0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO11-11
Teamleden
Spelers | |||||||
Mohammed Abdo | |||||||
Amin Benkassi | |||||||
Myron Brosens | |||||||
Jarno de Nijs | |||||||
Victor Schilder | |||||||
Renzo Tamerus | |||||||
Tim de Waal | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Marco Schilder | Leider | ||||||
Michel Schalk | Trainer | ||||||
Bart van den Broek | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 10:00 | NVS JO11-1 | DBGC JO11-1 | 125997 | 2-6 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | De Fendert JO11-3 | Unitas'30 JO11-11 | 123017 | 9-2 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | Victoria'03 JO11-2 | NSV JO11-1 | 125727 | 2-4 | ||
C | 25-05-2019 08:45 | Klundert JO11-1 | DVO'60 JO11-1 | 124081 | 4-1 | ||
C | 25-05-2019 10:30 | Cluzona JO11-1 | SC Welberg JO11-2 | 124523 | 7-4 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | Unitas'30 JO11-11 | NVS JO11-1 | 122384 | 2-5 | ||
C | 18-05-2019 08:30 | DBGC JO11-1 | Cluzona JO11-1 | 122457 | 4-2 | ||
C | 18-05-2019 09:30 | DVO'60 JO11-1 | BSC JO11-3 | 123696 | 17-0 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | SC Kruisland JO11-1 | Klundert JO11-1 | 124746 | 3-6 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | SC Welberg JO11-2 | Victoria'03 JO11-2 | 123546 | 6-9 | ||
C | 18-05-2019 11:00 | NSV JO11-1 | De Fendert JO11-3 | 122860 | 5-2 | ||
C | 15-05-2019 18:45 | SC Welberg JO11-2 | Klundert JO11-1 | 124737 | 1-1 | ||
C | 11-05-2019 08:45 | Klundert JO11-1 | DBGC JO11-1 | 124559 | 4-3 | ||
C | 11-05-2019 09:30 | DVO'60 JO11-1 | SC Welberg JO11-2 | 124829 | 14-4 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | Victoria'03 JO11-2 | SC Kruisland JO11-1 | 125934 | 7-2 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | NVS JO11-1 | NSV JO11-1 | 122342 | 0-6 | ||
C | 11-05-2019 10:30 | Cluzona JO11-1 | De Fendert JO11-3 | 125567 | 5-2 | ||
C | 11-05-2019 11:00 | BSC JO11-3 | Unitas'30 JO11-11 | 124722 | 0-9 | ||
C | 08-05-2019 18:30 | De Fendert JO11-3 | Klundert JO11-1 | 123560 | 1-6 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | DBGC JO11-1 | Victoria'03 JO11-2 | 124593 | 4-4 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-11 | Cluzona JO11-1 | 124786 | 2-4 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | De Fendert JO11-3 | NVS JO11-1 | 123764 | 5-0 | ||
C | 04-05-2019 10:15 | SC Kruisland JO11-1 | DVO'60 JO11-1 | 124656 | 1-6 | ||
C | 04-05-2019 11:00 | NSV JO11-1 | BSC JO11-3 | 125877 | 20-0 | ||
C | 17-04-2019 18:30 | Cluzona JO11-1 | DVO'60 JO11-1 | 124305 | 0-8 | ||
C | 13-04-2019 11:00 | BSC JO11-3 | SC Welberg JO11-2 | 124327 | 2-7 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | SC Kruisland JO11-1 | Unitas'30 JO11-11 | 122963 | 14-2 | ||
C | 13-04-2019 09:30 | DVO'60 JO11-1 | DBGC JO11-1 | 125079 | 8-5 | ||
C | 13-04-2019 11:00 | Victoria'03 JO11-2 | De Fendert JO11-3 | 124522 | 4-4 | ||
C | 13-04-2019 10:30 | Cluzona JO11-1 | NVS JO11-1 | 124317 | 9-1 | ||
C | 13-04-2019 08:45 | Klundert JO11-1 | NSV JO11-1 | 124661 | 2-1 | ||
C | 11-04-2019 18:30 | DVO'60 JO11-1 | NVS JO11-1 | 151680 | 4-5 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | NSV JO11-1 | Unitas'30 JO11-11 | 124240 | 13-2 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | NSV JO11-1 | Cluzona JO11-1 | 125528 | 6-2 | ||
C | 06-04-2019 10:30 | SC Welberg JO11-2 | SC Kruisland JO11-1 | 122359 | 7-6 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | NVS JO11-1 | Victoria'03 JO11-2 | 124402 | 2-4 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | De Fendert JO11-3 | DVO'60 JO11-1 | 124991 | 3-8 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-11 | Klundert JO11-1 | 122142 | 0-9 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | DBGC JO11-1 | BSC JO11-3 | 123905 | 11-0 | ||
C | 30-03-2019 09:30 | Victoria'03 JO11-2 | Cluzona JO11-1 | 123198 | 9-4 | ||
C | 30-03-2019 08:30 | DBGC JO11-1 | SC Kruisland JO11-1 | 125486 | 9-2 | ||
C | 28-03-2019 19:00 | BSC JO11-3 | NVS JO11-1 | 123227 | 1-13 | ||
C | 23-03-2019 11:40 | SC Kruisland JO11-1 | De Fendert JO11-3 | 124757 | 4-4 | ||
C | 23-03-2019 09:45 | Victoria'03 JO11-2 | Unitas'30 JO11-11 | 124548 | 6-1 | ||
C | 23-03-2019 09:30 | DVO'60 JO11-1 | NSV JO11-1 | 122785 | 4-1 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | SC Welberg JO11-2 | DBGC JO11-1 | 124442 | 5-6 | ||
C | 23-03-2019 08:45 | Klundert JO11-1 | NVS JO11-1 | 122114 | 10-1 | ||
C | 23-03-2019 11:00 | BSC JO11-3 | Cluzona JO11-1 | 125474 | 1-9 | ||
C | 16-03-2019 10:00 | NVS JO11-1 | SC Welberg JO11-2 | 123178 | 4-9 | ||
C | 16-03-2019 11:00 | BSC JO11-3 | Victoria'03 JO11-2 | 122549 | 1-7 | ||
C | 09-03-2019 10:45 | SC Kruisland JO11-1 | NSV JO11-1 | 122833 | 3-6 | ||
C | 09-03-2019 08:45 | Klundert JO11-1 | BSC JO11-3 | 124377 | 6-1 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | SC Welberg JO11-2 | De Fendert JO11-3 | 124013 | 6-4 | ||
C | 09-03-2019 09:30 | DVO'60 JO11-1 | NVS JO11-1 | 123847 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 10:00 | Unitas'30 JO11-11 | DBGC JO11-1 | 124779 | 4-6 | ||
C | 23-02-2019 11:00 | BSC JO11-3 | SC Kruisland JO11-1 | 123706 | 3-4 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | Victoria'03 JO11-2 | DVO'60 JO11-1 | 122089 | 2-7 | ||
C | 16-02-2019 10:00 | NVS JO11-1 | SC Kruisland JO11-1 | 125047 | 5-4 | ||
C | 16-02-2019 10:00 | Unitas'30 JO11-11 | SC Welberg JO11-2 | 123349 | 2-2 | ||
C | 16-02-2019 10:30 | Cluzona JO11-1 | Klundert JO11-1 | 123649 | 2-6 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | NSV JO11-1 | DBGC JO11-1 | 123782 | 6-3 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | De Fendert JO11-3 | BSC JO11-3 | 122159 | 11-0 | ||
C | 09-02-2019 08:30 | DBGC JO11-1 | De Fendert JO11-3 | 124704 | 7-2 | ||
C | 09-02-2019 10:30 | SC Welberg JO11-2 | NSV JO11-1 | 125871 | 4-9 | ||
C | 09-02-2019 09:45 | SC Kruisland JO11-1 | Cluzona JO11-1 | 124194 | 8-0 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | DVO'60 JO11-1 | Unitas'30 JO11-11 | 121860 | 7-8 | ||
C | 09-02-2019 08:45 | Klundert JO11-1 | Victoria'03 JO11-2 | 125862 | 4-0 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 10:30 | Bavel JO11-4 | Moerse Boys JO11-3 | 103554 | 1-4 | ||
C | 15-12-2018 09:45 | Rijen JO11-6 | SAB JO11-1 | 52574 | 1-10 | ||
C | 15-12-2018 08:30 | Beek Vooruit JO11-5 | Madese Boys JO11-4 | 52670 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 11:30 | Beek Vooruit JO11-5 | Rijen JO11-6 | 50384 | 0-6 | ||
C | 08-12-2018 08:45 | VVR JO11-2 | Madese Boys JO11-4 | 51948 | 3-9 | ||
C | 08-12-2018 08:45 | Bavel JO11-4 | TVC Breda JO11-3G | 103564 | 2-8 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | Terheijden JO11-2 | The Gunners JO11-2 | 51695 | 5-3 | ||
C | 08-12-2018 11:30 | DSE JO11-3 | Moerse Boys JO11-3 | 52210 | 2-8 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | SAB JO11-1 | Unitas'30 JO11-11 | 51538 | 2-3 | ||
C | 01-12-2018 08:45 | Moerse Boys JO11-3 | VVR JO11-2 | 51594 | 5-1 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-11 | DSE JO11-3 | 52791 | 24-0 | ||
C | 01-12-2018 09:45 | Rijen JO11-6 | Bavel JO11-4 | 103563 | 5-0 | ||
C | 01-12-2018 10:30 | The Gunners JO11-2 | Beek Vooruit JO11-5 | 51588 | 3-2 | ||
C | 01-12-2018 10:45 | Madese Boys JO11-4 | Terheijden JO11-2 | 51546 | 2-9 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | TVC Breda JO11-3G | SAB JO11-1 | 49824 | 6-5 | ||
C | 24-11-2018 08:30 | Beek Vooruit JO11-5 | Moerse Boys JO11-3 | 51522 | 2-6 | ||
C | 24-11-2018 08:45 | VVR JO11-2 | TVC Breda JO11-3G | 51515 | 2-8 | ||
C | 24-11-2018 08:45 | Bavel JO11-4 | Madese Boys JO11-4 | 103562 | 5-4 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Terheijden JO11-2 | Rijen JO11-6 | 51119 | 0-9 | ||
C | 24-11-2018 10:30 | The Gunners JO11-2 | Unitas'30 JO11-11 | 50359 | 2-4 | ||
C | 24-11-2018 11:30 | DSE JO11-3 | SAB JO11-1 | 51739 | 1-17 | ||
C | 17-11-2018 09:45 | Rijen JO11-6 | VVR JO11-2 | 52098 | 9-0 | ||
C | 17-11-2018 10:15 | Bavel JO11-4 | Beek Vooruit JO11-5 | 103561 | 6-3 | ||
C | 17-11-2018 10:45 | Madese Boys JO11-4 | Unitas'30 JO11-11 | 52152 | 3-5 | ||
C | 17-11-2018 11:00 | SAB JO11-1 | Terheijden JO11-2 | 50246 | 1-3 | ||
C | 17-11-2018 11:00 | TVC Breda JO11-3G | DSE JO11-3 | 51448 | 23-1 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | Beek Vooruit JO11-5 | TVC Breda JO11-3G | 52852 | 3-8 | ||
C | 10-11-2018 08:45 | VVR JO11-2 | SAB JO11-1 | 51264 | 1-8 | ||
C | 10-11-2018 09:30 | Terheijden JO11-2 | Moerse Boys JO11-3 | 49276 | 3-7 | ||
C | 10-11-2018 10:00 | Unitas'30 JO11-11 | Rijen JO11-6 | 51529 | 2-1 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | The Gunners JO11-2 | Madese Boys JO11-4 | 51850 | 1-7 | ||
C | 10-11-2018 10:15 | DSE JO11-3 | Bavel JO11-4 | 103560 | 0-8 | ||
C | 03-11-2018 11:30 | DSE JO11-3 | Rijen JO11-6 | 52036 | 0-11 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | TVC Breda JO11-3G | Madese Boys JO11-4 | 52731 | 10-5 | ||
C | 03-11-2018 11:15 | Bavel JO11-4 | Unitas'30 JO11-11 | 103559 | 4-6 | ||
C | 03-11-2018 08:45 | VVR JO11-2 | The Gunners JO11-2 | 51785 | 6-4 | ||
C | 03-11-2018 08:30 | Beek Vooruit JO11-5 | Terheijden JO11-2 | 52296 | 3-2 | ||
C | 03-11-2018 08:30 | SAB JO11-1 | Moerse Boys JO11-3 | 52853 | 4-5 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | The Gunners JO11-2 | Bavel JO11-4 | 103558 | 1-3 | ||
C | 27-10-2018 08:45 | Moerse Boys JO11-3 | TVC Breda JO11-3G | 50995 | 1-7 | ||
C | 27-10-2018 10:45 | Madese Boys JO11-4 | DSE JO11-3 | 49063 | 19-0 | ||
C | 27-10-2018 11:00 | Terheijden JO11-2 | VVR JO11-2 | 50624 | 2-5 | ||
C | 27-10-2018 12:15 | Unitas'30 JO11-11 | Beek Vooruit JO11-5 | 51921 | 6-5 | ||
C | 20-10-2018 08:45 | Moerse Boys JO11-3 | The Gunners JO11-2 | 49247 | 8-7 | ||
C | 20-10-2018 11:30 | DSE JO11-3 | Terheijden JO11-2 | 52657 | 0-27 | ||
C | 20-10-2018 10:00 | Bavel JO11-4 | VVR JO11-2 | 103557 | 4-2 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | TVC Breda JO11-3G | Unitas'30 JO11-11 | 50235 | 7-8 | ||
C | 13-10-2018 08:45 | Moerse Boys JO11-3 | Rijen JO11-6 | 50519 | 7-5 | ||
C | 13-10-2018 11:30 | SAB JO11-1 | The Gunners JO11-2 | 52362 | 8-0 | ||
C | 06-10-2018 08:45 | Terheijden JO11-2 | Bavel JO11-4 | 103556 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 10:45 | Madese Boys JO11-4 | SAB JO11-1 | 50109 | 5-3 | ||
C | 06-10-2018 09:45 | The Gunners JO11-2 | DSE JO11-3 | 52315 | 15-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Rijen JO11-6 | TVC Breda JO11-3G | 50125 | 6-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-11 | Moerse Boys JO11-3 | 52964 | 4-6 | ||
C | 06-10-2018 08:45 | VVR JO11-2 | Beek Vooruit JO11-5 | 50476 | 2-2 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-11 | VVR JO11-2 | 52960 | 7-3 | ||
C | 29-09-2018 08:45 | Moerse Boys JO11-3 | Madese Boys JO11-4 | 52016 | 7-8 | ||
C | 29-09-2018 09:45 | Rijen JO11-6 | The Gunners JO11-2 | 50599 | 6-1 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | TVC Breda JO11-3G | Terheijden JO11-2 | 52814 | 7-2 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | DSE JO11-3 | Beek Vooruit JO11-5 | 50168 | 2-7 | ||
C | 22-09-2018 10:45 | Madese Boys JO11-4 | Rijen JO11-6 | 50939 | 2-7 | ||
C | 22-09-2018 10:15 | The Gunners JO11-2 | TVC Breda JO11-3G | 49423 | 1-4 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Terheijden JO11-2 | Unitas'30 JO11-11 | 52187 | 6-6 | ||
C | 22-09-2018 08:45 | VVR JO11-2 | DSE JO11-3 | 49208 | 9-1 | ||
C | 22-09-2018 13:15 | Beek Vooruit JO11-5 | SAB JO11-1 | 50675 | 3-11 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 10:30 | DSE JO11-3 | DEVO JO11-1 | 10981 | 0-20 | ||
B | 15-09-2018 12:15 | Unitas'30 JO11-11 | The Gunners JO11-2 | 9098 | 5-0 | ||
B | 08-09-2018 08:30 | The Gunners JO11-2 | DEVO JO11-1 | 10714 | 0-6 | ||
B | 08-09-2018 10:00 | Unitas'30 JO11-11 | DSE JO11-3 | 9523 | 17-0 | ||
B | 01-09-2018 11:00 | DEVO JO11-1 | Unitas'30 JO11-11 | 9502 | 7-4 | ||
B | 01-09-2018 11:30 | DSE JO11-3 | The Gunners JO11-2 | 10865 | 0-11 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klundert JO11-1 | 11 | 10 | 1 | 0 | 31 | 58 | 14 | 44 | 0 |
2 | NSV JO11-1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 77 | 24 | 53 | 0 |
3 | DVO'60 JO11-1 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 84 | 33 | 51 | 0 |
4 | DBGC JO11-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 64 | 39 | 25 | 0 |
5 | Victoria'03 JO11-2 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 54 | 39 | 15 | 0 |
6 | Cluzona JO11-1 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 44 | 51 | -7 | 0 |
7 | SC Welberg JO11-2 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 | 55 | 64 | -9 | 0 |
8 | NVS JO11-1 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 38 | 60 | -22 | 0 |
9 | De Fendert JO11-3 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 47 | 47 | 0 | 0 |
10 | SC Kruisland JO11-1 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 51 | 55 | -4 | 0 |
11 | Unitas'30 JO11-11 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 34 | 75 | -41 | 0 |
12 | BSC JO11-3 | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 9 | 114 | -105 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unitas'30 JO11-11 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 75 | 39 | 36 | 0 |
2 | TVC Breda JO11-3G | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 88 | 36 | 52 | 0 |
3 | Moerse Boys JO11-3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 64 | 44 | 20 | 0 |
4 | Rijen JO11-6 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 66 | 22 | 44 | 0 |
5 | SAB JO11-1 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 68 | 25 | 43 | 0 |
6 | Bavel JO11-4 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 33 | 33 | 0 | 0 |
7 | Madese Boys JO11-4 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 64 | 50 | 14 | 0 |
8 | Terheijden JO11-2 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 56 | 42 | 14 | 0 |
9 | VVR JO11-2 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 34 | 59 | -25 | 0 |
10 | Beek Vooruit JO11-5 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 30 | 52 | -22 | 0 |
11 | The Gunners JO11-2 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 38 | 53 | -15 | 0 |
12 | DSE JO11-3 | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 7 | 168 | -161 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DEVO JO11-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 33 | 4 | 29 | 0 |
2 | Unitas'30 JO11-11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 26 | 7 | 19 | 0 |
3 | The Gunners JO11-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | 11 | 0 | 0 |
4 | DSE JO11-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 48 | -48 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | 2B1 | 7 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 14:00 - 15:00 | 4B1 | 11 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|