0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO11-14
Teamleden
Spelers | |||||||
Luuk Appeldoorn | |||||||
Jorn Broeders | |||||||
Mirac Dikbas | |||||||
Lars Hendrikx | |||||||
Sebastiaan Steenbakkers | |||||||
Jukka van de Ven | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rebecca Hendrikx-van Ginneken | Leider | ||||||
Marcel Hendrikx | Trainer | ||||||
Bart van den Broek | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 11:00 | Unitas'30 JO11-14 | Moerse Boys JO11-2 | 125536 | 1-4 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | Advendo JO11-3 | DSE JO11-4 | 123576 | 4-6 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | JEKA JO11-9G | WDS'19 JO11-2 | 125043 | 3-8 | ||
C | 25-05-2019 08:45 | VVR JO11-2 | Zundert JO11-2 | 124012 | 2-3 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | Zundert JO11-2 | JEKA JO11-9G | 125957 | 6-1 | ||
C | 18-05-2019 10:15 | DSE JO11-4 | Boeimeer JO11-6 | 124557 | 2-1 | ||
C | 18-05-2019 10:15 | WDS'19 JO11-2 | Unitas'30 JO11-14 | 124705 | 3-1 | ||
C | 18-05-2019 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | The Gunners JO11-3 | 122200 | 3-2 | ||
C | 11-05-2019 09:30 | Advendo JO11-3 | WDS'19 JO11-2 | 124670 | 7-3 | ||
C | 11-05-2019 10:15 | DSE JO11-4 | Moerse Boys JO11-2 | 124494 | 6-1 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-14 | VVR JO11-2 | 126002 | 1-5 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | Boeimeer JO11-6 | Zundert JO11-2 | 122393 | 6-1 | ||
C | 08-05-2019 18:30 | VVR JO11-2 | JEKA JO11-9G | 122148 | 6-1 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | Zundert JO11-2 | Unitas'30 JO11-14 | 124365 | 4-2 | ||
C | 04-05-2019 10:00 | WDS'19 JO11-2 | The Gunners JO11-3 | 123655 | 11-5 | ||
C | 04-05-2019 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | Advendo JO11-3 | 121960 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | Boeimeer JO11-6 | Moerse Boys JO11-2 | 122567 | 7-2 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-14 | JEKA JO11-9G | 122865 | 2-4 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | DSE JO11-4 | WDS'19 JO11-2 | 125123 | 8-0 | ||
C | 13-04-2019 11:30 | The Gunners JO11-3 | VVR JO11-2 | 124448 | 6-3 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | WDS'19 JO11-2 | Boeimeer JO11-6 | 123569 | 0-12 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | Zundert JO11-2 | Advendo JO11-3 | 125587 | 3-3 | ||
C | 06-04-2019 08:45 | VVR JO11-2 | DSE JO11-4 | 123657 | 2-11 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | JEKA JO11-9G | The Gunners JO11-3 | 123644 | 6-6 | ||
C | 30-03-2019 10:30 | JEKA JO11-9G | Moerse Boys JO11-2 | 124816 | 3-2 | ||
C | 30-03-2019 08:30 | Boeimeer JO11-6 | The Gunners JO11-3 | 123693 | 2-2 | ||
C | 30-03-2019 08:45 | VVR JO11-2 | Advendo JO11-3 | 125167 | 4-1 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | The Gunners JO11-3 | Zundert JO11-2 | 122044 | 13-2 | ||
C | 23-03-2019 11:00 | Advendo JO11-3 | JEKA JO11-9G | 125847 | 9-0 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | Boeimeer JO11-6 | Unitas'30 JO11-14 | 125377 | 8-1 | ||
C | 23-03-2019 08:45 | Moerse Boys JO11-2 | WDS'19 JO11-2 | 123660 | 5-1 | ||
C | 16-03-2019 10:00 | Unitas'30 JO11-14 | DSE JO11-4 | 125943 | 1-5 | ||
C | 16-03-2019 11:30 | SAB JO11-1 | Zundert JO11-2 | 122551 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 10:15 | DSE JO11-4 | JEKA JO11-9G | 122598 | 8-0 | ||
C | 09-03-2019 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | VVR JO11-2 | 123382 | 2-6 | ||
C | 09-03-2019 11:00 | Advendo JO11-3 | Boeimeer JO11-6 | 125479 | 0-7 | ||
C | 23-02-2019 08:30 | The Gunners JO11-3 | Unitas'30 JO11-14 | 125969 | 5-7 | ||
C | 23-02-2019 10:00 | Boeimeer JO11-6 | JEKA JO11-9G | 122913 | 4-0 | ||
C | 23-02-2019 09:30 | Zundert JO11-2 | WDS'19 JO11-2 | 124738 | 9-1 | ||
C | 23-02-2019 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | SAB JO11-1 | 149377 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | The Gunners JO11-3 | DSE JO11-4 | 122851 | 7-4 | ||
C | 16-02-2019 08:45 | VVR JO11-2 | Boeimeer JO11-6 | 121844 | 2-1 | ||
C | 16-02-2019 11:15 | SAB JO11-1 | WDS'19 JO11-2 | 125627 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 12:00 | Unitas'30 JO11-14 | Advendo JO11-3 | 125527 | 1-11 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | Zundert JO11-2 | Moerse Boys JO11-2 | 125062 | 0-2 | ||
C | 09-02-2019 08:45 | Moerse Boys JO11-2 | SAB JO11-1 | 124174 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 11:00 | Advendo JO11-3 | The Gunners JO11-3 | 123650 | 7-2 | ||
C | 09-02-2019 10:00 | WDS'19 JO11-2 | VVR JO11-2 | 125376 | 7-4 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | DSE JO11-4 | Zundert JO11-2 | 122930 | 3-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 08:45 | Halsteren JO11-7 | WVV'67 JO11-2 | 101647 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 11:00 | BSC JO11-3 | DIOZ JO11-2 | 51781 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 09:45 | SC Kruisland JO11-3 | Sprundel JO11-1 | 49553 | 6-3 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | METO JO11-2 | SC Kruisland JO11-3 | 79030 | 1-6 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | DEVO JO11-2 | WVV'67 JO11-2 | 101656 | 0-11 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | Schijf JO11-1G | Unitas'30 JO11-14 | 52526 | 10-0 | ||
C | 08-12-2018 08:45 | Halsteren JO11-7 | Rimboe JO11-1G | 50502 | 1-10 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | Sprundel JO11-1 | DIOZ JO11-2 | 50346 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 11:00 | BSC JO11-3 | De Fendert JO11-4 | 49470 | 7-2 | ||
C | 01-12-2018 09:30 | DIOZ JO11-2 | DEVO JO11-2 | 49923 | 4-2 | ||
C | 01-12-2018 09:30 | Rimboe JO11-1G | METO JO11-2 | 79029 | 1-7 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-14 | BSC JO11-3 | 50442 | 2-4 | ||
C | 01-12-2018 09:30 | WVV'67 JO11-2 | Schijf JO11-1G | 101655 | 4-1 | ||
C | 01-12-2018 10:00 | De Fendert JO11-4 | Halsteren JO11-7 | 52345 | 3-2 | ||
C | 24-11-2018 08:45 | Halsteren JO11-7 | SC Kruisland JO11-3 | 52940 | 1-9 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | Schijf JO11-1G | DEVO JO11-2 | 51160 | 12-0 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | Rimboe JO11-1G | WVV'67 JO11-2 | 101654 | 1-7 | ||
C | 24-11-2018 10:15 | METO JO11-2 | Unitas'30 JO11-14 | 79028 | 1-2 | ||
C | 24-11-2018 11:15 | Sprundel JO11-1 | De Fendert JO11-4 | 51872 | 2-2 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | DEVO JO11-2 | Halsteren JO11-7 | 51333 | 1-2 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | SC Kruisland JO11-3 | BSC JO11-3 | 51281 | 1-1 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-14 | Rimboe JO11-1G | 51931 | 5-3 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | DIOZ JO11-2 | Schijf JO11-1G | 49499 | 3-7 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | De Fendert JO11-4 | WVV'67 JO11-2 | 101653 | 3-7 | ||
C | 17-11-2018 11:15 | Sprundel JO11-1 | METO JO11-2 | 79027 | 5-1 | ||
C | 15-11-2018 18:30 | BSC JO11-3 | DEVO JO11-2 | 50458 | 13-1 | ||
C | 10-11-2018 08:45 | Halsteren JO11-7 | Unitas'30 JO11-14 | 50230 | 4-5 | ||
C | 10-11-2018 09:30 | Rimboe JO11-1G | De Fendert JO11-4 | 51024 | 2-3 | ||
C | 10-11-2018 09:30 | Schijf JO11-1G | Sprundel JO11-1 | 50390 | 2-1 | ||
C | 10-11-2018 09:30 | WVV'67 JO11-2 | SC Kruisland JO11-3 | 101652 | 8-0 | ||
C | 10-11-2018 10:00 | METO JO11-2 | DIOZ JO11-2 | 79026 | 9-2 | ||
C | 03-11-2018 11:15 | Sprundel JO11-1 | WVV'67 JO11-2 | 101651 | 4-2 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | BSC JO11-3 | Rimboe JO11-1G | 52285 | 6-5 | ||
C | 03-11-2018 10:15 | METO JO11-2 | Halsteren JO11-7 | 79025 | 4-1 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | DIOZ JO11-2 | De Fendert JO11-4 | 49900 | 3-3 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | DEVO JO11-2 | Unitas'30 JO11-14 | 50108 | 7-3 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | Schijf JO11-1G | SC Kruisland JO11-3 | 49885 | 9-0 | ||
C | 31-10-2018 18:45 | WVV'67 JO11-2 | METO JO11-2 | 101657 | 4-5 | ||
C | 31-10-2018 18:30 | SC Kruisland JO11-3 | DEVO JO11-2 | 53002 | 1-3 | ||
C | 27-10-2018 08:45 | Halsteren JO11-7 | BSC JO11-3 | 50528 | 5-11 | ||
C | 27-10-2018 09:30 | Rimboe JO11-1G | Sprundel JO11-1 | 52366 | 0-8 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-14 | DIOZ JO11-2 | 52509 | 7-2 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | De Fendert JO11-4 | Schijf JO11-1G | 51537 | 0-11 | ||
C | 20-10-2018 09:30 | WVV'67 JO11-2 | BSC JO11-3 | 101648 | 7-3 | ||
C | 13-10-2018 09:15 | DEVO JO11-2 | Rimboe JO11-1G | 52762 | 11-1 | ||
C | 13-10-2018 09:30 | Schijf JO11-1G | Halsteren JO11-7 | 49995 | 15-0 | ||
C | 13-10-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-14 | SC Kruisland JO11-3 | 51207 | 2-10 | ||
C | 13-10-2018 10:00 | DIOZ JO11-2 | NSV JO11-1 | 52679 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:15 | METO JO11-2 | De Fendert JO11-4 | 79023 | 3-1 | ||
C | 13-10-2018 11:15 | Sprundel JO11-1 | BSC JO11-3 | 50014 | 3-6 | ||
C | 13-10-2018 09:30 | DIOZ JO11-2 | WVV'67 JO11-2 | 101650 | 0-13 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | SC Kruisland JO11-3 | DIOZ JO11-2 | 51357 | 10-2 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Halsteren JO11-7 | Sprundel JO11-1 | 51677 | 0-7 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | Rimboe JO11-1G | Schijf JO11-1G | 52410 | 2-10 | ||
C | 06-10-2018 10:00 | De Fendert JO11-4 | DEVO JO11-2 | 49249 | 5-0 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | NSV JO11-1 | Unitas'30 JO11-14 | 52697 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | BSC JO11-3 | METO JO11-2 | 79022 | 8-3 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | WVV'67 JO11-2 | Unitas'30 JO11-14 | 101649 | 12-3 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-14 | De Fendert JO11-4 | 50646 | 5-1 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | SC Kruisland JO11-3 | Rimboe JO11-1G | 49521 | 5-2 | ||
C | 29-09-2018 10:30 | DEVO JO11-2 | Sprundel JO11-1 | 52405 | 2-8 | ||
C | 29-09-2018 09:30 | DIOZ JO11-2 | Halsteren JO11-7 | 50870 | 4-3 | ||
C | 29-09-2018 09:30 | Schijf JO11-1G | METO JO11-2 | 79021 | 13-2 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | NSV JO11-1 | BSC JO11-3 | 50932 | 0-0 | ||
C | 26-09-2018 18:30 | METO JO11-2 | DEVO JO11-2 | 79020 | 5-6 | ||
C | 22-09-2018 09:30 | Rimboe JO11-1G | DIOZ JO11-2 | 52161 | 9-3 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | De Fendert JO11-4 | SC Kruisland JO11-3 | 51363 | 2-6 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | BSC JO11-3 | Schijf JO11-1G | 50243 | 2-2 | ||
C | 22-09-2018 11:15 | Sprundel JO11-1 | Unitas'30 JO11-14 | 51143 | 11-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | METO JO9-2 | DEVO JO11-2 | 78571 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Halsteren JO11-7 | NSV JO11-1 | 50102 | 0-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-14 | TVC Breda JO11-5 | 10640 | 0-0 | ||
B | 15-09-2018 08:45 | VVR JO11-2 | DSE JO11-4 | 10382 | 2-5 | ||
B | 08-09-2018 08:45 | VVR JO11-2 | Unitas'30 JO11-14 | 9952 | 8-2 | ||
B | 08-09-2018 10:15 | DSE JO11-4 | TVC Breda JO11-5 | 9638 | 0-0 | ||
B | 01-09-2018 11:00 | TVC Breda JO11-5 | VVR JO11-2 | 9452 | 0-0 | ||
B | 01-09-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-14 | DSE JO11-4 | 10742 | 1-8 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE JO11-4 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 53 | 16 | 37 | 0 |
2 | Boeimeer JO11-6 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 48 | 10 | 38 | 0 |
3 | VVR JO11-2 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 34 | 33 | 1 | 0 |
4 | Advendo JO11-3 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 42 | 26 | 16 | 0 |
5 | Zundert JO11-2 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 28 | 33 | -5 | 0 |
6 | Moerse Boys JO11-2 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 21 | 26 | -5 | 0 |
7 | WDS'19 JO11-2 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 34 | 54 | -20 | 0 |
8 | The Gunners JO11-3 | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 48 | 45 | 3 | 0 |
9 | JEKA JO11-9G | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 18 | 51 | -33 | 0 |
10 | Unitas'30 JO11-14 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 17 | 49 | -32 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schijf JO11-1G | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 92 | 14 | 78 | 0 |
2 | WVV'67 JO11-2 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 75 | 20 | 55 | 0 |
3 | BSC JO11-3 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 61 | 31 | 30 | 0 |
4 | SC Kruisland JO11-3 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 54 | 34 | 20 | 0 |
5 | Sprundel JO11-1 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 52 | 21 | 31 | 0 |
6 | METO JO11-2 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 41 | 49 | -8 | 0 |
7 | Unitas'30 JO11-14 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 34 | 65 | -31 | 0 |
8 | DEVO JO11-2 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 33 | 65 | -32 | 0 |
9 | De Fendert JO11-4 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 25 | 48 | -23 | 0 |
10 | DIOZ JO11-2 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 23 | 63 | -40 | 0 |
11 | Rimboe JO11-1G | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 36 | 66 | -30 | 0 |
12 | Halsteren JO11-7 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 19 | 69 | -50 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DSE JO11-4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 13 | 3 | 10 | 0 |
2 | VVR JO11-2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 10 | 7 | 3 | 0 |
3 | Unitas'30 JO11-14 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 16 | -13 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | 3A2 | 11 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | 4A2 | 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|