Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Unitas'30 JO8-8

Teamleden

Spelers
Max Berden        
Jibbe Berting        
Wessel van de Bovenkamp        
Mason Dubbeldam        
Thijmen Haadsma        
Ajay Kanagarajah        
Jerom Steenhagen        
Sven van de Wouw        
Niek Tax Reserve ingedeeld      
 
Overige teamleden
Olof Haadsma Leider
Iwan Verburg Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 11:45 Bavel JO8-3 Unitas'30 JO8-8 135996 0-0
C 25-05-2019 09:00 ONI JO8-1 Gilze JO8-1 151366 0-0
C 25-05-2019 09:00 DIA JO8-3 JEKA JO8-11 135157 0-0
C 25-05-2019 08:30 Rijen JO8-3G The Gunners JO8-3 145668 0-0
C 25-05-2019 13:30 TSC JO8-5 UVV'40 JO8-4 136761 0-0
C 20-05-2019 18:30 Neerlandia'31 JO8-1 Sarto JO8-9 136174 0-0
C 18-05-2019 09:00 ONI JO8-1 Rijen JO8-3G 151365 0-0
C 18-05-2019 09:00 DIA JO8-3 Bavel JO8-3 145651 0-0
C 18-05-2019 08:45 UVV'40 JO8-4 Gesta JO8-1 134077 0-0
C 18-05-2019 09:00 Neerlandia'31 JO8-1 The Gunners JO8-3 145667 0-0
C 18-05-2019 09:45 Baronie JO8-6 Unitas'30 JO8-8 134455 0-0
C 18-05-2019 12:00 Sarto JO8-9 Gilze JO8-1 145652 0-0
C 18-05-2019 08:30 JEKA JO8-11 TSC JO8-5 134445 0-0
C 11-05-2019 08:30 Gilze JO8-1 JEKA JO8-11 135632 0-0
C 11-05-2019 08:30 The Gunners JO8-3 UVV'40 JO8-4 145666 0-0
C 11-05-2019 08:30 Rijen JO8-3G Baronie JO8-6 134765 0-0
C 11-05-2019 08:30 Gesta JO8-1 DIA JO8-3 136681 0-0
C 11-05-2019 09:45 Unitas'30 JO8-8 Neerlandia'31 JO8-1 145649 0-0
C 11-05-2019 11:15 Bavel JO8-3 ONI JO8-1 151364 0-0
C 11-05-2019 11:30 TSC JO8-5 Sarto JO8-9 145650 0-0
C 08-05-2019 18:30 ONI JO8-1 Sarto JO8-9 151363 0-0
C 08-05-2019 16:00 Gesta JO8-1 Unitas'30 JO8-8 145648 0-0
C 04-05-2019 11:15 Bavel JO8-3 TSC JO8-5 145646 0-0
C 04-05-2019 08:30 JEKA JO8-11 Rijen JO8-3G 137125 0-0
C 04-05-2019 08:30 Gilze JO8-1 The Gunners JO8-3 145665 0-0
C 24-04-2019 18:45 JEKA JO8-11 Neerlandia'31 JO8-1 145642 0-0
C 20-04-2019 09:30 UVV'40 JO8-4 Baronie JO8-6 145647 0-0
C 13-04-2019 08:30 Rijen JO8-3G DIA JO8-3 136169 0-0
C 13-04-2019 08:30 The Gunners JO8-3 JEKA JO8-11 145664 0-0
C 13-04-2019 09:00 UVV'40 JO8-4 Gilze JO8-1 145644 0-0
C 13-04-2019 15:25 Baronie JO8-6 ONI JO8-1 151362 0-0
C 13-04-2019 09:30 Neerlandia'31 JO8-1 Gesta JO8-1 145645 0-0
C 13-04-2019 09:45 Unitas'30 JO8-8 TSC JO8-5 135791 0-0
C 13-04-2019 12:00 Sarto JO8-9 Bavel JO8-3 135214 0-0
C 10-04-2019 18:15 ONI JO8-1 DIA JO8-3 151359 0-0
C 06-04-2019 12:15 TSC JO8-5 The Gunners JO8-3 145663 0-0
C 06-04-2019 10:00 Sarto JO8-9 Unitas'30 JO8-8 135330 0-0
C 06-04-2019 11:00 Bavel JO8-3 Baronie JO8-6 137379 0-0
C 06-04-2019 09:00 ONI JO8-1 Neerlandia'31 JO8-1 151361 0-0
C 06-04-2019 09:00 DIA JO8-3 UVV'40 JO8-4 136548 0-0
C 06-04-2019 08:30 Gilze JO8-1 Rijen JO8-3G 136814 0-0
C 06-04-2019 08:30 JEKA JO8-11 Gesta JO8-1 134254 0-0
C 30-03-2019 09:00 Gesta JO8-1 Baronie JO8-6 136789 0-0
C 30-03-2019 09:00 DIA JO8-3 Neerlandia'31 JO8-1 135057 0-0
C 30-03-2019 09:45 Unitas'30 JO8-8 The Gunners JO8-3 145661 0-0
C 30-03-2019 12:00 TSC JO8-5 Rijen JO8-3G 145641 0-0
C 23-03-2019 09:45 The Gunners JO8-3 Sarto JO8-9 145662 0-0
C 23-03-2019 08:30 Baronie JO8-6 DIA JO8-3 135007 0-0
C 23-03-2019 08:30 Rijen JO8-3G Bavel JO8-3 134889 0-0
C 23-03-2019 09:00 Gesta JO8-1 ONI JO8-1 151360 0-0
C 23-03-2019 09:00 UVV'40 JO8-4 JEKA JO8-11 134805 0-0
C 23-03-2019 11:00 Unitas'30 JO8-8 Gilze JO8-1 137166 0-0
C 23-03-2019 09:30 Neerlandia'31 JO8-1 TSC JO8-5 145643 0-0
C 16-03-2019 10:00 Gilze JO8-1 Gesta JO8-1 136555 0-0
C 16-03-2019 10:00 Bavel JO8-3 UVV'40 JO8-4 145639 0-0
C 16-03-2019 12:00 Sarto JO8-9 Baronie JO8-6 145640 0-0
C 09-03-2019 10:15 The Gunners JO8-3 Bavel JO8-3 145660 0-0
C 09-03-2019 09:00 Gesta JO8-1 TSC JO8-5 135997 0-0
C 09-03-2019 09:00 DIA JO8-3 Unitas'30 JO8-8 145638 0-0
C 09-03-2019 08:30 Baronie JO8-6 JEKA JO8-11 135074 0-0
C 09-03-2019 09:30 Neerlandia'31 JO8-1 Gilze JO8-1 134340 0-0
C 23-02-2019 10:15 The Gunners JO8-3 Baronie JO8-6 145659 0-0
C 23-02-2019 08:30 Rijen JO8-3G Sarto JO8-9 134264 0-0
C 16-02-2019 08:30 Gilze JO8-1 DIA JO8-3 145637 0-0
C 16-02-2019 08:30 Unitas'30 JO8-8 UVV'40 JO8-4 136719 0-0
C 16-02-2019 10:00 Bavel JO8-3 Gesta JO8-1 145635 0-0
C 16-02-2019 12:00 Sarto JO8-9 JEKA JO8-11 136222 0-0
C 16-02-2019 08:30 Rijen JO8-3G Neerlandia'31 JO8-1 145636 0-0
C 09-02-2019 08:30 JEKA JO8-11 Unitas'30 JO8-8 137147 0-0
C 09-02-2019 09:30 Neerlandia'31 JO8-1 Bavel JO8-3 145634 0-0
C 09-02-2019 09:00 Gesta JO8-1 Rijen JO8-3G 145633 0-0
C 09-02-2019 09:00 UVV'40 JO8-4 Sarto JO8-9 135035 0-0
C 09-02-2019 09:00 DIA JO8-3 TSC JO8-5 137254 0-0
C 09-02-2019 08:30 Baronie JO8-6 Gilze JO8-1 133940 0-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:45 Internos JO8-1 Unitas'30 JO8-8 15969 11-1
B 15-09-2018 09:00 DSE JO8-2 Moerse Boys JO8-2G 16287 6-3
B 08-09-2018 08:45 Internos JO8-1 DSE JO8-2 16346 14-1
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO8-8 Moerse Boys JO8-2G 15901 5-4
B 01-09-2018 09:00 DSE JO8-2 Unitas'30 JO8-8 16065 1-10
B 29-08-2018 18:30 Moerse Boys JO8-2G Internos JO8-1 15999 0-14

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos JO8-1 3 3 0 0 9 39 2 37 0
2 Unitas'30 JO8-8 3 2 0 1 6 16 16 0 0
3 DSE JO8-2 3 1 0 2 3 8 27 -19 0
4 Moerse Boys JO8-2G 3 0 0 3 0 7 25 -18 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 15:15 - 16:15 2 4 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 15-08-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 22-08-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 29-08-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 05-09-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 12-09-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 19-09-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 26-09-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 03-10-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 10-10-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 17-10-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 24-10-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 31-10-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 07-11-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 14-11-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 21-11-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 28-11-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 05-12-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 12-12-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 19-12-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 26-12-18 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 02-01-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 09-01-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 16-01-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 23-01-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 30-01-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 06-02-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 13-02-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 20-02-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 27-02-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 06-03-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 13-03-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 20-03-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 27-03-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 03-04-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 10-04-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 17-04-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 24-04-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 01-05-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 08-05-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 15-05-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 22-05-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 29-05-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 05-06-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 12-06-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 19-06-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door
wo 26-06-19 15:15 - 16:15 1 A 4 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven