241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)
Unitas'30 MO15-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Lotte Blaakman | |||||||
Ylke Damen | |||||||
Nina Oostenrijk | |||||||
Esmee Sep | |||||||
Floor Wirken | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Colin Blaakman | Leider | ||||||
Erwin Damen | Leider | ||||||
Joris van den Broek | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 03-02-2024 10:15 | Unitas'30 MO15-2 | Unitas'30 MO15-3 | 201420 | 2 - 1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 30-05-2019 19:00 | SC Welberg MO15-2 | VVC'68 MO15-1 | 141269 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 12:30 | BSC MO15-1 | Sprundel MO15-1 | 141363 | 3-5 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | Vosmeer MO15-1 | 144178 | 1-1 | ||
C | 25-05-2019 11:15 | MOC'17 MO15-2 | SC Gastel MO15-1 | 140770 | 5-3 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | VVC'68 MO15-1 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | 148721 | 3-1 | ||
C | 25-05-2019 13:15 | Roosendaal MO15-1 | Unitas'30 MO15-3 | 141053 | 7-1 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | Sprundel MO15-1 | MOC'17 MO15-2 | 141235 | 1-5 | ||
C | 20-05-2019 19:30 | Vosmeer MO15-1 | Sprundel MO15-1 | 141044 | 6-2 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | SC Gastel MO15-1 | BSC MO15-1 | 140989 | 1-0 | ||
C | 18-05-2019 11:45 | Unitas'30 MO15-3 | VVC'68 MO15-1 | 141270 | 1-3 | ||
C | 18-05-2019 12:30 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | 148720 | 0-1 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | Vosmeer MO15-1 | SC Welberg MO15-2 | 140986 | 9-2 | ||
C | 11-05-2019 12:30 | BSC MO15-1 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | 148719 | 1-2 | ||
C | 11-05-2019 11:15 | MOC'17 MO15-2 | Vosmeer MO15-1 | 140888 | 0-1 | ||
C | 11-05-2019 12:00 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | Unitas'30 MO15-3 | 144176 | 7-0 | ||
C | 11-05-2019 13:15 | Roosendaal MO15-1 | Sprundel MO15-1 | 140730 | 9-0 | ||
C | 04-05-2019 12:45 | Sprundel MO15-1 | SC Gastel MO15-1 | 141365 | 1-1 | ||
C | 04-05-2019 12:30 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | SC Welberg MO15-2 | 148718 | 1-0 | ||
C | 04-05-2019 11:00 | VVC'68 MO15-1 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | 144175 | 0-1 | ||
C | 13-04-2019 11:45 | SC Welberg MO15-2 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | 144174 | 3-0 | ||
C | 13-04-2019 15:00 | MOC'17 MO15-2 | Unitas'30 MO15-3 | 140794 | 0-1 | ||
C | 13-04-2019 10:30 | SC Gastel MO15-1 | Vosmeer MO15-1 | 140872 | 1-6 | ||
C | 13-04-2019 12:45 | Sprundel MO15-1 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | 148717 | 4-0 | ||
C | 13-04-2019 13:15 | Roosendaal MO15-1 | VVC'68 MO15-1 | 140830 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 12:30 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | MOC'17 MO15-2 | 148716 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 10:15 | Unitas'30 MO15-3 | SC Welberg MO15-2 | 141011 | 0-2 | ||
C | 06-04-2019 12:00 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | Roosendaal MO15-1 | 144173 | 2-7 | ||
C | 06-04-2019 12:00 | Vosmeer MO15-1 | BSC MO15-1 | 140774 | 6-1 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | VVC'68 MO15-1 | SC Gastel MO15-1 | 140873 | 5-0 | ||
C | 30-03-2019 11:00 | Vosmeer MO15-1 | Roosendaal MO15-1 | 140735 | 1-3 | ||
C | 30-03-2019 11:00 | VVC'68 MO15-1 | MOC'17 MO15-2 | 141204 | 1-0 | ||
C | 30-03-2019 12:00 | Unitas'30 MO15-3 | BSC MO15-1 | 140753 | 3-0 | ||
C | 23-03-2019 10:30 | SC Gastel MO15-1 | Unitas'30 MO15-3 | 141059 | 0-2 | ||
C | 23-03-2019 11:45 | Roosendaal MO15-1 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | 148715 | 9-0 | ||
C | 23-03-2019 11:15 | MOC'17 MO15-2 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | 144172 | 2-1 | ||
C | 23-03-2019 12:30 | BSC MO15-1 | SC Welberg MO15-2 | 141104 | 1-0 | ||
C | 23-03-2019 12:45 | Sprundel MO15-1 | VVC'68 MO15-1 | 140721 | 2-0 | ||
C | 16-03-2019 13:45 | Unitas'30 MO15-3 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | 148714 | 1-0 | ||
C | 16-03-2019 12:30 | BSC MO15-1 | Roosendaal MO15-1 | 141052 | 0-12 | ||
C | 16-03-2019 11:00 | SC Welberg MO15-2 | SC Gastel MO15-1 | 140789 | 1-1 | ||
C | 09-03-2019 10:30 | SC Gastel MO15-1 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | 144170 | 2-1 | ||
C | 09-03-2019 13:00 | MOC'17 MO15-2 | BSC MO15-1 | 140998 | 4-0 | ||
C | 09-03-2019 11:45 | Roosendaal MO15-1 | SC Welberg MO15-2 | 141110 | 9-1 | ||
C | 09-03-2019 12:30 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | Vosmeer MO15-1 | 148713 | 0-4 | ||
C | 09-03-2019 12:45 | Sprundel MO15-1 | Unitas'30 MO15-3 | 141113 | 1-1 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | VVC'68 MO15-1 | BSC MO15-1 | 140991 | 2-1 | ||
C | 16-02-2019 12:00 | Unitas'30 MO15-3 | Vosmeer MO15-1 | 141040 | 0-1 | ||
C | 16-02-2019 12:00 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | Sprundel MO15-1 | 144169 | 6-1 | ||
C | 16-02-2019 13:15 | Roosendaal MO15-1 | SC Gastel MO15-1 | 141275 | 10-0 | ||
C | 16-02-2019 15:15 | SC Welberg MO15-2 | MOC'17 MO15-2 | 140741 | 0-4 | ||
C | 09-02-2019 12:45 | Sprundel MO15-1 | SC Welberg MO15-2 | 141137 | 1-0 | ||
C | 09-02-2019 12:30 | BSC MO15-1 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | 144168 | 0-4 | ||
C | 09-02-2019 12:00 | Vosmeer MO15-1 | VVC'68 MO15-1 | 140960 | 2-0 | ||
C | 09-02-2019 11:15 | MOC'17 MO15-2 | Roosendaal MO15-1 | 140765 | 1-3 | ||
C | 09-02-2019 10:30 | SC Gastel MO15-1 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | 148712 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 10:00 | Zeelandia Middelburg MO15-3 | MOC'17 MO15-2 | 104732 | 0-3 | ||
C | 15-12-2018 11:00 | SC Welberg MO15-2 | VVC'68 MO15-1 | 67797 | 1-4 | ||
C | 08-12-2018 11:00 | Cluzona MO15-1 | Unitas'30 MO15-3 | 67670 | 4-0 | ||
C | 08-12-2018 12:00 | Vosmeer MO15-1 | DwO'15 MO15-1 | 67742 | 5-0 | ||
C | 08-12-2018 11:25 | VVC'68 MO15-1 | Zeelandia Middelburg MO15-3 | 104742 | 3-0 | ||
C | 08-12-2018 11:15 | Bruse Boys MO15-1 | Roosendaal MO15-1 | 67932 | 2-4 | ||
C | 08-12-2018 10:30 | SC Gastel MO15-1 | MOC'17 MO15-2 | 67835 | 0-4 | ||
C | 08-12-2018 11:15 | SC Welberg MO15-2 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | 67460 | 0-3 | ||
C | 06-12-2018 19:00 | Cluzona MO15-1 | VVC'68 MO15-1 | 67403 | 4-1 | ||
C | 01-12-2018 10:00 | Zeelandia Middelburg MO15-3 | Cluzona MO15-1 | 104741 | 0-2 | ||
C | 01-12-2018 11:15 | MOC'17 MO15-2 | SC Welberg MO15-2 | 67616 | 5-0 | ||
C | 01-12-2018 12:45 | DwO'15 MO15-1 | Bruse Boys MO15-1 | 67936 | 1-0 | ||
C | 01-12-2018 12:00 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | Vosmeer MO15-1 | 67719 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 13:15 | Roosendaal MO15-1 | VVC'68 MO15-1 | 67461 | 3-2 | ||
C | 01-12-2018 10:15 | Unitas'30 MO15-3 | SC Gastel MO15-1 | 67696 | 1-1 | ||
C | 24-11-2018 10:30 | SC Gastel MO15-1 | Roosendaal MO15-1 | 67681 | 0-4 | ||
C | 24-11-2018 10:45 | Cluzona MO15-1 | MOC'17 MO15-2 | 67738 | 4-0 | ||
C | 24-11-2018 11:15 | Bruse Boys MO15-1 | Vosmeer MO15-1 | 67870 | 0-3 | ||
C | 24-11-2018 11:00 | VVC'68 MO15-1 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | 67401 | 0-1 | ||
C | 24-11-2018 09:45 | SC Welberg MO15-2 | Zeelandia Middelburg MO15-3 | 104740 | 2-0 | ||
C | 24-11-2018 12:00 | Unitas'30 MO15-3 | DwO'15 MO15-1 | 67948 | 1-1 | ||
C | 17-11-2018 11:45 | Zeelandia Middelburg MO15-3 | DwO'15 MO15-1 | 104739 | 1-1 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | SC Welberg MO15-2 | SC Gastel MO15-1 | 67682 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 11:15 | MOC'17 MO15-2 | VVC'68 MO15-1 | 67749 | 1-1 | ||
C | 17-11-2018 12:00 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | Bruse Boys MO15-1 | 67555 | 8-0 | ||
C | 17-11-2018 11:15 | Vosmeer MO15-1 | Cluzona MO15-1 | 67405 | 2-2 | ||
C | 17-11-2018 13:15 | Roosendaal MO15-1 | Unitas'30 MO15-3 | 67397 | 5-1 | ||
C | 10-11-2018 13:15 | Unitas'30 MO15-3 | Zeelandia Middelburg MO15-3 | 104738 | 2-1 | ||
C | 10-11-2018 12:00 | Bruse Boys MO15-1 | SC Welberg MO15-2 | 67929 | 0-2 | ||
C | 10-11-2018 12:45 | DwO'15 MO15-1 | MOC'17 MO15-2 | 67919 | 2-4 | ||
C | 10-11-2018 11:10 | VVC'68 MO15-1 | Vosmeer MO15-1 | 67384 | 0-1 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | Cluzona MO15-1 | Roosendaal MO15-1 | 67389 | 2-1 | ||
C | 10-11-2018 10:30 | SC Gastel MO15-1 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | 67727 | 0-1 | ||
C | 03-11-2018 10:30 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | Zeelandia Middelburg MO15-3 | 104737 | 4-1 | ||
C | 03-11-2018 10:30 | SC Gastel MO15-1 | Cluzona MO15-1 | 67497 | 0-3 | ||
C | 03-11-2018 11:30 | SC Welberg MO15-2 | DwO'15 MO15-1 | 67765 | 1-3 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | VVC'68 MO15-1 | Unitas'30 MO15-3 | 67662 | 4-1 | ||
C | 03-11-2018 11:15 | Bruse Boys MO15-1 | MOC'17 MO15-2 | 67659 | 0-6 | ||
C | 03-11-2018 11:30 | Vosmeer MO15-1 | Roosendaal MO15-1 | 67524 | 2-2 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | Zeelandia Middelburg MO15-3 | Bruse Boys MO15-1 | 104736 | 1-0 | ||
C | 27-10-2018 10:05 | Unitas'30 MO15-3 | SC Welberg MO15-2 | 67430 | 2-2 | ||
C | 27-10-2018 13:15 | Roosendaal MO15-1 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | 67523 | 1-1 | ||
C | 27-10-2018 11:45 | DwO'15 MO15-1 | SC Gastel MO15-1 | 67572 | 6-1 | ||
C | 27-10-2018 11:15 | MOC'17 MO15-2 | Vosmeer MO15-1 | 67721 | 0-1 | ||
C | 20-10-2018 11:00 | DwO'15 MO15-1 | VVC'68 MO15-1 | 67566 | 2-4 | ||
C | 13-10-2018 11:15 | Bruse Boys MO15-1 | Cluzona MO15-1 | 67578 | 0-4 | ||
C | 13-10-2018 12:00 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | DwO'15 MO15-1 | 67503 | 3-0 | ||
C | 13-10-2018 12:00 | Vosmeer MO15-1 | Unitas'30 MO15-3 | 67656 | 13-0 | ||
C | 13-10-2018 13:15 | Roosendaal MO15-1 | MOC'17 MO15-2 | 67928 | 4-1 | ||
C | 13-10-2018 10:30 | SC Gastel MO15-1 | Zeelandia Middelburg MO15-3 | 104735 | 1-1 | ||
C | 06-10-2018 12:00 | Unitas'30 MO15-3 | Bruse Boys MO15-1 | 67516 | 2-3 | ||
C | 06-10-2018 11:30 | VVC'68 MO15-1 | SC Gastel MO15-1 | 67472 | 1-0 | ||
C | 06-10-2018 11:30 | DwO'15 MO15-1 | Roosendaal MO15-1 | 67644 | 1-4 | ||
C | 06-10-2018 11:15 | MOC'17 MO15-2 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | 67700 | 2-2 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | Cluzona MO15-1 | SC Welberg MO15-2 | 67860 | 2-0 | ||
C | 29-09-2018 11:15 | Bruse Boys MO15-1 | SC Gastel MO15-1 | 67703 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 11:15 | MOC'17 MO15-2 | Unitas'30 MO15-3 | 67520 | 13-0 | ||
C | 29-09-2018 12:00 | Vosmeer MO15-1 | SC Welberg MO15-2 | 67965 | 1-0 | ||
C | 29-09-2018 12:00 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | Cluzona MO15-1 | 67610 | 3-1 | ||
C | 22-09-2018 13:30 | Unitas'30 MO15-3 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | 67959 | 0-4 | ||
C | 22-09-2018 10:30 | SC Welberg MO15-2 | Roosendaal MO15-1 | 67823 | 2-4 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | Cluzona MO15-1 | DwO'15 MO15-1 | 67631 | 5-1 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | VVC'68 MO15-1 | Bruse Boys MO15-1 | 67802 | 3-1 | ||
C | 22-09-2018 10:30 | SC Gastel MO15-1 | Vosmeer MO15-1 | 67666 | 3-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roosendaal MO15-1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 69 | 6 | 63 | 0 |
2 | Vosmeer MO15-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 37 | 10 | 27 | 0 |
3 | VVC'68 MO15-1 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 14 | 8 | 6 | 0 |
4 | MOC'17 MO15-2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 21 | 11 | 10 | 0 |
5 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 24 | 16 | 8 | 0 |
6 | Sprundel MO15-1 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 18 | 31 | -13 | 0 |
7 | Unitas'30 MO15-3 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 10 | 21 | -11 | 0 |
8 | SC Gastel MO15-1 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 9 | 31 | -22 | 0 |
9 | ST Zundert/Wernhout MO15-1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 4 | 23 | -19 | 0 |
10 | SC Welberg MO15-2 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 9 | 26 | -17 | 0 |
11 | BSC MO15-1 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 7 | 39 | -32 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cluzona MO15-1 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 33 | 8 | 25 | 0 |
2 | ST Prinsenland / De Schutters MO15-1 | 11 | 8 | 3 | 0 | 27 | 30 | 5 | 25 | 0 |
3 | Vosmeer MO15-1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 21 | 30 | 7 | 23 | 0 |
4 | Roosendaal MO15-1 | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 28 | 13 | 15 | 0 |
5 | MOC'17 MO15-2 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 38 | 10 | 28 | 0 |
6 | VVC'68 MO15-1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 23 | 15 | 8 | 0 |
7 | DwO'15 MO15-1 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 18 | 29 | -11 | 0 |
8 | SC Welberg MO15-2 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 10 | 24 | -14 | 0 |
9 | SC Gastel MO15-1 | 11 | 1 | 4 | 6 | 7 | 6 | 23 | -17 | 0 |
10 | Unitas'30 MO15-3 | 11 | 1 | 3 | 7 | 6 | 10 | 51 | -41 | 0 |
11 | Zeelandia Middelburg Mo15-3 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 5 | 18 | -13 | 0 |
12 | Bruse Boys MO15-1 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 6 | 34 | -28 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dubbeldam MO15-1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 27 | 0 | 27 | 0 |
2 | SC Gastel MO15-1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 11 | -10 | 0 |
3 | Unitas'30 MO15-3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 18 | -17 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:00 - 20:15 | 3 A | 3 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:15 | 3B2 | 3 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|