Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0275 Onder 9 competitie (najaar)

Unitas'30 JO9-1

Teamleden

Spelers
Yessin Ait bari Keeper      
Jenshenk Alderliesten        
Jesper Deckers        
Senn van Eldik        
Benjamin Elezovic        
Arjan Hashimi        
Jan Jasik        
Jim de Kort        
 
Overige teamleden
Jurgen van Eldik Leider
Kees Nooren Trainer/Coach
Ramon de Caluwe Groepsco├Ârdinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 23-11-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO9-1 Unitas'30 JO9-1 55989 10:15
C 30-11-2019 09:00 BSC JO9-1 Unitas'30 JO9-1 55314 08:10
C 07-12-2019 09:45 Unitas'30 JO9-1 RBC JO9-1 56833 09:15
B 25-01-2020 09:00 Roosendaal JO9-1 Unitas'30 JO9-1 93993 08:10
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 23-11-2019 09:00 BSC JO9-1 Steenbergen JO9-1
C 23-11-2019 09:45 MOC'17 JO9-1 RBC JO9-1
C 23-11-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO9-1 Unitas'30 JO9-1
C 30-11-2019 10:45 RBC JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1
C 30-11-2019 09:00 BSC JO9-1 Unitas'30 JO9-1
C 30-11-2019 11:30 Steenbergen JO9-1 MOC'17 JO9-1
C 07-12-2019 09:45 MOC'17 JO9-1 BSC JO9-1
C 07-12-2019 09:45 Unitas'30 JO9-1 RBC JO9-1
C 07-12-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO9-1 Steenbergen JO9-1
C 14-12-2019 10:00 Zeelandia Middelburg JO9-1 MOC'17 JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-11-2019 10:15 Zeelandia Middelburg JO9-1 BSC JO9-1 54325 0-0
C 16-11-2019 10:45 RBC JO9-1 Steenbergen JO9-1 53256 0-0
C 16-11-2019 08:30 Unitas'30 JO9-1 MOC'17 JO9-1 55547 0-0
C 09-11-2019 09:00 BSC JO9-1 RBC JO9-1 55830 0-0
C 09-11-2019 09:45 MOC'17 JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1 54640 0-0
C 09-11-2019 11:30 Steenbergen JO9-1 Unitas'30 JO9-1 54735 0-0
C 02-11-2019 11:30 Steenbergen JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1 55784 0-0
C 02-11-2019 09:00 RBC JO9-1 Unitas'30 JO9-1 53829 0-0
C 02-11-2019 09:00 BSC JO9-1 MOC'17 JO9-1 55483 0-0
C 26-10-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO9-1 RBC JO9-1 53270 0-0
C 26-10-2019 09:45 MOC'17 JO9-1 Steenbergen JO9-1 56324 0-0
C 26-10-2019 08:30 Unitas'30 JO9-1 BSC JO9-1 53034 0-0
C 05-10-2019 11:30 Steenbergen JO9-1 BSC JO9-1 55015 0-0
C 05-10-2019 09:00 RBC JO9-1 MOC'17 JO9-1 54741 0-0
C 05-10-2019 09:30 Unitas'30 JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1 54472 0-0
C 28-09-2019 09:00 BSC JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1 53059 0-0
C 28-09-2019 09:45 MOC'17 JO9-1 Unitas'30 JO9-1 53349 0-0
C 28-09-2019 11:30 Steenbergen JO9-1 RBC JO9-1 55270 0-0
C 21-09-2019 10:00 RBC JO9-1 BSC JO9-1 54681 0-0
C 21-09-2019 08:30 Unitas'30 JO9-1 Steenbergen JO9-1 54550 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-10-2019 09:00 Unitas'30 JO9-1 Groen Wit JO9-1 92945 0-0
B 14-09-2019 08:30 Unitas'30 JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 13764 0-0
B 14-09-2019 09:00 Hoeven JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 13968 0-0
B 07-09-2019 08:30 Beek Vooruit JO9-1 Rood-Wit W JO9-1 13603 0-0
B 07-09-2019 09:00 Hoeven JO9-1 Unitas'30 JO9-1 13420 0-0
B 31-08-2019 09:45 Unitas'30 JO9-1 Beek Vooruit JO9-1 13034 0-0
B 31-08-2019 11:00 Rood-Wit W JO9-1 Hoeven JO9-1 13282 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RBC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Unitas'30 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Zeelandia Middelburg JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOC'17 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Steenbergen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 BSC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RCD JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Dordrecht Amateurs JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 VVAC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RFC JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TSC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Roosendaal JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Unitas'30 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Terneuzense Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MOC'17 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 GVV JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 BMC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 TSV Gudok JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 VOAB JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 WODAN JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Emplina JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 UNA JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 RPC JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 2A2 15 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:00 - 19:00 2B1 Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 2A2 14 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 15-08-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 22-08-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 29-08-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 05-09-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 12-09-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 19-09-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 26-09-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 03-10-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 10-10-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 17-10-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 24-10-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 31-10-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 07-11-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 14-11-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 21-11-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 28-11-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 05-12-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 12-12-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 19-12-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 26-12-19 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 02-01-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 09-01-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 16-01-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 23-01-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 30-01-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 06-02-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 13-02-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 20-02-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 27-02-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 05-03-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 12-03-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 19-03-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 26-03-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 02-04-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 09-04-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 16-04-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 23-04-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 30-04-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 07-05-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 14-05-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 21-05-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 28-05-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 04-06-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 11-06-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 18-06-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door
do 25-06-20 18:00 - 19:00 2 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven