0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO11-10
Teamleden
Spelers | |||||||
Theodoros Delikaris | |||||||
Berdan Demir | |||||||
Luuk van Elk | |||||||
Jayden Jurgens | |||||||
Midas Lambregts | |||||||
Indi Mertens | |||||||
Dylan Roman Sluyter | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Erwin Damen | Leider | ||||||
Yoni Leyting | Leider | ||||||
Donald Jurgens | Trainer | ||||||
Bart van den Broek | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 29-05-2019 19:00 | Bavel JO11-3 | Rijen JO11-3 | 124199 | 3-1 | ||
C | 27-05-2019 18:30 | JEKA JO11-7G | Terheijden JO11-3 | 125980 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 13:30 | Baronie JO11-3 | Bavel JO11-3 | 123887 | 0-5 | ||
C | 25-05-2019 08:30 | Rijen JO11-3 | TSC JO11-3 | 124906 | 3-6 | ||
C | 25-05-2019 08:30 | Beek Vooruit JO11-4 | Unitas'30 JO11-10 | 123492 | 0-5 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | Terheijden JO11-3 | TVC Breda JO11-3G | 123110 | 7-2 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | DSE JO11-2 | Advendo JO11-2 | 124375 | 3-0 | ||
C | 25-05-2019 13:00 | JEKA JO11-7G | DIA JO11-3 | 123538 | 7-3 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | DIA JO11-3 | Bavel JO11-3 | 122005 | 1-3 | ||
C | 18-05-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-10 | Terheijden JO11-3 | 125360 | 5-4 | ||
C | 18-05-2019 08:45 | Bavel JO11-3 | JEKA JO11-7G | 125542 | 4-3 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | DIA JO11-3 | Baronie JO11-3 | 125572 | 5-1 | ||
C | 18-05-2019 09:30 | TVC Breda JO11-3G | DSE JO11-2 | 122954 | 4-7 | ||
C | 18-05-2019 11:00 | Advendo JO11-2 | Rijen JO11-3 | 125794 | 3-15 | ||
C | 15-05-2019 19:00 | Beek Vooruit JO11-4 | Bavel JO11-3 | 122651 | 2-7 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | JEKA JO11-7G | Advendo JO11-2 | 124266 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | Rijen JO11-3 | TVC Breda JO11-3G | 121938 | 14-2 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | Beek Vooruit JO11-4 | DSE JO11-2 | 124659 | 1-6 | ||
C | 11-05-2019 08:45 | Bavel JO11-3 | Unitas'30 JO11-10 | 125523 | 8-2 | ||
C | 11-05-2019 10:30 | Terheijden JO11-3 | DIA JO11-3 | 125905 | 3-1 | ||
C | 11-05-2019 10:15 | Baronie JO11-3 | TSC JO11-3 | 124785 | 4-6 | ||
C | 08-05-2019 19:00 | Advendo JO11-2 | Beek Vooruit JO11-4 | 124450 | 4-2 | ||
C | 07-05-2019 18:30 | TSC JO11-3 | Terheijden JO11-3 | 124542 | 15-1 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-10 | Baronie JO11-3 | 125848 | 4-2 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | DSE JO11-2 | Rijen JO11-3 | 125732 | 0-7 | ||
C | 18-04-2019 18:00 | TVC Breda JO11-3G | JEKA JO11-7G | 122382 | 5-5 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | DIA JO11-3 | Advendo JO11-2 | 125385 | 10-0 | ||
C | 13-04-2019 13:15 | Beek Vooruit JO11-4 | Rijen JO11-3 | 124205 | 2-6 | ||
C | 13-04-2019 08:45 | Baronie JO11-3 | TVC Breda JO11-3G | 123481 | 9-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | Terheijden JO11-3 | DSE JO11-2 | 122730 | 5-4 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | JEKA JO11-7G | Unitas'30 JO11-10 | 121767 | 8-2 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | DSE JO11-2 | Baronie JO11-3 | 122732 | 4-1 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | Advendo JO11-2 | Baronie JO11-3 | 124896 | 1-8 | ||
C | 06-04-2019 09:30 | TVC Breda JO11-3G | Beek Vooruit JO11-4 | 125205 | 6-9 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | DSE JO11-2 | Bavel JO11-3 | 122220 | 6-1 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-10 | DIA JO11-3 | 123564 | 6-5 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | Rijen JO11-3 | Terheijden JO11-3 | 123529 | 5-3 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | TSC JO11-3 | JEKA JO11-7G | 125515 | 20-2 | ||
C | 30-03-2019 10:00 | Baronie JO11-3 | JEKA JO11-7G | 124304 | 11-5 | ||
C | 30-03-2019 09:00 | DIA JO11-3 | Beek Vooruit JO11-4 | 122815 | 4-2 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | JEKA JO11-7G | Beek Vooruit JO11-4 | 122573 | 6-3 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-10 | TSC JO11-3 | 125526 | 0-12 | ||
C | 23-03-2019 08:45 | Bavel JO11-3 | TVC Breda JO11-3G | 123202 | 9-3 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Terheijden JO11-3 | Advendo JO11-2 | 123702 | 9-0 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | DIA JO11-3 | DSE JO11-2 | 125338 | 2-1 | ||
C | 23-03-2019 12:30 | Baronie JO11-3 | Rijen JO11-3 | 122591 | 2-6 | ||
C | 16-03-2019 09:30 | TVC Breda JO11-3G | Advendo JO11-2 | 121939 | 7-3 | ||
C | 16-03-2019 08:30 | Rijen JO11-3 | Unitas'30 JO11-10 | 124239 | 3-4 | ||
C | 16-03-2019 08:30 | TSC JO11-3 | DIA JO11-3 | 122026 | 13-0 | ||
C | 09-03-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-10 | DSE JO11-2 | 125181 | 0-3 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | Terheijden JO11-3 | Beek Vooruit JO11-4 | 122625 | 4-2 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | DIA JO11-3 | TVC Breda JO11-3G | 125320 | 4-2 | ||
C | 09-03-2019 12:00 | Advendo JO11-2 | TSC JO11-3 | 125918 | 0-27 | ||
C | 23-02-2019 08:30 | TSC JO11-3 | Beek Vooruit JO11-4 | 123170 | 17-1 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | Rijen JO11-3 | DIA JO11-3 | 123434 | 2-1 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | DSE JO11-2 | JEKA JO11-7G | 123790 | 4-0 | ||
C | 16-02-2019 09:30 | TVC Breda JO11-3G | TSC JO11-3 | 122828 | 1-13 | ||
C | 16-02-2019 10:30 | Terheijden JO11-3 | Bavel JO11-3 | 125480 | 2-3 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | Advendo JO11-2 | Unitas'30 JO11-10 | 122527 | 4-8 | ||
C | 16-02-2019 13:00 | Beek Vooruit JO11-4 | Baronie JO11-3 | 125170 | 2-6 | ||
C | 09-02-2019 15:45 | Bavel JO11-3 | Advendo JO11-2 | 125429 | 8-0 | ||
C | 09-02-2019 10:30 | TSC JO11-3 | DSE JO11-2 | 122123 | 4-2 | ||
C | 09-02-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-10 | TVC Breda JO11-3G | 123948 | 6-4 | ||
C | 09-02-2019 08:30 | Baronie JO11-3 | Terheijden JO11-3 | 122455 | 1-1 | ||
C | 09-02-2019 08:30 | JEKA JO11-7G | Rijen JO11-3 | 125337 | 3-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 10:00 | Baronie JO11-3 | Oosterhout JO11-3 | 52042 | 8-1 | ||
C | 15-12-2018 10:00 | Beek Vooruit JO11-4 | WDS'19 JO11-2 | 52851 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 10:00 | WDS'19 JO11-2 | Advendo JO11-2 | 51559 | 0-3 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | TVC Breda JO11-2 | Beek Vooruit JO11-4 | 51089 | 4-4 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | DIA JO11-4 | Baronie JO11-3 | 51332 | 0-14 | ||
C | 08-12-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-10 | RSV JO11-2 | 50553 | 6-3 | ||
C | 08-12-2018 11:00 | Seolto JO11-1G | Oosterhout JO11-3 | 99645 | 4-3 | ||
C | 01-12-2018 13:00 | Beek Vooruit JO11-4 | Unitas'30 JO11-10 | 50536 | 3-14 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | Boeimeer JO11-5 | DIA JO11-4 | 51425 | 14-0 | ||
C | 01-12-2018 10:15 | Baronie JO11-3 | TVC Breda JO11-2 | 52812 | 1-5 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | RSV JO11-2 | WDS'19 JO11-2 | 52819 | 19-2 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | Advendo JO11-2 | Seolto JO11-1G | 99644 | 5-2 | ||
C | 24-11-2018 11:00 | TVC Breda JO11-2 | RSV JO11-2 | 51517 | 6-3 | ||
C | 24-11-2018 10:00 | WDS'19 JO11-2 | Baronie JO11-3 | 52730 | 2-10 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | DIA JO11-4 | Advendo JO11-2 | 52073 | 7-2 | ||
C | 24-11-2018 10:45 | Unitas'30 JO11-10 | Boeimeer JO11-5 | 52562 | 1-4 | ||
C | 24-11-2018 10:00 | Beek Vooruit JO11-4 | Oosterhout JO11-3 | 49983 | 8-2 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | Boeimeer JO11-5 | Beek Vooruit JO11-4 | 51973 | 13-2 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | WDS'19 JO11-2 | Unitas'30 JO11-10 | 50198 | 2-6 | ||
C | 17-11-2018 11:00 | RSV JO11-2 | DIA JO11-4 | 49523 | 11-2 | ||
C | 17-11-2018 11:00 | Seolto JO11-1G | TVC Breda JO11-2 | 99642 | 3-5 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | Beek Vooruit JO11-4 | Baronie JO11-3 | 49796 | 1-8 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | DIA JO11-4 | Seolto JO11-1G | 99641 | 1-1 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-10 | Advendo JO11-2 | 49073 | 3-4 | ||
C | 10-11-2018 09:30 | Oosterhout JO11-3 | RSV JO11-2 | 52808 | 2-8 | ||
C | 10-11-2018 09:30 | TVC Breda JO11-2 | Boeimeer JO11-5 | 49471 | 2-3 | ||
C | 03-11-2018 10:15 | Seolto JO11-1G | Boeimeer JO11-5 | 99640 | 1-0 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | Advendo JO11-2 | Baronie JO11-3 | 49632 | 3-2 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | WDS'19 JO11-2 | Oosterhout JO11-3 | 52010 | 2-5 | ||
C | 03-11-2018 12:00 | Unitas'30 JO11-10 | TVC Breda JO11-2 | 49744 | 1-5 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | DIA JO11-4 | Beek Vooruit JO11-4 | 50700 | 3-2 | ||
C | 27-10-2018 11:00 | RSV JO11-2 | Seolto JO11-1G | 99639 | 4-3 | ||
C | 27-10-2018 11:00 | TVC Breda JO11-2 | DIA JO11-4 | 49638 | 11-2 | ||
C | 27-10-2018 09:30 | Oosterhout JO11-3 | Unitas'30 JO11-10 | 51504 | 3-6 | ||
C | 27-10-2018 10:15 | Baronie JO11-3 | PCP JO11-1 | 50701 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | Boeimeer JO11-5 | Advendo JO11-2 | 51825 | 8-0 | ||
C | 20-10-2018 10:00 | Boeimeer JO11-5 | RSV JO11-2 | 50666 | 3-1 | ||
C | 20-10-2018 10:00 | Baronie JO11-3 | Seolto JO11-1G | 99637 | 4-1 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | Seolto JO11-1G | Beek Vooruit JO11-4 | 99638 | 2-5 | ||
C | 13-10-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-10 | Baronie JO11-3 | 51407 | 2-4 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | Advendo JO11-2 | Oosterhout JO11-3 | 49450 | 3-5 | ||
C | 13-10-2018 11:00 | PCP JO11-1 | TVC Breda JO11-2 | 50098 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:45 | WDS'19 JO11-2 | DIA JO11-4 | 51001 | 8-6 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | DIA JO11-4 | Unitas'30 JO11-10 | 50093 | 1-12 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Beek Vooruit JO11-4 | PCP JO11-1 | 50702 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | Oosterhout JO11-3 | Boeimeer JO11-5 | 50265 | 1-4 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | TVC Breda JO11-2 | WDS'19 JO11-2 | 52211 | 14-0 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | RSV JO11-2 | Advendo JO11-2 | 50256 | 8-1 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | Boeimeer JO11-5 | Baronie JO11-3 | 51010 | 2-4 | ||
C | 29-09-2018 09:30 | Oosterhout JO11-3 | DIA JO11-4 | 51028 | 10-4 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | PCP JO11-1 | Unitas'30 JO11-10 | 49633 | 4-2 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | Advendo JO11-2 | TVC Breda JO11-2 | 49842 | 0-5 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | RSV JO11-2 | Beek Vooruit JO11-4 | 52307 | 6-3 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | Seolto JO11-1G | WDS'19 JO11-2 | 99636 | 6-9 | ||
C | 24-09-2018 18:30 | TVC Breda JO11-2 | Oosterhout JO11-3 | 49813 | 10-1 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Unitas'30 JO11-10 | Seolto JO11-1G | 99635 | 11-1 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | WDS'19 JO11-2 | Boeimeer JO11-5 | 50891 | 1-13 | ||
C | 22-09-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-10 | JEKA JO11-10G | 50033 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | DIA JO11-4 | PCP JO11-1 | 49892 | 1-9 | ||
C | 22-09-2018 13:00 | Baronie JO11-3 | RSV JO11-2 | 50814 | 4-8 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Beek Vooruit JO11-4 | Advendo JO11-2 | 49445 | 8-2 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 10:30 | DFC JO11-1 | Unitas'30 JO11-10 | 10958 | 7-1 | ||
B | 15-09-2018 11:00 | Advendo JO11-1G | Beek Vooruit JO11-4 | 10954 | 5-1 | ||
B | 08-09-2018 08:30 | Beek Vooruit JO11-4 | Unitas'30 JO11-10 | 9037 | 2-7 | ||
B | 08-09-2018 11:00 | Advendo JO11-1G | DFC JO11-1 | 10331 | 6-2 | ||
B | 01-09-2018 11:30 | Unitas'30 JO11-10 | Advendo JO11-1G | 10368 | 0-10 | ||
B | 01-09-2018 10:30 | DFC JO11-1 | Beek Vooruit JO11-4 | 10807 | 6-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSC JO11-3 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 138 | 14 | 124 | 0 |
2 | Bavel JO11-3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 51 | 25 | 26 | 0 |
3 | Rijen JO11-3 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 64 | 29 | 35 | 0 |
4 | DSE JO11-2 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 40 | 25 | 15 | 0 |
5 | Unitas'30 JO11-10 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 42 | 53 | -11 | 0 |
6 | Terheijden JO11-3 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 39 | 38 | 1 | 0 |
7 | DIA JO11-3 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 36 | 40 | -4 | 0 |
8 | JEKA JO11-7G | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 39 | 54 | -15 | 0 |
9 | Baronie JO11-3 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 45 | 39 | 6 | 0 |
10 | TVC Breda JO11-3G | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 36 | 86 | -50 | 0 |
11 | Advendo JO11-2 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 15 | 97 | -82 | 0 |
12 | Beek Vooruit JO11-4 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 26 | 71 | -45 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TVC Breda JO11-2 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 67 | 18 | 49 | 0 |
2 | Boeimeer JO11-5 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 64 | 13 | 51 | 0 |
3 | RSV JO11-2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 71 | 32 | 39 | 0 |
4 | Baronie JO11-3 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 59 | 25 | 34 | 0 |
5 | Unitas'30 JO11-10 | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 62 | 30 | 32 | 0 |
6 | Advendo JO11-2 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 23 | 48 | -25 | 0 |
7 | Beek Vooruit JO11-4 | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 36 | 54 | -18 | 0 |
8 | Oosterhout JO11-3 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 33 | 57 | -24 | 0 |
9 | Seolto JO11-1G | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 24 | 47 | -23 | 0 |
10 | DIA JO11-4 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 26 | 85 | -59 | 0 |
11 | WDS'19 JO11-2 | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 26 | 82 | -56 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Advendo JO11-1G | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 21 | 3 | 18 | 0 |
2 | DFC JO11-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 15 | 13 | 2 | 0 |
3 | Unitas'30 JO11-10 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 19 | -11 | 0 |
4 | Beek Vooruit JO11-4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 9 | 18 | -9 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:00 - 19:00 | 3A1 | 1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
vrijdag | 18:30 - 19:30 | 2 A1 | 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|