Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Onder 13 beker poule

Unitas'30 JO13-9

Teamleden

Spelers
Jannes van Batenburg Keeper      
Luuk Bastiaansen        
Luc van den Berg        
Melvin Broos        
Axel de Buck        
Alex Henderson        
Gijs Hendrikx        
Pepijn de Kinderen        
Mees Kokke        
Job de Ligt        
Hassan Mahad Abdi        
Stan van Rijen        
Quinten Snepvangers        
Luca Valentijn        
Arvid van Veen        
 
Overige teamleden
Rick de Ligt Leider
Arthur van Veen Trainer
Jurgen Kokke Trainer/Coach
Robert Scholtes Groepsco├Ârdinator Jeugd Recreatief

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
V 26-01-2019 11:30 Zundert JO13-2 Unitas'30 JO13-9 10:40
V 02-02-2019 10:30 Unitas'30 JO13-9 VVR JO13-2 10:00

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-9 DSE JO13-4 7300 0-0
B 15-09-2018 10:00 Virtus JO13-3 METO JO13-2 7669 2-3
B 08-09-2018 08:30 Unitas'30 JO13-9 Virtus JO13-3 7900 0-5
B 08-09-2018 09:50 DSE JO13-4 METO JO13-2 7486 0-15
B 01-09-2018 10:00 Virtus JO13-3 DSE JO13-4 7226 4-1
B 01-09-2018 10:15 METO JO13-2 Unitas'30 JO13-9 7205 12-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-12-2018 12:00 DVVC JO13-1G Sarto JO13-5 46011 0-0
C 15-12-2018 11:15 SC 't Zand JO13-4 Gloria UC JO13-3 45412 3-2
C 08-12-2018 10:15 SV Reeshof JO13-3 Unitas'30 JO13-9 45984 11-0
C 08-12-2018 12:00 Dongen JO13-6 SC 't Zand JO13-4 43850 0-0
C 08-12-2018 11:45 Gilze JO13-4 TSV Gudok JO13-3 44640 1-2
C 08-12-2018 10:00 Baronie JO13-9 VOAB JO13-5 46723 0-2
C 08-12-2018 08:30 Rijen JO13-4 Gloria UC JO13-3 43669 1-7
C 01-12-2018 08:30 TSV Gudok JO13-3 Rijen JO13-4 45052 9-3
C 01-12-2018 09:30 Gloria UC JO13-3 SV Reeshof JO13-3 44918 3-2
C 01-12-2018 11:15 SC 't Zand JO13-4 Baronie JO13-9 44991 3-2
C 01-12-2018 11:15 Sarto JO13-5 Dongen JO13-6 43974 4-1
C 01-12-2018 11:30 VOAB JO13-5 Gilze JO13-4 46054 8-4
C 01-12-2018 10:45 Unitas'30 JO13-9 DVVC JO13-1G 46347 0-5
C 24-11-2018 08:30 Rijen JO13-4 SC 't Zand JO13-4 44834 0-6
C 24-11-2018 08:30 TSV Gudok JO13-3 Sarto JO13-5 46443 2-3
C 24-11-2018 10:45 SV Reeshof JO13-3 VOAB JO13-5 46859 5-2
C 24-11-2018 11:45 Gilze JO13-4 Gloria UC JO13-3 46162 3-2
C 24-11-2018 08:30 Baronie JO13-9 Unitas'30 JO13-9 45530 5-2
C 24-11-2018 13:35 Dongen JO13-6 DVVC JO13-1G 45034 0-4
C 17-11-2018 09:30 Gloria UC JO13-3 Baronie JO13-9 46449 3-1
C 17-11-2018 08:45 SV Reeshof JO13-3 Rijen JO13-4 46569 9-0
C 17-11-2018 11:15 SC 't Zand JO13-4 TSV Gudok JO13-3 45858 3-0
C 17-11-2018 11:30 VOAB JO13-5 Sarto JO13-5 46099 2-1
C 17-11-2018 10:00 Unitas'30 JO13-9 Dongen JO13-6 45672 4-2
C 17-11-2018 12:00 DVVC JO13-1G Gilze JO13-4 46573 13-0
C 10-11-2018 08:30 Rijen JO13-4 Unitas'30 JO13-9 45277 1-4
C 10-11-2018 08:30 TSV Gudok JO13-3 VOAB JO13-5 44806 1-7
C 10-11-2018 08:45 Sarto JO13-5 Gloria UC JO13-3 44771 3-2
C 10-11-2018 10:00 Baronie JO13-9 DVVC JO13-1G 45133 3-2
C 10-11-2018 13:15 Gilze JO13-4 SC 't Zand JO13-4 45312 1-2
C 10-11-2018 13:15 Dongen JO13-6 SV Reeshof JO13-3 45620 0-14
C 03-11-2018 10:00 Baronie JO13-9 TSV Gudok JO13-3 43748 2-0
C 03-11-2018 08:30 Unitas'30 JO13-9 VOAB JO13-5 44977 1-5
C 03-11-2018 11:00 SV Reeshof JO13-3 Sarto JO13-5 46495 6-1
C 03-11-2018 12:00 DVVC JO13-1G SC 't Zand JO13-4 44885 6-1
C 03-11-2018 13:45 Dongen JO13-6 Gloria UC JO13-3 46293 0-5
C 03-11-2018 08:30 Rijen JO13-4 Gilze JO13-4 46699 0-3
C 27-10-2018 08:30 TSV Gudok JO13-3 SV Reeshof JO13-3 45531 0-6
C 27-10-2018 08:45 Sarto JO13-5 Rijen JO13-4 45990 9-0
C 27-10-2018 09:30 Gloria UC JO13-3 DVVC JO13-1G 44431 2-2
C 27-10-2018 11:15 SC 't Zand JO13-4 Unitas'30 JO13-9 46270 7-1
C 27-10-2018 11:30 VOAB JO13-5 Dongen JO13-6 44582 12-2
C 27-10-2018 11:45 Gilze JO13-4 Baronie JO13-9 45757 1-2
C 23-10-2018 19:00 SV Reeshof JO13-3 Baronie JO13-9 45779 6-0
C 13-10-2018 08:30 Rijen JO13-4 VOAB JO13-5 44700 0-12
C 13-10-2018 11:30 Unitas'30 JO13-9 Sarto JO13-5 44298 2-7
C 13-10-2018 13:30 Dongen JO13-6 Gilze JO13-4 44676 2-4
C 13-10-2018 12:00 DVVC JO13-1G TSV Gudok JO13-3 43972 1-3
C 06-10-2018 08:30 TSV Gudok JO13-3 Dongen JO13-6 44492 3-1
C 06-10-2018 08:45 Sarto JO13-5 SC 't Zand JO13-4 44004 2-4
C 06-10-2018 09:30 Gloria UC JO13-3 Unitas'30 JO13-9 43659 7-1
C 06-10-2018 11:30 VOAB JO13-5 DVVC JO13-1G 46444 3-1
C 06-10-2018 11:45 Gilze JO13-4 SV Reeshof JO13-3 46514 1-6
C 06-10-2018 08:30 Baronie JO13-9 Rijen JO13-4 45255 5-1
C 29-09-2018 12:00 DVVC JO13-1G SV Reeshof JO13-3 45022 1-4
C 29-09-2018 09:30 Gloria UC JO13-3 TSV Gudok JO13-3 45786 4-1
C 29-09-2018 08:45 Sarto JO13-5 Baronie JO13-9 44542 2-1
C 29-09-2018 11:15 SC 't Zand JO13-4 VOAB JO13-5 45062 4-2
C 29-09-2018 10:15 Unitas'30 JO13-9 Gilze JO13-4 46561 1-3
C 29-09-2018 10:15 Dongen JO13-6 Rijen JO13-4 44805 4-3
C 22-09-2018 08:30 TSV Gudok JO13-3 Unitas'30 JO13-9 45009 2-1
C 22-09-2018 11:45 Gilze JO13-4 Sarto JO13-5 44487 0-6
C 22-09-2018 11:30 VOAB JO13-5 Gloria UC JO13-3 44368 4-3
C 22-09-2018 10:00 SV Reeshof JO13-3 SC 't Zand JO13-4 44862 9-0
C 22-09-2018 08:30 Rijen JO13-4 DVVC JO13-1G 44480 1-3
C 22-09-2018 09:55 Baronie JO13-9 Dongen JO13-6 46761 12-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 METO JO13-2 3 3 0 0 9 30 2 28 0
2 Virtus JO13-3 3 2 0 1 6 11 4 7 0
3 Unitas'30 JO13-9 3 0 1 2 1 0 17 -17 0
4 DSE JO13-4 3 0 1 2 1 1 19 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SV Reeshof JO13-3 11 10 0 1 30 78 8 70 0
2 VOAB JO13-5 11 9 0 2 27 59 22 37 0
3 SC 't Zand JO13-4G 10 8 0 2 24 33 25 8 0
4 Sarto JO13-5 10 7 0 3 21 38 20 18 0
5 Gloria UC JO13-3 11 6 1 4 19 40 21 19 0
6 Baronie JO13-9 11 6 0 5 18 33 23 10 0
7 DVVC JO13-1G 10 5 1 4 16 38 17 21 0
8 TSV Gudok JO13-3 11 5 0 6 15 23 32 -9 0
9 Gilze JO13-4 11 4 0 7 12 21 44 -23 0
10 Unitas'30 JO13-9 11 2 0 9 6 17 55 -38 0
11 Dongen JO13-6 10 1 0 9 3 13 65 -52 0
12 Rijen JO13-4 11 0 0 11 0 10 71 -61 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 16:45 - 18:00 4 A 13 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 15-08-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 22-08-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 29-08-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 05-09-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 12-09-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 19-09-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 26-09-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 03-10-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 10-10-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 17-10-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 24-10-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 31-10-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 07-11-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 14-11-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 21-11-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 28-11-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 05-12-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 12-12-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 19-12-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 26-12-18 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 02-01-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 09-01-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 16-01-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 23-01-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 30-01-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 06-02-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 13-02-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 20-02-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 27-02-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 06-03-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 13-03-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 20-03-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 27-03-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 03-04-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 10-04-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 17-04-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 24-04-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 01-05-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 08-05-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 15-05-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 22-05-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 29-05-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 05-06-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 12-06-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 19-06-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
wo 26-06-19 16:00 - 17:15 4 A Team training gaat_door
vrijdag 18:30 - 19:30 3 A 3 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 10-08-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 17-08-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 24-08-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 31-08-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 07-09-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 14-09-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 21-09-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 28-09-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 05-10-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 12-10-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 19-10-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 26-10-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 02-11-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 09-11-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 16-11-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 23-11-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 30-11-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 07-12-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 14-12-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 21-12-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 28-12-18 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 04-01-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 11-01-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 18-01-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 25-01-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 01-02-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 08-02-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 15-02-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 22-02-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 01-03-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 08-03-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 15-03-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 22-03-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 29-03-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 05-04-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 12-04-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 19-04-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 26-04-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 03-05-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 10-05-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 17-05-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 24-05-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 31-05-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 07-06-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 14-06-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 21-06-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door
vr 28-06-19 18:30 - 19:30 3 A Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven