Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van Unitas'30
Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde

Unitas'30 Zondag 1

Teamleden

Spelers
Jim Goosen Keeper      
Bjorn van Sundert Keeper      
Issam Agougil        
Alisan Aksoy        
Yusuf Ayrim        
Mitchell Baptist        
Ferdy Barendse        
Jordy Bollaart        
Matthijs Broos        
Mohamed Chouiter        
Tom Croes        
Sven Goetstouwers        
Bryan Grootenboer        
Johathan Kadima-Kapiamba        
Ülkem Kiliç        
Justin Kwee        
Danny Lauwen        
Abdelilah Likss        
Tim Lukus        
Tesfa Mhertab        
Mohamed el Moussaoui        
Tim van Noord        
Mike van Noord        
Amaar Nuur        
Rifat Ozcelik        
Ramon van der Ploeg        
Papito Puriel        
Thierno Sy        
Marvin Wijngaards        
Roman Witting        
Mustapha Zizoir        
 
Overige teamleden
Corrie van Peer Leider
. Vacant Verzorger
Maurice Hermus Ass. scheids.
Joris Hendrikx Assistent-trainer
Cees de Rooij Trainer/Coach
Cees van de Luijtgaarden Groepscoördinator Senioren Selectie

Wedstrijdplanning

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Aanwezig
C 25-11-2018 14:30 VOAB 1 Unitas'30 Zondag 1 L. (Luc) Baars 70372 13:25
C 02-12-2018 14:30 Unitas'30 Zondag 1 JEKA 1 70657 14:00
C 09-12-2018 14:30 Cluzona Unitas'30 Zondag 1 70124 13:35
C 16-12-2018 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Beek Vooruit 1 71644 14:00
C 20-01-2019 14:30 Madese Boys 1 Unitas'30 Zondag 1 70869 13:35
C 27-01-2019 14:30 Rijen 1 Unitas'30 Zondag 1 70889 13:30
C 03-02-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 WSC 1 70753 14:00
C 10-02-2019 14:30 Hoeven 1 Unitas'30 Zondag 1 69434 13:50
C 17-02-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Sarto 1 71562 14:00
C 10-03-2019 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Unitas'30 Zondag 1 69777 12:30
C 17-03-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Zundert 1 71151 14:00
C 24-03-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Madese Boys 1 71703 14:00
C 07-04-2019 14:00 Beek Vooruit 1 Unitas'30 Zondag 1 71913 13:15
C 14-04-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Cluzona 72317 14:00
C 21-04-2019 14:30 JEKA 1 Unitas'30 Zondag 1 69665 13:40
C 12-05-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 VOAB 1 71243 14:00
C 19-05-2019 14:30 SC Kruisland 1 Unitas'30 Zondag 1 71728 13:35
C 26-05-2019 14:30 Unitas'30 Zondag 1 Uno Animo 71035 14:00
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
B 20-11-2018 20:00 Unitas'59 1 Oirschot Vooruit 1
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris
C 25-11-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Madese Boys 1
C 25-11-2018 14:30 Hoeven 1 Sarto 1
C 25-11-2018 14:30 Uno Animo WSC 1
C 25-11-2018 14:30 VOAB 1 Unitas'30 1
C 25-11-2018 14:30 SC Kruisland 1 Zeelandia Middelburg 1
C 25-11-2018 14:30 JEKA 1 Cluzona
C 25-11-2018 14:30 Zundert 1 Rijen 1
C 02-12-2018 14:30 Sarto 1 Zundert 1
C 02-12-2018 14:30 Madese Boys 1 Uno Animo
C 02-12-2018 14:30 WSC 1 SC Kruisland 1
C 02-12-2018 14:30 Rijen 1 Beek Vooruit 1
C 02-12-2018 14:30 Unitas'30 1 JEKA 1
C 02-12-2018 14:30 Cluzona VOAB 1
C 02-12-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Hoeven 1
C 09-12-2018 14:30 Uno Animo Rijen 1
C 09-12-2018 14:30 SC Kruisland 1 Sarto 1
C 09-12-2018 14:30 VOAB 1 WSC 1
C 09-12-2018 14:30 Cluzona Unitas'30 1
C 09-12-2018 14:30 JEKA 1 Madese Boys 1
C 09-12-2018 14:30 Zundert 1 Hoeven 1
C 09-12-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Zeelandia Middelburg 1
C 16-12-2018 14:30 Hoeven 1 SC Kruisland 1
C 16-12-2018 14:30 WSC 1 Zundert 1
C 16-12-2018 14:15 Madese Boys 1 Cluzona
C 16-12-2018 14:15 Rijen 1 JEKA 1
C 16-12-2018 14:15 Sarto 1 Uno Animo
C 16-12-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 VOAB 1
C 16-12-2018 14:30 Unitas'30 1 Beek Vooruit 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 13-11-2018 20:00 Peursum 1 Arkel 1 101349 2-3
B 13-11-2018 20:00 Unitas 1 GJS 1 101371 2-5
B 13-11-2018 20:30 TSC 1 Unitas 101366 0-2
B 13-11-2018 20:00 Bavel 1 Baronie 101376 1-4
B 13-11-2018 20:00 Madese Boys 1 IFC 101384 2-6
B 13-11-2018 20:00 HSSC'61 1 SVW 1 101356 1-2
B 13-11-2018 20:00 Tivoli 1 ODC 1 101361 3-2
B 13-11-2018 20:00 Groen Wit 1 Beek Vooruit 1 101380 2-4
B 11-11-2018 13:30 SAB 1 JEKA 1 101353 1-4
B 11-11-2018 14:30 Riel 1 Were Di 1 101341 0-1
B 11-11-2018 14:30 Oosterhout 1 Dongen 2 101385 2-3
B 11-11-2018 14:30 Bergeijk 1 Hapert 1 101340 3-1
B 11-11-2018 14:30 Rood Wit V 1 RKSV Nuenen 2 101334 1-2
B 11-11-2018 14:30 FC Cranendonck 1 Reusel Sport/CoTrans 1 101337 1-4
B 11-11-2018 14:30 Terneuzen 1 VC Vlissingen 101346 2-2
B 11-11-2018 14:30 MOC'17 1 Unitas'30 1 101345 3-2
B 11-11-2018 14:30 RKDVC 1 VOAB 1 101333 1-3
B 11-11-2018 14:30 SC Gastel 1 Hoeven 1 101360 2-0
B 11-11-2018 14:30 SCG'18 1 DOSL 1 105749 2-0
B 11-11-2018 14:30 Gilze 1 Rijen 1 101370 2-2
B 11-11-2018 14:30 VCB 1 Nemelaer 1 101387 3-2
B 11-11-2018 14:30 HVV'24 1 Rood-Wit W 1 101388 4-0
B 11-11-2018 14:30 Roosendaal 1 WDS'19 1 101390 5-2
B 11-11-2018 14:30 SVSSS 1 FC Tilburg 1 101389 1-3
B 11-11-2018 14:30 EFC 1 UNA 2 101378 4-0
B 11-11-2018 14:30 Nuenen Brabantia 1 101379 3-1
B 11-11-2018 14:30 Theole 1 SCR 1 101391 3-0
B 11-11-2018 14:30 RKSV Heeze 1 Geldrop 2 101382 3-2
B 11-11-2018 14:30 Victoria'03 1 Halsteren 101364 1-0
B 11-11-2018 14:30 Geldrop 1 RPC 1 101365 4-2
B 11-11-2018 14:30 TSV Gudok 1 Taxandria 1 101369 1-1
B 11-11-2018 14:30 ZIGO 1 FC Engelen 1 101383 6-1
B 11-11-2018 14:30 Right'Oh 1 Waspik 1 101343 1-1
B 11-11-2018 14:30 METO 1 Clinge 1 101351 3-0
B 11-11-2018 14:30 WVV'67 1 Philippine 1 101377 2-3
B 10-11-2018 14:30 Prinsenland 1 ASWH 2 101395 3-2
B 10-11-2018 14:30 Halsteren 1 SPS 1 101375 8-0
B 10-11-2018 14:30 Rijsoord 1 Nieuw Lekkerland 1 101355 3-0
B 10-11-2018 14:30 Nivo Sparta 1 LRC 1 101357 3-3
B 10-11-2018 14:30 Wilhelmina'26 1 GDC 1 101367 4-3
B 10-11-2018 20:00 Zwaluw VFC 1 Real Lunet 1 101386 1-6
B 10-11-2018 19:30 PSV 1 TGG 1 101381 3-2
B 10-11-2018 14:30 's Heer Arendskerke 1 Kloetinge 1 101344 2-2
B 10-11-2018 14:30 GPC Vlissingen 1 SSV'65 1 101342 1-7
B 10-11-2018 14:30 Haaften 1 Heukelum 1 101350 2-2
B 10-11-2018 19:30 RBC 1 Zundert 1 101393 5-1
B 10-11-2018 14:30 ZSC'62 1 De Noormannen 1 101352 4-5
B 10-11-2018 14:30 Zaamslag 1 Terneuzense Boys 1 101347 1-2
B 10-11-2018 14:30 NOAD'67 1 Kruiningen 1 101358 1-2
B 10-11-2018 15:00 Wilhelmina 1 BVV/Timmermans Infra 1 101373 1-1
B 10-11-2018 14:30 FC Dauwendaele 1 Bruse Boys 1 101335 4-7
B 10-11-2018 14:30 Klundert 1 Oranje Wit 1 101368 1-3
B 10-11-2018 14:30 Alblasserdam 1 DHV 1 101336 4-1
B 10-11-2018 14:30 RCS 1 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 101394 5-0
B 10-11-2018 14:30 De Zwerver 1 Sliedrecht 1 101372 0-10
B 10-11-2018 14:30 VVGZ 1 De Alblas 1 101362 4-0
B 10-11-2018 14:30 Roda Boys/Bommelerwaard 1 Sleeuwijk 1 101354 8-0
B 10-11-2018 15:00 Ameide 1 Groot-Ammers 1 101359 1-3
B 10-11-2018 14:30 VCK 1 Arnemuiden 1 101348 1-3
B 10-11-2018 14:30 Walcheren 1 Serooskerke 1 101392 1-3
B 10-11-2018 14:30 Almkerk 1 Achilles Veen 101339 0-1
B 08-11-2018 20:00 BMC 1 SBC 1 101338 2-0
B 08-11-2018 20:00 Steenbergen 1 Moerse Boys 1 101374 4-0
B 15-09-2018 14:30 DBGC 1 SHO 1 1821 1-1
B 15-09-2018 17:00 Unitas'30 1 Alexandria'66 1 1804 4-0
B 08-09-2018 15:00 Alexandria'66 1 SHO 1 1724 6-1
B 08-09-2018 17:00 Unitas'30 1 DBGC 1 1803 4-1
B 01-09-2018 14:30 DBGC 1 Alexandria'66 1 1820 3-2
B 01-09-2018 17:00 SHO 1 Unitas'30 1 1745 3-2
  Datum Aanvang Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-11-2018 14:30 Sarto 1 Cluzona 71491 0-0
C 18-11-2018 14:30 SC Kruisland 1 VOAB 1 69392 0-0
C 18-11-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Uno Animo 71398 0-0
C 18-11-2018 14:30 Hoeven 1 JEKA 1 69829 0-0
C 18-11-2018 14:30 WSC 1 Unitas'30 1 69908 0-0
C 18-11-2018 14:30 Zundert 1 Beek Vooruit 1 70949 0-0
C 18-11-2018 14:30 Rijen 1 Madese Boys 1 69944 0-0
C 11-11-2018 14:30 Uno Animo Beek Vooruit 1 100114 0-2
C 11-11-2018 14:30 Madese Boys 1 Sarto 1 71436 0-0
C 04-11-2018 14:30 Cluzona Zeelandia Middelburg 1 71342 2-1
C 04-11-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Hoeven 1 70279 1-2
C 04-11-2018 14:30 Uno Animo SC Kruisland 1 72391 0-1
C 04-11-2018 14:30 JEKA 1 Sarto 1 71407 0-2
C 04-11-2018 14:30 VOAB 1 Zundert 1 70082 6-0
C 04-11-2018 14:30 Madese Boys 1 WSC 1 70991 0-4
C 04-11-2018 14:30 Unitas'30 1 Rijen 1 70536 2-2
C 28-10-2018 14:30 SC Kruisland 1 Beek Vooruit 1 70998 2-1
C 28-10-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Madese Boys 1 71763 3-0
C 28-10-2018 14:30 Sarto 1 Rijen 1 72473 0-1
C 28-10-2018 14:30 Uno Animo JEKA 1 69774 1-1
C 28-10-2018 14:30 Hoeven 1 VOAB 1 72418 2-3
C 28-10-2018 14:30 WSC 1 Cluzona 71334 3-2
C 28-10-2018 14:30 Zundert 1 Unitas'30 1 71535 2-0
C 21-10-2018 14:30 Unitas'30 1 Zeelandia Middelburg 1 71377 5-2
C 21-10-2018 14:30 Rijen 1 WSC 1 70181 4-1
C 21-10-2018 14:30 Madese Boys 1 SC Kruisland 1 70507 4-1
C 21-10-2018 14:30 VOAB 1 Uno Animo 69409 3-0
C 21-10-2018 14:30 JEKA 1 Zundert 1 71122 3-0
C 21-10-2018 14:30 Cluzona Hoeven 1 70167 5-1
C 21-10-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Sarto 1 69864 5-3
C 14-10-2018 14:30 Sarto 1 Zeelandia Middelburg 1 69751 1-3
C 14-10-2018 14:00 Beek Vooruit 1 Cluzona 70100 0-4
C 14-10-2018 14:30 Zundert 1 Madese Boys 1 71011 1-1
C 14-10-2018 14:30 VOAB 1 JEKA 1 71355 2-2
C 14-10-2018 14:30 SC Kruisland 1 Rijen 1 71292 1-1
C 14-10-2018 14:30 Hoeven 1 WSC 1 71283 2-1
C 14-10-2018 14:30 Uno Animo Unitas'30 1 72475 3-2
C 07-10-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 Zundert 1 71242 1-2
C 07-10-2018 14:30 Cluzona Uno Animo 71865 1-1
C 07-10-2018 14:30 JEKA 1 Beek Vooruit 1 71057 1-1
C 07-10-2018 14:30 WSC 1 Sarto 1 71808 1-2
C 07-10-2018 14:30 Madese Boys 1 VOAB 1 70712 1-1
C 07-10-2018 14:30 Rijen 1 Hoeven 1 69715 6-1
C 07-10-2018 14:30 Unitas'30 1 SC Kruisland 1 70428 2-1
C 30-09-2018 14:30 SC Kruisland 1 Cluzona 69825 2-2
C 30-09-2018 14:00 Beek Vooruit 1 VOAB 1 70947 4-4
C 30-09-2018 14:30 Sarto 1 Unitas'30 1 69362 2-2
C 30-09-2018 14:30 Hoeven 1 Madese Boys 1 72021 0-1
C 30-09-2018 14:30 Zundert 1 Uno Animo 70410 1-1
C 30-09-2018 14:30 WSC 1 JEKA 1 70795 1-1
C 30-09-2018 14:30 Rijen 1 Zeelandia Middelburg 1 70977 1-1
C 23-09-2018 14:30 JEKA 1 SC Kruisland 1 72524 2-3
C 23-09-2018 14:30 Uno Animo Beek Vooruit 1 70719 0-0
C 23-09-2018 14:30 Unitas'30 1 Hoeven 1 70714 2-1
C 23-09-2018 14:00 Zeelandia Middelburg 1 WSC 1 70368 6-1
C 23-09-2018 14:30 VOAB 1 Rijen 1 69869 2-2
C 23-09-2018 14:30 Cluzona Zundert 1 69674 6-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sliedrecht 1 1 1 0 0 3 10 0 10 0
2 Halsteren 1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
3 Roda Boys/Bommelerwaard 1 1 1 0 0 3 8 0 8 0
4 SSV'65 1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
5 Real Lunet 1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
6 ZIGO 1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
7 RCS 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
8 IFC 1 1 0 0 3 6 2 4 0
9 RBC 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
10 EFC 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
11 HVV'24 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
12 Steenbergen 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
13 VVGZ 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
14 Bruse Boys 1 1 1 0 0 3 7 4 3 0
15 GJS 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
16 Roosendaal 1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
17 Alblasserdam 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
18 Baronie 1 1 0 0 3 4 1 3 0
19 JEKA 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
20 Reusel Sport/CoTrans 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
21 METO 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
22 Rijsoord 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
23 Theole 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
24 Beek Vooruit 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
25 Geldrop 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
26 Arnemuiden 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
27 Bergeijk 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
28 Groot-Ammers 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
29 Nuenen 1 1 0 0 3 3 1 2 0
30 Oranje Wit 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
31 Serooskerke 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
32 FC Tilburg 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
33 VOAB 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
34 BMC 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
35 SC Gastel 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
36 SCG'18 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
37 Unitas 1 1 0 0 3 2 0 2 0
38 De Noormannen 1 1 1 0 0 3 5 4 1 0
39 Wilhelmina'26 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
40 Arkel 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
41 Dongen 2 1 1 0 0 3 3 2 1 0
42 RKSV Heeze 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
43 MOC'17 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
44 Philippine 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
45 Prinsenland 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
46 PSV 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
47 Tivoli 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
48 VCB 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
49 Kruiningen 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
50 RKSV Nuenen 2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
51 SVW 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
52 Terneuzense Boys 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
53 Achilles Veen 1 1 0 0 3 1 0 1 0
54 Victoria'03 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
55 Were Di 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
56 LRC 1 1 1 0 0 3 3 3 0 0
57 Gilze 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
58 Haaften 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
59 Kloetinge 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
60 VC Vlissingen 1 1 0 0 3 2 2 0 0
61 Waspik 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
62 Wilhelmina 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
63 Taxandria 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
64 Oirschot Vooruit 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Unitas'59 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Nivo Sparta 1 1 0 0 1 0 3 3 0 0
67 's Heer Arendskerke 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
68 Heukelum 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
69 Rijen 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
70 Terneuzen 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
71 Right'Oh 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
72 BVV/Timmermans Infra 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
73 TSV Gudok 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
74 ZSC'62 1 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
75 GDC 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
76 ASWH 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
77 Geldrop 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
78 Nemelaer 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
79 ODC 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
80 Oosterhout 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
81 Peursum 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
82 TGG 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
83 Unitas'30 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
84 WVV'67 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
85 HSSC'61 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
86 NOAD'67 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
87 Rood Wit V 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
88 Zaamslag 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
89 Almkerk 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
90 Halsteren 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
91 Riel 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
92 Groen Wit 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
93 RPC 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
94 Ameide 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
95 Brabantia 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
96 Hapert 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
97 Klundert 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
98 RKDVC 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
99 SVSSS 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
100 VCK 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
101 Walcheren 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
102 DOSL 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
103 Hoeven 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
104 SBC 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
105 TSC 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
106 FC Dauwendaele 1 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
107 Unitas 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
108 WDS'19 1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
109 Bavel 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
110 FC Cranendonck 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
111 DHV 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
112 SAB 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
113 Clinge 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
114 Nieuw Lekkerland 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
115 SCR 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
116 Madese Boys 1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
117 Zundert 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
118 De Alblas 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
119 Moerse Boys 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
120 Rood-Wit W 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
121 UNA 2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
122 FC Engelen 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
123 Zwaluw VFC 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
124 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
125 GPC Vlissingen 1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
126 Sleeuwijk 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0
127 SPS 1 1 0 0 1 0 0 8 -8 0
128 De Zwerver 1 1 0 0 1 0 0 10 -10 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Rijen 1 8 4 4 0 16 19 9 10 0
2 Cluzona 8 4 2 2 14 23 11 12 0
3 Unitas'30 1 8 4 2 2 14 16 13 3 0
4 SC Kruisland 1 8 4 2 2 14 13 12 1 0
5 VOAB 1 8 3 4 1 13 21 13 8 0
6 Zeelandia Middelburg 1 8 4 1 3 13 19 12 7 0
7 Beek Vooruit 1 8 3 2 3 11 16 17 -1 0
8 Sarto 1 8 3 2 3 11 12 13 -1 0
9 Madese Boys 1 8 2 3 3 9 8 12 -4 0
10 JEKA 1 8 1 5 2 8 11 11 0 0
11 Zundert 1 8 2 2 4 8 8 20 -12 0
12 WSC 1 8 2 1 5 7 12 18 -6 0
13 Hoeven 1 8 2 1 5 7 10 20 -10 0
14 Uno Animo 8 1 3 4 6 6 13 -7 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 07-08-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 14-08-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 21-08-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 28-08-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 04-09-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 11-09-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 18-09-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 25-09-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 02-10-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 09-10-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 16-10-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 23-10-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 30-10-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 06-11-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 13-11-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 20-11-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 27-11-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 04-12-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 11-12-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 18-12-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 25-12-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 01-01-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 08-01-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 15-01-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 22-01-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 29-01-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 05-02-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 12-02-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 19-02-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 26-02-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 05-03-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 12-03-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 19-03-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 26-03-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 02-04-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 09-04-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 16-04-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 23-04-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 30-04-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 07-05-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 14-05-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 21-05-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 28-05-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 04-06-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 11-06-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 18-06-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
di 25-06-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
donderdag 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 09-08-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 16-08-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 23-08-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 30-08-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 06-09-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 13-09-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 20-09-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 27-09-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 04-10-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 11-10-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 18-10-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 25-10-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 01-11-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 08-11-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 15-11-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 22-11-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 29-11-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 06-12-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 13-12-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 20-12-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 27-12-18 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 03-01-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 10-01-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 17-01-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 24-01-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 31-01-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 07-02-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 14-02-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 21-02-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 28-02-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 07-03-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 14-03-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 21-03-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 28-03-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 04-04-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 11-04-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 18-04-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 25-04-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 02-05-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 09-05-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 16-05-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 23-05-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 30-05-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 06-06-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 13-06-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 20-06-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1
do 27-06-19 20:00 - 21:30 1 20 Team training Unitas'30 Zondag 1

Berichten



Terug naar boven