Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO11-8

Teamleden

Spelers
Zakaria Bouhadan        
Dezley Dijkstra        
Thijs Kamp        
Dylan Kannekens        
Valerio Klifman        
Amir Nahari        
Nicholas Nguyen        
Sven Putter        
Marco Zagt        
 
Overige teamleden
Gerhard Klifman Leider
Pim Putter Trainer
Bart van den Broek Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 07-03-2020 08:30 Unitas'30 JO11-8 Unitas'30 JO11-7 124461 08:00
C 14-03-2020 09:00 Victoria '03 JO11-2G Unitas'30 JO11-8 125435 08:15
C 28-03-2020 08:30 Unitas'30 JO11-8 Hoeven JO11-2 119484 08:00
C 04-04-2020 10:15 Roosendaal JO11-7 Unitas'30 JO11-8 122709 09:25
C 18-04-2020 10:30 SC Gastel JO11-2 Unitas'30 JO11-8 125646 09:40
C 09-05-2020 09:30 Unitas'30 JO11-8 DSE JO11-4 121725 09:00
C 16-05-2020 11:00 Schijf JO11-1G Unitas'30 JO11-8 122170 10:10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 11:30 DEVO JO11-1 SC Gastel JO11-2
C 07-03-2020 11:00 Schijf JO11-1G Roosendaal JO11-7
C 07-03-2020 10:30 SC Gastel JO11-2 BSC JO11-5
C 07-03-2020 10:30 DEVO JO11-1 DSE JO11-4
C 07-03-2020 08:45 Sc Kruisland JO11-2 NSV JO11-1
C 07-03-2020 08:45 Hoeven JO11-2 Victoria '03 JO11-2G
C 07-03-2020 08:30 Unitas'30 JO11-8 Unitas'30 JO11-7
C 14-03-2020 08:30 Unitas'30 JO11-7 SC Gastel JO11-2
C 14-03-2020 09:00 Hoeven JO11-2 Schijf JO11-1G
C 14-03-2020 09:00 Victoria '03 JO11-2G Unitas'30 JO11-8
C 14-03-2020 10:15 Roosendaal JO11-7 Sc Kruisland JO11-2
C 14-03-2020 11:00 BSC JO11-5 DSE JO11-4
C 14-03-2020 11:30 NSV JO11-1 DEVO JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 10:00 NSV JO11-1 Unitas'30 JO11-8 M. (Mats) Belleter 124512 2 - 8
C 08-02-2020 08:30 Unitas'30 JO11-8 DEVO JO11-1 Leider / Ouder (S) 123768 10 - 2
C 01-02-2020 11:00 BSC JO11-5 Unitas'30 JO11-8 120883 3 - 2
V 25-01-2020 08:30 Unitas'30 JO11-8 RFC JO11-3 Luuk Meulenberg (S) 14 - 2
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO11-8 Boeimeer JO11-3 Leider / Ouder (S) 47027 0 - 0
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 SCO JO11-2 Pim van Polanen (S) 46476 0 - 4
C 30-11-2019 13:15 Baronie JO11-7 Unitas'30 JO11-8 R. (Rob) van Kruijsdijk 48407 4 - 2
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 Oosterhout JO11-3 Leider / Ouder (S) 47463 7 - 5
C 16-11-2019 08:30 TSC JO11-3 Unitas'30 JO11-8 Afgeschermd 48055 12 - 2
C 09-11-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 Unitas'30 JO11-8 D.G. (Dimitrie) van Turnhout 47393 8 - 4
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 JEKA JO11-7G Pascal Ploeg (S) 48685 7 - 2
C 26-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-3 Unitas'30 JO11-8 R.P.A.M. (Rens) Kavelaars 45306 4 - 4
V 12-10-2019 10:00 Unitas'30 JO11-8 Victoria'03 JO11-2 Leider / Ouder (S)
V 05-10-2019 08:45 Halsteren JO11-4 Unitas'30 JO11-8
C 28-09-2019 09:00 Terheijden JO11-2 Unitas'30 JO11-8 46442 9 - 1
C 21-09-2019 10:30 Unitas'30 JO11-8 Rijen JO11-4 M. (Marissa) Rockx 48411 1 - 13
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 TVC Breda JO11-2 Tim de Laat (S) 11681 2 - 7
B 07-09-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Unitas'30 JO11-8 S. (Sem) de Vos 11379 6 - 6
B 31-08-2019 11:00 Unitas'30 JO11-8 Beek Vooruit JO11-3 Tim Schalk (S) 10952 7 - 5
V 24-08-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 Unitas'30 JO11-9 Josh Frauenfelder (S) 7-9
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 10:00 Rijen JO11-4 Boeimeer JO11-3 93685 13-1
C 14-12-2019 13:00 Baronie JO11-7 Rijen JO11-4 45533 0-0
C 14-12-2019 10:00 JEKA JO11-7G TSC JO11-3 47940 0-0
C 14-12-2019 09:00 Unitas'30 JO11-8 Boeimeer JO11-3 47027 0-0
C 14-12-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 Oosterhout JO11-3 46849 3-4
C 14-12-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 Baronie JO11-5 93292 6-3
C 14-12-2019 08:30 SCO JO11-2 Terheijden JO11-2 48458 1-3
C 07-12-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 SCO JO11-2 46476 0-4
C 07-12-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Baronie JO11-7 45034 4-7
C 07-12-2019 08:30 Oosterhout JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 47776 1-2
C 07-12-2019 08:30 TSC JO11-3 Baronie JO11-5 93291 6-1
C 07-12-2019 10:30 Terheijden JO11-2 Madese Boys JO11-3 45691 8-0
C 07-12-2019 09:45 Rijen JO11-4 JEKA JO11-7G 47984 0-0
C 30-11-2019 08:30 JEKA JO11-7G Madese Boys JO11-3 48347 0-0
C 30-11-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 TSC JO11-3 46686 2-1
C 30-11-2019 08:30 Baronie JO11-5 Oosterhout JO11-3 93290 13-3
C 30-11-2019 10:00 Terheijden JO11-2 Rijen JO11-4 47351 0-0
C 30-11-2019 09:15 SCO JO11-2 Boeimeer JO11-3 45367 2-4
C 30-11-2019 13:15 Baronie JO11-7 Unitas'30 JO11-8 48407 4-2
C 23-11-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Terheijden JO11-2 46767 2-9
C 23-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 Oosterhout JO11-3 47463 7-5
C 23-11-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 TSC JO11-3 45414 1-7
C 23-11-2019 11:00 SCO JO11-2 Rijen JO11-4 47434 3-5
C 23-11-2019 11:30 JEKA JO11-7G Baronie JO11-5 93289 3-6
C 23-11-2019 12:30 Baronie JO11-7 Beek Vooruit JO11-3 46754 0-1
C 16-11-2019 08:30 TSC JO11-3 Unitas'30 JO11-8 48055 12-2
C 16-11-2019 09:00 Terheijden JO11-2 JEKA JO11-7G 48526 8-1
C 16-11-2019 09:45 Rijen JO11-4 Madese Boys JO11-3 48640 11-1
C 16-11-2019 09:15 Oosterhout JO11-3 Boeimeer JO11-3 47254 1-8
C 16-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-3 SCO JO11-2 45700 8-0
C 16-11-2019 12:15 Baronie JO11-5 Baronie JO11-7 93288 4-5
C 09-11-2019 14:30 Baronie JO11-5 Rijen JO11-4 93287 3-4
C 09-11-2019 11:30 Baronie JO11-7 SCO JO11-2 46933 5-2
C 09-11-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-3 Terheijden JO11-2 47363 0-6
C 09-11-2019 10:00 JEKA JO11-7G Boeimeer JO11-3 45251 0-6
C 09-11-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 Unitas'30 JO11-8 47393 8-4
C 09-11-2019 08:30 TSC JO11-3 Oosterhout JO11-3 46844 18-4
C 02-11-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 JEKA JO11-7G 48685 7-2
C 02-11-2019 10:00 Boeimeer JO11-3 Madese Boys JO11-3 45061 6-4
C 02-11-2019 08:30 SCO JO11-2 TSC JO11-3 47851 1-13
C 02-11-2019 08:45 Terheijden JO11-2 Baronie JO11-5 93286 7-4
C 02-11-2019 09:15 Oosterhout JO11-3 Baronie JO11-7 45092 0-0
C 02-11-2019 09:45 Rijen JO11-4 Beek Vooruit JO11-3 46054 2-1
C 26-10-2019 08:30 TSC JO11-3 Rijen JO11-4 45090 5-5
C 26-10-2019 08:30 JEKA JO11-7G Baronie JO11-7 49108 5-2
C 26-10-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 SCO JO11-2 48839 13-0
C 26-10-2019 09:15 Oosterhout JO11-3 Terheijden JO11-2 48587 2-10
C 26-10-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-3 Unitas'30 JO11-8 45306 4-4
C 26-10-2019 14:30 Baronie JO11-5 Boeimeer JO11-3 93285 5-3
C 19-10-2019 11:00 SCO JO11-2 Baronie JO11-5 93282 2-14
C 12-10-2019 09:45 Rijen JO11-4 Boeimeer JO11-3 47963 0-0
C 12-10-2019 10:15 Baronie JO11-5 Madese Boys JO11-3 93283 19-0
C 05-10-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 48333 1-2
C 05-10-2019 08:30 SCO JO11-2 JEKA JO11-7G 47953 4-7
C 05-10-2019 09:00 Terheijden JO11-2 TSC JO11-3 45617 3-2
C 05-10-2019 10:00 Unitas'30 JO11-8 Dongen JO11-4 48091 0-0
C 05-10-2019 09:45 Rijen JO11-4 Oosterhout JO11-3 45835 9-4
C 05-10-2019 10:00 Unitas'30 JO11-8 Baronie JO11-5 93284 0-0
C 05-10-2019 14:30 Baronie JO11-7 Madese Boys JO11-3 46631 7-5
C 28-09-2019 10:00 Beek Vooruit JO11-3 JEKA JO11-7G 48076 3-3
C 28-09-2019 08:30 TSC JO11-3 Baronie JO11-7 45993 9-3
C 28-09-2019 09:00 Terheijden JO11-2 Unitas'30 JO11-8 46442 9-1
C 28-09-2019 09:30 Oosterhout JO11-3 SCO JO11-2 48158 18-0
C 28-09-2019 09:00 Dongen JO11-4 Madese Boys JO11-3 48575 0-0
C 21-09-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 TSC JO11-3 46162 1-4
C 21-09-2019 10:00 JEKA JO11-7G Oosterhout JO11-3 47752 11-4
C 21-09-2019 10:30 Unitas'30 JO11-8 Rijen JO11-4 48411 1-13
C 21-09-2019 09:00 Madese Boys JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 46131 1-4
C 21-09-2019 08:30 SCO JO11-2 Dongen JO11-4 48275 0-0
C 21-09-2019 11:30 Baronie JO11-7 Terheijden JO11-2 46540 3-6
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 10:00 NSV JO11-1 Unitas'30 JO11-8 124512 2-8
C 15-02-2020 11:00 BSC JO11-5 DEVO JO11-1 121464 2-2
C 15-02-2020 10:15 Roosendaal JO11-7 Hoeven JO11-2 124374 0-0
C 15-02-2020 10:15 DSE JO11-4 SC Gastel JO11-2 123233 4-2
C 15-02-2020 08:30 Unitas'30 JO11-7 Sc Kruisland JO11-2 123700 3-2
C 15-02-2020 09:00 Victoria '03 JO11-2G Schijf JO11-1G 121349 1-6
C 08-02-2020 11:00 Schijf JO11-1G DSE JO11-4 124271 2-12
C 08-02-2020 09:00 Hoeven JO11-2 BSC JO11-5 124103 0-5
C 08-02-2020 09:00 SC Gastel JO11-2 NSV JO11-1 122058 3-1
C 08-02-2020 10:15 Roosendaal JO11-7 Unitas'30 JO11-7 125655 5-1
C 08-02-2020 08:30 Unitas'30 JO11-8 DEVO JO11-1 123768 10-2
C 08-02-2020 09:00 Sc Kruisland JO11-2 Victoria '03 JO11-2G 120694 3-6
C 01-02-2020 11:30 NSV JO11-1 Schijf JO11-1G 122660 0-0
C 01-02-2020 11:00 BSC JO11-5 Unitas'30 JO11-8 120883 3-2
C 01-02-2020 10:15 DSE JO11-4 Sc Kruisland JO11-2 123038 1-0
C 01-02-2020 08:30 Unitas'30 JO11-7 Hoeven JO11-2 123886 3-4
C 01-02-2020 09:00 Victoria '03 JO11-2G Roosendaal JO11-7 122310 3-10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Beek Vooruit JO11-3 11920 6-6
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 JO11-8 TVC Breda JO11-2 11681 2-7
B 07-09-2019 08:30 Boeimeer JO11-3 Unitas'30 JO11-8 11379 6-6
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO11-3 TVC Breda JO11-2 11521 2-16
B 31-08-2019 09:30 TVC Breda JO11-2 Boeimeer JO11-3 11141 22-0
B 31-08-2019 11:00 Unitas'30 JO11-8 Beek Vooruit JO11-3 10952 7-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terheijden JO11-2 11 10 1 0 31 69 16 53 0
2 Rijen JO11-4 9 7 2 0 23 62 19 43 0
3 Beek Vooruit JO11-3 11 7 2 2 23 33 22 11 0
4 TSC JO11-3 10 7 1 2 22 77 23 54 0
5 Baronie JO11-7 9 5 0 4 15 36 38 -2 0
6 Baronie JO11-5 10 5 0 5 15 72 39 33 0
7 Boeimeer JO11-3 10 4 0 6 12 36 47 -11 0
8 JEKA JO11-7G 8 3 1 4 10 32 40 -8 0
9 Unitas'30 JO11-8 9 2 1 6 7 28 61 -33 0
10 Madese Boys JO11-3 10 2 0 8 6 36 70 -34 0
11 Oosterhout JO11-3 10 2 0 8 6 46 81 -35 0
12 SCO JO11-2 11 1 0 10 3 19 90 -71 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DSE JO11-4 3 3 0 0 9 17 4 13 0
2 BSC JO11-5 3 2 1 0 7 10 4 6 0
3 Roosendaal JO11-7 2 2 0 0 6 15 4 11 0
4 Unitas'30 JO11-8 3 2 0 1 6 20 7 13 0
5 SC Gastel JO11-2 2 1 0 1 3 5 5 0 0
6 Hoeven JO11-2 2 1 0 1 3 4 8 -4 0
7 Schijf JO11-1G 2 1 0 1 3 8 13 -5 0
8 Unitas'30 JO11-7 3 1 0 2 3 7 11 -4 0
9 Victoria '03 JO11-2G 3 1 0 2 3 10 19 -9 0
10 DEVO JO11-1 2 0 1 1 1 4 12 -8 0
11 NSV JO11-1 2 0 0 2 0 3 11 -8 0
12 Sc Kruisland JO11-2 3 0 0 3 0 5 10 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TVC Breda JO11-2 3 3 0 0 9 45 4 41 0
2 Unitas'30 JO11-8 3 1 1 1 4 15 18 -3 0
3 Boeimeer JO11-3 3 0 2 1 2 12 34 -22 0
4 Beek Vooruit JO11-3 3 0 1 2 1 13 29 -16 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 26-08-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 02-09-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 09-09-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 16-09-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 23-09-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 30-09-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 07-10-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 14-10-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 21-10-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 28-10-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 04-11-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 11-11-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 18-11-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 25-11-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 02-12-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 09-12-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 16-12-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 23-12-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 30-12-19 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 06-01-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 13-01-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 20-01-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 27-01-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 03-02-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 10-02-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 17-02-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 24-02-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 02-03-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 09-03-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 16-03-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 23-03-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 30-03-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 06-04-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 13-04-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 20-04-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 27-04-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 04-05-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 11-05-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 18-05-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 25-05-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 01-06-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 08-06-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 15-06-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 22-06-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
ma 29-06-20 17:00 - 18:00 2B2 17 Team training gaat_door
woensdag 16:00 - 17:00 1A2 6 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 28-08-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 04-09-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 11-09-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 18-09-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 25-09-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 02-10-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 09-10-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 16-10-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 23-10-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 30-10-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 06-11-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 13-11-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 20-11-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 27-11-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 04-12-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 11-12-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 18-12-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 25-12-19 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 01-01-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 08-01-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 15-01-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 22-01-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 29-01-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 05-02-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 12-02-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 19-02-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 26-02-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 04-03-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 11-03-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 18-03-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 25-03-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 01-04-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 08-04-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 15-04-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 22-04-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 29-04-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 06-05-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 13-05-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 20-05-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 27-05-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 03-06-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 10-06-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 17-06-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door
wo 24-06-20 14:00 - 15:00 1B2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven