Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Mannen beker reserve zondag poule

Unitas'30 Zondag 5

Teamleden

Spelers
Wesley Anthonissen        
Rick Bartels        
Rik van de Broek        
Dennis van den Broek        
Steven de Bruijn        
Thijmen de Coo        
Ruben de Coo        
Roy van Dorst        
Michel van Dorst        
Jesse Halberstadt        
Ward Herregraven        
Michael Huijben        
Remco Lanooij        
Frederic Luksemburg        
Rutger van Oosterwijck        
Nico Roek        
Rick Rombouts        
Bas van de Sanden        
Werner Verhelst        
Ronald Wennekes        
Patrick Willemse        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Steven de Bruijn Leider
Thijmen de Coo Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 23-09-2018 vervallen Unitas'30 Zondag 5 JEKA 14 J. (Joep) van Luijt 86606 00:30
C 30-09-2018 10:30 TVC Breda 3 Unitas'30 Zondag 5 83834 09:45
C 07-10-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 5 WDS'19 4 83341 09:30
C 14-10-2018 11:00 RCD 5 Unitas'30 Zondag 5 81107 10:00
C 28-10-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Beek Vooruit 6 81507 09:30
C 04-11-2018 11:00 Hoeven 4 Unitas'30 Zondag 5 80994 10:20
C 11-11-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Baronie 4 81628 09:30
C 18-11-2018 10:00 SC Emma 3 Unitas'30 Zondag 5 83805 09:00
C 25-11-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Internos 4 87600 09:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 23-09-2018 10:00 Beek Vooruit 6 SC Emma 3
C 23-09-2018 10:00 Unitas'30 5 JEKA 14
C 23-09-2018 11:00 Hoeven 4 WDS'19 4
C 23-09-2018 10:00 SC Gastel 6 Internos 4
C 23-09-2018 12:00 Baronie 4 TVC Breda 3
C 23-09-2018 12:30 Roosendaal 8 RCD 5
C 30-09-2018 12:00 WDS'19 4 Roosendaal 8
C 30-09-2018 10:00 JEKA 14 SC Gastel 6
C 30-09-2018 11:00 RCD 5 Beek Vooruit 6
C 30-09-2018 10:30 TVC Breda 3 Unitas'30 5
C 30-09-2018 10:00 SC Emma 3 Baronie 4
C 30-09-2018 09:45 Internos 4 Hoeven 4
C 07-10-2018 12:00 Baronie 4 RCD 5
C 07-10-2018 12:00 SC Gastel 6 Beek Vooruit 6
C 07-10-2018 11:00 Hoeven 4 Roosendaal 8
C 07-10-2018 10:30 TVC Breda 3 JEKA 14
C 07-10-2018 10:00 Unitas'30 5 WDS'19 4
C 07-10-2018 09:45 Internos 4 SC Emma 3
C 14-10-2018 10:00 SC Emma 3 TVC Breda 3
C 14-10-2018 10:00 Beek Vooruit 6 Hoeven 4
C 14-10-2018 11:00 RCD 5 Unitas'30 5
C 14-10-2018 12:00 WDS'19 4 SC Gastel 6
C 14-10-2018 12:00 JEKA 14 Internos 4
C 14-10-2018 12:30 Roosendaal 8 Baronie 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 16-09-2018 11:00 DSE 3 Unitas'30 Zondag 5 W. (Wesley) Anthonissen 19377 3 - 3
B 09-09-2018 11:45 Internos 3 Unitas'30 Zondag 5 M. (Michael) Huijben 19854 4 - 3
B 26-08-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Moerse Boys 4 Afgeschermd 19289 4 - 0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 Moerse Boys 4 Internos 3 20138 0-3
B 16-09-2018 11:00 DSE 3 Unitas'30 5 19377 3-3
B 09-09-2018 10:00 Moerse Boys 4 DSE 3 19259 2-1
B 09-09-2018 11:45 Internos 3 Unitas'30 5 19854 4-3
B 02-09-2018 11:00 DSE 3 Internos 3 20244 1-4
B 26-08-2018 10:00 Unitas'30 5 Moerse Boys 4 19289 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos 3 3 3 0 0 9 11 4 7 0
2 Unitas'30 5 3 1 1 1 4 10 7 3 0
3 Moerse Boys 4 3 1 0 2 3 2 8 -6 0
4 DSE 3 3 0 1 2 1 5 9 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Baronie 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beek Vooruit 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Emma 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Gastel 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hoeven 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Internos 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 RCD 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Roosendaal 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TVC Breda 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Unitas'30 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WDS'19 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 19:30 - 21:00 2 19 Team training Unitas'30 Zondag 5

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training Unitas'30 Zondag 5

Berichten



Terug naar boven