0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO11-8
Teamleden
Spelers | |||||||
Dylan Kannekens | |||||||
Amir Nahari | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Pim Putter | Trainer | ||||||
Bart van den Broek | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 11:30 | NSV JO11-1 | Hoeven JO11-2 | 120224 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:00 | BSC JO11-5 | Victoria '03 JO11-2G | 124605 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:30 | SC Gastel JO11-2 | Roosendaal JO11-7 | 122147 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:30 | DEVO JO11-1 | Schijf JO11-1G | 121853 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:15 | DSE JO11-4 | Unitas'30 JO11-7 | 119173 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | Unitas'30 JO11-8 | Sc Kruisland JO11-2 | 122466 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Sc Kruisland JO11-2 | DEVO JO11-1 | 124837 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Hoeven JO11-2 | SC Gastel JO11-2 | 123496 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Victoria '03 JO11-2G | DSE JO11-4 | 119716 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | Roosendaal JO11-7 | NSV JO11-1 | 125113 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | Schijf JO11-1G | Unitas'30 JO11-8 | 122170 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | Unitas'30 JO11-7 | BSC JO11-5 | 121613 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | Unitas'30 JO11-8 | DSE JO11-4 | 121725 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Hoeven JO11-2 | Sc Kruisland JO11-2 | 125205 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:30 | DEVO JO11-1 | Roosendaal JO11-7 | 123058 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:30 | SC Gastel JO11-2 | Victoria '03 JO11-2G | 119789 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | Schijf JO11-1G | Unitas'30 JO11-7 | 120938 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:30 | NSV JO11-1 | BSC JO11-5 | 120733 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Sc Kruisland JO11-2 | Schijf JO11-1G | 123738 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | DEVO JO11-1 | Hoeven JO11-2 | 122792 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Victoria '03 JO11-2G | Unitas'30 JO11-7 | 125260 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | DSE JO11-4 | NSV JO11-1 | 123289 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | SC Gastel JO11-2 | Unitas'30 JO11-8 | 125646 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | BSC JO11-5 | Roosendaal JO11-7 | 123563 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | Unitas'30 JO11-7 | NSV JO11-1 | 123705 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Sc Kruisland JO11-2 | SC Gastel JO11-2 | 124203 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Hoeven JO11-2 | DSE JO11-4 | 122938 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Victoria '03 JO11-2G | DEVO JO11-1 | 124313 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | Schijf JO11-1G | BSC JO11-5 | 125634 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Roosendaal JO11-7 | Unitas'30 JO11-8 | 122709 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:30 | NSV JO11-1 | Victoria '03 JO11-2G | 125541 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | BSC JO11-5 | Sc Kruisland JO11-2 | 125215 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | SC Gastel JO11-2 | Schijf JO11-1G | 122877 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | DEVO JO11-1 | Unitas'30 JO11-7 | 119768 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | DSE JO11-4 | Roosendaal JO11-7 | 125407 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | Unitas'30 JO11-8 | Hoeven JO11-2 | 119484 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:30 | DEVO JO11-1 | SC Gastel JO11-2 | 123273 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:30 | NSV JO11-1 | Schijf JO11-1G | 122660 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:15 | Roosendaal JO11-7 | Hoeven JO11-2 | 124374 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 08:30 | Unitas'30 JO11-8 | Unitas'30 JO11-7 | 124461 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | Unitas'30 JO11-7 | SC Gastel JO11-2 | 119668 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Hoeven JO11-2 | Schijf JO11-1G | 122202 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Roosendaal JO11-7 | Sc Kruisland JO11-2 | 122019 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:15 | BSC JO11-5 | DSE JO11-4 | 121660 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:30 | NSV JO11-1 | DEVO JO11-1 | 120282 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Victoria '03 JO11-2G | Unitas'30 JO11-8 | 125435 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:45 | Hoeven JO11-2 | Victoria '03 JO11-2G | 123196 | 6-5 | ||
C | 07-03-2020 08:45 | Sc Kruisland JO11-2 | NSV JO11-1 | 120912 | 2-10 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | DEVO JO11-1 | DSE JO11-4 | 123039 | 3-5 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | SC Gastel JO11-2 | BSC JO11-5 | 120231 | 3-3 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | Schijf JO11-1G | Roosendaal JO11-7 | 123184 | 1-13 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Victoria '03 JO11-2G | Schijf JO11-1G | 121349 | 1-6 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | Unitas'30 JO11-7 | Sc Kruisland JO11-2 | 123700 | 3-2 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | DSE JO11-4 | SC Gastel JO11-2 | 123233 | 4-2 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | NSV JO11-1 | Unitas'30 JO11-8 | 124512 | 2-8 | ||
C | 15-02-2020 11:00 | BSC JO11-5 | DEVO JO11-1 | 121464 | 2-2 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Sc Kruisland JO11-2 | Victoria '03 JO11-2G | 120694 | 3-6 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | Unitas'30 JO11-8 | DEVO JO11-1 | 123768 | 10-2 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | Roosendaal JO11-7 | Unitas'30 JO11-7 | 125655 | 5-1 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | SC Gastel JO11-2 | NSV JO11-1 | 122058 | 3-1 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Hoeven JO11-2 | BSC JO11-5 | 124103 | 0-5 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | Schijf JO11-1G | DSE JO11-4 | 124271 | 2-12 | ||
C | 01-02-2020 11:00 | BSC JO11-5 | Unitas'30 JO11-8 | 120883 | 3-2 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | DSE JO11-4 | Sc Kruisland JO11-2 | 123038 | 1-0 | ||
C | 01-02-2020 08:30 | Unitas'30 JO11-7 | Hoeven JO11-2 | 123886 | 3-4 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Victoria '03 JO11-2G | Roosendaal JO11-7 | 122310 | 3-10 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-12-2019 10:00 | Rijen JO11-4 | Boeimeer JO11-3 | 93685 | 13-1 | ||
C | 14-12-2019 13:00 | Baronie JO11-7 | Rijen JO11-4 | 45533 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | JEKA JO11-7G | TSC JO11-3 | 47940 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Unitas'30 JO11-8 | Boeimeer JO11-3 | 47027 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Madese Boys JO11-3 | Oosterhout JO11-3 | 46849 | 3-4 | ||
C | 14-12-2019 08:30 | Beek Vooruit JO11-3 | Baronie JO11-5 | 93292 | 6-3 | ||
C | 14-12-2019 08:30 | SCO JO11-2 | Terheijden JO11-2 | 48458 | 1-3 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-8 | SCO JO11-2 | 46476 | 0-4 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | Boeimeer JO11-3 | Baronie JO11-7 | 45034 | 4-7 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | Oosterhout JO11-3 | Beek Vooruit JO11-3 | 47776 | 1-2 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | TSC JO11-3 | Baronie JO11-5 | 93291 | 6-1 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | Terheijden JO11-2 | Madese Boys JO11-3 | 45691 | 8-0 | ||
C | 07-12-2019 09:45 | Rijen JO11-4 | JEKA JO11-7G | 47984 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | JEKA JO11-7G | Madese Boys JO11-3 | 48347 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | Beek Vooruit JO11-3 | TSC JO11-3 | 46686 | 2-1 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | Baronie JO11-5 | Oosterhout JO11-3 | 93290 | 13-3 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | Terheijden JO11-2 | Rijen JO11-4 | 47351 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:15 | SCO JO11-2 | Boeimeer JO11-3 | 45367 | 2-4 | ||
C | 30-11-2019 13:15 | Baronie JO11-7 | Unitas'30 JO11-8 | 48407 | 4-2 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | Boeimeer JO11-3 | Terheijden JO11-2 | 46767 | 2-9 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-8 | Oosterhout JO11-3 | 47463 | 7-5 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Madese Boys JO11-3 | TSC JO11-3 | 45414 | 1-7 | ||
C | 23-11-2019 11:00 | SCO JO11-2 | Rijen JO11-4 | 47434 | 3-5 | ||
C | 23-11-2019 11:30 | JEKA JO11-7G | Baronie JO11-5 | 93289 | 3-6 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | Baronie JO11-7 | Beek Vooruit JO11-3 | 46754 | 0-1 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | TSC JO11-3 | Unitas'30 JO11-8 | 48055 | 12-2 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | Terheijden JO11-2 | JEKA JO11-7G | 48526 | 8-1 | ||
C | 16-11-2019 09:45 | Rijen JO11-4 | Madese Boys JO11-3 | 48640 | 11-1 | ||
C | 16-11-2019 09:15 | Oosterhout JO11-3 | Boeimeer JO11-3 | 47254 | 1-8 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Beek Vooruit JO11-3 | SCO JO11-2 | 45700 | 8-0 | ||
C | 16-11-2019 12:15 | Baronie JO11-5 | Baronie JO11-7 | 93288 | 4-5 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | Baronie JO11-5 | Rijen JO11-4 | 93287 | 3-4 | ||
C | 09-11-2019 11:30 | Baronie JO11-7 | SCO JO11-2 | 46933 | 5-2 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Beek Vooruit JO11-3 | Terheijden JO11-2 | 47363 | 0-6 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | JEKA JO11-7G | Boeimeer JO11-3 | 45251 | 0-6 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Madese Boys JO11-3 | Unitas'30 JO11-8 | 47393 | 8-4 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | TSC JO11-3 | Oosterhout JO11-3 | 46844 | 18-4 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-8 | JEKA JO11-7G | 48685 | 7-2 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Boeimeer JO11-3 | Madese Boys JO11-3 | 45061 | 6-4 | ||
C | 02-11-2019 08:30 | SCO JO11-2 | TSC JO11-3 | 47851 | 1-13 | ||
C | 02-11-2019 08:45 | Terheijden JO11-2 | Baronie JO11-5 | 93286 | 7-4 | ||
C | 02-11-2019 09:15 | Oosterhout JO11-3 | Baronie JO11-7 | 45092 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:45 | Rijen JO11-4 | Beek Vooruit JO11-3 | 46054 | 2-1 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | TSC JO11-3 | Rijen JO11-4 | 45090 | 5-5 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | JEKA JO11-7G | Baronie JO11-7 | 49108 | 5-2 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Madese Boys JO11-3 | SCO JO11-2 | 48839 | 13-0 | ||
C | 26-10-2019 09:15 | Oosterhout JO11-3 | Terheijden JO11-2 | 48587 | 2-10 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Beek Vooruit JO11-3 | Unitas'30 JO11-8 | 45306 | 4-4 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | Baronie JO11-5 | Boeimeer JO11-3 | 93285 | 5-3 | ||
C | 19-10-2019 11:00 | SCO JO11-2 | Baronie JO11-5 | 93282 | 2-14 | ||
C | 12-10-2019 09:45 | Rijen JO11-4 | Boeimeer JO11-3 | 47963 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 10:15 | Baronie JO11-5 | Madese Boys JO11-3 | 93283 | 19-0 | ||
C | 05-10-2019 08:30 | Boeimeer JO11-3 | Beek Vooruit JO11-3 | 48333 | 1-2 | ||
C | 05-10-2019 08:30 | SCO JO11-2 | JEKA JO11-7G | 47953 | 4-7 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Terheijden JO11-2 | TSC JO11-3 | 45617 | 3-2 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | Unitas'30 JO11-8 | Dongen JO11-4 | 48091 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:45 | Rijen JO11-4 | Oosterhout JO11-3 | 45835 | 9-4 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | Unitas'30 JO11-8 | Baronie JO11-5 | 93284 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | Baronie JO11-7 | Madese Boys JO11-3 | 46631 | 7-5 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Beek Vooruit JO11-3 | JEKA JO11-7G | 48076 | 3-3 | ||
C | 28-09-2019 08:30 | TSC JO11-3 | Baronie JO11-7 | 45993 | 9-3 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Terheijden JO11-2 | Unitas'30 JO11-8 | 46442 | 9-1 | ||
C | 28-09-2019 09:30 | Oosterhout JO11-3 | SCO JO11-2 | 48158 | 18-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Dongen JO11-4 | Madese Boys JO11-3 | 48575 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | Boeimeer JO11-3 | TSC JO11-3 | 46162 | 1-4 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | JEKA JO11-7G | Oosterhout JO11-3 | 47752 | 11-4 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | Unitas'30 JO11-8 | Rijen JO11-4 | 48411 | 1-13 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Madese Boys JO11-3 | Beek Vooruit JO11-3 | 46131 | 1-4 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | SCO JO11-2 | Dongen JO11-4 | 48275 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 11:30 | Baronie JO11-7 | Terheijden JO11-2 | 46540 | 3-6 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 08:30 | Boeimeer JO11-3 | Beek Vooruit JO11-3 | 11920 | 6-6 | ||
B | 14-09-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-8 | TVC Breda JO11-2 | 11681 | 2-7 | ||
B | 07-09-2019 08:30 | Boeimeer JO11-3 | Unitas'30 JO11-8 | 11379 | 6-6 | ||
B | 07-09-2019 08:30 | Beek Vooruit JO11-3 | TVC Breda JO11-2 | 11521 | 2-16 | ||
B | 31-08-2019 09:30 | TVC Breda JO11-2 | Boeimeer JO11-3 | 11141 | 22-0 | ||
B | 31-08-2019 11:00 | Unitas'30 JO11-8 | Beek Vooruit JO11-3 | 10952 | 7-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE JO11-4 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 22 | 7 | 15 | 0 |
2 | Roosendaal JO11-7 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 28 | 5 | 23 | 0 |
3 | BSC JO11-5 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 13 | 7 | 6 | 0 |
4 | Unitas'30 JO11-8 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 20 | 7 | 13 | 0 |
5 | Hoeven JO11-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 10 | 13 | -3 | 0 |
6 | SC Gastel JO11-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 8 | 8 | 0 | 0 |
7 | NSV JO11-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 0 |
8 | Unitas'30 JO11-7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 11 | -4 | 0 |
9 | Schijf JO11-1G | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 26 | -17 | 0 |
10 | Victoria '03 JO11-2G | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 15 | 25 | -10 | 0 |
11 | DEVO JO11-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | 17 | -10 | 0 |
12 | Sc Kruisland JO11-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 20 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terheijden JO11-2 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 69 | 16 | 53 | 0 |
2 | Rijen JO11-4 | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 62 | 19 | 43 | 0 |
3 | Beek Vooruit JO11-3 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 33 | 22 | 11 | 0 |
4 | TSC JO11-3 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 77 | 23 | 54 | 0 |
5 | Baronie JO11-7 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 36 | 38 | -2 | 0 |
6 | Baronie JO11-5 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 72 | 39 | 33 | 0 |
7 | Boeimeer JO11-3 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 36 | 47 | -11 | 0 |
8 | JEKA JO11-7G | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 33 | 41 | -8 | 0 |
9 | Unitas'30 JO11-8 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 28 | 61 | -33 | 0 |
10 | Madese Boys JO11-3 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 37 | 71 | -34 | 0 |
11 | Oosterhout JO11-3 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 46 | 81 | -35 | 0 |
12 | SCO JO11-2 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 19 | 90 | -71 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TVC Breda JO11-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 45 | 4 | 41 | 0 |
2 | Unitas'30 JO11-8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 15 | 18 | -3 | 0 |
3 | Boeimeer JO11-3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 12 | 34 | -22 | 0 |
4 | Beek Vooruit JO11-3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 13 | 29 | -16 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 17:00 - 18:00 | 2B2 | 17 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 16:00 - 17:00 | 1A2 | 6 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|