0519 Mannen Zondag reserve
Unitas'30 Zondag 4
Teamleden
Spelers | |||||||
Wouter van Dongen | Keeper | ||||||
Joey van den Berk | |||||||
Sander Buijk | |||||||
Mitch Buiks | |||||||
Ramon de Caluwe | |||||||
Rick van der Corput | |||||||
Rik Frijters | |||||||
Youri de Graaf | |||||||
Niels Halters | |||||||
Tim Heeren | |||||||
Mats Horsten | |||||||
Nick Knijnenburg | |||||||
Timo Lauwerijssen | |||||||
Nick van Mechelen | |||||||
Matthijs Spijkers | |||||||
Teun Staaltjens | |||||||
Yanick de Weert | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dan van Groesen | Groepscoördinator Senioren Recreatief | ||||||
Ton van der Corput | Leider | ||||||
Robin Sprenkels | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-05-2019 14:30 | JEKA 13 | Boeimeer 5 | 84659 | 6-3 | ||
C | 26-05-2019 12:00 | Baronie 5 | DIA 5 | 83250 | 1-2 | ||
C | 26-05-2019 11:30 | TSC 4 | RCD 6 | 91288 | 7-4 | ||
C | 23-05-2019 19:30 | JEKA 13 | TSC 4 | 82087 | 4-2 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | Boeimeer 5 | Internos 3 | 83507 | 0-7 | ||
C | 19-05-2019 11:00 | RCD 6 | SC Gastel 7 | 81156 | 1-5 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | SAB 3 | Baronie 5 | 88322 | 2-1 | ||
C | 19-05-2019 12:00 | DIA 5 | JEKA 13 | 86265 | 1-1 | ||
C | 16-05-2019 19:30 | SC Gastel 7 | Boeimeer 5 | 152631 | 0-0 | ||
C | 12-05-2019 11:00 | RCD 6 | SAB 3 | 84000 | 4-1 | ||
C | 12-05-2019 11:30 | TSC 4 | Unitas'30 4 | 87367 | 3-5 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | SC Gastel 7 | Boeimeer 5 | 88653 | 0-0 | ||
C | 12-05-2019 12:00 | Internos 3 | DIA 5 | 83816 | 2-3 | ||
C | 05-05-2019 12:00 | SAB 3 | TSC 4 | 87152 | 1-4 | ||
C | 05-05-2019 12:00 | DIA 5 | SC Gastel 7 | 83946 | 3-7 | ||
C | 05-05-2019 14:30 | JEKA 13 | Internos 3 | 80481 | 2-4 | ||
C | 05-05-2019 12:15 | Unitas'30 4 | Baronie 5 | 87074 | 4-2 | ||
C | 28-04-2019 11:30 | TSC 4 | Baronie 5 | 88284 | 2-0 | ||
C | 28-04-2019 12:00 | Internos 3 | Unitas'30 4 | 89034 | 4-4 | ||
C | 22-04-2019 11:00 | RCD 6 | DIA 5 | 86423 | 4-1 | ||
C | 18-04-2019 20:00 | SC Gastel 7 | SAB 3 | 152293 | 0-3 | ||
C | 14-04-2019 11:00 | RCD 6 | Unitas'30 4 | 83111 | 4-1 | ||
C | 14-04-2019 11:30 | TSC 4 | DIA 5 | 79998 | 6-3 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | SC Gastel 7 | SAB 3 | 85852 | 0-0 | ||
C | 14-04-2019 12:00 | Baronie 5 | JEKA 13 | 84367 | 3-2 | ||
C | 07-04-2019 12:30 | Unitas'30 4 | SC Gastel 7 | 86453 | 3-3 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | Boeimeer 5 | TSC 4 | 87238 | 8-7 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | SAB 3 | Advendo 2 | 85997 | 0-0 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | JEKA 13 | RCD 6 | 85381 | 0-4 | ||
C | 07-04-2019 12:00 | Internos 3 | Baronie 5 | 83559 | 2-1 | ||
C | 31-03-2019 11:00 | RCD 6 | Internos 3 | 84393 | 3-5 | ||
C | 31-03-2019 11:30 | TSC 4 | Boeimeer 5 | 85978 | 5-0 | ||
C | 24-03-2019 11:30 | TSC 4 | Internos 3 | 82560 | 7-3 | ||
C | 24-03-2019 11:30 | Advendo 2 | JEKA 13 | 85301 | 0-0 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | SAB 3 | Unitas'30 4 | 90110 | 3-1 | ||
C | 24-03-2019 12:00 | Baronie 5 | Boeimeer 5 | 82252 | 5-4 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | SC Gastel 7 | Baronie 5 | 89255 | 0-4 | ||
C | 17-03-2019 12:00 | Internos 3 | SAB 3 | 89327 | 6-3 | ||
C | 17-03-2019 11:00 | Unitas'30 4 | Advendo 2 | 91700 | 0-0 | ||
C | 17-03-2019 14:00 | DIA 5 | Boeimeer 5 | 85088 | 4-1 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | Boeimeer 5 | Unitas'30 4 | 81257 | 0-6 | ||
C | 10-03-2019 11:30 | TSC 4 | SC Gastel 7 | 87099 | 3-2 | ||
C | 10-03-2019 11:30 | Advendo 2 | DIA 5 | 85330 | 2-4 | ||
C | 10-03-2019 12:00 | SAB 3 | JEKA 13 | 83888 | 2-0 | ||
C | 24-02-2019 11:30 | TSC 4 | Advendo 2 | 104064 | 9-4 | ||
C | 24-02-2019 12:00 | SAB 3 | DIA 5 | 88379 | 3-0 | ||
C | 24-02-2019 11:00 | RCD 6 | JEKA 13 | 86250 | 4-9 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | Boeimeer 5 | SAB 3 | 87401 | 2-2 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | Internos 3 | Advendo 2 | 83447 | 4-6 | ||
C | 17-02-2019 12:00 | DIA 5 | Unitas'30 4 | 82300 | 0-4 | ||
C | 17-02-2019 13:00 | Baronie 5 | RCD 6 | 81242 | 1-0 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | JEKA 13 | SC Gastel 7 | 84649 | 5-1 | ||
C | 10-02-2019 12:30 | Unitas'30 4 | JEKA 13 | 88250 | 5-0 | ||
C | 10-02-2019 12:00 | SC Gastel 7 | Internos 3 | 85208 | 1-4 | ||
C | 10-02-2019 11:00 | RCD 6 | Boeimeer 5 | 87996 | 2-3 | ||
C | 03-02-2019 12:00 | SAB 3 | RCD 6 | 88600 | 4-0 | ||
C | 03-02-2019 12:00 | SC Gastel 7 | Unitas'30 4 | 87672 | 4-2 | ||
C | 03-02-2019 12:00 | JEKA 13 | Advendo 2 | 106644 | 3-0 | ||
C | 16-12-2018 12:30 | UVV'40 5 | Unitas'30 4 | 82471 | 0-0 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | JEKA 13 | Baronie 5 | 80785 | 5-1 | ||
C | 09-12-2018 12:30 | Unitas'30 4 | RCD 6 | 89273 | 4-1 | ||
C | 09-12-2018 12:00 | DIA 5 | TSC 4 | 86534 | 3-4 | ||
C | 09-12-2018 12:00 | SAB 3 | SC Gastel 7 | 89739 | 9-3 | ||
C | 09-12-2018 12:00 | Boeimeer 5 | Advendo 2 | 81224 | 1-6 | ||
C | 09-12-2018 11:45 | Internos 3 | UVV'40 5 | 86426 | 0-0 | ||
C | 02-12-2018 12:30 | UVV'40 5 | DIA 5 | 88790 | 0-0 | ||
C | 02-12-2018 12:00 | Baronie 5 | Internos 3 | 84939 | 2-2 | ||
C | 02-12-2018 11:30 | Advendo 2 | SAB 3 | 84072 | 5-4 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Unitas'30 4 | SAB 3 | 86241 | 1-2 | ||
C | 25-11-2018 11:45 | Internos 3 | TSC 4 | 90177 | 3-6 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | Boeimeer 5 | Baronie 5 | 85313 | 0-10 | ||
C | 25-11-2018 12:00 | DIA 5 | RCD 6 | 84883 | 3-1 | ||
C | 25-11-2018 12:30 | UVV'40 5 | SC Gastel 7 | 86514 | 1-5 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | JEKA 13 | Advendo 2 | 84708 | 3-0 | ||
C | 18-11-2018 11:00 | RCD 6 | UVV'40 5 | 87098 | 0-0 | ||
C | 18-11-2018 11:30 | Advendo 2 | Unitas'30 4 | 89912 | 3-6 | ||
C | 18-11-2018 11:30 | TSC 4 | JEKA 13 | 85432 | 4-3 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | SAB 3 | Internos 3 | 80030 | 2-2 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Boeimeer 5 | DIA 5 | 81267 | 0-4 | ||
C | 18-11-2018 12:00 | Baronie 5 | SC Gastel 7 | 81412 | 4-2 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | Unitas'30 4 | Boeimeer 5 | 83996 | 4-0 | ||
C | 11-11-2018 11:45 | Internos 3 | RCD 6 | 88712 | 3-0 | ||
C | 11-11-2018 14:00 | DIA 5 | Advendo 2 | 90607 | 2-3 | ||
C | 11-11-2018 12:00 | SC Gastel 7 | TSC 4 | 81828 | 2-6 | ||
C | 11-11-2018 12:30 | UVV'40 5 | Baronie 5 | 86148 | 1-6 | ||
C | 11-11-2018 14:30 | JEKA 13 | SAB 3 | 90778 | 5-1 | ||
C | 04-11-2018 11:30 | Advendo 2 | Baronie 5 | 80517 | 2-5 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | Boeimeer 5 | SC Gastel 7 | 83407 | 3-1 | ||
C | 04-11-2018 12:00 | DIA 5 | Internos 3 | 88775 | 3-3 | ||
C | 04-11-2018 12:30 | Unitas'30 4 | TSC 4 | 89517 | 1-4 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | JEKA 13 | UVV'40 5 | 85221 | 8-0 | ||
C | 28-10-2018 11:00 | RCD 6 | Advendo 2 | 89252 | 2-2 | ||
C | 28-10-2018 11:30 | TSC 4 | SAB 3 | 91390 | 5-0 | ||
C | 28-10-2018 11:45 | Internos 3 | JEKA 13 | 86240 | 5-3 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | SC Gastel 7 | DIA 5 | 84144 | 8-1 | ||
C | 28-10-2018 12:00 | Baronie 5 | Unitas'30 4 | 85983 | 3-0 | ||
C | 28-10-2018 12:30 | UVV'40 5 | Boeimeer 5 | 82508 | 3-1 | ||
C | 14-10-2018 11:00 | RCD 6 | TSC 4 | 85634 | 2-7 | ||
C | 14-10-2018 11:30 | Advendo 2 | SC Gastel 7 | 80068 | 3-1 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | Boeimeer 5 | JEKA 13 | 86254 | 4-2 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | SAB 3 | UVV'40 5 | 83524 | 9-2 | ||
C | 14-10-2018 12:00 | DIA 5 | Baronie 5 | 84571 | 1-0 | ||
C | 14-10-2018 12:30 | Unitas'30 4 | Internos 3 | 87730 | 6-4 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | SC Gastel 7 | RCD 6 | 80222 | 0-4 | ||
C | 07-10-2018 11:30 | TSC 4 | Advendo 2 | 84477 | 0-0 | ||
C | 07-10-2018 11:45 | Internos 3 | Boeimeer 5 | 88488 | 1-3 | ||
C | 07-10-2018 12:00 | Baronie 5 | SAB 3 | 88279 | 0-1 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | JEKA 13 | DIA 5 | 82422 | 6-3 | ||
C | 30-09-2018 11:30 | Advendo 2 | Internos 3 | 90297 | 3-6 | ||
C | 30-09-2018 11:00 | RCD 6 | Baronie 5 | 86703 | 3-2 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | TSC 4 | UVV'40 5 | 80497 | 9-0 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | SAB 3 | Boeimeer 5 | 82865 | 8-2 | ||
C | 30-09-2018 12:00 | SC Gastel 7 | JEKA 13 | 80797 | 1-4 | ||
C | 30-09-2018 12:30 | Unitas'30 4 | DIA 5 | 81030 | 3-3 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | JEKA 13 | Unitas'30 4 | 87586 | 3-1 | ||
C | 23-09-2018 12:30 | UVV'40 5 | Advendo 2 | 82097 | 0-9 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | Baronie 5 | TSC 4 | 91276 | 2-3 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | DIA 5 | SAB 3 | 89263 | 5-8 | ||
C | 23-09-2018 12:00 | Boeimeer 5 | RCD 6 | 81880 | 0-2 | ||
C | 23-09-2018 11:45 | Internos 3 | SC Gastel 7 | 84667 | 1-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2018 09:45 | Hoeven 4 | Victoria'03 4 | 19436 | 8-0 | ||
B | 16-09-2018 12:30 | Unitas'30 4 | Rood-Wit W 4 | 19064 | 3-2 | ||
B | 09-09-2018 10:00 | Victoria'03 4 | Rood-Wit W 4 | 19044 | 2-9 | ||
B | 09-09-2018 11:00 | Hoeven 4 | Unitas'30 4 | 19829 | 3-2 | ||
B | 02-09-2018 10:30 | Rood-Wit W 4 | Hoeven 4 | 19190 | 0-6 | ||
B | 02-09-2018 12:30 | Unitas'30 4 | Victoria'03 4 | 20143 | 3-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSC 4 | 18 | 15 | 0 | 3 | 45 | 85 | 46 | 39 | 0 |
2 | SAB 3 | 18 | 11 | 2 | 5 | 35 | 55 | 41 | 14 | 0 |
3 | Internos 3 | 18 | 8 | 4 | 6 | 28 | 61 | 52 | 9 | 0 |
4 | Unitas'30 4 | 18 | 8 | 3 | 7 | 27 | 55 | 43 | 12 | 0 |
5 | JEKA 13 | 18 | 9 | 1 | 8 | 26 | 60 | 49 | 11 | 2 |
6 | Baronie 5 | 18 | 7 | 1 | 10 | 22 | 42 | 35 | 7 | 0 |
7 | RCD 6 | 18 | 7 | 0 | 11 | 21 | 43 | 56 | -13 | 0 |
8 | DIA 5 | 18 | 6 | 3 | 9 | 21 | 43 | 62 | -19 | 0 |
9 | SC Gastel 7 | 17 | 5 | 1 | 11 | 16 | 43 | 60 | -17 | 0 |
10 | Boeimeer 5 | 17 | 5 | 1 | 11 | 16 | 33 | 76 | -43 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoeven 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 17 | 2 | 15 | 0 |
2 | Unitas'30 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 8 | 6 | 2 | 0 |
3 | Rood-Wit W 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | 11 | 0 | 0 |
4 | Victoria'03 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 20 | -17 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
woensdag | 19:30 - 21:00 | 2 | 19 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|