Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0235 Onder 17 competitie (najaar)

Unitas'30 JO17-4

Teamleden

Spelers
Jordan Steenbakkers Keeper      
Bas van Aert        
Stijn Boelhouwers        
Sem Broeksteeg        
Kaja de Bruijn        
Stan Eestermans        
Sjoerd Foesenek        
Tijn Kokke        
Kees Nolet        
Rick Oomen        
Pepijn Rompa        
Bart van Sprundel        
Nick Stevens        
Rick Vermunt        
Eros Verschuren        
 
Overige teamleden
Arno Steenbakkers Leider
Jurgen Rompa Trainer/Coach
Marcel de Bruijn Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 26-10-2019 11:00 Kogelvangers JO17-1 Unitas'30 JO17-4 33148 09:30
C 02-11-2019 vervallen Unitas'30 JO17-4 Virtus JO17-4 31644 00:00
C 02-11-2019 16:30 Unitas'30 JO17-4 MZC'11 JO17-3 92047 15:30
C 09-11-2019 11:00 HSC'28 JO17-1 Unitas'30 JO17-4 33028 09:35
C 16-11-2019 12:30 SC Gastel JO17-2 Unitas'30 JO17-4 33812 11:10
C 23-11-2019 12:30 Unitas'30 JO17-4 ST Cluzona/Rimboe JO17-2 32575 11:30
C 30-11-2019 12:30 De Schutters JO17-1 Unitas'30 JO17-4 33316 11:05
C 07-12-2019 15:45 Unitas'30 JO17-4 DIOZ JO17-1 33667 14:45
C 14-12-2019 15:00 Roosendaal JO17-4 Unitas'30 JO17-4 32573 13:40
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 19-10-2019 11:00 Kogelvangers JO17-1 MZC'11 JO17-3
C 26-10-2019 10:00 HSC'28 JO17-1 DIOZ JO17-1
C 26-10-2019 12:00 MZC'11 JO17-3 De Schutters JO17-1
C 26-10-2019 13:00 MOC'17 JO17-3 De Fendert JO17-1
C 26-10-2019 12:30 Alliance JO17-2 Roosendaal JO17-4
C 26-10-2019 12:30 SC Gastel JO17-2 ST Cluzona/Rimboe JO17-2
C 26-10-2019 11:00 Kogelvangers JO17-1 Unitas'30 JO17-4
C 02-11-2019 15:00 Roosendaal JO17-4 HSC'28 JO17-1
C 02-11-2019 13:30 ST Cluzona/Rimboe JO17-2 Kogelvangers JO17-1
C 02-11-2019 12:30 De Schutters JO17-1 MOC'17 JO17-3
C 02-11-2019 12:30 SC Gastel JO17-2 DIOZ JO17-1
C 02-11-2019 16:30 Unitas'30 JO17-4 MZC'11 JO17-3
C 02-11-2019 11:00 De Fendert JO17-1 Alliance JO17-2
C 09-11-2019 11:00 HSC'28 JO17-1 Unitas'30 JO17-4
C 09-11-2019 11:00 Kogelvangers JO17-1 De Fendert JO17-1
C 09-11-2019 12:00 MZC'11 JO17-3 Roosendaal JO17-4
C 09-11-2019 12:30 Alliance JO17-2 ST Cluzona/Rimboe JO17-2
C 09-11-2019 13:00 MOC'17 JO17-3 SC Gastel JO17-2
C 09-11-2019 14:30 DIOZ JO17-1 De Schutters JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 12-10-2019 11:45 MZC'11 JO17-3 Alliance JO17-2 92043 3-2
C 12-10-2019 12:30 De Schutters JO17-1 Kogelvangers JO17-1 31646 1-6
C 05-10-2019 14:30 DIOZ JO17-1 MZC'11 JO17-3 92045 11-0
C 05-10-2019 12:00 Unitas'30 JO17-4 Alliance JO17-2 90137 16-0
C 05-10-2019 13:15 Roosendaal JO17-4 Kogelvangers JO17-1 32442 9-1
C 05-10-2019 14:30 DIOZ JO17-1 Virtus JO17-4 32625 0-0
C 05-10-2019 13:30 ST Cluzona/Rimboe JO17-2 MOC'17 JO17-3 32808 3-6
C 05-10-2019 12:30 De Schutters JO17-1 HSC'28 JO17-1 32355 2-5
C 05-10-2019 09:00 De Fendert JO17-1 SC Gastel JO17-2 33648 0-2
C 01-10-2019 19:00 Virtus JO17-4 Alliance JO17-2 90135 0-0
C 28-09-2019 13:30 ST Cluzona/Rimboe JO17-2 Roosendaal JO17-4 34008 0-9
C 28-09-2019 13:00 MOC'17 JO17-3 DIOZ JO17-1 33289 4-3
C 28-09-2019 12:30 SC Gastel JO17-2 De Schutters JO17-1 32965 5-0
C 28-09-2019 10:00 De Fendert JO17-1 Unitas'30 JO17-4 32282 1-2
C 28-09-2019 10:30 Kogelvangers JO17-1 Virtus JO17-4 31892 0-0
C 28-09-2019 12:30 Alliance JO17-2 HSC'28 JO17-1 90136 2-3
C 21-09-2019 14:05 Unitas'30 JO17-4 MOC'17 JO17-3 31941 13-1
C 21-09-2019 14:30 DIOZ JO17-1 ST Cluzona/Rimboe JO17-2 32211 3-1
C 21-09-2019 15:00 Roosendaal JO17-4 De Fendert JO17-1 32364 3-2
C 21-09-2019 11:00 HSC'28 JO17-1 SC Gastel JO17-2 32323 0-4
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 18-09-2019 18:30 Unitas'30 JO17-4 Moerse Boys JO17-2 7168 21-0
B 14-09-2019 13:50 Unitas'30 JO17-4 VVR JO17-2 7731 15-3
B 14-09-2019 14:30 DEVO JO17-1 Moerse Boys JO17-2 7912 28-0
B 07-09-2019 14:30 DEVO JO17-1 Unitas'30 JO17-4 7490 4-2
B 07-09-2019 14:45 Moerse Boys JO17-2 VVR JO17-2 7644 2-14
B 04-09-2019 19:30 VVR JO17-2 DEVO JO17-1 7320 1-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Unitas'30 JO17-4 3 3 0 0 9 31 2 29 0
2 Roosendaal JO17-4 3 3 0 0 9 21 3 18 0
3 SC Gastel JO17-2 3 3 0 0 9 11 0 11 0
4 DIOZ JO17-1 3 2 0 1 6 17 5 12 0
5 HSC'28 JO17-1 3 2 0 1 6 8 8 0 0
6 MOC'17 JO17-3 3 2 0 1 6 11 19 -8 0
7 Kogelvangers JO17-1 2 1 0 1 3 7 10 -3 0
8 MZC'11 JO17-3 2 1 0 1 3 3 13 -10 0
9 De Fendert JO17-1 3 0 0 3 0 3 7 -4 0
10 De Schutters JO17-1 3 0 0 3 0 3 16 -13 0
11 ST Cluzona/Rimboe JO17-2 3 0 0 3 0 4 18 -14 0
12 Alliance JO17-2 3 0 0 3 0 4 22 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DEVO JO17-1 3 3 0 0 9 36 3 33 0
2 Unitas'30 JO17-4 3 2 0 1 6 38 7 31 0
3 VVR JO17-2 3 1 0 2 3 18 21 -3 0
4 Moerse Boys JO17-2 3 0 0 3 0 2 63 -61 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vivoo JO17-1G 9 7 1 1 22 37 12 25 0
2 Unitas'30 JO17-4 9 6 1 2 19 22 9 13 0
3 BSC JO17-1 9 5 1 3 16 26 16 10 0
4 METO JO17-1 9 5 1 3 16 27 22 5 0
5 MOC'17 JO17-3 9 5 0 4 15 34 23 11 0
6 SC Kruisland JO17-1 9 3 2 4 11 40 32 8 0
7 Prinsenland JO17-2 9 3 2 4 11 24 27 -3 0
8 Roosendaal JO17-5 9 2 2 5 7 15 35 -20 1
9 Steenbergen JO17-2 9 2 1 6 7 14 40 -26 0
10 Rimboe JO17-1G 9 1 1 7 4 17 40 -23 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:30 4 A 14 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 13-08-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 20-08-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 27-08-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 03-09-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 10-09-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 17-09-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 24-09-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 01-10-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 08-10-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 15-10-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 22-10-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 29-10-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 05-11-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 12-11-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 19-11-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 26-11-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 03-12-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 10-12-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 17-12-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 24-12-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 31-12-19 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 07-01-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 14-01-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 21-01-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 28-01-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 04-02-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 11-02-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 18-02-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 25-02-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 03-03-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 10-03-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 17-03-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 24-03-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 31-03-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 07-04-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 14-04-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 21-04-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 28-04-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 05-05-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 12-05-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 19-05-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 26-05-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 02-06-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 09-06-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 16-06-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 23-06-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door
di 30-06-20 20:15 - 21:30 1 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven