Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
0519 Mannen Zondag reserve

Unitas'30 Zondag 5

Teamleden

Spelers
Wesley Anthonissen        
Rick Bartels        
Rik van de Broek        
Dennis van den Broek        
Steven de Bruijn        
Thijmen de Coo        
Ruben de Coo        
Roy van Dorst        
Michel van Dorst        
Jesse Halberstadt        
Michael Huijben        
Remco Lanooij        
Frederic Luksemburg        
Rutger van Oosterwijck        
Nico Roek        
Rick Rombouts        
Bas van de Sanden        
Werner Verhelst        
Ronald Wennekes        
Patrick Willemse        
 
Overige teamleden
Dan van Groesen Groepsco├Ârdinator Senioren Recreatief
Steven de Bruijn Leider
Thijmen de Coo Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 26-05-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 5 RCD 5 89211 09:30
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 26-05-2019 10:00 Unitas'30 5 RCD 5
C 26-05-2019 10:30 TVC Breda 3 SC Emma 3
C 26-05-2019 11:00 Hoeven 4 Beek Vooruit 6
C 26-05-2019 12:00 SC Gastel 6 WDS'19 4
C 26-05-2019 12:00 Baronie 4 Roosendaal 8

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 19-05-2019 12:00 WDS'19 4 Unitas'30 Zondag 5 M.D.A. (Marcel) Domenie 80034 7 - 1
C 12-05-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Hoeven 4 J. (Joris) van der Logt 81029 1 - 0
C 05-05-2019 10:00 Beek Vooruit 6 Unitas'30 Zondag 5 S. (Steven) de Bruijn 83665 3 - 2
C 14-04-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 5 SC Gastel 6 Afgeschermd 84935 0 - 11
C 07-04-2019 12:30 Roosendaal 8 Unitas'30 Zondag 5 J. (Jay) Barendse 90052 1 - 2
C 24-03-2019 09:45 Internos 4 Unitas'30 Zondag 5 R.M.J. (Raymond) Sonneveldt 89605 5 - 1
C 17-03-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 5 SC Emma 3 J. (Joep) van Luijt 89645 4 - 6
C 10-03-2019 12:00 Baronie 4 Unitas'30 Zondag 5 S. (Steven) de Bruijn 87178 3 - 2
C 17-02-2019 10:00 Unitas'30 Zondag 5 TVC Breda 3 Afgeschermd 83726 2 - 5
C 09-12-2018 12:00 SC Gastel 6 Unitas'30 Zondag 5 Afgeschermd 82850 4 - 0
C 02-12-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Roosendaal 8 Afgeschermd 82667 0 - 0
C 25-11-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Internos 4 B.F. (Boudewijn) van derSijde 87600 4 - 1
C 18-11-2018 10:00 SC Emma 3 Unitas'30 Zondag 5 A. (Aad) van denBogaard 83805 5 - 2
C 11-11-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Baronie 4 J. (Joep) vanLuijt 81628 1 - 3
C 04-11-2018 12:00 Hoeven 4 Unitas'30 Zondag 5 J. (Joris) van derLogt 80994 4 - 0
C 28-10-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Beek Vooruit 6 J. (Joey) deKlerk 81507 0 - 2
C 14-10-2018 11:00 RCD 5 Unitas'30 Zondag 5 E. (Edwin) van denHeuvel 81107 3 - 3
C 07-10-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 5 WDS'19 4 Y.F. (Yannick) Gosens 83341 2 - 3
C 30-09-2018 10:30 TVC Breda 3 Unitas'30 Zondag 5 J. (Johnny) Schanck 83834 8 - 2
C 23-09-2018 vervallen Unitas'30 Zondag 5 JEKA 14 J. (Joep) van Luijt 86606
B 16-09-2018 11:00 DSE 3 Unitas'30 Zondag 5 M.J. (Max) Platvoet 19377 3 - 3
B 09-09-2018 11:45 Internos 3 Unitas'30 Zondag 5 B. (Bedel) Karahan 19854 4 - 3
B 26-08-2018 10:00 Unitas'30 Zondag 5 Moerse Boys 4 Afgeschermd 19289 4 - 0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 16-09-2018 10:00 Moerse Boys 4 Internos 3 20138 0-3
B 16-09-2018 11:00 DSE 3 Unitas'30 5 19377 3-3
B 09-09-2018 10:00 Moerse Boys 4 DSE 3 19259 2-1
B 09-09-2018 11:45 Internos 3 Unitas'30 5 19854 4-3
B 02-09-2018 11:00 DSE 3 Internos 3 20244 1-4
B 26-08-2018 10:00 Unitas'30 5 Moerse Boys 4 19289 4-0
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-05-2019 12:30 Roosendaal 8 Hoeven 4 91467 4-2
C 19-05-2019 12:00 WDS'19 4 Unitas'30 5 80034 7-1
C 19-05-2019 11:00 RCD 5 Baronie 4 84853 2-5
C 19-05-2019 10:00 SC Emma 3 Internos 4 87257 12-3
C 19-05-2019 10:00 Beek Vooruit 6 SC Gastel 6 90322 0-7
C 12-05-2019 09:45 Internos 4 Beek Vooruit 6 81225 4-1
C 12-05-2019 10:00 SC Emma 3 RCD 5 84517 3-2
C 12-05-2019 10:00 Unitas'30 5 Hoeven 4 81029 1-0
C 12-05-2019 10:30 TVC Breda 3 WDS'19 4 86972 8-3
C 12-05-2019 12:00 SC Gastel 6 Roosendaal 8 80307 8-0
C 05-05-2019 11:00 Hoeven 4 SC Gastel 6 83776 1-12
C 05-05-2019 11:00 RCD 5 TVC Breda 3 87097 3-4
C 05-05-2019 12:00 WDS'19 4 Baronie 4 90011 7-1
C 05-05-2019 12:30 Roosendaal 8 Internos 4 82726 2-3
C 05-05-2019 10:00 Beek Vooruit 6 Unitas'30 5 83665 3-2
C 28-04-2019 11:00 RCD 5 Roosendaal 8 85003 1-0
C 28-04-2019 09:45 Internos 4 SC Gastel 6 91195 2-6
C 28-04-2019 12:00 WDS'19 4 Hoeven 4 86059 4-2
C 14-04-2019 10:00 Unitas'30 5 SC Gastel 6 84935 0-11
C 14-04-2019 10:00 SC Emma 3 WDS'19 4 87292 3-2
C 14-04-2019 09:45 Internos 4 RCD 5 88624 1-2
C 14-04-2019 10:30 TVC Breda 3 Roosendaal 8 90419 5-4
C 14-04-2019 12:00 Baronie 4 Hoeven 4 81865 5-2
C 11-04-2019 20:30 Baronie 4 Beek Vooruit 6 86826 1-3
C 11-04-2019 20:00 WDS'19 4 TVC Breda 3 83460 3-3
C 07-04-2019 10:00 Beek Vooruit 6 TVC Breda 3 89449 0-3
C 07-04-2019 11:00 Hoeven 4 SC Emma 3 81500 2-2
C 07-04-2019 12:00 WDS'19 4 Internos 4 87017 8-1
C 07-04-2019 12:00 SC Gastel 6 Baronie 4 86472 5-1
C 07-04-2019 12:30 Roosendaal 8 Unitas'30 5 90052 1-2
C 31-03-2019 09:30 TVC Breda 3 Baronie 4 150911 7-4
C 31-03-2019 11:00 RCD 5 Internos 4 89073 1-4
C 29-03-2019 20:00 WDS'19 4 Beek Vooruit 6 147716 5-2
C 24-03-2019 09:45 Internos 4 Unitas'30 5 89605 5-1
C 24-03-2019 10:00 SC Emma 3 Roosendaal 8 83525 4-0
C 24-03-2019 10:30 TVC Breda 3 SC Gastel 6 87073 6-3
C 24-03-2019 11:00 RCD 5 WDS'19 4 80470 1-4
C 17-03-2019 09:45 Internos 4 Baronie 4 83112 0-0
C 17-03-2019 10:00 Unitas'30 5 SC Emma 3 89645 4-6
C 17-03-2019 12:30 Roosendaal 8 Beek Vooruit 6 88089 1-1
C 17-03-2019 12:00 SC Gastel 6 RCD 5 89444 2-0
C 17-03-2019 12:00 Hoeven 4 TVC Breda 3 86339 2-4
C 10-03-2019 10:00 Beek Vooruit 6 WDS'19 4 89886 0-3
C 10-03-2019 10:00 SC Emma 3 SC Gastel 6 85267 0-2
C 10-03-2019 10:30 TVC Breda 3 Internos 4 86549 3-3
C 10-03-2019 11:00 RCD 5 Hoeven 4 87483 5-3
C 10-03-2019 12:00 Baronie 4 Unitas'30 5 87178 3-2
C 24-02-2019 10:30 TVC Breda 3 Baronie 4 80283 0-0
C 24-02-2019 10:00 SC Emma 3 Hoeven 4 80289 2-3
C 17-02-2019 10:00 Beek Vooruit 6 RCD 5 80081 1-4
C 17-02-2019 10:00 Unitas'30 5 TVC Breda 3 83726 2-5
C 17-02-2019 12:30 Roosendaal 8 WDS'19 4 81073 2-7
C 17-02-2019 12:00 Baronie 4 SC Emma 3 91194 3-2
C 17-02-2019 11:00 Hoeven 4 Internos 4 80198 0-2
C 10-02-2019 10:00 SC Emma 3 Beek Vooruit 6 81685 6-2
C 03-02-2019 12:00 SC Gastel 6 Hoeven 4 81751 4-0
C 03-02-2019 12:00 Baronie 4 RCD 5 86816 4-0
C 03-02-2019 12:00 WDS'19 4 SC Emma 3 80351 5-1
C 03-02-2019 12:30 Roosendaal 8 TVC Breda 3 80293 3-5
C 13-12-2018 20:15 WDS'19 4 Beek Vooruit 6 83076 0-0
C 09-12-2018 12:00 SC Gastel 6 Unitas'30 5 82850 4-0
C 09-12-2018 11:00 Hoeven 4 Baronie 4 87744 5-3
C 02-12-2018 12:00 Baronie 4 SC Gastel 6 90559 1-4
C 02-12-2018 10:30 TVC Breda 3 Beek Vooruit 6 79983 8-2
C 02-12-2018 10:00 Unitas'30 5 Roosendaal 8 82667 0-0
C 02-12-2018 09:45 Internos 4 WDS'19 4 84839 5-3
C 25-11-2018 10:00 Beek Vooruit 6 Baronie 4 86810 2-3
C 25-11-2018 10:00 Unitas'30 5 Internos 4 87600 4-1
C 25-11-2018 12:00 SC Gastel 6 TVC Breda 3 81658 4-1
C 25-11-2018 12:00 WDS'19 4 RCD 5 84596 2-0
C 25-11-2018 12:30 Roosendaal 8 SC Emma 3 83050 4-3
C 18-11-2018 10:00 SC Emma 3 Unitas'30 5 83805 5-2
C 18-11-2018 10:00 Beek Vooruit 6 Roosendaal 8 89685 2-4
C 18-11-2018 10:30 TVC Breda 3 Hoeven 4 90499 5-2
C 18-11-2018 11:00 Baronie 4 Internos 4 91263 2-3
C 18-11-2018 11:00 RCD 5 SC Gastel 6 85799 3-4
C 11-11-2018 12:00 Hoeven 4 RCD 5 80691 2-2
C 11-11-2018 12:00 SC Gastel 6 SC Emma 3 83281 2-1
C 11-11-2018 10:00 Unitas'30 5 Baronie 4 81628 1-3
C 11-11-2018 09:45 Internos 4 TVC Breda 3 87360 6-4
C 04-11-2018 10:00 Beek Vooruit 6 Internos 4 82966 0-4
C 04-11-2018 11:00 RCD 5 SC Emma 3 85976 10-2
C 04-11-2018 12:00 Hoeven 4 Unitas'30 5 80994 4-0
C 04-11-2018 12:30 Roosendaal 8 SC Gastel 6 83311 2-6
C 28-10-2018 12:00 Baronie 4 WDS'19 4 91392 2-4
C 28-10-2018 10:30 TVC Breda 3 RCD 5 82258 4-3
C 28-10-2018 10:00 Unitas'30 5 Beek Vooruit 6 81507 0-2
C 28-10-2018 09:45 Internos 4 Roosendaal 8 82233 2-0
C 14-10-2018 10:00 SC Emma 3 TVC Breda 3 83280 5-5
C 14-10-2018 10:00 Beek Vooruit 6 Hoeven 4 80514 2-6
C 14-10-2018 12:00 WDS'19 4 SC Gastel 6 88737 3-1
C 14-10-2018 12:00 JEKA 14 Internos 4 90020 0-0
C 14-10-2018 12:30 Roosendaal 8 Baronie 4 91549 5-3
C 14-10-2018 11:00 RCD 5 Unitas'30 5 81107 3-3
C 07-10-2018 10:30 TVC Breda 3 JEKA 14 84744 0-0
C 07-10-2018 12:00 SC Gastel 6 Beek Vooruit 6 81535 6-0
C 07-10-2018 11:00 Hoeven 4 Roosendaal 8 80428 3-3
C 07-10-2018 10:00 Unitas'30 5 WDS'19 4 83341 2-3
C 07-10-2018 09:45 Internos 4 SC Emma 3 84461 3-3
C 30-09-2018 10:00 SC Emma 3 Baronie 4 83135 2-7
C 30-09-2018 09:45 Internos 4 Hoeven 4 82502 3-5
C 30-09-2018 10:30 TVC Breda 3 Unitas'30 5 83834 8-2
C 30-09-2018 11:00 RCD 5 Beek Vooruit 6 86017 0-3
C 30-09-2018 10:00 JEKA 14 SC Gastel 6 83560 0-0
C 30-09-2018 12:00 WDS'19 4 Roosendaal 8 80447 11-1
C 23-09-2018 12:30 Roosendaal 8 RCD 5 81331 4-1
C 23-09-2018 12:00 Baronie 4 TVC Breda 3 83008 2-3
C 23-09-2018 10:00 SC Gastel 6 Internos 4 89278 8-2
C 23-09-2018 11:00 Hoeven 4 WDS'19 4 86403 6-1
C 23-09-2018 10:00 Unitas'30 5 JEKA 14 86606 0-0
C 23-09-2018 10:00 Beek Vooruit 6 SC Emma 3 86275 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Internos 3 3 3 0 0 9 11 4 7 0
2 Unitas'30 5 3 1 1 1 4 10 7 3 0
3 Moerse Boys 4 3 1 0 2 3 2 8 -6 0
4 DSE 3 3 0 1 2 1 5 9 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Gastel 6 19 17 0 2 51 99 23 76 0
2 TVC Breda 3 19 14 3 2 45 91 56 35 0
3 WDS'19 4 19 14 1 4 43 85 42 43 0
4 Internos 4 20 10 3 7 33 57 65 -8 0
5 Baronie 4 19 8 1 10 25 53 59 -6 0
6 SC Emma 3 19 7 3 9 24 63 64 -1 0
7 Hoeven 4 19 6 3 10 21 50 64 -14 0
8 Roosendaal 8 19 5 3 11 18 40 69 -29 0
9 RCD 5 19 5 2 12 17 43 55 -12 0
10 Beek Vooruit 6 19 5 1 13 16 29 68 -39 0
11 Unitas'30 5 19 3 2 14 11 29 74 -45 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 19:30 - 21:00 2 19 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 08-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 15-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 22-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 29-08-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-09-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 03-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 10-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 17-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 24-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 31-10-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 07-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 14-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 21-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 28-11-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-12-18 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 02-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 09-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 16-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 23-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 30-01-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 06-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 13-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 20-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 27-02-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 06-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 13-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 20-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 27-03-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 03-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 10-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 17-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 24-04-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 01-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 08-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 15-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 22-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 29-05-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 05-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 12-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 19-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door
wo 26-06-19 20:15 - 21:30 2 Team training gaat_door

Berichten



Terug naar boven