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0265 Onder 11 competitie (najaar)

Unitas'30 JO11-13

Teamleden

Spelers
Kay Bischoff        
Dax de Buck        
Andreas Delikaris        
Mohamed firas Gocmus        
Rayan Harmiche        
Jens Havermans        
Mikail Ilhan        
Tijs Klep        
Bugra Ɩzhan        
Jesse Roovers        
 
Overige teamleden
Remko Bischoff Leider
Pieter Havermans Leider
Ronald Klep Leider
Bart van den Broek Trainer
Bart van den Broek Groepscoƶrdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 23-11-2019 10:30 Unitas'30 JO11-13 Gesta JO11-1 45825 10:00
C 30-11-2019 11:00 Unitas'30 JO11-13 WDS'19 JO11-2 46605 10:30
C 07-12-2019 10:15 DSE JO11-4 Unitas'30 JO11-13 48611 09:40
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO11-13 Sarto JO11-6 47006 08:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 08:30 JEKA JO11-9G PCP JO11-1
C 23-11-2019 08:30 TSC JO11-4 Sarto JO11-6
C 23-11-2019 10:00 WDS'19 JO11-2 TVC Breda JO11-3G
C 23-11-2019 10:15 DSE JO11-4 Baronie JO11-4
C 23-11-2019 11:00 Advendo JO11-2 Rijen JO11-6
C 23-11-2019 10:30 Unitas'30 JO11-13 Gesta JO11-1
C 30-11-2019 11:00 Advendo JO11-2 JEKA JO11-9G
C 30-11-2019 11:00 Unitas'30 JO11-13 WDS'19 JO11-2
C 30-11-2019 09:45 Rijen JO11-6 TVC Breda JO11-3G
C 30-11-2019 08:30 TSC JO11-4 DSE JO11-4
C 07-12-2019 12:15 Baronie JO11-4 JEKA JO11-9G
C 07-12-2019 12:00 PCP JO11-1 Rijen JO11-6
C 07-12-2019 10:15 WDS'19 JO11-2 TSC JO11-4
C 07-12-2019 10:15 DSE JO11-4 Unitas'30 JO11-13
C 07-12-2019 09:30 TVC Breda JO11-3G Gesta JO11-1
C 07-12-2019 08:45 Sarto JO11-6 Advendo JO11-2
C 14-12-2019 08:30 JEKA JO11-9G TVC Breda JO11-3G
C 14-12-2019 08:30 TSC JO11-4 Baronie JO11-4
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO11-13 Sarto JO11-6
C 14-12-2019 10:00 WDS'19 JO11-2 DSE JO11-4
C 14-12-2019 11:00 Advendo JO11-2 PCP JO11-1
C 14-12-2019 11:00 Gesta JO11-1 Rijen JO11-6

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 12:00 Baronie JO11-4 Advendo JO11-2 93299 8-3
C 16-11-2019 12:00 PCP JO11-1 WDS'19 JO11-2 47729 9-1
C 16-11-2019 11:15 Sarto JO11-6 JEKA JO11-9G 45403 5-4
C 16-11-2019 09:30 Gesta JO11-1 TSC JO11-4 46362 4-3
C 16-11-2019 09:45 Rijen JO11-6 Unitas'30 JO11-13 45139 12-0
C 16-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-3G DSE JO11-4 45897 4-0
C 09-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-13 TSC JO11-4 46594 0-14
C 09-11-2019 08:30 JEKA JO11-9G WDS'19 JO11-2 48179 1-8
C 09-11-2019 09:45 Rijen JO11-6 Sarto JO11-6 48259 14-2
C 09-11-2019 11:00 Advendo JO11-2 DSE JO11-4 47426 8-2
C 09-11-2019 11:00 Gesta JO11-1 Baronie JO11-4 93298 12-5
C 09-11-2019 12:00 PCP JO11-1 TVC Breda JO11-3G 45143 7-2
C 02-11-2019 08:30 TSC JO11-4 PCP JO11-1 48926 6-5
C 02-11-2019 09:00 Baronie JO11-4 Rijen JO11-6 93297 5-6
C 02-11-2019 09:30 TVC Breda JO11-3G Unitas'30 JO11-13 45422 21-1
C 02-11-2019 10:00 Sarto JO11-6 Gesta JO11-1 45117 4-8
C 02-11-2019 10:15 DSE JO11-4 JEKA JO11-9G 49057 12-3
C 26-10-2019 09:30 TVC Breda JO11-3G Baronie JO11-4 93296 1-12
C 26-10-2019 08:30 JEKA JO11-9G TSC JO11-4 45059 1-9
C 26-10-2019 12:00 PCP JO11-1 Sarto JO11-6 46655 12-0
C 26-10-2019 11:00 Gesta JO11-1 WDS'19 JO11-2 47833 9-2
C 26-10-2019 11:00 Advendo JO11-2 Unitas'30 JO11-13 45853 20-0
C 26-10-2019 09:45 Rijen JO11-6 DSE JO11-4 48856 2-6
C 19-10-2019 11:30 Baronie JO11-4 WDS'19 JO11-2 93294 10-7
C 12-10-2019 10:00 WDS'19 JO11-2 Advendo JO11-2 47856 2-4
C 12-10-2019 08:30 Unitas'30 JO11-13 Baronie JO11-4 93293 1-8
C 12-10-2019 09:45 Rijen JO11-6 JEKA JO11-9G 46905 13-2
C 12-10-2019 11:00 Gesta JO11-1 PCP JO11-1 46642 2-2
C 05-10-2019 09:45 Unitas'30 JO11-13 JEKA JO11-9G 47448 1-6
C 05-10-2019 10:00 WDS'19 JO11-2 Rijen JO11-6 49087 10-5
C 05-10-2019 10:15 DSE JO11-4 Gesta JO11-1 45811 4-5
C 05-10-2019 11:45 Baronie JO11-4 PCP JO11-1 93295 3-17
C 05-10-2019 08:30 TSC JO11-4 Advendo JO11-2 48807 5-2
C 05-10-2019 10:00 Sarto JO11-6 TVC Breda JO11-3G 45290 1-4
C 28-09-2019 09:30 TVC Breda JO11-3G TSC JO11-4 46708 3-2
C 28-09-2019 11:00 Gesta JO11-1 Advendo JO11-2 48138 8-3
C 28-09-2019 11:30 Sarto JO11-6 DSE JO11-4 45786 5-5
C 28-09-2019 12:00 PCP JO11-1 Unitas'30 JO11-13 46915 18-0
C 21-09-2019 08:30 JEKA JO11-9G Gesta JO11-1 45045 1-18
C 21-09-2019 11:00 Advendo JO11-2 TVC Breda JO11-3G 47252 3-7
C 21-09-2019 10:15 DSE JO11-4 PCP JO11-1 45579 5-10
C 21-09-2019 10:00 WDS'19 JO11-2 Sarto JO11-6 46156 11-2
C 21-09-2019 08:30 TSC JO11-4 Rijen JO11-6 48002 3-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:45 The Gunners JO11-3 TVC Breda JO11-3G 11953 3-3
B 14-09-2019 09:45 Unitas'30 JO11-13 WDS'19 JO11-2 11679 0-12
B 07-09-2019 09:30 TVC Breda JO11-3G WDS'19 JO11-2 11459 4-0
B 07-09-2019 09:45 The Gunners JO11-3 Unitas'30 JO11-13 11414 17-0
B 31-08-2019 10:00 WDS'19 JO11-2 The Gunners JO11-3 11225 3-5
B 31-08-2019 11:00 Unitas'30 JO11-13 TVC Breda JO11-3G 10950 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gesta JO11-1 8 7 1 0 22 66 24 42 0
2 PCP JO11-1 8 6 1 1 19 80 19 61 0
3 TSC JO11-4 7 5 0 2 15 42 17 25 0
4 TVC Breda JO11-3G 7 5 0 2 15 42 26 16 0
5 Rijen JO11-6 7 4 0 3 12 54 28 26 0
6 Baronie JO11-4 7 4 0 3 12 51 47 4 0
7 Advendo JO11-2 7 3 0 4 9 43 32 11 0
8 WDS'19 JO11-2 7 3 0 4 9 41 40 1 0
9 DSE JO11-4 7 2 1 4 7 34 37 -3 0
10 Sarto JO11-6 7 1 1 5 4 19 58 -39 0
11 JEKA JO11-9G 7 1 0 6 3 18 66 -48 0
12 Unitas'30 JO11-13 7 0 0 7 0 3 99 -96 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 The Gunners JO11-3 2 2 0 0 6 22 3 19 0
2 WDS'19 JO11-2 2 1 0 1 3 15 5 10 0
3 Unitas'30 JO11-13 2 0 0 2 0 0 29 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoeven JO11-2 10 9 1 0 28 55 18 37 0
2 Seolto JO11-1G 10 8 0 2 24 60 26 34 0
3 Roosendaal JO11-4 10 7 0 3 21 66 26 40 0
4 Klundert JO11-2 10 6 1 3 19 45 19 26 0
5 Unitas'30 JO11-13 10 5 3 2 18 41 34 7 0
6 Prinsenland JO11-2 10 5 1 4 16 35 31 4 0
7 SC Gastel JO11-3 10 3 3 4 12 39 40 -1 0
8 De Fendert JO11-4 10 3 0 7 9 27 46 -19 0
9 ST TPO/DHV/VOV JO11-1 10 1 3 6 6 31 47 -16 0
10 MOC'17 JO11-4 10 1 2 7 5 20 52 -32 0
11 DEVO JO11-2 10 0 0 10 0 13 93 -80 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 18:00 - 19:00 3 B 15 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 14-08-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 21-08-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 28-08-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 04-09-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 11-09-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 18-09-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 25-09-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 02-10-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 09-10-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 16-10-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 23-10-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 30-10-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 06-11-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 13-11-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 20-11-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 27-11-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 04-12-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 11-12-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 18-12-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 25-12-19 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 01-01-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 08-01-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 15-01-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 22-01-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 29-01-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 05-02-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 12-02-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 19-02-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 26-02-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 04-03-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 11-03-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 18-03-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 25-03-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 01-04-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 08-04-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 15-04-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 22-04-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 29-04-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 06-05-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 13-05-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 20-05-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 27-05-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 03-06-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 10-06-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 17-06-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door
wo 24-06-20 18:00 - 19:00 3 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven