0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO11-9
Teamleden
Spelers | |||||||
Sven van den Broek | |||||||
Florian Koopmans | |||||||
Luca van der Kruijk | |||||||
Stijn Otto | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Paul van den Broek | Leider | ||||||
Bram Nuchelmans | Leider | ||||||
Bart van den Broek | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 01-06-2019 09:30 | Groen Wit JO11-3 | Schijf JO11-1G | 122298 | 9-0 | ||
C | 25-05-2019 08:30 | Groen Wit JO11-3 | Beek Vooruit JO11-3 | 124157 | 8-6 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | Unitas'30 JO11-6G | Unitas'30 JO11-9 | 122203 | 4-5 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | DEVO JO11-1 | Sprundel JO11-1 | 124724 | 8-2 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | RSV JO11-2 | Moerse Boys JO11-3 | 124983 | 3-3 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | Internos JO11-2 | Schijf JO11-1G | 123684 | 4-1 | ||
C | 25-05-2019 09:30 | TVC Breda JO11-1 | DSE JO11-1 | 124514 | 4-4 | ||
C | 18-05-2019 09:30 | Schijf JO11-1G | TVC Breda JO11-1 | 123628 | 1-9 | ||
C | 18-05-2019 11:15 | Sprundel JO11-1 | RSV JO11-2 | 124827 | 0-9 | ||
C | 18-05-2019 12:15 | Unitas'30 JO11-9 | Groen Wit JO11-3 | 124364 | 4-4 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | DSE JO11-1 | Internos JO11-2 | 124780 | 4-2 | ||
C | 18-05-2019 08:45 | Moerse Boys JO11-3 | Unitas'30 JO11-6G | 123726 | 7-2 | ||
C | 15-05-2019 18:30 | Moerse Boys JO11-3 | Schijf JO11-1G | 125014 | 4-2 | ||
C | 11-05-2019 11:00 | RSV JO11-2 | Beek Vooruit JO11-3 | 125129 | 4-3 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Internos JO11-2 | Sprundel JO11-1 | 124381 | 6-2 | ||
C | 11-05-2019 09:30 | TVC Breda JO11-1 | Moerse Boys JO11-3 | 125022 | 3-0 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | DSE JO11-1 | Unitas'30 JO11-9 | 124391 | 6-3 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-6G | DEVO JO11-1 | 124901 | 4-3 | ||
C | 04-05-2019 12:00 | Beek Vooruit JO11-3 | Internos JO11-2 | 122770 | 1-1 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-9 | TVC Breda JO11-1 | 124072 | 2-6 | ||
C | 04-05-2019 10:45 | Moerse Boys JO11-3 | Groen Wit JO11-3 | 124425 | 1-11 | ||
C | 04-05-2019 09:30 | Schijf JO11-1G | DSE JO11-1 | 125273 | 3-3 | ||
C | 04-05-2019 11:15 | Sprundel JO11-1 | Unitas'30 JO11-6G | 125389 | 1-7 | ||
C | 04-05-2019 11:00 | DEVO JO11-1 | RSV JO11-2 | 123075 | 3-7 | ||
C | 13-04-2019 13:00 | DSE JO11-1 | Moerse Boys JO11-3 | 122818 | 2-2 | ||
C | 13-04-2019 09:30 | Schijf JO11-1G | Sprundel JO11-1 | 124929 | 6-3 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-6G | RSV JO11-2 | 125694 | 4-7 | ||
C | 13-04-2019 09:30 | TVC Breda JO11-1 | Beek Vooruit JO11-3 | 124984 | 3-5 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | Groen Wit JO11-3 | DEVO JO11-1 | 125196 | 6-5 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | Internos JO11-2 | Unitas'30 JO11-9 | 124477 | 7-1 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | Internos JO11-2 | Groen Wit JO11-3 | 123822 | 3-1 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | DEVO JO11-1 | TVC Breda JO11-1 | 122712 | 2-4 | ||
C | 06-04-2019 11:15 | Sprundel JO11-1 | TVC Breda JO11-1 | 122268 | 3-7 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | DEVO JO11-1 | DSE JO11-1 | 124815 | 7-4 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | RSV JO11-2 | Groen Wit JO11-3 | 122683 | 3-2 | ||
C | 06-04-2019 08:45 | Moerse Boys JO11-3 | Internos JO11-2 | 122780 | 1-6 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-9 | Schijf JO11-1G | 122120 | 4-1 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | Beek Vooruit JO11-3 | Unitas'30 JO11-6G | 125556 | 12-4 | ||
C | 30-03-2019 11:30 | Beek Vooruit JO11-3 | DEVO JO11-1 | 125145 | 4-2 | ||
C | 30-03-2019 09:30 | TVC Breda JO11-1 | Groen Wit JO11-3 | 125332 | 2-11 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | DSE JO11-1 | Beek Vooruit JO11-3 | 125395 | 9-5 | ||
C | 23-03-2019 09:30 | Schijf JO11-1G | DEVO JO11-1 | 122663 | 4-7 | ||
C | 23-03-2019 12:00 | Unitas'30 JO11-9 | Moerse Boys JO11-3 | 123036 | 2-5 | ||
C | 23-03-2019 09:30 | TVC Breda JO11-1 | RSV JO11-2 | 122108 | 5-8 | ||
C | 23-03-2019 10:15 | Groen Wit JO11-3 | Sprundel JO11-1 | 125308 | 4-0 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | Internos JO11-2 | Unitas'30 JO11-6G | 125736 | 9-4 | ||
C | 16-03-2019 11:30 | Unitas'30 JO11-6G | DSE JO11-1 | 123297 | 9-1 | ||
C | 16-03-2019 11:00 | RSV JO11-2 | Unitas'30 JO11-9 | 125051 | 5-4 | ||
C | 16-03-2019 08:30 | Beek Vooruit JO11-3 | Sprundel JO11-1 | 123172 | 9-4 | ||
C | 09-03-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-9 | DEVO JO11-1 | 124695 | 3-2 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | DSE JO11-1 | RSV JO11-2 | 125200 | 5-3 | ||
C | 09-03-2019 09:30 | Schijf JO11-1G | Beek Vooruit JO11-3 | 122209 | 2-6 | ||
C | 09-03-2019 11:00 | TVC Breda JO11-1 | Internos JO11-2 | 124505 | 3-8 | ||
C | 09-03-2019 11:15 | Sprundel JO11-1 | Moerse Boys JO11-3 | 123231 | 4-2 | ||
C | 23-02-2019 08:45 | Groen Wit JO11-3 | Unitas'30 JO11-6G | 122143 | 1-1 | ||
C | 23-02-2019 10:00 | Unitas'30 JO11-9 | Beek Vooruit JO11-3 | 124269 | 1-2 | ||
C | 16-02-2019 11:15 | Sprundel JO11-1 | Unitas'30 JO11-9 | 124042 | 3-2 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | Beek Vooruit JO11-3 | Moerse Boys JO11-3 | 125119 | 13-2 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | Unitas'30 JO11-6G | TVC Breda JO11-1 | 123604 | 2-5 | ||
C | 16-02-2019 11:15 | RSV JO11-2 | Schijf JO11-1G | 124096 | 4-1 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | DEVO JO11-1 | Internos JO11-2 | 123222 | 5-6 | ||
C | 16-02-2019 10:15 | Groen Wit JO11-3 | DSE JO11-1 | 125277 | 2-2 | ||
C | 09-02-2019 08:45 | Moerse Boys JO11-3 | DEVO JO11-1 | 125345 | 2-4 | ||
C | 09-02-2019 10:15 | Internos JO11-2 | RSV JO11-2 | 122667 | 5-7 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | Schijf JO11-1G | Unitas'30 JO11-6G | 125747 | 2-5 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | DSE JO11-1 | Sprundel JO11-1 | 125482 | 6-1 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | Wernhout JO11-1 | 51289 | 4-22 | ||
C | 15-12-2018 09:00 | DSE JO11-2 | JEKA JO11-8G | 102180 | 5-1 | ||
C | 08-12-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-9 | Zundert JO11-2 | 49593 | 3-1 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | Wernhout JO11-1 | Victoria'03 JO11-2 | 96449 | 3-1 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | TVC Breda JO11-1 | Moerse Boys JO11-2 | 49254 | 4-2 | ||
C | 08-12-2018 10:00 | Boeimeer JO11-4 | JEKA JO11-8G | 50316 | 14-0 | ||
C | 08-12-2018 10:15 | Internos JO11-2 | Halsteren JO11-3 | 52751 | 4-3 | ||
C | 08-12-2018 11:00 | RSV JO11-1 | DSE JO11-2 | 50841 | 4-3 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | JEKA JO11-8G | TVC Breda JO11-1 | 51099 | 2-6 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | Zundert JO11-2 | Internos JO11-2 | 48998 | 0-8 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | DSE JO11-2 | Boeimeer JO11-4 | 52888 | 3-4 | ||
C | 01-12-2018 08:45 | Halsteren JO11-3 | RSV JO11-1 | 49967 | 3-9 | ||
C | 01-12-2018 09:15 | Victoria'03 JO11-2 | Unitas'30 JO11-9 | 96448 | 2-0 | ||
C | 24-11-2018 12:15 | Unitas'30 JO11-9 | JEKA JO11-8G | 50278 | 5-4 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | Wernhout JO11-1 | DSE JO11-2 | 52057 | 7-6 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | TVC Breda JO11-1 | Victoria'03 JO11-2 | 96447 | 4-2 | ||
C | 24-11-2018 10:00 | Boeimeer JO11-4 | Zundert JO11-2 | 52407 | 14-0 | ||
C | 24-11-2018 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | Halsteren JO11-3 | 51300 | 2-5 | ||
C | 24-11-2018 11:00 | RSV JO11-1 | Internos JO11-2 | 52517 | 3-2 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-9 | Wernhout JO11-1 | 50343 | 4-7 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Zundert JO11-2 | RSV JO11-1 | 52544 | 0-20 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | Victoria'03 JO11-2 | Boeimeer JO11-4 | 96446 | 1-14 | ||
C | 17-11-2018 10:15 | Internos JO11-2 | TVC Breda JO11-1 | 52394 | 7-3 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | JEKA JO11-8G | Halsteren JO11-3 | 51458 | 2-5 | ||
C | 10-11-2018 10:00 | Boeimeer JO11-4 | Internos JO11-2 | 52286 | 14-1 | ||
C | 10-11-2018 10:15 | Halsteren JO11-3 | Victoria'03 JO11-2 | 96445 | 2-3 | ||
C | 10-11-2018 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | JEKA JO11-8G | 52052 | 3-10 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | RSV JO11-1 | Unitas'30 JO11-9 | 49598 | 8-3 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | Wernhout JO11-1 | Zundert JO11-2 | 52654 | 20-1 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | TVC Breda JO11-1 | DSE JO11-2 | 52705 | 0-4 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | RSV JO11-1 | Victoria'03 JO11-2 | 96444 | 7-0 | ||
C | 03-11-2018 10:15 | Internos JO11-2 | DSE JO11-2 | 49589 | 2-3 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | Boeimeer JO11-4 | Moerse Boys JO11-2 | 50920 | 16-0 | ||
C | 03-11-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-9 | Halsteren JO11-3 | 51650 | 5-2 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | Wernhout JO11-1 | TVC Breda JO11-1 | 49199 | 13-1 | ||
C | 03-11-2018 11:15 | Zundert JO11-2 | JEKA JO11-8G | 52283 | 5-0 | ||
C | 27-10-2018 08:45 | Halsteren JO11-3 | Wernhout JO11-1 | 51254 | 2-11 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | DSE JO11-2 | Zundert JO11-2 | 50508 | 20-0 | ||
C | 27-10-2018 09:30 | Victoria'03 JO11-2 | Internos JO11-2 | 96443 | 3-3 | ||
C | 27-10-2018 11:30 | JEKA JO11-8G | RSV JO11-1 | 50421 | 1-5 | ||
C | 27-10-2018 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | Unitas'30 JO11-9 | 51929 | 2-4 | ||
C | 27-10-2018 11:00 | TVC Breda JO11-1 | Boeimeer JO11-4 | 49466 | 1-16 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | Zundert JO11-2 | Halsteren JO11-3 | 51806 | 4-8 | ||
C | 13-10-2018 09:30 | Wernhout JO11-1 | JEKA JO11-8G | 51644 | 18-1 | ||
C | 13-10-2018 09:45 | Unitas'30 JO11-9 | Boeimeer JO11-4 | 50082 | 0-13 | ||
C | 13-10-2018 10:15 | Internos JO11-2 | Moerse Boys JO11-2 | 51489 | 6-1 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | DSE JO11-2 | Victoria'03 JO11-2 | 96442 | 4-2 | ||
C | 10-10-2018 19:00 | RSV JO11-1 | TVC Breda JO11-1 | 50794 | 19-1 | ||
C | 06-10-2018 10:00 | Boeimeer JO11-4 | Wernhout JO11-1 | 52681 | 3-1 | ||
C | 06-10-2018 10:15 | Halsteren JO11-3 | DSE JO11-2 | 50480 | 3-6 | ||
C | 06-10-2018 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | RSV JO11-1 | 50722 | 2-13 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | TVC Breda JO11-1 | Unitas'30 JO11-9 | 50712 | 11-1 | ||
C | 06-10-2018 11:30 | JEKA JO11-8G | Internos JO11-2 | 49047 | 1-3 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | Victoria'03 JO11-2 | Zundert JO11-2 | 96441 | 9-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | DSE JO11-2 | JEKA JO11-8G | 51259 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Zundert JO11-2 | TVC Breda JO11-1 | 49759 | 1-6 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Halsteren JO11-3 | Boeimeer JO11-4 | 49299 | 0-15 | ||
C | 29-09-2018 10:15 | Internos JO11-2 | Unitas'30 JO11-9 | 51608 | 3-1 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | RSV JO11-1 | Wernhout JO11-1 | 52415 | 2-9 | ||
C | 29-09-2018 09:30 | Victoria'03 JO11-2 | Moerse Boys JO11-2 | 96440 | 6-0 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | JEKA JO11-8G | Victoria'03 JO11-2 | 96439 | 2-3 | ||
C | 22-09-2018 10:45 | Moerse Boys JO11-2 | Zundert JO11-2 | 50773 | 7-6 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Boeimeer JO11-4 | RSV JO11-1 | 52915 | 8-2 | ||
C | 22-09-2018 08:30 | Unitas'30 JO11-9 | DSE JO11-2 | 49754 | 2-5 | ||
C | 22-09-2018 09:30 | Wernhout JO11-1 | Internos JO11-2 | 50166 | 9-3 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | TVC Breda JO11-1 | Halsteren JO11-3 | 51802 | 7-4 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 10:30 | SC Gastel JO11-2 | Unitas'30 JO11-9 | 9478 | 7-1 | ||
B | 15-09-2018 11:00 | RSV JO11-1 | DVO'60 JO11-1 | 10979 | 1-6 | ||
B | 08-09-2018 09:30 | DVO'60 JO11-1 | Unitas'30 JO11-9 | 9434 | 11-2 | ||
B | 08-09-2018 11:00 | RSV JO11-1 | SC Gastel JO11-2 | 9743 | 3-10 | ||
B | 01-09-2018 10:30 | SC Gastel JO11-2 | DVO'60 JO11-1 | 9981 | 2-5 | ||
B | 01-09-2018 13:00 | Unitas'30 JO11-9 | RSV JO11-1 | 11122 | 0-3 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RSV JO11-2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 60 | 35 | 25 | 0 |
2 | Internos JO11-2 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 57 | 30 | 27 | 0 |
3 | Beek Vooruit JO11-3 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 66 | 40 | 26 | 0 |
4 | Groen Wit JO11-3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 59 | 27 | 32 | 0 |
5 | TVC Breda JO11-1 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 51 | 46 | 5 | 0 |
6 | DSE JO11-1 | 11 | 5 | 4 | 2 | 19 | 46 | 41 | 5 | 0 |
7 | Unitas'30 JO11-6G | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 46 | 53 | -7 | 0 |
8 | DEVO JO11-1 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 48 | 46 | 2 | 0 |
9 | Moerse Boys JO11-3 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | 29 | 52 | -23 | 0 |
10 | Unitas'30 JO11-9 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 31 | 45 | -14 | 0 |
11 | Sprundel JO11-1 | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 | 23 | 66 | -43 | 0 |
12 | Schijf JO11-1G | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 23 | 58 | -35 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boeimeer JO11-4 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 131 | 9 | 122 | 0 |
2 | Wernhout JO11-1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 120 | 28 | 92 | 0 |
3 | RSV JO11-1 | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 92 | 32 | 60 | 0 |
4 | DSE JO11-2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 59 | 25 | 34 | 0 |
5 | Internos JO11-2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 42 | 41 | 1 | 0 |
6 | TVC Breda JO11-1 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 44 | 71 | -27 | 0 |
7 | Victoria'03 JO11-2 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 32 | 39 | -7 | 0 |
8 | Unitas'30 JO11-9 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 28 | 58 | -30 | 0 |
9 | Halsteren JO11-3 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 37 | 68 | -31 | 0 |
10 | Moerse Boys JO11-2 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 23 | 92 | -69 | 0 |
11 | JEKA JO11-8G | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 24 | 72 | -48 | 0 |
12 | Zundert JO11-2 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 18 | 115 | -97 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVO'60 JO11-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 22 | 5 | 17 | 0 |
2 | SC Gastel JO11-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 19 | 9 | 10 | 0 |
3 | RSV JO11-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 16 | -9 | 0 |
4 | Unitas'30 JO11-9 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 21 | -18 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 17:00 - 18:00 | 1A2 | 9 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 14:00 - 15:00 | 4A1 | 9 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|