0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO13-7
Teamleden
Spelers | |||||||
Lars Blumers | |||||||
Robin Hebing | |||||||
Niels van der Linden | |||||||
Dennis Rockx | |||||||
Jayden Wesselman | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Robert Hebing | Leider | ||||||
Robert Scholtes | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 29-05-2019 19:00 | DIOZ JO13-1 | Seolto JO13-2G | 118034 | 7-1 | ||
C | 25-05-2019 10:25 | DSE JO13-2 | Dubbeldam JO13-4 | 117907 | 3-1 | ||
C | 25-05-2019 10:15 | Halsteren JO13-6 | SC Gastel JO13-3 | 118940 | 2-4 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | De Schutters JO13-1 | Madese Boys JO13-3 | 144325 | 10-0 | ||
C | 22-05-2019 19:00 | De Schutters JO13-1 | Unitas'30 JO13-7 | 119516 | 1-2 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | Seolto JO13-2G | Unitas'30 JO13-7 | 117289 | 0-6 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | SC Gastel JO13-3 | DIOZ JO13-1 | 117091 | 0-7 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | Dubbeldam JO13-4 | Halsteren JO13-6 | 118948 | 5-1 | ||
C | 13-05-2019 19:30 | DSE JO13-2 | Halsteren JO13-6 | 117482 | 2-0 | ||
C | 11-05-2019 08:30 | Virtus JO13-3 | Seolto JO13-2G | 116648 | 4-3 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | De Schutters JO13-1 | Dubbeldam JO13-4 | 119255 | 1-5 | ||
C | 11-05-2019 10:00 | Unitas'30 JO13-7 | Madese Boys JO13-3 | 144323 | 5-1 | ||
C | 11-05-2019 11:00 | DIOZ JO13-1 | DSE JO13-2 | 119081 | 10-0 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | Dubbeldam JO13-4 | DIOZ JO13-1 | 116962 | 3-8 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | Madese Boys JO13-3 | Virtus JO13-3 | 144322 | 3-4 | ||
C | 04-05-2019 10:30 | SC Gastel JO13-3 | Unitas'30 JO13-7 | 118842 | 1-1 | ||
C | 13-04-2019 14:00 | Unitas'30 JO13-7 | DSE JO13-2 | 117732 | 2-2 | ||
C | 13-04-2019 11:00 | DIOZ JO13-1 | Halsteren JO13-6 | 118877 | 7-0 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | De Schutters JO13-1 | Seolto JO13-2G | 117319 | 2-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | Madese Boys JO13-3 | Dubbeldam JO13-4 | 144321 | 1-2 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | Virtus JO13-3 | SC Gastel JO13-3 | 118615 | 2-2 | ||
C | 11-04-2019 18:30 | Halsteren JO13-6 | Seolto JO13-2G | 116951 | 5-2 | ||
C | 11-04-2019 19:00 | DIOZ JO13-1 | Virtus JO13-3 | 118518 | 9-3 | ||
C | 06-04-2019 10:15 | Halsteren JO13-6 | Unitas'30 JO13-7 | 117978 | 6-0 | ||
C | 06-04-2019 10:30 | SC Gastel JO13-3 | De Schutters JO13-1 | 117831 | 3-3 | ||
C | 06-04-2019 08:45 | Seolto JO13-2G | Madese Boys JO13-3 | 144320 | 2-2 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | DSE JO13-2 | Virtus JO13-3 | 119210 | 2-0 | ||
C | 30-03-2019 10:00 | De Schutters JO13-1 | Halsteren JO13-6 | 116796 | 1-1 | ||
C | 30-03-2019 08:30 | Unitas'30 JO13-7 | DIOZ JO13-1 | 117472 | 1-7 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | De Schutters JO13-1 | DIOZ JO13-1 | 116743 | 0-7 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | De Fendert JO13-2 | Halsteren JO13-6 | 119508 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 11:30 | Unitas'30 JO13-7 | Dubbeldam JO13-4 | 118250 | 3-3 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Seolto JO13-2G | SC Gastel JO13-3 | 118605 | 1-1 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Madese Boys JO13-3 | DSE JO13-2 | 144319 | 0-9 | ||
C | 16-03-2019 10:30 | SC Gastel JO13-3 | Madese Boys JO13-3 | 144318 | 4-3 | ||
C | 16-03-2019 10:15 | DSE JO13-2 | De Fendert JO13-2 | 119540 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 08:30 | Virtus JO13-3 | Halsteren JO13-6 | 118640 | 1-5 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | Dubbeldam JO13-4 | SC Gastel JO13-3 | 117823 | 2-3 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | De Fendert JO13-2 | De Schutters JO13-1 | 119663 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 10:00 | Seolto JO13-2G | DSE JO13-2 | 116723 | 0-4 | ||
C | 23-02-2019 08:30 | Virtus JO13-3 | De Schutters JO13-1 | 119130 | 5-4 | ||
C | 16-02-2019 10:00 | DSE JO13-2 | De Schutters JO13-1 | 117469 | 2-0 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | Dubbeldam JO13-4 | Seolto JO13-2G | 118355 | 2-1 | ||
C | 16-02-2019 11:45 | Halsteren JO13-6 | Madese Boys JO13-3 | 144316 | 6-1 | ||
C | 16-02-2019 10:00 | Unitas'30 JO13-7 | Virtus JO13-3 | 116970 | 1-4 | ||
C | 16-02-2019 10:15 | Klundert JO13-2 | SC Gastel JO13-3 | 117005 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 12:30 | DIOZ JO13-1 | De Fendert JO13-2 | 118290 | 17-0 | ||
C | 09-02-2019 10:30 | SC Gastel JO13-3 | DSE JO13-2 | 117645 | 0-5 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | Seolto JO13-2G | Klundert JO13-2 | 118980 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | De Fendert JO13-2 | Unitas'30 JO13-7 | 117024 | 1-6 | ||
C | 09-02-2019 08:30 | Virtus JO13-3 | Dubbeldam JO13-4 | 119577 | 0-2 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | Madese Boys JO13-3 | DIOZ JO13-1 | 144315 | 1-7 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 10:15 | Halsteren JO13-4 | VVC'68 JO13-1 | 7635 | 4-2 | ||
B | 15-09-2018 10:00 | Unitas'30 JO13-7 | JEKA JO13-12 | 21907 | 0-8 | ||
B | 08-09-2018 10:15 | Halsteren JO13-4 | Unitas'30 JO13-7 | 7739 | 6-0 | ||
B | 08-09-2018 11:00 | VVC'68 JO13-1 | DOSKO JO13-1 | 7169 | 0-0 | ||
B | 08-09-2018 11:00 | VVC'68 JO13-1 | JEKA JO13-12 | 21906 | 5-3 | ||
B | 01-09-2018 10:30 | DOSKO JO13-1 | Halsteren JO13-4 | 7029 | 0-0 | ||
B | 01-09-2018 08:30 | Unitas'30 JO13-7 | VVC'68 JO13-1 | 7882 | 0-5 | ||
B | 01-09-2018 10:00 | JEKA JO13-12 | Halsteren JO13-4 | 21905 | 6-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 08:45 | RFC JO13-4 | Unitas'30 JO13-7 | 44735 | 0-8 | ||
C | 15-12-2018 11:30 | OVV'67 JO13-1G | Madese Boys JO13-3 | 46205 | 8-0 | ||
C | 15-12-2018 08:30 | Boeimeer JO13-3 | Baronie JO13-7 | 46629 | 4-1 | ||
C | 08-12-2018 11:30 | Right'Oh JO13-1G | TSC JO13-3 | 45950 | 3-3 | ||
C | 08-12-2018 08:45 | RFC JO13-4 | Terheijden JO13-2 | 44704 | 1-9 | ||
C | 08-12-2018 09:45 | SCO JO13-3 | Unitas'30 JO13-7 | 45646 | 5-3 | ||
C | 08-12-2018 10:45 | Oosterhout JO13-2 | OVV'67 JO13-1G | 45427 | 1-6 | ||
C | 08-12-2018 11:00 | Waspik JO13-2 | Madese Boys JO13-3 | 46755 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:30 | Terheijden JO13-2 | Boeimeer JO13-3 | 46821 | 5-2 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | TSC JO13-3 | Oosterhout JO13-2 | 45772 | 4-1 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | Baronie JO13-7 | Waspik JO13-2 | 45994 | 4-1 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | Madese Boys JO13-3 | SCO JO13-3 | 44796 | 1-2 | ||
C | 01-12-2018 10:15 | Unitas'30 JO13-7 | Right'Oh JO13-1G | 45158 | 1-9 | ||
C | 01-12-2018 11:30 | OVV'67 JO13-1G | RFC JO13-4 | 44105 | 8-0 | ||
C | 24-11-2018 10:45 | Oosterhout JO13-2 | Right'Oh JO13-1G | 46369 | 0-2 | ||
C | 24-11-2018 10:00 | Boeimeer JO13-3 | Madese Boys JO13-3 | 45843 | 4-0 | ||
C | 24-11-2018 11:00 | Waspik JO13-2 | OVV'67 JO13-1G | 45837 | 1-2 | ||
C | 24-11-2018 08:30 | Baronie JO13-7 | TSC JO13-3 | 46584 | 2-8 | ||
C | 24-11-2018 12:45 | SCO JO13-3 | Terheijden JO13-2 | 44763 | 0-6 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Madese Boys JO13-3 | RFC JO13-4 | 46329 | 1-4 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | Terheijden JO13-2 | TSC JO13-3 | 46711 | 0-10 | ||
C | 17-11-2018 09:45 | SCO JO13-3 | Waspik JO13-2 | 45296 | 3-6 | ||
C | 17-11-2018 11:30 | Right'Oh JO13-1G | Boeimeer JO13-3 | 44941 | 4-1 | ||
C | 17-11-2018 11:30 | OVV'67 JO13-1G | Baronie JO13-7 | 46069 | 0-5 | ||
C | 17-11-2018 13:15 | Unitas'30 JO13-7 | Oosterhout JO13-2 | 45199 | 0-6 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | Baronie JO13-7 | Terheijden JO13-2 | 46413 | 0-2 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | TSC JO13-3 | Madese Boys JO13-3 | 44952 | 11-0 | ||
C | 10-11-2018 08:45 | RFC JO13-4 | Right'Oh JO13-1G | 44966 | 2-13 | ||
C | 10-11-2018 10:00 | Boeimeer JO13-3 | OVV'67 JO13-1G | 45899 | 1-8 | ||
C | 10-11-2018 10:45 | Oosterhout JO13-2 | SCO JO13-3 | 45585 | 2-2 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | Waspik JO13-2 | Unitas'30 JO13-7 | 43708 | 4-0 | ||
C | 03-11-2018 11:30 | Unitas'30 JO13-7 | Terheijden JO13-2 | 44695 | 3-2 | ||
C | 03-11-2018 11:30 | Right'Oh JO13-1G | OVV'67 JO13-1G | 44683 | 3-2 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | SCO JO13-3 | TSC JO13-3 | 44969 | 1-17 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | Waspik JO13-2 | Boeimeer JO13-3 | 44088 | 2-4 | ||
C | 03-11-2018 10:45 | Oosterhout JO13-2 | Madese Boys JO13-3 | 44215 | 3-0 | ||
C | 03-11-2018 08:45 | RFC JO13-4 | Baronie JO13-7 | 46140 | 1-14 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | TSC JO13-3 | Waspik JO13-2 | 44098 | 6-1 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | Madese Boys JO13-3 | Right'Oh JO13-1G | 44553 | 1-10 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | Terheijden JO13-2 | Oosterhout JO13-2 | 44926 | 4-1 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | Boeimeer JO13-3 | RFC JO13-4 | 46337 | 10-0 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | Baronie JO13-7 | SCO JO13-3 | 43905 | 7-0 | ||
C | 27-10-2018 11:30 | OVV'67 JO13-1G | Unitas'30 JO13-7 | 45010 | 13-0 | ||
C | 24-10-2018 18:45 | SCO JO13-3 | RFC JO13-4 | 45291 | 2-2 | ||
C | 13-10-2018 10:45 | Oosterhout JO13-2 | Boeimeer JO13-3 | 43667 | 0-4 | ||
C | 13-10-2018 11:30 | Right'Oh JO13-1G | Baronie JO13-7 | 43770 | 2-3 | ||
C | 13-10-2018 13:15 | Unitas'30 JO13-7 | TSC JO13-3 | 46122 | 0-20 | ||
C | 13-10-2018 12:15 | Waspik JO13-2 | Terheijden JO13-2 | 45162 | 2-5 | ||
C | 06-10-2018 08:45 | TSC JO13-3 | OVV'67 JO13-1G | 44888 | 5-7 | ||
C | 06-10-2018 08:45 | RFC JO13-4 | Waspik JO13-2 | 46754 | 0-12 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Madese Boys JO13-3 | Unitas'30 JO13-7 | 45150 | 3-8 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | Terheijden JO13-2 | Right'Oh JO13-1G | 44778 | 3-3 | ||
C | 06-10-2018 10:00 | Boeimeer JO13-3 | SCO JO13-3 | 44927 | 10-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Baronie JO13-7 | Oosterhout JO13-2 | 43747 | 2-1 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | Right'Oh JO13-1G | SCO JO13-3 | 43738 | 14-1 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Madese Boys JO13-3 | Baronie JO13-7 | 43828 | 1-8 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | TSC JO13-3 | RFC JO13-4 | 44323 | 15-0 | ||
C | 29-09-2018 10:15 | Unitas'30 JO13-7 | Boeimeer JO13-3 | 44247 | 0-6 | ||
C | 29-09-2018 10:45 | Oosterhout JO13-2 | Waspik JO13-2 | 46567 | 0-7 | ||
C | 29-09-2018 11:30 | OVV'67 JO13-1G | Terheijden JO13-2 | 44295 | 14-0 | ||
C | 22-09-2018 08:45 | RFC JO13-4 | Oosterhout JO13-2 | 44011 | 0-4 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | Waspik JO13-2 | Right'Oh JO13-1G | 44950 | 3-2 | ||
C | 22-09-2018 09:55 | Baronie JO13-7 | Unitas'30 JO13-7 | 43948 | 4-0 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Boeimeer JO13-3 | TSC JO13-3 | 45165 | 2-5 | ||
C | 22-09-2018 09:30 | Terheijden JO13-2 | Madese Boys JO13-3 | 44456 | 4-0 | ||
C | 22-09-2018 11:00 | SCO JO13-3 | OVV'67 JO13-1G | 44609 | 1-13 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DIOZ JO13-1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 69 | 9 | 60 | 0 |
2 | DSE JO13-2 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 29 | 13 | 16 | 0 |
3 | Dubbeldam JO13-4 | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 | 25 | 21 | 4 | 0 |
4 | Halsteren JO13-6 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 26 | 23 | 3 | 0 |
5 | Virtus JO13-3 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 23 | 31 | -8 | 0 |
6 | SC Gastel JO13-3 | 9 | 3 | 4 | 2 | 13 | 18 | 26 | -8 | 0 |
7 | Unitas'30 JO13-7 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 21 | 25 | -4 | 0 |
8 | De Schutters JO13-1 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 22 | 25 | -3 | 0 |
9 | Seolto JO13-2G | 9 | 0 | 2 | 7 | 2 | 10 | 33 | -23 | 0 |
10 | Madese Boys JO13-3 | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 | 12 | 49 | -37 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JEKA JO13-12 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 17 | 8 | 9 | 0 |
2 | Halsteren JO13-4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 13 | 8 | 5 | 0 |
3 | VVC'68 JO13-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 12 | 7 | 5 | 0 |
4 | Unitas'30 JO13-7 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 19 | -19 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TSC JO13-3 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 104 | 17 | 87 | 0 |
2 | OVV'67 JO13-1G | 11 | 9 | 0 | 2 | 27 | 81 | 17 | 64 | 0 |
3 | Baronie JO13-7 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 50 | 20 | 30 | 0 |
4 | Right'Oh JO13-1G | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 65 | 20 | 45 | 0 |
5 | Terheijden JO13-2 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 40 | 36 | 4 | 0 |
6 | Boeimeer JO13-3 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 48 | 25 | 23 | 0 |
7 | Waspik JO13-2 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 39 | 26 | 13 | 0 |
8 | Oosterhout JO13-2 | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 | 19 | 31 | -12 | 0 |
9 | Unitas'30 JO13-7 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 23 | 72 | -49 | 0 |
10 | SCO JO13-3 | 11 | 2 | 2 | 7 | 8 | 17 | 81 | -64 | 0 |
11 | RFC JO13-4 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 10 | 96 | -86 | 0 |
12 | Madese Boys JO13-3 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 7 | 62 | -55 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:15 | 1 A | 2 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:15 | 4A1 | 4 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|