0220 Onder 19 competitie (district A-cat)
Unitas'30 JO19-1
Selectie JO19-1 en JO19-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Jan de Regt | Keeper | ||||||
Dré van Bavel | |||||||
Ayman Ben Omar | |||||||
Jarno de Bont | |||||||
Bas Moelands | |||||||
Devrin Seven | |||||||
Yoran Stoop | |||||||
Delano Valentijn | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Nicky Kiewit | Leider | ||||||
Wesley Heijnen | Trainer | ||||||
Kees Wijngaards | Verzorger | ||||||
Michael van Eekelen | Ass. scheids. | ||||||
Cees van de Luijtgaarden | Assistent-trainer | ||||||
Jannus Deijkers | Groepscoördinator Jeugd Selectie |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 16:30 | Unitas'30 JO19-1 | WSC JO19-1 | 28291 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 15:00 | Kloetinge JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 28379 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 15:00 | Smitshoek JO19-1 | MOC'17 JO19-1 | 28251 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:45 | Sarto JO19-1 | IFC JO19-1 | 28205 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | SC 't Zand JO19-1 | JEKA JO19-1 | 28256 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:00 | Kozakken Boys JO19-1 | Gilze JO19-1 | 28336 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:00 | MOC'17 JO19-1 | Sarto JO19-1 | 28341 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:15 | Nivo Sparta JO19-1 | Unitas'30 JO19-1 | 28253 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:30 | IFC JO19-1 | Smitshoek JO19-1 | 28320 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | JEKA JO19-1 | Kozakken Boys JO19-1 | 28175 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:15 | Gilze JO19-1 | SC 't Zand JO19-1 | 28324 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:30 | WSC JO19-1 | Kloetinge JO19-1 | 28295 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:15 | Nivo Sparta JO19-1 | MOC'17 JO19-1 | 28362 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:00 | Kozakken Boys JO19-1 | IFC JO19-1 | 28144 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | SC 't Zand JO19-1 | Sarto JO19-1 | 28184 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | JEKA JO19-1 | WSC JO19-1 | 28275 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:00 | Kloetinge JO19-1 | Gilze JO19-1 | 28176 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 16:30 | Unitas'30 JO19-1 | Smitshoek JO19-1 | 28216 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:00 | Kozakken Boys JO19-1 | Unitas'30 JO19-1 | 28212 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | IFC JO19-1 | MOC'17 JO19-1 | 28373 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:45 | Sarto JO19-1 | Gilze JO19-1 | 28348 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:00 | Smitshoek JO19-1 | SC 't Zand JO19-1 | 28278 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:00 | Kloetinge JO19-1 | JEKA JO19-1 | 28351 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:30 | WSC JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 28131 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:15 | Nivo Sparta JO19-1 | Sarto JO19-1 | 28259 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:30 | IFC JO19-1 | Kloetinge JO19-1 | 28171 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | JEKA JO19-1 | Smitshoek JO19-1 | 28167 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:00 | MOC'17 JO19-1 | SC 't Zand JO19-1 | 28243 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:15 | Gilze JO19-1 | Unitas'30 JO19-1 | 28159 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:30 | WSC JO19-1 | Kozakken Boys JO19-1 | 28255 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | SC 't Zand JO19-1 | IFC JO19-1 | 28365 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:45 | Sarto JO19-1 | WSC JO19-1 | 28328 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:00 | Kozakken Boys JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 28198 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:00 | Smitshoek JO19-1 | Gilze JO19-1 | 28235 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 16:30 | Unitas'30 JO19-1 | JEKA JO19-1 | 28156 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:00 | Kloetinge JO19-1 | MOC'17 JO19-1 | 28166 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:30 | IFC JO19-1 | Unitas'30 JO19-1 | 28208 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | SC 't Zand JO19-1 | Kloetinge JO19-1 | 28168 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | JEKA JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 28217 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:45 | Sarto JO19-1 | Smitshoek JO19-1 | 28353 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:00 | MOC'17 JO19-1 | Kozakken Boys JO19-1 | 28139 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:15 | Gilze JO19-1 | WSC JO19-1 | 28386 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 12:00 | Kozakken Boys JO19-1 | Sarto JO19-1 | 28225 | 2-2 | ||
C | 07-03-2020 16:30 | Unitas'30 JO19-1 | MOC'17 JO19-1 | 28273 | 3-2 | ||
C | 07-03-2020 15:30 | WSC JO19-1 | SC 't Zand JO19-1 | 28310 | 3-2 | ||
C | 07-03-2020 15:00 | Kloetinge JO19-1 | Smitshoek JO19-1 | 28249 | 3-3 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | JEKA JO19-1 | IFC JO19-1 | 28169 | 2-0 | ||
C | 07-03-2020 12:15 | Nivo Sparta JO19-1 | Gilze JO19-1 | 28311 | 3-1 | ||
C | 29-02-2020 12:30 | IFC JO19-1 | Gilze JO19-1 | 156928 | 1-7 | ||
C | 15-02-2020 12:30 | IFC JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 28250 | 2-4 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | SC 't Zand JO19-1 | Unitas'30 JO19-1 | 28361 | 2-5 | ||
C | 15-02-2020 14:45 | Sarto JO19-1 | Kloetinge JO19-1 | 28234 | 1-0 | ||
C | 15-02-2020 15:00 | MOC'17 JO19-1 | WSC JO19-1 | 28252 | 2-3 | ||
C | 15-02-2020 15:00 | Smitshoek JO19-1 | Kozakken Boys JO19-1 | 28151 | 2-0 | ||
C | 15-02-2020 15:15 | Gilze JO19-1 | JEKA JO19-1 | 28317 | 3-2 | ||
C | 08-02-2020 12:00 | Kozakken Boys JO19-1 | SC 't Zand JO19-1 | 28180 | 1-2 | ||
C | 08-02-2020 12:15 | Nivo Sparta JO19-1 | Smitshoek JO19-1 | 28214 | 0-3 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | JEKA JO19-1 | Sarto JO19-1 | 28285 | 1-1 | ||
C | 08-02-2020 15:15 | Gilze JO19-1 | MOC'17 JO19-1 | 28372 | 3-4 | ||
C | 08-02-2020 15:30 | WSC JO19-1 | IFC JO19-1 | 28302 | 4-5 | ||
C | 08-02-2020 16:30 | Unitas'30 JO19-1 | Kloetinge JO19-1 | 28146 | 6-0 | ||
C | 01-02-2020 15:00 | MOC'17 JO19-1 | JEKA JO19-1 | 28299 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 15:00 | Kloetinge JO19-1 | Kozakken Boys JO19-1 | 28321 | 1-1 | ||
C | 01-02-2020 15:00 | Smitshoek JO19-1 | WSC JO19-1 | 28309 | 3-0 | ||
C | 01-02-2020 14:45 | Sarto JO19-1 | Unitas'30 JO19-1 | 28224 | 0-2 | ||
C | 01-02-2020 14:30 | SC 't Zand JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 28141 | 1-3 | ||
C | 01-02-2020 12:30 | IFC JO19-1 | Gilze JO19-1 | 28182 | 1-1 | ||
C | 14-12-2019 15:15 | Gilze JO19-1 | IFC JO19-1 | 94090 | 2-1 | ||
C | 07-12-2019 12:15 | Nivo Sparta JO19-1 | Kloetinge JO19-1 | 28221 | 1-1 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | JEKA JO19-1 | SC 't Zand JO19-1 | 28368 | 2-1 | ||
C | 07-12-2019 15:00 | MOC'17 JO19-1 | IFC JO19-1 | 28191 | 7-0 | ||
C | 07-12-2019 15:15 | Gilze JO19-1 | Smitshoek JO19-1 | 28303 | 0-4 | ||
C | 07-12-2019 15:30 | WSC JO19-1 | Sarto JO19-1 | 28269 | 1-1 | ||
C | 07-12-2019 16:30 | Unitas'30 JO19-1 | Kozakken Boys JO19-1 | 28203 | 6-1 | ||
C | 30-11-2019 12:00 | Kozakken Boys JO19-1 | WSC JO19-1 | 28388 | 1-4 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | Sarto JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 28200 | 5-1 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | SC 't Zand JO19-1 | MOC'17 JO19-1 | 28190 | 1-6 | ||
C | 30-11-2019 15:45 | Smitshoek JO19-1 | JEKA JO19-1 | 28164 | 2-1 | ||
C | 30-11-2019 15:00 | Kloetinge JO19-1 | IFC JO19-1 | 28369 | 5-2 | ||
C | 30-11-2019 16:35 | Unitas'30 JO19-1 | Gilze JO19-1 | 28219 | 4-2 | ||
C | 23-11-2019 12:15 | Nivo Sparta JO19-1 | JEKA JO19-1 | 28233 | 0-5 | ||
C | 23-11-2019 12:30 | IFC JO19-1 | SC 't Zand JO19-1 | 28375 | 1-8 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | Smitshoek JO19-1 | Sarto JO19-1 | 28286 | 3-0 | ||
C | 23-11-2019 15:00 | MOC'17 JO19-1 | Kloetinge JO19-1 | 28154 | 3-2 | ||
C | 23-11-2019 15:15 | Gilze JO19-1 | Kozakken Boys JO19-1 | 28215 | 2-4 | ||
C | 23-11-2019 15:30 | WSC JO19-1 | Unitas'30 JO19-1 | 28330 | 1-0 | ||
C | 16-11-2019 12:00 | Kozakken Boys JO19-1 | Smitshoek JO19-1 | 28371 | 0-4 | ||
C | 16-11-2019 15:00 | Nivo Sparta JO19-1 | IFC JO19-1 | 28289 | 3-0 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | JEKA JO19-1 | Kloetinge JO19-1 | 28268 | 2-2 | ||
C | 16-11-2019 15:15 | Gilze JO19-1 | Sarto JO19-1 | 28207 | 2-1 | ||
C | 16-11-2019 15:30 | WSC JO19-1 | MOC'17 JO19-1 | 28143 | 0-1 | ||
C | 16-11-2019 16:30 | Unitas'30 JO19-1 | SC 't Zand JO19-1 | 28228 | 8-0 | ||
C | 09-11-2019 12:30 | IFC JO19-1 | WSC JO19-1 | 28266 | 2-2 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | SC 't Zand JO19-1 | Kozakken Boys JO19-1 | 28294 | 5-3 | ||
C | 09-11-2019 14:45 | Sarto JO19-1 | JEKA JO19-1 | 28147 | 2-1 | ||
C | 09-11-2019 15:00 | Kloetinge JO19-1 | Unitas'30 JO19-1 | 28364 | 3-2 | ||
C | 09-11-2019 15:00 | Smitshoek JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 28323 | 5-1 | ||
C | 09-11-2019 15:00 | MOC'17 JO19-1 | Gilze JO19-1 | 28338 | 2-3 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | JEKA JO19-1 | Unitas'30 JO19-1 | 28335 | 0-4 | ||
C | 02-11-2019 12:15 | Nivo Sparta JO19-1 | Kozakken Boys JO19-1 | 28188 | 1-3 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | IFC JO19-1 | Sarto JO19-1 | 28245 | 0-1 | ||
C | 02-11-2019 15:30 | WSC JO19-1 | Gilze JO19-1 | 28148 | 4-1 | ||
C | 02-11-2019 15:00 | Kloetinge JO19-1 | SC 't Zand JO19-1 | 28172 | 5-2 | ||
C | 02-11-2019 15:00 | MOC'17 JO19-1 | Smitshoek JO19-1 | 28300 | 2-4 | ||
C | 26-10-2019 12:00 | Kozakken Boys JO19-1 | JEKA JO19-1 | 28149 | 4-0 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | SC 't Zand JO19-1 | WSC JO19-1 | 28355 | 1-1 | ||
C | 26-10-2019 14:45 | Sarto JO19-1 | MOC'17 JO19-1 | 28332 | 6-2 | ||
C | 26-10-2019 15:00 | Smitshoek JO19-1 | IFC JO19-1 | 28301 | 1-1 | ||
C | 26-10-2019 15:15 | Gilze JO19-1 | Kloetinge JO19-1 | 28313 | 5-1 | ||
C | 26-10-2019 16:30 | Unitas'30 JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 28270 | 6-0 | ||
C | 12-10-2019 12:15 | Nivo Sparta JO19-1 | WSC JO19-1 | 28129 | 1-3 | ||
C | 12-10-2019 12:30 | IFC JO19-1 | Kozakken Boys JO19-1 | 28354 | 2-2 | ||
C | 12-10-2019 14:30 | JEKA JO19-1 | Gilze JO19-1 | 28358 | 3-1 | ||
C | 12-10-2019 14:30 | SC 't Zand JO19-1 | Smitshoek JO19-1 | 28125 | 1-4 | ||
C | 12-10-2019 15:00 | MOC'17 JO19-1 | Unitas'30 JO19-1 | 28297 | 2-4 | ||
C | 12-10-2019 15:00 | Kloetinge JO19-1 | Sarto JO19-1 | 28201 | 2-1 | ||
C | 05-10-2019 12:00 | Kozakken Boys JO19-1 | MOC'17 JO19-1 | 28367 | 4-0 | ||
C | 05-10-2019 15:30 | WSC JO19-1 | JEKA JO19-1 | 28237 | 2-2 | ||
C | 05-10-2019 14:45 | Sarto JO19-1 | SC 't Zand JO19-1 | 28150 | 2-1 | ||
C | 05-10-2019 15:00 | Smitshoek JO19-1 | Kloetinge JO19-1 | 28257 | 0-1 | ||
C | 05-10-2019 16:30 | Unitas'30 JO19-1 | IFC JO19-1 | 28374 | 5-1 | ||
C | 05-10-2019 15:15 | Gilze JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 28322 | 4-2 | ||
C | 28-09-2019 12:15 | IFC JO19-1 | JEKA JO19-1 | 28247 | 2-1 | ||
C | 28-09-2019 15:00 | Smitshoek JO19-1 | Unitas'30 JO19-1 | 28210 | 7-0 | ||
C | 28-09-2019 14:45 | Sarto JO19-1 | Kozakken Boys JO19-1 | 28202 | 1-0 | ||
C | 28-09-2019 15:00 | MOC'17 JO19-1 | Nivo Sparta JO19-1 | 28140 | 1-2 | ||
C | 28-09-2019 15:00 | Kloetinge JO19-1 | WSC JO19-1 | 28254 | 3-0 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | SC 't Zand JO19-1 | Gilze JO19-1 | 28157 | 2-2 | ||
C | 21-09-2019 16:30 | Unitas'30 JO19-1 | Sarto JO19-1 | 28192 | 4-7 | ||
C | 21-09-2019 15:15 | Gilze JO19-1 | IFC JO19-1 | 28346 | 1-0 | ||
C | 21-09-2019 14:30 | JEKA JO19-1 | MOC'17 JO19-1 | 28178 | 4-1 | ||
C | 21-09-2019 12:30 | WSC JO19-1 | Smitshoek JO19-1 | 28298 | 3-2 | ||
C | 21-09-2019 12:15 | Nivo Sparta JO19-1 | SC 't Zand JO19-1 | 28281 | 2-4 | ||
C | 21-09-2019 12:00 | Kozakken Boys JO19-1 | Kloetinge JO19-1 | 28287 | 6-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 01-04-2020 20:00 | FC Dordrecht JO19-1 | Unitas'30 JO19-1 | 156922 | 0-0 | ||
B | 29-02-2020 14:30 | SV Unitas'59 JO19-1 | FC Den Bosch JO19-1 | 156925 | 1-3 | ||
B | 25-01-2020 15:00 | FC Den Bosch JO19-1 | FC Eindhoven JO19-1 | 93917 | 1-1 | ||
B | 25-01-2020 15:00 | WSC JO19-1 | ASWH JO19-1 | 93916 | 0-4 | ||
B | 25-01-2020 14:45 | Sarto JO19-1 | SV Unitas'59 JO19-1 | 93913 | 2-4 | ||
B | 25-01-2020 14:30 | SC 't Zand JO19-1 | UNA JO19-1 | 93912 | 0-5 | ||
B | 25-01-2020 12:00 | Kozakken Boys JO19-1 | FC Dordrecht JO19-1 | 93914 | 1-3 | ||
B | 14-12-2019 16:30 | Unitas'30 JO19-1 | Kloetinge JO19-1 | 93915 | 5-0 | ||
B | 19-10-2019 14:00 | Baronie JO19-1 | Unitas'30 JO19-1 | 92345 | 1-6 | ||
B | 14-09-2019 14:30 | DSE JO19-1 | Hoeven JO19-1 | 6944 | 5-2 | ||
B | 14-09-2019 13:30 | Internos JO19-1 | Unitas'30 JO19-1 | 7081 | 1-4 | ||
B | 07-09-2019 16:15 | Unitas'30 JO19-1 | Hoeven JO19-1 | 6806 | 6-0 | ||
B | 07-09-2019 13:30 | Internos JO19-1 | DSE JO19-1 | 6707 | 0-3 | ||
B | 31-08-2019 15:00 | Hoeven JO19-1 | Internos JO19-1 | 6568 | 1-3 | ||
B | 31-08-2019 14:30 | DSE JO19-1 | Unitas'30 JO19-1 | 6442 | 0-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smitshoek JO19-1 | 15 | 11 | 2 | 2 | 35 | 47 | 13 | 34 | 0 |
2 | Unitas'30 JO19-1 | 14 | 10 | 0 | 4 | 30 | 57 | 28 | 29 | 0 |
3 | Sarto JO19-1 | 14 | 8 | 3 | 3 | 27 | 31 | 20 | 11 | 0 |
4 | WSC JO19-1 | 15 | 7 | 4 | 4 | 25 | 31 | 27 | 4 | 0 |
5 | Gilze JO19-1 | 15 | 7 | 1 | 7 | 22 | 38 | 38 | 0 | 0 |
6 | Kloetinge JO19-1 | 15 | 6 | 4 | 5 | 22 | 29 | 35 | -6 | 0 |
7 | JEKA JO19-1 | 15 | 5 | 4 | 6 | 19 | 26 | 25 | 1 | 0 |
8 | Kozakken Boys JO19-1 | 15 | 5 | 3 | 7 | 18 | 32 | 32 | 0 | 0 |
9 | MOC'17 JO19-1 | 15 | 5 | 1 | 9 | 16 | 35 | 39 | -4 | 0 |
10 | Nivo Sparta JO19-1 | 15 | 5 | 1 | 9 | 16 | 24 | 44 | -20 | 0 |
11 | SC 't Zand JO19-1 | 15 | 4 | 2 | 9 | 14 | 33 | 48 | -15 | 0 |
12 | IFC JO19-1 | 15 | 2 | 3 | 10 | 9 | 20 | 54 | -34 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Den Bosch JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
2 | FC Dordrecht JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Unitas'30 JO19-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SV Unitas'59 JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:15 - 21:30 | 2 B | 18 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:15 - 21:30 | 2 B | 18 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|