Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0220 Onder 19 competitie (district A-cat)

Unitas'30 JO19-1

Selectie JO19-1 en JO19-2

Teamleden

Spelers
Ralph Frey Keeper      
Lars Hofman Keeper      
Jan de Regt Keeper      
Mitchell Baptist        
Dré van Bavel        
Ayman Ben Omar        
Jarno de Bont        
Alper Fidanboylu        
Jens van Ham        
Joost Harmeling        
Jephthé Maluele        
Bas Moelands        
Ilias Nahari        
Achraf Ouaddaf        
Mike Petrovic        
Devrin Seven        
Yoran Stoop        
Vishnujan Tharmathevan        
Delano Valentijn        
 
Overige teamleden
Nicky Kiewit Leider
Wesley Heijnen Trainer
Kees Wijngaards Verzorger
Michael van Eekelen Ass. scheids.
Cees van de Luijtgaarden Assistent-trainer
Jannus Deijkers Groepscoördinator Jeugd Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 18-04-2020 afgelast Kozakken Boys JO19-1 Unitas'30 JO19-1 28212
C 09-05-2020 16:30 Unitas'30 JO19-1 Smitshoek JO19-1 28216 16:00
C 16-05-2020 12:15 Nivo Sparta JO19-1 Unitas'30 JO19-1 28253 10:55
C 23-05-2020 16:30 Unitas'30 JO19-1 WSC JO19-1 28291 16:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 18-04-2020 12:00 Kozakken Boys JO19-1 Unitas'30 JO19-1
C 18-04-2020 12:30 IFC JO19-1 MOC'17 JO19-1
C 18-04-2020 14:45 Sarto JO19-1 Gilze JO19-1
C 18-04-2020 15:00 Smitshoek JO19-1 SC 't Zand JO19-1
C 18-04-2020 15:00 Kloetinge JO19-1 JEKA JO19-1
C 18-04-2020 15:30 WSC JO19-1 Nivo Sparta JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 04-04-2020 afgelast Gilze JO19-1 Unitas'30 JO19-1 S. (Sander) Bertens 28159
B 01-04-2020 20:00 FC Dordrecht JO19-1 Unitas'30 JO19-1 A.M. (Aad) Haazer 156922
C 28-03-2020 16:30 Unitas'30 JO19-1 JEKA JO19-1 28156
C 14-03-2020 12:30 IFC JO19-1 Unitas'30 JO19-1 28208
C 07-03-2020 16:30 Unitas'30 JO19-1 MOC'17 JO19-1 J. (Sjef) Tilborghs 28273 3 - 2
C 15-02-2020 14:30 SC 't Zand JO19-1 Unitas'30 JO19-1 G.B.C. (Ger) Buiting 28361 2 - 5
C 08-02-2020 16:30 Unitas'30 JO19-1 Kloetinge JO19-1 D. (Dennis) van Gils 28146 6 - 0
C 01-02-2020 14:45 Sarto JO19-1 Unitas'30 JO19-1 P.M.J. (Perry) van Wanrooy 28224 0 - 2
V 25-01-2020 13:15 Roosendaal JO19-1 Unitas'30 JO19-1
V 18-01-2020 15:30 Unitas'30 JO19-1 Unitas'59 JO19-1 Arian Rijpert (S) 2-0
V 11-01-2020 15:00 Capelle JO19-1 Unitas'30 JO19-1 1-4
B 14-12-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 Kloetinge JO19-1 Afgeschermd 93915 5 - 0
C 07-12-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 P.J.A.M. (Paul) Rooijakkers 28203 6 - 1
C 30-11-2019 16:35 Unitas'30 JO19-1 Gilze JO19-1 J. (Hans) de Jong 28219 4 - 2
V 26-11-2019 20:00 Rood Wit 2 Unitas'30 JO19-1 4 - 5
C 23-11-2019 15:30 WSC JO19-1 Unitas'30 JO19-1 D. (Dennis) van Gils 28330 1 - 0
C 16-11-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 SC 't Zand JO19-1 D. (Dylan) van Wingerden 28228 8 - 0
C 09-11-2019 15:00 Kloetinge JO19-1 Unitas'30 JO19-1 R.M. (Robby) Luyken 28364 3 - 2
C 02-11-2019 14:30 JEKA JO19-1 Unitas'30 JO19-1 J.H.M. (Hans) Janssen 28335 0 - 4
C 26-10-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 S. (Sabit) Dursun 28270 6 - 0
B 19-10-2019 14:00 Baronie JO19-1 Unitas'30 JO19-1 J.A.A.C.J. (Johan) van Vijfeijken 92345 1 - 6
C 12-10-2019 15:00 MOC'17 JO19-1 Unitas'30 JO19-1 J.C. (Sjef) van Gestel 28297 2 - 4
C 05-10-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 IFC JO19-1 J. (Sjef) Tilborghs 28374 5 - 1
V 01-10-2019 20:00 Roosendaal JO19-1 Unitas'30 JO19-1
C 28-09-2019 15:00 Smitshoek JO19-1 Unitas'30 JO19-1 RC (Ronald) Janssen 28210 7 - 0
C 21-09-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 Sarto JO19-1 Afgeschermd 28192 4 - 7
B 14-09-2019 13:30 Internos JO19-1 Unitas'30 JO19-1 A. (Alex) van Bedaf 7081 1 - 4
B 07-09-2019 16:15 Unitas'30 JO19-1 Hoeven JO19-1 H.P. (Harald) Ghijsen 6806 6 - 0
B 31-08-2019 14:30 DSE JO19-1 Unitas'30 JO19-1 M.S. (Mark) Bauman 6442 0 - 1
V 24-08-2019 14:30 Jeka JO19-1 Unitas'30 JO19-1 1-6
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-04-2020 15:15 Gilze JO19-1 Unitas'30 JO19-1 28159 0-0
C 04-04-2020 15:00 MOC'17 JO19-1 SC 't Zand JO19-1 28243 0-0
C 04-04-2020 14:30 JEKA JO19-1 Smitshoek JO19-1 28167 0-0
C 04-04-2020 12:30 IFC JO19-1 Kloetinge JO19-1 28171 0-0
C 04-04-2020 12:15 Nivo Sparta JO19-1 Sarto JO19-1 28259 0-0
C 04-04-2020 15:30 WSC JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 28255 0-0
C 28-03-2020 16:30 Unitas'30 JO19-1 JEKA JO19-1 28156 0-0
C 28-03-2020 12:00 Kozakken Boys JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 28198 0-0
C 28-03-2020 14:30 SC 't Zand JO19-1 IFC JO19-1 28365 0-0
C 28-03-2020 14:45 Sarto JO19-1 WSC JO19-1 28328 0-0
C 28-03-2020 15:00 Kloetinge JO19-1 MOC'17 JO19-1 28166 0-0
C 28-03-2020 15:00 Smitshoek JO19-1 Gilze JO19-1 28235 0-0
C 14-03-2020 12:30 IFC JO19-1 Unitas'30 JO19-1 28208 0-0
C 14-03-2020 14:30 SC 't Zand JO19-1 Kloetinge JO19-1 28168 0-0
C 14-03-2020 14:30 JEKA JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 28217 0-0
C 14-03-2020 14:45 Sarto JO19-1 Smitshoek JO19-1 28353 0-0
C 14-03-2020 15:00 MOC'17 JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 28139 0-0
C 14-03-2020 15:15 Gilze JO19-1 WSC JO19-1 28386 0-0
C 07-03-2020 12:00 Kozakken Boys JO19-1 Sarto JO19-1 28225 2-2
C 07-03-2020 12:15 Nivo Sparta JO19-1 Gilze JO19-1 28311 3-1
C 07-03-2020 14:30 JEKA JO19-1 IFC JO19-1 28169 2-0
C 07-03-2020 15:00 Kloetinge JO19-1 Smitshoek JO19-1 28249 3-3
C 07-03-2020 15:30 WSC JO19-1 SC 't Zand JO19-1 28310 3-2
C 07-03-2020 16:30 Unitas'30 JO19-1 MOC'17 JO19-1 28273 3-2
C 29-02-2020 12:30 IFC JO19-1 Gilze JO19-1 156928 1-7
C 15-02-2020 14:30 SC 't Zand JO19-1 Unitas'30 JO19-1 28361 2-5
C 15-02-2020 12:30 IFC JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 28250 2-4
C 15-02-2020 14:45 Sarto JO19-1 Kloetinge JO19-1 28234 1-0
C 15-02-2020 15:00 Smitshoek JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 28151 2-0
C 15-02-2020 15:15 Gilze JO19-1 JEKA JO19-1 28317 3-2
C 15-02-2020 15:00 MOC'17 JO19-1 WSC JO19-1 28252 2-3
C 08-02-2020 12:00 Kozakken Boys JO19-1 SC 't Zand JO19-1 28180 1-2
C 08-02-2020 12:15 Nivo Sparta JO19-1 Smitshoek JO19-1 28214 0-3
C 08-02-2020 14:30 JEKA JO19-1 Sarto JO19-1 28285 1-1
C 08-02-2020 15:15 Gilze JO19-1 MOC'17 JO19-1 28372 3-4
C 08-02-2020 15:30 WSC JO19-1 IFC JO19-1 28302 4-5
C 08-02-2020 16:30 Unitas'30 JO19-1 Kloetinge JO19-1 28146 6-0
C 01-02-2020 14:30 SC 't Zand JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 28141 1-3
C 01-02-2020 12:30 IFC JO19-1 Gilze JO19-1 28182 1-1
C 01-02-2020 14:45 Sarto JO19-1 Unitas'30 JO19-1 28224 0-2
C 01-02-2020 15:00 Smitshoek JO19-1 WSC JO19-1 28309 3-0
C 01-02-2020 15:00 Kloetinge JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 28321 1-1
C 01-02-2020 15:00 MOC'17 JO19-1 JEKA JO19-1 28299 0-0
C 14-12-2019 15:15 Gilze JO19-1 IFC JO19-1 94090 2-1
C 07-12-2019 12:15 Nivo Sparta JO19-1 Kloetinge JO19-1 28221 1-1
C 07-12-2019 14:30 JEKA JO19-1 SC 't Zand JO19-1 28368 2-1
C 07-12-2019 15:00 MOC'17 JO19-1 IFC JO19-1 28191 7-0
C 07-12-2019 15:15 Gilze JO19-1 Smitshoek JO19-1 28303 0-4
C 07-12-2019 15:30 WSC JO19-1 Sarto JO19-1 28269 1-1
C 07-12-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 28203 6-1
C 30-11-2019 16:35 Unitas'30 JO19-1 Gilze JO19-1 28219 4-2
C 30-11-2019 15:00 Kloetinge JO19-1 IFC JO19-1 28369 5-2
C 30-11-2019 15:45 Smitshoek JO19-1 JEKA JO19-1 28164 2-1
C 30-11-2019 14:30 SC 't Zand JO19-1 MOC'17 JO19-1 28190 1-6
C 30-11-2019 14:30 Sarto JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 28200 5-1
C 30-11-2019 12:00 Kozakken Boys JO19-1 WSC JO19-1 28388 1-4
C 23-11-2019 12:15 Nivo Sparta JO19-1 JEKA JO19-1 28233 0-5
C 23-11-2019 12:30 IFC JO19-1 SC 't Zand JO19-1 28375 1-8
C 23-11-2019 15:00 MOC'17 JO19-1 Kloetinge JO19-1 28154 3-2
C 23-11-2019 14:30 Smitshoek JO19-1 Sarto JO19-1 28286 3-0
C 23-11-2019 15:15 Gilze JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 28215 2-4
C 23-11-2019 15:30 WSC JO19-1 Unitas'30 JO19-1 28330 1-0
C 16-11-2019 12:00 Kozakken Boys JO19-1 Smitshoek JO19-1 28371 0-4
C 16-11-2019 15:00 Nivo Sparta JO19-1 IFC JO19-1 28289 3-0
C 16-11-2019 14:30 JEKA JO19-1 Kloetinge JO19-1 28268 2-2
C 16-11-2019 15:15 Gilze JO19-1 Sarto JO19-1 28207 2-1
C 16-11-2019 15:30 WSC JO19-1 MOC'17 JO19-1 28143 0-1
C 16-11-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 SC 't Zand JO19-1 28228 8-0
C 09-11-2019 12:30 IFC JO19-1 WSC JO19-1 28266 2-2
C 09-11-2019 14:30 SC 't Zand JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 28294 5-3
C 09-11-2019 14:45 Sarto JO19-1 JEKA JO19-1 28147 2-1
C 09-11-2019 15:00 Kloetinge JO19-1 Unitas'30 JO19-1 28364 3-2
C 09-11-2019 15:00 Smitshoek JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 28323 5-1
C 09-11-2019 15:00 MOC'17 JO19-1 Gilze JO19-1 28338 2-3
C 02-11-2019 12:15 Nivo Sparta JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 28188 1-3
C 02-11-2019 12:00 IFC JO19-1 Sarto JO19-1 28245 0-1
C 02-11-2019 14:30 JEKA JO19-1 Unitas'30 JO19-1 28335 0-4
C 02-11-2019 15:00 Kloetinge JO19-1 SC 't Zand JO19-1 28172 5-2
C 02-11-2019 15:00 MOC'17 JO19-1 Smitshoek JO19-1 28300 2-4
C 02-11-2019 15:30 WSC JO19-1 Gilze JO19-1 28148 4-1
C 26-10-2019 14:45 Sarto JO19-1 MOC'17 JO19-1 28332 6-2
C 26-10-2019 12:00 Kozakken Boys JO19-1 JEKA JO19-1 28149 4-0
C 26-10-2019 14:30 SC 't Zand JO19-1 WSC JO19-1 28355 1-1
C 26-10-2019 15:00 Smitshoek JO19-1 IFC JO19-1 28301 1-1
C 26-10-2019 15:15 Gilze JO19-1 Kloetinge JO19-1 28313 5-1
C 26-10-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 28270 6-0
C 12-10-2019 12:15 Nivo Sparta JO19-1 WSC JO19-1 28129 1-3
C 12-10-2019 12:30 IFC JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 28354 2-2
C 12-10-2019 14:30 JEKA JO19-1 Gilze JO19-1 28358 3-1
C 12-10-2019 14:30 SC 't Zand JO19-1 Smitshoek JO19-1 28125 1-4
C 12-10-2019 15:00 MOC'17 JO19-1 Unitas'30 JO19-1 28297 2-4
C 12-10-2019 15:00 Kloetinge JO19-1 Sarto JO19-1 28201 2-1
C 05-10-2019 12:00 Kozakken Boys JO19-1 MOC'17 JO19-1 28367 4-0
C 05-10-2019 14:45 Sarto JO19-1 SC 't Zand JO19-1 28150 2-1
C 05-10-2019 15:00 Smitshoek JO19-1 Kloetinge JO19-1 28257 0-1
C 05-10-2019 15:15 Gilze JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 28322 4-2
C 05-10-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 IFC JO19-1 28374 5-1
C 05-10-2019 15:30 WSC JO19-1 JEKA JO19-1 28237 2-2
C 28-09-2019 15:00 Smitshoek JO19-1 Unitas'30 JO19-1 28210 7-0
C 28-09-2019 14:30 SC 't Zand JO19-1 Gilze JO19-1 28157 2-2
C 28-09-2019 14:45 Sarto JO19-1 Kozakken Boys JO19-1 28202 1-0
C 28-09-2019 15:00 MOC'17 JO19-1 Nivo Sparta JO19-1 28140 1-2
C 28-09-2019 15:00 Kloetinge JO19-1 WSC JO19-1 28254 3-0
C 28-09-2019 12:15 IFC JO19-1 JEKA JO19-1 28247 2-1
C 21-09-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 Sarto JO19-1 28192 4-7
C 21-09-2019 15:15 Gilze JO19-1 IFC JO19-1 28346 1-0
C 21-09-2019 14:30 JEKA JO19-1 MOC'17 JO19-1 28178 4-1
C 21-09-2019 12:30 WSC JO19-1 Smitshoek JO19-1 28298 3-2
C 21-09-2019 12:15 Nivo Sparta JO19-1 SC 't Zand JO19-1 28281 2-4
C 21-09-2019 12:00 Kozakken Boys JO19-1 Kloetinge JO19-1 28287 6-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 01-04-2020 20:00 FC Dordrecht JO19-1 Unitas'30 JO19-1 156922 0-0
B 29-02-2020 14:30 SV Unitas'59 JO19-1 FC Den Bosch JO19-1 156925 1-3
B 25-01-2020 15:00 FC Den Bosch JO19-1 FC Eindhoven JO19-1 93917 1-1
B 25-01-2020 15:00 WSC JO19-1 ASWH JO19-1 93916 0-4
B 25-01-2020 14:45 Sarto JO19-1 SV Unitas'59 JO19-1 93913 2-4
B 25-01-2020 14:30 SC 't Zand JO19-1 UNA JO19-1 93912 0-5
B 25-01-2020 12:00 Kozakken Boys JO19-1 FC Dordrecht JO19-1 93914 1-3
B 14-12-2019 16:30 Unitas'30 JO19-1 Kloetinge JO19-1 93915 5-0
B 19-10-2019 14:00 Baronie JO19-1 Unitas'30 JO19-1 92345 1-6
B 14-09-2019 14:30 DSE JO19-1 Hoeven JO19-1 6944 5-2
B 14-09-2019 13:30 Internos JO19-1 Unitas'30 JO19-1 7081 1-4
B 07-09-2019 16:15 Unitas'30 JO19-1 Hoeven JO19-1 6806 6-0
B 07-09-2019 13:30 Internos JO19-1 DSE JO19-1 6707 0-3
B 31-08-2019 15:00 Hoeven JO19-1 Internos JO19-1 6568 1-3
B 31-08-2019 14:30 DSE JO19-1 Unitas'30 JO19-1 6442 0-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Smitshoek JO19-1 15 11 2 2 35 47 13 34 0
2 Unitas'30 JO19-1 14 10 0 4 30 57 28 29 0
3 Sarto JO19-1 14 8 3 3 27 31 20 11 0
4 WSC JO19-1 15 7 4 4 25 31 27 4 0
5 Gilze JO19-1 15 7 1 7 22 38 38 0 0
6 Kloetinge JO19-1 15 6 4 5 22 29 35 -6 0
7 JEKA JO19-1 15 5 4 6 19 26 25 1 0
8 Kozakken Boys JO19-1 15 5 3 7 18 32 32 0 0
9 MOC'17 JO19-1 15 5 1 9 16 35 39 -4 0
10 Nivo Sparta JO19-1 15 5 1 9 16 24 44 -20 0
11 SC 't Zand JO19-1 15 4 2 9 14 33 48 -15 0
12 IFC JO19-1 15 2 3 10 9 20 54 -34 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Den Bosch JO19-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
2 FC Dordrecht JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Unitas'30 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Unitas'59 JO19-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:15 - 21:30 2 B 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 13-08-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 20-08-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 27-08-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 03-09-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 10-09-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 17-09-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 24-09-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 01-10-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 08-10-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 15-10-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 22-10-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 29-10-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 05-11-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 12-11-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 19-11-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 26-11-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 03-12-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 10-12-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 17-12-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 24-12-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 31-12-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 07-01-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 14-01-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 21-01-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 28-01-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 04-02-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 11-02-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 18-02-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 25-02-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 03-03-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 10-03-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 17-03-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 24-03-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 31-03-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 07-04-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 14-04-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 21-04-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 28-04-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 05-05-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 12-05-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 19-05-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 26-05-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 02-06-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 09-06-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 16-06-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 23-06-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
di 30-06-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
donderdag 20:15 - 21:30 2 B 18 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 15-08-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 22-08-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 29-08-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 05-09-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 12-09-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 19-09-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 26-09-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 03-10-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 10-10-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 17-10-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 24-10-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 31-10-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 07-11-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 14-11-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 21-11-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 28-11-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 05-12-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 12-12-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 19-12-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 26-12-19 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 02-01-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 09-01-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 16-01-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 23-01-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 30-01-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 06-02-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 13-02-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 20-02-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 27-02-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 05-03-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 12-03-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 19-03-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 26-03-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 02-04-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 09-04-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 16-04-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 23-04-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 30-04-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 07-05-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 14-05-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 21-05-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 28-05-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 04-06-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 11-06-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 18-06-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door
do 25-06-20 20:15 - 21:30 2 B Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven