0257 Onder 13 competitie (voorjaar)
Unitas'30 JO13-4
Teamleden
Spelers | |||||||
Sietse Douma | Keeper | ||||||
Duncan Able | |||||||
Marouan Amin | |||||||
Sami Ben Omar | |||||||
Justin Hasevoet | |||||||
Dani Heijnen | |||||||
Jesper van der Horst | |||||||
Parathan Pakerathan | |||||||
Nawid Sangar | |||||||
Jesse Schalk | |||||||
Berke Yakut | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Nathaly Boeren | Leider | ||||||
Wesley Heijnen | Trainer/Coach | ||||||
Robert Scholtes | Groepscoördinator Jeugd Recreatief |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 11:45 | Unitas'30 JO13-4 | Cluzona JO13-1 | 117370 | 6-4 | ||
C | 25-05-2019 10:15 | METO JO13-1 | DBGC JO13-1 | 116564 | 0-1 | ||
C | 25-05-2019 11:30 | NOAD'67 JO13-1 | Zwaluwe JO13-1 | 118618 | 5-1 | ||
C | 25-05-2019 11:00 | TVC Breda JO13-2 | Bruse Boys JO13-1 | 118317 | 3-4 | ||
C | 25-05-2019 10:00 | Internos JO13-1 | Steenbergen JO13-2 | 117963 | 4-3 | ||
C | 25-05-2019 09:45 | MOC'17 JO13-2 | Seolto JO13-1G | 118889 | 4-1 | ||
C | 22-05-2019 19:15 | NOAD'67 JO13-1 | DBGC JO13-1 | 118818 | 2-0 | ||
C | 18-05-2019 08:45 | Seolto JO13-1G | NOAD'67 JO13-1 | 119331 | 4-3 | ||
C | 18-05-2019 09:45 | Zwaluwe JO13-1 | TVC Breda JO13-2 | 119318 | 2-0 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | DBGC JO13-1 | MOC'17 JO13-2 | 119088 | 4-2 | ||
C | 18-05-2019 10:30 | Bruse Boys JO13-1 | METO JO13-1 | 117083 | 0-5 | ||
C | 18-05-2019 11:30 | Steenbergen JO13-2 | Unitas'30 JO13-4 | 118075 | 3-3 | ||
C | 18-05-2019 11:45 | Cluzona JO13-1 | Internos JO13-1 | 116757 | 0-5 | ||
C | 15-05-2019 19:00 | MOC'17 JO13-2 | NOAD'67 JO13-1 | 117787 | 4-1 | ||
C | 15-05-2019 19:00 | Internos JO13-1 | METO JO13-1 | 118084 | 1-4 | ||
C | 11-05-2019 11:00 | Internos JO13-1 | Seolto JO13-1G | 117013 | 2-1 | ||
C | 11-05-2019 11:00 | TVC Breda JO13-2 | MOC'17 JO13-2 | 119311 | 9-1 | ||
C | 11-05-2019 11:45 | METO JO13-1 | Steenbergen JO13-2 | 118272 | 9-2 | ||
C | 11-05-2019 11:15 | Unitas'30 JO13-4 | Zwaluwe JO13-1 | 117979 | 1-2 | ||
C | 11-05-2019 11:45 | Cluzona JO13-1 | Bruse Boys JO13-1 | 118076 | 1-8 | ||
C | 09-05-2019 19:00 | DBGC JO13-1 | Internos JO13-1 | 117830 | 4-1 | ||
C | 08-05-2019 19:00 | NOAD'67 JO13-1 | Bruse Boys JO13-1 | 118829 | 13-0 | ||
C | 04-05-2019 08:45 | Seolto JO13-1G | TVC Breda JO13-2 | 119011 | 4-0 | ||
C | 04-05-2019 10:30 | Bruse Boys JO13-1 | Unitas'30 JO13-4 | 119416 | 7-4 | ||
C | 04-05-2019 10:30 | Zwaluwe JO13-1 | METO JO13-1 | 117361 | 2-3 | ||
C | 20-04-2019 10:30 | METO JO13-1 | MOC'17 JO13-2 | 119394 | 0-7 | ||
C | 20-04-2019 10:00 | Steenbergen JO13-2 | Cluzona JO13-1 | 117566 | 1-6 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | Internos JO13-1 | Bruse Boys JO13-1 | 117268 | 3-4 | ||
C | 13-04-2019 10:15 | Unitas'30 JO13-4 | DBGC JO13-1 | 119492 | 1-0 | ||
C | 13-04-2019 11:00 | TVC Breda JO13-2 | NOAD'67 JO13-1 | 117226 | 6-5 | ||
C | 13-04-2019 11:45 | Cluzona JO13-1 | Zwaluwe JO13-1 | 116791 | 2-2 | ||
C | 13-04-2019 10:00 | Steenbergen JO13-2 | Seolto JO13-1G | 118899 | 1-5 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | MOC'17 JO13-2 | Unitas'30 JO13-4 | 118795 | 3-1 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | DBGC JO13-1 | Seolto JO13-1G | 119224 | 0-0 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | Zwaluwe JO13-1 | Steenbergen JO13-2 | 118662 | 1-0 | ||
C | 06-04-2019 11:30 | NOAD'67 JO13-1 | METO JO13-1 | 117692 | 4-1 | ||
C | 06-04-2019 10:30 | Bruse Boys JO13-1 | Steenbergen JO13-2 | 118232 | 10-3 | ||
C | 06-04-2019 10:30 | DBGC JO13-1 | TVC Breda JO13-2 | 116711 | 7-0 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | Seolto JO13-1G | Unitas'30 JO13-4 | 116618 | 8-2 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | Zwaluwe JO13-1 | Internos JO13-1 | 117155 | 3-2 | ||
C | 06-04-2019 09:45 | MOC'17 JO13-2 | Cluzona JO13-1 | 118861 | 2-0 | ||
C | 30-03-2019 10:00 | Seolto JO13-1G | Zwaluwe JO13-1 | 118409 | 4-0 | ||
C | 30-03-2019 10:15 | Unitas'30 JO13-4 | Internos JO13-1 | 118430 | 2-0 | ||
C | 30-03-2019 10:30 | Bruse Boys JO13-1 | MOC'17 JO13-2 | 118505 | 1-4 | ||
C | 23-03-2019 11:30 | Steenbergen JO13-2 | MOC'17 JO13-2 | 118073 | 2-6 | ||
C | 23-03-2019 10:30 | Bruse Boys JO13-1 | Zwaluwe JO13-1 | 118765 | 3-1 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | Internos JO13-1 | TVC Breda JO13-2 | 116684 | 2-4 | ||
C | 23-03-2019 10:15 | Unitas'30 JO13-4 | NOAD'67 JO13-1 | 117930 | 2-1 | ||
C | 23-03-2019 11:45 | Cluzona JO13-1 | DBGC JO13-1 | 117365 | 0-5 | ||
C | 23-03-2019 11:45 | METO JO13-1 | Seolto JO13-1G | 119598 | 2-2 | ||
C | 16-03-2019 11:00 | TVC Breda JO13-2 | Cluzona JO13-1 | 118750 | 5-1 | ||
C | 09-03-2019 11:45 | METO JO13-1 | TVC Breda JO13-2 | 117329 | 2-0 | ||
C | 09-03-2019 11:30 | Steenbergen JO13-2 | DBGC JO13-1 | 116980 | 0-8 | ||
C | 09-03-2019 11:45 | Cluzona JO13-1 | NOAD'67 JO13-1 | 118208 | 0-11 | ||
C | 23-02-2019 10:30 | Zwaluwe JO13-1 | MOC'17 JO13-2 | 118653 | 3-7 | ||
C | 23-02-2019 11:30 | Steenbergen JO13-2 | TVC Breda JO13-2 | 117541 | 0-2 | ||
C | 16-02-2019 09:45 | MOC'17 JO13-2 | Internos JO13-1 | 119181 | 1-3 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | Seolto JO13-1G | Bruse Boys JO13-1 | 116699 | 4-1 | ||
C | 16-02-2019 10:30 | DBGC JO13-1 | Zwaluwe JO13-1 | 118898 | 2-1 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | TVC Breda JO13-2 | Unitas'30 JO13-4 | 119336 | 1-7 | ||
C | 16-02-2019 11:45 | METO JO13-1 | Cluzona JO13-1 | 118645 | 1-0 | ||
C | 16-02-2019 11:30 | NOAD'67 JO13-1 | Steenbergen JO13-2 | 116655 | 9-1 | ||
C | 09-02-2019 11:45 | Cluzona JO13-1 | Seolto JO13-1G | 117429 | 0-8 | ||
C | 09-02-2019 12:00 | Unitas'30 JO13-4 | METO JO13-1 | 117131 | 0-4 | ||
C | 09-02-2019 10:15 | Internos JO13-1 | NOAD'67 JO13-1 | 119222 | 1-4 | ||
C | 09-02-2019 10:30 | Bruse Boys JO13-1 | DBGC JO13-1 | 119654 | 0-3 |
Datum Aanvang | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 10:00 | Heerjansdam JO13-2 | Wieldrecht JO13-2 | 45267 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 10:30 | Dubbeldam JO13-2 | DFC JO13-1 | 98180 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 12:30 | Madese Boys JO13-2 | Beek Vooruit JO13-2 | 44380 | 0-3 | ||
C | 08-12-2018 12:30 | Dubbeldam JO13-2 | Zwaluwe JO13-1 | 45602 | 2-1 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | JEKA JO13-5 | DFC JO13-1 | 98184 | 2-4 | ||
C | 08-12-2018 10:30 | Rijsoord JO13-1 | RCD JO13-2 | 45373 | 6-1 | ||
C | 08-12-2018 10:15 | Pelikaan JO13-2 | Unitas'30 JO13-4 | 46308 | 1-4 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | Wieldrecht JO13-2 | Dubbeldam JO13-2 | 43844 | 1-3 | ||
C | 01-12-2018 10:00 | Beek Vooruit JO13-2 | Rijsoord JO13-1 | 45694 | 3-1 | ||
C | 01-12-2018 10:30 | Zwaluwe JO13-1 | Pelikaan JO13-2 | 46630 | 4-4 | ||
C | 01-12-2018 11:30 | DFC JO13-1 | Heerjansdam JO13-2 | 98183 | 6-0 | ||
C | 01-12-2018 11:00 | RCD JO13-2 | JEKA JO13-5 | 45819 | 1-3 | ||
C | 01-12-2018 10:15 | Unitas'30 JO13-4 | Madese Boys JO13-2 | 44490 | 5-3 | ||
C | 24-11-2018 08:30 | Heerjansdam JO13-2 | Beek Vooruit JO13-2 | 45865 | 0-5 | ||
C | 24-11-2018 10:30 | JEKA JO13-5 | Rijsoord JO13-1 | 45705 | 2-9 | ||
C | 24-11-2018 10:30 | Zwaluwe JO13-1 | RCD JO13-2 | 45536 | 2-1 | ||
C | 24-11-2018 12:30 | Dubbeldam JO13-2 | Unitas'30 JO13-4 | 45292 | 5-1 | ||
C | 24-11-2018 12:30 | Madese Boys JO13-2 | Wieldrecht JO13-2 | 44111 | 4-0 | ||
C | 24-11-2018 08:30 | Pelikaan JO13-2 | DFC JO13-1 | 98182 | 0-10 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | Beek Vooruit JO13-2 | JEKA JO13-5 | 45337 | 7-1 | ||
C | 17-11-2018 10:30 | Rijsoord JO13-1 | Dubbeldam JO13-2 | 46709 | 4-1 | ||
C | 17-11-2018 10:30 | DFC JO13-1 | Zwaluwe JO13-1 | 98181 | 5-2 | ||
C | 17-11-2018 12:15 | Unitas'30 JO13-4 | Heerjansdam JO13-2 | 44911 | 2-4 | ||
C | 17-11-2018 14:00 | Wieldrecht JO13-2 | RCD JO13-2 | 45647 | 1-1 | ||
C | 17-11-2018 12:30 | Madese Boys JO13-2 | Pelikaan JO13-2 | 45679 | 3-1 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | Heerjansdam JO13-2 | Rijsoord JO13-1 | 45197 | 0-2 | ||
C | 10-11-2018 10:15 | Pelikaan JO13-2 | Beek Vooruit JO13-2 | 46627 | 2-6 | ||
C | 10-11-2018 10:30 | Zwaluwe JO13-1 | Wieldrecht JO13-2 | 43913 | 6-0 | ||
C | 10-11-2018 10:30 | JEKA JO13-5 | Madese Boys JO13-2 | 45669 | 0-1 | ||
C | 10-11-2018 11:00 | RCD JO13-2 | Unitas'30 JO13-4 | 44693 | 1-1 | ||
C | 03-11-2018 12:30 | Madese Boys JO13-2 | RCD JO13-2 | 44698 | 1-0 | ||
C | 03-11-2018 10:30 | Rijsoord JO13-1 | DFC JO13-1 | 98179 | 1-1 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | JEKA JO13-5 | Unitas'30 JO13-4 | 44179 | 4-5 | ||
C | 03-11-2018 10:15 | Pelikaan JO13-2 | Dubbeldam JO13-2 | 45457 | 2-5 | ||
C | 03-11-2018 11:30 | Beek Vooruit JO13-2 | Wieldrecht JO13-2 | 45464 | 10-1 | ||
C | 03-11-2018 08:30 | Heerjansdam JO13-2 | Zwaluwe JO13-1 | 45476 | 5-2 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | Wieldrecht JO13-2 | JEKA JO13-5 | 45043 | 3-4 | ||
C | 27-10-2018 10:30 | Zwaluwe JO13-1 | Madese Boys JO13-2 | 46688 | 2-2 | ||
C | 27-10-2018 11:00 | RCD JO13-2 | Pelikaan JO13-2 | 44546 | 2-1 | ||
C | 27-10-2018 11:55 | DFC JO13-1 | Beek Vooruit JO13-2 | 98178 | 0-4 | ||
C | 27-10-2018 12:30 | Dubbeldam JO13-2 | Heerjansdam JO13-2 | 44377 | 2-2 | ||
C | 27-10-2018 10:15 | Unitas'30 JO13-4 | Rijsoord JO13-1 | 44667 | 1-0 | ||
C | 13-10-2018 10:30 | JEKA JO13-5 | Dubbeldam JO13-2 | 44440 | 2-3 | ||
C | 13-10-2018 12:30 | Madese Boys JO13-2 | Heerjansdam JO13-2 | 43855 | 1-3 | ||
C | 13-10-2018 10:15 | GRC-14 JO13-1 | Unitas'30 JO13-4 | 45066 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 11:45 | Beek Vooruit JO13-2 | RCD JO13-2 | 45007 | 3-1 | ||
C | 13-10-2018 11:30 | DFC JO13-1 | Unitas'30 JO13-4 | 98177 | 5-2 | ||
C | 13-10-2018 08:30 | Pelikaan JO13-2 | Wieldrecht JO13-2 | 45840 | 1-1 | ||
C | 13-10-2018 10:30 | Rijsoord JO13-1 | Zwaluwe JO13-1 | 44461 | 6-2 | ||
C | 06-10-2018 10:30 | Zwaluwe JO13-1 | JEKA JO13-5 | 46662 | 2-4 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Wieldrecht JO13-2 | Rijsoord JO13-1 | 43926 | 0-5 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Heerjansdam JO13-2 | Pelikaan JO13-2 | 45176 | 7-2 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | RCD JO13-2 | GRC-14 JO13-1 | 45395 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Unitas'30 JO13-4 | Beek Vooruit JO13-2 | 43699 | 0-5 | ||
C | 06-10-2018 12:30 | Dubbeldam JO13-2 | Madese Boys JO13-2 | 46478 | 5-1 | ||
C | 06-10-2018 11:00 | RCD JO13-2 | DFC JO13-1 | 98176 | 5-2 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | Unitas'30 JO13-4 | Zwaluwe JO13-1 | 44393 | 1-1 | ||
C | 29-09-2018 11:00 | RCD JO13-2 | Heerjansdam JO13-2 | 44279 | 3-3 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | Beek Vooruit JO13-2 | Dubbeldam JO13-2 | 45013 | 4-1 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | GRC-14 JO13-1 | Wieldrecht JO13-2 | 45911 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:30 | Rijsoord JO13-1 | Madese Boys JO13-2 | 44402 | 2-0 | ||
C | 29-09-2018 12:00 | JEKA JO13-5 | Pelikaan JO13-2 | 45651 | 1-3 | ||
C | 29-09-2018 10:30 | DFC JO13-1 | Wieldrecht JO13-2 | 98175 | 6-0 | ||
C | 22-09-2018 08:30 | Wieldrecht JO13-2 | Unitas'30 JO13-4 | 44955 | 2-2 | ||
C | 22-09-2018 08:30 | Pelikaan JO13-2 | Rijsoord JO13-1 | 45008 | 1-7 | ||
C | 22-09-2018 10:30 | Zwaluwe JO13-1 | Beek Vooruit JO13-2 | 46103 | 0-7 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | Dubbeldam JO13-2 | RCD JO13-2 | 46129 | 1-5 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | Madese Boys JO13-2 | GRC-14 JO13-1 | 43907 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 12:30 | Madese Boys JO13-2 | DFC JO13-1 | 98174 | 2-5 | ||
C | 22-09-2018 08:30 | Heerjansdam JO13-2 | JEKA JO13-5 | 46812 | 4-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DBGC JO13-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 34 | 7 | 27 | 0 |
2 | MOC'17 JO13-2 | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 41 | 25 | 16 | 0 |
3 | Seolto JO13-1G | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 41 | 15 | 26 | 0 |
4 | METO JO13-1 | 11 | 7 | 1 | 3 | 22 | 31 | 19 | 12 | 0 |
5 | NOAD'67 JO13-1 | 11 | 7 | 0 | 4 | 21 | 58 | 20 | 38 | 0 |
6 | Bruse Boys JO13-1 | 11 | 6 | 0 | 5 | 18 | 38 | 44 | -6 | 0 |
7 | Unitas'30 JO13-4 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 29 | 33 | -4 | 0 |
8 | TVC Breda JO13-2 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 30 | 35 | -5 | 0 |
9 | Zwaluwe JO13-1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 18 | 29 | -11 | 0 |
10 | Internos JO13-1 | 11 | 4 | 0 | 7 | 12 | 24 | 30 | -6 | 0 |
11 | Cluzona JO13-1 | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 14 | 54 | -40 | 0 |
12 | Steenbergen JO13-2 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 16 | 63 | -47 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halsteren JO13-3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 10 | 2 | 8 | 0 |
2 | Unitas'30 JO13-4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 6 | -2 | 0 |
3 | Prinsenland JO13-1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 8 | -6 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beek Vooruit JO13-2 | 11 | 11 | 0 | 0 | 33 | 57 | 7 | 50 | 0 |
2 | Rijsoord JO13-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 43 | 12 | 31 | 0 |
3 | DFC JO13-1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 44 | 18 | 26 | 0 |
4 | Dubbeldam JO13-2 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 28 | 23 | 5 | 0 |
5 | Heerjansdam JO13-2 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 28 | 26 | 2 | 0 |
6 | Unitas'30 JO13-4 | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 24 | 31 | -7 | 0 |
7 | Madese Boys JO13-2 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 18 | 26 | -8 | 0 |
8 | RCD JO13-2 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 21 | 24 | -3 | 0 |
9 | Zwaluwe JO13-1 | 11 | 2 | 3 | 6 | 9 | 24 | 37 | -13 | 0 |
10 | JEKA JO13-5 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 24 | 42 | -18 | 0 |
11 | Pelikaan JO13-2 | 11 | 1 | 2 | 8 | 5 | 18 | 50 | -32 | 0 |
12 | Wieldrecht JO13-2 | 10 | 0 | 3 | 7 | 3 | 9 | 42 | -33 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | 4 B | 13 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | 4 B | 12 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|