0275 Onder 9 competitie (najaar)
Unitas'30 JO9-9
Teamleden
Spelers | |||||||
Julian Bramer | |||||||
Siem Hofman | |||||||
Kijan Hossinjad | |||||||
Ryan Hultermans | |||||||
Daan Jordans | |||||||
Marijn van Raan | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Marjolein Clarijs | Leider | ||||||
Hein Jordans | Trainer | ||||||
Chris Hofman | Leider/Trainer | ||||||
Iwan Verburg | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 11:15 | Virtus JO9-2 | Terheijden JO9-2 | 87331 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | Unitas'30 JO9-9 | Sarto JO9-8 | 54017 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | TSC JO9-5 | The Gunners JO9-2 | 54304 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Madese Boys JO9-4 | Madese Boys JO9-3 | 93204 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:15 | WDS'19 JO9-2 | Advendo JO9-1 | 55491 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | The Gunners JO9-2 | WDS'19 JO9-2 | 52906 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | Madese Boys JO9-3 | Sarto JO9-8 | 54907 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:30 | DIA JO9-3 | Virtus JO9-2 | 87330 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:30 | Advendo JO9-1 | Unitas'30 JO9-9 | 56274 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 11:15 | Terheijden JO9-2 | Madese Boys JO9-4 | 93203 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | The Gunners JO9-2 | Terheijden JO9-2 | 56129 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | Madese Boys JO9-4 | WDS'19 JO9-2 | 93202 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:45 | Unitas'30 JO9-9 | Madese Boys JO9-3 | 53440 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:45 | TSC JO9-5 | DIA JO9-3 | 53573 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 11:15 | Virtus JO9-2 | Unitas'30 JO9-9 | 87329 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:45 | TSC JO9-5 | Terheijden JO9-2 | 53735 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Madese Boys JO9-4 | Sarto JO9-8 | 93201 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | DIA JO9-3 | The Gunners JO9-2 | 54657 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:30 | WDS'19 JO9-2 | Madese Boys JO9-3 | 53220 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | Unitas'30 JO9-9 | TSC JO9-5 | 54748 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:30 | Advendo JO9-1 | DIA JO9-3 | 53525 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Sarto JO9-8 | Virtus JO9-2 | 87328 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | Terheijden JO9-2 | WDS'19 JO9-2 | 54054 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | The Gunners JO9-2 | Madese Boys JO9-4 | 93200 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Sarto JO9-8 | Terheijden JO9-2 | 56406 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:30 | Unitas'30 JO9-9 | The Gunners JO9-2 | 56062 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Madese Boys JO9-4 | DIA JO9-3 | 93199 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Madese Boys JO9-3 | Advendo JO9-1 | 53555 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 11:15 | Virtus JO9-2 | TSC JO9-5 | 87327 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:45 | The Gunners JO9-2 | Sarto JO9-8 | 52904 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:30 | Advendo JO9-1 | Virtus JO9-2 | 87326 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Terheijden JO9-2 | Unitas'30 JO9-9 | 55568 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | TSC JO9-5 | Madese Boys JO9-3 | 54398 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | WDS'19 JO9-2 | TSC JO9-5 | 54608 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Madese Boys JO9-3 | Terheijden JO9-2 | 55847 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:30 | Advendo JO9-1 | The Gunners JO9-2 | 53898 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | Sarto JO9-8 | DIA JO9-3 | 54988 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Madese Boys JO9-4 | Virtus JO9-2 | 93198 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 08:30 | Unitas'30 JO9-9 | Madese Boys JO9-4 | 93196 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 09:00 | DIA JO9-3 | WDS'19 JO9-2 | 55980 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | TSC JO9-5 | Madese Boys JO9-4 | 93197 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | DIA JO9-3 | Unitas'30 JO9-9 | 55695 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | Terheijden JO9-2 | Advendo JO9-1 | 55704 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:45 | The Gunners JO9-2 | Madese Boys JO9-3 | 55141 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:15 | Virtus JO9-2 | WDS'19 JO9-2 | 87325 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Madese Boys JO9-3 | Virtus JO9-2 | 87324 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | Sarto JO9-8 | WDS'19 JO9-2 | 55254 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 11:30 | Terheijden JO9-2 | DIA JO9-3 | 53500 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:30 | Advendo JO9-1 | TSC JO9-5 | 56941 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 11:15 | Virtus JO9-2 | The Gunners JO9-2 | 87323 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 11:10 | TSC JO9-5 | Sarto JO9-8 | 54655 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:30 | DIA JO9-3 | Madese Boys JO9-3 | 55413 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | WDS'19 JO9-2 | Unitas'30 JO9-9 | 53180 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 10:45 | Moerse Boys JO9-3 | Unitas'30 JO9-9 | 157327 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:30 | SC Gastel JO9-2 | Unitas'30 JO9-8 | 135217 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | De Fendert JO9-2 | Klundert JO9-2 | 137483 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:45 | Zwaluwe JO9-1G | DVO'60 JO9-2 | 137020 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | DBGC JO9-2 | Roosendaal JO9-6 | 138490 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:30 | DSE JO9-2 | Rood-Wit W JO9-2 | 138171 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Roosendaal JO9-6 | DSE JO9-2 | 135898 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:30 | Unitas'30 JO9-8 | Moerse Boys JO9-3 | 157326 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | DVO'60 JO9-2 | De Fendert JO9-2 | 135920 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Klundert JO9-2 | Zwaluwe JO9-1G | 134236 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:30 | Rood-Wit W JO9-2 | DBGC JO9-2 | 137421 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:30 | Unitas'30 JO9-9 | SC Gastel JO9-2 | 137406 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | DBGC JO9-2 | Klundert JO9-2 | 135540 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:45 | Zwaluwe JO9-1G | SC Gastel JO9-2 | 134360 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | DVO'60 JO9-2 | Rood-Wit W JO9-2 | 136677 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Roosendaal JO9-6 | Unitas'30 JO9-9 | 135824 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | De Fendert JO9-2 | Unitas'30 JO9-8 | 137424 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:30 | DSE JO9-2 | Moerse Boys JO9-3 | 157325 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:30 | DBGC JO9-2 | DVO'60 JO9-2 | 137852 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | De Fendert JO9-2 | DSE JO9-2 | 136370 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | Rood-Wit W JO9-2 | Roosendaal JO9-6 | 132460 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:45 | Unitas'30 JO9-8 | Unitas'30 JO9-9 | 133179 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | SC Gastel JO9-2 | Klundert JO9-2 | 136802 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:45 | Moerse Boys JO9-3 | Zwaluwe JO9-1G | 157324 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | Unitas'30 JO9-8 | DBGC JO9-2 | 135393 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:30 | Unitas'30 JO9-9 | Zwaluwe JO9-1G | 133511 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Klundert JO9-2 | DSE JO9-2 | 131965 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Roosendaal JO9-6 | SC Gastel JO9-2 | 136930 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | DVO'60 JO9-2 | Moerse Boys JO9-3 | 157323 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:30 | Rood-Wit W JO9-2 | De Fendert JO9-2 | 133033 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:30 | DSE JO9-2 | DVO'60 JO9-2 | 134244 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:45 | Moerse Boys JO9-3 | Klundert JO9-2 | 157322 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | SC Gastel JO9-2 | Rood-Wit W JO9-2 | 131935 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | De Fendert JO9-2 | Roosendaal JO9-6 | 137802 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:45 | Zwaluwe JO9-1G | Unitas'30 JO9-8 | 134395 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | DBGC JO9-2 | Unitas'30 JO9-9 | 135926 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:15 | Roosendaal JO9-6 | Moerse Boys JO9-3 | 157318 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 08:45 | Zwaluwe JO9-1G | DBGC JO9-2 | 138529 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | Unitas'30 JO9-9 | De Fendert JO9-2 | 136723 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:30 | Unitas'30 JO9-8 | DSE JO9-2 | 135198 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | DVO'60 JO9-2 | Roosendaal JO9-6 | 134390 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Klundert JO9-2 | Rood-Wit W JO9-2 | 134059 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | SC Gastel JO9-2 | Moerse Boys JO9-3 | 157321 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | DVO'60 JO9-2 | Unitas'30 JO9-8 | 137665 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Roosendaal JO9-6 | Klundert JO9-2 | 138556 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | De Fendert JO9-2 | SC Gastel JO9-2 | 132694 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:30 | Rood-Wit W JO9-2 | Zwaluwe JO9-1G | 138177 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:30 | DSE JO9-2 | Unitas'30 JO9-9 | 135817 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | DBGC JO9-2 | Moerse Boys JO9-3 | 157320 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | DBGC JO9-2 | Seolto JO9-3G | 156932 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 10:45 | Moerse Boys JO9-3 | Rood-Wit W JO9-2 | 157317 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:45 | Zwaluwe JO9-1G | DSE JO9-2 | 135530 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:30 | Unitas'30 JO9-8 | Roosendaal JO9-6 | 136378 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:45 | Unitas'30 JO9-9 | Rood-Wit W JO9-2 | 134951 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Klundert JO9-2 | DVO'60 JO9-2 | 131962 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | SC Gastel JO9-2 | DBGC JO9-2 | 136512 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:45 | Seolto JO9-3G | De Fendert JO9-2 | 156931 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 10:45 | Moerse Boys JO9-3 | De Fendert JO9-2 | 157319 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | DVO'60 JO9-2 | SC Gastel JO9-2 | 136099 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Klundert JO9-2 | Unitas'30 JO9-9 | 136848 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | De Fendert JO9-2 | Zwaluwe JO9-1G | 138283 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:30 | Rood-Wit W JO9-2 | Unitas'30 JO9-8 | 132784 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | DSE JO9-2 | DBGC JO9-2 | 137343 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Roosendaal JO9-6 | Seolto JO9-3G | 156930 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | SC Gastel JO9-2 | DSE JO9-2 | 136080 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:45 | Zwaluwe JO9-1G | Roosendaal JO9-6 | 134762 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:45 | Unitas'30 JO9-8 | Klundert JO9-2 | 136729 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:45 | Unitas'30 JO9-9 | DVO'60 JO9-2 | 138387 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:15 | DBGC JO9-2 | De Fendert JO9-2 | 138094 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 11-03-2020 18:30 | ST Hoedekenskerke/Kwadendamme JO9-1 | Walcheren JO9-2 | 156840 | 0-0 | ||
B | 04-03-2020 18:30 | Unitas'30 JO9-9 | Klundert JO9-2 | 156845 | 0-0 | ||
B | 29-02-2020 10:00 | SC Kruisland JO9-1 | SC Welberg JO9-1M | 156860 | 0-0 | ||
B | 29-02-2020 09:00 | Unitas'30 JO9-5 | Cluzona JO9-1 | 156861 | 0-0 | ||
B | 29-02-2020 11:30 | Halsteren JO9-4 | MZC'11 JO9-2 | 156853 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 09:00 | Unitas'30 JO9-9 | DSE JO9-3 | 92926 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 10:00 | Boeimeer JO9-5 | Beek Vooruit JO9-4 | 13811 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 08:30 | WDS JO9-3M | Unitas'30 JO9-9 | 14031 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 08:30 | Unitas'30 JO9-9 | Beek Vooruit JO9-4 | 13572 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 08:30 | WDS JO9-3M | Boeimeer JO9-5 | 13486 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 08:30 | Beek Vooruit JO9-4 | WDS JO9-3M | 13239 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 10:00 | Boeimeer JO9-5 | Unitas'30 JO9-9 | 13074 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSC JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Virtus JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | WDS'19 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Madese Boys JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DIA JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Madese Boys JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | The Gunners JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Terheijden JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Unitas'30 JO9-9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Sarto JO9-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Advendo JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klundert JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Rood-Wit W JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | DVO'60 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Roosendaal JO9-6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | De Fendert JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | DSE JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | DBGC JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Moerse Boys JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | SC Gastel JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Unitas'30 JO9-9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Unitas'30 JO9-8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Zwaluwe JO9-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terneuzense Boys JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Unitas'30 JO9-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Cluzona JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SC Kruisland JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SC Welberg JO9-1M | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ST Hoedekenskerke/Kwadendamme JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Walcheren JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Halsteren JO9-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | MZC'11 JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Unitas'30 JO9-9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Klundert JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | 2A2 | 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 17:00 - 18:00 | 1A1 | 7 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|