0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO15-5
Teamleden
Spelers | |||||||
Latif Ammerlaan | |||||||
Lars Blumers | |||||||
Robin Hebing | |||||||
Niels van der Linden | |||||||
Senna Steevens | |||||||
Jayden Wesselman | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Robert Hebing | Leider | ||||||
Arthur van Veen | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 14:30 | Groen Wit JO15-2 | JEKA JO15-10 | 104992 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | Beek Vooruit JO15-3 | Unitas'30 JO15-5 | 107005 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:15 | WDS'19 JO15-1 | The Gunners JO15-2 | 107890 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:30 | DSE JO15-2 | Baronie JO15-6 | 104615 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:15 | Zundert JO15-2 | Boeimeer JO15-4 | 106427 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 11:00 | VVR JO15-2 | Moerse Boys JO15-2 | 106957 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | Baronie JO15-6 | VVR JO15-2 | 104494 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | Unitas'30 JO15-5 | Groen Wit JO15-2 | 105339 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | Moerse Boys JO15-2 | DSE JO15-2 | 104830 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:00 | The Gunners JO15-2 | Zundert JO15-2 | 104495 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:15 | Boeimeer JO15-4 | WDS'19 JO15-1 | 107166 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:15 | JEKA JO15-10 | Beek Vooruit JO15-3 | 107319 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | Unitas'30 JO15-5 | Baronie JO15-6 | 106027 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:00 | Beek Vooruit JO15-3 | Boeimeer JO15-4 | 107279 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:15 | Zundert JO15-2 | Moerse Boys JO15-2 | 106607 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:00 | WDS'19 JO15-1 | VVR JO15-2 | 107493 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:15 | The Gunners JO15-2 | JEKA JO15-10 | 107575 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:15 | Groen Wit JO15-2 | DSE JO15-2 | 107342 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | VVR JO15-2 | Boeimeer JO15-4 | 106934 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:15 | Zundert JO15-2 | Groen Wit JO15-2 | 108653 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:30 | DSE JO15-2 | WDS'19 JO15-1 | 105975 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | JEKA JO15-10 | Unitas'30 JO15-5 | 107042 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:00 | Beek Vooruit JO15-3 | The Gunners JO15-2 | 106755 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:45 | Moerse Boys JO15-2 | Baronie JO15-6 | 108678 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:10 | Baronie JO15-6 | WDS'19 JO15-1 | 104668 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | The Gunners JO15-2 | DSE JO15-2 | 107698 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | Moerse Boys JO15-2 | Beek Vooruit JO15-3 | 105138 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:30 | JEKA JO15-10 | Zundert JO15-2 | 108211 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:10 | Unitas'30 JO15-5 | VVR JO15-2 | 106511 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:15 | Boeimeer JO15-4 | Groen Wit JO15-2 | 108510 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | Groen Wit JO15-2 | The Gunners JO15-2 | 104861 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:00 | Beek Vooruit JO15-3 | Baronie JO15-6 | 107769 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:00 | WDS'19 JO15-1 | Moerse Boys JO15-2 | 107543 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:15 | Zundert JO15-2 | Unitas'30 JO15-5 | 106000 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | VVR JO15-2 | JEKA JO15-10 | 104631 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:45 | DSE JO15-2 | Boeimeer JO15-4 | 107275 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:00 | Moerse Boys JO15-2 | Boeimeer JO15-4 | 105039 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | The Gunners JO15-2 | Unitas'30 JO15-5 | 106975 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | Baronie JO15-6 | Zundert JO15-2 | 107619 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | VVR JO15-2 | DSE JO15-2 | 107028 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | Moerse Boys JO15-2 | Groen Wit JO15-2 | 108299 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:15 | WDS'19 JO15-1 | Beek Vooruit JO15-3 | 108205 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:15 | Boeimeer JO15-4 | JEKA JO15-10 | 105884 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | The Gunners JO15-2 | Moerse Boys JO15-2 | 103845 | 1-0 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | Unitas'30 JO15-5 | Boeimeer JO15-4 | 107395 | 3-0 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | Groen Wit JO15-2 | Baronie JO15-6 | 104807 | 8-2 | ||
C | 07-03-2020 11:15 | Zundert JO15-2 | VVR JO15-2 | 106768 | 1-2 | ||
C | 07-03-2020 12:30 | JEKA JO15-10 | WDS'19 JO15-1 | 105382 | 5-1 | ||
C | 07-03-2020 12:30 | Beek Vooruit JO15-3 | DSE JO15-2 | 105076 | 3-1 | ||
C | 15-02-2020 10:30 | Baronie JO15-6 | JEKA JO15-10 | 103896 | 2-1 | ||
C | 15-02-2020 11:00 | VVR JO15-2 | Beek Vooruit JO15-3 | 107590 | 1-4 | ||
C | 15-02-2020 11:00 | Moerse Boys JO15-2 | Unitas'30 JO15-5 | 107039 | 3-3 | ||
C | 15-02-2020 11:30 | DSE JO15-2 | Zundert JO15-2 | 104979 | 4-0 | ||
C | 15-02-2020 12:15 | WDS'19 JO15-1 | Groen Wit JO15-2 | 104947 | 2-4 | ||
C | 15-02-2020 14:00 | Boeimeer JO15-4 | The Gunners JO15-2 | 106577 | 1-2 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | The Gunners JO15-2 | VVR JO15-2 | 104607 | 5-0 | ||
C | 08-02-2020 11:15 | Zundert JO15-2 | WDS'19 JO15-1 | 106337 | 2-2 | ||
C | 08-02-2020 12:30 | Groen Wit JO15-2 | Beek Vooruit JO15-3 | 107461 | 10-0 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | JEKA JO15-10 | Moerse Boys JO15-2 | 106221 | 6-1 | ||
C | 08-02-2020 15:00 | Boeimeer JO15-4 | Baronie JO15-6 | 108505 | 4-4 | ||
C | 08-02-2020 14:05 | Unitas'30 JO15-5 | DSE JO15-2 | 104741 | 0-2 | ||
C | 01-02-2020 15:45 | DSE JO15-2 | JEKA JO15-10 | 107937 | 4-1 | ||
C | 01-02-2020 11:45 | WDS'19 JO15-1 | Unitas'30 JO15-5 | 103887 | 9-0 | ||
C | 01-02-2020 11:00 | VVR JO15-2 | Groen Wit JO15-2 | 107347 | 3-4 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | Baronie JO15-6 | The Gunners JO15-2 | 103939 | 1-4 | ||
C | 01-02-2020 14:15 | Beek Vooruit JO15-3 | Zundert JO15-2 | 106491 | 2-5 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 13:00 | SAB JO15-1 | Unitas'30 JO15-5 | 36626 | 7-7 | ||
C | 14-12-2019 13:30 | UVV'40 JO15-3 | JEKA JO15-8 | 35725 | 1-4 | ||
C | 14-12-2019 11:15 | Zundert JO15-2 | VVR JO15-2 | 35830 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:15 | Baronie JO15-6 | Moerse Boys JO15-2 | 37652 | 2-5 | ||
C | 14-12-2019 14:15 | JEKA JO15-9 | DSE JO15-2 | 36641 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | Moerse Boys JO15-2 | JEKA JO15-9 | 37629 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | DSE JO15-2 | Zundert JO15-2 | 35466 | 2-2 | ||
C | 07-12-2019 12:30 | VVR JO15-2 | Unitas'30 JO15-5 | 38056 | 4-1 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | JEKA JO15-8 | SAB JO15-1 | 37666 | 6-0 | ||
C | 30-11-2019 12:30 | JEKA JO15-9 | Baronie JO15-6 | 36422 | 6-1 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | SAB JO15-1 | VVR JO15-2 | 37844 | 2-3 | ||
C | 30-11-2019 14:50 | Unitas'30 JO15-5 | JEKA JO15-8 | 35816 | 0-16 | ||
C | 30-11-2019 11:15 | Zundert JO15-2 | UVV'40 JO15-3 | 36000 | 2-3 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | JEKA JO15-9 | SAB JO15-1 | 36298 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | Baronie JO15-6 | JEKA JO15-8 | 35954 | 0-6 | ||
C | 23-11-2019 11:15 | Zundert JO15-2 | Unitas'30 JO15-5 | 35869 | 6-0 | ||
C | 23-11-2019 15:15 | UVV'40 JO15-3 | VVR JO15-2 | 37292 | 14-1 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | DSE JO15-2 | UVV'40 JO15-3 | 38044 | 5-0 | ||
C | 16-11-2019 12:30 | VVR JO15-2 | Baronie JO15-6 | 37104 | 3-0 | ||
C | 16-11-2019 12:10 | Unitas'30 JO15-5 | JEKA JO15-9 | 37820 | 0-11 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | JEKA JO15-8 | Moerse Boys JO15-2 | 35604 | 10-0 | ||
C | 09-11-2019 13:20 | Unitas'30 JO15-5 | DSE JO15-2 | 35742 | 2-13 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | UVV'40 JO15-3 | Baronie JO15-6 | 37163 | 1-2 | ||
C | 09-11-2019 11:15 | Zundert JO15-2 | Moerse Boys JO15-2 | 35633 | 2-4 | ||
C | 09-11-2019 11:00 | VVR JO15-2 | JEKA JO15-8 | 37731 | 0-12 | ||
C | 02-11-2019 14:45 | JEKA JO15-8 | JEKA JO15-9 | 37333 | 4-1 | ||
C | 02-11-2019 11:45 | Baronie JO15-6 | Zundert JO15-2 | 37905 | 0-4 | ||
C | 02-11-2019 11:30 | DSE JO15-2 | SAB JO15-1 | 35542 | 0-2 | ||
C | 02-11-2019 11:00 | Moerse Boys JO15-2 | UVV'40 JO15-3 | 35671 | 1-3 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | VVR JO15-2 | DSE JO15-2 | 37491 | 1-6 | ||
C | 26-10-2019 12:00 | Unitas'30 JO15-5 | Moerse Boys JO15-2 | 36576 | 2-6 | ||
C | 26-10-2019 11:15 | Zundert JO15-2 | JEKA JO15-9 | 37185 | 0-6 | ||
C | 26-10-2019 11:45 | SAB JO15-1 | Baronie JO15-6 | 37053 | 2-6 | ||
C | 26-10-2019 13:00 | JEKA JO15-8 | Hoeven JO15-3 | 36468 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:30 | Baronie JO15-6 | Unitas'30 JO15-5 | 36322 | 6-3 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | JEKA JO15-9 | UVV'40 JO15-3 | 36168 | 5-0 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | Wernhout JO15-1 | Zundert JO15-2 | 37017 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | Moerse Boys JO15-2 | SAB JO15-1 | 38119 | 6-1 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | DSE JO15-2 | JEKA JO15-8 | 37851 | 3-7 | ||
C | 05-10-2019 12:45 | Hoeven JO15-3 | VVR JO15-2 | 35593 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | VVR JO15-2 | JEKA JO15-9 | 35531 | 0-9 | ||
C | 28-09-2019 11:30 | DSE JO15-2 | Moerse Boys JO15-2 | 35946 | 10-0 | ||
C | 28-09-2019 15:00 | JEKA JO15-8 | Wernhout JO15-1 | 35652 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 12:45 | SAB JO15-1 | Zundert JO15-2 | 36869 | 0-3 | ||
C | 28-09-2019 12:45 | Hoeven JO15-3 | Baronie JO15-6 | 36545 | 1-3 | ||
C | 28-09-2019 11:45 | Unitas'30 JO15-5 | UVV'40 JO15-3 | 37444 | 2-3 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | JEKA JO15-9 | Hoeven JO15-3 | 38081 | 14-0 | ||
C | 21-09-2019 12:00 | UVV'40 JO15-3 | SAB JO15-1 | 36960 | 2-3 | ||
C | 21-09-2019 11:15 | Zundert JO15-2 | JEKA JO15-8 | 36266 | 0-14 | ||
C | 21-09-2019 11:00 | Moerse Boys JO15-2 | VVR JO15-2 | 36916 | 0-12 | ||
C | 21-09-2019 11:00 | Wernhout JO15-1 | Unitas'30 JO15-5 | 37089 | 15-2 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Baronie JO15-6 | DSE JO15-2 | 36207 | 1-7 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 13:00 | The Gunners JO15-2 | Unitas'30 JO15-5 | 8837 | 4-1 | ||
B | 14-09-2019 11:30 | JEKA JO15-10 | DSE JO15-2 | 8976 | 2-3 | ||
B | 07-09-2019 11:15 | DSE JO15-2 | Unitas'30 JO15-5 | 8629 | 4-2 | ||
B | 07-09-2019 14:30 | JEKA JO15-10 | The Gunners JO15-2 | 8549 | 7-2 | ||
B | 31-08-2019 11:45 | Unitas'30 JO15-5 | JEKA JO15-10 | 8337 | 0-7 | ||
B | 31-08-2019 12:30 | The Gunners JO15-2 | DSE JO15-2 | 8262 | 2-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Groen Wit JO15-2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 26 | 7 | 19 | 0 |
2 | The Gunners JO15-2 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 12 | 2 | 10 | 0 |
3 | DSE JO15-2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 11 | 4 | 7 | 0 |
4 | Beek Vooruit JO15-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 9 | 17 | -8 | 0 |
5 | WDS'19 JO15-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 13 | 6 | 7 | 0 |
6 | Zundert JO15-2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | 10 | -2 | 0 |
7 | Baronie JO15-6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 9 | 17 | -8 | 0 |
8 | Unitas'30 JO15-5 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | 14 | -8 | 0 |
9 | JEKA JO15-10 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 7 | 1 | 0 |
10 | VVR JO15-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | 14 | -8 | 0 |
11 | Boeimeer JO15-4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 | 9 | -4 | 0 |
12 | Moerse Boys JO15-2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 10 | -6 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JEKA JO15-8 | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 79 | 5 | 74 | 0 |
2 | DSE JO15-2 | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | 46 | 15 | 31 | 0 |
3 | JEKA JO15-9 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 38 | 5 | 33 | 0 |
4 | VVR JO15-2 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 24 | 44 | -20 | 0 |
5 | Moerse Boys JO15-2 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 22 | 42 | -20 | 0 |
6 | UVV'40 JO15-3 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 27 | 25 | 2 | 0 |
7 | Zundert JO15-2 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 19 | 29 | -10 | 0 |
8 | Baronie JO15-6 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 18 | 37 | -19 | 0 |
9 | SAB JO15-1 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 17 | 33 | -16 | 0 |
10 | Unitas'30 JO15-5 | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 | 17 | 72 | -55 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE JO15-2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 9 | 6 | 3 | 0 |
2 | JEKA JO15-10 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 16 | 5 | 11 | 0 |
3 | The Gunners JO15-2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 8 | 10 | -2 | 0 |
4 | Unitas'30 JO15-5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 15 | -12 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:15 | 4 B | 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|